|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
03.01.2026 10:37:25
|
|
|
Jupiter?
Mingi Leiser on ka olemas, kus saab odavalt vaadata
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.01.2026 11:22:09
|
|
|
| keilast kirjutas: |
| et kuidagi jooksid nn vabalevi kanalid elioni võrgus ka n-ö vabalt ringi. |
Kas polnud mitte nii, et kui olid kord TV tellinud ja siis loobunud, said vabalevi kanaleid endiselt arvutiga vaadata.
Saab ka loodetavasti tänapäeval vaadata: ERR, Kanal2, TV3. Kindel paraku pole, pead proovima, on äkki selle augu kinni keeranud.
| keilast kirjutas: |
| kas siis see etvhd striim jookseb mulle kusagilt tasuta peale või mitte? |
Kui ei jookse, siis https://jupiter.err.ee/telekava vast aitab mingil määral.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.01.2026 17:36:17
|
|
|
| Kanal2 on samuti ilma krüptota, nagu ka Kamin.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.01.2026 15:52:04
|
|
|
on mõni leidnud ethernet pordiga digiboxi, millel oleks rohkem kui 4GB mälu
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.01.2026 16:09:05
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| on mõni leidnud ethernet pordiga digiboxi, millel oleks rohkem kui 4GB mälu |
Vale teema. aga ilmestamaks, isegi mängimiseks mõeldud Nvidia Shield 2019 omab vaid 3GB
tõsi vana seade ka juba, aga nobe.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.01.2026 16:20:36
|
|
|
oo kõikvõimas venexuela president , kus see õige teema siis on? äkki teeks igaüks omale eraldi foorumi?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.01.2026 18:00:26
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| oo kõikvõimas venexuela president , kus see õige teema siis on? äkki teeks igaüks omale eraldi foorumi? |
Kus mina seda tean, sina oled ju füürer. Telial on 4GB rammuga boksid, keegi pole seal veel serverit jooksutada proovinud kuigi Plex server isegi toimiks vist.
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/telia-tv-baltic/
Siin foorumis on nii TeliaTV, Go3 ja Elisa teemad, mis need küsimusse puutuvad.
Tee siis teema, veel parem tee RCC teema, seal võid vabalt spämmida. Foorumit ära omale tee, keegi ei loe seda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.01.2026 21:00:43
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| oo kõikvõimas venexuela president , kus see õige teema siis on? äkki teeks igaüks omale eraldi foorumi? |
Kus mina seda tean, sina oled ju füürer. Telial on 4GB rammuga boksid, keegi pole seal veel serverit jooksutada proovinud kuigi Plex server isegi toimiks vist.
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/telia-tv-baltic/
Siin foorumis on nii TeliaTV, Go3 ja Elisa teemad, mis need küsimusse puutuvad.
Tee siis teema, veel parem tee RCC teema, seal võid vabalt spämmida. Foorumit ära omale tee, keegi ei loe seda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8 |
Ära nüüd kiusa meest, mehel tõsine mure ju.
Kuna netti pole ja ei tule on boksile rammi vaja, et ikka kogu striim saaks ilusti sõbra pool RAM’i ära puhverdatud et pärast kodus vaadata.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.01.2026 23:47:47
|
|
|
vahi kui hästi onku teab, et keegi foorumit ei loegi, rahune, telia kiidulaule ammugi mitte
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luzz
Uus kasutaja
liitunud: 06.01.2026
|
06.01.2026 00:26:12
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| keilast kirjutas: |
| et kuidagi jooksid nn vabalevi kanalid elioni võrgus ka n-ö vabalt ringi. |
Kas polnud mitte nii, et kui olid kord TV tellinud ja siis loobunud, said vabalevi kanaleid endiselt arvutiga vaadata.
Saab ka loodetavasti tänapäeval vaadata: ERR, Kanal2, TV3. Kindel paraku pole, pead proovima, on äkki selle augu kinni keeranud.
| keilast kirjutas: |
| kas siis see etvhd striim jookseb mulle kusagilt tasuta peale või mitte? |
Kui ei jookse, siis https://jupiter.err.ee/telekava vast aitab mingil määral.
|
Kas oskab keegi dumbuserile seletada, kuidas neid kanaleid vaadata saab kui TV pakett on lõpetatud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.01.2026 10:01:37
|
|
|
Teed IPTV.m3u nimelise tavalise tekstifaili (notepadiga või millega iganes), sisse kirjutad...
Spoiler 
#EXTM3U
#EXTINF:0,ETV HD
udp://@239.3.1.106:1234
#EXTINF:0,ETV
udp://@239.3.1.1:1234
#EXTINF:0,ETV PIP
udp://@239.3.200.1:1234
#EXTINF:0,ETV 2 HD
udp://@239.3.1.107:1234
#EXTINF:0,ETV 2
udp://@239.9.14.2:1234
#EXTINF:0,ETV 2 PIP
udp://@239.3.200.4:1234
#EXTINF:0,ETV+ HD
udp://@239.3.1.124:1234
#EXTINF:0,ETV+
udp://@239.3.1.112:1234
#EXTINF:0,ETV+ PIP
udp://@239.3.200.26:1234
#EXTINF:0,Kanal 2 HD
udp://@239.3.1.137:1234
#EXTINF:0,Kanal 2
udp://@239.3.1.2:1234
#EXTINF:0,Kanal 2 PIP
udp://@239.3.200.2:1234
#EXTINF:0,TV 3 HD
udp://@239.3.1.172:1234
#EXTINF:0,TV 3
udp://@239.3.1.3:1234
#EXTINF:0,TV 3 PIP
udp://@239.3.200.3:1234
#EXTINF:0,Kamin HD
udp://@239.3.1.130:1234
#EXTINF:0,Kamin
udp://@239.3.1.131:1234
Siis klõpsad faili VLC all käima, valid sobiliku kanali ja vaatad. See PIP värk vist küll enam ei toimi.
Aga kui nii ei näe, siis ei näe, pole midagi parata, tellid TV paketi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
06.01.2026 11:03:51
|
|
|
sai nüüd Telia TVst käed puhtaks pühitud ja go3 peale üle kolitud. esimese hooga emotsioonid laes, kui nii väljendada (go3 alateemast võib mu lühikokkuvõtet lugeda, ma eelnevalt olnud n-ö telia eluaegne klient).
pull on see, et kui Arrise boksi käima lükkan, VLAN4 kaabel on tal taga Telia enda ruuterist, siis 1,5 sekundit näen ETV pilti ja siis viskab selle "onboardingu" pildi ette "vali keel, eesti, vene, inglise". kusjuures etv jookseb alla edasi, heli käib, pilti ei näe.
kui õhtul kodus, proovin kas vanad head vlc striimid arvutid käivituvad. oskab keegi etteruttavalt öelda, peab multicasti vaatamiseks olema ikka telia ruuter vahel või võib selle ära võtta?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
06.01.2026 11:18:28
|
|
|
| keilast kirjutas: |
sai nüüd Telia TVst käed puhtaks pühitud ja go3 peale üle kolitud. esimese hooga emotsioonid laes, kui nii väljendada (go3 alateemast võib mu lühikokkuvõtet lugeda, ma eelnevalt olnud n-ö telia eluaegne klient).
pull on see, et kui Arrise boksi käima lükkan, VLAN4 kaabel on tal taga Telia enda ruuterist, siis 1,5 sekundit näen ETV pilti ja siis viskab selle "onboardingu" pildi ette "vali keel, eesti, vene, inglise". kusjuures etv jookseb alla edasi, heli käib, pilti ei näe.
kui õhtul kodus, proovin kas vanad head vlc striimid arvutid käivituvad. oskab keegi etteruttavalt öelda, peab multicasti vaatamiseks olema ikka telia ruuter vahel või võib selle ära võtta? |
Mul see Telia ruuter seal vahel ainult multicasti pärast oligi. Et digiboxi kaudu paremat pilti saada.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.01.2026 12:40:40
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Mul see Telia ruuter seal vahel ainult multicasti pärast oligi. Et digiboxi kaudu paremat pilti saada. |
Ei ole seda sinna ka multicasti jaoks tegelikult vaja.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
06.01.2026 17:52:45
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| Mul see Telia ruuter seal vahel ainult multicasti pärast oligi. Et digiboxi kaudu paremat pilti saada. |
Ei ole seda sinna ka multicasti jaoks tegelikult vaja. |
täna katsetasin. tavalise asuse ruuteriga multicasti tööle ei saanud, küll aga telia ruuteriga. hetkel lahendasin asja nii, et vlan4 pesast kaabel andoroid tv boxi, seal vlc äpp lahti ja lükkasin udp striimid playlisti. täitsa vinks-vonks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.01.2026 18:34:15
|
|
|
tavalises asuse ruuteris konfisid ikka VLAN4 pordi ilusti ära ka?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
07.01.2026 11:12:04
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
See "sitt" ei päde ju.
TV pilt On jah "sitt", mu 2017 aasta LG B7 OLED millest ma varem rääkinud olen, logod, menüüd sisse põlenud ja puha, kohutav.
eelmise aasta TCL 77" microled kodukinos, kannatab vaadata. |
Mul 2015. aasta 65" IPS paneeliga kallima otsa LG teler. Minumeelest on pildiga kõik sama hästi kui oli 10 aastat tagasi. Teleka nutiosa ma ei kasuta, kogu majandamine käib juba pikemat aega GoogleTV boksiga. Kuna midagi pole sisuliselt halvemaks läinud, siis ei suuda ma endale kuidagi selgeks teha, miks peaksin ostma uue teleka...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.01.2026 11:23:45
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| ei suuda ma endale kuidagi selgeks teha, miks peaksin ostma uue teleka... |
Ikka selleks, et majandus kasvaks, tootjate-vahendajate kasum suureneks. Sa ei taha ju olla see, kes majanduskasvu pidurdab?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
07.01.2026 12:20:24
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
See "sitt" ei päde ju.
TV pilt On jah "sitt", mu 2017 aasta LG B7 OLED millest ma varem rääkinud olen, logod, menüüd sisse põlenud ja puha, kohutav.
eelmise aasta TCL 77" microled kodukinos, kannatab vaadata. |
Mul 2015. aasta 65" IPS paneeliga kallima otsa LG teler. Minumeelest on pildiga kõik sama hästi kui oli 10 aastat tagasi. Teleka nutiosa ma ei kasuta, kogu majandamine käib juba pikemat aega GoogleTV boksiga. Kuna midagi pole sisuliselt halvemaks läinud, siis ei suuda ma endale kuidagi selgeks teha, miks peaksin ostma uue teleka... |
Ma olen ise ka soovitanud valida ainult paneeli ja las box tegeleb mahamängimisega. Tulemusena saad paremad koodekid üldjoontes, parema nutikuse, rohkem võimsust (vähem lag'i).
Settingutega tuleb mängida, et emmal-kummal lasta upscale ja pildiparandus teha. High end telekad teevad paremat pildiparandust kui boxid, neil on selles ka palju rohkem kogemust (nt Sony Cognitive Processor XR teeb object based pildiparandust, kui kõige parem box, Nvidia Shield TV Pro, suudab ainult frame based).
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
07.01.2026 14:54:13
|
|
|
Olen mõelnud, et kui ma mingil põhjusel, siiski tahaksin teleka välja vahetada, no ütleme et tahan veel suuremat ekraani, siis OLED jääb ilmselt valikust välja. Nagu ma siit sealt kuulnud olen, kimbutab seda paneelitüüpi lisaks "sissepõlemisele" veel ka heleduse üldine vähenemine aja jooksul.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.01.2026 15:01:32
|
|
|
Jajah....
Võta kohe kehvem telekas, mis ei pruugi vb hullemaks minna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
07.01.2026 17:52:40
|
|
|
| 6 aastat Sony OLED olnud ja probleem pole täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
07.01.2026 18:04:54
|
|
|
OLED tundub suurema paneeli puhul võtvat rohkem voolu, kui Mini-LED (Ise võrdlesin Mini-LED vs OLED 65" LG mudelid, vahe kusagil 20W). Lisaks päevavalguses ei kannata OLED vaadata väidetavalt.
Nii nagu -parun-, mainis nii on ka minul põhimõte, et ilma tungiva vajaduseta ei vaheta ühtki telekat välja, kui toimib.
Vanim telekas mul aastast 2013 ja toimib siiani monitori rollis. Uuemad on 2020 ja 2023 mudelid. Töötavad siiani. Kuna IPTV-d ei kasuta, siis ei puhu pilli telesaadete stuudiokvaliteet jne. Põhiliselt kasutan YT (kus sisu kvaliteet kõigub seinast seina, seega pole vahet mis paneel on).
viimati muutis BA79 07.01.2026 19:12:44, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
07.01.2026 18:53:07
|
|
|
| Too aeg mingit ekstra head mini ledi ei olnud aga 4a vana Sony OLEDi üle küll kurta ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vahelduvool
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
07.01.2026 21:41:33
|
|
|
| Küsiks siin kohal, kuidas Telia TV hakkama saab starlingiga? Nii telia oma digiboksiga kui ka kellegi teisega ehk android app?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.01.2026 21:43:12
|
|
|
| vahelduvool, väidetavalt on saanud, IP on nn ikka mingi EU regioonis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
08.01.2026 09:13:52
|
|
|
| BA79 kirjutas: |
| Lisaks päevavalguses ei kannata OLED vaadata väidetavalt. |
Puhas müüt, tänapäevased OLED telerid on väga eredad ja kannatab ilusti vaadata ka väga valges, sh kui päike peale paistab. Peak brightness muidugi jääb LEDile alla kuid samal ajal enda kogemusest võin öelda, et igapäevane pildireziim mida ma kasutan on pigem selline mis ei pimesta ega ei ole ere, silmale palju mugavam kui eredus on mahe. olen kahe OLED omanik viimased 6 aastat.
Voolutarbimine on muidugi suurem, iga individuaalne piksel saab voolu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
08.01.2026 22:04:41
|
|
|
| Selline kummaline probleem on. Kirjutab et häired seadme töös, reset ruuter ja seade. Puldi pealt numbreid ei aksepteeri ka seadme menüüd ei ava. Mul teise teleka taga teine seade vip mingi teeb sama. Nuti teleka app teeb ka sama. Ainult üless alla nupud töötavad kanali vahetuseks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.01.2026 21:08:51
|
|
|
| Kellel TeliaTV siis Üle Atlandi Inspira+ keskkonnas on vaatamist väärt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
09.01.2026 22:40:49
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Kellel TeliaTV siis Üle Atlandi Inspira+ keskkonnas on vaatamist väärt. |
Vaatasin esimese osa algust, kui Inspira sarja näitama hakkas, rohkem ei soovinud oma aega selle jura peale raisata. Sõudku ja jauraku terviseks, kui midagi targemat teha pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
18.01.2026 20:02:52
|
|
|
eraldi netflixil on küljes üks raskeimaid haigusi - update household - kui on vaatamine erinevates kohtades (näiteks erinevas maakonnas) kas netflix teliaga koos omab sama haigust?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.01.2026 20:18:37
|
|
|
| Netflix reeglid kehtivad netflixis ka siis kui selle Telia kaudu tellid, see on vaid arvelduse vahe.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.01.2026 20:24:45
|
|
|
Ma qr koodiga sisse loginud teises maakonnas käies ja toimib küll
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.01.2026 21:18:28
|
|
|
Netflix tülitab tihti kui asud erinevate internetiühenduste taga.
Telia enda teenus seda ei tee, logid korra sisse ja jääd, HBO Max ei ole ka nii karm.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.01.2026 21:23:07
|
|
|
| No aga loogiline ongi ju et tülitab ja automaatselt sealt teisest maakonnast välja logib. Teinekord lähen tagasi näiteks sõbrale külla ja scannin uuesti kui midagi vaadata tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.01.2026 21:56:52
|
|
|
Janis, Mõtled siis TeliaTV puhul või Netflixi puhul?
Kui TeliaTV puhul siis seda annab korraldada, kui ei ole oma neti taga siis muud netid viskab näiteks 24h välja, soovid? Mõnel juhul kasutab poeg oma teenust ema interneti järel, pole nagu mõistlik, käib maal ja kui ära läheb, kaob pilt.
Ma arvan, et üle pole mõtet tõmmelda.
Kui soovid oma ekraane ise kustutada, iseteeninduses TeliaTV all. Kui käid hotellides, sõprade juures, ajutiste telerite ja seadmete ees, korista ise oma seadmete ja ekraanide kasutus tagantjärele ära.
Kui teha reeglid liiga rangeks, on tulemus näha, Netflixi kohta on piisavalt informatsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.01.2026 21:58:11
|
|
|
Netflix teeb seda ise ju
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.01.2026 23:01:29
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| eraldi netflixil on küljes üks raskeimaid haigusi - update household - kui on vaatamine erinevates kohtades (näiteks erinevas maakonnas) kas netflix teliaga koos omab sama haigust? |
ei ole ju raske koodu anda maili pealt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
18.01.2026 23:21:45
|
|
|
Ühes kodus kõik bueno.
Teises kodus punased lanli otsad surnud terve päeva.
Helistab homme. Mucho bueno pea 200€ kuus.
Päriselt ei viitsi pühapäeva õhtuti
viimati muutis Alari A. 18.01.2026 23:23:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
18.01.2026 23:23:03
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| eraldi netflixil on küljes üks raskeimaid haigusi - update household - kui on vaatamine erinevates kohtades (näiteks erinevas maakonnas) kas netflix teliaga koos omab sama haigust? |
ei ole ju raske koodu anda maili pealt  |
natuke on, sest neti saamiseks pead sa nagu see ajaränduri kutt (the jumper) mööda ilma ringi jooksma. tuled korraks ka eestisse käima, vaatad telia ja enefiti vangla - nett istub kurvalt sees, pead jälle hoppima jälle teistesse kohtadesse.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
20.01.2026 21:22:02
|
|
|
teab keegi midagi lähemalt?
Tasuline artikkel https://majandus.postimees.ee/8400029/telia-uuendab-tv-paketti-ja-tingimusi-vaata-mis-muutub
ja kogu teksti ei näe
Telia teatas oma klientidele, et nende TV-pakettides ja teenuse tingimustes on oodata muudatusi.
Anname teada, et HBO lõpetab senisel kujul teenuse pakkumise ja seetõttu muutub sinu Telia TV Standard pakett. Vahemikus 16.–31.03.2026 eemaldame sinu paketist HBO striiminguteenuse. Selle asemel lisanduvad sinu paketti uued TV-kanalid. Saadame sulle pärast teenuse muutmist selle kohta ka teavituse sinu e-posti aadressile (kui oled selle iseteeninduses oma konto kontaktandmete alla lisanud). Sinu paketi kuutasu jääb samaks, kirjutas Telia oma teates.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
20.01.2026 22:10:26
|
|
|
Lisanduvad YLE 1 ja YLE 2 ( polegai 30+a. vaadanud ) ja 4K eurosport.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
21.01.2026 13:50:49
|
|
|
| Ja loomulikult paketi hind jääb samaks....
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.01.2026 13:53:33
|
|
|
5-6€ puhast võitu neile
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.01.2026 18:34:44
|
|
|
Naljanumber jah.. HBO võetakse ära ja siis asemele pannakse kolm mõttetut kanalit. HBO paketi kadumisega oleks võinud pakett minna 3-5€ odavamaks.
Eks kohe kuuleme kuidas see muudatus tehakse Tv kasutajate jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dwert123
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2008
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
21.01.2026 18:56:17
|
|
|
viidatust artiklist siis lõik "Telia teatas klientidele, et nende telepakettidest kaob HBO sisu, ehkki hind jääb samaks. Telia kinnitusel ei ole otsuse taga nemad, vaid HBO äristrateegia muudatus." Et siis HBO äristrateegia sätestab, et Telia ei tohi hinda muuta
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
21.01.2026 19:33:06
|
|
|
Yle 1, Yle 2 ja 4k eurosporti näed. Vingute krt :p Torrent käima ja HBO koos sub. olemas.
Olen nõus raha eest tellima Go3 Sport Extra.
| indrpo kirjutas: |
| Go3 ei müü lisakanaleid teistele operaatoritele. |
Go3 Sport 1 ja 2 ei ole lisakanalid? Ainult 3 ja Extra?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
21.01.2026 20:01:12
|
|
|
Standard paketi tellijad saavad midagigi asemele, Family paketi omanikud ei saa sedagi
Ilmselt Telia loogika on see, et kuna pole enam hinnakirjas olev pakett, siis teenuseid ära võib võtta aga juurde lisada ei saa
Mõlemad YLE-d on juba paketis olemas, kuid oleks ju võimalik uus ja uhke Eurosport 4K lisada
| tsitaat: |
Aitäh, et kasutad Telia TV-d.
Anname teada, et HBO lõpetab senisel kujul teenuse pakkumise ja seetõttu muutub alates 01.04.2026 sinu Family pakett. Alates eeltoodud kuupäevast ei sisalda sinu TV-pakett enam HBO striimingteenust. Sinu paketi kuutasu jääb samaks. |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|