Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1176, 1177, 1178 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.01.2026 10:37:25 vasta tsitaadiga

Jupiter?

Mingi Leiser on ka olemas, kus saab odavalt vaadata
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2026 11:22:09 vasta tsitaadiga

keilast kirjutas:
et kuidagi jooksid nn vabalevi kanalid elioni võrgus ka n-ö vabalt ringi.

Kas polnud mitte nii, et kui olid kord TV tellinud ja siis loobunud, said vabalevi kanaleid endiselt arvutiga vaadata.
Saab ka loodetavasti tänapäeval vaadata: ERR, Kanal2, TV3. Kindel paraku pole, pead proovima, on äkki selle augu kinni keeranud.

keilast kirjutas:
kas siis see etvhd striim jookseb mulle kusagilt tasuta peale või mitte?

Kui ei jookse, siis https://jupiter.err.ee/telekava vast aitab mingil määral.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.01.2026 14:32:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2026 17:36:17 vasta tsitaadiga

Kanal2 on samuti ilma krüptota, nagu ka Kamin.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 15:52:04 vasta tsitaadiga

on mõni leidnud ethernet pordiga digiboxi, millel oleks rohkem kui 4GB mälu
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 16:09:05 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
on mõni leidnud ethernet pordiga digiboxi, millel oleks rohkem kui 4GB mälu

Vale teema. aga ilmestamaks, isegi mängimiseks mõeldud Nvidia Shield 2019 omab vaid 3GB
tõsi vana seade ka juba, aga nobe.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 16:20:36 vasta tsitaadiga

oo kõikvõimas venexuela president , kus see õige teema siis on? äkki teeks igaüks omale eraldi foorumi?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 18:00:26 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
oo kõikvõimas venexuela president , kus see õige teema siis on? äkki teeks igaüks omale eraldi foorumi?

Kus mina seda tean, sina oled ju füürer. icon_biggrin.gif Telial on 4GB rammuga boksid, keegi pole seal veel serverit jooksutada proovinud kuigi Plex server isegi toimiks vist.
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/telia-tv-baltic/
Siin foorumis on nii TeliaTV, Go3 ja Elisa teemad, mis need küsimusse puutuvad.

Tee siis teema, veel parem tee RCC teema, seal võid vabalt spämmida. Foorumit ära omale tee, keegi ei loe seda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 21:00:43 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
RCC kirjutas:
oo kõikvõimas venexuela president , kus see õige teema siis on? äkki teeks igaüks omale eraldi foorumi?

Kus mina seda tean, sina oled ju füürer. icon_biggrin.gif Telial on 4GB rammuga boksid, keegi pole seal veel serverit jooksutada proovinud kuigi Plex server isegi toimiks vist.
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/telia-tv-baltic/
Siin foorumis on nii TeliaTV, Go3 ja Elisa teemad, mis need küsimusse puutuvad.

Tee siis teema, veel parem tee RCC teema, seal võid vabalt spämmida. Foorumit ära omale tee, keegi ei loe seda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8


Ära nüüd kiusa meest, mehel tõsine mure ju.
Kuna netti pole ja ei tule on boksile rammi vaja, et ikka kogu striim saaks ilusti sõbra pool RAM’i ära puhverdatud et pärast kodus vaadata. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 23:47:47 vasta tsitaadiga

vahi kui hästi onku teab, et keegi foorumit ei loegi, rahune, telia kiidulaule ammugi mitte
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Luzz
Uus kasutaja

liitunud: 06.01.2026




sõnum 06.01.2026 00:26:12 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
keilast kirjutas:
et kuidagi jooksid nn vabalevi kanalid elioni võrgus ka n-ö vabalt ringi.

Kas polnud mitte nii, et kui olid kord TV tellinud ja siis loobunud, said vabalevi kanaleid endiselt arvutiga vaadata.
Saab ka loodetavasti tänapäeval vaadata: ERR, Kanal2, TV3. Kindel paraku pole, pead proovima, on äkki selle augu kinni keeranud.

keilast kirjutas:
kas siis see etvhd striim jookseb mulle kusagilt tasuta peale või mitte?

Kui ei jookse, siis https://jupiter.err.ee/telekava vast aitab mingil määral.
 


Kas oskab keegi dumbuserile seletada, kuidas neid kanaleid vaadata saab kui TV pakett on lõpetatud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2026 10:01:37 vasta tsitaadiga

Teed IPTV.m3u nimelise tavalise tekstifaili (notepadiga või millega iganes), sisse kirjutad...
Spoiler Spoiler Spoiler
Siis klõpsad faili VLC all käima, valid sobiliku kanali ja vaatad. See PIP värk vist küll enam ei toimi.
Aga kui nii ei näe, siis ei näe, pole midagi parata, tellid TV paketi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 06.01.2026 11:03:51 vasta tsitaadiga

sai nüüd Telia TVst käed puhtaks pühitud ja go3 peale üle kolitud. esimese hooga emotsioonid laes, kui nii väljendada (go3 alateemast võib mu lühikokkuvõtet lugeda, ma eelnevalt olnud n-ö telia eluaegne klient).
pull on see, et kui Arrise boksi käima lükkan, VLAN4 kaabel on tal taga Telia enda ruuterist, siis 1,5 sekundit näen ETV pilti ja siis viskab selle "onboardingu" pildi ette "vali keel, eesti, vene, inglise". kusjuures etv jookseb alla edasi, heli käib, pilti ei näe.
kui õhtul kodus, proovin kas vanad head vlc striimid arvutid käivituvad. oskab keegi etteruttavalt öelda, peab multicasti vaatamiseks olema ikka telia ruuter vahel või võib selle ära võtta?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2026 11:18:28 vasta tsitaadiga

keilast kirjutas:
sai nüüd Telia TVst käed puhtaks pühitud ja go3 peale üle kolitud. esimese hooga emotsioonid laes, kui nii väljendada (go3 alateemast võib mu lühikokkuvõtet lugeda, ma eelnevalt olnud n-ö telia eluaegne klient).
pull on see, et kui Arrise boksi käima lükkan, VLAN4 kaabel on tal taga Telia enda ruuterist, siis 1,5 sekundit näen ETV pilti ja siis viskab selle "onboardingu" pildi ette "vali keel, eesti, vene, inglise". kusjuures etv jookseb alla edasi, heli käib, pilti ei näe.
kui õhtul kodus, proovin kas vanad head vlc striimid arvutid käivituvad. oskab keegi etteruttavalt öelda, peab multicasti vaatamiseks olema ikka telia ruuter vahel või võib selle ära võtta?


Mul see Telia ruuter seal vahel ainult multicasti pärast oligi. Et digiboxi kaudu paremat pilti saada.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2026 12:40:40 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Mul see Telia ruuter seal vahel ainult multicasti pärast oligi. Et digiboxi kaudu paremat pilti saada.


Ei ole seda sinna ka multicasti jaoks tegelikult vaja.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 06.01.2026 17:52:45 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
olc kirjutas:
Mul see Telia ruuter seal vahel ainult multicasti pärast oligi. Et digiboxi kaudu paremat pilti saada.


Ei ole seda sinna ka multicasti jaoks tegelikult vaja.

täna katsetasin. tavalise asuse ruuteriga multicasti tööle ei saanud, küll aga telia ruuteriga. hetkel lahendasin asja nii, et vlan4 pesast kaabel andoroid tv boxi, seal vlc äpp lahti ja lükkasin udp striimid playlisti. täitsa vinks-vonks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.01.2026 18:34:15 vasta tsitaadiga

tavalises asuse ruuteris konfisid ikka VLAN4 pordi ilusti ära ka?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 11:12:04 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
See "sitt" ei päde ju.
TV pilt On jah "sitt", mu 2017 aasta LG B7 OLED millest ma varem rääkinud olen, logod, menüüd sisse põlenud ja puha, kohutav.
eelmise aasta TCL 77" microled kodukinos, kannatab vaadata.

Mul 2015. aasta 65" IPS paneeliga kallima otsa LG teler. Minumeelest on pildiga kõik sama hästi kui oli 10 aastat tagasi. Teleka nutiosa ma ei kasuta, kogu majandamine käib juba pikemat aega GoogleTV boksiga. Kuna midagi pole sisuliselt halvemaks läinud, siis ei suuda ma endale kuidagi selgeks teha, miks peaksin ostma uue teleka...

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 11:23:45 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
ei suuda ma endale kuidagi selgeks teha, miks peaksin ostma uue teleka...

Ikka selleks, et majandus kasvaks, tootjate-vahendajate kasum suureneks. Sa ei taha ju olla see, kes majanduskasvu pidurdab?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 12:20:24 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
indrpo kirjutas:
See "sitt" ei päde ju.
TV pilt On jah "sitt", mu 2017 aasta LG B7 OLED millest ma varem rääkinud olen, logod, menüüd sisse põlenud ja puha, kohutav.
eelmise aasta TCL 77" microled kodukinos, kannatab vaadata.

Mul 2015. aasta 65" IPS paneeliga kallima otsa LG teler. Minumeelest on pildiga kõik sama hästi kui oli 10 aastat tagasi. Teleka nutiosa ma ei kasuta, kogu majandamine käib juba pikemat aega GoogleTV boksiga. Kuna midagi pole sisuliselt halvemaks läinud, siis ei suuda ma endale kuidagi selgeks teha, miks peaksin ostma uue teleka...


Ma olen ise ka soovitanud valida ainult paneeli ja las box tegeleb mahamängimisega. Tulemusena saad paremad koodekid üldjoontes, parema nutikuse, rohkem võimsust (vähem lag'i).
Settingutega tuleb mängida, et emmal-kummal lasta upscale ja pildiparandus teha. High end telekad teevad paremat pildiparandust kui boxid, neil on selles ka palju rohkem kogemust (nt Sony Cognitive Processor XR teeb object based pildiparandust, kui kõige parem box, Nvidia Shield TV Pro, suudab ainult frame based).
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 14:54:13 vasta tsitaadiga

Olen mõelnud, et kui ma mingil põhjusel, siiski tahaksin teleka välja vahetada, no ütleme et tahan veel suuremat ekraani, siis OLED jääb ilmselt valikust välja. Nagu ma siit sealt kuulnud olen, kimbutab seda paneelitüüpi lisaks "sissepõlemisele" veel ka heleduse üldine vähenemine aja jooksul.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 15:01:32 vasta tsitaadiga

Jajah....
Võta kohe kehvem telekas, mis ei pruugi vb hullemaks minna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 17:52:40 vasta tsitaadiga

6 aastat Sony OLED olnud ja probleem pole täheldanud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2026 18:04:54 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif OLED tundub suurema paneeli puhul võtvat rohkem voolu, kui Mini-LED (Ise võrdlesin Mini-LED vs OLED 65" LG mudelid, vahe kusagil 20W). Lisaks päevavalguses ei kannata OLED vaadata väidetavalt.
Nii nagu -parun-, mainis nii on ka minul põhimõte, et ilma tungiva vajaduseta ei vaheta ühtki telekat välja, kui toimib.
Vanim telekas mul aastast 2013 ja toimib siiani monitori rollis. Uuemad on 2020 ja 2023 mudelid. Töötavad siiani. Kuna IPTV-d ei kasuta, siis ei puhu pilli telesaadete stuudiokvaliteet jne. Põhiliselt kasutan YT (kus sisu kvaliteet kõigub seinast seina, seega pole vahet mis paneel on).


viimati muutis BA79 07.01.2026 19:12:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 18:53:07 vasta tsitaadiga

Too aeg mingit ekstra head mini ledi ei olnud aga 4a vana Sony OLEDi üle küll kurta ei saa.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 21:41:33 vasta tsitaadiga

Küsiks siin kohal, kuidas Telia TV hakkama saab starlingiga? Nii telia oma digiboksiga kui ka kellegi teisega ehk android app?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 21:43:12 vasta tsitaadiga

vahelduvool, väidetavalt on saanud, IP on nn ikka mingi EU regioonis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 09:13:52 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Lisaks päevavalguses ei kannata OLED vaadata väidetavalt.


Puhas müüt, tänapäevased OLED telerid on väga eredad ja kannatab ilusti vaadata ka väga valges, sh kui päike peale paistab. Peak brightness muidugi jääb LEDile alla kuid samal ajal enda kogemusest võin öelda, et igapäevane pildireziim mida ma kasutan on pigem selline mis ei pimesta ega ei ole ere, silmale palju mugavam kui eredus on mahe. olen kahe OLED omanik viimased 6 aastat.

Voolutarbimine on muidugi suurem, iga individuaalne piksel saab voolu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 22:04:41 vasta tsitaadiga

Selline kummaline probleem on. Kirjutab et häired seadme töös, reset ruuter ja seade. Puldi pealt numbreid ei aksepteeri ka seadme menüüd ei ava. Mul teise teleka taga teine seade vip mingi teeb sama. Nuti teleka app teeb ka sama. Ainult üless alla nupud töötavad kanali vahetuseks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 21:08:51 vasta tsitaadiga

Kellel TeliaTV siis Üle Atlandi Inspira+ keskkonnas on vaatamist väärt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 09.01.2026 22:40:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kellel TeliaTV siis Üle Atlandi Inspira+ keskkonnas on vaatamist väärt.

Vaatasin esimese osa algust, kui Inspira sarja näitama hakkas, rohkem ei soovinud oma aega selle jura peale raisata. Sõudku ja jauraku terviseks, kui midagi targemat teha pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 20:02:52 vasta tsitaadiga

eraldi netflixil on küljes üks raskeimaid haigusi - update household - kui on vaatamine erinevates kohtades (näiteks erinevas maakonnas) kas netflix teliaga koos omab sama haigust?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 20:18:37 vasta tsitaadiga

Netflix reeglid kehtivad netflixis ka siis kui selle Telia kaudu tellid, see on vaid arvelduse vahe.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.01.2026 20:24:45 vasta tsitaadiga

Ma qr koodiga sisse loginud teises maakonnas käies ja toimib küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 21:18:28 vasta tsitaadiga

Netflix tülitab tihti kui asud erinevate internetiühenduste taga.
Telia enda teenus seda ei tee, logid korra sisse ja jääd, HBO Max ei ole ka nii karm.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.01.2026 21:23:07 vasta tsitaadiga

No aga loogiline ongi ju et tülitab ja automaatselt sealt teisest maakonnast välja logib. Teinekord lähen tagasi näiteks sõbrale külla ja scannin uuesti kui midagi vaadata tahaks.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 21:56:52 vasta tsitaadiga

Janis, Mõtled siis TeliaTV puhul või Netflixi puhul?
Kui TeliaTV puhul siis seda annab korraldada, kui ei ole oma neti taga siis muud netid viskab näiteks 24h välja, soovid? Mõnel juhul kasutab poeg oma teenust ema interneti järel, pole nagu mõistlik, käib maal ja kui ära läheb, kaob pilt.
Ma arvan, et üle pole mõtet tõmmelda.
Kui soovid oma ekraane ise kustutada, iseteeninduses TeliaTV all. Kui käid hotellides, sõprade juures, ajutiste telerite ja seadmete ees, korista ise oma seadmete ja ekraanide kasutus tagantjärele ära.
Kui teha reeglid liiga rangeks, on tulemus näha, Netflixi kohta on piisavalt informatsiooni.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.01.2026 21:58:11 vasta tsitaadiga

Netflix teeb seda ise ju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 23:01:29 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
eraldi netflixil on küljes üks raskeimaid haigusi - update household - kui on vaatamine erinevates kohtades (näiteks erinevas maakonnas) kas netflix teliaga koos omab sama haigust?

ei ole ju raske koodu anda maili pealt icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 23:21:45 vasta tsitaadiga

Ühes kodus kõik bueno.
Teises kodus punased lanli otsad surnud terve päeva.
Helistab homme. Mucho bueno pea 200€ kuus.
Päriselt ei viitsi pühapäeva õhtuti icon_smile.gif


viimati muutis Alari A. 18.01.2026 23:23:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 23:23:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
RCC kirjutas:
eraldi netflixil on küljes üks raskeimaid haigusi - update household - kui on vaatamine erinevates kohtades (näiteks erinevas maakonnas) kas netflix teliaga koos omab sama haigust?

ei ole ju raske koodu anda maili pealt icon_smile.gif


natuke on, sest neti saamiseks pead sa nagu see ajaränduri kutt (the jumper) mööda ilma ringi jooksma. tuled korraks ka eestisse käima, vaatad telia ja enefiti vangla - nett istub kurvalt sees, pead jälle hoppima jälle teistesse kohtadesse. icon_arrow.gif

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2026 21:22:02 vasta tsitaadiga

teab keegi midagi lähemalt?
Tasuline artikkel https://majandus.postimees.ee/8400029/telia-uuendab-tv-paketti-ja-tingimusi-vaata-mis-muutub

ja kogu teksti ei näe

Telia teatas oma klientidele, et nende TV-pakettides ja teenuse tingimustes on oodata muudatusi.

Anname teada, et HBO lõpetab senisel kujul teenuse pakkumise ja seetõttu muutub sinu Telia TV Standard pakett. Vahemikus 16.–31.03.2026 eemaldame sinu paketist HBO striiminguteenuse. Selle asemel lisanduvad sinu paketti uued TV-kanalid. Saadame sulle pärast teenuse muutmist selle kohta ka teavituse sinu e-posti aadressile (kui oled selle iseteeninduses oma konto kontaktandmete alla lisanud). Sinu paketi kuutasu jääb samaks, kirjutas Telia oma teates.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2026 22:10:26 vasta tsitaadiga

Lisanduvad YLE 1 ja YLE 2 ( polegai 30+a. vaadanud icon_biggrin.gif ) ja 4K eurosport.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 13:50:49 vasta tsitaadiga

Ja loomulikult paketi hind jääb samaks....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.01.2026 13:53:33 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
5-6€ puhast võitu neile
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 18:34:44 vasta tsitaadiga

Naljanumber jah.. HBO võetakse ära ja siis asemele pannakse kolm mõttetut kanalit. HBO paketi kadumisega oleks võinud pakett minna 3-5€ odavamaks.
Eks kohe kuuleme kuidas see muudatus tehakse Tv kasutajate jaoks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dwert123
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 18:36:32 vasta tsitaadiga

Miks siin kompostimehe suletud linke pannakse icon_smile.gif
ERR-is ilusti olemas
https://www.err.ee/1609917572/telia-telepakettidest-kaob-hbo
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 18:56:17 vasta tsitaadiga

dwert123 kirjutas:
Miks siin kompostimehe suletud linke pannakse icon_smile.gif
ERR-is ilusti olemas
https://www.err.ee/1609917572/telia-telepakettidest-kaob-hbo


viidatust artiklist siis lõik "Telia teatas klientidele, et nende telepakettidest kaob HBO sisu, ehkki hind jääb samaks. Telia kinnitusel ei ole otsuse taga nemad, vaid HBO äristrateegia muudatus." Et siis HBO äristrateegia sätestab, et Telia ei tohi hinda muuta icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 19:33:06 vasta tsitaadiga

Yle 1, Yle 2 ja 4k eurosporti näed. Vingute krt :p Torrent käima ja HBO koos sub. olemas.

Olen nõus raha eest tellima Go3 Sport Extra.
indrpo kirjutas:
Go3 ei müü lisakanaleid teistele operaatoritele.

Go3 Sport 1 ja 2 ei ole lisakanalid? Ainult 3 ja Extra?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 20:01:12 vasta tsitaadiga

Standard paketi tellijad saavad midagigi asemele, Family paketi omanikud ei saa sedagi icon_razz.gif
Ilmselt Telia loogika on see, et kuna pole enam hinnakirjas olev pakett, siis teenuseid ära võib võtta aga juurde lisada ei saa icon_smile.gif
Mõlemad YLE-d on juba paketis olemas, kuid oleks ju võimalik uus ja uhke Eurosport 4K lisada

tsitaat:
Aitäh, et kasutad Telia TV-d.

Anname teada, et HBO lõpetab senisel kujul teenuse pakkumise ja seetõttu muutub alates 01.04.2026 sinu Family pakett. Alates eeltoodud kuupäevast ei sisalda sinu TV-pakett enam HBO striimingteenust. Sinu paketi kuutasu jääb samaks.

Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1176, 1177, 1178 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.