Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2026 18:24:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Iranian missile impacts inside the BAPCO oil facility, in Bahrain. -
https://x.com/UK_REPT/status/2029577463886406117
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2026 18:32:55 vasta tsitaadiga

Orban ründab vägedega Ukrainat lääne poolt, et vene nisa otsa tagasi saada?
Ühtlasi hea ettekääne valimised katkestada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2026 20:18:19 vasta tsitaadiga

Kas selle Iraani konflikti taga ei või paista venemaa kõrvad.
Nafta hind on tõusmas, gaasi tootmisega on jamad, õhutõrje moon lõppemas veel vähem Ukrainale müügiks, jne.
Asi nüüd putinil Trump ära tinistada on, Tulsi Gabbard pole ka just kõige kompetentsem kui asi puudutab Venemaad.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.03.2026 20:58:53 vasta tsitaadiga

Exclusive: Trump says he must be involved in picking Iran's next leader
https://www.axios.com/2026/03/05/iran-leader-trump-khamenei


debiil
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2026 21:07:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2026 21:16:25 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Exclusive: Trump says he must be involved in picking Iran's next leader
https://www.axios.com/2026/03/05/iran-leader-trump-khamenei


debiil
well.
hiina saab iraanist oma nafta mida sanktsioonide kohaselt väga mujale viia ei saa. hiinale on vaja tala panna.
iraan jagas venele asju. Puutja on " kõva mees" , talle on vaja tala panna.

vajadusel saab euroopat hormuzi ga nssida.. energia käib sealtkaudu, asjad. loomulikult tahab ta, et tal seal käpp sees oleks..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2026 21:50:23 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
Orban: There will be no deals, no compromise. We will break the Ukrainian oil blockade by force. Hungary’s energy will soon flow again through the Friendship pipeline.
https://x.com/PM_ViktorOrban/status/2029547461853737283

Asi kipub kole hapuks kätte ära
https://x.com/UkrReview/status/2029563264779026676?s=20

Küsitlused näitavad, et Orban on populaarsust veelgi kaotanud, jaanuariga võrreldes.

Oleks ninanips Trumpile ja Rubiole kui see 16-aastane autokraatia lõpeks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2026 23:04:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Trump toetaks kurdide algatatud ülestõusu Iraanis

„Minu arvates on imeline, et nad seda teha tahavad. Ma oleksin täiesti selle poolt,“ ütles USA president Donald Trump intervjuus uudisteagentuurile Reuters.

CNNi teatel tegeleb CIA Iraani kurdi jõudude relvastamisega, et õhutada rahvaülestõusu. Sõja algusest saadik on mitmed Iraani kurdi rühmitused vihjanud oma avaldustes peatsele tegutsemisele.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2026 23:28:55 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
pwn13 kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
Orban: There will be no deals, no compromise. We will break the Ukrainian oil blockade by force. Hungary’s energy will soon flow again through the Friendship pipeline.
https://x.com/PM_ViktorOrban/status/2029547461853737283

Asi kipub kole hapuks kätte ära
https://x.com/UkrReview/status/2029563264779026676?s=20

Küsitlused näitavad, et Orban on populaarsust veelgi kaotanud, jaanuariga võrreldes.

Oleks ninanips Trumpile ja Rubiole kui see 16-aastane autokraatia lõpeks.


Orbanil ja teistel Fidesz tüüpidel on viimased meeleheitlikud tõmblused enne, kui Venemaale maapakku joostakse.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.03.2026 23:49:28 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
tsitaat:
Trump toetaks kurdide algatatud ülestõusu Iraanis

„Minu arvates on imeline, et nad seda teha tahavad. Ma oleksin täiesti selle poolt,“ ütles USA president Donald Trump intervjuus uudisteagentuurile Reuters.

CNNi teatel tegeleb CIA Iraani kurdi jõudude relvastamisega, et õhutada rahvaülestõusu. Sõja algusest saadik on mitmed Iraani kurdi rühmitused vihjanud oma avaldustes peatsele tegutsemisele.
kurdid on alati üle lastud. Lasti süürias üle ja lastakse ka trumpi poolt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 00:36:22 vasta tsitaadiga

Neil isegi väljend selle kohta, no friends but mountains vms.

Iraan ei ole ka päris niisama üle joosta, see on umbes sama suur kui ukraina poola valgevene ja baltikum kokku.

https://thetruesize.com/#?borders=1~!MTYxNjE2NjU.NTYzNzA4Nw*NTE2NzA4(MTAyMTk4MzM~!IR*MzA5MDk1Mg.MTQyNDIyMDk)NA

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 00:51:54 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
SKG kirjutas:
pwn13 kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
Orban: There will be no deals, no compromise. We will break the Ukrainian oil blockade by force. Hungary’s energy will soon flow again through the Friendship pipeline.
https://x.com/PM_ViktorOrban/status/2029547461853737283

Asi kipub kole hapuks kätte ära
https://x.com/UkrReview/status/2029563264779026676?s=20

Küsitlused näitavad, et Orban on populaarsust veelgi kaotanud, jaanuariga võrreldes.

Oleks ninanips Trumpile ja Rubiole kui see 16-aastane autokraatia lõpeks.


Orbanil ja teistel Fidesz tüüpidel on viimased meeleheitlikud tõmblused enne, kui Venemaale maapakku joostakse.

Tundub, et plaanib midagi veel Ukraina vastu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 02:23:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hungary took 7 employees of Oschadbank hostage and stole money from two cars. The cars contained $40 million, €30 million and 9 kg of gold.
The incident occurred during an international transport of valuables from the Austrian Raiffeisen Bank to Ukraine.

- Ukr. Foreign Ministry

Ukraine’s Foreign Minister Andrii Sybiha said Hungary has taken seven Ukrainian citizens “hostage” in Budapest and demanded their immediate release.

The detained men are employees of the state-owned Oschadbank who were transporting cash between Austria and Ukraine in armored bank vehicles as part of routine operations between state banks.

Kyiv says it does NOT know why they were detained, what condition they are in, or whether they can contact anyone. Sybiha called Hungary’s actions “state terrorism and racketeering” and said Ukraine has sent a diplomatic note demanding their release and will ask the EU to assess the situation.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 07:53:20 vasta tsitaadiga

See riik tuleks välja visata eu-st....las naudivad oma elu....tiblad
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 08:29:46 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/world/live/2026/mar/06/iran-war-live-updates-us-temporarily-lets-india-buy-russian-oil-amid-energy-fears-israeli-military-launches-strikes-on-beirut

tsitaat:

US issues 30-day waiver to allow Indian refiners to buy Russian oil
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 09:45:54 vasta tsitaadiga

Ungari pidas kinni Ukraina inkasso veose
https://x.com/nexta_tv/status/2029796618258587981?s=20

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 09:57:59 vasta tsitaadiga

Soome riik alandas riigi korraldatud reisi hinda 2300€ pealt 1250€. Öeldi, et inimesed peavad maksma vaid tagasilennu eest, tühi lennuk jõuab kohale riigi kulul.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.03.2026 10:05:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
U.S. military investigators now believe it is "likely" American forces were responsible for the strike on a girls' school in Minab, which killed an estimated 165 children last Saturday. Two U.S. officials told Reuters that while the probe isn't final, evidence points toward a precision munition from "Operation Epic Fury" hitting the building. The Pentagon has yet to officially claim responsibility as the investigation continues.


Haigemaks teeb selle rünnaku asjaolu, et tegemist oli doule tap rünnakuga .

https://x.com/GeoConfirmed/status/2029325062336106724
https://www.nytimes.com/2026/03/05/world/middleeast/iran-school-us-strikes-naval-base.html
https://www.reuters.com/world/middle-east/us-investigation-points-likely-us-responsibility-iran-school-strike-sources-say-2026-03-06/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 10:47:21 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120440566/trump-zelenskoil-on-nuud-veel-vahem-kaarte
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.03.2026 10:51:36 vasta tsitaadiga

Korralik tiblade käpik.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 06.03.2026 11:01:50 vasta tsitaadiga

Euroopa võiks oma investeeringud USAst välja tuua ja hakata neid iseendasse panustama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 06.03.2026 11:39:26 vasta tsitaadiga

acl kirjutas:
Euroopa võiks oma investeeringud USAst välja tuua ja hakata neid iseendasse panustama.


Kas just raha välja tooma, kuid Euroopa võiks ennast kokkuvõtta, ühiselt ja aktiivselt oma huvide eest seista. Olukorras, kus meil on 27 majandus- ja välispoliitikat, on rumal nutta ja halada Euroopa Liidu saamatuse teemal.

See viimane ameeriklaste avantüür on võimalik suuresti tänu Euroopale.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 11:45:17 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
tsitaat:
U.S. military investigators now believe it is "likely" American forces were responsible for the strike on a girls' school in Minab, which killed an estimated 165 children last Saturday. Two U.S. officials told Reuters that while the probe isn't final, evidence points toward a precision munition from "Operation Epic Fury" hitting the building. The Pentagon has yet to officially claim responsibility as the investigation continues.


Haigemaks teeb selle rünnaku asjaolu, et tegemist oli doule tap rünnakuga .

https://x.com/GeoConfirmed/status/2029325062336106724
https://www.nytimes.com/2026/03/05/world/middleeast/iran-school-us-strikes-naval-base.html
https://www.reuters.com/world/middle-east/us-investigation-points-likely-us-responsibility-iran-school-strike-sources-say-2026-03-06/

Mugavalt jäetatakse mainimata, et nimetatud kool oli otse keset IRGC hooneid.
Muidugi islamiterroristidel on pikk traditsioon inimkilpe kasutada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.03.2026 12:34:37 vasta tsitaadiga

Keset hooneid jah. icon_biggrin.gif Väljaspool baasi asus kool. Tegemist oli täppis löögiga, ehk teadliku sihtmärgiga. Kui nad kasutavad vaid AI-d sihtmärgi tuvastamiseks ja luure ohvitser ei kontrolli üle, kelle probleem sees siis on ? Tegemist oli ettekavandatud sihtmärgiga, mitte mingi 2 minuti otsus.
Sealt samast NY lingilt:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 14:10:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Azerbaijan is withdrawing diplomats from Iran, closing its embassy in Tehran and consulate in Tabriz, and raising the readiness of its military to the highest level following Iran’s drone attack on its territory, Azerbaijan’s Foreign Minister, Jeyhun Bayramov, says.

Azerbaijan has begun deploying heavy artillery including DANA M1 self-propelled artillery systems to the border with Iran.
https://x.com/AzeriTimes/status/2029870733225038198

tsitaat:
The Economist: Gulf leaders are privately urging President Trump to keep the war with Iran going, warning that stopping now would leave them facing a wounded and hostile regime on their borders. They fear Tehran would conclude that attacking Gulf states can pressure Washington to back down.

tsitaat:
Qatar warns oil could hit $150 within two to three weeks if tankers cannot pass through the Strait of Hormuz.

Qatar's energy minister has told the FT that war in the Middle East 'could bring down the economies of the world'. He says it will hit growth, push up energy bills and lead to shortages of products

Saad al-Kaabi said that even if the war ended immediately it would take Qatar 'weeks to months' to return to normal deliveries after the Ras Laffan plant was bombed by Iran

https://www.delfi.ee/artikkel/120440543/otseblogi-iisraeli-rundas-suurelt-teherani-ja-beirutit
...

tsitaat:
Russia is providing Iran with targeting information to attack American forces in the Middle East, the first indication that another major U.S. adversary is participating — even indirectly — in the war, according to three officials familiar with the intelligence.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 14:36:18 vasta tsitaadiga

Eile oli just uudis aiin toodud, et Gulf liidrid survestavad USAt Iraani ründamist lõpetama icon_lol.gif

Vana hea meedia oma anonüümsete allikatega ja kontrollimata infoga
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 17:10:50 vasta tsitaadiga

link :: Hungarian foreign minister claims seized cash from Ukrainians may belong to "Ukrainian military mafia"

Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Viktor Orbán's government is intentionally trying to provoke a conflict with Ukraine, because they see this as their only chance of winning the April 12 election where they're trailing the opposition considerably.

...

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 17:49:21 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Keset hooneid jah. icon_biggrin.gif Väljaspool baasi asus kool. Tegemist oli täppis löögiga, ehk teadliku sihtmärgiga. Kui nad kasutavad vaid AI-d sihtmärgi tuvastamiseks ja luure ohvitser ei kontrolli üle, kelle probleem sees siis on ? Tegemist oli ettekavandatud sihtmärgiga, mitte mingi 2 minuti otsus.
Sealt samast NY lingilt:

Spoiler Spoiler Spoiler

Ainult islami terroristidel tekib mõte paigutada tüdrukute kool nii lähedale IRGC hoonetele.
Ilmselt hea käia lõunapausi ajal noori tüdrukuid vägistamas nagu neil ikka kombeks.
Nüüd kuuleme muidugi kohalikult "tervishoiuministeeriumilt", kuidas väikses hoone hukkus 175+ tüdrukut, kuigi hoone ise on osaliselt püsti ja haudu on kaevatud alla saja.

Võibolla pole vaja rünnata naaberriike ballistiliste rakettidega. Siis ei tule keegi ka tüdrukutekooli pommitama ei ekslikult ega tahtlikult doh.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.03.2026 18:44:41 vasta tsitaadiga

Ühe postitusega jõudis Tomorrow terve luuletuse läbi võtta.
tsitaat:

That didn't happen.
And if it did, it wasn't that bad.
And if it was, that's not a big deal.
And if it is, that's not my fault.
And if it was, I didn't mean it.
And if I did, you deserved it.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 19:00:24 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Viktor Orbán's government is intentionally trying to provoke a conflict with Ukraine, because they see this as their only chance of winning the April 12 election where they're trailing the opposition considerably.

...

tsitaat:


ilus põhjus.

tegelik põhjus võiks olla old selles, et venezuela ja iraan tradesid naftat väljaspool pedro dollarit. pedrodollar tähendab seda, et nafta ostmiseks peab kõige pealt dollarit ostma. see loob dollari järele nõudluse aga see omakorda võimaldab usal veel laenata. kuna usa võlg on suur ja hoolimata Suure Punase kisast seda vähendada, suureneb see hoopiski, on nüüd vaja lossi püsti hoidmiseks teha nii, et pedrodollar püsiks. st saaks iraani ja venezuela naftat selles süsteemis müüa.


Suur Punane olla luband indial kuu aega vene naftat osta.
siiamaale gagebiit mängis suurt punast nagu flööti. suur punane saab nüüd " tagasi teha" ja " lubada flöödimängijale midagi, mida see ise justkui ei suudaks st. näidata kui kõva mees ta ise on.


aga asi millest ma veel aru ei saa, on see kaartide jutt zelenskile. shahedi / gerani tootmiseks ei pea olema superriik, aga patrioti ja mis iganes asjad seal on, jaoks peab. ühel hetkel lendab teie viimane patriot ja mis te siis teete ? teie droonid olla piss.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 19:30:00 vasta tsitaadiga

Ungari tondid said vist päris täpseid juhiseid Rubiolt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 20:55:06 vasta tsitaadiga

US joins Russia in opposing condemnation of attacks on Ukraine's energy sector for the first time
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2026/03/05/8024107/

US opposes IAEA board resolution condemning attacks on Ukraine's power grid
https://www.reuters.com/world/europe/us-opposes-iaea-board-resolution-condemning-attacks-ukraines-power-grid-2026-03-05/

USA parim liitlane /s


---
Zelenskyy prohvetlikud sõnad, nüüd kus tiblade Geranid USA ja liitlaste poole lendavad.
Veebruar 2025:

tsitaat:
Zelenskyy: First of all, during the war, everybody has problems, even you. You have nice ocean and don’t feel [it] now, but you will feel it in the future.

Trump: You don’t know that. Don’t tell us what we’re going to feel. We’re trying to solve a problem. Don’t tell us what we’re going to feel.

Zelenskyy: I am not telling you, I am answering …

Vance: That’s exactly what you’re doing …

Trump, raising his voice: You’re in no position to dictate what we’re going to feel. We’re going to feel very good and very strong.

Zelenskyy tries to speak.

Trump: You right now are not in a very good position. You’ve allowed yourself to be in a very bad position. You don’t have the cards right now. With us, you start having the cards.

You’re gambling with lives of millions of people, you’re gambling with world war three and what you’re doing is very disrespectful to this country.

https://www.theguardian.com/us-news/2025/feb/28/trump-zelenskyy-meeting-transcript
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 21:03:55 vasta tsitaadiga

Kas Iraan veel pommitab?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 21:34:02 vasta tsitaadiga

Fox News näitas Ukrainia droone kui ameeriklaste toodangut.

https://x.com/wilendhornets/status/2029543527533674600


---
Russia is providing Iran intelligence to target U.S. forces, officials say
The targeting information has included the locations of American warships and aircraft in the Middle East, the officials said.

https://www.washingtonpost.com/national-security/2026/03/06/russia-iran-intelligence-us-targets/

Arvan, et tuleks veel Ukrainat süüdistada ja survestada /s
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 22:01:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Azerbaijan claims they've arrested IRGC cells that were planning terrorist attacks in the country

Azerbaijan will attack Iran following the drone attacks earlier this week, according to Israeli assessments
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 22:03:23 vasta tsitaadiga

link

Miks tiblad said ukrainlaste infra pihta nii palju tabavaid laske teha? Sest tiblade toetajad usas tegid kõik selleks et nii läheks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2026 22:12:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
President Trump told CNN morning that Cuba “is going to fall pretty soon”

US prepares federal charges against Cuba’s leaders, according to US media, in a similar plan that used to oust Venezuela President Maduro


tsitaat:
Azerbaijan's National TV announced that authorities arrested members of IRGC sleeper cells. Reportedly, targets included:
1. The Baku-Ceyhan oil pipeline
2. The Israeli Embassy in Baku
3. Leadership of the Mountain Jews community
4. The Ashkenazi synagogue in Baku
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 01:34:43 vasta tsitaadiga

„Iraan ei ole Hormuzi väina sulgenud, kuid Iisraeli või Ameerika Ühendriikidega seotud laevadel ei ole lubatud seda läbida,“ ütles kõrge sõjaväe pressiesindaja Iraani riigitelevisioonile. Reuters teatas reede õhtul.
Pole selge, kus Iraan tõmbab piiri, kas laevu peetakse seotuks USA-ga või Iisraeliga.
See on Iraani võimude vastusõnum neli päeva pärast seda, kui revolutsiooniline kaardivägi teatas väina sulgemisest ja kõik läbisõitu üritavad laevad süüdatakse.

Rootsi võimuesindajad läksid M/S Caffa pardale.
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 03:14:18 vasta tsitaadiga

Hungary seizes millions of euros in cash and gold from Ukrainian convoy
https://www.theguardian.com/world/2026/mar/06/hungary-seizes-millions-euros-cash-gold-ukrainian-convoy


Tundub, et Orbani valimiskamapaania on 100% olla Ukraina vastu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 10:52:46 vasta tsitaadiga

Vatid ründasid öösel Ukrainat. Kasutati suurt hulka ballistilisi rakette. Venkud teavad et pac-3 peaaegu või täitsa otsas ja juurde ei saa.
https://x.com/maks_nafo_fella

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 14:48:20 vasta tsitaadiga

link :: Iranian drone appears to hit Dubai airport shortly after Pezeshkian apologizes to neighboring countries for attacks

tsitaat:
Footage appears to show an Iranian drone impacting at Dubai International Airport, less than an hour after Iran’s President Masoud Pezeshkian apologized to neighboring countries for attacks launched amid the conflict.


tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 07.03.2026 15:49:27 vasta tsitaadiga

Tra, Idiocracy oli ikka väga konservatiivne film.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 15:51:25 vasta tsitaadiga

Oslo Norra.
Tuletõrje on käinud Oslos kolmes erinevas metroojaamas Grønlandis, Tøyenis ja Carl Berneris. Nad leiavad suitsu kõikjalt – kuid ei tea, kust tulekahju pärineb. Ka metroovagunid on suitsu endaga kaasa vedanud, mistõttu on raskem täpselt kindlaks teha, kust see tuleb.
Metroo reisijatele on teatatud, et kõik metrooliinid on suletud.
https://www.vg.no/nyheter/i/pBQ7x1/full-t-banestopp-i-oslo
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 19:34:40 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Russia is providing Iran intelligence to target U.S. forces, officials say
The targeting information has included the locations of American warships and aircraft in the Middle East, the officials said.

https://www.washingtonpost.com/national-security/2026/03/06/russia-iran-intelligence-us-targets/

Ja Trumpi adminni vastus selle peale?

Leavitt: "It does not really matter"

Eemaldame sanktsioone? icon_lol.gif thumbs_up.gif

US considers lifting more sanctions on Russian oil as Iran conflict sees global prices surge
https://www.theguardian.com/business/2026/mar/07/us-considers-lifting-more-sanctions-on-russian-oil-as-iran-conflict-sees-global-prices-surge
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 11:09:36 vasta tsitaadiga

Nafta hind kõrge, USA võiks natuke oma varudest turule paisata?

veremaa ju tegi nii.
Venemaa müüs 300 000 untsi kulda, kui hinnad saavutasid rekordi.
https://www.mining.com/web/russia-sold-300000-ounces-of-gold-as-prices-hit-record/

https://www.cbsnews.com/news/hegseth-us-iran-russia/?utm_source=sdrn%3Avg%3Aarticle%3A7p6eVo

veremaal läheb hästi thumbs_down.gif
6. märts, 20:09 | NTB
Venemaa naftaekspordi buum.
Kremli sõnul on Lähis-Ida sõda toonud kaasa Venemaa nafta ja gaasi nõudluse hüppelise kasvu.
Sõda Iraani vastu on sisuliselt sulgenud Hormuzi väina, peatades seeläbi viiendiku maailma nafta- ja maagaasivarudest.
„Me näeme seoses sõjaga Iraanis märkimisväärset nõudluse kasvu Venemaa energiaressursside järele,“ ütles Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov reedel.
India sadamatesse tarnitud Venemaa nafta müüdi reedel rekordiliselt kõrge hinnaga, mis peegeldab suurenenud nõudlust pärast seda, kui India rafineerimistehased kaotasid tarneid Lähis-Idast.
Pärast Ukraina sissetungi neli aastat tagasi on Venemaa olnud sunnitud lääne sanktsioonide, sealhulgas Vene toornafta hinnalagi tõttu odavalt naftat müüma.
Lähis-Ida sõda ja Pärsia lahe tarnete katkemine on kergitanud toornafta hinda kogu maailmas. Reedel registreeriti barreli hind 90 dollarit.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 15:44:05 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/8428121/postimees-ukrainas-ukraina-soduritel-tekib-sanss-koju-paaseda
Ja endiselt ei taha Euroopa Liidu riigid neid muidusöödikuid oma kodumaad kaitsma saata... Rindel sõdurid surevad, aga muidusöödikud parasiteerivad mugavalt toetuste peal, joovad maja ees õlut, teevad oma telefoniskämme ja värke jne thumbs_down.gif
tsitaat:
Karistuste karmistamisest mobilisatsioonist kõrvalehoidmise eest pole avalikult praegu juttu olnud. Rindel võitlevad sõjaväelased oleksid väga selle poolt. «Sellistel, kes ei taha kaitsta kodumaad või panustada kaitsevalmidusse kaitsetööstuses, tuleks blokeerida pangakaardid ja juhiload. Minimaalselt!» ütles mulle viimati Zaporižžja rindel käies üks Ukraina pataljoniülem.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 15:46:02 vasta tsitaadiga

"Juhiluba on inimõigus" hakataks karjuma icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 15:53:10 vasta tsitaadiga

Iseasi mis kasu sellistest rindel üldse oleks. Jooksevad esimese lasu peale minema või tulistavad selga ja see on veel hullem. Küll aga saaks neid tagalas tööle rakendada.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 16:26:50 vasta tsitaadiga

Päris hulluks asi läinud. Rindejoonest kuni 50 km on droonide terrori all.
https://www.nrk.no/urix/ukraina_-den-ekstreme-endringen-skyter-fart_-_-det-har-blitt-mye-verre-1.17771134
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 16:52:41 vasta tsitaadiga

https://united24media.com/latest-news/russia-turns-to-spy-balloons-to-monitor-estonias-energy-infrastructure-near-nato-border-16620
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.