Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2025 08:10:06 vasta tsitaadiga

https://www.latimes.com/entertainment-arts/movies/story/2025-12-04/mortal-kombat-star-martial-artist-cary-hiroyuki-tagawa-dies-at-75
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 22:34:39 vasta tsitaadiga

Kas Netflix ostis ühe viimase kvaliteedi numbri ära HBO ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2025 20:41:17 vasta tsitaadiga

Veel mitte. Aga väga tõenäoline on jah, et kogu Warner Bros Discovery (- broadcast TV) läheb Netflixile. Suht jube ette kujutada nende brändide hävitamist.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2025 00:13:47 vasta tsitaadiga

Hakkame olümpiat netflixist vaatama?

Ma ei kujuta ette kuidas nad kõike seda ühildaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2025 00:51:27 vasta tsitaadiga

Subtiitrid on juures. HBO´l on.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2025 11:52:31 vasta tsitaadiga

Väga hea. Saabki WB filme vaadata Netflixist thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 19:44:05 vasta tsitaadiga

Reptile https://www.imdb.com/title/tt13274016/
Päris hea film

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 13:46:19 vasta tsitaadiga

https://www.imdb.com/title/tt11539996/
Vaatasin eile õhtul ja päris põnev film ja suht originaalne idee suhtluseks, mida ei mäletaks, et oleks sellises mahus üheski teises filmis näinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 19:58:30 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
sai locked ära vaadatud....päris hea isegi icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Link


Enamvähem..habe muidugi nende päevade jooksul tüübil eriti ei kasvanud

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 21:01:33 vasta tsitaadiga

Päris ammu pole üksikodus vaadanud nii et tundub päris hea thumbs_up.gif
@tv3

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.12.2025 21:38:07 vasta tsitaadiga

Kas seal on ikke eestikeelse dublaažiga, nagu üks aasta oli?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 22:34:40 vasta tsitaadiga

Täitsa originaalheli thumbs_up.gif

Värskemaid pilte samast majast https://www.realtor.com/realestateandhomes-detail/671-Lincoln-Ave_Winnetka_IL_60093_M88320-53321

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 23:21:31 vasta tsitaadiga

Keskmine eesti mõisahoone.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 10:48:43 vasta tsitaadiga

Aastal 1990 tavaline perekodu. Aastal 2025 häärber. Welcome to USA.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 21:57:52 vasta tsitaadiga

https://www.imdb.com/title/tt30496524/
https://www.americanskyjacker.com/

Hea dok.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 22:26:13 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Päris ammu pole üksikodus vaadanud nii et tundub päris hea thumbs_up.gif
@tv3

Klassikat on alati armas vaadata. Nostalgia laks paneb juba paar protsenti juurde

ps. isegi vaatasin seda laste filmi
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 22:39:25 vasta tsitaadiga

Sai vaadatud ära "Uus Raha" https://www.imdb.com/title/tt37923632
Mis seal öelda. Eesti film kõigi oma traditsiooniliste puudustega. Pikad mõttetud kaadrid. Dialoog nagu "Õnne 13"-s. Lõpp on aimatav peale esimest 5 minutit. 5/10
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2025 15:48:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas seal on ikke eestikeelse dublaažiga, nagu üks aasta oli?

Ära ütle, et jämeda häälega onu luges kõigi tegelaste teksti eesti keeles peale? icon_lol.gif Päriselt?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.12.2025 18:07:03 vasta tsitaadiga

kas möödunud või ülemöödunud aastal nii oli.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.12.2025 18:54:29 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kas seal on ikke eestikeelse dublaažiga, nagu üks aasta oli?

Ära ütle, et jämeda häälega onu luges kõigi tegelaste teksti eesti keeles peale? icon_lol.gif Päriselt?

South park on ka sellise variandina olemas, päris õudne
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.12.2025 19:06:21 vasta tsitaadiga

Sellest eesti pealelugemisest sai keegi filmivaataja paraja trauma, kirjutas kusagile ajalehte kirja seepärast
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 20:13:42 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kas seal on ikke eestikeelse dublaažiga, nagu üks aasta oli?

Ära ütle, et jämeda häälega onu luges kõigi tegelaste teksti eesti keeles peale? icon_lol.gif Päriselt?


Pole kuulnudki sellisest versioonist.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2025 02:32:46 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2025 03:12:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Aastal 1990 tavaline perekodu. Aastal 2025 häärber. Welcome to USA.


See ei olnud ka siis rohkem "tavaline" perekodu kui ta seda praegu on.

https://www.nbcnewyork.com/entertainment/how-rich-were-the-mccallisters-in-home-alone-the-ny-times-turns-to-economists-for-answers/4968770/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2025 22:52:35 vasta tsitaadiga

Küsimis....
Avatar taas tulemas ..vaatan siin imaxi värki....

Mis asi 3D+?
Imax tundub nagu rohkem õige asi olema icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2025 21:15:03 vasta tsitaadiga

I Swear https://www.imdb.com/title/tt31514146/
8/10
Kuldmehikesi võib saada rohkem kui ühe.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2025 17:46:12 vasta tsitaadiga

Juhuslikult sattusin India ulmefilmi peale Netflixis. Kalki 2898 AD https://www.imdb.com/title/tt12735488/ Selline tõsine ulmemärul kuhul oli põimitud Mahabharata teemat. Ootamatult ladus vaatamine. Kahjuks on see ainult pool filmi, teine osa peaks tulema suvel. 7/10
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2025 18:49:20 vasta tsitaadiga

Avatar oli minu arvates väga hea, eriti IMAXis thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2025 14:02:16 vasta tsitaadiga

Nolanil uus film tulemas https://www.imdb.com/title/tt33764258/?ref_=nm_flmg_job_1_accord_1_unrel_cdt_t_1
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.12.2025 00:03:56 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.12.2025 03:29:09 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
https://www.imdb.com/title/tt11539996/
Vaatasin eile õhtul ja päris põnev film ja suht originaalne idee suhtluseks, mida ei mäletaks, et oleks sellises mahus üheski teises filmis näinud thumbs_up.gif


Vaadatud. Hea ja originaalne vaatamine oli.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 18:09:08 vasta tsitaadiga

Eile kanal2-st ikka vaatasite Politseiakadeemia 1-7? Ma mõtlen peale seda kui Visa hing oli just taaskord ära vaadatud.
_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.12.2025 18:11:18 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif ei
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 19:58:26 vasta tsitaadiga

krr, ikka. Järjest koos üksinda kodus kõikide osadega.
Tegelikult Die Hard 1-2 on täitsa hea vaatamine üle 5-6-7 aasta. Paar a. viimasest korrast möödas. Veel ootama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 26.12.2025 21:11:11 vasta tsitaadiga

Jõuludeks sain Apollo kinkekaardi. Mõtlesin, et lähen vaatan siis selle uusima Avatari 3D-s ära. Olin eelmisi selle seeria omasid ka näinud. Igatahes sammusin täna hommikul kella poole 11 paiku Mustamäe Keskuse Apollosse. Esimesed poolteist tundi oli see film põhimõtteliselt samasugune nagu eelmine. Ning võis juba selgelt ette aimata mis juhtuma hakkab. Siis äkitselt aga jäi film ekraanil seisma. Umbes 30 sekundi pärast läks edasi, aga iga paarikümne sekundi tagant jäi seisma ja siis läks edasi. Ühesõnaga mingi tehniline jama oli. Mõned minutid hiljem läksid tuled põlema ja teatati, et seanss jääb katki, kuna filmi edasi näidata ei saa (kõvaketas läks katki vms). Igatahes anti kõigile tasuta kinkepilet, et saaks uue seansi valida. Kõndisin rõõmsalt minema ja kasutan selle kinkepileti kindlasti mõne muu filmi jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2025 21:40:47 vasta tsitaadiga

Puhverdas vahepeal icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 21:49:03 vasta tsitaadiga

No vaatasin trailerit ja see uus Avatar tundus olevat samasugune jura nagu eelmine osagi. Ausalt öeldes kahetsen siiralt, et läksin seda eelmist osa kinno vaatama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 22:30:40 vasta tsitaadiga

Eelmine juba läks jah liiga famyliks ära.Esimene oli hea .
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 23:07:51 vasta tsitaadiga

Lugupeetud foorumi kaaslaste seas võib olla isegi neid, kellel 90 aastatel oli televiisor. Mul on küsimus ühe telelavastuse kohta, mille pealkirja ei suuda meenutada aga fraasid meeles.
Peeter Oja mängis hambaarsti ja tema põhi kild oli: "No mis teha, mis teha"
Patsient tuli hambaarsti juurde aga teenijanna hakkas tülitsema, sest ta vallandati (abiellus rikkuriga kes oli rikkam kui hambaarstist aristrokraat Peter Oja, kelle teenijanna naiska oli)
Pidevalt jooksis läbi lause: "See on sinu kassi piss" (minu meelest oli see Helgi Sallo kes käratas: "See ei ole minu kassi piss")

Ma olin liiga väike laps ja ei mäleta rohkem. Ehk keegi aitab, mis nime ja millises torupoes saadaval
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 23:21:13 vasta tsitaadiga

"Olen uurinud kättesaadavaid allikaid, aga hetkel ei ole leidunud kindlat viidet sellele telelavastusele või sketšile, kus Peeter Oja mängiks hambaarsti ning kus kõlaksid fraasid „No mis teha, mis teha“ ja „See on sinu kassi piss“ / „See ei ole minu kassi piss“.
ChatGPT*

Liiv, sööda geminile ette. Ehk leiab.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 23:25:54 vasta tsitaadiga

1992 – "Hortensia ütles "P...sse!"" icon_question.gif
https://et.wikipedia.org/wiki/Peeter_Oja#Telesarjad_ja_-lavastused

Fotod: https://arhiiv.err.ee/foto/seeria/hortensia-utles-p-sse?limit=100
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 23:59:18 vasta tsitaadiga

Pohlad see avatqri lugu...ma nautisin seda kuidas see on tehtud

Ausalt ei viitsi minna apollosse seda 3D vaatama uuesti, aga IMAXI oma oli sigahästi tehtus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2025 00:23:55 vasta tsitaadiga

Kas filmi puhul on oluline kui huvitav, põnev sisu või vaid see kuidas välja näeb?
Sisuta 3D jampsi võin telekas ka 3D prillidega taustaks panna ja mokk töllakil vaadata beer_yum.gif
Avatari 2 osa oli täis*ask ( netist tõmmatud ).
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.12.2025 00:27:28 vasta tsitaadiga

hakkasid siin "love actually" aatamisest rääkima. Vaatasin selle ära ja sirvisin pärast samasuguste seast "Holiday" 2006 aasta filmi välja. Romantikast tänaseks. vast piisab
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2025 01:02:13 vasta tsitaadiga

SKG, Te olete õigel teel boiss. Nii oligi sellest sketsis: Hortensia ütles.....
Siiski, mis selle telelavastuse nimi oli? Sinu must-vaslged pildid etendusest on õiged, sama teema

Sinu pakutud:1992 – "Hortensia ütles "P...sse!"", Raudselt polnud telelavastuse nimi. See on fraas telelavastusest
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2025 01:11:31 vasta tsitaadiga

Kae üle kas sobib https://arhiiv.err.ee/video/vaata/hortensia-utles-p-sse
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2025 03:26:06 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Kas filmi puhul on oluline kui huvitav, põnev sisu või vaid see kuidas välja näeb?
Sisuta 3D jampsi võin telekas ka 3D prillidega taustaks panna ja mokk töllakil vaadata beer_yum.gif
Avatari 2 osa oli täis*ask ( netist tõmmatud ).

Ei saa ega suuda vaielda....ma räägin nr3 ja mul pole iidamast telekat mis toerab x 3D värki...case closed
Ei saa vaielda asjade üle, mida mõlemad pole näinud...käi imaxis ära ja vaata.
Mul on raske 2015 3d telekat koju soetada vms

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2025 05:08:33 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kae üle kas sobib https://arhiiv.err.ee/video/vaata/hortensia-utles-p-sse


See ongi! Kuidas sa küll selle üles leidsid? AI ei suutnud leida ja pakkus täielikku jama. Eks minagi olen kaugelt raali näinud, tundub isegi uskumatuna aga oskan isegi googeldada - ei midagi.
Tunnen ka ERR-i aga ei leidnud sealt seda telelavastust, ju ma ei teadnud õigeid otsingu sõnu (Nukitsamehes olid õiged sõnad, et rahapada kätte saada - Ossom tossom, hoi-toia)


Kes näinud ei ole siis soovitan ära vaadata. Eesti näitlejate raskekahurvägi:

Oja Peeter- (Hambaarst Lucien Cigogne)
Näitleja- Sallo Helgi (Toatüdruk Hortensia)
Orro Kalju - (Hambaarsti abiline Grenouille)
Näitleja -Reemann Anne (köögitüdruk Nicolette)
Näitleja - Klooren Mati (patsient Philippe Roi)
Näitleja - Reek Salme (patsient Isabelle Bonheur)
Näitleja- Kull Elle (Majaproua Helene)
Näitleja:- Üksküla Aarne (Teener Alphonse)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2025 22:12:31 vasta tsitaadiga

Emalõvi https://www.imdb.com/title/tt20420804/?ref_=nv_sr_srsg_7_tt_3_nm_4_in_0_q_emal%25C3%25B5vi
Film ja sisu hea, aktuaalne aga krt Unt ja Uukivi ei vea välja icon_sad.gif
6/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2025 23:44:26 vasta tsitaadiga

liiv, err>arhiiv>otsing "peeter oja"/vali periood/video. 90-95 annab 49 tulemust: link
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.