Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.01.2026 15:09:24 vasta tsitaadiga

bugbrake, on sul siis probleemid või pigem mitte?
millest sul küsimus tekkis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:11:42 vasta tsitaadiga

Windowsi opsüsteemis on reklaamid? Kus täpsemalt? Esimest korda kuulen.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:18:13 vasta tsitaadiga

mul on ka tunne, et need jutud siin on pigem tekkinud mingite inimeste (halbadest, valedest) valikutest või kasutusharjumustest
enamikel sellised probleemid puuduvad ja ei oskaks neist unistatagi

_________________
!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:23:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Windowsi opsüsteemis on reklaamid? Kus täpsemalt? Esimest korda kuulen.
MS nimetab neid "suggestions, tips, or recommendations". Onedrive siin, Linkedin seal. Viimase W11 puhta installi järgselt oli Spotify ikoon näiteks start menüüs kohe ootel, et ainult kliki ja installime ära. Paar aastat tagasi oli lausa niimoodi TikTok menüüs ootel peale esimest booti, aga õnneks see aeg on läbi.

https://www.pcworld.com/article/2545435/stop-windows-11s-most-intrusive-ads-with-these-9-simple-tweaks.html - nimekiri ka, kustkaudu reklaame sisse tuleb. Õnneks saab neid ise kinni keerata mingi piirini.


viimati muutis Dirty Harry 13.01.2026 15:31:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:24:31 vasta tsitaadiga

- Toggle off "Show recommendations for tips, shortcuts, new apps, and more".
- Toggle off "Show me suggested content in the Settings app"
- Uncheck both "Show the Windows welcome experience..." and "Get tips and suggestions..." options

Jne jne jne.....

Need kõik leiate Win11 settingute all, ilusti nupud juures Off/On

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:30:50 vasta tsitaadiga

Ei, need ei ole sama asi, vaja on häkki, sest muidu MS keerab need ON peale tagasi ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:35:08 vasta tsitaadiga

Widgetid ja äpid on reklaamid? Tohoh icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:38:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Widgetid ja äpid on reklaamid? Tohoh :o
Nii on. Samamoodi on see reklaam, kui mäkis iCloudi juures üteldakse, et mis see dollar kuus ikka on, parem võta lisamahtu juurde. Või see, kuidas Windows Exploreris oli Microsoft Editori reklaam mingi hetk. Igaltpool surutakse vaikselt midagi peale (vähemalt Apple ja MS maailmas).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:39:28 vasta tsitaadiga

Krt, OS X ongi siis ju üks suur reklaam oma äppidega. Miks te seda kõike kannatate? Masohhistid? Minge Linuksi peale üle juba.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:51:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Krt, OS X ongi siis ju üks suur reklaam oma äppidega. Miks te seda kõike kannatate? Masohhistid? Minge Linuksi peale üle juba.
Ise tead, lase käia kui tahad.

Igaljuhul on reklaamid end igalepoole nii sisse söönud, et me peame seda keskkonda uueks normaalsuseks. Kasvõi Gmaili veebiliidese all vasakul kirjas on "Upgrade" nupp, kuna äkki ikka tahad Googlele ka natuke pappi iga kuu visata. Paremal ülal on Gemini ootel, muidugi väikse raha eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 15:59:08 vasta tsitaadiga

Betamax, see on sinu valik kasutada Win11 oma kõikide kellade ja viledega ning koos data sharing'uga thumbs_up.gif
Kui MS nimetab reklaami teisiti siis järelikult see pole reklaam icon_rolleyes.gif

Ja mul on võimalus teine valik teha.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 16:01:29 vasta tsitaadiga

Kui tahate oma igapäevast doosi kollast meediat, saab taskbari ilmanupu alt widget "discover" alt seda kuhjaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 16:05:18 vasta tsitaadiga

Umm... Lasen käia ja ongi minu valik. Pigem te siin hädaldate, et paha ja katki ja reklaamid jne. Keegi istub teil selja taga relvaga ja sunnib kasutama? Tõsine masohhism icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 16:14:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Umm... Lasen käia ja ongi minu valik. Pigem te siin hädaldate, et paha ja katki ja reklaamid jne. Keegi istub teil selja taga relvaga ja sunnib kasutama? Tõsine masohhism :lol:
Sulle juhiti tähelepanu, et kus leiab W11's reklaame. Capisce?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 16:17:37 vasta tsitaadiga

Betamax Win11 enda settingutest saab ilusti need asjad kinni keerata, mul ei ole veel kuskilt otsast Win11 n-ö katki.
Tõsine masohhism on neid vaadata icon_rolleyes.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 16:28:20 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Betamax kirjutas:
Umm... Lasen käia ja ongi minu valik. Pigem te siin hädaldate, et paha ja katki ja reklaamid jne. Keegi istub teil selja taga relvaga ja sunnib kasutama? Tõsine masohhism icon_lol.gif
Sulle juhiti tähelepanu, et kus leiab W11's reklaame. Capisce?

Ei, need on äpid, mitte reklaamid. Tehke endale erinevus selgeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 16:40:26 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 16:48:17 vasta tsitaadiga

Betamax, ja muidugi need on äpid, noh see on nüüd vähemalt selge icon_lol.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 16:53:06 vasta tsitaadiga

OneDrive, OneNote, LinkedIn on äpid. DirtyHarry toodud link nende "intrusive adsidega" on veidi skisofreeniline. Ülejäänud suggestionid ja notificationid on funktsioonid. Väljalülitatavad, kusjuures. Kui juba GMailis tasulisele versoonile upgrade'i nupuke on reklaam ja õudus kuubis, siis täitsa kahju. Arusaamatu, miks neid kõiki endiselt kasutate.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 17:00:22 vasta tsitaadiga

Betamax, sinu tarkus ja teadmised on piiritud, ole sama tubli edasi thumbs_up.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 17:14:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
OneDrive, OneNote, LinkedIn on äpid. DirtyHarry toodud link nende "intrusive adsidega" on veidi skisofreeniline. Ülejäänud suggestionid ja notificationid on funktsioonid. Väljalülitatavad, kusjuures. Kui juba GMailis tasulisele versoonile upgrade'i nupuke on reklaam ja õudus kuubis, siis täitsa kahju. Arusaamatu, miks neid kõiki endiselt kasutate.
Skisofreeniline, õudus kuubis - jätka palun. Lase endast kõik see välja, foorum kannatab kõike.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 19:28:19 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Lasen ka onedrive maha ja hakkan telefoni ja arvutite vahel faile USB mälupulgaga vedama ja kopeerima, õige on ikka telefon arvuti külge juhtmega panna

Mul nt iCloud täis aga telefonist arvutisse kopeerin ainult neid fotosid, mis olulisemad on. Dokumentidest ja muudest olulistest failidest olen teinud arhiivikoopiad (parooliga kaitstud zip) ja üles laadinud Google Drive'sse. Ei pea pulkadega mässama, aga kui mõni väline kõvaketas on olemas, võib sinna ka varundada. USB pulkasid ma isiklike kogemuste põhjal enam ei usalda. Kui mälukiip loetamatuks muutub siis kõik ja andmeid sealt enam kätte ei saa. Seepärast pole mõistlik USB pulka ka krüpteerida sest krüptovõti failis võib väga lihtsalt kaotada terviklikkuse ja siis ei saa enam andmeid kätte isegi siis, kui parooli tead. Veracrypt on hea programm, aga ise olen sellega krüptinud ainult välise kõvaketta. OK jah, ka kettaga võib midagi juhtuda, eriti arvestades SSD-ga seonduvaid riske, aga selle jaoks on tähtis omada olulisematest failidest 2-3 koopiat eri anmekandjatel. Mul 2 arvutit, ühes Linux, teises WIn ja mõlemas on tähtsamatest dokumentidest koopiad. KUi midagi ühe arvutiga kahest juhtub, saab teisest ikka ligi.
Telefon on ka hea koht, kus dokumente ja faile hoida, aga seda niikaua, kui aku on toimiv. Kui mälukaardi võimalust pole ja telefonil pilve sünkimise funktsioon sisse lülitamata, siis saab telefonist andmeid kätte niikaua kui telefoni toide funktsioneerib. Mul nt vana Huawei, osad pildid värgid on selles telefonis ka, pole vajadust olnud et neid sealt arvutisse ümber tõsta, peamiselt kasutan seda telefoni auto GPS'na. Kuhugi minek, tõmban offline kaardi telefonisse, panen marsruudi paika ja navigeerin offline režiimis. Telol pole isegi SIM kaarti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 19:41:24 vasta tsitaadiga

Ma saan kõik oma pildid ja mõned vajalikud failid sync'itud GoogleDrive abil. Ma ei näe vajadust miks ma pean Onedrive veel lisaks kasutama.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 19:59:29 vasta tsitaadiga

bugbrake, GDrive on ka minu jaoks lihtsalt mugavusest kasutuses (piisavalt n.ö tasuta salvestusruumi). Aga üldiselt arvan, et lokaalne varundamine on turvalisem, "kui ei hoia kõiki mune ühes korvis". Net kõige vajalikumal hetkel ära kaob,olgu või üleriigilise tõrkena (seda on juhtunud), kui ei saagi vajalikule ligi. Teine aspekt on võimalik andmeleke. Isegi kui Gdrive ja OneDrivegi saab pidada turvaliseks siis 100% välistada ei saa midagi. Tänapäeval on internet niivõrd haavatav, et suureks kaoseks pole palju vaja (Cloudflare intsident). Muidugi, enamus neist intsidentidest saab loetud tundide jooksul lahendatud, aga kui mul on nt ees lennureis ja broneeringud ja muud reisidokumendid elektroonilisel kujul meili peale saadetud ja meilile ligi ei pääse siis ongi jokk, jääb lennust maha (Sellised dokumendid trükin alati paberil välja, olgu paberkujul broneering või QR kood). 100% online ei saa usaldada tänapäeval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 20:04:49 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Betamax kirjutas:
OneDrive, OneNote, LinkedIn on äpid. DirtyHarry toodud link nende "intrusive adsidega" on veidi skisofreeniline. Ülejäänud suggestionid ja notificationid on funktsioonid. Väljalülitatavad, kusjuures. Kui juba GMailis tasulisele versoonile upgrade'i nupuke on reklaam ja õudus kuubis, siis täitsa kahju. Arusaamatu, miks neid kõiki endiselt kasutate.
Skisofreeniline, õudus kuubis - jätka palun. Lase endast kõik see välja, foorum kannatab kõike.

Raske elu teil. Windows on jube saast, reklaame täis, luurab su tegevust, kogu aeg läheb katki, aga kasutamist ära ka ei lõpeta, kuigi alternatiive on. Jätkake palun oma mõttetu vingumisega, foorum kannatab kõike icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 20:05:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Windowsi opsüsteemis on reklaamid? Kus täpsemalt? Esimest korda kuulen.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720681#11720681
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 20:25:56 vasta tsitaadiga

See ei ole reklaam ju. Uudistevoog.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 20:29:59 vasta tsitaadiga

Pigem reklaam kui mingeid reisisihtkohti ja üritusi reklaamitakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 20:53:03 vasta tsitaadiga

Betamax, Sellest on palju räägitud, et Windows ja Linux ega ka mitte MacOS ei asenda üksteist. Parimal juhul vaid täiendavad üksteist, halvemal juhul, kui tegemist on mingi spetsiifilise rakendusega, siis on paratamatult tegemist sunnitud valikuga. Kodus võib-olla Linux, aga ametialaselt peab kasutama Windowsi, sest ettevõttes või organisatsioonis kasutatakse Windowsi. MIdagi pole teha. Samas, kui mõned asjad uuenduste käigus katki lähevad või töötamast lakkavad siis see tegelikult võib IT-adminnide jaoks suht tüütu ja närvidele käivaks muutuda, et ei saagi rahulikult tööd teha, kõik lendavad oma muredega peale et see ei tööta, too ei tööta, printerit pole võrgus jne. Mida suurem organisatsioon seda ebamugavam IT-osakonnal on.
Kodukasutajana pole probleemi- viskab üle, siis kolid Linuxisse, kui on võimalik ütleme 90% ulatuses asendada. Kui ei, lased kõrvad lonti ja jätkad Windowsis. Organisatsioonis aga ei saa nii lihtsalt, et ütled ülemusele: Win on saatanast, lähme Linuxile üle...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 20:59:12 vasta tsitaadiga

Need eelpool hädaldajad on meil ju kõik ärikasutajad, eksju.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 21:46:25 vasta tsitaadiga

Betamax, kõige suurem häda (ja võib-olla ka mure) on sul endal, sest kaasoorumlased ei kasuta Windowsi default settinguga rofl.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 21:53:08 vasta tsitaadiga

ehk aitab sellest tüütust jauramisest nüüd?
_________________
!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 21:54:10 vasta tsitaadiga

Minul ei ole mingit häda. Pigem tundub, et teil on mingi häda, et teistel pole häda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2026 23:42:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas keegi oskab selgitada. T480s ja T14s gen 3 ThinkPadid. Identse installikaga installitud 25H2 ja T480s on Power Optionsi all Battery Percentage, aga T14s pole. Kuidas T14s seda pole? Kõikvõimalikud uuendused ja driverid on peal.

Tuli T14s peale uuendus KB5074109 ja pärast restarti olemas thumbs_up.gif
Lisaks veel uus Start menüü.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 15.01.2026 21:51:12 vasta tsitaadiga

Ootasin et kuna selle kuu cumulative update tuleb, hiljemalt 15. kuupäevaks on tavaliselt kohal olnud. Ajalugu uurides avastasin, et alates novembrist on maimukeste uueks nimeks pandud security update.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2026 11:02:13 vasta tsitaadiga

Avasin notepadi ja küsis sisselogimist. WTF?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 12:42:34 vasta tsitaadiga

Saad nüüd sünkida...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 12:33:43 vasta tsitaadiga

Windows11 ja mittetoetatud raud (läpakad) - kas ma olen õigesti aru saanud, et Windows 11 install sinna on üldiselt lihtne ja tulemuseks on sel hetkel töötav arvuti? Ning tulevikus on uuenduste saamine tavaviisil keerulisem - küll aga saab käsitsi seda teha, selle kohta on siin teemas ka skripte olnud.

Miks seda uurin - natuke aitan vanematele läpakatele teha taas-uuskasutust inimeste jaoks, kellel tõesti pole raha. Ning mitmel juhul läheb linux peale. Uus omanik ei saagi aru ja on rahul. Osadel juhtudel on aga vaja Windowsi teatud spetstarkvara jaoks ning seal linuxi alternatiivide otsimine pole mõistlik. Et üks variant oleks Win 10, mis ju mõnda aega ikka töötab veel ilma, et väga midagi katki läheks. Kui aga saaks W11 panna, mida hiljem siis hoogtöö korras vahel powershelli skriptiga uuendada - see võiks ka täitsa töötav tulemus olla. Eks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 13:14:51 vasta tsitaadiga

Dirty Harry, Oled õigesti aru saanud. Ma ei tea miks MS takistab feature update mittetoetatud raual.
Tulemuseks on lihtsalt see, et osad inimesed jäävad pidama vana ja mittetoetatud versiooni peale. Need kes viitsivad uurida saavad sellest piirangust paari skriptiga mööda niikuinii.
MS huvides peaks ju olema see, et võimalikult palju kasutajaid oleks viimase toetatud versiooni peal. Ilmselt mingi ajuvaba suurkorporatsiooni loogika millest ma jälle aru ei saa.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 13:23:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow, aitäh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 13:56:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ma arvan, et M$-l on üks teine mure. win 8->8.1->10->11 upgrade on tasuta olnud. Samal ajal masinad mis tehasest win 8-ga tulid pole veel päris muuseumieksponaadid ehk kui midagi väga ressursinõudliku ei tee, siis kannatab veel kasutada küll. Aga windowsit võiks ju rohkem müüa ja kui sunnid inimese uut arvutit ostma, siis ostab sellega koos ka win OEM litsentsi. Ei pruugi muidugi, aga suurem osa ostab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 14:16:02 vasta tsitaadiga

7 gen läks 23h2-24h2-25h2 ilusti. Mul on kotis üks x201 mille flyby 11 ga 25h2 peale kupatasin testiks. Täna ma w10 masinat ilma tungiva vajaduseta 11 peale ei viiks vaid ootaks 26h1/2 ära.

Nägin just iseenda poolt 3 aastat tagasi müüdud latitude 5550 i, mis tahtis 22h2 le mingi uuendust mida kasutaja klikkima pidi aga ekraanivahetuse kõrvalt polnud aega rohkem tegeleda kui see klikk. Ehk imeb aja jooksul ise juurde.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 14:46:08 vasta tsitaadiga

Ma olen oma klientidele selgitanud, et kui nad tahavad vana rauaga jätkata ja uut mitte osta, siis saavad nad sinna hetkel värskeima Windows 11 versiooni ja ca 2 aasta pärast tuleb teha reinstall uusimale versioonile. Veidi kallim viis on osta uus arvuti. Lükkan hinnakirja ette ja ise valivad. Valdav osa on valinud vana raua peal jätkamise.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 19:17:45 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Ma saan kõik oma pildid ja mõned vajalikud failid sync'itud GoogleDrive abil. Ma ei näe vajadust miks ma pean Onedrive veel lisaks kasutama.


On arvuti töölaud, dokumendid ja pildid iidamast Onedrives. Uus läpakas, kui tööle sättides lõpuks töölauda näed, siis saad jätkata tööd, mitte et hakkad masinasse faile kopeerima. Automaatsalvestuse tõttu pole andmekadu ka juhtunud, kui Excel on hangunud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 21:00:40 vasta tsitaadiga

Märt., palju sul seal ruumi on?
Proovi nüüd sellest onedrivest niimoodi asjad tõsta, et paned ketta teise masina külge.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 21:29:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Märt., palju sul seal ruumi on?
Proovi nüüd sellest onedrivest niimoodi asjad tõsta, et paned ketta teise masina külge.


A milleks?
Laed lihtsalt pilvest alla (eeldusel et see pilve jõudis). icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2026 22:00:08 vasta tsitaadiga

Tuuakse masin: parooli ei mäleta / tea / surnud / ära läinud selle oma aga andmeid tahaks.
Onedrive on selle ära lõpetanud, et kui maht täis saab, ei saa asjadele enne uuesti kallale kui mahtu ostad?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2026 06:24:20 vasta tsitaadiga

No kui kasutaja loll on, siis on ta ise süüdi, et ei saa aru teavitusest, et Onedrive on täis ja maksa juurde
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2026 09:48:09 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
laurx kirjutas:
Märt., palju sul seal ruumi on?
Proovi nüüd sellest onedrivest niimoodi asjad tõsta, et paned ketta teise masina külge.


A milleks?
Laed lihtsalt pilvest alla (eeldusel et see pilve jõudis). icon_rolleyes.gif


Täpselt nii. Ja Onedrives on 1 TB mahtu.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2026 12:55:39 vasta tsitaadiga

Microsoft Provided Private BitLocker Recovery Keys to the FBI
https://www.techpowerup.com/345597/microsoft-provided-private-bitlocker-recovery-keys-to-the-fbi

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.