Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused majanduse teemal vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 18:00:14 vasta tsitaadiga

FB-s pidada ka mingeid VIP investeerismisgruppe olema. Kindel värk mismoodi oma raha paigutada. Sa hiljaaegu otsisid ju investeerimissoovitusi. icon_lol.gif /s
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 21:33:51 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
FB-s pidada ka mingeid VIP investeerismisgruppe olema. Kindel värk mismoodi oma raha paigutada. Sa hiljaaegu otsisid ju investeerimissoovitusi. icon_lol.gif /s


Kui investeeringud ei tõmba, võib ka laenuäris kätt proovida.
Kui teisi kliente ei oska leida, siis ma võtan piiramatus koguses, tagastamatut laenu. icon_wink.gif
Võime täitsa ametliku lepingu selle kohta sõlmida, ei ole probleemi. thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 18.01.2026 18:53:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 17.01.2026 13:26:58 vasta tsitaadiga

Kuulge nahhaalid, ärge nüüd pöörake mu juttu ümber, puhas kontekstist väljarebitud huinaa icon_eek.gif
Mitte, et ma kedagi teist solvata tqhaks, ikkagi kaasfoorumlased icon_lol.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2026 21:33:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kohe varsti lähen proovin ära.
Veel suvel oli korraga 750 väljavõetava asemel tõstetud 1000 peale, hiljem pole proovinud.

ja nii ongi, täna kontrollisin, 1000 eur kaupa saab välja võtta.

Nagu öeldud, see 700 eur piirang on neile, kes pole viimastel aastatel suuremaid summasid välja võtnud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2026 10:03:03 vasta tsitaadiga

Räkit tõstab taas pead, või pigem hakkab mõistuse hääl koitma?
https://forte.delfi.ee/artikkel/120430415/repliik-gerry-konnov-kassetitasust-kui-loome-eest-maksta-siis-miks-ainult-muusikutele

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2026 14:57:47 vasta tsitaadiga

Kes teist veel muusikat mälupulgale/telefoni laeb?

Youtube või spotify... Peaksin raha tagasi küsima, et miks heidivad?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2026 15:00:28 vasta tsitaadiga

Need, kes ei jaksa 10 eur kuus mobiilipaketti maksta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 13:27:15 vasta tsitaadiga

See, et ilma pangakaardita saab raha välja võtta on tore. Ebameeldiva üllatusena tuli, et sularaha sissemaksmiseks on vaja pangakaarti, ilma ei saa Swedis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2026 22:27:48 vasta tsitaadiga

Õõvastav. Enam ei saagi inimeste sääste korstnasse kirjutada. ERIAL. Eesti Arengu Hoiu-laenuühistu.
https://www.err.ee/1609917461/riigikogu-kiitis-heaks-hoiu-laenuuhistu-seaduse-muudatused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2026 00:02:46 vasta tsitaadiga

Paet peab nüüd mingi parema viisi oma rahast ilma jäämiseks välja mõtlema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 23.01.2026 13:27:53 vasta tsitaadiga

Jaapanis käivitatakse taas maailma suurim tuumaelektrijaam https://maailm.postimees.ee/8400614/jaapanis-kaivitatakse-taas-maailma-suurim-tuumaelektrijaam
tsitaat:
«Me jätkame ettevalmistusi reaktori taaskäivitamiseks ja plaanime kontrollvardad eemaldada täna kell 19.00 (Eesti aja järgi 12.00) ning reaktori käivitada,» teatas Tokyo Electric Power (TEPCO).

Viskasin täisteksti spoilerisse.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas nad taastasid seda enne juba pikemat aega, pole kuulnud selleteemalisi uudiseid. Hiljuti lugesin mingit uudist, et alles plaan uuesti taastada.
Praegu niimoodi lugedes tundub nagu oleks tegu "kodukatlale tule alla tegemisega", et niimoodi naksti ja valmis icon_lol.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 13:35:42 vasta tsitaadiga

Jaapanlaste töökultuur on veidi teistsugusem kui meil siin. Nad ütlevad ja teevad ära. Mitte nagu meil, et siiamaani ootame seda laskemoonatehase uudist icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 23.01.2026 13:50:41 vasta tsitaadiga

Betamax, ää põe, tuleb virtuaalne laskemoonatehas mis poliitikute peas juba vorbib moona... kui päris tehast ei saa icon_lol.gif
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 14:33:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jaapanlaste töökultuur on veidi teistsugusem kui meil siin. Nad ütlevad ja teevad ära. Mitte nagu meil, et siiamaani ootame seda laskemoonatehase uudist icon_lol.gif

https://www.toostusuudised.ee/uudised/2026/01/13/eesti-sai-esimese-lahingumoona-tehase-nitrotol-alustas-amaris-tootmist

Lahingumoona oma on väidetavalt olemas.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.01.2026 14:58:02 vasta tsitaadiga

Tänases Hommikutelevisioonis kolm head teemat: kulla hind, kuld + pandimajad ja liilkluskultuur rauteedel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2026 15:01:50 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/8407558/keskpangad-krahmavad-kulda-osta-eesti-pank-on-kogu-kulla-maha-muunud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2026 18:15:05 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/8407344/karm-statistika-eesti-miinimumpalga-ostujoud-on-euroopa-liidu-vaikseim
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2026 20:08:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://majandus.postimees.ee/8407344/karm-statistika-eesti-miinimumpalga-ostujoud-on-euroopa-liidu-vaikseim


Sellele on lihtne lahendus, minnimumpalk ära kaotada.
Pole palka, pole probleemi... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2026 21:37:04 vasta tsitaadiga

Käisin üle mitme nädala Lidlis ja vist jääb pikaks ajaks ka viimaseks korraks.
Kui varem oli hindadega vähem porri ja ei pidanud ise kilo hindasid välja arvutama, siis täna oli juurika letis küll täis horror.
Igal pool ilusad hinnad ja siis vaatad väiksemalt kas 150g või 350g või pool kilo jne. Harjunud ja meeldib kilo hinda vaadata, mitte mingit näiteks ühe kurgi hinda või käi kalkulaatoriga ringi, et kus nüüd tõmmatakse...
Ok, lõpuks tõmbasin äppi ka lahti, et mida head personaalsed pakkumised ja muu teema ka on ning jäid ühed asjad silmad hea hinnaga ja võtsin ligi.
Kassas no ei rakendu kliendikaardiga soodustus, piiksutan ja vaatan äpist hinda ja kassas hinda ja no viskab juba üle, et mis jama jälle on.
Võtsin toote lahti äpist ja väikselt kirjas, Tk hind kui ostad vähemalt kaks toodet. Nagu päriselt, nüüd peab iga rea käsitsi ka lahti võtma, et peenes kirjas leida lisa tingimused, kuigi suurelt ilutseb ainult tavahind ja soodushind ning kampaania periood thumbs_down.gif

ja siis kuulad seda Lidli reklaami raadiost, et kus soodsaima hinnaga ostukorv ning lähed Prismasse, sest ei pea mingite hindadega võimlema vaid saad mis on sildil ja oih, kg hinnad ka ilusti olemas thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.02.2026 21:39:48 vasta tsitaadiga

Prismasse sai mindud spetsjomm mingit liha ostma kuna suurelt reklaamis oli vägagi hea hind välja toodud võrreldes teiste poodidega, oli nagu täitsa reaalselt soodsam ka mitte ulme. Kohale jõudes tuli välja, et oleks pidanud ka peenet kirja lugema, ligikaudne tüki hind oli kirjas.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2026 22:01:08 vasta tsitaadiga

Pösö sõnul on kulla hind alates 2024. aasta detsembrist kahekordistunud, mis peegeldab tõusu erakordsust. Tema hinnangul ei saa nii järsku hinnatõusu pidada pikaajaliselt kestlikuks.
https://majandus.postimees.ee/8407558/keskpangad-krahmavad-kulda-osta-eesti-pank-on-kogu-kulla-maha-muunud
Praegu on kõige parem aeg osta?
Tohutu laulupidu lahti läinud selle kulla teemal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.02.2026 22:02:30 vasta tsitaadiga

Kui taksojuhid ka juba ostavad, siis on vale aeg
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 01.02.2026 22:17:22 vasta tsitaadiga

Vaske kogu oma kuuri.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.02.2026 22:18:59 vasta tsitaadiga

Mul oli korralikult kogunenud aga pidin tasuta ära andma kuna raha selle eest ei maksta lihtsurelikule
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2026 22:21:01 vasta tsitaadiga

Reklaamsisu
https://tavid.ee/uudised-kuld-ja-hobe-odavnesid-jarsult-aga-paanikaks-pole-pohjust/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2026 10:16:53 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mul oli korralikult kogunenud aga pidin tasuta ära andma kuna raha selle eest ei maksta lihtsurelikule
vaske icon_question.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 02.02.2026 10:18:46 vasta tsitaadiga

Jerry, pigem küsi - kas kaablitest pärit?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.02.2026 10:19:30 vasta tsitaadiga

Jah, suur hunnik kaablijuppe oli
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2026 10:26:07 vasta tsitaadiga

ei tea, mis kohta sa viisid, et raha ei makstud. Mul ka aegajalt koguneb ja pole probleeme, et raha ei maksta. Erinevatesse vastuvõtu firmadesse viinud...kuusakoskisse ei ole
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.02.2026 10:32:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Raha eest ostetakse kaableid vaid Jäätmeseaduse § 105 lg 2 viidatud isikutelt. Ettevõte peab olema registreeritud Majandustegevuse registri lehel https://mtr.mkm.ee/ : Majandustegevusteade – Tegevusala: "Sideteenuse osutamine" või Tegevusluba – Tegevusala: "Võrguteenuse osutamine jaotusvõrgu kaudu" või "Võrguteenuse osutamine põhivõrgu kaudu".


Basemetali lehelt


Kuusakoski ütles sama asja
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2026 12:08:30 vasta tsitaadiga

no ehk seal Tallinna pool on sellised tähenärijad. Lõuna pool pole probleeme olnud. Keegi ei küsi üleliigseid küsimusi icon_lol.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2026 21:20:59 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Pösö sõnul on kulla hind alates 2024. aasta detsembrist kahekordistunud, mis peegeldab tõusu erakordsust. Tema hinnangul ei saa nii järsku hinnatõusu pidada pikaajaliselt kestlikuks.
https://majandus.postimees.ee/8407558/keskpangad-krahmavad-kulda-osta-eesti-pank-on-kogu-kulla-maha-muunud
Praegu on kõige parem aeg osta?
Tohutu laulupidu lahti läinud selle kulla teemal.


Palju jõudsite kulda jne. kokku osta rofl.gif
https://www.err.ee/1609929635/kulla-ja-hobeda-hind-jatkas-maailmaturul-langust
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2026 21:25:06 vasta tsitaadiga

0,00000001g
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2026 21:45:36 vasta tsitaadiga

Polegi ostnud. Naisele kingitud kaelakee ei lähe arvesse, see pole ju investeering.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2026 21:47:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Naisele kingitud kaelakee ei lähe arvesse, see pole ju investeering.

on ikka, lükkab kraaklemist edasi tulevikku
beer_yum.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 02.02.2026 21:54:22 vasta tsitaadiga

Kee läheb lihstalt kaotsi ja tood siidri asemele.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2026 22:14:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Naisele kingitud kaelakee ei lähe arvesse, see pole ju investeering.

on ikka, lükkab kraaklemist edasi tulevikku
beer_yum.gif


Ma ei nõua kunagi kingitud asju tagasi. See oleks ikka väga madal.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2026 22:21:30 vasta tsitaadiga

napoleon, pean seda silmas, et tal pole midagi ette heita, et sa pole midagi kinkinud vms. icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.02.2026 22:22:16 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
tsitaat:
Raha eest ostetakse kaableid vaid Jäätmeseaduse § 105 lg 2 viidatud isikutelt. Ettevõte peab olema registreeritud Majandustegevuse registri lehel https://mtr.mkm.ee/ : Majandustegevusteade – Tegevusala: "Sideteenuse osutamine" või Tegevusluba – Tegevusala: "Võrguteenuse osutamine jaotusvõrgu kaudu" või "Võrguteenuse osutamine põhivõrgu kaudu".


Basemetali lehelt

Kuusakoski ütles sama asja


Cronimet ostab eraisikult kooritud kaableid. Mitte isolatsiooniga ja kindlasti mitte põletatuid.
Ilmselt teistel sama teema.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.02.2026 22:23:20 vasta tsitaadiga

No enne annan tasuta ära kui koorima hakkan icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2026 07:47:16 vasta tsitaadiga

Mustamäel mingi punkt võttis igatahes kõik kaabli vastu eelmine aasta, mul oli terve alusetäis vanu jämedaid paarimeetriseid juppe
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2026 16:16:27 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120433637/uute-soiduautode-muuk-kasvas-aastaga-160

Saime aasta võrdluses ratsarikaks icon_lol.gif Statistika ei valeta, elu 2026 aasta esimesel kuul märkamatult 160% paranenud thumbs_up.gif /s

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.02.2026 16:41:08 vasta tsitaadiga

No vot, milline väärtusetu kiun icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.02.2026 16:57:41 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120433637/uute-soiduautode-muuk-kasvas-aastaga-160

Saime aasta võrdluses ratsarikaks icon_lol.gif Statistika ei valeta, elu 2026 aasta esimesel kuul märkamatult 160% paranenud thumbs_up.gif /s

Jah... nullist kasvada on lihtne icon_biggrin.gif

Aga!
Viimase 10a lõikes uute autode müük, regatud sõidukid per aasta (statistikaametist)
2016 - 23 078, 47 204
2017 - 25 625, 49 396
2018 - 26 310, 50 442
2019 - 27 584, 52 981
2020 - 19 285, 39 252 (covid)
2021 - 22 626, 49 257 (covid + aasta teises pooles juba tarneraskused)
2022 - 20 561, 49 734 (covid + tarneraskused)
2023 - 22 991, 47 298 (tarneraskused, normaliseerus aasta lõpus)
2024 - 25 746, 50 424 (automaksu eelne)
2025 - 13 127, 24 665

Laias laastus peaks võrdlema covid-i eelset seisu - ca 23k-25k uut autot võiks olla normaalne müük, covid veidi muutis dünaamikat ning nii mõnigi avastas, et autot pole vaja (kodukontor jms + ettevõtete koomale tõmbamine - tarbesõidukite vajadus kah langes). 2024 oli seega pigem oma pea 26k uue autoga turu taastumine ja väikeses mahus ette ost aga mitte mingi nurga alt ei kata 2023 - 2025 ära eelnenud autopargi uuendamist... Nagu statistikast näha liikus, eelkõige tarneraskuste tõttu, turg kasutatud sõidukite poolele covidi ajal (mis on arusaadav, pole uut saada siis vähe kasutatu on sarnasele sihtgrupile)

Ükskõik mis nurga alt siin mingit 100% kasvu tahetakse näidata (mida siin eelnevalt lingiti) on see isegi 2024a lõpu kontekstis BS. Autoturg sai (nagu kõik teised) 2020 litaka ja 2025 rappis omakorda veelgi. Laias laastus pool turgu kukkus 2025 ära ja nii hapu polnud seis isegi Covidi ajal (siis muutus lihtsalt fookus).

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.02.2026 17:12:25 vasta tsitaadiga

Turg kukub juba hinnatõusu tõttu. Octavia oli 18-22K masin, nüüd ronib üle 30K. Supeb 24-28K, nüüd 40K kanti... ehk kuidas peaks müük sama olema?
Väärtushinnangutes on auto väärtus seega oluliselt kukkunud...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 03.02.2026 17:55:41 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Turg kukub juba hinnatõusu tõttu. Octavia oli 18-22K masin, nüüd ronib üle 30K. Supeb 24-28K, nüüd 40K kanti... ehk kuidas peaks müük sama olema?
Väärtushinnangutes on auto väärtus seega oluliselt kukkunud...

thumbs_up.gif

See automüüjate kiun, kuidas riik neid peedistab...cry me a river. Ilmselgelt mõistusega mõtlev inimene saab aru, et maksud tõid kaasa "lainetuse" ning mingil määral turg taastub, sest karta on, et müük ei jää nii madalaks nagu 2025 jaanuaris. Vaadata ainult 2025 aastat ilma 2024 (ning enne) ja 2026 numbriteta, on nagu teha ühe päeva ilma järgi järeldusi terve nädala kohta. Uued autod on tõesti päris kallid ja oleks imelik, kui juba üldine hinnatõus ja elukallidus (mitte ainult need uued maksud) uute autode müüki ei mõjutaks icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.02.2026 18:06:09 vasta tsitaadiga

RedFusion, asi pole ainult uutes autodes vaid ka kasutatutes. Kui 2020, kui reaalselt platsid ja salongid kinni keerati koroona tõttu müüdi 19k uut ja 39k (sisse toodud) kasutatut (st. kasutatud autod väljaspoolt Euroopast, mitte juba Eestis regatud ja sisemiselt müüdud) ning 2024 olid samad numbrid vastavalt 13k ja 26k...

Jah, uute autode hinnad on üles läinud nii käibeka kui regamistasu tõttu (+ üldine tõus kah, võib vaielda palju salong lisaks veel tõstnud aga enamus käibest tuleb nii või naa järelhoolde ning varuosade/kulumaterjalide pealt, mitte uue masina müügist) aga ka nö. uute kasutatute (st. riiki sisse toodud teise-kolmanda ringi autode osas) hinnad on läinud ajuvabaks suuresti just registreerimistasu tõttu ja see kukkumine (pea 2x) on juba märkimisväärsem, sest inimene ei vali enam kalli uue asemel teise-kolmanda ringi odavamat vaid ei ostagi.

See võib ju olla rohelise maailmavaate nurgast hea, samas sektor on hapus seisus ning omakorda autopark ei uuene (meil on päris palju vana rämpsu kah liikvel, neid ei vaheta pea, et keegi tutika vastu, pigem ikka järgmine vähem rämps aga kui ka sellest ostujõud üle ei käi või neid polegi...). Ühistransport on meil parimal juhul kehv, keskmiselt lihtsalt mitte eksisteeriv ja seeläbi sureb maapiirkond veel rohkem ja kiiremini välja (sest kui tööle-kooli ei saa pole ju mõtet ka kusagil metsaveerel elada; aga maapiirkonnas on meil muuhulgas näiteks toidutootmine...)...

Ükskõik kui auto usku keegi on või ei ole - transpordituru vähenemine mõjutab teisi sektoreid negatiivselt nii või naa - on selleks tööjõu kättesaadavus või nõudlus elamupindade järgi (no kuhu sa maalt kolid - ikka linna? aga kui linnas kallis? noh... Hispaanias on odavam icon_razz.gif), pikaajaline mõju tuleb valus. Turg mingi piirini taastub aga mitte mingi nurga alt endisele tasemele või isegi ligilähedale enne-koroonat olnud seisule.

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2026 18:06:39 vasta tsitaadiga

Superb on üle 10 aasta olnud 40k masin, või teab keegi kedagi kes sõidab selle "hind alates" masinaga?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.02.2026 18:09:16 vasta tsitaadiga

Päris valus kui skoda eest nii palju makstakse icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2026 18:17:10 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Superb on üle 10 aasta olnud 40k masin, või teab keegi kedagi kes sõidab selle "hind alates" masinaga?

Mu naine ostis plangu alla 30 000, parem, kui kõik muud pillid, mis mul omal olnd on icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused majanduse teemal vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.