Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 16:24:54 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Bssldr kirjutas:


See on juba ammu ilmselge, et autojuhi eesmärk ei olnud agendile otsa sõita. Aga otsasõit ju (kogemata?) toimus või ei toimunud? Edasipidi sõidu alustamise ajal olid rattad keeratud veel kergelt vasakule, paremale keerati need juba liikumise ajal.


Kui see on juba ammu ilmselge, et autojuhi eesmärk ei olnud agendile otsa sõita, siis miks ta kohapeal hukati?


Ilmselge nende jaoks, kes neid salvestisi on tagantjärele vaadanud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.01.2026 16:27:36 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
degrass kirjutas:
Bssldr kirjutas:


See on juba ammu ilmselge, et autojuhi eesmärk ei olnud agendile otsa sõita. Aga otsasõit ju (kogemata?) toimus või ei toimunud? Edasipidi sõidu alustamise ajal olid rattad keeratud veel kergelt vasakule, paremale keerati need juba liikumise ajal.


Kui see on juba ammu ilmselge, et autojuhi eesmärk ei olnud agendile otsa sõita, siis miks ta kohapeal hukati?


Ilmselge nende jaoks, kes neid salvestisi on tagantjärele vaadanud.


Soovid sa sellest täpsemalt rääkida?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.01.2026 16:31:51 vasta tsitaadiga

Ta ei üritanud otsa sõita. holy fuck .
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 16:32:27 vasta tsitaadiga

USA väed hõivasid Atlandi ookeanil Venemaa lipu all sõitva naftatankeri dramaatilise sammuga , mis võib viia Donald Trumpi kokkupõrkekursile Vladimir Putiniga .
https://www.independent.co.uk/news/world/europe/us-russia-trump-putin-oil-tanker-marinera-venezuela-b2896247.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 17:02:24 vasta tsitaadiga

link :: Kyiv Mayor urges evacuation to find warmth as infrastructure war escalates

tsitaat:
Kyiv Mayor Vitali Klitschko has called on residents to temporarily leave the Ukrainian capital for places with alternative sources of electricity and heat.

That came following a major Russian missile and drone attack overnight into this morning that severely damaged critical energy infrastructure.

The strikes, described by officials as one of the most damaging on Kyiv’s power grid this winter, left approximately half of the city’s apartment buildings, around 6,000, without heating as temperatures plummeted to minus 8°C and forecasters predicted further falls.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 09.01.2026 17:19:21 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Sinna ICE agendiks võetakse vist kõik vastu ilma mingi järelkontrollita või testita.
Nii palju kui ma neid erinevaid olukordi ICE tegevusest näinud olen siis kumab läbi ennekõike jõu kasutamine ning alles hiljem tulevad küsimused. Sellest lähtuvalt siis nii mõnelegi sõidab katus ära ja näpp on kerge päästikut vajutama.

Lollidemaa, madal intelligents + relvakultus + praegune valitsus = see tulemus.
Janis kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Mis mure sul on selle gröönimaaga? Osadel pooletoobistel on samad luulud, et eestil on vaja sõjaks valmistuda vms

Trump on ju paha ja kogu maailmale on vaja seda tõestada

Tra sa päriselt õigustad seda oranži tonti? Vägistajat, kes hiljuti nõudis Ukrainalt maa loovutamist, kes alandas Valges Majas Zelenskõid ja tahtis Putiniga mingit seljatagust diili teha? Kes surub alla ja kiusab oma riigis rahumeelseid "teisest rahvusest" inimesi, kes seaduspäraselt riigis kaua aega elanud? Ja kes arvab, et võib öelda ja teha, mida iganes heaks arvab, sõltumata rahvusvahelisest õigusest? Kes on wannabe diktaator. Järgmiseks hakkad Putinit õigustama? icon_mad.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 17:57:45 vasta tsitaadiga

Putleri puhul on vähemalt teada mis temast oodata. Kargab sulle kohe kõrri kui soodne võimalus tekib ehk sõber temaga olla ei saa.
Porgand on kahtlane tegelane. Püüab sõber olla, aga iial ei või teada millal noa selga lööb.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.01.2026 18:11:36 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Putleri puhul on vähemalt teada mis temast oodata. Kargab sulle kohe kõrri kui soodne võimalus tekib ehk sõber temaga olla ei saa.
Porgand on kahtlane tegelane. Püüab sõber olla, aga iial ei või teada millal noa selga lööb.
kelle sõber ta on püüdnud olla???
seni on ta kogu aeg vaid ennast tähelepanu keskpunti üritanud saada ükskõik mis vahenditega ja lisaks igalt poolt raha nõuda tihtipeale mitte millegi eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2026 19:55:45 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Sinna ICE agendiks võetakse vist kõik vastu ilma mingi järelkontrollita või testita.
Nii palju kui ma neid erinevaid olukordi ICE tegevusest näinud olen siis kumab läbi ennekõike jõu kasutamine ning alles hiljem tulevad küsimused. Sellest lähtuvalt siis nii mõnelegi sõidab katus ära ja näpp on kerge päästikut vajutama.

See on tõsi enamus USA korrakaitse puhul niipalju kui ma näinud olen. Kuskil massitulistamine on, siis korrakaitse kes kohale saabub ei ole isegi vormiriietuses. Kõik erinevate relvadega jms.
Täielik amateur hour. Ainult kõrgemas tipus a'la SWAT jms on alles tegelased kes oskavad ka oma peaga mõelda.
-Kaivo- kirjutas:
Ta ei üritanud otsa sõita. holy fuck .

Oh ei. Muidugi mitte. Tegu oli lihtsalt rahumeelse kareniga kes keset tänavat autoga omavoliliselt liiklust blokeeris ja ICE saabudes põgeneda üritas.
Kui oleks põgenema saanud, siis jumal teab mis tagaajamine lahti oleks läinud ja palju laipu ta oma autoga oleks tekitanud.
Muidugi ICE poolt oli samuti täielik ülereageering. Kui oli näha, et üritab minema sõita oleks pidanud sihtima rehve.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 21:52:50 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Sinna ICE agendiks võetakse vist kõik vastu ilma mingi järelkontrollita või testita.
Nii palju kui ma neid erinevaid olukordi ICE tegevusest näinud olen siis kumab läbi ennekõike jõu kasutamine ning alles hiljem tulevad küsimused. Sellest lähtuvalt siis nii mõnelegi sõidab katus ära ja näpp on kerge päästikut vajutama.

Koolitus olla lühendatud 5-6 kuu pealt 47-56 päeva peale.
tsitaat:
New deportation officers at ICE used to receive about five months of federal-law-enforcement training. Administration officials have cut that time roughly in half, partly by eliminating Spanish-language courses. Academy training was shortened to 47 days, three officials told me, the number picked because Trump is the 47th president. DHS officials said the training will run six days a week for eight weeks.

https://www.theatlantic.com/politics/archive/2025/08/ice-recruitment-immigration-enforcement-billions/684000/

Lisaks, värvatakse "vastavatest" ringkondadest. Nii et, polegi midagi imestada. Antud tulistaja oli küll "vana kala" vist juba.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 22:52:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Cellphone footage showing perspective of federal agent at center of ICE-involved shooting in Minneapolis
https://x.com/AlphaNews/status/2009679932289626385


Igati õigustatud tulistamine, see eit ja ta naine käitusid nagu debiilikud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 23:26:03 vasta tsitaadiga

Kuhu tulistamine jäi?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 23:37:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuhu tulistamine jäi?


Kõik kolm lasku on kuulda. Esimese lasu hääl on segatud kokku mingi teise "matsakaga" - vast siis löök autolt. Kuna tegu agendi telefoni salvestisega, mitte bodycamiga, siis pole stabiilselt näha seda tulistamist.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.01.2026 23:39:12 vasta tsitaadiga

fuck around and find out
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.01.2026 00:22:37 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
Cellphone footage showing perspective of federal agent at center of ICE-involved shooting in Minneapolis
https://x.com/AlphaNews/status/2009679932289626385


Igati õigustatud tulistamine, see eit ja ta naine käitusid nagu debiilikud.


Kust otsast see õigustatud oli? Nende MAGA minion'ide elu siin küll ohus ei olnud. Või millist ohtu need kaks naist endast kujutasid?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:25:36 vasta tsitaadiga

degrass, ei tasu sellise rage bait-iga kaasa minna.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:29:12 vasta tsitaadiga

Trigger-häppy ICE-d kahjuks.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 03:35:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Iranian Regime security forces have lost nearly all control of Iran’s:

- Capital city, Tehran
- 2nd-largest city, Mashhad
- 5th-largest city, Shiraz


beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 05:05:03 vasta tsitaadiga

Tundub, et ikka päris kogenematu see ICE agent ei olnud.

ICE agent in Minneapolis killing identified as 10-year law enforcement veteran
ICE Agent Who Reportedly Shot Renee Good Was a Firearms Trainer, Per Testimony

Veidike huvitavat veel: https://www.startribune.com/ice-agent-who-fatally-shot-woman-in-minneapolis-is-identified/601560214
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 10.01.2026 11:44:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
bugbrake kirjutas:
Sinna ICE agendiks võetakse vist kõik vastu ilma mingi järelkontrollita või testita.
Nii palju kui ma neid erinevaid olukordi ICE tegevusest näinud olen siis kumab läbi ennekõike jõu kasutamine ning alles hiljem tulevad küsimused. Sellest lähtuvalt siis nii mõnelegi sõidab katus ära ja näpp on kerge päästikut vajutama.

See on tõsi enamus USA korrakaitse puhul niipalju kui ma näinud olen. Kuskil massitulistamine on, siis korrakaitse kes kohale saabub ei ole isegi vormiriietuses. Kõik erinevate relvadega jms.
Täielik amateur hour. Ainult kõrgemas tipus a'la SWAT jms on alles tegelased kes oskavad ka oma peaga mõelda.

Paned siin mitu asja ühte patta kokku...

USAs on pea, et igal piirkonnal oma politseiüksus ning tihti on maakonna piires mitmel tasemel korrakaitsjad + föderaaltase. Seega kohale saabunud üksused on sisuliselt kogu korrakaitse piirkonnas ja see loob paraja segase pildi. Lisaks - väiksematel politseiüksustel on vormiriietus sisuliselt vaid patrullidele, seerud, uurijad ja isegi vahetusevanemad on nö. kontoritöötajad kel vormiriietust pole (meil on tegelikult sama moodi, mingi "paraadriietus" vms on aga igapäevaselt on kontoris tavaline suvaline riietus; klienditeenindusel on küll vorm aga kontori poolel mitte), suurema jama korral reageerivad kõik - saadetakse inimesed nii laua tagant jaoskonnast kui ka koduvalves olevad inimesed, seega on, teatud piirini, täiesti OK, et reageerivad kõik kohe ja igasugustes riietes...

Suurem probleem on just see üksuste mitmekesisus - info ei liigu, koostöö on pehmelt öeldes s*tt ja tihti - kui ühest kohast ebapädevuse tõttu kinga saadakse siis küll naabermaakonnas tööle saab... Amateur hours-st on asi kaugel, lihtsalt tavaline bürokraatsi** mis ka meil olemas aga oluliselt vähem nähtavam (meil õnneks pole MUPOle erilist võimu antud, omal ajal oli Kodukaitse kes kohati kohati kohalike jõududega konkureeris aga see jama õnneks likvideeriti kiirelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2026 13:35:04 vasta tsitaadiga

ref, MUPO on hädavajalik. Ei ole mõtet raisata politsei aega koerasitutajatega. Seda veel olukorras, kus politseil niigi uurijaid vähe ja isegi politsei pädevuses olevad kuriteod jäävad uurimata, sest uurija laual on poole meetri kõrgune kuhi toimikuid.
Samas keegi peab ka kergete väärtegudega tegelema. Ei see ei tähenda, et nad peaks tulirelva kandma ja samu volitusi omama mis politsei.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 10.01.2026 13:58:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
ref, MUPO on hädavajalik. Ei ole mõtet raisata politsei aega koerasitutajatega. Seda veel olukorras, kus politseil niigi uurijaid vähe ja isegi politsei pädevuses olevad kuriteod jäävad uurimata, sest uurija laual on poole meetri kõrgune kuhi toimikuid.
Samas keegi peab ka kergete väärtegudega tegelema. Ei see ei tähenda, et nad peaks tulirelva kandma ja samu volitusi omama mis politsei.

Panid kuidagi pool juttu juurde mida polnud kusagil mainitud...

Parallel oli toodu meie MUPO-ga, et juhtida tähelepanu korrakaitse ülesehitusele USAs, jänkide versioonid MUPOdest on, arvestades kultuurilist tausta, rohkemate õigustega ja reeglina relvastatud (pole ju mõtet paljakäsi relva kandvale pätile vastu minna). Nt ülikooli linnakus on oma politseiüksus, mingis alevikus oma ja suuremas asulas oma. Lisaks veel maakonna tasemel sheriff. Osariigi tasemel erinevad üksused. Osadel jaoskondadel on vaid vahetusevanemad/seerud, teistel ka uurijad jne. Osa osakondi tegeleb puhtalt esmase järelvalvega ja kui midagi tõsisemat läheb teistele.

Nüüd kui s*tt ventikas (aka koolitulistamised vms) on "all hands on deck" ja see mida sa mainisid - kohal on kirju seltskond, erinevad riided, erinev varustus jms ongi tingitud sellest, millele sai tähelepanu juhitud - piirkonnas on mitmeid (tihti isegi kümneid) erinevaid korrakaitse asutusi kes siis koheselt reageerivad. Igal asutusel on omad reeglid nii vormi osas kui ka erinev varustus (erinevad võimalused, eelarved, vajadused). Miks KÕIK reageerivad - noh, kohati on seal siiski suhtumine kvantiteet vs kvaliteet.

Meil siin on omad väga tõsised mured korrakaitse osas mille üks lahendus ei ole teps mitte MUPOnautidele oluliselt rohkemate õiguste andmine (sest siis saame väga suure tõenäosusega omale rohkem jänkidele tuttavaid probleeme) ja on tiba teine arutelu kui "ICE agendiks saab igaüks ja segadused üldise korrakaitsega USAs".
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 15:23:11 vasta tsitaadiga

Ei saagi nüüd aru, kas jumal on andnud käsu bandiidile v bandiit peab end jumalaks. veremaa keeles.
https://www.dagbladet.no/video/reagerer-bisarr-tale/gedBXoUf
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 17:48:35 vasta tsitaadiga

Alates 11:27


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 19:49:22 vasta tsitaadiga

Nad tapavad USA kodanikke, mis mingid p*rseauguriikide kodanikud neile maksavad.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 20:39:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
On Friday’s broadcast of CNN’s “The Story Is,” CNN Law Enforcement Contributor Steve Moore stated that the new video of the shooting by ICE in Minneapolis “leads me to believe that this was likely a legally justified shooting” and while he wasn’t ready to say whether or not the shooting was a justified shooting before the video, he now believes “a reasonable investigation will find that the officer was within the deadly force policy.”

Moore said, “Up until this point, I wasn’t absolutely ready to come out and say that this, in my opinion, was probably a good shoot or not a good shoot. There was so much out there, and you just couldn’t tell. This one leads me to believe that this was likely a legally justified shooting.”

He added, “Legally justified means that a reasonable law enforcement officer — not a reasonable person on the street — but a trained law enforcement officer, believed that they were in imminent danger of losing their life or suffering grievous bodily injuries. It doesn’t have to be lethal force if it paralyzes you. That’s the type of thing. So, I believe, at that point, the officer was likely — and a reasonable investigation will find that the officer was within the deadly force policy.”
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 20:44:36 vasta tsitaadiga

Jälle mingid kaablid katki? interneedus väga loid icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 05:09:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:


https://ve.usembassy.gov/security-alert-venezuela-january-10-2026-do-not-travel-to-venezuela-depart-immediately/
.....



tsitaat:
The most conservative estimates indicate that at least 2,000 protestors in Iran have been killed over the past 48 hours, according to a new report from Iran International




Donald Trump 'orders army chiefs to draw up plan to invade Greenland
https://www.dailymail.co.uk/news/article-15452323/Donald-Trump-orders-army-chiefs-plan-invade-Greenland-President.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 14:50:05 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609907284/raport-el-importis-mullu-venemaalt-vahemalt-7-2-miljardi-eest-lng-d

Niipalju siis mõjuvatest sanktsioonidest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 14:56:49 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://www.err.ee/1609907284/raport-el-importis-mullu-venemaalt-vahemalt-7-2-miljardi-eest-lng-d

Niipalju siis mõjuvatest sanktsioonidest


Kas kedagi üllatab? Reaalsuses on ju sedasi, et lumpenile aetakse jama kuidas kõik peab kallis olema, kannatage ära, venemaa on süüdi selles jne. Reaalsuses sama EL jõuguga seotud ettevõtted tarivad tiblastanist ise odavalt ja müüvad sigakallilt edasi ja lammaste kari määgib haledalt kaasa. Kvaliteetne ajakirjandus võiks tegelt võtta ette ja kõigi juhtfiguuride varad kõigile nägemiseks letti lüüa pluss uurida ka välja kelle lähedasemad sugulased ja ärikatest semud neid ärisi ajavad a'la Leyeni muti mees Pfizeris käppapidi sees ja loomulikult teliiti riikide tasemel ette koroonavaktsiine koguses millega saaks 10 planeeditäit üle süstida.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 15:04:45 vasta tsitaadiga

kadõrovi lõpp pidi lähedal olema, kuigi seda on ennegi kuuldud
https://x.com/nexta_tv/status/2010306263368806466?s=20

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2026 15:31:53 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://www.err.ee/1609907284/raport-el-importis-mullu-venemaalt-vahemalt-7-2-miljardi-eest-lng-d

Niipalju siis mõjuvatest sanktsioonidest

Venemaa osa EU LNG impordis on langenud 40% pealt 13% peale. USA osa on tõusnud ligi 60% peale. Teised väiksemad tarnijad katavad ülejäänud osa.
2025 graafikut ei leidnud hetkel. 2024:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 15:44:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 15:51:55 vasta tsitaadiga

Meem, ta on meem.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 16:36:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
netcat kirjutas:
https://www.err.ee/1609907284/raport-el-importis-mullu-venemaalt-vahemalt-7-2-miljardi-eest-lng-d

Niipalju siis mõjuvatest sanktsioonidest

Venemaa osa EU LNG impordis on langenud 40% pealt 13% peale. USA osa on tõusnud ligi 60% peale. Teised väiksemad tarnijad katavad ülejäänud osa.
2025 graafikut ei leidnud hetkel. 2024:
Spoiler Spoiler Spoiler


Nende tarnetega on natuke nii ja naa ja skeeme asjade liigutamiseks, et lõpuks paistaks parketikõlbulik on küllaga. Üks asi on kellelt >otse< ostetakse ja teine asi on kust algselt pärit on.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2026 16:47:46 vasta tsitaadiga

USA'lt LNG ja Norralt gaasi ostmisega ei ole seda muret, et need oleks tegelikult vene omad teise nimega.
See jälgede segamine päritoluriigi varjamiseks toimun ilmselt Kasashstanis näiteks.
Samas väheusutav, et see toimuks Qataris või Aserbaidžaanis kellel endal suured varud.

Pigem võib sellise kahtlase päritoluga import pärineda sellest "other" kategooriast.
Fakt on see, et aasta aastalt vene import väheneb ja koos sellega ka vene mõju.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 17:39:35 vasta tsitaadiga

https://x.com/i/status/2010280241005003162
tsitaat:

🇺🇸🇻🇪 NYP: The US used a powerful mystery weapon that brought Venezuelan soldiers to their knees, “bleeding through the nose” and vomiting blood during the daring raid to capture dictator Nicolas Maduro.

The guard described how American forces wiped out hundreds of fighters without losing a single soldier, using technology unlike anything he has ever seen — or heard.

“We were on guard, but suddenly all our radar systems shut down without any explanation,” the guard said. “The next thing we saw were drones, a lot of drones, flying over our positions. We didn’t know how to react.”

Moments later, a handful of helicopters appeared — “barely eight,” by his count — deploying what he estimated were just 20 US troops into the area.

But those few men, he said, came armed with something far more powerful than guns.

“They were technologically very advanced,” the guard recalled. “They didn’t look like anything we’ve fought against before.”

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 00:52:14 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif hea ulmejutt.


---
Spoiler Spoiler Spoiler


---

Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 12.01.2026 10:15:35 vasta tsitaadiga

Tanel, ma arvan, et see ulmejutt USA müstilistest relvadest on hoopis propaganda relv, mis aitab hoida seda kõikvõimsa USA sõjaväe narratiivi. Et kellelgi ei tule isegi mõttesse kahelda USA võimekuses. Hollywood toidab seda lugu väga edukalt.

Veidi haledam lugu oleks ju see kui Maduro lähikondlasatele maksti lihtsalt altkäemaksu ja need viisid ise tüübi kokkulepitud kohta ja andsid USA sõjaväele üle.
Nõukgoude Liit oli ka laiali läinud pärast seda kui nägid filmis "The Delta Force" Chuck Norrist. Et kui USA-l on sellised tüübid, siis ei ole meil lootustki.

Reaalsuses on USA sõjavägi ja eriüksused muidugi väga võimekad ja hästi relvastatud aga küllap käivad kõik traditsioonuilised töövõtted ka asja juurde - üleostmine, luuramine, spioonid.
Aga see on hea müstifitseerimise valdkond, sest rahvale nagunii ei räägita kõiki üksikasju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 13:00:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 14:10:36 vasta tsitaadiga

Julia on pannud üles viimased pärlid vene propast. Solovjov istub stuudios paksu jopega, luristab nina ja räägib majandusest. Ja palju räägib. Ja sellest, et venelased peavad lõpetama naftarahadest sõltuvuses olemise ja peavad üles ehitama päris tööstuse. Teine vend karjub ja peaaegu nutab vaheldumisi.
https://www.youtube.com/@russianmediamonitor
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 14:34:13 vasta tsitaadiga

.. need on need, kes 2023 aastal lubasid euroopa ära külmutada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 16:44:13 vasta tsitaadiga

Governor of Russia's Belgorod region says 600,000 without power, heat, or water after Ukrainian strike
https://www.reuters.com/world/governor-russias-belgorod-region-says-600000-without-power-heat-or-water-after-2026-01-10/

Said tunda, mida ise aastaid viljelenud. Nii kahju neist.


---

https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/115879509461234235
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 20:06:34 vasta tsitaadiga

Nii stabiilne.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 20:13:18 vasta tsitaadiga

Tüübid trollivad mõnuga teisel pool lompi ja anubis pritsib erutusest püksi icon_lol.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 12.01.2026 20:35:48 vasta tsitaadiga

anubis, mis sa arvad, kas Trump on dementne ja keegi teine tema nimel lollitab selliste postitustega või mis selle käitumisa taga on?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 22:34:41 vasta tsitaadiga

Nii lihtsalt juhtub, kui võim lööb pähe, kus enne midagi eriti ees ei olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 22:37:09 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Nii lihtsalt juhtub, kui võim lööb pähe, kus enne midagi eriti ees ei olnud.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 23:04:32 vasta tsitaadiga

Neid pilte ja retweete toodavad tal need noored nõunikud, kes tema kontot haldavad. Sellest USA meedias mitmeid artikleid läbi käinud icon_wink.gif

Peremehe enda postitused arvatavasti need suurte tähtedega pikad tiraažid icon_razz.gif

Kõige paremini saab aru siis, kui lives esineb kuskil aga kontol käib järjest retweetide tootmine
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2026 23:16:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

https://x.com/RepFine/status/2010788434387050753


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.