Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1173, 1174, 1175 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 09:54:54 vasta tsitaadiga

ETV ("udp://@239.3.1.106:1234") on näiteks säherdune.
https://www.upload.ee/files/18877362/ETV_2025-12-08-_8h51m09.90s.ts.html
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 14:44:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
püsiv parandus on liikuda seadetesse, kõik rakendused ja ruwido rirmware käivitada, pult saab uue tarkvara.


Mis selle uue puldi tarkvaraga siis teistmoodi on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaks
HV vaatleja
maaks

liitunud: 13.02.2003




sõnum 08.12.2025 17:09:37 vasta tsitaadiga

Maal 2. telekas, mida harva pruugitakse kasutas seni Arris 1113 boxi, aga nüüd Telia tõmbab juhtme seinast.
Kas see odavam Xiaomi TV Box S (2nd Gen) võiks toimida? Või oleks veel midagi soodsamat saada? Väike lääg ei segaks.
https://www.hinnavaatlus.ee/2591295/xiaomi-tv-box-s-2nd-gen/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 08.12.2025 17:47:32 vasta tsitaadiga

Box on hea ja soovitan küll. Aga väljas on nüüd ka 3 generatsioon, mida arvutitark müüb ja mõttekas oleks 10-15 euri juurde maksta.
https://arvutitark.ee/kodu-ja-meelelahutus/meediamangijad/xiaomi-tv-box-s-3rd-gen-eu-1441946
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.12.2025 18:30:18 vasta tsitaadiga

igaks juhuks olgu mainitud et nendel xiaomi boksidel pole võrgupesa (nagu arrisel) ning kasutavad wifit, kui viimasega peaks millegipärast probleem olema siis tuleks mõne muu boksi poole vaadata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 18:51:39 vasta tsitaadiga

Kasutasin edukalt Xiaomi taga USB-LAN adapterit.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 08.12.2025 19:06:13 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mida see roheline täpp üleval paremas nurgas tähendab? Telia TV poksiga, igal kanalil.

Google häälotsing. Kui sellest puudust ei tunne, lülita välja.
Seaded - Seadme eelistused - Mikrofon - Juurdepääs mikrofonile.
Lülita see välja.

P.S. Seaded vali digiboksi avaekraanilt, mitte Telia TV äpist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 22:54:22 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
somnambuul, Jah. Android äpid ja boksid ja 4K telerid.



On android, on nett üle 20 mega ja 4k telekas aga eurosport 4k polnud kuskil. Telia.ee näitab, et mul standard+netflix pakett ja seal on eurosport 4K olemas. Aga kanalilistis pole. No olgu, ega väga vaja ka pole, aga igaks juhuks valin kõik kanalid, ja voilaa, seal on kanal olemas, aga tellitav. No, ok, tellime siis huvi pärast. Ja saan valida paketi standard + netflix, sama hinnaga praegune standard + netflix. Ja oh imet, ongi 4K eurosport olemas. Ja Yle-d. Milline imeline lihtne ja arusaadav süsteem.

Xiaomi pulga/boxi kiituseks peab ütlema, et vähamalt LG teleka taha pistes töötas kohe teleka puldist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:42:15 vasta tsitaadiga

Praegu 2 kuuks soodushind...võiks telekas ka seda kuvada, mitte lihtsalt niisama soodushinda näidata
Oleks püsiv soodustus, vahetaks paketi ära. Hetkel see hind peale 2 kuud ei isuta ühe 4k kanali pärast. Vaatab asja uuesti veebruaris

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 09.12.2025 09:17:54 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
ETV ("udp://@239.3.1.106:1234") on näiteks säherdune.
https://www.upload.ee/files/18877362/ETV_2025-12-08-_8h51m09.90s.ts.html
 

Tänan thumbs_up.gif . Oled väga sobiva lõigu hindamiseks salvestanud, parajalt liikumist ja peeneid detaile. Juuksekarvad ükshaaval nähtavad.

Krüptitud striimi vist ts-ina kätte ei saa?

Testisin sama teleka ja boksiga, millelt igapäevaselt muuhulgas Levira ETV HD-d vaatan. Telia näidis ei jää millegagi alla, ütleks isegi, et tsipa teravam. Ka vana halli ZUUMboksiga oli väga korralik pilt.
Indrpo tehtud ahvipilt on plastiliinine, logo ümbruses ruudukesed ja teravatel üleminekutel tumedad randid. Seega sõltub väga palju telerist (ja digiboksist).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 10:24:04 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Krüptitud striimi vist ts-ina kätte ei saa?

Ega tavavahenditega ei saa jah, näeks salvestus välja säherdune.
https://www.upload.ee/files/18881011/Duo5_2025-12-09-_9h08m08.45s.ts.html
https://www.upload.ee/files/18881026/Duo5_SD_2025-12-09-_9h13m54.66s.ts.html
Aga kes on targem ja oskab/viitsib "urgitseda", see ilmselt saaks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 18:24:27 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:

Indrpo tehtud ahvipilt on plastiliinine, logo ümbruses ruudukesed ja teravatel üleminekutel tumedad randid. Seega sõltub väga palju telerist (ja digiboksist).
No kui teed aifõuniga telerist pilti siis mida ikka loota on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 09.12.2025 19:22:28 vasta tsitaadiga

Aifõun võib teha häguseks, aga ruudukesi ja rante ei tohiks ikkagi fotole tekkida, kui neid algselt pildil pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 00:43:36 vasta tsitaadiga

Huvitav mis peaks see hind telia tv paketil olema kus mõtleks loobumise peale....

Tuli teavitus, et tõstavad hinda...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 10.12.2025 05:24:03 vasta tsitaadiga

siin enam ei olegi midagi mõelda vaid see hinnatõus paneb nüüd tegutsema juba..
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 07:15:08 vasta tsitaadiga

Eesmärk on kaotada paketid...see pole hinnatõus 🙂
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 13:25:48 vasta tsitaadiga

Märtsini aega on. Jõuavad ka teised tõsta.

Telset pakub mingi 6-7€ eest, järelvaatamine ka hinnas. Aga vaatajakohti vaid 1 (saab kuni 5 juurde osta).

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 14:40:58 vasta tsitaadiga

kodulehel on soodukaga hinnad.


logid sisse, siis on midagi muud. kuigi -20% on alles jäetud.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 16:08:44 vasta tsitaadiga

Huvitav, isegi Mini paketile näitab juba 9,95 €/kuu icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 10.12.2025 17:30:12 vasta tsitaadiga

Võtsin standard+netflix soodukaga, ennem oli stream+netflix. Vaatasin päeva, vaatasin 2, mõtlesin, et pole ikka seda standardit vaja, kuna kanaleid, mida vaadata, nagunii ei vaata kõike. Mõeldud tehtud, et lähen tagasi stream-i peale. ja nüüd ongi nii, kui pole lepingu muudatusi ennem täpselt lugenud..stream pandi ootele ja aktiveerub alles 1-st veebruarist. Sinnani oled sunnismaine ja maksad standardit. No muidugi näed ka standardi kanaleid. Okei, ma oleks veel aru saanud, et maksan kuu lõpuni, aga tuleb välja, et terve järgnev kuu tuleb ka maksta. Et siis teistele lihtsalt teadmiseks, kes soovivad paketti vahetada või lisateenuseid osta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 17:45:32 vasta tsitaadiga

murrasurra, ometigi igal kinnitusel nii teleris kui iseteeninduses selgitab lühidalt aga detailselt, kui tellid, mis juhtub.
Ma olen korduvalt Family paketilt mõelnud vahetada, aga enne kinnitust näen, kui teen, tagasi ei saa.
Kui suuremaks vahetan, ja siis väiksemaks, on samuti elementaarsed tingimused, Telia maksab need vahetuvad kuud teenust.
Ja miks kaks kuud, seda selleks, et kui sa tellid ka 31. detsember omale suurema paketi, siis sina arveldad sellest päevast ja lõpetad jaanuari lõpuga kui väiksemaks vahetad. Telia arveldab kanalitega/sisupakkujatega kuupõhiselt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 18:00:45 vasta tsitaadiga

murrasurra kirjutas:
Võtsin standard+netflix soodukaga, ennem oli stream+netflix. Vaatasin päeva, vaatasin 2, mõtlesin, et pole ikka seda standardit vaja, kuna kanaleid, mida vaadata, nagunii ei vaata kõike. Mõeldud tehtud, et lähen tagasi stream-i peale. ja nüüd ongi nii, kui pole lepingu muudatusi ennem täpselt lugenud..stream pandi ootele ja aktiveerub alles 1-st veebruarist. Sinnani oled sunnismaine ja maksad standardit. No muidugi näed ka standardi kanaleid. Okei, ma oleks veel aru saanud, et maksan kuu lõpuni, aga tuleb välja, et terve järgnev kuu tuleb ka maksta. Et siis teistele lihtsalt teadmiseks, kes soovivad paketti vahetada või lisateenuseid osta.

See muudatus tehti suvel ära ja hakkas kehtima alates 1 oktoobrist (vist). Point oli selles, et Go3 ralli ja spordi sõbrad võtsid lisateenuseid üksikuteks päevadeks ja selline huiamine ei olnud teenuse osutajale kasulik. Nüüd on nii, et kui midagi tellid, siis see kehtib minimaalselt järgmise kuu lõpuni.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 18:03:58 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
murrasurra kirjutas:
Võtsin standard+netflix soodukaga, ennem oli stream+netflix. Vaatasin päeva, vaatasin 2, mõtlesin, et pole ikka seda standardit vaja, kuna kanaleid, mida vaadata, nagunii ei vaata kõike. Mõeldud tehtud, et lähen tagasi stream-i peale. ja nüüd ongi nii, kui pole lepingu muudatusi ennem täpselt lugenud..stream pandi ootele ja aktiveerub alles 1-st veebruarist. Sinnani oled sunnismaine ja maksad standardit. No muidugi näed ka standardi kanaleid. Okei, ma oleks veel aru saanud, et maksan kuu lõpuni, aga tuleb välja, et terve järgnev kuu tuleb ka maksta. Et siis teistele lihtsalt teadmiseks, kes soovivad paketti vahetada või lisateenuseid osta.

See muudatus tehti suvel ära ja hakkas kehtima alates 1 oktoobrist (vist). Point oli selles, et Go3 ralli ja spordi sõbrad võtsid lisateenuseid üksikuteks päevadeks ja selline huiamine ei olnud teenuse osutajale kasulik. Nüüd on nii, et kui midagi tellid, siis see kehtib minimaalselt järgmise kuu lõpuni.


ei olnud ainult see, seda on kord varem nii ja naa tehtud ja väga pikalt aktsepteeritud.
täna on selleks suuremad teenused, NF, HBO jms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 21:42:37 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Huvitav, isegi Mini paketile näitab juba 9,95 €/kuu icon_rolleyes.gif

Uutele maybe tõuseb koha ja vanadele hiljem?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 21:47:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Huvitav, isegi Mini paketile näitab juba 9,95 €/kuu icon_rolleyes.gif

Uutele maybe tõuseb koha ja vanadele hiljem?


Uuele kliendile ei tõuse ju midagi?
Vanale võibolla tõesti hiljem, kõlab nagu palgatõus, kui ülemus aru ei saa, siis tasub inflatsiooni mainida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2025 21:55:07 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Huvitav mis peaks see hind telia tv paketil olema kus mõtleks loobumise peale....

Tuli teavitus, et tõstavad hinda...

Spoiler Spoiler Spoiler


tõlgin ; on oht et meie igaastane pettus ja scam eesti kõige kasumlikumal turul võib jääda alla 100 milli , seetõttu tegutseme ennetavalt.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antiz
HV vaatleja
antiz

liitunud: 21.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 22:45:03 vasta tsitaadiga

kes need p**erastid seal telias on, et tahavad klientidest lahti saada või siis kuuurija makseraskustes kliente endale värvata...normaalne klient vaatab ja uurib ikka järgi, et mida tal letile tuuakse aga mitte ei hakka uisapäisa lahmima dengelpungaga.
telia=eesti... samast klassist juhtimine... keegi mdagi ei tea aga äkki läheb paremaks kui lipsakad miskit mõtlevad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 23:49:17 vasta tsitaadiga

kopp.gif Ma juba jupp aega kaalun siin Telia tv osast loobumist. Panevad ise puid alla, et see ikka kindlasti juhtuks.


Osiris kirjutas:
Huvitav mis peaks see hind telia tv paketil olema kus mõtleks loobumise peale....

Tuli teavitus, et tõstavad hinda...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 01:35:47 vasta tsitaadiga

Mis teil see hea alternatiiv siis on (arvestades, et ilma järelvaatamiseta on võimatu sisuliselt vaadata või upud reklaamidesse)?

TeliaTV: 17.06€ - 9.95€ (Mini) + 7.11€ (Järelvaatamine). 2 vaatajakohta ja 2 nädalat salvestust.
Go3 Starter - 20.32€. 1 vaatajakoht ja 7p salvestust.
Elisa Pisike Elamus - 13.20€ - 2 vaatajakohta ja 7p salvestust.

Hetkel kaotus soodsaimale ~4€/kuu. Ei tasunud isegi seda võrdlust teha ajaliselt siin.
Selle järgi tundub, et Elisa pole veel jõudnud jõuluüllatust teha.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 03:15:22 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
igaks juhuks olgu mainitud et nendel xiaomi boksidel pole võrgupesa (nagu arrisel) ning kasutavad wifit, kui viimasega peaks millegipärast probleem olema siis tuleks mõne muu boksi poole vaadata.


Milline see hää box on kaabliga?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 07:29:42 vasta tsitaadiga

Kunagi äpi pilt sama heaks ka saadatkse nagu digiboksiga või see ongi äriplaan rendiäri jätkamiseks? Tuleb tunnistada, et edasiminek on olnud, kuid optika taga on VIP5305ga pilt siiski veel tunduvalt parem võrreldes äpiga. Lisaks need Telia1 "soodustused" võiks pigem ära kaotada kui midagi mõistliku pakkuda pole.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trib3
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 09:29:17 vasta tsitaadiga

TeliaTV lisandub sul enamaati digibox rent ka 4euri ehk 21euri kokku.
Miks just Go3 starter? Ma just vaatan, et Telisast lahkuda ja Go3 hetkel Kolm ühes pakert 3kuud 7.99 siis 14.99- küll sellel paketil spordikanalid jne et pole TeliaMini võrdne kuskilt otsast. Pigem vist Tvkanalid pakett 8.99-. Mingit digiboxi ja nagu ma aru saan on selles ka 7p järelvaatamist sees, tiri tv app ja anna vist tuld.

RassK kirjutas:
Mis teil see hea alternatiiv siis on (arvestades, et ilma järelvaatamiseta on võimatu sisuliselt vaadata või upud reklaamidesse)?

TeliaTV: 17.06€ - 9.95€ (Mini) + 7.11€ (Järelvaatamine). 2 vaatajakohta ja 2 nädalat salvestust.
Go3 Starter - 20.32€. 1 vaatajakoht ja 7p salvestust.
Elisa Pisike Elamus - 13.20€ - 2 vaatajakohta ja 7p salvestust.

Hetkel kaotus soodsaimale ~4€/kuu. Ei tasunud isegi seda võrdlust teha ajaliselt siin.
Selle järgi tundub, et Elisa pole veel jõudnud jõuluüllatust teha.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 14:18:51 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120422775/kodumaised-telekomid-tostavad-jargmisel-aastal-hindu-baaspaketti-tabab-20-kasv
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.12.2025 14:28:46 vasta tsitaadiga

Ma ka juba tükk aega mõtlen Telia TV-st loobumisele (järelvaatamiseta mini + boksi rent), tuleb nüüd ikka ära teha.
GO3 on mul praegu odavam (vana pakett) ja Elisa soodukaga 2026. a sügiseni pea sama raha eest palju rohkem sisu + järelvaatamine. Eks siis vaatab edasi, kui soodukas ära lõpeb.
Soodushinda ei tohi ju enne tähtaja lõppu tõsta?
TeliaTV on viimasel ajal olnud ainult sellepärast, et brauseris kõige mugavam kasutada. Pildikvaliteedi poolest on teised lõpuks järele jõudnud.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 15:26:46 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on olemas nimekiri, mida see Telia HBO Max hakkab sisaldama ja ka tennist ka näidatakse?
Ega praegu pole ju veel teada, mis Warnerist (HBO omanik) üldse saab. Läheb Netflixi või Paramounti alla.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 17:19:55 vasta tsitaadiga

trib3 kirjutas:
TeliaTV lisandub sul enamaati digibox rent ka 4euri ehk 21euri kokku.
Miks just Go3 starter? Ma just vaatan, et Telisast lahkuda ja Go3 hetkel Kolm ühes pakert 3kuud 7.99 siis 14.99- küll sellel paketil spordikanalid jne et pole TeliaMini võrdne kuskilt otsast. Pigem vist Tvkanalid pakett 8.99-. Mingit digiboxi ja nagu ma aru saan on selles ka 7p järelvaatamist sees, tiri tv app ja anna vist tuld.

RassK kirjutas:
Mis teil see hea alternatiiv siis on (arvestades, et ilma järelvaatamiseta on võimatu sisuliselt vaadata või upud reklaamidesse)?

TeliaTV: 17.06€ - 9.95€ (Mini) + 7.11€ (Järelvaatamine). 2 vaatajakohta ja 2 nädalat salvestust.
Go3 Starter - 20.32€. 1 vaatajakoht ja 7p salvestust.
Elisa Pisike Elamus - 13.20€ - 2 vaatajakohta ja 7p salvestust.

Hetkel kaotus soodsaimale ~4€/kuu. Ei tasunud isegi seda võrdlust teha ajaliselt siin.
Selle järgi tundub, et Elisa pole veel jõudnud jõuluüllatust teha.


Telia ja Go3 puhul vähemalt saab digiboksist küll kergelt lahti. Pole juba viimased aastad midagi rentinud.
Sisu on ka muidugi suhteline. Minu jaoks, mida vähem seda parem + salvestus peab olema. Seega enamuse sisu ei mängi rolli.

Kvaliteeti pole neil ühelgi. Sisu ja kvaliteeti tahta, siis Netflix premium on igatepidi üle, ka hinnas.
Muus osas kohalikud on kas sent siin või seal rohkem.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 18:35:24 vasta tsitaadiga

Mul pole ühtegi digi-tv paketti (no vahepeal proovisin Pisikest Elamust) juba palju aastaid. Saab ilma TV-paketita, sest internetist saab siiski sisu. Aga need hinnatõusud puudutavad ilmselt kõiki teenuseid, sh ka internetipakette ja internetist ei ole lihtne loobuda. Üle minna teise või kolmanda juurde ka ei lahenda probleemi, sest tõstavad kõik.
Olen otsustanud, et kui VDSL kinni läheb siis võtan Starlinki sest ei kavatse üle maksta kohalikele kalli mobiilse interneti eest. Praegu on VDSL 50/10 veel mõistliku hinnaga, aga kui tõuseb tasemele, mille järel enam suurt vahet Starlinkiga pole, siis hääletan samuti jalgadega. Sisutootjale saab maksta ka kuumaksuliselt ilma sisu vahendatavate operaatoriteta. Tõsi üks siit, teine sealt, muutub kulukaks, aga ei pea kõike siis tellima. Endal lapsi pole ja selles suhtes tunnen küll, et mul on vedanud, ei pea mõtlema lisamobiilide interneti ja kõnepakettide eelarve peale. Jäävad ära ka igasugused lastepaketid ja mobiilimängud lapsele... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 01:24:19 vasta tsitaadiga

Loobusin Telia TV-st juba pärast eelmist hinnatõusu. Lihtsalt mõõt sai täis juba siis ja leidsin et ei vaata seda nii palju et küsitav raha maksmist väärt oleks. Kui hinnatõusu poleks olnud, oleksin ilmselt tuimalt edasi maksnud. Telia hinnatõusud on muutunud liiga sagedaseks.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 12.12.2025 02:43:13 vasta tsitaadiga

Tundub nagu mõne kõrgepalgalise eriti kenjaalse ärikeenjuse (enda firmas annaksin sellistele kretiinidele päevapealt kinga) idee tõsta kõige odavama paketi hinda 23 % ja ärritada inimesi. Kui nii hädasti on vaja klientidelt koorida iga kuu lisaks 1,82 €, et oma megakasumit suurendada, siis normaalne inimene oleks selle summa jaganud proportsionaalselt kõigi pakettide vahel ja ilmselt poleks see kedagi märkimisväärselt kõigutanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 12:39:50 vasta tsitaadiga

Kas muud paketid ei tõuse? Põhjuseks oli ju sisu kallinemine.. mingi eksklusiivne materjal mida ainult minis näeb?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaks
HV vaatleja
maaks

liitunud: 13.02.2003




sõnum 12.12.2025 13:28:22 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Ma ka juba tükk aega mõtlen Telia TV-st loobumisele (järelvaatamiseta mini + boksi rent), tuleb nüüd ikka ära teha.
GO3 on mul praegu odavam (vana pakett) ja Elisa soodukaga 2026. a sügiseni pea sama raha eest palju rohkem sisu + järelvaatamine. Eks siis vaatab edasi, kui soodukas ära lõpeb.
Soodushinda ei tohi ju enne tähtaja lõppu tõsta?
TeliaTV on viimasel ajal olnud ainult sellepärast, et brauseris kõige mugavam kasutada. Pildikvaliteedi poolest on teised lõpuks järele jõudnud.

Mul sama seis icon_biggrin.gif Telia mini läheb cancelisse ja tuleb asemele GO3-e 24-kuuline "kolm ühes" (12 kuud 7.99, edasi 14.99). Ei saa senimaani aru, miks ma seda varem ei teinud icon_evil.gif
Hea on Teliaga võrreldes see, et nüüd saan kõik 3 telekat ühe GO3-ga siduda (max 2 töötavad korraga) ja saan lisaks ka maal Telia pikalt saata (veel 9€ säästu).
EDIT: On keegi kursis, kas Elisa dixiboxi saab lisada GO3 või siis Telia äpi? (kasutu Arrise asemele)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 13:35:39 vasta tsitaadiga

Android boksidesse ja teleritesse saab panna nii Telia, Elisa kui ka Go3 äppi, lisaks Jupiterile ja muule.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 12.12.2025 13:45:45 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
pppd kirjutas:
igaks juhuks olgu mainitud et nendel xiaomi boksidel pole võrgupesa (nagu arrisel) ning kasutavad wifit, kui viimasega peaks millegipärast probleem olema siis tuleks mõne muu boksi poole vaadata.


Milline see hää box on kaabliga?

Mul on Google TV Streamer. Töö teeb ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 12.12.2025 20:41:15 vasta tsitaadiga

maaks kirjutas:
Telia mini läheb cancelisse ja tuleb asemele GO3-e 24-kuuline "kolm ühes" (12 kuud 7.99, edasi 14.99).

See on tõesti päris hea pakkumine, vähemalt kunagi tulevikus saan seda varianti kaaluda. Kahjuks praegu see mulle ei sobi seoses tehniliste põhjustega (pole ühtegi sobivat telerit või digiboksi) ja ühe pereliikme sooviga vaadata Eurospordi pealt snuukerit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 22:05:45 vasta tsitaadiga

Kui raske on teha lihtsalt pakett, kus ainult eestikeelsed kanalid? Mitte midagi muud peale eestikeelsete kanalite. Ülejäänud oleksid teemapaketid ja noppekanalid.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 22:12:18 vasta tsitaadiga

Väga raske, sest selle eest saaks liiga vähe raha küsida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vixen
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2003




sõnum 12.12.2025 22:14:22 vasta tsitaadiga

maaks kirjutas:
von Wu kirjutas:
Ma ka juba tükk aega mõtlen Telia TV-st loobumisele (järelvaatamiseta mini + boksi rent), tuleb nüüd ikka ära teha.
GO3 on mul praegu odavam (vana pakett) ja Elisa soodukaga 2026. a sügiseni pea sama raha eest palju rohkem sisu + järelvaatamine. Eks siis vaatab edasi, kui soodukas ära lõpeb.
Soodushinda ei tohi ju enne tähtaja lõppu tõsta?
TeliaTV on viimasel ajal olnud ainult sellepärast, et brauseris kõige mugavam kasutada. Pildikvaliteedi poolest on teised lõpuks järele jõudnud.

Mul sama seis icon_biggrin.gif Telia mini läheb cancelisse ja tuleb asemele GO3-e 24-kuuline "kolm ühes" (12 kuud 7.99, edasi 14.99). Ei saa senimaani aru, miks ma seda varem ei teinud icon_evil.gif
Hea on Teliaga võrreldes see, et nüüd saan kõik 3 telekat ühe GO3-ga siduda (max 2 töötavad korraga) ja saan lisaks ka maal Telia pikalt saata (veel 9€ säästu).
EDIT: On keegi kursis, kas Elisa dixiboxi saab lisada GO3 või siis Telia äpi? (kasutu Arrise asemele)


1.8. Kampaania erihind kehtib ainult uutele klientidele ja klientidele, kellel on Go3 konto olemas,
kuid kellel ei ole viimase 12 kuu jooksul olnud aktiivset paketti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 12.12.2025 22:24:18 vasta tsitaadiga

Mulle piisaks nendest kanalitest: ETV, Kanal 2, TV3, TV6, Duo 5, Inspira ja History. Võibolla lisaks ka ETV 2, Eurosport 1 ja Alo-TV. Viimastel aastatel eriti rohkem polegi jõudnud vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 22:27:59 vasta tsitaadiga

Sisuliselt on see olemas, eesti kanalid ja järelvaatamine, stream pakett, netflixi ei pea kasutama.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 13.12.2025 00:49:40 vasta tsitaadiga

1.8. Kampaania erihind kehtib ainult uutele klientidele ja klientidele, kellel on Go3 konto olemas,
kuid kellel ei ole viimase 12 kuu jooksul olnud aktiivset paketti.[/quote]

Minu kogemusel on GO3 uueks kliendiks lihtne hakata uue mailiaadressiga. Olen ise mitu korda hakanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1173, 1174, 1175 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.