|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
05.03.2026 18:24:11
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
05.03.2026 20:18:19
|
|
|
Kas selle Iraani konflikti taga ei või paista venemaa kõrvad.
Nafta hind on tõusmas, gaasi tootmisega on jamad, õhutõrje moon lõppemas veel vähem Ukrainale müügiks, jne.
Asi nüüd putinil Trump ära tinistada on, Tulsi Gabbard pole ka just kõige kompetentsem kui asi puudutab Venemaad.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
05.03.2026 21:07:44
|
|
|
| tsitaat: |
 |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
05.03.2026 21:16:25
|
|
|
well.
hiina saab iraanist oma nafta mida sanktsioonide kohaselt väga mujale viia ei saa. hiinale on vaja tala panna.
iraan jagas venele asju. Puutja on " kõva mees" , talle on vaja tala panna.
vajadusel saab euroopat hormuzi ga nssida.. energia käib sealtkaudu, asjad. loomulikult tahab ta, et tal seal käpp sees oleks..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.03.2026 21:50:23
|
|
|
Küsitlused näitavad, et Orban on populaarsust veelgi kaotanud, jaanuariga võrreldes.
Oleks ninanips Trumpile ja Rubiole kui see 16-aastane autokraatia lõpeks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
05.03.2026 23:04:10
|
|
|
| tsitaat: |
Trump toetaks kurdide algatatud ülestõusu Iraanis
„Minu arvates on imeline, et nad seda teha tahavad. Ma oleksin täiesti selle poolt,“ ütles USA president Donald Trump intervjuus uudisteagentuurile Reuters.
CNNi teatel tegeleb CIA Iraani kurdi jõudude relvastamisega, et õhutada rahvaülestõusu. Sõja algusest saadik on mitmed Iraani kurdi rühmitused vihjanud oma avaldustes peatsele tegutsemisele. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
05.03.2026 23:28:55
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Küsitlused näitavad, et Orban on populaarsust veelgi kaotanud, jaanuariga võrreldes.
Oleks ninanips Trumpile ja Rubiole kui see 16-aastane autokraatia lõpeks. |
Orbanil ja teistel Fidesz tüüpidel on viimased meeleheitlikud tõmblused enne, kui Venemaale maapakku joostakse.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
05.03.2026 23:49:28
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| tsitaat: |
Trump toetaks kurdide algatatud ülestõusu Iraanis
„Minu arvates on imeline, et nad seda teha tahavad. Ma oleksin täiesti selle poolt,“ ütles USA president Donald Trump intervjuus uudisteagentuurile Reuters.
CNNi teatel tegeleb CIA Iraani kurdi jõudude relvastamisega, et õhutada rahvaülestõusu. Sõja algusest saadik on mitmed Iraani kurdi rühmitused vihjanud oma avaldustes peatsele tegutsemisele. |
|
kurdid on alati üle lastud. Lasti süürias üle ja lastakse ka trumpi poolt.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.03.2026 00:51:54
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Küsitlused näitavad, et Orban on populaarsust veelgi kaotanud, jaanuariga võrreldes.
Oleks ninanips Trumpile ja Rubiole kui see 16-aastane autokraatia lõpeks. |
Orbanil ja teistel Fidesz tüüpidel on viimased meeleheitlikud tõmblused enne, kui Venemaale maapakku joostakse. |
Tundub, et plaanib midagi veel Ukraina vastu.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.03.2026 02:23:40
|
|
|
| tsitaat: |
Hungary took 7 employees of Oschadbank hostage and stole money from two cars. The cars contained $40 million, €30 million and 9 kg of gold.
The incident occurred during an international transport of valuables from the Austrian Raiffeisen Bank to Ukraine.
- Ukr. Foreign Ministry
Ukraine’s Foreign Minister Andrii Sybiha said Hungary has taken seven Ukrainian citizens “hostage” in Budapest and demanded their immediate release.
The detained men are employees of the state-owned Oschadbank who were transporting cash between Austria and Ukraine in armored bank vehicles as part of routine operations between state banks.
Kyiv says it does NOT know why they were detained, what condition they are in, or whether they can contact anyone. Sybiha called Hungary’s actions “state terrorism and racketeering” and said Ukraine has sent a diplomatic note demanding their release and will ask the EU to assess the situation.
|
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.03.2026 07:53:20
|
|
|
See riik tuleks välja visata eu-st....las naudivad oma elu....tiblad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
06.03.2026 09:57:59
|
|
|
| Soome riik alandas riigi korraldatud reisi hinda 2300€ pealt 1250€. Öeldi, et inimesed peavad maksma vaid tagasilennu eest, tühi lennuk jõuab kohale riigi kulul.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.03.2026 10:51:36
|
|
|
| Korralik tiblade käpik.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acl
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2019
|
06.03.2026 11:01:50
|
|
|
| Euroopa võiks oma investeeringud USAst välja tuua ja hakata neid iseendasse panustama.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
06.03.2026 11:39:26
|
|
|
| acl kirjutas: |
| Euroopa võiks oma investeeringud USAst välja tuua ja hakata neid iseendasse panustama. |
Kas just raha välja tooma, kuid Euroopa võiks ennast kokkuvõtta, ühiselt ja aktiivselt oma huvide eest seista. Olukorras, kus meil on 27 majandus- ja välispoliitikat, on rumal nutta ja halada Euroopa Liidu saamatuse teemal.
See viimane ameeriklaste avantüür on võimalik suuresti tänu Euroopale.
Spoiler 
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
06.03.2026 12:34:37
|
|
|
Keset hooneid jah. Väljaspool baasi asus kool. Tegemist oli täppis löögiga, ehk teadliku sihtmärgiga. Kui nad kasutavad vaid AI-d sihtmärgi tuvastamiseks ja luure ohvitser ei kontrolli üle, kelle probleem sees siis on ? Tegemist oli ettekavandatud sihtmärgiga, mitte mingi 2 minuti otsus.
Sealt samast NY lingilt:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.03.2026 14:10:29
|
|
|
| tsitaat: |
Azerbaijan is withdrawing diplomats from Iran, closing its embassy in Tehran and consulate in Tabriz, and raising the readiness of its military to the highest level following Iran’s drone attack on its territory, Azerbaijan’s Foreign Minister, Jeyhun Bayramov, says.
Azerbaijan has begun deploying heavy artillery including DANA M1 self-propelled artillery systems to the border with Iran.
https://x.com/AzeriTimes/status/2029870733225038198 |
| tsitaat: |
| The Economist: Gulf leaders are privately urging President Trump to keep the war with Iran going, warning that stopping now would leave them facing a wounded and hostile regime on their borders. They fear Tehran would conclude that attacking Gulf states can pressure Washington to back down. |
| tsitaat: |
Qatar warns oil could hit $150 within two to three weeks if tankers cannot pass through the Strait of Hormuz.
Qatar's energy minister has told the FT that war in the Middle East 'could bring down the economies of the world'. He says it will hit growth, push up energy bills and lead to shortages of products
Saad al-Kaabi said that even if the war ended immediately it would take Qatar 'weeks to months' to return to normal deliveries after the Ras Laffan plant was bombed by Iran |
https://www.delfi.ee/artikkel/120440543/otseblogi-iisraeli-rundas-suurelt-teherani-ja-beirutit
...
| tsitaat: |
| Russia is providing Iran with targeting information to attack American forces in the Middle East, the first indication that another major U.S. adversary is participating — even indirectly — in the war, according to three officials familiar with the intelligence. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
06.03.2026 14:36:18
|
|
|
Eile oli just uudis aiin toodud, et Gulf liidrid survestavad USAt Iraani ründamist lõpetama
Vana hea meedia oma anonüümsete allikatega ja kontrollimata infoga
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.03.2026 17:49:21
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Keset hooneid jah. Väljaspool baasi asus kool. Tegemist oli täppis löögiga, ehk teadliku sihtmärgiga. Kui nad kasutavad vaid AI-d sihtmärgi tuvastamiseks ja luure ohvitser ei kontrolli üle, kelle probleem sees siis on ? Tegemist oli ettekavandatud sihtmärgiga, mitte mingi 2 minuti otsus.
Sealt samast NY lingilt:
Spoiler 
|
Ainult islami terroristidel tekib mõte paigutada tüdrukute kool nii lähedale IRGC hoonetele.
Ilmselt hea käia lõunapausi ajal noori tüdrukuid vägistamas nagu neil ikka kombeks.
Nüüd kuuleme muidugi kohalikult "tervishoiuministeeriumilt", kuidas väikses hoone hukkus 175+ tüdrukut, kuigi hoone ise on osaliselt püsti ja haudu on kaevatud alla saja.
Võibolla pole vaja rünnata naaberriike ballistiliste rakettidega. Siis ei tule keegi ka tüdrukutekooli pommitama ei ekslikult ega tahtlikult
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
06.03.2026 18:44:41
|
|
|
Ühe postitusega jõudis Tomorrow terve luuletuse läbi võtta.
| tsitaat: |
That didn't happen.
And if it did, it wasn't that bad.
And if it was, that's not a big deal.
And if it is, that's not my fault.
And if it was, I didn't mean it.
And if I did, you deserved it. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
06.03.2026 19:00:24
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
Spoiler 
| tsitaat: |
 |
| tsitaat: |
Viktor Orbán's government is intentionally trying to provoke a conflict with Ukraine, because they see this as their only chance of winning the April 12 election where they're trailing the opposition considerably.
|
...
| tsitaat: |
 |
|
ilus põhjus.
tegelik põhjus võiks olla old selles, et venezuela ja iraan tradesid naftat väljaspool pedro dollarit. pedrodollar tähendab seda, et nafta ostmiseks peab kõige pealt dollarit ostma. see loob dollari järele nõudluse aga see omakorda võimaldab usal veel laenata. kuna usa võlg on suur ja hoolimata Suure Punase kisast seda vähendada, suureneb see hoopiski, on nüüd vaja lossi püsti hoidmiseks teha nii, et pedrodollar püsiks. st saaks iraani ja venezuela naftat selles süsteemis müüa.
Suur Punane olla luband indial kuu aega vene naftat osta.
siiamaale gagebiit mängis suurt punast nagu flööti. suur punane saab nüüd " tagasi teha" ja " lubada flöödimängijale midagi, mida see ise justkui ei suudaks st. näidata kui kõva mees ta ise on.
aga asi millest ma veel aru ei saa, on see kaartide jutt zelenskile. shahedi / gerani tootmiseks ei pea olema superriik, aga patrioti ja mis iganes asjad seal on, jaoks peab. ühel hetkel lendab teie viimane patriot ja mis te siis teete ? teie droonid olla piss.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.03.2026 19:30:00
|
|
|
| Ungari tondid said vist päris täpseid juhiseid Rubiolt.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.03.2026 20:55:06
|
|
|
US joins Russia in opposing condemnation of attacks on Ukraine's energy sector for the first time
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2026/03/05/8024107/
US opposes IAEA board resolution condemning attacks on Ukraine's power grid
https://www.reuters.com/world/europe/us-opposes-iaea-board-resolution-condemning-attacks-ukraines-power-grid-2026-03-05/
USA parim liitlane /s
---
Zelenskyy prohvetlikud sõnad, nüüd kus tiblade Geranid USA ja liitlaste poole lendavad.
Veebruar 2025:
| tsitaat: |
Zelenskyy: First of all, during the war, everybody has problems, even you. You have nice ocean and don’t feel [it] now, but you will feel it in the future.
Trump: You don’t know that. Don’t tell us what we’re going to feel. We’re trying to solve a problem. Don’t tell us what we’re going to feel.
Zelenskyy: I am not telling you, I am answering …
Vance: That’s exactly what you’re doing …
Trump, raising his voice: You’re in no position to dictate what we’re going to feel. We’re going to feel very good and very strong.
Zelenskyy tries to speak.
Trump: You right now are not in a very good position. You’ve allowed yourself to be in a very bad position. You don’t have the cards right now. With us, you start having the cards.
You’re gambling with lives of millions of people, you’re gambling with world war three and what you’re doing is very disrespectful to this country. |
https://www.theguardian.com/us-news/2025/feb/28/trump-zelenskyy-meeting-transcript
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.03.2026 21:03:55
|
|
|
Kas Iraan veel pommitab?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.03.2026 22:01:34
|
|
|
| tsitaat: |
Azerbaijan claims they've arrested IRGC cells that were planning terrorist attacks in the country
Azerbaijan will attack Iran following the drone attacks earlier this week, according to Israeli assessments |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.03.2026 22:03:23
|
|
|
link
Miks tiblad said ukrainlaste infra pihta nii palju tabavaid laske teha? Sest tiblade toetajad usas tegid kõik selleks et nii läheks.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
06.03.2026 22:12:36
|
|
|
| tsitaat: |
President Trump told CNN morning that Cuba “is going to fall pretty soon”
US prepares federal charges against Cuba’s leaders, according to US media, in a similar plan that used to oust Venezuela President Maduro |
| tsitaat: |
Azerbaijan's National TV announced that authorities arrested members of IRGC sleeper cells. Reportedly, targets included:
1. The Baku-Ceyhan oil pipeline
2. The Israeli Embassy in Baku
3. Leadership of the Mountain Jews community
4. The Ashkenazi synagogue in Baku |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
07.03.2026 01:34:43
|
|
|
„Iraan ei ole Hormuzi väina sulgenud, kuid Iisraeli või Ameerika Ühendriikidega seotud laevadel ei ole lubatud seda läbida,“ ütles kõrge sõjaväe pressiesindaja Iraani riigitelevisioonile. Reuters teatas reede õhtul.
Pole selge, kus Iraan tõmbab piiri, kas laevu peetakse seotuks USA-ga või Iisraeliga.
See on Iraani võimude vastusõnum neli päeva pärast seda, kui revolutsiooniline kaardivägi teatas väina sulgemisest ja kõik läbisõitu üritavad laevad süüdatakse.
Rootsi võimuesindajad läksid M/S Caffa pardale.
link
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
07.03.2026 10:52:46
|
|
|
Vatid ründasid öösel Ukrainat. Kasutati suurt hulka ballistilisi rakette. Venkud teavad et pac-3 peaaegu või täitsa otsas ja juurde ei saa.
https://x.com/maks_nafo_fella
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.03.2026 15:49:27
|
|
|
| Tra, Idiocracy oli ikka väga konservatiivne film.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
07.03.2026 15:51:25
|
|
|
Oslo Norra.
Tuletõrje on käinud Oslos kolmes erinevas metroojaamas Grønlandis, Tøyenis ja Carl Berneris. Nad leiavad suitsu kõikjalt – kuid ei tea, kust tulekahju pärineb. Ka metroovagunid on suitsu endaga kaasa vedanud, mistõttu on raskem täpselt kindlaks teha, kust see tuleb.
Metroo reisijatele on teatatud, et kõik metrooliinid on suletud.
https://www.vg.no/nyheter/i/pBQ7x1/full-t-banestopp-i-oslo
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
08.03.2026 11:09:36
|
|
|
Nafta hind kõrge, USA võiks natuke oma varudest turule paisata?
veremaa ju tegi nii.
Venemaa müüs 300 000 untsi kulda, kui hinnad saavutasid rekordi.
https://www.mining.com/web/russia-sold-300000-ounces-of-gold-as-prices-hit-record/
https://www.cbsnews.com/news/hegseth-us-iran-russia/?utm_source=sdrn%3Avg%3Aarticle%3A7p6eVo
veremaal läheb hästi
6. märts, 20:09 | NTB
Venemaa naftaekspordi buum.
Kremli sõnul on Lähis-Ida sõda toonud kaasa Venemaa nafta ja gaasi nõudluse hüppelise kasvu.
Sõda Iraani vastu on sisuliselt sulgenud Hormuzi väina, peatades seeläbi viiendiku maailma nafta- ja maagaasivarudest.
„Me näeme seoses sõjaga Iraanis märkimisväärset nõudluse kasvu Venemaa energiaressursside järele,“ ütles Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov reedel.
India sadamatesse tarnitud Venemaa nafta müüdi reedel rekordiliselt kõrge hinnaga, mis peegeldab suurenenud nõudlust pärast seda, kui India rafineerimistehased kaotasid tarneid Lähis-Idast.
Pärast Ukraina sissetungi neli aastat tagasi on Venemaa olnud sunnitud lääne sanktsioonide, sealhulgas Vene toornafta hinnalagi tõttu odavalt naftat müüma.
Lähis-Ida sõda ja Pärsia lahe tarnete katkemine on kergitanud toornafta hinda kogu maailmas. Reedel registreeriti barreli hind 90 dollarit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.03.2026 15:44:05
|
|
|
https://maailm.postimees.ee/8428121/postimees-ukrainas-ukraina-soduritel-tekib-sanss-koju-paaseda
Ja endiselt ei taha Euroopa Liidu riigid neid muidusöödikuid oma kodumaad kaitsma saata... Rindel sõdurid surevad, aga muidusöödikud parasiteerivad mugavalt toetuste peal, joovad maja ees õlut, teevad oma telefoniskämme ja värke jne
| tsitaat: |
| Karistuste karmistamisest mobilisatsioonist kõrvalehoidmise eest pole avalikult praegu juttu olnud. Rindel võitlevad sõjaväelased oleksid väga selle poolt. «Sellistel, kes ei taha kaitsta kodumaad või panustada kaitsevalmidusse kaitsetööstuses, tuleks blokeerida pangakaardid ja juhiload. Minimaalselt!» ütles mulle viimati Zaporižžja rindel käies üks Ukraina pataljoniülem. |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
08.03.2026 15:46:02
|
|
|
"Juhiluba on inimõigus" hakataks karjuma
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|