|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
08.12.2025 14:44:49
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| püsiv parandus on liikuda seadetesse, kõik rakendused ja ruwido rirmware käivitada, pult saab uue tarkvara. |
Mis selle uue puldi tarkvaraga siis teistmoodi on
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maaks
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2003
|
08.12.2025 17:09:37
|
|
|
Maal 2. telekas, mida harva pruugitakse kasutas seni Arris 1113 boxi, aga nüüd Telia tõmbab juhtme seinast.
Kas see odavam Xiaomi TV Box S (2nd Gen) võiks toimida? Või oleks veel midagi soodsamat saada? Väike lääg ei segaks.
https://www.hinnavaatlus.ee/2591295/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen/
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murrasurra
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
08.12.2025 18:30:18
|
|
|
| igaks juhuks olgu mainitud et nendel xiaomi boksidel pole võrgupesa (nagu arrisel) ning kasutavad wifit, kui viimasega peaks millegipärast probleem olema siis tuleks mõne muu boksi poole vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naxik
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2003
|
08.12.2025 18:51:39
|
|
|
| Kasutasin edukalt Xiaomi taga USB-LAN adapterit.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
08.12.2025 19:06:13
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Mida see roheline täpp üleval paremas nurgas tähendab? Telia TV poksiga, igal kanalil. |
Google häälotsing. Kui sellest puudust ei tunne, lülita välja.
Seaded - Seadme eelistused - Mikrofon - Juurdepääs mikrofonile.
Lülita see välja.
P.S. Seaded vali digiboksi avaekraanilt, mitte Telia TV äpist.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
08.12.2025 22:54:22
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
somnambuul, Jah. Android äpid ja boksid ja 4K telerid.
|
On android, on nett üle 20 mega ja 4k telekas aga eurosport 4k polnud kuskil. Telia.ee näitab, et mul standard+netflix pakett ja seal on eurosport 4K olemas. Aga kanalilistis pole. No olgu, ega väga vaja ka pole, aga igaks juhuks valin kõik kanalid, ja voilaa, seal on kanal olemas, aga tellitav. No, ok, tellime siis huvi pärast. Ja saan valida paketi standard + netflix, sama hinnaga praegune standard + netflix. Ja oh imet, ongi 4K eurosport olemas. Ja Yle-d. Milline imeline lihtne ja arusaadav süsteem.
Xiaomi pulga/boxi kiituseks peab ütlema, et vähamalt LG teleka taha pistes töötas kohe teleka puldist.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2025 23:42:15
|
|
|
Praegu 2 kuuks soodushind...võiks telekas ka seda kuvada, mitte lihtsalt niisama soodushinda näidata
Oleks püsiv soodustus, vahetaks paketi ära. Hetkel see hind peale 2 kuud ei isuta ühe 4k kanali pärast. Vaatab asja uuesti veebruaris
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
09.12.2025 09:17:54
|
|
|
Tänan . Oled väga sobiva lõigu hindamiseks salvestanud, parajalt liikumist ja peeneid detaile. Juuksekarvad ükshaaval nähtavad.
Krüptitud striimi vist ts-ina kätte ei saa?
Testisin sama teleka ja boksiga, millelt igapäevaselt muuhulgas Levira ETV HD-d vaatan. Telia näidis ei jää millegagi alla, ütleks isegi, et tsipa teravam. Ka vana halli ZUUMboksiga oli väga korralik pilt.
Indrpo tehtud ahvipilt on plastiliinine, logo ümbruses ruudukesed ja teravatel üleminekutel tumedad randid. Seega sõltub väga palju telerist (ja digiboksist).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.12.2025 18:24:27
|
|
|
| Scott kirjutas: |
Indrpo tehtud ahvipilt on plastiliinine, logo ümbruses ruudukesed ja teravatel üleminekutel tumedad randid. Seega sõltub väga palju telerist (ja digiboksist). |
No kui teed aifõuniga telerist pilti siis mida ikka loota on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
09.12.2025 19:22:28
|
|
|
| Aifõun võib teha häguseks, aga ruudukesi ja rante ei tohiks ikkagi fotole tekkida, kui neid algselt pildil pole.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
10.12.2025 00:43:36
|
|
|
Huvitav mis peaks see hind telia tv paketil olema kus mõtleks loobumise peale....
Tuli teavitus, et tõstavad hinda...
Spoiler 
| telia kirjutas: |
Aitäh, et kasutad Telia TV-d.
Soovime sulle jätkuvalt pakkuda sisukat TV-teenust, kuid tänases majanduskeskkonnas on sisendkulud kasvanud sh telekanalite ja meelelahutuse sissostuhinnad. Seetõttu muudame alates 01.03.2026 Telia TV Mini paketi teenuse kuutasu.
Alates 01.03.2026 on Telia TV Mini paketi kuutasu 9,95 € senise 8,13 € asemel.
Kui sul on pangas sõlmitud püsimakseleping ja oled seadnud arve tasumiseks limiidi, soovitame sul üle vaadata, kas limiidist piisab uuenenud teenuse eest tasumiseks.
Anname teada, et alates 01.03.2026 muutuvad ka Telia TV teenuse tingimused. Lisasime Telia TV teenuse tingimustesse punkti 4.5, mis sätestab muu hulgas selle, et kui klient vahetab TV teenuses ühe paketi teise sama hinnaga paketi vastu, siis jõustuvad vastavad muudatused koheselt.
|
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarts608
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.12.2025 07:15:08
|
|
|
Eesmärk on kaotada paketid...see pole hinnatõus 🙂
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.12.2025 13:25:48
|
|
|
Märtsini aega on. Jõuavad ka teised tõsta.
Telset pakub mingi 6-7€ eest, järelvaatamine ka hinnas. Aga vaatajakohti vaid 1 (saab kuni 5 juurde osta).
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
10.12.2025 14:40:58
|
|
|
kodulehel on soodukaga hinnad.
logid sisse, siis on midagi muud. kuigi -20% on alles jäetud.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
10.12.2025 16:08:44
|
|
|
Huvitav, isegi Mini paketile näitab juba 9,95 €/kuu
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murrasurra
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
10.12.2025 17:30:12
|
|
|
| Võtsin standard+netflix soodukaga, ennem oli stream+netflix. Vaatasin päeva, vaatasin 2, mõtlesin, et pole ikka seda standardit vaja, kuna kanaleid, mida vaadata, nagunii ei vaata kõike. Mõeldud tehtud, et lähen tagasi stream-i peale. ja nüüd ongi nii, kui pole lepingu muudatusi ennem täpselt lugenud..stream pandi ootele ja aktiveerub alles 1-st veebruarist. Sinnani oled sunnismaine ja maksad standardit. No muidugi näed ka standardi kanaleid. Okei, ma oleks veel aru saanud, et maksan kuu lõpuni, aga tuleb välja, et terve järgnev kuu tuleb ka maksta. Et siis teistele lihtsalt teadmiseks, kes soovivad paketti vahetada või lisateenuseid osta.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.12.2025 17:45:32
|
|
|
murrasurra, ometigi igal kinnitusel nii teleris kui iseteeninduses selgitab lühidalt aga detailselt, kui tellid, mis juhtub.
Ma olen korduvalt Family paketilt mõelnud vahetada, aga enne kinnitust näen, kui teen, tagasi ei saa.
Kui suuremaks vahetan, ja siis väiksemaks, on samuti elementaarsed tingimused, Telia maksab need vahetuvad kuud teenust.
Ja miks kaks kuud, seda selleks, et kui sa tellid ka 31. detsember omale suurema paketi, siis sina arveldad sellest päevast ja lõpetad jaanuari lõpuga kui väiksemaks vahetad. Telia arveldab kanalitega/sisupakkujatega kuupõhiselt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.12.2025 18:00:45
|
|
|
| murrasurra kirjutas: |
| Võtsin standard+netflix soodukaga, ennem oli stream+netflix. Vaatasin päeva, vaatasin 2, mõtlesin, et pole ikka seda standardit vaja, kuna kanaleid, mida vaadata, nagunii ei vaata kõike. Mõeldud tehtud, et lähen tagasi stream-i peale. ja nüüd ongi nii, kui pole lepingu muudatusi ennem täpselt lugenud..stream pandi ootele ja aktiveerub alles 1-st veebruarist. Sinnani oled sunnismaine ja maksad standardit. No muidugi näed ka standardi kanaleid. Okei, ma oleks veel aru saanud, et maksan kuu lõpuni, aga tuleb välja, et terve järgnev kuu tuleb ka maksta. Et siis teistele lihtsalt teadmiseks, kes soovivad paketti vahetada või lisateenuseid osta. |
See muudatus tehti suvel ära ja hakkas kehtima alates 1 oktoobrist (vist). Point oli selles, et Go3 ralli ja spordi sõbrad võtsid lisateenuseid üksikuteks päevadeks ja selline huiamine ei olnud teenuse osutajale kasulik. Nüüd on nii, et kui midagi tellid, siis see kehtib minimaalselt järgmise kuu lõpuni.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.12.2025 18:03:58
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| murrasurra kirjutas: |
| Võtsin standard+netflix soodukaga, ennem oli stream+netflix. Vaatasin päeva, vaatasin 2, mõtlesin, et pole ikka seda standardit vaja, kuna kanaleid, mida vaadata, nagunii ei vaata kõike. Mõeldud tehtud, et lähen tagasi stream-i peale. ja nüüd ongi nii, kui pole lepingu muudatusi ennem täpselt lugenud..stream pandi ootele ja aktiveerub alles 1-st veebruarist. Sinnani oled sunnismaine ja maksad standardit. No muidugi näed ka standardi kanaleid. Okei, ma oleks veel aru saanud, et maksan kuu lõpuni, aga tuleb välja, et terve järgnev kuu tuleb ka maksta. Et siis teistele lihtsalt teadmiseks, kes soovivad paketti vahetada või lisateenuseid osta. |
See muudatus tehti suvel ära ja hakkas kehtima alates 1 oktoobrist (vist). Point oli selles, et Go3 ralli ja spordi sõbrad võtsid lisateenuseid üksikuteks päevadeks ja selline huiamine ei olnud teenuse osutajale kasulik. Nüüd on nii, et kui midagi tellid, siis see kehtib minimaalselt järgmise kuu lõpuni. |
ei olnud ainult see, seda on kord varem nii ja naa tehtud ja väga pikalt aktsepteeritud.
täna on selleks suuremad teenused, NF, HBO jms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.12.2025 21:42:37
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Huvitav, isegi Mini paketile näitab juba 9,95 €/kuu  |
Uutele maybe tõuseb koha ja vanadele hiljem?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.12.2025 21:47:49
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Huvitav, isegi Mini paketile näitab juba 9,95 €/kuu  |
Uutele maybe tõuseb koha ja vanadele hiljem? |
Uuele kliendile ei tõuse ju midagi?
Vanale võibolla tõesti hiljem, kõlab nagu palgatõus, kui ülemus aru ei saa, siis tasub inflatsiooni mainida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
10.12.2025 21:55:07
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Huvitav mis peaks see hind telia tv paketil olema kus mõtleks loobumise peale....
Tuli teavitus, et tõstavad hinda...
Spoiler 
| telia kirjutas: |
Aitäh, et kasutad Telia TV-d.
Soovime sulle jätkuvalt pakkuda sisukat TV-teenust, kuid tänases majanduskeskkonnas on sisendkulud kasvanud sh telekanalite ja meelelahutuse sissostuhinnad. d muudatused koheselt.
|
|
tõlgin ; on oht et meie igaastane pettus ja scam eesti kõige kasumlikumal turul võib jääda alla 100 milli , seetõttu tegutseme ennetavalt.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antiz
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2002
|
10.12.2025 22:45:03
|
|
|
kes need p**erastid seal telias on, et tahavad klientidest lahti saada või siis kuuurija makseraskustes kliente endale värvata...normaalne klient vaatab ja uurib ikka järgi, et mida tal letile tuuakse aga mitte ei hakka uisapäisa lahmima dengelpungaga.
telia=eesti... samast klassist juhtimine... keegi mdagi ei tea aga äkki läheb paremaks kui lipsakad miskit mõtlevad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
10.12.2025 23:49:17
|
|
|
Ma juba jupp aega kaalun siin Telia tv osast loobumist. Panevad ise puid alla, et see ikka kindlasti juhtuks.
| Osiris kirjutas: |
Huvitav mis peaks see hind telia tv paketil olema kus mõtleks loobumise peale....
Tuli teavitus, et tõstavad hinda...
Spoiler 
| telia kirjutas: |
Aitäh, et kasutad Telia TV-d.
Soovime sulle jätkuvalt pakkuda sisukat TV-teenust, kuid tänases majanduskeskkonnas on sisendkulud kasvanud sh telekanalite ja meelelahutuse sissostuhinnad. Seetõttu muudame alates 01.03.2026 Telia TV Mini paketi teenuse kuutasu.
Alates 01.03.2026 on Telia TV Mini paketi kuutasu 9,95 € senise 8,13 € asemel.
Kui sul on pangas sõlmitud püsimakseleping ja oled seadnud arve tasumiseks limiidi, soovitame sul üle vaadata, kas limiidist piisab uuenenud teenuse eest tasumiseks.
Anname teada, et alates 01.03.2026 muutuvad ka Telia TV teenuse tingimused. Lisasime Telia TV teenuse tingimustesse punkti 4.5, mis sätestab muu hulgas selle, et kui klient vahetab TV teenuses ühe paketi teise sama hinnaga paketi vastu, siis jõustuvad vastavad muudatused koheselt.
|
|
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
11.12.2025 01:35:47
|
|
|
Mis teil see hea alternatiiv siis on (arvestades, et ilma järelvaatamiseta on võimatu sisuliselt vaadata või upud reklaamidesse)?
TeliaTV: 17.06€ - 9.95€ (Mini) + 7.11€ (Järelvaatamine). 2 vaatajakohta ja 2 nädalat salvestust.
Go3 Starter - 20.32€. 1 vaatajakoht ja 7p salvestust.
Elisa Pisike Elamus - 13.20€ - 2 vaatajakohta ja 7p salvestust.
Hetkel kaotus soodsaimale ~4€/kuu. Ei tasunud isegi seda võrdlust teha ajaliselt siin.
Selle järgi tundub, et Elisa pole veel jõudnud jõuluüllatust teha.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.12.2025 03:15:22
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| igaks juhuks olgu mainitud et nendel xiaomi boksidel pole võrgupesa (nagu arrisel) ning kasutavad wifit, kui viimasega peaks millegipärast probleem olema siis tuleks mõne muu boksi poole vaadata. |
Milline see hää box on kaabliga?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004

|
11.12.2025 07:29:42
|
|
|
| Kunagi äpi pilt sama heaks ka saadatkse nagu digiboksiga või see ongi äriplaan rendiäri jätkamiseks? Tuleb tunnistada, et edasiminek on olnud, kuid optika taga on VIP5305ga pilt siiski veel tunduvalt parem võrreldes äpiga. Lisaks need Telia1 "soodustused" võiks pigem ära kaotada kui midagi mõistliku pakkuda pole.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trib3
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2005
|
11.12.2025 09:29:17
|
|
|
TeliaTV lisandub sul enamaati digibox rent ka 4euri ehk 21euri kokku.
Miks just Go3 starter? Ma just vaatan, et Telisast lahkuda ja Go3 hetkel Kolm ühes pakert 3kuud 7.99 siis 14.99- küll sellel paketil spordikanalid jne et pole TeliaMini võrdne kuskilt otsast. Pigem vist Tvkanalid pakett 8.99-. Mingit digiboxi ja nagu ma aru saan on selles ka 7p järelvaatamist sees, tiri tv app ja anna vist tuld.
| RassK kirjutas: |
Mis teil see hea alternatiiv siis on (arvestades, et ilma järelvaatamiseta on võimatu sisuliselt vaadata või upud reklaamidesse)?
TeliaTV: 17.06€ - 9.95€ (Mini) + 7.11€ (Järelvaatamine). 2 vaatajakohta ja 2 nädalat salvestust.
Go3 Starter - 20.32€. 1 vaatajakoht ja 7p salvestust.
Elisa Pisike Elamus - 13.20€ - 2 vaatajakohta ja 7p salvestust.
Hetkel kaotus soodsaimale ~4€/kuu. Ei tasunud isegi seda võrdlust teha ajaliselt siin.
Selle järgi tundub, et Elisa pole veel jõudnud jõuluüllatust teha. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
11.12.2025 14:28:46
|
|
|
Ma ka juba tükk aega mõtlen Telia TV-st loobumisele (järelvaatamiseta mini + boksi rent), tuleb nüüd ikka ära teha.
GO3 on mul praegu odavam (vana pakett) ja Elisa soodukaga 2026. a sügiseni pea sama raha eest palju rohkem sisu + järelvaatamine. Eks siis vaatab edasi, kui soodukas ära lõpeb.
Soodushinda ei tohi ju enne tähtaja lõppu tõsta?
TeliaTV on viimasel ajal olnud ainult sellepärast, et brauseris kõige mugavam kasutada. Pildikvaliteedi poolest on teised lõpuks järele jõudnud.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
11.12.2025 15:26:46
|
|
|
Kas kuskil on olemas nimekiri, mida see Telia HBO Max hakkab sisaldama ja ka tennist ka näidatakse?
Ega praegu pole ju veel teada, mis Warnerist (HBO omanik) üldse saab. Läheb Netflixi või Paramounti alla.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
11.12.2025 17:19:55
|
|
|
| trib3 kirjutas: |
TeliaTV lisandub sul enamaati digibox rent ka 4euri ehk 21euri kokku.
Miks just Go3 starter? Ma just vaatan, et Telisast lahkuda ja Go3 hetkel Kolm ühes pakert 3kuud 7.99 siis 14.99- küll sellel paketil spordikanalid jne et pole TeliaMini võrdne kuskilt otsast. Pigem vist Tvkanalid pakett 8.99-. Mingit digiboxi ja nagu ma aru saan on selles ka 7p järelvaatamist sees, tiri tv app ja anna vist tuld.
| RassK kirjutas: |
Mis teil see hea alternatiiv siis on (arvestades, et ilma järelvaatamiseta on võimatu sisuliselt vaadata või upud reklaamidesse)?
TeliaTV: 17.06€ - 9.95€ (Mini) + 7.11€ (Järelvaatamine). 2 vaatajakohta ja 2 nädalat salvestust.
Go3 Starter - 20.32€. 1 vaatajakoht ja 7p salvestust.
Elisa Pisike Elamus - 13.20€ - 2 vaatajakohta ja 7p salvestust.
Hetkel kaotus soodsaimale ~4€/kuu. Ei tasunud isegi seda võrdlust teha ajaliselt siin.
Selle järgi tundub, et Elisa pole veel jõudnud jõuluüllatust teha. |
|
Telia ja Go3 puhul vähemalt saab digiboksist küll kergelt lahti. Pole juba viimased aastad midagi rentinud.
Sisu on ka muidugi suhteline. Minu jaoks, mida vähem seda parem + salvestus peab olema. Seega enamuse sisu ei mängi rolli.
Kvaliteeti pole neil ühelgi. Sisu ja kvaliteeti tahta, siis Netflix premium on igatepidi üle, ka hinnas.
Muus osas kohalikud on kas sent siin või seal rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021

|
11.12.2025 18:35:24
|
|
|
Mul pole ühtegi digi-tv paketti (no vahepeal proovisin Pisikest Elamust) juba palju aastaid. Saab ilma TV-paketita, sest internetist saab siiski sisu. Aga need hinnatõusud puudutavad ilmselt kõiki teenuseid, sh ka internetipakette ja internetist ei ole lihtne loobuda. Üle minna teise või kolmanda juurde ka ei lahenda probleemi, sest tõstavad kõik.
Olen otsustanud, et kui VDSL kinni läheb siis võtan Starlinki sest ei kavatse üle maksta kohalikele kalli mobiilse interneti eest. Praegu on VDSL 50/10 veel mõistliku hinnaga, aga kui tõuseb tasemele, mille järel enam suurt vahet Starlinkiga pole, siis hääletan samuti jalgadega. Sisutootjale saab maksta ka kuumaksuliselt ilma sisu vahendatavate operaatoriteta. Tõsi üks siit, teine sealt, muutub kulukaks, aga ei pea kõike siis tellima. Endal lapsi pole ja selles suhtes tunnen küll, et mul on vedanud, ei pea mõtlema lisamobiilide interneti ja kõnepakettide eelarve peale. Jäävad ära ka igasugused lastepaketid ja mobiilimängud lapsele...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
12.12.2025 01:24:19
|
|
|
Loobusin Telia TV-st juba pärast eelmist hinnatõusu. Lihtsalt mõõt sai täis juba siis ja leidsin et ei vaata seda nii palju et küsitav raha maksmist väärt oleks. Kui hinnatõusu poleks olnud, oleksin ilmselt tuimalt edasi maksnud. Telia hinnatõusud on muutunud liiga sagedaseks.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
12.12.2025 02:43:13
|
|
|
| Tundub nagu mõne kõrgepalgalise eriti kenjaalse ärikeenjuse (enda firmas annaksin sellistele kretiinidele päevapealt kinga) idee tõsta kõige odavama paketi hinda 23 % ja ärritada inimesi. Kui nii hädasti on vaja klientidelt koorida iga kuu lisaks 1,82 €, et oma megakasumit suurendada, siis normaalne inimene oleks selle summa jaganud proportsionaalselt kõigi pakettide vahel ja ilmselt poleks see kedagi märkimisväärselt kõigutanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.12.2025 12:39:50
|
|
|
Kas muud paketid ei tõuse? Põhjuseks oli ju sisu kallinemine.. mingi eksklusiivne materjal mida ainult minis näeb?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maaks
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2003
|
12.12.2025 13:28:22
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Ma ka juba tükk aega mõtlen Telia TV-st loobumisele (järelvaatamiseta mini + boksi rent), tuleb nüüd ikka ära teha.
GO3 on mul praegu odavam (vana pakett) ja Elisa soodukaga 2026. a sügiseni pea sama raha eest palju rohkem sisu + järelvaatamine. Eks siis vaatab edasi, kui soodukas ära lõpeb.
Soodushinda ei tohi ju enne tähtaja lõppu tõsta?
TeliaTV on viimasel ajal olnud ainult sellepärast, et brauseris kõige mugavam kasutada. Pildikvaliteedi poolest on teised lõpuks järele jõudnud. |
Mul sama seis Telia mini läheb cancelisse ja tuleb asemele GO3-e 24-kuuline "kolm ühes" (12 kuud 7.99, edasi 14.99). Ei saa senimaani aru, miks ma seda varem ei teinud
Hea on Teliaga võrreldes see, et nüüd saan kõik 3 telekat ühe GO3-ga siduda (max 2 töötavad korraga) ja saan lisaks ka maal Telia pikalt saata (veel 9€ säästu).
EDIT: On keegi kursis, kas Elisa dixiboxi saab lisada GO3 või siis Telia äpi? (kasutu Arrise asemele)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.12.2025 13:35:39
|
|
|
| Android boksidesse ja teleritesse saab panna nii Telia, Elisa kui ka Go3 äppi, lisaks Jupiterile ja muule.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
12.12.2025 13:45:45
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| igaks juhuks olgu mainitud et nendel xiaomi boksidel pole võrgupesa (nagu arrisel) ning kasutavad wifit, kui viimasega peaks millegipärast probleem olema siis tuleks mõne muu boksi poole vaadata. |
Milline see hää box on kaabliga? |
Mul on Google TV Streamer. Töö teeb ära.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
12.12.2025 20:41:15
|
|
|
| maaks kirjutas: |
| Telia mini läheb cancelisse ja tuleb asemele GO3-e 24-kuuline "kolm ühes" (12 kuud 7.99, edasi 14.99). |
See on tõesti päris hea pakkumine, vähemalt kunagi tulevikus saan seda varianti kaaluda. Kahjuks praegu see mulle ei sobi seoses tehniliste põhjustega (pole ühtegi sobivat telerit või digiboksi) ja ühe pereliikme sooviga vaadata Eurospordi pealt snuukerit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.12.2025 22:12:18
|
|
|
| Väga raske, sest selle eest saaks liiga vähe raha küsida.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vixen
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2003
|
12.12.2025 22:14:22
|
|
|
| maaks kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
Ma ka juba tükk aega mõtlen Telia TV-st loobumisele (järelvaatamiseta mini + boksi rent), tuleb nüüd ikka ära teha.
GO3 on mul praegu odavam (vana pakett) ja Elisa soodukaga 2026. a sügiseni pea sama raha eest palju rohkem sisu + järelvaatamine. Eks siis vaatab edasi, kui soodukas ära lõpeb.
Soodushinda ei tohi ju enne tähtaja lõppu tõsta?
TeliaTV on viimasel ajal olnud ainult sellepärast, et brauseris kõige mugavam kasutada. Pildikvaliteedi poolest on teised lõpuks järele jõudnud. |
Mul sama seis Telia mini läheb cancelisse ja tuleb asemele GO3-e 24-kuuline "kolm ühes" (12 kuud 7.99, edasi 14.99). Ei saa senimaani aru, miks ma seda varem ei teinud
Hea on Teliaga võrreldes see, et nüüd saan kõik 3 telekat ühe GO3-ga siduda (max 2 töötavad korraga) ja saan lisaks ka maal Telia pikalt saata (veel 9€ säästu).
EDIT: On keegi kursis, kas Elisa dixiboxi saab lisada GO3 või siis Telia äpi? (kasutu Arrise asemele) |
1.8. Kampaania erihind kehtib ainult uutele klientidele ja klientidele, kellel on Go3 konto olemas,
kuid kellel ei ole viimase 12 kuu jooksul olnud aktiivset paketti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
12.12.2025 22:24:18
|
|
|
| Mulle piisaks nendest kanalitest: ETV, Kanal 2, TV3, TV6, Duo 5, Inspira ja History. Võibolla lisaks ka ETV 2, Eurosport 1 ja Alo-TV. Viimastel aastatel eriti rohkem polegi jõudnud vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.12.2025 22:27:59
|
|
|
Sisuliselt on see olemas, eesti kanalid ja järelvaatamine, stream pakett, netflixi ei pea kasutama.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailai
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2022
|
13.12.2025 00:49:40
|
|
|
1.8. Kampaania erihind kehtib ainult uutele klientidele ja klientidele, kellel on Go3 konto olemas,
kuid kellel ei ole viimase 12 kuu jooksul olnud aktiivset paketti.[/quote]
Minu kogemusel on GO3 uueks kliendiks lihtne hakata uue mailiaadressiga. Olen ise mitu korda hakanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|