Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin Mcrae Rally 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 24.08.2004 16:21:34 vasta tsitaadiga

yesssssss panin ka nüüd demo tirima ei jõua ära oodata kuna saaks juba proovida icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 24.08.2004 16:28:08 vasta tsitaadiga

tõmmasin.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 24.08.2004 16:33:04 vasta tsitaadiga

Krt ei lähe mäng käima, klikkin ikooni peal siis läheb 1sekiks ekraan mustaks nagu hakkaks käima minema aga siis viskab uuesti desktopile. Milles viga olla võib icon_question.gif Oskab keegi aidata icon_question.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:36:23 vasta tsitaadiga

PHT kirjutas:
Krt ei lähe mäng käima, klikkin ikooni peal siis läheb 1sekiks ekraan mustaks nagu hakkaks käima minema aga siis viskab uuesti desktopile. Milles viga olla võib icon_question.gif Oskab keegi aidata icon_question.gif
vastab su arvuti miinimum nõuetele???
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 24.08.2004 16:38:05 vasta tsitaadiga

Muidugi vastab, vaata mu profiili seal näed mis arvuti on.

Edit: Sellest ma oleks ise ka arusaand kui ei vasta.


viimati muutis PHT 24.08.2004 16:38:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.08.2004 16:38:11 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
PHT kirjutas:
Krt ei lähe mäng käima, klikkin ikooni peal siis läheb 1sekiks ekraan mustaks nagu hakkaks käima minema aga siis viskab uuesti desktopile. Milles viga olla võib icon_question.gif Oskab keegi aidata icon_question.gif
vastab su arvuti miinimum nõuetele???

kas sa ta profiili uurisid ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=12666
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:38:13 vasta tsitaadiga

kiirus langes,aga vähemalt on 195 mb tõmmand
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.08.2004 16:39:11 vasta tsitaadiga

endal paneb ka demo näkku.

error reporting tuleb ja kõik.

kas asi võib olla selles, et mul ei ole directx 9.0c peal.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 24.08.2004 16:41:13 vasta tsitaadiga

Mul ka ei ole directx 9.0c peal mul on directx 9.0b. Krt jah seal oli kirjas et 9.0c vist peaks olema, võibolla selles ongi viga. Kas see on võimalik icon_question.gif Loeb see nii palju we?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:41:43 vasta tsitaadiga

PHT kirjutas:
Krt ei lähe mäng käima, klikkin ikooni peal siis läheb 1sekiks ekraan mustaks nagu hakkaks käima minema aga siis viskab uuesti desktopile. Milles viga olla võib icon_question.gif Oskab keegi aidata icon_question.gif

äkki driverid kalavad? a kui kellelgi teisel ka ei funka siis ongi inva link
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:44:13 vasta tsitaadiga

tgelt oleks huvitav teada mida teema pealkirjas see Colin Mcrae Rally 5 tähendab?? kui mängu nimi on Colin McRae Rally 2005
kas keegi mõnda normaalset dl linki saaks anda demole, sest kõik kohad kus ma proovind olen tõmmata on täis icon_confused.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:44:35 vasta tsitaadiga

panin kah tõmbama ..firefoxil võttis veidike aega et tõmbama hakata...a tõmbab vähemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 24.08.2004 16:44:56 vasta tsitaadiga

Panin paar nädalat tagasi peale omega 2.5.58 driverid ja teised mängud töötavad väga hästi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:47:12 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
panin kah tõmbama ..firefoxil võttis veidike aega et tõmbama hakata...a tõmbab vähemalt icon_smile.gif

mis hea pärast sa tirid? sul 1 GHz celeron... oh yeah.. kindlasti jooxeb vabalt.. ilma jõnksuta.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:50:20 vasta tsitaadiga

tuleb 13 kb secis icon_sad.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.08.2004 16:53:36 vasta tsitaadiga

Directx 9c peab olema!
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:55:50 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Mafka kirjutas:
panin kah tõmbama ..firefoxil võttis veidike aega et tõmbama hakata...a tõmbab vähemalt icon_smile.gif

mis hea pärast sa tirid? sul 1 GHz celeron... oh yeah.. kindlasti jooxeb vabalt.. ilma jõnksuta.

mis see sinu *itsi mure on...cmr4 pelas küll ja see pelab kah..
vahi miinimum nõuded enne ära kui tuled hyppama
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:57:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis see sinu *litsi mure on...cmr4 pelas küll ja see pelab kah..
vahi miinimum nõuded enne ära kui tuled hyppama

nu joosta ta ju võib a mida sa laagiga mängid? cmr4 küll ilusti ei jooxnud ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:59:25 vasta tsitaadiga

tra...aitab OT-st va läbur...
cmr4 jooksis minu jaoks normaalselt...mis minu arvutist veel loota...
mängida sai...ja ei kurda icon_evil.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 17:00:08 vasta tsitaadiga

kui sul cmr5 laagita jooxeb võtan sõnad tagasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 17:00:59 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
kui sul cmr5 laagita jooxeb võtan sõnad tagasi icon_wink.gif

tore...tee seda icon_wink.gif ...varsti tõmmatud
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 24.08.2004 17:01:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Directx 9c peab olema!


Kas directx 9.0b ei tööta üldse we icon_question.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 24.08.2004 17:06:23 vasta tsitaadiga

Sain kah lõpuks gamershellist tõmbama@300KB/sec.Eks kui olemas on siis kommenteerin.....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 24.08.2004 17:11:25 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
tgelt oleks huvitav teada mida teema pealkirjas see Colin Mcrae Rally 5 tähendab?? kui mängu nimi on Colin McRae Rally 2005
kas keegi mõnda normaalset dl linki saaks anda demole, sest kõik kohad kus ma proovind olen tõmmata on täis icon_confused.gif

Algselt oligi mõningatel andmetel ettenähtud mängu nimeks Colin McRae Rally 5, mitte CMR 2005...
Endal tuli just kohale, hakkan installima. Vaatame siis millega see mäng teisi lööb.

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.08.2004 17:14:28 vasta tsitaadiga

PHT kirjutas:
tsitaat:

Directx 9c peab olema!


Kas directx 9.0b ei tööta üldse we icon_question.gif


mul oli 9b ja ei läinud tööle, lasin 9c peale ja läks käima

proovisin 206 ja toyotat inglismaal ja täitsa mõnus.
manualiga harjub kiiresti..
ülekatusekäimine on parem, ei tee 20 tiiru kohapeal, vaid rohkem reaalsem, posti ei jõudnud veel testida, kuna ei sõitnud ühegisse sisse.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 17:17:48 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
PHT kirjutas:
tsitaat:

Directx 9c peab olema!


Kas directx 9.0b ei tööta üldse we icon_question.gif


mul oli 9b ja ei läinud tööle, lasin 9c peale ja läks käima

proovisin 206 ja toyotat inglismaal ja täitsa mõnus.
manualiga harjub kiiresti..
ülekatusekäimine on parem, ei tee 20 tiiru kohapeal, vaid rohkem reaalsem, posti ei jõudnud veel testida, kuna ei sõitnud ühegisse sisse.
mõned pildid saaksid ka ülesse panna?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.08.2004 17:29:12 vasta tsitaadiga

Nii, esiteks: mõned screenid: http://www.zone.ee/colin5/

Teiseks: Eesti lippu pole.

Ja kolmandaks: peab veel sõitma, et lõplik seisukoht võtta.

_________________
PSN: weaselEST


viimati muutis weasel 24.08.2004 19:44:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 17:32:51 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:

Teiseks: Eesti lippu pole.



möh? ja kõikide teiste maade omad on?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.08.2004 17:34:36 vasta tsitaadiga

väga huvitavad rajad on, peab mainima.
kohe lust sõita icon_razz.gif menüümuusika on ka mõnusam minu arust.

menüü on muidu enamvähem sama.
mäng jookseb ka paremini kui colin 4.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 17:35:37 vasta tsitaadiga

keegi võiks datanetti uploadida icon_rolleyes.gif võimatu... kusagilt ei saa tirida
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.08.2004 17:38:25 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
keegi võiks datanetti uploadida icon_rolleyes.gif võimatu... kusagilt ei saa tirida

suht võimatu jah, hetkel tuleb adrenaline vaultist mul 54kB/s
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 24.08.2004 17:40:06 vasta tsitaadiga

mida on 57kb sekis äää icon_sad.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 17:43:35 vasta tsitaadiga

wow http lehed näitavad et maas ja tirib 5kbs kui sedagi... läksin läbi smartftp ja 30kbs tirib icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 24.08.2004 17:44:19 vasta tsitaadiga

mitte kusagilt ei sa kätte icon_cry.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 24.08.2004 17:47:23 vasta tsitaadiga

Ma sain tööle mängu. Mul oli ka directx 9.0b ja ei töödand panin 9.0c peale ja töötab. Mäng on väga hää. Sõitsin toyotaga, uk s8 auot ikke läheb väga mudaseks, ja sõitsin mõnda väiksesse posti ka paaril korral post läks kõverasse ja auto ei saandgi aru kas läks katki wõi ei nats vist ikke läks aga noh hoog oli ka üsna väike. Aga mäng thumbs_up.gif

Edit: rajad on väga lahedad, weel saab sõita swe s8 ja ger s1.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 18:12:14 vasta tsitaadiga

ml on dx9b ja läks ilusti tööle thumbs_up.gif mängu juures mulle see üldse ei istu et kaamera on nii autos kinni kuidagi icon_confused.gif töötab paremini kui 4. graaf on thumbs_up.gif aga tänu kaamera nu**ile ei meeldi absoluutselt
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.08.2004 18:21:34 vasta tsitaadiga

kui matsu panna, siis tekib lahe efekt.

kaamera kõigub üles-alla ja läheb veits uduseks.
tagantvaatega siis ja see efekt ei hakka segama, sellline mõnus. thumbs_up.gif

vaadete üle ma ei kurda, endale hakkas meeldima tagant vaade veits kaugemalt ja seestvaade ei koti mind icon_razz.gif kui ma mängiks rooliga, siis kindlasti kapotivaatega.
See mäng mulle meeldib ja ootan fulli.
MP on kindlasti nauditav minu jaoks.
Peugeot sõidab väga hästi ja täitsa meeldib...mitte ei ole nii nagu colin 4jas, et xsara on valitsev(kuigi ma ei ole veel viies teisi autosid proovinud.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 18:30:15 vasta tsitaadiga

nii. nüüd natuke aega sõitmist ja väga meeldivaks muutus see mäng icon_smile.gif harjusin vaatega ka ära. isegi postid lähevad kõveraks thumbs_up.gif aga need silo rullid on kl kuidagi liiga raskeks tehtud icon_neutral.gif need peaks natuke kergemad olema. see efekt on jah päris tore.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.08.2004 18:34:53 vasta tsitaadiga

Liiklusposti saab isegi minema lennutada, mitte ainult kõveraks.

tegin paar sõitu saksamaal ja tulemuseks sain 3.07.80
Autoks peugeot ja manual
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.08.2004 18:47:35 vasta tsitaadiga

Panin mõned screenid saksamaalt: www.zone.ee/colin5

EDIT: lisasin mõned screenid, nüüd igalt rajalt mõni võte!

_________________
PSN: weaselEST


viimati muutis weasel 24.08.2004 19:44:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 24.08.2004 18:53:18 vasta tsitaadiga

Tee või ära tee, aga loadimise ajal viskab välja icon_neutral.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.08.2004 18:53:34 vasta tsitaadiga

Uk raja lõpus on üks väga kaval kivi icon_razz1.gif
http://www.zone.ee/mart352/CMR%202005%20demo/CMR5%202004-08-24%2018-27-23-42.html

Veidi tulevärki:
http://www.zone.ee/mart352/CMR%202005%20demo/CMR5%202004-08-24%2018-26-53-93.jpg?2
Sõitja nimi autol:
http://www.zone.ee/mart352/CMR%202005%20demo/CMR5%202004-08-24%2018-26-14-32.jpg?2

UK rajal sõitisn manualiga 206 ja ise ei seadistanud esimest korda 3:31.58, teisel korral 3:23.24. Pärast harjutamist manualiga 206 ja seadistusega 2:58.50
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 19:04:07 vasta tsitaadiga

man this game is good icon_razz1.gif eriti meeldivad rajad ja vanemad autod icon_smile.gif
kuigi jah...perfomance võib olla a graafika annab soovida icon_biggrin.gif muidu peaaegu sama mis cmr4
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 24.08.2004 19:38:37 vasta tsitaadiga

error tuli..... icon_evil.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 19:42:20 vasta tsitaadiga

Njaa.. kohe mitte ei taha tööle minna. Ja millegipärast hakkas NOD32 ka installi ajal kisama ,et mingi kahtlane fail ..
Praegu tõmban fileplanetist uuesti.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.08.2004 19:46:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
weasel kirjutas:

Teiseks: Eesti lippu pole.



möh? ja kõikide teiste maade omad on?


Jah. Sama nagu Colin4. Äkki fullis on.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 19:48:32 vasta tsitaadiga

Minu arvamus: Colin McRae Rally 2004 oli parem. Siin läks auto jamamini mustaks, tagarattaveolise autol on ebaloogiline juhitavus, graafika oli halvem jpm. Minu arust seda mängu võib võrrelda CMR 3-ega ja ma usun, et võib-olla isegi kolmas osa võidaks ära. Enne ostaks CMR '04-ja.

Hinne: 3 Selle kohta, mis ta olla võinuks. Seda võis ka arvata.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.08.2004 19:54:08 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Minu arvamus: Colin McRae Rally 2004 oli parem. Siin läks auto jamamini mustaks, tagarattaveolise autol on ebaloogiline juhitavus, graafika oli halvem jpm. Minu arust seda mängu võib võrrelda CMR 3-ega ja ma usun, et võib-olla isegi kolmas osa võidaks ära. Enne ostaks CMR '04-ja.

Hinne: 3 Selle kohta, mis ta olla võinuks. Seda võis ka arvata.


Tegemist siiski demoga. Võrdlema peaks ka eelmiste demodega mitte full versioonidega.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 19:58:53 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Rajareits kirjutas:
Minu arvamus: Colin McRae Rally 2004 oli parem. Siin läks auto jamamini mustaks, tagarattaveolise autol on ebaloogiline juhitavus, graafika oli halvem jpm. Minu arust seda mängu võib võrrelda CMR 3-ega ja ma usun, et võib-olla isegi kolmas osa võidaks ära. Enne ostaks CMR '04-ja.

Hinne: 3 Selle kohta, mis ta olla võinuks. Seda võis ka arvata.


Tegemist siiski demoga. Võrdlema peaks ka eelmiste demodega mitte full versioonidega.


Seda ma nagu tegingi.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 24.08.2004 20:04:30 vasta tsitaadiga

Asi jookseb väga sitasti minu arvutil, paha kohe ropendada, aga ma ei leia lihtsalt sõnu.
Mäng jookseb talutavalt 640*680, low graphics, frame rate 60, antialiasingud/nsynid on kõik maas ja seda ka ainult siis, kui seestvaates mängida.
Samas CMR 04 jookseb 1024*768 max detailidega (antialiasing maas, aga see praeguse case puhul ei loe niikuinii) nagu kulda.
Kurat, isegi Doom3 jookseb palju paremini. Draiverites asi küll olla ei saa, kuna teised mängud jooksevad ilusti. Ei tea, igaksjuhuks lasen video draiverid, directx 9.0c ja siis mängu üle.

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin Mcrae Rally 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.