Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2025 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui praegu toimuksid RK valimised, kelle poolt hääletaksid?
Reformierakond
20%
 20%  [ 12 ]
Parempoolsed
31%
 31%  [ 19 ]
Isamaa
25%
 25%  [ 15 ]
Sotsid
6%
 6%  [ 4 ]
Keskerakond
5%
 5%  [ 3 ]
E200
1%
 1%  [ 1 ]
Rohelised
0%
 0%  [ 0 ]
Vasakpoolsed
1%
 1%  [ 1 ]
EKRE
8%
 8%  [ 5 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 15:25:47 vasta tsitaadiga

https://rk2023.valimised.ee/et/election-result

ma ei lärmaks.
mingil hetkel käsitlesid poliitkommentaatorid seda, mitmeks jupiks isamaa, kellel tollel hetkel oli toetus umbes 3 protsenti, laguneb ja kelle juurde minnakse. samas oli sellest kolmest protsendist piisav, et esimene ekreike teha.

heal ajal populaarseid otsuseid teha on hea, halval ajal ebapopulaarseid otsuseid teha ongi selline, et kõigile meeldida ei jõua. hetkel on väga halb aeg juba mõnda aega olnud. kuna kõik on tasakaalus, müttavad päeva lõpuks kõik ennast ühte moodi mudasisse.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 15:32:37 vasta tsitaadiga

laurx, jep, ja tuletame meelde, kes Isamaad siis juhtis ja kes Ossinovskiga suitsunurgas semmis. Õige vastus Tsahkna. Ja millises erakonnas Tsahkna praegu on ja mis selle erakonna reiting on? Kõike mida Tsahkna puudutab, muutub sitaks.

Suitsunurgast: https://www.facebook.com/pealtnagija/photos/t%C3%A4nase-p%C3%A4eva-jooksul-on-palju/1152448961475433/

tsitaat:
Tänase päeva jooksul on palju juttu olnud sotsiaalministeeriumi suitsunurgast, kus kaks sama maja ministrit Jevgeni Ossinovski ja Margus Tsahkna väidetavalt uue valitsuse lõid. Head sõbrad, meie oleme sama jahmunud kui Taavi Rõivas, sest tuleb välja, et salajased läbirääkimised toimusid meie enda nina all. Nimelt on ERR ja sotsiaalministeerium üleaedsed ja kurikuulus suitsunurk on toimetuse aknast näha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 17:08:01 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120421583/tonis-lukas-jai-tartus-isamaa-fraktsioonist-valja-kris-karner-on-sees

icon_lol.gif ei lahe, et mingi suvaline striimer tegi vanale peerule ära
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 17:14:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Veel mõni nädal tagasi valas õli tulle Kärneri öeldu, et Lukas on värdjas, vana kärss ja selgrootu töllmokk, kes on Tartu Reformierakonnale maha müünud. Niisuguse sõnakasutusega väljendas ta pahameelt, et Lukas linnapeatoolist loobus.

Mulle ausalt öeldes meeldib, et mingeid stagneerunud vanureid seal veidi tagajalgadele aetakse. Oligi vaja, et keegi nad mugavustsoonist välja tooks ja nad tunneks end veidikenegi ebamugavalt-ohustatuna. Muidu vegeteerivad seal mõnusalt edasi.
Ja noh, eks see näitab, et noorem generatsioon tuleb peale ja vanad kärsad ei kõneta enam. Ja tundub, et vanad kärsad ei saa sellest aru.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 17:46:27 vasta tsitaadiga

Betamax, nõus. Mingi jõuk eluagseid poliitkuid ja mitte aint poliitikuid vaid ka igasugu KOV ametnikke on sellised kes ühel hetkel hakkavad arvama, et nad on niikõvad tegijad, et ega nemad enam tööd ei peagi tegema aga kohta ja palk peab säilima. Ehk siis selline kellel saab öelda, et "kui sa enam ei viitsi ega taha oma tööd teha siis mine ära ja lase kellelgi teisel teha".
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.12.2025 17:55:44 vasta tsitaadiga

Mingi Youtuberi taust on küll kõva näitaja icon_lol.gif
Selles vanuses võiks olla ikka rohkem näidata...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 04.12.2025 18:14:00 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609875697/ministeeriumid-on-joulupreemiad-asendanud-tulemustasuga

tsitaat:
Kultuuriministeerium ei maksa jõulupreemiaid, küll aga on ministeeriumil võimalik määrata tulemuspalka, mida makstakse lõppeval aasta eesmärkide saavutamise, ootusi ületavate töötulemuste ning ootamatult lisandunud töökohustuste või suurenenud töökoormuse eest.


tsitaat:
Rahandusministeeriumi teatel ei maksa nemad samuti oma töötajatele jõulupreemiat, küll aga tulemuspalka, mis lisandub põhipalgale. "Rakendame tulemusjuhtimist, kus töötaja tulemuspalga osa sõltub kokkulepitud ülesannete täitmisest,"


tsitaat:
Kaitseministeeriumis kehtib töötajate motiveerimiseks tulemusjuhtimise süsteem, mis tähendab, et tulemustasu makstakse välja vaid eelnevalt kokku lepitud eesmärkide täitmise korral.


tsitaat:
Sotsiaalministeeriumi tulemustasude protsess käivitub uue aasta alguses, kui toimuvad tulemusvestlused. Tulemustasu maksmiseks on ministeeriumil välja töötatud detailsed mõõdikud iga töötaja lõikes ning aasta oodatavad tulemused lepitakse iga töötajaga kokku tulemusvestluste raames jaanuaris ning hinnatakse järgmise aasta jaanuaris. Juhtidel on tulemuste hindamiseks kasutusel tulemuskaardid

icon_lol.gif

tsitaat:
Jõulupreemiaid kliimaministeerium ei maksa, küll aga maksab aasta lõpus välja tulemustasud. "Oleme tulemustele orienteeritud asutus. Maksame seda aasta lõpus ja selle suurus on keskmiselt 80 protsenti inimese kuutasust. See on olnud nii igal aastal alates ministeeriumi asutamisest," sõnas Peetersoo.


Kommunikatsioonijuhid võiks natuke ikka pingutada, et juttu usutavamks muuta. Tulemustasudes pole iseenenest midagi halba, töötajate motiveerimiseks on see väga ok, küll aga kommunikeerida, et makstakse neid välja kokkulepitud tööülesannete täitmisel, tekitab küsimusi, et mille eest siis palka makstakse..? icon_rolleyes.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 18:20:49 vasta tsitaadiga

Tehakse Kreekat.
Töölejõudmise tasu, kätepesu tasu jne.

Vaata ka öirösaadikutel kojuigatsus tasu.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 18:29:14 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
laurx, jep, ja tuletame meelde, kes Isamaad siis juhtis ja kes Ossinovskiga suitsunurgas semmis. Õige vastus Tsahkna. Ja millises erakonnas Tsahkna praegu on ja mis selle erakonna reiting on? Kõike mida Tsahkna puudutab, muutub sitaks.

Suitsunurgast: https://www.facebook.com/pealtnagija/photos/t%C3%A4nase-p%C3%A4eva-jooksul-on-palju/1152448961475433/

tsitaat:
Tänase päeva jooksul on palju juttu olnud sotsiaalministeeriumi suitsunurgast, kus kaks sama maja ministrit Jevgeni Ossinovski ja Margus Tsahkna väidetavalt uue valitsuse lõid. Head sõbrad, meie oleme sama jahmunud kui Taavi Rõivas, sest tuleb välja, et salajased läbirääkimised toimusid meie enda nina all. Nimelt on ERR ja sotsiaalministeerium üleaedsed ja kurikuulus suitsunurk on toimetuse aknast näha.


noh, mõne aja pärast on särgid vahetatud. te võite Ligi sõimata aga tema joon on olnud algusest peale üks.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 18:34:04 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Mingi Youtuberi taust on küll kõva näitaja icon_lol.gif
Selles vanuses võiks olla ikka rohkem näidata...

Seda iseloomustaksin selle meemiga (kusjuures, meenutab isegi veidi seda Kärnerit välimuselt):
Spoiler Spoiler Spoiler

Eriti vahet pole, mis ta taust on, aga laeva pani kõikuma laineid tekitades. Kes oli Tartus põhiline kandidaat, kes esikaantele jõudis ja kellest pidevalt räägiti? Vähese vaevaga sai 1600 häält kokku.
Nüüd võiks mõni asjalikum ja targem tegelane sellest kõigest õppida ning järgmisel korral hea plaaniga platsi puhtamaks teha nendest reliktidest. Hakkab muidu veidi meenutama juba nõuka-aega.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 18:35:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Mingi Youtuberi taust on küll kõva näitaja

idiokraatia.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 18:41:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
tsitaat:
Veel mõni nädal tagasi valas õli tulle Kärneri öeldu, et Lukas on värdjas, vana kärss ja selgrootu töllmokk, kes on Tartu Reformierakonnale maha müünud. Niisuguse sõnakasutusega väljendas ta pahameelt, et Lukas linnapeatoolist loobus.

Mulle ausalt öeldes meeldib, et mingeid stagneerunud vanureid seal veidi tagajalgadele aetakse. Oligi vaja, et keegi nad mugavustsoonist välja tooks ja nad tunneks end veidikenegi ebamugavalt-ohustatuna. Muidu vegeteerivad seal mõnusalt edasi.
Ja noh, eks see näitab, et noorem generatsioon tuleb peale ja vanad kärsad ei kõneta enam. Ja tundub, et vanad kärsad ei saa sellest aru.

"Lahe" sõnavara...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.12.2025 18:43:00 vasta tsitaadiga

Kui muidu käis sots ukselt uksele fashismi otsimas siis nüüd tuleb Kärner pump püssiga sotsi ukse taha icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.12.2025 18:46:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Eriti vahet pole, mis ta taust on, aga laeva pani kõikuma laineid tekitades. Kes oli Tartus põhiline kandidaat, kes esikaantele jõudis ja kellest pidevalt räägiti? Vähese vaevaga sai 1600 häält kokku.
Nüüd võiks mõni asjalikum ja targem tegelane sellest kõigest õppida ning järgmisel korral hea plaaniga platsi puhtamaks teha nendest reliktidest. Hakkab muidu veidi meenutama juba nõuka-aega.


Sellise kõrval tegelikult see igav Isamaa kaotas hoopis hääli ja reform tegi oodatust parema tulemuse.
järgmine kord saavad hoopis vähem kui see tegelane sama stiiliga seal edasi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 19:00:25 vasta tsitaadiga

Nalja alles hakkab saama, kui Isto vana striimi materjal avalikku rambivalgusesse tassitakse. Pruunsillad ja Ummid ei saa vist ise päris täpselt aru, mis pandooralaeka nad oma hoole alla võtsid. icon_lol.gif

Päris kino Istot Lukasele eelistada.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 19:25:34 vasta tsitaadiga

Ja nii me seda labasust järjest enam tolereerime kui juba erakonnas sellised valikud tehakse.
Reinsalu võiks üle võtta sellise suhtlemis stiili, tundub et Isamaa erakonnale see sobib icon_rolleyes.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 19:29:22 vasta tsitaadiga

sellel auditooriumil on tulevikku. siis tuleb auditooriumile arusaadavas keeles rääkida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 20:23:18 vasta tsitaadiga

Küll on ikka inimestel hädad icon_lol.gif Tuleb teha kriteerium, et muidu sa parketikõlbulik pole kui on vähemalt admiralkindrali auaste olnud. Saavutusi võiks ka olla - näiteks peaks olema leiutanud mõne haruldase haiguse ravimi või töötava cold fusion reaktori. Samas ka see pole piisav kui lapsena keegi nägi kuidas tikkudega mängisid, kogemata palli tagudes naabrimehe kuuriakna katki lõid või neegrit nähes muigasid.

Kõige parem on kui poleerid persega tooli ja igal asjale vastad stiilis:

"Ma tean, et seda on tõsiselt arutatud, aga mulle tundub, et siin on raske täpsemalt midagi öelda, sest mina pole neid analüüse teinud." icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 20:40:00 vasta tsitaadiga

Tahame muutusi, aga ärme jumala eest midagi muuda. Nii see stagneerumine toimubki.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2025 21:30:52 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Ja nii me seda labasust järjest enam tolereerime kui juba erakonnas sellised valikud tehakse.
Reinsalu võiks üle võtta sellise suhtlemis stiili, tundub et Isamaa erakonnale see sobib icon_rolleyes.gif


Viimased aastad on valitsuses, haldusasutustes seda labasust juba omajagu saanud. Nüüd nooremad vaatavad, et vanad peerud sitase suuvärgiga,teeme ka
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 21:48:32 vasta tsitaadiga

Kõikidest võimalikest valikutest, kuidas mingit muutust teha, on Isto-suguste püünele aitamine ainuõige valik?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 21:53:17 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8371568/riikliku-tegevuskava-jargi-voiks-igauks-oma-sugu-maarata-vastavalt-tahtele okse.gif
tsitaat:
Sooandmete muutmiseks piisab isiku tahte väljendusest ning arstide kaasamine on üleliigne.


Laste sandistamine maksumaksja kulul icon_evil.gif
Euroopa suurima eksistentsiaalse kriisi ajal selliste perverssustega valitsuse tasandil tegeleda icon_evil.gif thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 21:58:07 vasta tsitaadiga

You hurt my non-binary feelings
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 00:45:37 vasta tsitaadiga

LHV foorumist: https://forum.fp.lhv.ee/t/tallinn/26288/19043
tsitaat:
Mul on küll hea meel selle üle mis Tallinnas on pärast valimisi toimunud. Ma saan jälle aru, mida abilinnapead ja ametite juhid räägivad. Kõik oleks nagu mingist nõidusunest ärganud. Inimesed räägivad mõistlikku juttu, kuhugi on kadunud sõgedad kliimahullud ja ratta entusiastide pröökamine, lihtsalt uskumatu.
Ainult riigi tasandil jätkub napakuste pealevool ja jaburduste tootmine Made by Kliimaministeerium.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 01:09:02 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Kõikidest võimalikest valikutest, kuidas mingit muutust teha, on Isto-suguste püünele aitamine ainuõige valik?

Spoiler Spoiler Spoiler

Jürka on parem vä?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 08:07:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
HPN kirjutas:
Kõikidest võimalikest valikutest, kuidas mingit muutust teha, on Isto-suguste püünele aitamine ainuõige valik?

Spoiler Spoiler Spoiler

Jürka on parem vä?


Jajah, sest muid variante ju ei ole. On ainult Jürka ja Isto.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 08:18:42 vasta tsitaadiga

Need tõusevad esile.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 10:08:01 vasta tsitaadiga

Jah. Kes kõvemini möliseb ja arvamust avaldab, saab rohkem tähelepanu. Selles mõttes on Idiocracy paralleel väga hea.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 10:31:23 vasta tsitaadiga

Presidendi kõne seal on sulakuld..n

Miks need röökurid popid on on see, et tatikad pole enam võimelised pikki lauseid mõistma ja "aktuaalse kaamera" terminid ja keelekasutus on võõrad.. siis see, kes arusaadavalt räägib, sasbki hääle. Sitta sellest sotsiaalsest sidususest aga kärss peab molli saama raisk! Selliseid lolle on emotsioonide pealt hea õnge võtta ning kaval on ka omad uued sõnad leiutada selleks: tekib "salakeel". " ainult omad saavad aru " ja kui siis lähed küsima, et mida sinu mängusõna täpselt tähendada võiks, saad sõimu selle eest, et selles mängusõnas kahelda julgesid. Enamasti saab nende mängusõnade kasutamise järgi aru, kes su vastas on ja kust ta oma info võtab. Sisu on null aga emotsioonid on laes.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2025 11:55:48 vasta tsitaadiga

Vikerraadio, ERR, ETV maas?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 05.12.2025 12:13:27 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Vikerraadio, ERR, ETV maas?

ei ole sisepoliitika, cloudflare hoopis
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 05.12.2025 12:15:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.postimees.ee/8371568/riikliku-tegevuskava-jargi-voiks-igauks-oma-sugu-maarata-vastavalt-tahtele okse.gif
tsitaat:
Sooandmete muutmiseks piisab isiku tahte väljendusest ning arstide kaasamine on üleliigne.


Laste sandistamine maksumaksja kulul icon_evil.gif
Euroopa suurima eksistentsiaalse kriisi ajal selliste perverssustega valitsuse tasandil tegeleda icon_evil.gif thumbs_down.gif

Oh, suurepärane! Seega kui s*tt ventikasse lendab otsustan end identifitseerida noore naisena ning mobilisatsioon enam minu puhul ei kehti ja saan puhta südametunnistusega lihtsalt minema jalutada. Tervitatav seadusemuudatus!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 12:35:29 vasta tsitaadiga

ref, parem siis juba vana naisena. Ei hakata survet avaldama, et võiks juba sünnitama hakata ja kui veab, antakse veel pensioni ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.12.2025 12:36:51 vasta tsitaadiga

Hea tähelepanek. Kuid loodetavasti ei ole vaja kasutada.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 15:35:57 vasta tsitaadiga

https://arvamus.postimees.ee/8373109/mikk-salu-narvakas-vaatab-ikka-moskva-poole-lopetame-selle-demokraatia-eksperimendi-uldse-ara
tsitaat:
Kui kaamerad kinni pannakse, räägivad Michal ja Raik aga päris asjast. Vaata, Katri, see 30 milli aastas on sinu kaasavara. Narva on sinu vürstiriik, valitse nüüd. Tee Savisaart või midagi. Jaga tasuta kartuleid, värvi pargipinke, alanda soojahinda, lõika kõik lindid läbi või mis iganes. Sina oled Narva alal spets ja tead, kust neil king rohkem pigistab ning keda–mida on vaja rohkem määrida. Mida meie (Eesti riik) sinult vastu tahame: hoia putinistid Narva võimust eemal, vaata, et narvakad ei möliseks ega plõksiks, Eesti patriotismi me neilt ei oota (nii naiivsed pole), lojaalsust ja vait olemist aga küll. Ja ära liiga palju varasta.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 16:26:41 vasta tsitaadiga

Millele riik raha kulutab
https://www.postimees.ee/8373048/prokuratuur-lopetas-sooklast-putru-varastanud-vangivalvuri-kriminaalmenetluse

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 16:31:01 vasta tsitaadiga

Minu arvates see kauss putru suurt miskit ei maksa kui hulgi valmistatakse. Pigem võiks olla siis töötajatele tasuta ja pole vaja mingit iseteenindust ja muud jura.
Vangidele nagunii ju tehakse ja ilmselt saavad töötajad samast potist.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 18:11:46 vasta tsitaadiga

https://epl.delfi.ee/artikkel/120421774/anna-maria-uulma-kuidas-ometi-tegi-striimer-kris-karner-ara-koigile-kogenud-poliitikutele

Midagi pole teha, vanad parketipoliitikud ei oska kõnetada noori või end nähtavaks tuua õiges meediumis icon_wink.gif Nagu ikka, alati võib lolli striimerit süüdistada, aga kui ise ei oska vastu panna mis sa siis teed
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 18:55:27 vasta tsitaadiga

Samad näod võiksid peeglisse vaadata ja küsida, kas oli ikka hea mõte anda tiinekatele valimisõigus icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 20:10:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Samad näod võiksid peeglisse vaadata ja küsida, kas oli ikka hea mõte anda tiinekatele valimisõigus icon_lol.gif


Paljud valijad on parklas põmm emm veega driftjad - ehk siis legit valijad.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.12.2025 21:52:09 vasta tsitaadiga

https://arvamus.postimees.ee/8374244/tarmo-pikner-pohiseadust-voiks-muuta-et-eesti-200-sugused-erakonnad-valitseda-ei-saaks

Ega siis erakond valitse. Reiting langeb allapoole nulli, jooksevad need tarakanid sealt teistesse erakondadesse ja olema jälle samade nägude käes pantvangis, ses need on kusagil nimekirja eesotsas.
Ma hea meelega näeks, et rohkem hääli annab valitu staatuse, mitte et saad 10 häälega ministriks, sest lihtsalt juhtus nii, et olid õige nimekirja eesotsas.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2025 16:32:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Millele riik raha kulutab
https://www.postimees.ee/8373048/prokuratuur-lopetas-sooklast-putru-varastanud-vangivalvuri-kriminaalmenetluse


Mida sa silmas pead? Kodanik ei olnud rahvastikuregistris UK-d oma elukohaks märkinud ja suuliselt ütles ka, et alaline elukoht on Eesti.

Sellest miks muus riigis väljaantud juhiluba residendi puhul ei aktsepteerida võib aru saada. Mõni korrumpeerunud kolmas riik paneks muidu kohe putka püsti ja hakkaks juhilubasid müüma.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2025 17:02:45 vasta tsitaadiga

Mis on sinu jutul ja putru varastanud vangivalvuril ühist? doh.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2025 17:08:53 vasta tsitaadiga

Ups, enne tahvlis lugesin ja ei viitsinud sellega vastust kirjutada, läks segamini.
Selle postitusele oli see vastus tegelikult mõeldud
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11704983#11704983
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2025 18:08:20 vasta tsitaadiga

napoleon, point selles, et ametnik oleks võinud pehmelt läheneda ja uurida, ilmselge arusaamatus ju.
Aga selle asemel oli vaja kohtuuksi kulutada ja maksumaksja raha 4500 eur raisata.

EDIT: päris hea sisukas intervjuu
https://www.err.ee/1609877854/ken-marti-vaher-riiki-ei-tohi-lasta-inimeste-elude-kallale

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.12.2025 20:23:10 vasta tsitaadiga

Feodaalmaksud salamahti naasevad
https://arvamus.postimees.ee/8374813/brusseli-kumnis-euroopa-komisjon-kehtestab-salamisi-uusi-makse
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2025 21:01:38 vasta tsitaadiga

Küll see isamaa pilbasteks lendab kohe kui nad enam ei saa kõigele vastu olla ja avalikult rahastaja ideesid ilma filtrita läbi hakkavad lükkama.

Nagu näha siis pruunsärklased lärmavad samamoodi nüüd kui karuvõileib sees.

Olid alla 5% tänu sellele, midagi pole muutunud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2025 21:04:13 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Feodaalmaksud salamahti naasevad
https://arvamus.postimees.ee/8374813/brusseli-kumnis-euroopa-komisjon-kehtestab-salamisi-uusi-makse


Jah, Euroopas on liiga palju ettevõtteid, peaks neist ju kuidagi vabanema. thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2025 17:35:15 vasta tsitaadiga

Idaveod icon_wink.gif
Politsei- ja piirivalve ametist Eesti passi kätte saades räägivad inimesed mõlema pool letti vene keelt thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.12.2025 10:00:55 vasta tsitaadiga

Eesti asjapulgad probleeme ei näe. Nõustuvad maksuga.

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120421528/euroopa-surub-peale-tubakatoodete-supermaksu-eestit-tabaks-uks-el-i-suuremaid-hinnatouse
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2025 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.