Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.01.2026 13:49:42 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
anubis, jällegi sildistad inimesi natsideks mingi isikliku arvamuse alusel? Kahjuks see devalveerib päris märkimisväärselt tegelikke teise maailmasõja ajal tehtud koledusi - kui tolleaegsed natsid olnuks sellised kui need rõlged föderaalagendid oleks väga palju jubedusi jäänud olemata, lihtsalt need keda sa läbivalt ja korduvalt natsideks sildistad pole ligilähedaselgi tasemel. Õnneks jääb palju puudu.

Küll aga - see sildistamine toimetab ka teistpidi - see vähendab oluliselt tegelike natside kuritegude kaalu, nt kui öelda, et Trump on Hitler siis kehtib ka teistpidine Hitler on Trump. Trumpil pole ka kõige märjemates unenägudes sellist võimu ega ka võimalusi nagu omal ajal Hitleril oli.... Seega Hitler ei ole enam Hitler vaid Trump ja seeläbi juba oluliselt pehmem ning parketisõbralikum tegelane.


Absoluutselt.
Trumpil ja kogu sellel MAGA sektil ei ole natsionaalsotsialismiga midagi pistmist. Trump on populist, wannabe diktaator, kes mõtles välja sisevaenlase (radical lefts, etc) konsolideerimaks oma elektoraati, aretades finantsoligarhiat ja tehnofeudalismi. Minu arust kõige jaburam on siin liberaalidest omale vanelase tekitamine, sest need samad liberaalide liberaalsed teooriad on võimaldanud tal rikastuda ja võimule tulla. See näiab ka veel, kui rumal tema elektoraat ja MAGA sekt on.

Natsionaalsotsialismi ja inimsusevastaste kuritegude devalveerimine on väga ohtlik trend. Sama teema on venelastega. Kes ei ole veel teinud, uurige oma elusolevatel esivanematel, kuidas oli elu venelaste okupatsioon algusaastatel, kui Stalin veel elus oli. Või kes ei ole veel Aleksandr Solženitsõnit lugenud, taskuks seda teha.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 14:28:42 vasta tsitaadiga

link :: European leader spoke of shock at Trump’s state of mind after Mar-a-Lago meeting

tsitaat:
According to the Slovak Prime Minister, after his meeting with Donald Trump on January 17 at Mar-a-Lago, he was shocked by the mental state of the American president. Robert Fico called Trump psychologically unstable and described him as “dangerous”.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 14:46:54 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Trump on populist, wannabe diktaator, kes mõtles välja sisevaenlase (radical lefts, etc) konsolideerimaks oma elektoraati, aretades finantsoligarhiat ja tehnofeudalismi. Minu arust kõige jaburam on siin liberaalidest omale vanelase tekitamine, sest need samad liberaalide liberaalsed teooriad on võimaldanud tal rikastuda ja võimule tulla.


Siin võib olla käigus keiss, kus revolutsioon sööb alati oma lapsed. Liberaalid oleks kohe võinud mõelda, et nende "liberaalsed teooriad" võimaldavad Trumpi sarnastel rikastuda ja võimule tulla. Samahästi võib öelda, et jabur, et nad selle peale ei tulnud. Õigem oleks muidugi öelda, et neil oli võimalikest tagajärgedest suva. Turg teeb alati "õiged" otsused, eks ole.

ref kirjutas:

Veidi teise paraleelina on kommunismi kuritööd - sama hullud nagu natsidel, argumenteeriks, et isegi hullemad, aga ajalooliselt on kommunistid alati olnud pooleldi positiivse kuvandiga ja seetõttu on keeruline ajaloolist konteksti lisada.


Kommunismi kuritööde devalveerimisega on viimasel ajal usinalt tegelenud just parempoolsed jõud USAs ja mujal maailmas, kelle esimene süüdistus kõigile, kelle vaated neile ei meeldi, on kohe "kommunist". Nii lõppebki see sellega, et kõrvalseisjale jääb mulje, et kõik kes pole marutaudis paremäärmuslased, peavadki end kommunistina identifitseerima kui seda silti ka päris mõistlikele inimestele otsaette kleebitakse - sama nagu, et kui sa ei toeta naisepeksu, siis see tähendab, et pead feminist olema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.01.2026 14:49:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
They genuinely believe he magically appeared on that sidewalk and through some series of fascist coincidences was executed for exercising his constitutional rights. They literally cannot process the concept of actions having consequences.
This is the insanity we’re dealing with. Democrats have radicalized an entire generation to believe you can attack federal agents without facing consequences. They’ve convinced people that law enforcement is the enemy and resistance is heroic. This is why they’re dangerous and why Minnesota is burning!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 15:02:57 vasta tsitaadiga

Inimesed kes käemärke teevad on natsid. Kui nad seda ideoloogiat toetavad siis on nad natsid. Kui nad kampaania ajal ühinenud Reichist räägivad siis on nad natsid.

Iizi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2026 15:07:28 vasta tsitaadiga

Sa oled mitu kord siin kontekstivälist "käemärki" välja toonud, mis video kujul selgus, et oli hoopis midagi muud. Narratiivi-nubis
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 15:22:04 vasta tsitaadiga

https://www.nbcnews.com/politics/2026-election/minnesota-governor-candidate-chris-madel-gop-immigration-enforcement-rcna255949

Näe, mõned ei taha natsid olla. Valikuvõimalus on olemas.

tsitaat:
Madel, an attorney, also argued that "the national Republicans have made it nearly impossible for a Republican to win a statewide election in Minnesota."


Samas jah, kui sa oled kindel kaotaja siis äkki ei ole mõtet.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 16:08:16 vasta tsitaadiga

EU now has its own 'secure and encrypted' satellite communication system, Kubilius says
https://www.euronews.com/my-europe/2026/01/27/eu-now-has-its-own-secure-and-encrypted-satellite-communication-system-kubilius-says
tsitaat:
Eight satellites from five different member states are currently being pooled as part of GOVSATCOM. The Commission hopes this is the first step towards less dependence on the US - whose own communication systems are a lot more mature.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 16:48:52 vasta tsitaadiga

GOVSATCOM samas tuletab võimsalt sovetiaegseid lühendeid meelde. Võib-olla otsiksid mingi seksikama nime süsteemile.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 22:10:54 vasta tsitaadiga

https://www.bbc.com/news/articles/c4g40k40xndo

Ecuador esitas ametliku noodi.

Edit: https://www.theguardian.com/world/2026/jan/27/trump-greenland-europe-far-right-analysis

Meie kohalikud natsid ja tiblad ainult ootavad, et saaks uue lipu Pika Hermanni tornis lehvima lasta. Neil pole midagi karta.

Edit: https://www.threads.com/@titusnation/post/DUDra92FKQW

200k teenivad riigipöörajad ei oma absoluutselt mingit arusaama päästikudistsipliinist. Hämmastavalt vähe inimesi on nad hukanud, võibolla pole neile teravat moona usaldatud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2026 22:34:02 vasta tsitaadiga

Vahi neid somaale. Minnesotas peavad scam-lasteaiaäri, siin kandis piinavad lapsi eusa_think.gif

https://www.err.ee/1609924868/noortele-moeldud-somaalia-piinalaagrid-raputavad-soome-avalikkust
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.01.2026 22:36:07 vasta tsitaadiga

Nagu Hell Camp
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 00:19:01 vasta tsitaadiga

https://www.instagram.com/reel/DTbvRvbja-6/?igsh=MWRjeml3M2YyN3hoMg==
https://www.instagram.com/reel/DNfXyo7tn4C/?igsh=MTZudDl4anlqbWdzNA==

Natsidele see ei meeldi.

Peab jagama.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 00:20:48 vasta tsitaadiga

Tee ikka lingid puhtaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 03:37:34 vasta tsitaadiga

France to ditch US platforms Microsoft Teams, Zoom for ‘sovereign platform’ citing security concerns
https://www.euronews.com/next/2026/01/27/france-to-ditch-us-platforms-microsoft-teams-zoom-for-sovereign-platform-amid-security-con
tsitaat:
“The aim is to end the use of non-European solutions and guarantee the security and confidentiality of public electronic communications by relying on a powerful and sovereign tool,” said David Amiel, minister for the civil service and state reform.


---
Trump’s acting cyber chief uploaded sensitive files into a public version of ChatGPT
tsitaat:
The interim director of the Cybersecurity and Infrastructure Security Agency triggered an internal cybersecurity warning with the uploads — and a DHS-level damage assessment.
...
Gottumukkala is currently the senior-most political official at CISA, an agency tasked with securing federal networks against sophisticated, state-backed hackers from adversarial nations, including Russia and China.

https://www.politico.com/news/2026/01/27/cisa-madhu-gottumukkala-chatgpt-00749361


---

Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 08:47:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Rahulik tegelane.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 11:43:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Vabariiklaste arusaam varustusest millega peab protestima minema. Kohtus argumenteeritud ja kinnitatud. Presidendi käsuga kinnitatud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 11:44:23 vasta tsitaadiga

Ja ometigi ei lastud maha, tasuks õppida kuidas käituda.
Mingid lefti keldrikakandid jalutavad ju praegu seal samamoodi ringi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 11:51:56 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Vabariiklaste arusaam varustusest millega peab protestima minema. Kohtus argumenteeritud ja kinnitatud. Presidendi käsuga kinnitatud.


Erinevus selles, et Rittenhouse ei käitunud agressiivselt, ja kaitses end kurjategijate poolt kes teda ründasid.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 12:22:42 vasta tsitaadiga

Braien,
tsitaat:

Rahulik tegelane.


Küsiks siis niimoodi, et kui lööd jalaga auto tagatule katki, siis milline on tegelik karistus? Surmanuhtlus või väike trahv? Isegi kui vend oli emotsionaalselt yles köetud ja nende hirmsate jubedate liberite/vasakute poolel, siis kas see õigustab selle, et ta maha lasti? Järgmine kord lähed punasega üle tee kui autosid ei tule ja siis mupo laseb su maha, kõlab ok?

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 12:24:22 vasta tsitaadiga

Kui sa lähed põrkama, siis võib kõike juhtuda ja ei tasu pikachuface teha pärast.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 12:27:29 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
Braien,
tsitaat:

Rahulik tegelane.


Küsiks siis niimoodi, et kui lööd jalaga auto tagatule katki, siis milline on tegelik karistus? Surmanuhtlus või väike trahv? Isegi kui vend oli emotsionaalselt yles köetud ja nende hirmsate jubedate liberite/vasakute poolel, siis kas see õigustab selle, et ta maha lasti? Järgmine kord lähed punasega üle tee kui autosid ei tule ja siis mupo laseb su maha, kõlab ok?


Ei ütle, et see õigustab kellegi maha laskmist, aga see lihtsalt näitab, et tegu polnud rahumeelse meeleavaldajaga, ise provotseeris ka.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 12:30:42 vasta tsitaadiga

Kollane tabloidimeedia annab parema ülevaate kui riiklikud kanalid icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 12:32:10 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
Braien,
tsitaat:

Rahulik tegelane.


Küsiks siis niimoodi, et kui lööd jalaga auto tagatule katki, siis milline on tegelik karistus? Surmanuhtlus või väike trahv? Isegi kui vend oli emotsionaalselt yles köetud ja nende hirmsate jubedate liberite/vasakute poolel, siis kas see õigustab selle, et ta maha lasti? Järgmine kord lähed punasega üle tee kui autosid ei tule ja siis mupo laseb su maha, kõlab ok?

Prantsusmaal näiteks põletatakse praktiliselt igal aastal hunnik autosid maha ja pekstakse hooneid segi. Hukkunuid samas nagu pole väga...
Osa inimõigustest.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 12:32:37 vasta tsitaadiga

Kes neid neegreid ikka loeb seal
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 12:36:16 vasta tsitaadiga

Norra ostab Lõuna-Koreast relvi 19 miljardi krooni eest.
Hanwha varustab relvajõude maismaalt lähtuvate kaugmaa täppistulerelvadega.
https://www.vg.no/nyheter/i/8pBOWW/regjeringen-har-bestemt-seg-kjoeper-soerkoreansk-rakettsystem-til-19-milliarder-kroner
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 13:39:40 vasta tsitaadiga

Eks siin viimaste aktuaalsete teemade juurde kõlbab see graafik kenasti:




Juriidiliselt võib paljudel õigus olla. Aga kui ikka liiga ülbeks/julgeks lähed oma nõudmiste ja käitumistega siis võib juhtuda, et teisel pool olev inimene on natukene liiga trigger-happy. Võid muidugi pärast hauast oma õiguseid nõudma minna ...
Protestida saab rahumeelselt. Igasugu äärmustesse minnes teed pigem endale ja kogu oma agendale karuteene. Keegi ei võta enam tõsiselt ja mõnel võib päris hullusti lõppeda.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 14:48:04 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Eks siin viimaste aktuaalsete teemade juurde kõlbab see graafik kenasti:




Juriidiliselt võib paljudel õigus olla. Aga kui ikka liiga ülbeks/julgeks lähed oma nõudmiste ja käitumistega siis võib juhtuda, et teisel pool olev inimene on natukene liiga trigger-happy. Võid muidugi pärast hauast oma õiguseid nõudma minna ...
Protestida saab rahumeelselt. Igasugu äärmustesse minnes teed pigem endale ja kogu oma agendale karuteene. Keegi ei võta enam tõsiselt ja mõnel võib päris hullusti lõppeda.

Kiiruseületajad võiks koha peal maha lasta. Kindlasti aitaks liikluskultuuri parandamisele kaasa.
</s>
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 14:55:44 vasta tsitaadiga

Kindlasti läheb väga põnevaks kui peatumismärguannet täielikult eirad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 15:01:03 vasta tsitaadiga

kas peatumismärguande täielikule eiramisele järgneb kohe mahalaskmine vä?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 15:03:23 vasta tsitaadiga

Kohe kindlasti mitte aga kui piisavalt debiili mängida võib juhtuda et lastakse midagi ja saad valesse kohta pihta ka
Pai kindlasti ei tehta pärast
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 15:06:24 vasta tsitaadiga

täiesti nõus, kuidas see seostub nende kahe USA juhtumiga?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 15:08:19 vasta tsitaadiga

Et kui ise eskaleerid olukorda, siis võivad olla tagajärjed.
See teine juhtum on minu jaoks ka natuke wtf et pm salv tühjaks lasti. Aga sellegi poolest oleks saanud see ohver seda ise ära hoida 100%
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 15:10:25 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Et kui ise eskaleerid olukorda, siis võivad olla tagajärjed.
See teine juhtum on minu jaoks ka natuke wtf et pm salv tühjaks lasti. Aga sellegi poolest oleks saanud see ohver seda ise ära hoida 100%

Kiiruseületamist saaks ka ära hoida, järelikult on mahalaskmine täiesti õigustatud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 15:17:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Et kui ise eskaleerid olukorda, siis võivad olla tagajärjed.
See teine juhtum on minu jaoks ka natuke wtf et pm salv tühjaks lasti. Aga sellegi poolest oleks saanud see ohver seda ise ära hoida 100%


Ehk siis mis iganes riik/valitsus sulle ütleb tuleb suu kinni hoida ja ära kannatada?
Covidi ajal märatsesis uhuud maskide, vaktsiinide jms kallal. Oleks pidanud nad maha laskma? Ise ju küsisid raisad. Või siis oli ok protestida, sest "MINA" ju ei olnud valitsuse otsustega rahul ja mäletame ju kõik seda hala ja kiljumist politseiriigi jms kallal, mõtle kus märulipolitsei värdjad julgesid lausa inimesi suunaat ja mõnda isegi käest kinni haarata. nüüd aga protestivad ju mingid mõttetud leftidest liberid, mitte õiged konservatiivsed alfa isased, ise on süüdi kui maha lastakse icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Fantastiline icon_lol.gif

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 15:47:05 vasta tsitaadiga

Kas meil läksid nad sellisel viisil ametnikke ründama ja takistama ning vara lõhkumas?
Kui nii teha ja veel vastu hakata, siis ilmsegelt kasutatakse jõudu nagu vaja. Keegi ei tahtnud ju kedagi minna maha laskma, olukord on seal ülimalt pingeline, ice meestel kõrgendatud ohutase ja ongi ideaalne kompott asjade juhtumiseks. Eriti veel kui seal võib igaühel tukk taskus olla

Sõber kunagi puhus koleda joobe välja rakveres, taheti auto võtmed selle peale kätte saada. Sõber ütles et ei anna. Legendaarne ment A. V. lasi selle peale ühtegi küsimust esitamata kohe gaasi näkku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 29.01.2026 15:58:51 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas meil läksid nad sellisel viisil ametnikke ründama ja takistama ning vara lõhkumas?
Kui nii teha ja veel vastu hakata, siis ilmsegelt kasutatakse jõudu nagu vaja. Keegi ei tahtnud ju kedagi minna maha laskma, olukord on seal ülimalt pingeline, ice meestel kõrgendatud ohutase ja ongi ideaalne kompott asjade juhtumiseks. Eriti veel kui seal võib igaühel tukk taskus olla

Sõber kunagi puhus koleda joobe välja rakveres, taheti auto võtmed selle peale kätte saada. Sõber ütles et ei anna. Legendaarne ment A. V. lasi selle peale ühtegi küsimust esitamata kohe gaasi näkku icon_biggrin.gif


Sa nüüd eeldad, et keegi ei tahtnud kedagi maha lasta...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 15:59:46 vasta tsitaadiga

Ja sa eeldad et tüüp tõusis hommikul selle mõttega voodist üles et minna kedagi täna maha laskma?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 29.01.2026 16:06:19 vasta tsitaadiga

Miks mitte nii eeldada?

Ma ei viitsi otsida seda USA korrakaitse "warrior koolitust", kus lubatakse, et peale inimese tapmist on tapjal parim kepp üldse...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 16:07:06 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ja sa eeldad et tüüp tõusis hommikul selle mõttega voodist üles et minna kedagi täna maha laskma?

Ja sa eeldad, et ta pole üks neist tüüpidest, kes on sellest juba aastaid unistanud? Neid on isegi meil ja karistuse kartus on ainuke asi, mis neid tagasi hoiab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 16:09:02 vasta tsitaadiga

No siis nad võiks seal vapsee valangutega lasta kui pärast seda parim kepp ever tuleb ja sellest aastaid unistanud. Ometi nad ei tee seda

tsitaat:
They genuinely believe he magically appeared on that sidewalk and through some series of fascist coincidences was executed for exercising his constitutional rights. They literally cannot process the concept of actions having consequences.
This is the insanity we’re dealing with. Democrats have radicalized an entire generation to believe you can attack federal agents without facing consequences. They’ve convinced people that law enforcement is the enemy and resistance is heroic. This is why they’re dangerous and why Minnesota is burning!

Kirjeldab hästi siin meelestatust.


viimati muutis Janis 29.01.2026 16:11:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 29.01.2026 16:10:06 vasta tsitaadiga

Eks need lindistavad telefonid on nuhtluseks jah..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 16:22:06 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No siis nad võiks seal vapsee valangutega lasta kui pärast seda parim kepp ever tuleb ja sellest aastaid unistanud. Ometi nad ei tee seda

tsitaat:
They genuinely believe he magically appeared on that sidewalk and through some series of fascist coincidences was executed for exercising his constitutional rights. They literally cannot process the concept of actions having consequences.
This is the insanity we’re dealing with. Democrats have radicalized an entire generation to believe you can attack federal agents without facing consequences. They’ve convinced people that law enforcement is the enemy and resistance is heroic. This is why they’re dangerous and why Minnesota is burning!

Kirjeldab hästi siin meelestatust.

Miks sa siis pole nõus, et kiiruseületajad võiks maha lasta? Milles on fundamentaalne vahe? Meil on autofanaatikud autojuhte ju radikaliseerinud, nii et nad ei saa aru, et kõigel võib olla tagajärjed.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 29.01.2026 16:24:53 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas meil läksid nad sellisel viisil ametnikke ründama ja takistama ning vara lõhkumas?
Kui nii teha ja veel vastu hakata, siis ilmsegelt kasutatakse jõudu nagu vaja. Keegi ei tahtnud ju kedagi minna maha laskma, olukord on seal ülimalt pingeline, ice meestel kõrgendatud ohutase ja ongi ideaalne kompott asjade juhtumiseks. Eriti veel kui seal võib igaühel tukk taskus olla

Kes läks ametnikke ründama, takistama ja vara lõhkuma? Palun vaata nüüd uuesti seda videot - tegu on rahumeelse inimese avaliku hukkamisega:

https://www.youtube.com/watch?v=_LANxOh3tvI
https://www.youtube.com/watch?v=L7tvfGXd-v0

Isegi kui ta OLEKS läinud kätega ründama ja vara lõhkuma, ei tohiks sellele järgneda tapmist. Ja sa ignoreerid seda, et seal osariigis on tulirelva kandmine seadusega lubatud. Kusjuures enne maha laskmist võeti temalt tulirelv ära, niiet mingit ohtu ICE agentidele polnud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 16:33:38 vasta tsitaadiga

Kui nad tagajärgedega tegelevad ja nendega nõustuvad, siis ei juhtugi midagi ju. Ma olen küll ilusti seisma jäänud nendel kordadel ja trahvi vastu võtnud, pole mõtteski hakata ründama või alandama politseinikku.
Näiteks siin on õppevideo, mida järgides võidakse ka relv välja võtta peatamise järel: https://www.instagram.com/reel/DQ2QH8ygaWE/


RedFusion kirjutas:
Janis kirjutas:
Kas meil läksid nad sellisel viisil ametnikke ründama ja takistama ning vara lõhkumas?
Kui nii teha ja veel vastu hakata, siis ilmsegelt kasutatakse jõudu nagu vaja. Keegi ei tahtnud ju kedagi minna maha laskma, olukord on seal ülimalt pingeline, ice meestel kõrgendatud ohutase ja ongi ideaalne kompott asjade juhtumiseks. Eriti veel kui seal võib igaühel tukk taskus olla

Kes läks ametnikke ründama, takistama ja vara lõhkuma? Palun vaata nüüd uuesti seda videot - tegu on rahumeelse inimese avaliku hukkamisega:

https://www.youtube.com/watch?v=_LANxOh3tvI
https://www.youtube.com/watch?v=L7tvfGXd-v0

Isegi kui ta OLEKS läinud kätega ründama ja vara lõhkuma, ei tohiks sellele järgneda tapmist. Ja sa ignoreerid seda, et seal osariigis on tulirelva kandmine seadusega lubatud. Kusjuures enne maha laskmist võeti temalt tulirelv ära, niiet mingit ohtu ICE agentidele polnud.


tsitaat:
They genuinely believe he magically appeared on that sidewalk and through some series of fascist coincidences was executed for exercising his constitutional rights. They literally cannot process the concept of actions having consequences.
This is the insanity we’re dealing with. Democrats have radicalized an entire generation to believe you can attack federal agents without facing consequences. They’ve convinced people that law enforcement is the enemy and resistance is heroic. This is why they’re dangerous and why Minnesota is burning!



Ise praegu ideaalselt tõestate et olete mingid äärmuslased, ainult natsid ja tapmine ja mis iganes meelel selle teemaga. Mingi vahepealset varianti ei eksisteerigi selles maailmas teil ?
Absoluutselt kole ja kurb mis toimus aga kui ise lähed küsima, siis antakse ka.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 16:40:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:

Ise praegu ideaalselt tõestate et olete mingid äärmuslased, ainult natsid ja tapmine ja mis iganes meelel selle teemaga. Mingi vahepealset varianti ei eksisteerigi selles maailmas teil ?
Absoluutselt kole ja kurb mis toimus aga kui ise lähed küsima, siis antakse ka.

Sa ise oled algusest peale üritanud lausa meeleheitlikult üritanud tapmist õigustada. Kui sama loogikat mõnele teisele situatsioonile rakendada saabub silmikraapiv absurd. ( Seda nimetatakse vastuväiteliseks tõestuseks ) Vahe on ainult konkreetselt asjades, mis sulle meeldib või ei meeldi. Nii et mine vaata korraks peeglisse ja mõtle, kes siis ikka nats või äärmuslane on.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 16:42:12 vasta tsitaadiga

Kuule, sa lähed ise ka liiga kaugele juba selle õigustamisega. Võimalik, et eksin, kuna mina pole vaadanud neid videosid, aga kui sina oled, siis ütle, kus ma eksin, kui ütlen, et sekundaarsest jutust olen aru saanud: sel hetkel, kui kutt maha lasti, oli ta relvituks tehtud ja pikali käänatud? Kas jah? Niiet miks sel hetkel teda enam maha lasta vaja oli?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 16:43:37 vasta tsitaadiga

Kust kohast ma seda õigustada olen üritanud? Asjadel on tagajärjed, mina tean seda. Ainult kõige sõgedamatel hulludel puudub igasugune ohutunne.
See tüüp teadis konkreetselt millega ta riskib, alles ju sai üks kuuli samamoodi märatsemise eest seal, selle pärast seal pooled omaarust märatsevadki edasi. Siit võiks hakata juba mõtlema et meelega üritas tina saada et midagi tõestada maailmale.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 29.01.2026 16:45:59 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kust kohast ma seda õigustada olen üritanud? Asjadel on tagajärjed, mina tean seda. Ainult kõige sõgedamatel hulludel puudub igasugune ohutunne.
See tüüp teadis konkreetselt millega ta riskib, alles ju sai üks kuuli samamoodi märatsemise eest seal, selle pärast seal pooled omaarust märatsevadki edasi. Siit võiks hakata juba mõtlema et meelega üritas tina saada et midagi tõestada maailmale.


Ühesõnaga kui inimene läheb protestile siis ta peab arvestama sellega, et ta tapetakse riigi poolt ära.
Ise oli loll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 16:46:51 vasta tsitaadiga

Just. Kui ma sõidan vastu puud end surnuks, siis mind tapeti puu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.