Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 16:25:44 vasta tsitaadiga

Jah, sest EU raha tuleb seinast thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.01.2026 16:50:39 vasta tsitaadiga

juba otsustatud projektide raha mittekasutamine (või teistele kasutada andmine) on lihtsalt loobumine, istume nurgas, imeme pöialt ja vaatame, kuidas teised teevad ja kasu saavad. Kui on soov EU tasemel paremaid otsuseid teha, keda ja mida toetada - keegi ei keela teil proovida paremini teha või otsustajaid mõjutada (aga see on hoopis teine aeg ja koht). Asjade väljamõtlemine, nagu järelduks ühest asjast hoopis mingi teine asi ja selle oma argumendina kasutamine, on aga demagoogia - ausalt, Tanel, sinust oleks rohkem oodanud icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 16:54:15 vasta tsitaadiga

Järgmisena aitame Põhja-Koreal Tiigrihüpet korraldada?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 17:08:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Järgmisena aitame Põhja-Koreal Tiigrihüpet korraldada?


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 17:16:54 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Betamax kirjutas:
Järgmisena aitame Põhja-Koreal Tiigrihüpet korraldada?


Spoiler Spoiler Spoiler


Aga mõtle - nad teevad e-valimised, digiallkirja ja muud asjad. Ja siis üks teine firma saab EU rahade eest uuringu teha mis tõestab, see kõik on ebaturvaline ja saame aidata neil selle kinni panna. Profit.

/s
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 18:17:01 vasta tsitaadiga

Viljandi linnavalitsus Isamaa, EKRE jne.
https://sakala.postimees.ee/8393715/uus-linnavoim-eemaldas-viljandi-raekojalt-ukraina-lipud-endiste-linnajuhtide-meelest-on-see-tegu-habivaarne
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.01.2026 19:34:59 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Viljandi linnavalitsus Isamaa, EKRE jne.
https://sakala.postimees.ee/8393715/uus-linnavoim-eemaldas-viljandi-raekojalt-ukraina-lipud-endiste-linnajuhtide-meelest-on-see-tegu-habivaarne

Mis häda on. Tatoveeri omale riista otsa see ukraina lipp. Tunned alati südames rõõmu kui välja tõmbad naise seest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 20:20:39 vasta tsitaadiga

Ma sellistel puhkudel loodsn, et maailm on ümmargune. Oled piix ja saad türaga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 20:45:23 vasta tsitaadiga

isamaa* sai Viljandis võimule, Ukraina lipud võeti maha.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 20:51:31 vasta tsitaadiga

Oh no. Mis nüüd saab? Lipud võeti maha. Järgmisena kaob thoughts and prayers? Saaks sellest halast aru, kui Eesti lipp ära korjatakse, aga võõrriigi omast Eesti pinnal ja õhuruumis siiralt savi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 20:54:58 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
rahvuslased. mingit rahvust nad tahavad olla. kui siin perse läheb, ei tasu ulguda, et igal pool "kohad täis" on ja halvasti koheldakse.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.01.2026 21:06:39 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Viljandi linnavalitsus Isamaa, EKRE jne.
https://sakala.postimees.ee/8393715/uus-linnavoim-eemaldas-viljandi-raekojalt-ukraina-lipud-endiste-linnajuhtide-meelest-on-see-tegu-habivaarne


Oot, ma olen nüüd segaduses. Kekserakonda ei võetudki kampa? Aga mis nüüd venekeelsest kooliharidusest saab?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 21:08:44 vasta tsitaadiga

Vana kuld, rahvuslased.

https://www.err.ee/958233/kolvart-rohutan-koalitsioon-isamaa-ja-ekre-ga-oli-ainus-voimalus-sailitada-venekeelne-haridus
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.01.2026 23:46:17 vasta tsitaadiga

ooo, kus oled olnud. Me igatsesime sinu poliitteadmisi.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:13:53 vasta tsitaadiga

Mis muutunud on?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:17:37 vasta tsitaadiga

Copy-paste salvestatud linkide failist tuleb kiiremini beer_yum.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2026 00:18:09 vasta tsitaadiga

anubis, Mardist ka mõne meeldetuletuseks lingi saaks?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:41:37 vasta tsitaadiga

Kas näeme veel sel aastal ära Gruz200 lagunemise molekulideks?
https://www.err.ee/1609906480/ka-reformierakond-kritiseeris-terrase-plaani-maakonnaliinidega

Mõlemad said signaali, et neid mänguväljale enam ei oodata.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 01:13:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas näeme veel sel aastal ära Gruz200 lagunemise molekulideks?
https://www.err.ee/1609906480/ka-reformierakond-kritiseeris-terrase-plaani-maakonnaliinidega

Mõlemad said signaali, et neid mänguväljale enam ei oodata.


Reform peab siis hakkama uut puudlit otsima. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 01:16:23 vasta tsitaadiga

Eks ikka kesikud või sotsid icon_biggrin.gif
Vaatame kuidas see ohvitserile kurku kinni jääb icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 01:41:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Eks ikka kesikud või sotsid icon_biggrin.gif
Vaatame kuidas see ohvitserile kurku kinni jääb icon_cool.gif


Ah, sobis EKRE Viimsis, sobivad ka Kesk ja Sotsid, Tallinnas.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 08:53:28 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Vana kuld, rahvuslased.

https://www.err.ee/958233/kolvart-rohutan-koalitsioon-isamaa-ja-ekre-ga-oli-ainus-voimalus-sailitada-venekeelne-haridus


Pole mõtet erutuda - eestikeelse hariduse vastu pole kunagi oldud - küll aga selle porno vastu mis nüüd toodeti kus poole pealt umbkeelsed löödi kokku eesti omadega ja kõigil on sitt.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 13:11:14 vasta tsitaadiga

Ekre ja kesikud hääletasid maha alushariduse eelnõu, seal tegeleti selle küsimusega ennetavalt. Alla 5% toetusega isamaa* ei julenud avalikult liituda.

https://www.postimees.ee/7536187/keskerakonna-ja-ekre-haaltega-lukkas-parlament-valitsuse-algatatud-alushariduse-eelnou-tagasi

Aga räägi veel kuidas teised süüdi.

Küll reinsalu&co vanade suhete ülessoojendamise raames ka vanade ideede taha jõu paneb jälle. Rahastuse osas ja sealsete suuniste osas pole ju väga midagi muutunud.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/85789165/arhiivist-suurarimees-parvel-pruunsild-ekrega-valitsus-toob-rahu-uhel-paeval-juri-ratast-veel-tanatakse

..ja kuidas veel tänati, piiramatu PR eelarvega lükati peale isamaa* liitumist EP puhkama.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 20:39:54 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120428708/e-riigi-akadeemia-plaanis-hankida-kuubale-usa-sanktsioonide-all-olevat-tehnikat

https://elu24.postimees.ee/8394631/elu25-juku-kalle-raid-maailma-sukrutoosis-laiutab-karbses-tt-mida-soovad-eestlased
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 23:17:38 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Viljandi linnavalitsus Isamaa, EKRE jne.
https://sakala.postimees.ee/8393715/uus-linnavoim-eemaldas-viljandi-raekojalt-ukraina-lipud-endiste-linnajuhtide-meelest-on-see-tegu-habivaarne


Varsti hakkab Isamaalt sellist juttu tulema, et Venemaa ei olegi tegelikult nii halb ja paha. Otsime ikka dialoogi. Majanduslikud suhted elavadavad meie majandust jne.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 23:33:41 vasta tsitaadiga

Ma nii pessimistlik pole, Ukraina lipp tuleb ju tagasi.

tsitaat:
„Minu arvates häda ja õnnetus oli see, et need Ukraina lipud võeti enne maha, kui need uued lipud said heisatud,“ nõustus Seeder Solmaniga. „Minu teada tulevad need nüüd kas järgmise nädala esmaspäeval ja siis pannakse nad ka ilusti lipuvardasse, Eesti lipu kõrvale solidaarselt nii, nagu nad olema peavad, kooskõlas lipuseadusega.“

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 23:50:43 vasta tsitaadiga

Reaktsioon oli vist liiga valulik.

Liiga vara.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 15:22:12 vasta tsitaadiga

https://sakala.postimees.ee/8394792/viljandi-linnapea-ukraina-lippude-mahavotmisest-oskasin-sellist-reaktsiooni-oodata
tsitaat:
Et aga liputehasest polnud vajaliku suurusega Ukraina lippu kohe saada, siis juhtuski, et esmalt võeti reedel lipud maha ja siis tekkis pikk paus. Esmaspäevaks olid lipud Viljandis.
Ta nõustus, et enne oleks võinud uued lipud masti tõmmata ja siis vanad maha võtta.


https://sakala.postimees.ee/8395072/video-ukraina-lipud-lehvivad-viljandi-raekoja-ees

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 12.01.2026 15:48:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://sakala.postimees.ee/8394792/viljandi-linnapea-ukraina-lippude-mahavotmisest-oskasin-sellist-reaktsiooni-oodata
tsitaat:
Et aga liputehasest polnud vajaliku suurusega Ukraina lippu kohe saada, siis juhtuski, et esmalt võeti reedel lipud maha ja siis tekkis pikk paus. Esmaspäevaks olid lipud Viljandis.
Ta nõustus, et enne oleks võinud uued lipud masti tõmmata ja siis vanad maha võtta.

...



Kui ta teadis, mis juhtub (kui SHTF), siis miks oli vaja üldse midagi sellist korraldada? Arvan, et see oli taotusliku, kuna vastab mustrile, kuidas nad eelmine kord koos võimul olid.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 15:57:42 vasta tsitaadiga

Aga ta ju raputabki endale tuhka pähe:
tsitaat:
Viljandi linnapea Jaak Pihlaku seletusel oli kogu lipujuhtum tehnilise apsu tagajärg, mille tõttu võeti lipud seinalt maha enne, kui sai uued lipud masti tõmmata.


Lisaks
tsitaat:
Viljandi Linnahoolduse juhataja Marion Kütt ütles, et oli linnavalitsusest saanud korralduse kõrgete mastide tippu sobivad lipud leida 2. jaanuaril. Et aga nende tegemine on liputehases eritellimus, kulus aega, et need valmis saada.


Mingist meelsuse muutusest on puhas sonimine ja skandaali väljaimemine
tsitaat:
Pressiteate vahendusel rõhutas linnapea, et Ukraina võitlus on võitlus kogu vaba maailma väärtuste eest. "Lippude heiskamine on sümboolne, kuid selge sõnum. Viljandi seisab vankumatult Ukraina kõrval ning toetab demokraatlikke väärtusi, vabadust ja rahvusvahelist õigust. Nüüd on meie sõprade rahvusvärvid väärikalt esindatud raekoja ees mastilippudena nii, nagu olema peab," ütles Pihlak.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 12.01.2026 16:04:01 vasta tsitaadiga

Tanel, võib ju omale tuhka pähe raputada ja krokodillipisaraid nutta, kuid miks on vaja midagi sellist korraldada? See on nagu lumega, mis ühele linnavalitsusele iga aasta üllatusena tuleb. Eelmisest korrast me teame, et ühele peaministrile meeldis kogu-aeg vabandada. Mida ta sellest sai, jäi minule arusaamatuks.
Kui sa arvad, et see on üksikjuhtum - loodame, et sul on õigus.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 18:25:32 vasta tsitaadiga

Õnneks kõik muud probleemid nagu töötus, inflatsioon, madalad palgad, kõrged elektrihinnad jne. on Eestis lahendatud - suurim probleem on see, et mingi kuradi võõrriigi lipp kakuti mingi kolga-jaani hoonepealt maha ja kohe sama hetk ei pandud uut asemele. Ainuke kuradi mure ja kõige tähtsam asi viimase 1000 aasta jooksul inimajaloos kopp.gif

Palju üle Eesti üldse nende kuradi kaltsude peale maksumaksja raha kulutatud on - see on julgelt kümnetes tuhandetes - ja milleks, üksikutele poliitprostidele poliitiliseks eneseupitamiseks klounimängimise läbi. Aga pole hullu - degrassid vilgutavad aknal telefone õõvastuse leevendamiseks icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 18:41:10 vasta tsitaadiga

Jah, kui palju degrassi kodukülas neid eksponeeritakse? icon_razz.gif

EDIT: ja mitte keegi ei vastuta
https://www.err.ee/1609908706/napuviga-seaduses-tegi-2026-aastaks-veebikasiinode-tegevuse-maksuvabaks

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2026 18:45:53 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Tanel, võib ju omale tuhka pähe raputada ja krokodillipisaraid nutta, kuid miks on vaja midagi sellist korraldada?
Aga seepärast
tsitaat:
„Lipud ei võetud ära ju sellepärast, et oleks mingisugune meelsus, vaid vastupidi. Räbaldunud lipud taheti asendada uutega ja eksponeerida Ukraina riigilippu väärikalt, mitte määrdunult ja räbaldunud trikolooridega.

RE samas laiutab rahaga:
=> https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120428950/hooletusviga-seaduses-muutis-netikasiinod-maksuvabaks-eesti-kaotab-miljoneid-eurosid

Tanel, ma vaataks siinkohal ennekõike juristidearmee peale, et kas kellelgi tõesti vastavat mõtetm aksuaugust ei tekkinud. icon_rolleyes.gif
Samas, saad seda mille eest maksad - erasektori maksab ja võtab helgemad pead omale, riigisektorile jäävad vähemvõimekamad või algajad (või pensionieelikud). icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 12.01.2026 18:46:19 vasta tsitaadiga

See liputeema on asendus varasemale kontrollküsimusele "kellele kuulub Krimm" icon_smile.gif Eriti küsiti ja pidid vastama küsimusele venekeelsetele valijatele toetuvad parteipoliitikud.
Panna konkurentpartide poolt poliitik kahvlisse, kui vastab, et kuulub Ukrainale kaotab venekeelseid hääli kui annab mõista, et kuulub Venemaale, kaotab eestlaste hääli - küsimuse eesmärk ei ole Krimmi kuuluvus vaid konkurendi kahjustamine.
Klassikaliselt sarnane küsimus: "kas olete oma hommikuse konjakijoomise maha jätnud", millele ei ole võimalik õigesti ehk kahjudeta vastata icon_lol.gif

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 18:46:43 vasta tsitaadiga

Tagantjärele nad võivad ükskõik mida kokku luuletada. Esialgu keelduti üldse kommentaaridest, siis hakati lipuseaduse juttu ajama ja nüüd, et, oih, uued lipud lihtsalt ei jõudnud kohale. Nagu laps, kes proovib erinevaid vabandusi leida, kui koerustükiga hakkama on saanud. Eluaegsed poliitikud ei osanud nüüd sellist asja ette näha. Oli raske linnavalitsuse kodulehele paar rida teksti panna, mida teha plaanitakse?

Vaatan, et tiblameelsus imbub vaikselt siia samuti ja Viljandi on mingi kolga-jaani.

edit: Nüüd, kui sitt ventikas juba on, leidsid nad küll aega sellest oma kodulehel teada anda icon_lol.gif https://viljandi.ee/viljandi-linn-avaldas-toetust-ukrainale-lippude-heiskamisega-raekoja-ees/

Linnasauna hinnakirja muutus on ilusti kodulehel olemas, aga linnavalitsuse hoone eest lippude ajutist eemaldamisest ei suvatsetud teada anda. Peab ikka eriline amööb olema, kui arvati, et seda lippude kadumist keegi tähele ei pane.


viimati muutis HPN 12.01.2026 18:53:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 18:47:51 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Õnneks kõik muud probleemid nagu töötus, inflatsioon, madalad palgad, kõrged elektrihinnad jne. on Eestis lahendatud - suurim probleem on see, et mingi kuradi võõrriigi lipp kakuti mingi kolga-jaani hoonepealt maha ja kohe sama hetk ei pandud uut asemele. Ainuke kuradi mure ja kõige tähtsam asi viimase 1000 aasta jooksul inimajaloos kopp.gif

Palju üle Eesti üldse nende kuradi kaltsude peale maksumaksja raha kulutatud on - see on julgelt kümnetes tuhandetes - ja milleks, üksikutele poliitprostidele poliitiliseks eneseupitamiseks klounimängimise läbi. Aga pole hullu - degrassid vilgutavad aknal telefone õõvastuse leevendamiseks icon_lol.gif


Õnneks on trumbid Isamaalase Jaak Pihlaku käes, töötus, inflatsioon, madalad palgad, kõrged elektrihinnad jne. saavad muudetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 18:53:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Jah, kui palju degrassi kodukülas neid eksponeeritakse? icon_razz.gif

EDIT: ja mitte keegi ei vastuta
https://www.err.ee/1609908706/napuviga-seaduses-tegi-2026-aastaks-veebikasiinode-tegevuse-maksuvabaks


Lõhnab kangesti Sidrunite järele taas…kui asi käib mitu tiiru läbi nii komisjonidest kui kogust ja keegi “ei märka”… eusa_think.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 18:58:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi juba mingi Ukraina lipu toetusgrupi Facebookis on teinud ja kedagi on canceldama ka asutud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 12.01.2026 19:01:24 vasta tsitaadiga

Auron, lippudel on üldiselt sümboolne tähendus. Või mis iganes põhjustel venelased ja Ukrainlased nendega selfie'si teevad.
Mis teema sul telefoniga on, ei oska öelda.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 19:14:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

linnavalitsusest saanud korralduse kõrgete mastide tippu sobivad lipud leida 2. jaanuaril. Et aga nende tegemine on liputehases eritellimus, kulus aega, et need valmis saada.

Võib-olla pidid uued lipud algselt reedel tulema ja ajutiste kangaste mahavõtmine tellitigi selleks päevaks.
Seintelt võeti kõik kangad maha 9-ndal (reedel), ehk tervelt 3 päeva jõudis sein olla ilma kangasteta.
Tuletan meelde, et uued lipud telliti juba nädal varem. Jube, päris hirmus tunne võib teie nahas olla.

tsitaat:

Kas keegi juba mingi Ukraina lipu toetusgrupi Facebookis on teinud ja kedagi on canceldama ka asutud?

no vaata progressiivide ja sotside FB seinu, õudne ja samas kahju hakkab neist icon_biggrin.gif

Väljaimetud teema ja sopaloopimine, siin pole enam midagi kommenteerida.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 19:14:47 vasta tsitaadiga

Keegi jah, imeb.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 12.01.2026 19:20:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

linnavalitsusest saanud korralduse kõrgete mastide tippu sobivad lipud leida 2. jaanuaril. Et aga nende tegemine on liputehases eritellimus, kulus aega, et need valmis saada.

Võib-olla pidid uued lipud algselt reedel tulema ja ajutiste kangaste mahavõtmine tellitigi selleks päevaks.
Seintelt võeti kõik kangad maha 9-ndal (reedel), ehk tervelt 3 päeva jõudis sein olla ilma kangasteta.
Tuletan meelde, et uued lipud telliti juba nädal varem. Jube, päris hirmus tunne võib teie nahas olla.

Väljaimetud teema, siin pole enam midagi kommenteerida.


Sellised asjad võiks ikka varus olla, mitte viimasel minutil tellimust uuendada.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.01.2026 19:27:05 vasta tsitaadiga

Keegi lihtsalt tahtis mingit profiiti löigat sellelt lubu eemaldamiselt. Muud pöhjust seal pole.

Pika Hermani lippe on varus näiten väga pikaks ajaks. Midagi ei jäeta saatuse hooleks.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 19:28:26 vasta tsitaadiga

Normaalne
https://www.err.ee/1609908811/sikkut-kultuur-ja-sport-jaavadki-nuud-loodetud-lisatuludest-ilma

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.01.2026 19:30:35 vasta tsitaadiga

eks ikka sellepärast, millele eespool viidati https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120428950/hooletusviga-seaduses-muutis-netikasiinod-maksuvabaks-eesti-kaotab-miljoneid-eurosid
Seaduseparandus on vöimalik kohe isse viia, kuid ega seda teha taheta
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2026 19:32:46 vasta tsitaadiga

jägaja, päris jama ei maksa ka ajada. Nagu seal kirjas, siis uuritakse mis oleks kiirem ja õigem viis selle muudatuse tegemiseks. Seadus pole päris nii, et täna tulen mõttele ja homme juba kehtib.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 19:38:18 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

linnavalitsusest saanud korralduse kõrgete mastide tippu sobivad lipud leida 2. jaanuaril. Et aga nende tegemine on liputehases eritellimus, kulus aega, et need valmis saada.

Võib-olla pidid uued lipud algselt reedel tulema ja ajutiste kangaste mahavõtmine tellitigi selleks päevaks.
Seintelt võeti kõik kangad maha 9-ndal (reedel), ehk tervelt 3 päeva jõudis sein olla ilma kangasteta.
Tuletan meelde, et uued lipud telliti juba nädal varem. Jube, päris hirmus tunne võib teie nahas olla.

Väljaimetud teema, siin pole enam midagi kommenteerida.


Sellised asjad võiks ikka varus olla, mitte viimasel minutil tellimust uuendada.

Miks peaks meil omavalitsustes Ukraina lipud varuks olema? icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 12.01.2026 19:45:53 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Miks peaks meil omavalitsustes Ukraina lipud varuks olema? icon_lol.gif


Vot see on aga küsimus...

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 19:49:37 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Betamax kirjutas:

Miks peaks meil omavalitsustes Ukraina lipud varuks olema? icon_lol.gif


Vot see on aga küsimus...

Vot vot, kivi eelmise linnapea kapsaaeda icon_lol.gif

EDIT: siin selgitab kenasti
https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120428966/lugeja-kirjutab-heiki-hallik-viljandi-raekojalt-ukraina-lipu-eemaldamine-ei-ole-seisukohavott-ukraina-vastu

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 12.01.2026 20:18:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.