|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
09.01.2026 16:50:39
|
|
|
juba otsustatud projektide raha mittekasutamine (või teistele kasutada andmine) on lihtsalt loobumine, istume nurgas, imeme pöialt ja vaatame, kuidas teised teevad ja kasu saavad. Kui on soov EU tasemel paremaid otsuseid teha, keda ja mida toetada - keegi ei keela teil proovida paremini teha või otsustajaid mõjutada (aga see on hoopis teine aeg ja koht). Asjade väljamõtlemine, nagu järelduks ühest asjast hoopis mingi teine asi ja selle oma argumendina kasutamine, on aga demagoogia - ausalt, Tanel, sinust oleks rohkem oodanud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
09.01.2026 19:34:59
|
|
|
Mis häda on. Tatoveeri omale riista otsa see ukraina lipp. Tunned alati südames rõõmu kui välja tõmbad naise seest.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.01.2026 20:20:39
|
|
|
Ma sellistel puhkudel loodsn, et maailm on ümmargune. Oled piix ja saad türaga.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.01.2026 20:45:23
|
|
|
| isamaa* sai Viljandis võimule, Ukraina lipud võeti maha.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.01.2026 20:54:58
|
|
|
rahvuslased. mingit rahvust nad tahavad olla. kui siin perse läheb, ei tasu ulguda, et igal pool "kohad täis" on ja halvasti koheldakse.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
09.01.2026 21:06:39
|
|
|
Oot, ma olen nüüd segaduses. Kekserakonda ei võetudki kampa? Aga mis nüüd venekeelsest kooliharidusest saab?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.01.2026 23:46:17
|
|
|
| ooo, kus oled olnud. Me igatsesime sinu poliitteadmisi.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
10.01.2026 00:13:53
|
|
|
| Mis muutunud on?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
10.01.2026 00:18:09
|
|
|
anubis, Mardist ka mõne meeldetuletuseks lingi saaks?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.01.2026 01:13:56
|
|
|
Reform peab siis hakkama uut puudlit otsima.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.01.2026 01:41:54
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Eks ikka kesikud või sotsid
Vaatame kuidas see ohvitserile kurku kinni jääb  |
Ah, sobis EKRE Viimsis, sobivad ka Kesk ja Sotsid, Tallinnas.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.01.2026 08:53:28
|
|
|
Pole mõtet erutuda - eestikeelse hariduse vastu pole kunagi oldud - küll aga selle porno vastu mis nüüd toodeti kus poole pealt umbkeelsed löödi kokku eesti omadega ja kõigil on sitt.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
11.01.2026 23:17:38
|
|
|
Varsti hakkab Isamaalt sellist juttu tulema, et Venemaa ei olegi tegelikult nii halb ja paha. Otsime ikka dialoogi. Majanduslikud suhted elavadavad meie majandust jne.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.01.2026 23:50:43
|
|
|
Reaktsioon oli vist liiga valulik.
Liiga vara.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
12.01.2026 15:48:59
|
|
|
Kui ta teadis, mis juhtub (kui SHTF), siis miks oli vaja üldse midagi sellist korraldada? Arvan, et see oli taotusliku, kuna vastab mustrile, kuidas nad eelmine kord koos võimul olid.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
12.01.2026 15:57:42
|
|
|
Aga ta ju raputabki endale tuhka pähe:
| tsitaat: |
| Viljandi linnapea Jaak Pihlaku seletusel oli kogu lipujuhtum tehnilise apsu tagajärg, mille tõttu võeti lipud seinalt maha enne, kui sai uued lipud masti tõmmata. |
Lisaks
| tsitaat: |
| Viljandi Linnahoolduse juhataja Marion Kütt ütles, et oli linnavalitsusest saanud korralduse kõrgete mastide tippu sobivad lipud leida 2. jaanuaril. Et aga nende tegemine on liputehases eritellimus, kulus aega, et need valmis saada. |
Mingist meelsuse muutusest on puhas sonimine ja skandaali väljaimemine
| tsitaat: |
| Pressiteate vahendusel rõhutas linnapea, et Ukraina võitlus on võitlus kogu vaba maailma väärtuste eest. "Lippude heiskamine on sümboolne, kuid selge sõnum. Viljandi seisab vankumatult Ukraina kõrval ning toetab demokraatlikke väärtusi, vabadust ja rahvusvahelist õigust. Nüüd on meie sõprade rahvusvärvid väärikalt esindatud raekoja ees mastilippudena nii, nagu olema peab," ütles Pihlak. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
12.01.2026 16:04:01
|
|
|
Tanel, võib ju omale tuhka pähe raputada ja krokodillipisaraid nutta, kuid miks on vaja midagi sellist korraldada? See on nagu lumega, mis ühele linnavalitsusele iga aasta üllatusena tuleb. Eelmisest korrast me teame, et ühele peaministrile meeldis kogu-aeg vabandada. Mida ta sellest sai, jäi minule arusaamatuks.
Kui sa arvad, et see on üksikjuhtum - loodame, et sul on õigus.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.01.2026 18:25:32
|
|
|
Õnneks kõik muud probleemid nagu töötus, inflatsioon, madalad palgad, kõrged elektrihinnad jne. on Eestis lahendatud - suurim probleem on see, et mingi kuradi võõrriigi lipp kakuti mingi kolga-jaani hoonepealt maha ja kohe sama hetk ei pandud uut asemele. Ainuke kuradi mure ja kõige tähtsam asi viimase 1000 aasta jooksul inimajaloos
Palju üle Eesti üldse nende kuradi kaltsude peale maksumaksja raha kulutatud on - see on julgelt kümnetes tuhandetes - ja milleks, üksikutele poliitprostidele poliitiliseks eneseupitamiseks klounimängimise läbi. Aga pole hullu - degrassid vilgutavad aknal telefone õõvastuse leevendamiseks
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
12.01.2026 18:45:53
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Tanel, võib ju omale tuhka pähe raputada ja krokodillipisaraid nutta, kuid miks on vaja midagi sellist korraldada? |
Aga seepärast
| tsitaat: |
| „Lipud ei võetud ära ju sellepärast, et oleks mingisugune meelsus, vaid vastupidi. Räbaldunud lipud taheti asendada uutega ja eksponeerida Ukraina riigilippu väärikalt, mitte määrdunult ja räbaldunud trikolooridega.“ |
RE samas laiutab rahaga:
=> https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120428950/hooletusviga-seaduses-muutis-netikasiinod-maksuvabaks-eesti-kaotab-miljoneid-eurosid
Tanel, ma vaataks siinkohal ennekõike juristidearmee peale, et kas kellelgi tõesti vastavat mõtetm aksuaugust ei tekkinud.
Samas, saad seda mille eest maksad - erasektori maksab ja võtab helgemad pead omale, riigisektorile jäävad vähemvõimekamad või algajad (või pensionieelikud).
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
12.01.2026 18:46:19
|
|
|
See liputeema on asendus varasemale kontrollküsimusele "kellele kuulub Krimm" Eriti küsiti ja pidid vastama küsimusele venekeelsetele valijatele toetuvad parteipoliitikud.
Panna konkurentpartide poolt poliitik kahvlisse, kui vastab, et kuulub Ukrainale kaotab venekeelseid hääli kui annab mõista, et kuulub Venemaale, kaotab eestlaste hääli - küsimuse eesmärk ei ole Krimmi kuuluvus vaid konkurendi kahjustamine.
Klassikaliselt sarnane küsimus: "kas olete oma hommikuse konjakijoomise maha jätnud", millele ei ole võimalik õigesti ehk kahjudeta vastata
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
12.01.2026 18:46:43
|
|
|
Tagantjärele nad võivad ükskõik mida kokku luuletada. Esialgu keelduti üldse kommentaaridest, siis hakati lipuseaduse juttu ajama ja nüüd, et, oih, uued lipud lihtsalt ei jõudnud kohale. Nagu laps, kes proovib erinevaid vabandusi leida, kui koerustükiga hakkama on saanud. Eluaegsed poliitikud ei osanud nüüd sellist asja ette näha. Oli raske linnavalitsuse kodulehele paar rida teksti panna, mida teha plaanitakse?
Vaatan, et tiblameelsus imbub vaikselt siia samuti ja Viljandi on mingi kolga-jaani.
edit: Nüüd, kui sitt ventikas juba on, leidsid nad küll aega sellest oma kodulehel teada anda https://viljandi.ee/viljandi-linn-avaldas-toetust-ukrainale-lippude-heiskamisega-raekoja-ees/
Linnasauna hinnakirja muutus on ilusti kodulehel olemas, aga linnavalitsuse hoone eest lippude ajutist eemaldamisest ei suvatsetud teada anda. Peab ikka eriline amööb olema, kui arvati, et seda lippude kadumist keegi tähele ei pane.
viimati muutis HPN 12.01.2026 18:53:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
12.01.2026 18:47:51
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Õnneks kõik muud probleemid nagu töötus, inflatsioon, madalad palgad, kõrged elektrihinnad jne. on Eestis lahendatud - suurim probleem on see, et mingi kuradi võõrriigi lipp kakuti mingi kolga-jaani hoonepealt maha ja kohe sama hetk ei pandud uut asemele. Ainuke kuradi mure ja kõige tähtsam asi viimase 1000 aasta jooksul inimajaloos
Palju üle Eesti üldse nende kuradi kaltsude peale maksumaksja raha kulutatud on - see on julgelt kümnetes tuhandetes - ja milleks, üksikutele poliitprostidele poliitiliseks eneseupitamiseks klounimängimise läbi. Aga pole hullu - degrassid vilgutavad aknal telefone õõvastuse leevendamiseks  |
Õnneks on trumbid Isamaalase Jaak Pihlaku käes, töötus, inflatsioon, madalad palgad, kõrged elektrihinnad jne. saavad muudetud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.01.2026 18:53:15
|
|
|
Lõhnab kangesti Sidrunite järele taas…kui asi käib mitu tiiru läbi nii komisjonidest kui kogust ja keegi “ei märka”…
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
12.01.2026 19:01:24
|
|
|
Auron, lippudel on üldiselt sümboolne tähendus. Või mis iganes põhjustel venelased ja Ukrainlased nendega selfie'si teevad.
Mis teema sul telefoniga on, ei oska öelda.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
12.01.2026 19:14:09
|
|
|
| tsitaat: |
linnavalitsusest saanud korralduse kõrgete mastide tippu sobivad lipud leida 2. jaanuaril. Et aga nende tegemine on liputehases eritellimus, kulus aega, et need valmis saada.
|
Võib-olla pidid uued lipud algselt reedel tulema ja ajutiste kangaste mahavõtmine tellitigi selleks päevaks.
Seintelt võeti kõik kangad maha 9-ndal (reedel), ehk tervelt 3 päeva jõudis sein olla ilma kangasteta.
Tuletan meelde, et uued lipud telliti juba nädal varem. Jube, päris hirmus tunne võib teie nahas olla.
| tsitaat: |
Kas keegi juba mingi Ukraina lipu toetusgrupi Facebookis on teinud ja kedagi on canceldama ka asutud?
|
no vaata progressiivide ja sotside FB seinu, õudne ja samas kahju hakkab neist
Väljaimetud teema ja sopaloopimine, siin pole enam midagi kommenteerida.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.01.2026 19:14:47
|
|
|
| Keegi jah, imeb.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
12.01.2026 19:20:37
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
linnavalitsusest saanud korralduse kõrgete mastide tippu sobivad lipud leida 2. jaanuaril. Et aga nende tegemine on liputehases eritellimus, kulus aega, et need valmis saada.
|
Võib-olla pidid uued lipud algselt reedel tulema ja ajutiste kangaste mahavõtmine tellitigi selleks päevaks.
Seintelt võeti kõik kangad maha 9-ndal (reedel), ehk tervelt 3 päeva jõudis sein olla ilma kangasteta.
Tuletan meelde, et uued lipud telliti juba nädal varem. Jube, päris hirmus tunne võib teie nahas olla.
Väljaimetud teema, siin pole enam midagi kommenteerida. |
Sellised asjad võiks ikka varus olla, mitte viimasel minutil tellimust uuendada.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.01.2026 19:27:05
|
|
|
Keegi lihtsalt tahtis mingit profiiti löigat sellelt lubu eemaldamiselt. Muud pöhjust seal pole.
Pika Hermani lippe on varus näiten väga pikaks ajaks. Midagi ei jäeta saatuse hooleks.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
12.01.2026 19:32:46
|
|
|
jägaja, päris jama ei maksa ka ajada. Nagu seal kirjas, siis uuritakse mis oleks kiirem ja õigem viis selle muudatuse tegemiseks. Seadus pole päris nii, et täna tulen mõttele ja homme juba kehtib.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
12.01.2026 19:38:18
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
linnavalitsusest saanud korralduse kõrgete mastide tippu sobivad lipud leida 2. jaanuaril. Et aga nende tegemine on liputehases eritellimus, kulus aega, et need valmis saada.
|
Võib-olla pidid uued lipud algselt reedel tulema ja ajutiste kangaste mahavõtmine tellitigi selleks päevaks.
Seintelt võeti kõik kangad maha 9-ndal (reedel), ehk tervelt 3 päeva jõudis sein olla ilma kangasteta.
Tuletan meelde, et uued lipud telliti juba nädal varem. Jube, päris hirmus tunne võib teie nahas olla.
Väljaimetud teema, siin pole enam midagi kommenteerida. |
Sellised asjad võiks ikka varus olla, mitte viimasel minutil tellimust uuendada. |
Miks peaks meil omavalitsustes Ukraina lipud varuks olema?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
12.01.2026 19:45:53
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Miks peaks meil omavalitsustes Ukraina lipud varuks olema?  |
Vot see on aga küsimus...
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|