|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
13.01.2026 15:09:24
|
|
|
bugbrake, on sul siis probleemid või pigem mitte?
millest sul küsimus tekkis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
13.01.2026 15:18:13
|
|
|
mul on ka tunne, et need jutud siin on pigem tekkinud mingite inimeste (halbadest, valedest) valikutest või kasutusharjumustest
enamikel sellised probleemid puuduvad ja ei oskaks neist unistatagi
_________________ !! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.01.2026 15:23:47
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Windowsi opsüsteemis on reklaamid? Kus täpsemalt? Esimest korda kuulen. |
MS nimetab neid "suggestions, tips, or recommendations". Onedrive siin, Linkedin seal. Viimase W11 puhta installi järgselt oli Spotify ikoon näiteks start menüüs kohe ootel, et ainult kliki ja installime ära. Paar aastat tagasi oli lausa niimoodi TikTok menüüs ootel peale esimest booti, aga õnneks see aeg on läbi.
https://www.pcworld.com/article/2545435/stop-windows-11s-most-intrusive-ads-with-these-9-simple-tweaks.html - nimekiri ka, kustkaudu reklaame sisse tuleb. Õnneks saab neid ise kinni keerata mingi piirini.
viimati muutis Dirty Harry 13.01.2026 15:31:58, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
13.01.2026 15:24:31
|
|
|
- Toggle off "Show recommendations for tips, shortcuts, new apps, and more".
- Toggle off "Show me suggested content in the Settings app"
- Uncheck both "Show the Windows welcome experience..." and "Get tips and suggestions..." options
Jne jne jne.....
Need kõik leiate Win11 settingute all, ilusti nupud juures Off/On
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.01.2026 15:30:50
|
|
|
Ei, need ei ole sama asi, vaja on häkki, sest muidu MS keerab need ON peale tagasi ju
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.01.2026 15:38:16
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Widgetid ja äpid on reklaamid? Tohoh :o |
Nii on. Samamoodi on see reklaam, kui mäkis iCloudi juures üteldakse, et mis see dollar kuus ikka on, parem võta lisamahtu juurde. Või see, kuidas Windows Exploreris oli Microsoft Editori reklaam mingi hetk. Igaltpool surutakse vaikselt midagi peale (vähemalt Apple ja MS maailmas).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.01.2026 15:51:21
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Krt, OS X ongi siis ju üks suur reklaam oma äppidega. Miks te seda kõike kannatate? Masohhistid? Minge Linuksi peale üle juba. |
Ise tead, lase käia kui tahad.
Igaljuhul on reklaamid end igalepoole nii sisse söönud, et me peame seda keskkonda uueks normaalsuseks. Kasvõi Gmaili veebiliidese all vasakul kirjas on "Upgrade" nupp, kuna äkki ikka tahad Googlele ka natuke pappi iga kuu visata. Paremal ülal on Gemini ootel, muidugi väikse raha eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
13.01.2026 15:59:08
|
|
|
Betamax, see on sinu valik kasutada Win11 oma kõikide kellade ja viledega ning koos data sharing'uga
Kui MS nimetab reklaami teisiti siis järelikult see pole reklaam
Ja mul on võimalus teine valik teha.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
13.01.2026 16:01:29
|
|
|
| Kui tahate oma igapäevast doosi kollast meediat, saab taskbari ilmanupu alt widget "discover" alt seda kuhjaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.01.2026 16:14:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Umm... Lasen käia ja ongi minu valik. Pigem te siin hädaldate, et paha ja katki ja reklaamid jne. Keegi istub teil selja taga relvaga ja sunnib kasutama? Tõsine masohhism :lol: |
Sulle juhiti tähelepanu, et kus leiab W11's reklaame. Capisce?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
13.01.2026 16:17:37
|
|
|
Betamax Win11 enda settingutest saab ilusti need asjad kinni keerata, mul ei ole veel kuskilt otsast Win11 n-ö katki.
Tõsine masohhism on neid vaadata
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.01.2026 16:28:20
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Umm... Lasen käia ja ongi minu valik. Pigem te siin hädaldate, et paha ja katki ja reklaamid jne. Keegi istub teil selja taga relvaga ja sunnib kasutama? Tõsine masohhism  |
Sulle juhiti tähelepanu, et kus leiab W11's reklaame. Capisce? |
Ei, need on äpid, mitte reklaamid. Tehke endale erinevus selgeks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
13.01.2026 16:48:17
|
|
|
Betamax, ja muidugi need on äpid, noh see on nüüd vähemalt selge
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.01.2026 16:53:06
|
|
|
| OneDrive, OneNote, LinkedIn on äpid. DirtyHarry toodud link nende "intrusive adsidega" on veidi skisofreeniline. Ülejäänud suggestionid ja notificationid on funktsioonid. Väljalülitatavad, kusjuures. Kui juba GMailis tasulisele versoonile upgrade'i nupuke on reklaam ja õudus kuubis, siis täitsa kahju. Arusaamatu, miks neid kõiki endiselt kasutate.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
13.01.2026 17:00:22
|
|
|
Betamax, sinu tarkus ja teadmised on piiritud, ole sama tubli edasi
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.01.2026 17:14:14
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| OneDrive, OneNote, LinkedIn on äpid. DirtyHarry toodud link nende "intrusive adsidega" on veidi skisofreeniline. Ülejäänud suggestionid ja notificationid on funktsioonid. Väljalülitatavad, kusjuures. Kui juba GMailis tasulisele versoonile upgrade'i nupuke on reklaam ja õudus kuubis, siis täitsa kahju. Arusaamatu, miks neid kõiki endiselt kasutate. |
Skisofreeniline, õudus kuubis - jätka palun. Lase endast kõik see välja, foorum kannatab kõike.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
13.01.2026 19:28:19
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Lasen ka onedrive maha ja hakkan telefoni ja arvutite vahel faile USB mälupulgaga vedama ja kopeerima, õige on ikka telefon arvuti külge juhtmega panna |
Mul nt iCloud täis aga telefonist arvutisse kopeerin ainult neid fotosid, mis olulisemad on. Dokumentidest ja muudest olulistest failidest olen teinud arhiivikoopiad (parooliga kaitstud zip) ja üles laadinud Google Drive'sse. Ei pea pulkadega mässama, aga kui mõni väline kõvaketas on olemas, võib sinna ka varundada. USB pulkasid ma isiklike kogemuste põhjal enam ei usalda. Kui mälukiip loetamatuks muutub siis kõik ja andmeid sealt enam kätte ei saa. Seepärast pole mõistlik USB pulka ka krüpteerida sest krüptovõti failis võib väga lihtsalt kaotada terviklikkuse ja siis ei saa enam andmeid kätte isegi siis, kui parooli tead. Veracrypt on hea programm, aga ise olen sellega krüptinud ainult välise kõvaketta. OK jah, ka kettaga võib midagi juhtuda, eriti arvestades SSD-ga seonduvaid riske, aga selle jaoks on tähtis omada olulisematest failidest 2-3 koopiat eri anmekandjatel. Mul 2 arvutit, ühes Linux, teises WIn ja mõlemas on tähtsamatest dokumentidest koopiad. KUi midagi ühe arvutiga kahest juhtub, saab teisest ikka ligi.
Telefon on ka hea koht, kus dokumente ja faile hoida, aga seda niikaua, kui aku on toimiv. Kui mälukaardi võimalust pole ja telefonil pilve sünkimise funktsioon sisse lülitamata, siis saab telefonist andmeid kätte niikaua kui telefoni toide funktsioneerib. Mul nt vana Huawei, osad pildid värgid on selles telefonis ka, pole vajadust olnud et neid sealt arvutisse ümber tõsta, peamiselt kasutan seda telefoni auto GPS'na. Kuhugi minek, tõmban offline kaardi telefonisse, panen marsruudi paika ja navigeerin offline režiimis. Telol pole isegi SIM kaarti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
13.01.2026 19:41:24
|
|
|
Ma saan kõik oma pildid ja mõned vajalikud failid sync'itud GoogleDrive abil. Ma ei näe vajadust miks ma pean Onedrive veel lisaks kasutama.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
13.01.2026 19:59:29
|
|
|
| bugbrake, GDrive on ka minu jaoks lihtsalt mugavusest kasutuses (piisavalt n.ö tasuta salvestusruumi). Aga üldiselt arvan, et lokaalne varundamine on turvalisem, "kui ei hoia kõiki mune ühes korvis". Net kõige vajalikumal hetkel ära kaob,olgu või üleriigilise tõrkena (seda on juhtunud), kui ei saagi vajalikule ligi. Teine aspekt on võimalik andmeleke. Isegi kui Gdrive ja OneDrivegi saab pidada turvaliseks siis 100% välistada ei saa midagi. Tänapäeval on internet niivõrd haavatav, et suureks kaoseks pole palju vaja (Cloudflare intsident). Muidugi, enamus neist intsidentidest saab loetud tundide jooksul lahendatud, aga kui mul on nt ees lennureis ja broneeringud ja muud reisidokumendid elektroonilisel kujul meili peale saadetud ja meilile ligi ei pääse siis ongi jokk, jääb lennust maha (Sellised dokumendid trükin alati paberil välja, olgu paberkujul broneering või QR kood). 100% online ei saa usaldada tänapäeval.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.01.2026 20:04:49
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| OneDrive, OneNote, LinkedIn on äpid. DirtyHarry toodud link nende "intrusive adsidega" on veidi skisofreeniline. Ülejäänud suggestionid ja notificationid on funktsioonid. Väljalülitatavad, kusjuures. Kui juba GMailis tasulisele versoonile upgrade'i nupuke on reklaam ja õudus kuubis, siis täitsa kahju. Arusaamatu, miks neid kõiki endiselt kasutate. |
Skisofreeniline, õudus kuubis - jätka palun. Lase endast kõik see välja, foorum kannatab kõike. |
Raske elu teil. Windows on jube saast, reklaame täis, luurab su tegevust, kogu aeg läheb katki, aga kasutamist ära ka ei lõpeta, kuigi alternatiive on. Jätkake palun oma mõttetu vingumisega, foorum kannatab kõike
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.01.2026 20:29:59
|
|
|
| Pigem reklaam kui mingeid reisisihtkohti ja üritusi reklaamitakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
13.01.2026 20:53:03
|
|
|
Betamax, Sellest on palju räägitud, et Windows ja Linux ega ka mitte MacOS ei asenda üksteist. Parimal juhul vaid täiendavad üksteist, halvemal juhul, kui tegemist on mingi spetsiifilise rakendusega, siis on paratamatult tegemist sunnitud valikuga. Kodus võib-olla Linux, aga ametialaselt peab kasutama Windowsi, sest ettevõttes või organisatsioonis kasutatakse Windowsi. MIdagi pole teha. Samas, kui mõned asjad uuenduste käigus katki lähevad või töötamast lakkavad siis see tegelikult võib IT-adminnide jaoks suht tüütu ja närvidele käivaks muutuda, et ei saagi rahulikult tööd teha, kõik lendavad oma muredega peale et see ei tööta, too ei tööta, printerit pole võrgus jne. Mida suurem organisatsioon seda ebamugavam IT-osakonnal on.
Kodukasutajana pole probleemi- viskab üle, siis kolid Linuxisse, kui on võimalik ütleme 90% ulatuses asendada. Kui ei, lased kõrvad lonti ja jätkad Windowsis. Organisatsioonis aga ei saa nii lihtsalt, et ütled ülemusele: Win on saatanast, lähme Linuxile üle...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
13.01.2026 21:46:25
|
|
|
Betamax, kõige suurem häda (ja võib-olla ka mure) on sul endal, sest kaasoorumlased ei kasuta Windowsi default settinguga
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
13.01.2026 21:53:08
|
|
|
ehk aitab sellest tüütust jauramisest nüüd?
_________________ !! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.01.2026 23:42:32
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas keegi oskab selgitada. T480s ja T14s gen 3 ThinkPadid. Identse installikaga installitud 25H2 ja T480s on Power Optionsi all Battery Percentage, aga T14s pole. Kuidas T14s seda pole? Kõikvõimalikud uuendused ja driverid on peal. |
Tuli T14s peale uuendus KB5074109 ja pärast restarti olemas
Lisaks veel uus Start menüü.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
15.01.2026 21:51:12
|
|
|
| Ootasin et kuna selle kuu cumulative update tuleb, hiljemalt 15. kuupäevaks on tavaliselt kohal olnud. Ajalugu uurides avastasin, et alates novembrist on maimukeste uueks nimeks pandud security update.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
24.01.2026 11:02:13
|
|
|
| Avasin notepadi ja küsis sisselogimist. WTF?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.01.2026 12:33:43
|
|
|
Windows11 ja mittetoetatud raud (läpakad) - kas ma olen õigesti aru saanud, et Windows 11 install sinna on üldiselt lihtne ja tulemuseks on sel hetkel töötav arvuti? Ning tulevikus on uuenduste saamine tavaviisil keerulisem - küll aga saab käsitsi seda teha, selle kohta on siin teemas ka skripte olnud.
Miks seda uurin - natuke aitan vanematele läpakatele teha taas-uuskasutust inimeste jaoks, kellel tõesti pole raha. Ning mitmel juhul läheb linux peale. Uus omanik ei saagi aru ja on rahul. Osadel juhtudel on aga vaja Windowsi teatud spetstarkvara jaoks ning seal linuxi alternatiivide otsimine pole mõistlik. Et üks variant oleks Win 10, mis ju mõnda aega ikka töötab veel ilma, et väga midagi katki läheks. Kui aga saaks W11 panna, mida hiljem siis hoogtöö korras vahel powershelli skriptiga uuendada - see võiks ka täitsa töötav tulemus olla. Eks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.01.2026 13:14:51
|
|
|
Dirty Harry, Oled õigesti aru saanud. Ma ei tea miks MS takistab feature update mittetoetatud raual.
Tulemuseks on lihtsalt see, et osad inimesed jäävad pidama vana ja mittetoetatud versiooni peale. Need kes viitsivad uurida saavad sellest piirangust paari skriptiga mööda niikuinii.
MS huvides peaks ju olema see, et võimalikult palju kasutajaid oleks viimase toetatud versiooni peal. Ilmselt mingi ajuvaba suurkorporatsiooni loogika millest ma jälle aru ei saa.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.01.2026 13:56:46
|
|
|
| Tomorrow, ma arvan, et M$-l on üks teine mure. win 8->8.1->10->11 upgrade on tasuta olnud. Samal ajal masinad mis tehasest win 8-ga tulid pole veel päris muuseumieksponaadid ehk kui midagi väga ressursinõudliku ei tee, siis kannatab veel kasutada küll. Aga windowsit võiks ju rohkem müüa ja kui sunnid inimese uut arvutit ostma, siis ostab sellega koos ka win OEM litsentsi. Ei pruugi muidugi, aga suurem osa ostab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.01.2026 14:16:02
|
|
|
7 gen läks 23h2-24h2-25h2 ilusti. Mul on kotis üks x201 mille flyby 11 ga 25h2 peale kupatasin testiks. Täna ma w10 masinat ilma tungiva vajaduseta 11 peale ei viiks vaid ootaks 26h1/2 ära.
Nägin just iseenda poolt 3 aastat tagasi müüdud latitude 5550 i, mis tahtis 22h2 le mingi uuendust mida kasutaja klikkima pidi aga ekraanivahetuse kõrvalt polnud aega rohkem tegeleda kui see klikk. Ehk imeb aja jooksul ise juurde.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
25.01.2026 14:46:08
|
|
|
Ma olen oma klientidele selgitanud, et kui nad tahavad vana rauaga jätkata ja uut mitte osta, siis saavad nad sinna hetkel värskeima Windows 11 versiooni ja ca 2 aasta pärast tuleb teha reinstall uusimale versioonile. Veidi kallim viis on osta uus arvuti. Lükkan hinnakirja ette ja ise valivad. Valdav osa on valinud vana raua peal jätkamise.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
25.01.2026 19:17:45
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| Ma saan kõik oma pildid ja mõned vajalikud failid sync'itud GoogleDrive abil. Ma ei näe vajadust miks ma pean Onedrive veel lisaks kasutama. |
On arvuti töölaud, dokumendid ja pildid iidamast Onedrives. Uus läpakas, kui tööle sättides lõpuks töölauda näed, siis saad jätkata tööd, mitte et hakkad masinasse faile kopeerima. Automaatsalvestuse tõttu pole andmekadu ka juhtunud, kui Excel on hangunud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.01.2026 21:00:40
|
|
|
Märt., palju sul seal ruumi on?
Proovi nüüd sellest onedrivest niimoodi asjad tõsta, et paned ketta teise masina külge.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.01.2026 21:29:34
|
|
|
| laurx kirjutas: |
Märt., palju sul seal ruumi on?
Proovi nüüd sellest onedrivest niimoodi asjad tõsta, et paned ketta teise masina külge. |
A milleks?
Laed lihtsalt pilvest alla (eeldusel et see pilve jõudis).
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.01.2026 22:00:08
|
|
|
Tuuakse masin: parooli ei mäleta / tea / surnud / ära läinud selle oma aga andmeid tahaks.
Onedrive on selle ära lõpetanud, et kui maht täis saab, ei saa asjadele enne uuesti kallale kui mahtu ostad?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.01.2026 06:24:20
|
|
|
No kui kasutaja loll on, siis on ta ise süüdi, et ei saa aru teavitusest, et Onedrive on täis ja maksa juurde
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.01.2026 09:48:09
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
Märt., palju sul seal ruumi on?
Proovi nüüd sellest onedrivest niimoodi asjad tõsta, et paned ketta teise masina külge. |
A milleks?
Laed lihtsalt pilvest alla (eeldusel et see pilve jõudis).  |
Täpselt nii. Ja Onedrives on 1 TB mahtu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|