|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Syrup
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2004
|
24.08.2004 16:21:34
|
|
|
yesssssss panin ka nüüd demo tirima ei jõua ära oodata kuna saaks juba proovida
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
24.08.2004 16:28:08
|
|
|
| tõmmasin.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
24.08.2004 16:33:04
|
|
|
Krt ei lähe mäng käima, klikkin ikooni peal siis läheb 1sekiks ekraan mustaks nagu hakkaks käima minema aga siis viskab uuesti desktopile. Milles viga olla võib Oskab keegi aidata
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.08.2004 16:36:23
|
|
|
| PHT kirjutas: |
Krt ei lähe mäng käima, klikkin ikooni peal siis läheb 1sekiks ekraan mustaks nagu hakkaks käima minema aga siis viskab uuesti desktopile. Milles viga olla võib Oskab keegi aidata  |
vastab su arvuti miinimum nõuetele???
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
24.08.2004 16:38:05
|
|
|
Muidugi vastab, vaata mu profiili seal näed mis arvuti on.
Edit: Sellest ma oleks ise ka arusaand kui ei vasta.
viimati muutis PHT 24.08.2004 16:38:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.08.2004 16:38:11
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| PHT kirjutas: |
Krt ei lähe mäng käima, klikkin ikooni peal siis läheb 1sekiks ekraan mustaks nagu hakkaks käima minema aga siis viskab uuesti desktopile. Milles viga olla võib Oskab keegi aidata  |
vastab su arvuti miinimum nõuetele??? |
kas sa ta profiili uurisid ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=12666
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.08.2004 16:38:13
|
|
|
| kiirus langes,aga vähemalt on 195 mb tõmmand
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.08.2004 16:39:11
|
|
|
endal paneb ka demo näkku.
error reporting tuleb ja kõik.
kas asi võib olla selles, et mul ei ole directx 9.0c peal.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
24.08.2004 16:41:13
|
|
|
Mul ka ei ole directx 9.0c peal mul on directx 9.0b. Krt jah seal oli kirjas et 9.0c vist peaks olema, võibolla selles ongi viga. Kas see on võimalik Loeb see nii palju we?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.08.2004 16:41:43
|
|
|
| PHT kirjutas: |
Krt ei lähe mäng käima, klikkin ikooni peal siis läheb 1sekiks ekraan mustaks nagu hakkaks käima minema aga siis viskab uuesti desktopile. Milles viga olla võib Oskab keegi aidata  |
äkki driverid kalavad? a kui kellelgi teisel ka ei funka siis ongi inva link
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
24.08.2004 16:44:13
|
|
|
tgelt oleks huvitav teada mida teema pealkirjas see Colin Mcrae Rally 5 tähendab?? kui mängu nimi on Colin McRae Rally 2005
kas keegi mõnda normaalset dl linki saaks anda demole, sest kõik kohad kus ma proovind olen tõmmata on täis
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 16:44:35
|
|
|
panin kah tõmbama ..firefoxil võttis veidike aega et tõmbama hakata...a tõmbab vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
24.08.2004 16:44:56
|
|
|
| Panin paar nädalat tagasi peale omega 2.5.58 driverid ja teised mängud töötavad väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.08.2004 16:47:12
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
panin kah tõmbama ..firefoxil võttis veidike aega et tõmbama hakata...a tõmbab vähemalt  |
mis hea pärast sa tirid? sul 1 GHz celeron... oh yeah.. kindlasti jooxeb vabalt.. ilma jõnksuta.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rlf
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
24.08.2004 16:50:20
|
|
|
tuleb 13 kb secis
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
24.08.2004 16:53:36
|
|
|
Directx 9c peab olema!
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 16:55:50
|
|
|
| project kirjutas: |
| Mafka kirjutas: |
panin kah tõmbama ..firefoxil võttis veidike aega et tõmbama hakata...a tõmbab vähemalt  |
mis hea pärast sa tirid? sul 1 GHz celeron... oh yeah.. kindlasti jooxeb vabalt.. ilma jõnksuta. |
mis see sinu *itsi mure on...cmr4 pelas küll ja see pelab kah..
vahi miinimum nõuded enne ära kui tuled hyppama
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.08.2004 16:57:42
|
|
|
| tsitaat: |
mis see sinu *litsi mure on...cmr4 pelas küll ja see pelab kah..
vahi miinimum nõuded enne ära kui tuled hyppama
|
nu joosta ta ju võib a mida sa laagiga mängid? cmr4 küll ilusti ei jooxnud ju
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 16:59:25
|
|
|
tra...aitab OT-st va läbur...
cmr4 jooksis minu jaoks normaalselt...mis minu arvutist veel loota...
mängida sai...ja ei kurda
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
24.08.2004 17:00:08
|
|
|
kui sul cmr5 laagita jooxeb võtan sõnad tagasi
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 17:00:59
|
|
|
| project kirjutas: |
kui sul cmr5 laagita jooxeb võtan sõnad tagasi  |
tore...tee seda ...varsti tõmmatud
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
24.08.2004 17:01:49
|
|
|
| tsitaat: |
Directx 9c peab olema!
|
Kas directx 9.0b ei tööta üldse we
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
24.08.2004 17:06:23
|
|
|
| Sain kah lõpuks gamershellist tõmbama@300KB/sec.Eks kui olemas on siis kommenteerin.....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
24.08.2004 17:11:25
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
tgelt oleks huvitav teada mida teema pealkirjas see Colin Mcrae Rally 5 tähendab?? kui mängu nimi on Colin McRae Rally 2005
kas keegi mõnda normaalset dl linki saaks anda demole, sest kõik kohad kus ma proovind olen tõmmata on täis  |
Algselt oligi mõningatel andmetel ettenähtud mängu nimeks Colin McRae Rally 5, mitte CMR 2005...
Endal tuli just kohale, hakkan installima. Vaatame siis millega see mäng teisi lööb.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.08.2004 17:14:28
|
|
|
| PHT kirjutas: |
| tsitaat: |
Directx 9c peab olema!
|
Kas directx 9.0b ei tööta üldse we  |
mul oli 9b ja ei läinud tööle, lasin 9c peale ja läks käima
proovisin 206 ja toyotat inglismaal ja täitsa mõnus.
manualiga harjub kiiresti..
ülekatusekäimine on parem, ei tee 20 tiiru kohapeal, vaid rohkem reaalsem, posti ei jõudnud veel testida, kuna ei sõitnud ühegisse sisse.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.08.2004 17:17:48
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| PHT kirjutas: |
| tsitaat: |
Directx 9c peab olema!
|
Kas directx 9.0b ei tööta üldse we  |
mul oli 9b ja ei läinud tööle, lasin 9c peale ja läks käima
proovisin 206 ja toyotat inglismaal ja täitsa mõnus.
manualiga harjub kiiresti..
ülekatusekäimine on parem, ei tee 20 tiiru kohapeal, vaid rohkem reaalsem, posti ei jõudnud veel testida, kuna ei sõitnud ühegisse sisse. |
mõned pildid saaksid ka ülesse panna?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
24.08.2004 17:29:12
|
|
|
Nii, esiteks: mõned screenid: http://www.zone.ee/colin5/
Teiseks: Eesti lippu pole.
Ja kolmandaks: peab veel sõitma, et lõplik seisukoht võtta.
_________________ PSN: weaselEST
viimati muutis weasel 24.08.2004 19:44:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2004 17:32:51
|
|
|
| weasel kirjutas: |
Teiseks: Eesti lippu pole.
|
möh? ja kõikide teiste maade omad on?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.08.2004 17:34:36
|
|
|
väga huvitavad rajad on, peab mainima.
kohe lust sõita menüümuusika on ka mõnusam minu arust.
menüü on muidu enamvähem sama.
mäng jookseb ka paremini kui colin 4.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2004 17:35:37
|
|
|
keegi võiks datanetti uploadida võimatu... kusagilt ei saa tirida
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.08.2004 17:38:25
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
keegi võiks datanetti uploadida võimatu... kusagilt ei saa tirida |
suht võimatu jah, hetkel tuleb adrenaline vaultist mul 54kB/s
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
24.08.2004 17:40:06
|
|
|
mida on 57kb sekis äää
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2004 17:43:35
|
|
|
wow http lehed näitavad et maas ja tirib 5kbs kui sedagi... läksin läbi smartftp ja 30kbs tirib
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syrup
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2004
|
24.08.2004 17:44:19
|
|
|
mitte kusagilt ei sa kätte
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
24.08.2004 17:47:23
|
|
|
Ma sain tööle mängu. Mul oli ka directx 9.0b ja ei töödand panin 9.0c peale ja töötab. Mäng on väga hää. Sõitsin toyotaga, uk s8 auot ikke läheb väga mudaseks, ja sõitsin mõnda väiksesse posti ka paaril korral post läks kõverasse ja auto ei saandgi aru kas läks katki wõi ei nats vist ikke läks aga noh hoog oli ka üsna väike. Aga mäng
Edit: rajad on väga lahedad, weel saab sõita swe s8 ja ger s1.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
24.08.2004 18:12:14
|
|
|
ml on dx9b ja läks ilusti tööle mängu juures mulle see üldse ei istu et kaamera on nii autos kinni kuidagi töötab paremini kui 4. graaf on aga tänu kaamera nu**ile ei meeldi absoluutselt
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.08.2004 18:21:34
|
|
|
kui matsu panna, siis tekib lahe efekt.
kaamera kõigub üles-alla ja läheb veits uduseks.
tagantvaatega siis ja see efekt ei hakka segama, sellline mõnus.
vaadete üle ma ei kurda, endale hakkas meeldima tagant vaade veits kaugemalt ja seestvaade ei koti mind kui ma mängiks rooliga, siis kindlasti kapotivaatega.
See mäng mulle meeldib ja ootan fulli.
MP on kindlasti nauditav minu jaoks.
Peugeot sõidab väga hästi ja täitsa meeldib...mitte ei ole nii nagu colin 4jas, et xsara on valitsev(kuigi ma ei ole veel viies teisi autosid proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
24.08.2004 18:30:15
|
|
|
nii. nüüd natuke aega sõitmist ja väga meeldivaks muutus see mäng harjusin vaatega ka ära. isegi postid lähevad kõveraks aga need silo rullid on kl kuidagi liiga raskeks tehtud need peaks natuke kergemad olema. see efekt on jah päris tore.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.08.2004 18:34:53
|
|
|
Liiklusposti saab isegi minema lennutada, mitte ainult kõveraks.
tegin paar sõitu saksamaal ja tulemuseks sain 3.07.80
Autoks peugeot ja manual
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
24.08.2004 18:47:35
|
|
|
Panin mõned screenid saksamaalt: www.zone.ee/colin5
EDIT: lisasin mõned screenid, nüüd igalt rajalt mõni võte!
_________________ PSN: weaselEST
viimati muutis weasel 24.08.2004 19:44:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
24.08.2004 18:53:18
|
|
|
Tee või ära tee, aga loadimise ajal viskab välja
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 19:04:07
|
|
|
man this game is good eriti meeldivad rajad ja vanemad autod
kuigi jah...perfomance võib olla a graafika annab soovida muidu peaaegu sama mis cmr4
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
24.08.2004 19:38:37
|
|
|
error tuli.....
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
24.08.2004 19:42:20
|
|
|
Njaa.. kohe mitte ei taha tööle minna. Ja millegipärast hakkas NOD32 ka installi ajal kisama ,et mingi kahtlane fail ..
Praegu tõmban fileplanetist uuesti.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
24.08.2004 19:46:26
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
Teiseks: Eesti lippu pole.
|
möh? ja kõikide teiste maade omad on? |
Jah. Sama nagu Colin4. Äkki fullis on.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.08.2004 19:48:32
|
|
|
Minu arvamus: Colin McRae Rally 2004 oli parem. Siin läks auto jamamini mustaks, tagarattaveolise autol on ebaloogiline juhitavus, graafika oli halvem jpm. Minu arust seda mängu võib võrrelda CMR 3-ega ja ma usun, et võib-olla isegi kolmas osa võidaks ära. Enne ostaks CMR '04-ja.
Hinne: 3 Selle kohta, mis ta olla võinuks. Seda võis ka arvata.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
24.08.2004 19:54:08
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Minu arvamus: Colin McRae Rally 2004 oli parem. Siin läks auto jamamini mustaks, tagarattaveolise autol on ebaloogiline juhitavus, graafika oli halvem jpm. Minu arust seda mängu võib võrrelda CMR 3-ega ja ma usun, et võib-olla isegi kolmas osa võidaks ära. Enne ostaks CMR '04-ja.
Hinne: 3 Selle kohta, mis ta olla võinuks. Seda võis ka arvata. |
Tegemist siiski demoga. Võrdlema peaks ka eelmiste demodega mitte full versioonidega.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.08.2004 19:58:53
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
Minu arvamus: Colin McRae Rally 2004 oli parem. Siin läks auto jamamini mustaks, tagarattaveolise autol on ebaloogiline juhitavus, graafika oli halvem jpm. Minu arust seda mängu võib võrrelda CMR 3-ega ja ma usun, et võib-olla isegi kolmas osa võidaks ära. Enne ostaks CMR '04-ja.
Hinne: 3 Selle kohta, mis ta olla võinuks. Seda võis ka arvata. |
Tegemist siiski demoga. Võrdlema peaks ka eelmiste demodega mitte full versioonidega. |
Seda ma nagu tegingi..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
24.08.2004 20:04:30
|
|
|
Asi jookseb väga sitasti minu arvutil, paha kohe ropendada, aga ma ei leia lihtsalt sõnu.
Mäng jookseb talutavalt 640*680, low graphics, frame rate 60, antialiasingud/nsynid on kõik maas ja seda ka ainult siis, kui seestvaates mängida.
Samas CMR 04 jookseb 1024*768 max detailidega (antialiasing maas, aga see praeguse case puhul ei loe niikuinii) nagu kulda.
Kurat, isegi Doom3 jookseb palju paremini. Draiverites asi küll olla ei saa, kuna teised mängud jooksevad ilusti. Ei tea, igaksjuhuks lasen video draiverid, directx 9.0c ja siis mängu üle.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|