Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.12.2025 19:18:34 vasta tsitaadiga

Kui Rootsis oled,siis kasuta sealset Teliat. Mis Eetsi oma asjasse segad siis?!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 22:41:26 vasta tsitaadiga

Kui kaua see Telia pakutav Alexela kütusesoodukas kehtib? Paar nädalat või pikemalt?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.12.2025 22:45:10 vasta tsitaadiga

ot:
Telia pakub autokütust ka nüüd? icon_eek.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 00:01:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui kaua see Telia pakutav Alexela kütusesoodukas kehtib? Paar nädalat või pikemalt?
Jälle ei viitsinud ise linki avada?

=> Tingimused punkt 7 => Klient saab soodustust kasutada üks (1) kord 14 päeva jooksul peale Kampaaniaga liitumist (soodustus: -5 s/l)
=> https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/telia1/alexela_kutusesoodustus_telia1_kliendile.pdf

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.12.2025 14:44:05 vasta tsitaadiga

Kuigi seda tuleb teenusepakkujatel ette, et inimene lahkub siit ilmast ja kellelgi tuleb tegeleda igasugu teenuset lõpetamise/ülevõtmistega, siis vahel ei aita ka surmatunnistuse esitamine.
Kaks kuud hiljem saadab Telia ikka arveid edasi seoses lepingu rikkumisega. https://elu24.postimees.ee/8377676/surreaalne-telia-saatis-surnud-naise-nimele-lepingu-mittetaitmise-eest-arve-isegi-surmatunnistuse-esitamine-ei-aidanud

tsitaat:
Kuid kas surmatunnistuse esitamine ei toimi?

Vihje esitaja sõnul esitati Teliale surmatunnistus juba oktoobris ja lepinguvormistus tehti kohapeal. Miks siis ikkagi saadeti uus arve, jääb arusaamatuks.

Sarnaseid juhuseid on varem ette tulnud ka teistes ettevõtetes. Enamasti tulenevad need sellest, et lepinguid on kliendil mitu, andmeid ei seostata või teeninduses esitatud info ei jõua tehniliste süsteemideni. Täpsemini Telia selle kliendi juhtumit ei kommenteerinud, viidates isikuandmete kaitsmise nõudele, kuid lubas, et igasugused ebakõlad vaadatakse üle, kui lähedane nendega uuesti ühendust võtab.

Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 15:41:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
Telia pakub autokütust ka nüüd? icon_eek.gif

Pead privilegeeritud Telia 1 klient olema ja siis saad massiivsed 5 senti soodustust ühekordselt.
Ma igaks juhuks küsisingi, et kas saan äkki valesti aru. Elektripaketil saad ka soodustust. Enam mõttetumaid soodukaid vist pole võimalik pakkuda.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2025 17:17:29 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
täiesti lollus...
neil arusaam nn prem teenusest ikka väärastunud
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 22:31:15 vasta tsitaadiga

seal oli mingi hetk 30€ lhv kasvukontole. see oli isegi parem, kui see 50€, mille eest alguses telia epoest asju osta sai.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 14.12.2025 12:41:25 vasta tsitaadiga

nad peavad moosi jagama muidu inimesed saavad äkki aru kui kasutud need lineaar-tv paketid on, ja konkurent äkki pakub 10€ piiramatu mobiilineti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 13:23:59 Google TV vasta tsitaadiga

Kas on kuidagi Google TV süsteemiga teler võimalik seadistada nii, et käima lülitamisel hakkaks tööle näiteks Telia TV äpp ise
automaatselt näiteks mõne kanali peal, kasvõi sellel samal kanalil, mida viimasena vaadati?
Mul on Thomsoni teler, millel on Google TV süsteem, aga kinni lülitades läheb ta nagu algseisu või algrežiimi nii, et
kui mõne aja pärast uuesti käima panna, siis on teleri ekraanil see Google TV koduekraani pilt, kus on äppide loend ülevalt
alla ja kuidagi ei ole võimalik panna seadistust nii, et käima pannes hakkaks teler tööle viimati vaadatud äpist ehk siis
telekanali pealt.
Seadistustest olen igasuguseid variante proovinud, aga teler läheb alati peale kinni panekut sellesse algseisu ehk siis
Google TV koduekraani seisu, kus peab ise äpist käima panema uuesti telekanali.
Mul endal ei olekski sellist seadistust vaja, aga vanemad on nii vanad, et nad ei oska selle äpi peale puldiga minna, et
aktiveerida Telia TV. Varem oli lihtsam nendel, kuna digiboks oli seadistatud nii, et boksi puldiga läks teler lihtsalt käima ja
ülejäänud asjad sai teha boksi puldiga juba, kanaleid vahetada, heli muuta jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 13:40:03 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.projengmenu
See ei toimi? Guugli digiboksil lükkab küll Telia TV äpi käima, midagi muud kasulikku ta mul ei tee.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 13:47:48 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.projengmenu
See ei toimi? Guugli digiboksil lükkab küll Telia TV äpi käima, midagi muud kasulikku ta mul ei tee.
 


Kuidas ma seda seadistan? Kas tal on selline valik menüüs kohe, mis on vajalik selleks, et vastav äpp läheks ise käima siis, kui teler käima panna?
Võib-olla saad siin samas nende nooltega >> käsklused või valikud järjekorras panna, kuidas ise tegid seda?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 14:11:29 vasta tsitaadiga

See oli üsna ammu kui äpi installisin, tegelikult ei mäletagi enam, pole aega ega tahtmist telerist vaadata ka. Aga siinses teemas eespool kusagil peaks mingi õpetus justkui olema (otsi Projectivy Launcher või miskit sarnast). Kusagil seadete all igatahes Telia äpi käivitamise seadistuse leidsin. Midagi muud äpp ei tee, avakuva ei muuda ega midagi, lihtsalt üks äpi ikoon on teiste vahel äpireal juures. Teleri/digiboksi käivitumisel korraks originaal avakuva vilksatab, siis läbeb Telia TV käima.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 16:04:23 vasta tsitaadiga

Mul viskab ikka Google TV alustuskuvale tagasi, kui teleka kinni panen.
Ükskõik, mida seal Projectivity Launcheris muudan või teen.
Sellist seadistust ma sealt ei leia, mis teeks teleka uuesti käivitamisel Telia äpi aktiivseks ja telekas oleks käivitamisel TV kanalil.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 16:57:10 vasta tsitaadiga

See seadistus oli jah kusagil nurga taga, pidin tükk aega otsima, peast küll enam ei mäleta. Aga toimis nii guugli vana kui uue digiboksiga.

Seda muutsid: Projectivity Launcher > Seaded (hammasratas üleval paremal) > Projectivity Launcher seaded > Toide > Automaatne käivitamine alglaadimisel > Telia TV > ...ja puhkeseisundist naasmisel > sisse

Keegi kusagil väitis, et tema pidi midagi veel seadistama.
Projectivity Launcher > Seaded (hammasratas üleval paremal) > Projectivity Launcher seaded > Üldine > Alista praegune käivitaja.
Minul seda vaja polnud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 16:32:30 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
See seadistus oli jah kusagil nurga taga, pidin tükk aega otsima, peast küll enam ei mäleta. Aga toimis nii guugli vana kui uue digiboksiga.

Seda muutsid: Projectivity Launcher > Seaded (hammasratas üleval paremal) > Projectivity Launcher seaded > Toide > Automaatne käivitamine alglaadimisel > Telia TV > ...ja puhkeseisundist naasmisel > sisse

Keegi kusagil väitis, et tema pidi midagi veel seadistama.
Projectivity Launcher > Seaded (hammasratas üleval paremal) > Projectivity Launcher seaded > Üldine > Alista praegune käivitaja.
Minul seda vaja polnud.
 


Selle Projectivy Launcheri avakuva ma sain valmis nüüd, see on Google Tv avakuva asemel.
Aga kui teler ise käivitada, siis Telia äpp käima ikka ei lähe - ekraanil on küll Projectivy Launcheri avakuva, kuid edasi äpp käima ei lähe.
Kas midagi saab veel seal seadistustes mudida, et saaks Telia äpi käivitamise siduda teleri käivitamisega või sellest enam edasi midagi teha ei saa?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 20:08:35 vasta tsitaadiga

ressi kirjutas:
Selle Projectivy Launcheri avakuva ma sain valmis nüüd, see on Google Tv avakuva asemel.

See ei tohiks üldse oluline olla, mina näiteks avakuva ei muutnud, jäi algne guugli oma. Ehk siis mitte midagi muud ei muudetud kui et nüüd lastakse lihtsalt Telia äpp kohe käima (pikendusjuhtme saba seina ja boks koos teleriga käivituvad, Telia pilt tuleb ette). Kuidas puldist käivitumine toimiks, pole proovinud, aga ei usu, et asi teisiti oleks. Nagu mainisin, minul on digiboks(id), seal on asi ehk tõesti veidi teisiti kui teleris. Äkki mingi äpi õiguste teema või misiganes.
Mida edasi teha, ei oska arvata, pole millegi peal katsetada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 21:26:22 vasta tsitaadiga

Teisel teleril, millel on Android TV süsteem, läheb telerit puldist sisse lülitades Telia äpp automaatselt käima.
Seal ei ole isegi seda Prjectivy Launcheri äppi sees üldse. Lihtsalt ise Telia äpp läheb käima ilma midagi seadistustes muutmata.
Google TV ongi selles mõttes teistsugune, et kuidagi ei saa teleri käima lülitamist siduda äpi automaatselt käivitamisega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.12.2025 22:12:40 vasta tsitaadiga

Kas sellistest juhenditest pole ai olnud? https://www.youtube.com/watch?v=BA282Lcbny4
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 10:39:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas sellistest juhenditest pole ai olnud? https://www.youtube.com/watch?v=BA282Lcbny4


Seda videot olen vaadanud ja neid asju samamoodi proovinud, aga ei aita.
Kui kõik seadistused ära teen, siis telekas on käivitades ikka seal Google TV avakuval, mitte ei lülita Telia äppi käima.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 11:04:22 vasta tsitaadiga

Eks siis pead kõik need nurgatagused (ka teleri enda seadetes, Accessibility ja mis kõik veel) korra veel üle kontrollima, ilmselt mõni "linnuke" või luba või misiganes panemata (sisse lülitamata).
Ei tahaks hästi uskuda, et see teler on mingi erand, kus konkreetne äpp ei toimi. Kuigi mine sa isahane tea muidugi, eks need opsüsteemid ju muutuvad pidevalt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.12.2025 00:02:40 vasta tsitaadiga

Mingi uus mood tekkinud, et kleebime turvakleebised üle ja klient on loll ja ei märka?
Pakend avatud....
Eks kohe piilun sisse, kui uus asi siis tuli tutika asja pähe.
Originaalis kirjas ka, ärge võtke pakki vastu kui kleebis pole terve icon_idea.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Tundub et on lihtsalt vaadatud sisse...aru küll ei saa milleks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 02:14:16 vasta tsitaadiga

e-pood müüb ka "green" koodiga demoseadmeid soodsama hinnaga.
Kui on lihtsalt esinduses kliendile näitamiseks avatud, ja mitte tööle pandud seadmega, on tegemist uue seadmega.
mõlemal juhul kehtib garantii ja 14 päevane tagastusõigus kui kaup ei sobi ja on samas seisus kui kätte saades.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2025 14:21:47 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8388463/elisa-merekaablis-soome-lahel-katkes-uhendus
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2025 14:27:11 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
https://www.postimees.ee/8388463/elisa-merekaablis-soome-lahel-katkes-uhendus

ei ole ei otse ega kaudselt Teliaga seotud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2025 14:47:41 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Oisu. kirjutas:
https://www.postimees.ee/8388463/elisa-merekaablis-soome-lahel-katkes-uhendus

ei ole ei otse ega kaudselt Teliaga seotud.

Ja OT, aga ei mõistnud kuhugi mujale sokutada icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2025 15:09:53 vasta tsitaadiga

Siin aga on Teliaga seost, teenused häiritud ei ole, optilised ringid toimivad.
https://www.err.ee/1609898476/mitut-eesti-sidekaablit-on-viimastel-paevadel-kahjustatud
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2025 15:21:20 vasta tsitaadiga

Esmane uudis oli ühe kaabli kahjustusest icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 07.01.2026 18:11:33 vasta tsitaadiga

holy fuck telia 5g nett on ikka total äss. Kesklinnas aga nett nagu tigu .
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 22:13:56 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8394677/tallinna-ja-viimsi-valla-piiril-kukkus-mobiilimast-raudteele
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.01.2026 22:14:55 vasta tsitaadiga

Lõhki müüdud ja kukkus kummuli ära
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2026 23:24:42 vasta tsitaadiga

Telia tõstab ärikliendi netiühenduse hinda. Varsti erakliendi oma samuti tõusmas?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2026 01:12:17 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.01.2026 09:00:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Telia tõstab ärikliendi netiühenduse hinda. Varsti erakliendi oma samuti tõusmas?

Savi, kontoris tele2 läbi rendileandja 3-4€ , samas vihale ajab et haldurile tuleb telia fiibri võimaluse eest ikka maksta...
Teliast ainult MS365 ja see läheb ka varsti kinni...pole seda tiblafännide teenust vaja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 18:54:12 vasta tsitaadiga

Ehk siis hakkab opekatel olema iga-aastane traditsioon see hindade tõstmine.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 19:03:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ehk siis hakkab opekatel olema iga-aastane traditsioon see hindade tõstmine.

Traditsioon on see juba aastaid. Peatub siis kui maksutõusud ja inflatsioon peatuvad. Tuleks ainult palgad järele, hea, et töökohti saab sama kiirelt vahetada, 15 minutiga, nagu operaatorit, ehk tuleb suurem palk.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 20:05:37 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ehk siis hakkab opekatel olema iga-aastane traditsioon see hindade tõstmine.

...hea, et töökohti saab sama kiirelt vahetada, 15 minutiga, nagu operaatorit, ehk tuleb suurem palk.

Töökohti saab vahetada 30 päevase etteteatamisega kui oled normaalselt käitunud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.01.2026 20:13:21 vasta tsitaadiga

Need kes ei oska, nendele on jah 30 päeva
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 20:44:17 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Need kes ei oska, nendele on jah 30 päeva


Pigem vastu pidi. Olen elus paar korda lehe lauale visanud, tagajärjeks oli suurem palk, et teise firmasse ei liiguks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 20:45:41 vasta tsitaadiga

30 päeva siis kui ei taha "trahvi saada" sama nagu praegult mõne operaatoriga kaheks aastaks tähtajaliselt sidumine.
Õnne peab soovima mõlemal juhul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.01.2026 20:50:26 vasta tsitaadiga

Eks see ole kui palju end väärtustad ise. 2x saatnud kirja, et homme ei tule ja 1x üritati 30 päeva kinni hoida aga kui andsin märku, et kui suva mul on ja ma niikuinii ei tule, siis lõpetati kiiremini ära. "Trahvi" pole kordagi saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 16.01.2026 21:04:29 vasta tsitaadiga

Arvan, et õige hinnasõda, koduinterneti ja TV osas alles tuleb. Varem ei saanud ka kütusemüüjad hinda alandada, sest maailmaturuhind oli nagu Aamen kirikus.
Küll keegi varsti otsa lahti teeb ja siis näeme, mis hinnaga on võimalik teenuseid pakkuda. Ja mitte leti alt, vaid need saavad nii öelda "postihinnaks".
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.01.2026 21:15:56 vasta tsitaadiga

Välisfirmad ju, miks nad peaks?
Eesti riskitase liigub ju üles.
Hinnastamist osatakse täna päris kavalalt teha ehk seda eelmise juhi aegset lolli tõmblemist pole enam tehtud ja ka erihindu ei laksata enam tavaliseks. Tehakse astmeline üleminek...
Vähemalt diili kõne/nett osas tehakse hinnad täpselt selliseks, et klassikalise erihinnaga pole ei elisa ega tele2 suunas võimalik minna.
Kui, et lähed testima, et mida pakuvad kui jalga lased icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.01.2026 21:19:03 vasta tsitaadiga

No teised suudavad odavalt, telias sama ühendus mis mul 50% kallim kui letihindasid vaadata.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 21:27:35 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No teised suudavad odavalt, telias sama ühendus mis mul 50% kallim kui letihindasid vaadata.


Sa maksad letihinda? icon_eek.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.01.2026 21:29:27 vasta tsitaadiga

Ei viitsinud enam torkida jah, vaatasin letikas vapsee norm. Seadmete eest ei pea ka maksma kuna ma alguses kohe ütlesin, et nende eest ma küll ei maksa, võtke tagasi kui tahate. Keegi pole tagasi tahtnud ja arveid ei esitata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 16.01.2026 21:33:48 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Sa maksad letihinda? icon_eek.gif

No kui just gigabitti või 2.5G ei saa mingi täiesti arulageda hinnaga leti alt, siis ma küll igapäevaselt hoian kodus natuke aeglasemat kiirust et natukenegi vähem rootslastesse "investeerida", aga mõnikord kasulik päevaks-paariks kiirem pakett võtta. Niimoodi netikiirust muutes iga kord ei küsi ju leti alt alati...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,


viimati muutis siinus 16.01.2026 21:39:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 21:38:20 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Etz kirjutas:
Sa maksad letihinda? icon_eek.gif

No kui just gigabitti või 2.5G ei saa mingi täiesti arulageda hinnaga leti alt, siis ma küll igapäevaselt hoian kodus natuke aeglasemat kiirust et natukenegi vähem rootslastesse "investeerida", aga mõnikord kasulik päevaks-paariks kiirem pakett võtta. Niimoodi iga kord ei küsi ju leti alt alati...


No ikka parem kui morse icon_lol.gif
Tegelikult aga, mul on korduvalt peast käinud läbi mõte, et koos letialuste pakketidega võiks ka letialust ühenduskiirust pakkuda, ma pakun et ei ole tehniliselt eriti keeruline su gigabit ISDN’iks või ADSL’iks shapeda. icon_biggrin.gif

Aga kui huumor kõrvale jätta, siis on tiba kahju, et Eesti opekatel pole “burstable” pakette.
Ehk siis on mingi kiirus aga kui väga vaja siis tuleb torust rohkem, eraldi hinnastusega.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 16.01.2026 21:50:17 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ehk siis on mingi kiirus aga kui väga vaja siis tuleb torust rohkem, eraldi hinnastusega.

"Eraldi hinnastusega" on kõik võimalik. Saad mis tahad ja maksad niipalju kui küsitakse.

Ma ei saand praegu aru mida selle burstable all mõtlesid. Mingi sama porno, nagu starmani powerboost oli?
Kui "väga vaja", siis iseteenindusest saab ju korraks kiirust tõsta.

Letialune ühenduskiirus oleks ka muidugi äge. Ma hea meelega kasutaks väga tihti võimalust, et paariks tunniks 10Gb/s neti saaks. Teatud juhtudeks.

Ja ma räägin koduühendusest ilmselgelt.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2026 21:51:09 vasta tsitaadiga

Etz, Speedtest FWA Telia võrgus 500Mbit/s paketiga võib hetkeks vabalt 600Mbit/s peale lennata, siis taandub vaikselt tellitule.
Kuidas selle starmani tehniline nimetus oligi, powerboost.

Telia selline käsitöö boost on ju olemas, igapäev vaja 100M ok, nädalavahetusel suurem steam või muu action plaanis, keerad kaheks päevaks 1G vms peale, maksad mõne euro juurde.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.