|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2025 19:18:34
|
|
|
| Kui Rootsis oled,siis kasuta sealset Teliat. Mis Eetsi oma asjasse segad siis?!
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2025 22:45:10
|
|
|
| ot: |
Telia pakub autokütust ka nüüd?  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.12.2025 14:44:05
|
|
|
Kuigi seda tuleb teenusepakkujatel ette, et inimene lahkub siit ilmast ja kellelgi tuleb tegeleda igasugu teenuset lõpetamise/ülevõtmistega, siis vahel ei aita ka surmatunnistuse esitamine.
Kaks kuud hiljem saadab Telia ikka arveid edasi seoses lepingu rikkumisega. https://elu24.postimees.ee/8377676/surreaalne-telia-saatis-surnud-naise-nimele-lepingu-mittetaitmise-eest-arve-isegi-surmatunnistuse-esitamine-ei-aidanud
| tsitaat: |
Kuid kas surmatunnistuse esitamine ei toimi?
Vihje esitaja sõnul esitati Teliale surmatunnistus juba oktoobris ja lepinguvormistus tehti kohapeal. Miks siis ikkagi saadeti uus arve, jääb arusaamatuks.
Sarnaseid juhuseid on varem ette tulnud ka teistes ettevõtetes. Enamasti tulenevad need sellest, et lepinguid on kliendil mitu, andmeid ei seostata või teeninduses esitatud info ei jõua tehniliste süsteemideni. Täpsemini Telia selle kliendi juhtumit ei kommenteerinud, viidates isikuandmete kaitsmise nõudele, kuid lubas, et igasugused ebakõlad vaadatakse üle, kui lähedane nendega uuesti ühendust võtab.
|
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
12.12.2025 15:41:02
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| ot: |
Telia pakub autokütust ka nüüd?  |
|
Pead privilegeeritud Telia 1 klient olema ja siis saad massiivsed 5 senti soodustust ühekordselt.
Ma igaks juhuks küsisingi, et kas saan äkki valesti aru. Elektripaketil saad ka soodustust. Enam mõttetumaid soodukaid vist pole võimalik pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.12.2025 17:17:29
|
|
|
täiesti lollus...
neil arusaam nn prem teenusest ikka väärastunud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
12.12.2025 22:31:15
|
|
|
| seal oli mingi hetk 30€ lhv kasvukontole. see oli isegi parem, kui see 50€, mille eest alguses telia epoest asju osta sai.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
14.12.2025 12:41:25
|
|
|
| nad peavad moosi jagama muidu inimesed saavad äkki aru kui kasutud need lineaar-tv paketid on, ja konkurent äkki pakub 10€ piiramatu mobiilineti
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
14.12.2025 13:23:59
Google TV |
|
|
Kas on kuidagi Google TV süsteemiga teler võimalik seadistada nii, et käima lülitamisel hakkaks tööle näiteks Telia TV äpp ise
automaatselt näiteks mõne kanali peal, kasvõi sellel samal kanalil, mida viimasena vaadati?
Mul on Thomsoni teler, millel on Google TV süsteem, aga kinni lülitades läheb ta nagu algseisu või algrežiimi nii, et
kui mõne aja pärast uuesti käima panna, siis on teleri ekraanil see Google TV koduekraani pilt, kus on äppide loend ülevalt
alla ja kuidagi ei ole võimalik panna seadistust nii, et käima pannes hakkaks teler tööle viimati vaadatud äpist ehk siis
telekanali pealt.
Seadistustest olen igasuguseid variante proovinud, aga teler läheb alati peale kinni panekut sellesse algseisu ehk siis
Google TV koduekraani seisu, kus peab ise äpist käima panema uuesti telekanali.
Mul endal ei olekski sellist seadistust vaja, aga vanemad on nii vanad, et nad ei oska selle äpi peale puldiga minna, et
aktiveerida Telia TV. Varem oli lihtsam nendel, kuna digiboks oli seadistatud nii, et boksi puldiga läks teler lihtsalt käima ja
ülejäänud asjad sai teha boksi puldiga juba, kanaleid vahetada, heli muuta jne.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
14.12.2025 13:47:48
|
|
|
Kuidas ma seda seadistan? Kas tal on selline valik menüüs kohe, mis on vajalik selleks, et vastav äpp läheks ise käima siis, kui teler käima panna?
Võib-olla saad siin samas nende nooltega >> käsklused või valikud järjekorras panna, kuidas ise tegid seda?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.12.2025 14:11:29
|
|
|
| See oli üsna ammu kui äpi installisin, tegelikult ei mäletagi enam, pole aega ega tahtmist telerist vaadata ka. Aga siinses teemas eespool kusagil peaks mingi õpetus justkui olema (otsi Projectivy Launcher või miskit sarnast). Kusagil seadete all igatahes Telia äpi käivitamise seadistuse leidsin. Midagi muud äpp ei tee, avakuva ei muuda ega midagi, lihtsalt üks äpi ikoon on teiste vahel äpireal juures. Teleri/digiboksi käivitumisel korraks originaal avakuva vilksatab, siis läbeb Telia TV käima.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
14.12.2025 16:04:23
|
|
|
Mul viskab ikka Google TV alustuskuvale tagasi, kui teleka kinni panen.
Ükskõik, mida seal Projectivity Launcheris muudan või teen.
Sellist seadistust ma sealt ei leia, mis teeks teleka uuesti käivitamisel Telia äpi aktiivseks ja telekas oleks käivitamisel TV kanalil.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.12.2025 16:57:10
|
|
|
See seadistus oli jah kusagil nurga taga, pidin tükk aega otsima, peast küll enam ei mäleta. Aga toimis nii guugli vana kui uue digiboksiga.
Seda muutsid: Projectivity Launcher > Seaded (hammasratas üleval paremal) > Projectivity Launcher seaded > Toide > Automaatne käivitamine alglaadimisel > Telia TV > ...ja puhkeseisundist naasmisel > sisse
Keegi kusagil väitis, et tema pidi midagi veel seadistama.
Projectivity Launcher > Seaded (hammasratas üleval paremal) > Projectivity Launcher seaded > Üldine > Alista praegune käivitaja.
Minul seda vaja polnud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
15.12.2025 16:32:30
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
See seadistus oli jah kusagil nurga taga, pidin tükk aega otsima, peast küll enam ei mäleta. Aga toimis nii guugli vana kui uue digiboksiga.
Seda muutsid: Projectivity Launcher > Seaded (hammasratas üleval paremal) > Projectivity Launcher seaded > Toide > Automaatne käivitamine alglaadimisel > Telia TV > ...ja puhkeseisundist naasmisel > sisse
Keegi kusagil väitis, et tema pidi midagi veel seadistama.
Projectivity Launcher > Seaded (hammasratas üleval paremal) > Projectivity Launcher seaded > Üldine > Alista praegune käivitaja.
Minul seda vaja polnud.
|
Selle Projectivy Launcheri avakuva ma sain valmis nüüd, see on Google Tv avakuva asemel.
Aga kui teler ise käivitada, siis Telia äpp käima ikka ei lähe - ekraanil on küll Projectivy Launcheri avakuva, kuid edasi äpp käima ei lähe.
Kas midagi saab veel seal seadistustes mudida, et saaks Telia äpi käivitamise siduda teleri käivitamisega või sellest enam edasi midagi teha ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
15.12.2025 20:08:35
|
|
|
| ressi kirjutas: |
| Selle Projectivy Launcheri avakuva ma sain valmis nüüd, see on Google Tv avakuva asemel. |
See ei tohiks üldse oluline olla, mina näiteks avakuva ei muutnud, jäi algne guugli oma. Ehk siis mitte midagi muud ei muudetud kui et nüüd lastakse lihtsalt Telia äpp kohe käima (pikendusjuhtme saba seina ja boks koos teleriga käivituvad, Telia pilt tuleb ette). Kuidas puldist käivitumine toimiks, pole proovinud, aga ei usu, et asi teisiti oleks. Nagu mainisin, minul on digiboks(id), seal on asi ehk tõesti veidi teisiti kui teleris. Äkki mingi äpi õiguste teema või misiganes.
Mida edasi teha, ei oska arvata, pole millegi peal katsetada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
15.12.2025 21:26:22
|
|
|
Teisel teleril, millel on Android TV süsteem, läheb telerit puldist sisse lülitades Telia äpp automaatselt käima.
Seal ei ole isegi seda Prjectivy Launcheri äppi sees üldse. Lihtsalt ise Telia äpp läheb käima ilma midagi seadistustes muutmata.
Google TV ongi selles mõttes teistsugune, et kuidagi ei saa teleri käima lülitamist siduda äpi automaatselt käivitamisega.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
16.12.2025 10:39:02
|
|
|
Seda videot olen vaadanud ja neid asju samamoodi proovinud, aga ei aita.
Kui kõik seadistused ära teen, siis telekas on käivitades ikka seal Google TV avakuval, mitte ei lülita Telia äppi käima.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.12.2025 11:04:22
|
|
|
Eks siis pead kõik need nurgatagused (ka teleri enda seadetes, Accessibility ja mis kõik veel) korra veel üle kontrollima, ilmselt mõni "linnuke" või luba või misiganes panemata (sisse lülitamata).
Ei tahaks hästi uskuda, et see teler on mingi erand, kus konkreetne äpp ei toimi. Kuigi mine sa isahane tea muidugi, eks need opsüsteemid ju muutuvad pidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.12.2025 00:02:40
|
|
|
Mingi uus mood tekkinud, et kleebime turvakleebised üle ja klient on loll ja ei märka?
Pakend avatud....
Eks kohe piilun sisse, kui uus asi siis tuli tutika asja pähe.
Originaalis kirjas ka, ärge võtke pakki vastu kui kleebis pole terve
Spoiler 
Tundub et on lihtsalt vaadatud sisse...aru küll ei saa milleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.12.2025 02:14:16
|
|
|
e-pood müüb ka "green" koodiga demoseadmeid soodsama hinnaga.
Kui on lihtsalt esinduses kliendile näitamiseks avatud, ja mitte tööle pandud seadmega, on tegemist uue seadmega.
mõlemal juhul kehtib garantii ja 14 päevane tagastusõigus kui kaup ei sobi ja on samas seisus kui kätte saades.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.12.2025 14:27:11
|
|
|
ei ole ei otse ega kaudselt Teliaga seotud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
31.12.2025 14:47:41
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
ei ole ei otse ega kaudselt Teliaga seotud. |
Ja OT, aga ei mõistnud kuhugi mujale sokutada
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
31.12.2025 15:21:20
|
|
|
Esmane uudis oli ühe kaabli kahjustusest
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
07.01.2026 18:11:33
|
|
|
| holy fuck telia 5g nett on ikka total äss. Kesklinnas aga nett nagu tigu .
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
11.01.2026 22:14:55
|
|
|
| Lõhki müüdud ja kukkus kummuli ära
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.01.2026 01:12:17
|
|
|
| jah
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.01.2026 09:00:37
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Telia tõstab ärikliendi netiühenduse hinda. Varsti erakliendi oma samuti tõusmas? |
Savi, kontoris tele2 läbi rendileandja 3-4€ , samas vihale ajab et haldurile tuleb telia fiibri võimaluse eest ikka maksta...
Teliast ainult MS365 ja see läheb ka varsti kinni...pole seda tiblafännide teenust vaja.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.01.2026 19:03:28
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ehk siis hakkab opekatel olema iga-aastane traditsioon see hindade tõstmine. |
Traditsioon on see juba aastaid. Peatub siis kui maksutõusud ja inflatsioon peatuvad. Tuleks ainult palgad järele, hea, et töökohti saab sama kiirelt vahetada, 15 minutiga, nagu operaatorit, ehk tuleb suurem palk.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
16.01.2026 20:05:37
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Ehk siis hakkab opekatel olema iga-aastane traditsioon see hindade tõstmine. |
...hea, et töökohti saab sama kiirelt vahetada, 15 minutiga, nagu operaatorit, ehk tuleb suurem palk. |
Töökohti saab vahetada 30 päevase etteteatamisega kui oled normaalselt käitunud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.01.2026 20:13:21
|
|
|
| Need kes ei oska, nendele on jah 30 päeva
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
16.01.2026 20:44:17
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Need kes ei oska, nendele on jah 30 päeva |
Pigem vastu pidi. Olen elus paar korda lehe lauale visanud, tagajärjeks oli suurem palk, et teise firmasse ei liiguks.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.01.2026 20:45:41
|
|
|
30 päeva siis kui ei taha "trahvi saada" sama nagu praegult mõne operaatoriga kaheks aastaks tähtajaliselt sidumine.
Õnne peab soovima mõlemal juhul.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.01.2026 20:50:26
|
|
|
Eks see ole kui palju end väärtustad ise. 2x saatnud kirja, et homme ei tule ja 1x üritati 30 päeva kinni hoida aga kui andsin märku, et kui suva mul on ja ma niikuinii ei tule, siis lõpetati kiiremini ära. "Trahvi" pole kordagi saanud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
16.01.2026 21:04:29
|
|
|
Arvan, et õige hinnasõda, koduinterneti ja TV osas alles tuleb. Varem ei saanud ka kütusemüüjad hinda alandada, sest maailmaturuhind oli nagu Aamen kirikus.
Küll keegi varsti otsa lahti teeb ja siis näeme, mis hinnaga on võimalik teenuseid pakkuda. Ja mitte leti alt, vaid need saavad nii öelda "postihinnaks".
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.01.2026 21:15:56
|
|
|
Välisfirmad ju, miks nad peaks?
Eesti riskitase liigub ju üles.
Hinnastamist osatakse täna päris kavalalt teha ehk seda eelmise juhi aegset lolli tõmblemist pole enam tehtud ja ka erihindu ei laksata enam tavaliseks. Tehakse astmeline üleminek...
Vähemalt diili kõne/nett osas tehakse hinnad täpselt selliseks, et klassikalise erihinnaga pole ei elisa ega tele2 suunas võimalik minna.
Kui, et lähed testima, et mida pakuvad kui jalga lased
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.01.2026 21:19:03
|
|
|
| No teised suudavad odavalt, telias sama ühendus mis mul 50% kallim kui letihindasid vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.01.2026 21:27:35
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| No teised suudavad odavalt, telias sama ühendus mis mul 50% kallim kui letihindasid vaadata. |
Sa maksad letihinda?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.01.2026 21:29:27
|
|
|
Ei viitsinud enam torkida jah, vaatasin letikas vapsee norm. Seadmete eest ei pea ka maksma kuna ma alguses kohe ütlesin, et nende eest ma küll ei maksa, võtke tagasi kui tahate. Keegi pole tagasi tahtnud ja arveid ei esitata
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
16.01.2026 21:33:48
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Sa maksad letihinda?  |
No kui just gigabitti või 2.5G ei saa mingi täiesti arulageda hinnaga leti alt, siis ma küll igapäevaselt hoian kodus natuke aeglasemat kiirust et natukenegi vähem rootslastesse "investeerida", aga mõnikord kasulik päevaks-paariks kiirem pakett võtta. Niimoodi netikiirust muutes iga kord ei küsi ju leti alt alati...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
viimati muutis siinus 16.01.2026 21:39:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.01.2026 21:38:20
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Sa maksad letihinda?  |
No kui just gigabitti või 2.5G ei saa mingi täiesti arulageda hinnaga leti alt, siis ma küll igapäevaselt hoian kodus natuke aeglasemat kiirust et natukenegi vähem rootslastesse "investeerida", aga mõnikord kasulik päevaks-paariks kiirem pakett võtta. Niimoodi iga kord ei küsi ju leti alt alati... |
No ikka parem kui morse
Tegelikult aga, mul on korduvalt peast käinud läbi mõte, et koos letialuste pakketidega võiks ka letialust ühenduskiirust pakkuda, ma pakun et ei ole tehniliselt eriti keeruline su gigabit ISDN’iks või ADSL’iks shapeda.
Aga kui huumor kõrvale jätta, siis on tiba kahju, et Eesti opekatel pole “burstable” pakette.
Ehk siis on mingi kiirus aga kui väga vaja siis tuleb torust rohkem, eraldi hinnastusega.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
16.01.2026 21:50:17
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Ehk siis on mingi kiirus aga kui väga vaja siis tuleb torust rohkem, eraldi hinnastusega. |
"Eraldi hinnastusega" on kõik võimalik. Saad mis tahad ja maksad niipalju kui küsitakse.
Ma ei saand praegu aru mida selle burstable all mõtlesid. Mingi sama porno, nagu starmani powerboost oli?
Kui "väga vaja", siis iseteenindusest saab ju korraks kiirust tõsta.
Letialune ühenduskiirus oleks ka muidugi äge. Ma hea meelega kasutaks väga tihti võimalust, et paariks tunniks 10Gb/s neti saaks. Teatud juhtudeks.
Ja ma räägin koduühendusest ilmselgelt.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.01.2026 21:51:09
|
|
|
Etz, Speedtest FWA Telia võrgus 500Mbit/s paketiga võib hetkeks vabalt 600Mbit/s peale lennata, siis taandub vaikselt tellitule.
Kuidas selle starmani tehniline nimetus oligi, powerboost.
Telia selline käsitöö boost on ju olemas, igapäev vaja 100M ok, nädalavahetusel suurem steam või muu action plaanis, keerad kaheks päevaks 1G vms peale, maksad mõne euro juurde.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|