|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui praegu toimuksid RK valimised, kelle poolt hääletaksid? |
| Reformierakond |
|
20% |
[ 12 ] |
| Parempoolsed |
|
31% |
[ 19 ] |
| Isamaa |
|
25% |
[ 15 ] |
| Sotsid |
|
6% |
[ 4 ] |
| Keskerakond |
|
5% |
[ 3 ] |
| E200 |
|
1% |
[ 1 ] |
| Rohelised |
|
0% |
[ 0 ] |
| Vasakpoolsed |
|
1% |
[ 1 ] |
| EKRE |
|
8% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 60 |
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.12.2025 15:25:47
|
|
|
https://rk2023.valimised.ee/et/election-result
ma ei lärmaks.
mingil hetkel käsitlesid poliitkommentaatorid seda, mitmeks jupiks isamaa, kellel tollel hetkel oli toetus umbes 3 protsenti, laguneb ja kelle juurde minnakse. samas oli sellest kolmest protsendist piisav, et esimene ekreike teha.
heal ajal populaarseid otsuseid teha on hea, halval ajal ebapopulaarseid otsuseid teha ongi selline, et kõigile meeldida ei jõua. hetkel on väga halb aeg juba mõnda aega olnud. kuna kõik on tasakaalus, müttavad päeva lõpuks kõik ennast ühte moodi mudasisse.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
04.12.2025 17:14:37
|
|
|
| tsitaat: |
| Veel mõni nädal tagasi valas õli tulle Kärneri öeldu, et Lukas on värdjas, vana kärss ja selgrootu töllmokk, kes on Tartu Reformierakonnale maha müünud. Niisuguse sõnakasutusega väljendas ta pahameelt, et Lukas linnapeatoolist loobus. |
Mulle ausalt öeldes meeldib, et mingeid stagneerunud vanureid seal veidi tagajalgadele aetakse. Oligi vaja, et keegi nad mugavustsoonist välja tooks ja nad tunneks end veidikenegi ebamugavalt-ohustatuna. Muidu vegeteerivad seal mõnusalt edasi.
Ja noh, eks see näitab, et noorem generatsioon tuleb peale ja vanad kärsad ei kõneta enam. Ja tundub, et vanad kärsad ei saa sellest aru.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.12.2025 17:46:27
|
|
|
| Betamax, nõus. Mingi jõuk eluagseid poliitkuid ja mitte aint poliitikuid vaid ka igasugu KOV ametnikke on sellised kes ühel hetkel hakkavad arvama, et nad on niikõvad tegijad, et ega nemad enam tööd ei peagi tegema aga kohta ja palk peab säilima. Ehk siis selline kellel saab öelda, et "kui sa enam ei viitsi ega taha oma tööd teha siis mine ära ja lase kellelgi teisel teha".
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.12.2025 17:55:44
|
|
|
Mingi Youtuberi taust on küll kõva näitaja
Selles vanuses võiks olla ikka rohkem näidata...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
04.12.2025 18:14:00
|
|
|
https://www.err.ee/1609875697/ministeeriumid-on-joulupreemiad-asendanud-tulemustasuga
| tsitaat: |
| Kultuuriministeerium ei maksa jõulupreemiaid, küll aga on ministeeriumil võimalik määrata tulemuspalka, mida makstakse lõppeval aasta eesmärkide saavutamise, ootusi ületavate töötulemuste ning ootamatult lisandunud töökohustuste või suurenenud töökoormuse eest. |
| tsitaat: |
| Rahandusministeeriumi teatel ei maksa nemad samuti oma töötajatele jõulupreemiat, küll aga tulemuspalka, mis lisandub põhipalgale. "Rakendame tulemusjuhtimist, kus töötaja tulemuspalga osa sõltub kokkulepitud ülesannete täitmisest," |
| tsitaat: |
| Kaitseministeeriumis kehtib töötajate motiveerimiseks tulemusjuhtimise süsteem, mis tähendab, et tulemustasu makstakse välja vaid eelnevalt kokku lepitud eesmärkide täitmise korral. |
| tsitaat: |
| Sotsiaalministeeriumi tulemustasude protsess käivitub uue aasta alguses, kui toimuvad tulemusvestlused. Tulemustasu maksmiseks on ministeeriumil välja töötatud detailsed mõõdikud iga töötaja lõikes ning aasta oodatavad tulemused lepitakse iga töötajaga kokku tulemusvestluste raames jaanuaris ning hinnatakse järgmise aasta jaanuaris. Juhtidel on tulemuste hindamiseks kasutusel tulemuskaardid |
| tsitaat: |
| Jõulupreemiaid kliimaministeerium ei maksa, küll aga maksab aasta lõpus välja tulemustasud. "Oleme tulemustele orienteeritud asutus. Maksame seda aasta lõpus ja selle suurus on keskmiselt 80 protsenti inimese kuutasust. See on olnud nii igal aastal alates ministeeriumi asutamisest," sõnas Peetersoo. |
Kommunikatsioonijuhid võiks natuke ikka pingutada, et juttu usutavamks muuta. Tulemustasudes pole iseenenest midagi halba, töötajate motiveerimiseks on see väga ok, küll aga kommunikeerida, et makstakse neid välja kokkulepitud tööülesannete täitmisel, tekitab küsimusi, et mille eest siis palka makstakse..?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.12.2025 18:29:14
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
laurx, jep, ja tuletame meelde, kes Isamaad siis juhtis ja kes Ossinovskiga suitsunurgas semmis. Õige vastus Tsahkna. Ja millises erakonnas Tsahkna praegu on ja mis selle erakonna reiting on? Kõike mida Tsahkna puudutab, muutub sitaks.
Suitsunurgast: https://www.facebook.com/pealtnagija/photos/t%C3%A4nase-p%C3%A4eva-jooksul-on-palju/1152448961475433/
| tsitaat: |
| Tänase päeva jooksul on palju juttu olnud sotsiaalministeeriumi suitsunurgast, kus kaks sama maja ministrit Jevgeni Ossinovski ja Margus Tsahkna väidetavalt uue valitsuse lõid. Head sõbrad, meie oleme sama jahmunud kui Taavi Rõivas, sest tuleb välja, et salajased läbirääkimised toimusid meie enda nina all. Nimelt on ERR ja sotsiaalministeerium üleaedsed ja kurikuulus suitsunurk on toimetuse aknast näha. |
|
noh, mõne aja pärast on särgid vahetatud. te võite Ligi sõimata aga tema joon on olnud algusest peale üks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
04.12.2025 18:34:04
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Mingi Youtuberi taust on küll kõva näitaja
Selles vanuses võiks olla ikka rohkem näidata... |
Seda iseloomustaksin selle meemiga (kusjuures, meenutab isegi veidi seda Kärnerit välimuselt):
Spoiler 
Eriti vahet pole, mis ta taust on, aga laeva pani kõikuma laineid tekitades. Kes oli Tartus põhiline kandidaat, kes esikaantele jõudis ja kellest pidevalt räägiti? Vähese vaevaga sai 1600 häält kokku.
Nüüd võiks mõni asjalikum ja targem tegelane sellest kõigest õppida ning järgmisel korral hea plaaniga platsi puhtamaks teha nendest reliktidest. Hakkab muidu veidi meenutama juba nõuka-aega.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.12.2025 18:35:32
|
|
|
| tsitaat: |
Mingi Youtuberi taust on küll kõva näitaja
|
idiokraatia.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.12.2025 18:41:27
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| tsitaat: |
| Veel mõni nädal tagasi valas õli tulle Kärneri öeldu, et Lukas on värdjas, vana kärss ja selgrootu töllmokk, kes on Tartu Reformierakonnale maha müünud. Niisuguse sõnakasutusega väljendas ta pahameelt, et Lukas linnapeatoolist loobus. |
Mulle ausalt öeldes meeldib, et mingeid stagneerunud vanureid seal veidi tagajalgadele aetakse. Oligi vaja, et keegi nad mugavustsoonist välja tooks ja nad tunneks end veidikenegi ebamugavalt-ohustatuna. Muidu vegeteerivad seal mõnusalt edasi.
Ja noh, eks see näitab, et noorem generatsioon tuleb peale ja vanad kärsad ei kõneta enam. Ja tundub, et vanad kärsad ei saa sellest aru. |
"Lahe" sõnavara...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
04.12.2025 18:43:00
|
|
|
Kui muidu käis sots ukselt uksele fashismi otsimas siis nüüd tuleb Kärner pump püssiga sotsi ukse taha
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.12.2025 18:46:37
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Eriti vahet pole, mis ta taust on, aga laeva pani kõikuma laineid tekitades. Kes oli Tartus põhiline kandidaat, kes esikaantele jõudis ja kellest pidevalt räägiti? Vähese vaevaga sai 1600 häält kokku.
Nüüd võiks mõni asjalikum ja targem tegelane sellest kõigest õppida ning järgmisel korral hea plaaniga platsi puhtamaks teha nendest reliktidest. Hakkab muidu veidi meenutama juba nõuka-aega. |
Sellise kõrval tegelikult see igav Isamaa kaotas hoopis hääli ja reform tegi oodatust parema tulemuse.
järgmine kord saavad hoopis vähem kui see tegelane sama stiiliga seal edasi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
04.12.2025 19:00:25
|
|
|
Nalja alles hakkab saama, kui Isto vana striimi materjal avalikku rambivalgusesse tassitakse. Pruunsillad ja Ummid ei saa vist ise päris täpselt aru, mis pandooralaeka nad oma hoole alla võtsid.
Päris kino Istot Lukasele eelistada.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
04.12.2025 19:25:34
|
|
|
Ja nii me seda labasust järjest enam tolereerime kui juba erakonnas sellised valikud tehakse.
Reinsalu võiks üle võtta sellise suhtlemis stiili, tundub et Isamaa erakonnale see sobib
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.12.2025 19:29:22
|
|
|
sellel auditooriumil on tulevikku. siis tuleb auditooriumile arusaadavas keeles rääkida.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.12.2025 20:23:18
|
|
|
Küll on ikka inimestel hädad Tuleb teha kriteerium, et muidu sa parketikõlbulik pole kui on vähemalt admiralkindrali auaste olnud. Saavutusi võiks ka olla - näiteks peaks olema leiutanud mõne haruldase haiguse ravimi või töötava cold fusion reaktori. Samas ka see pole piisav kui lapsena keegi nägi kuidas tikkudega mängisid, kogemata palli tagudes naabrimehe kuuriakna katki lõid või neegrit nähes muigasid.
Kõige parem on kui poleerid persega tooli ja igal asjale vastad stiilis:
"Ma tean, et seda on tõsiselt arutatud, aga mulle tundub, et siin on raske täpsemalt midagi öelda, sest mina pole neid analüüse teinud."
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.12.2025 21:30:52
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
Ja nii me seda labasust järjest enam tolereerime kui juba erakonnas sellised valikud tehakse.
Reinsalu võiks üle võtta sellise suhtlemis stiili, tundub et Isamaa erakonnale see sobib  |
Viimased aastad on valitsuses, haldusasutustes seda labasust juba omajagu saanud. Nüüd nooremad vaatavad, et vanad peerud sitase suuvärgiga,teeme ka
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
04.12.2025 21:48:32
|
|
|
Kõikidest võimalikest valikutest, kuidas mingit muutust teha, on Isto-suguste püünele aitamine ainuõige valik?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
04.12.2025 21:58:07
|
|
|
| You hurt my non-binary feelings
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.12.2025 01:09:02
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Kõikidest võimalikest valikutest, kuidas mingit muutust teha, on Isto-suguste püünele aitamine ainuõige valik?
Spoiler 
|
Jürka on parem vä?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
05.12.2025 08:07:51
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| HPN kirjutas: |
Kõikidest võimalikest valikutest, kuidas mingit muutust teha, on Isto-suguste püünele aitamine ainuõige valik?
Spoiler 
|
Jürka on parem vä? |
Jajah, sest muid variante ju ei ole. On ainult Jürka ja Isto.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.12.2025 08:18:42
|
|
|
Need tõusevad esile.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.12.2025 10:31:23
|
|
|
Presidendi kõne seal on sulakuld..n
Miks need röökurid popid on on see, et tatikad pole enam võimelised pikki lauseid mõistma ja "aktuaalse kaamera" terminid ja keelekasutus on võõrad.. siis see, kes arusaadavalt räägib, sasbki hääle. Sitta sellest sotsiaalsest sidususest aga kärss peab molli saama raisk! Selliseid lolle on emotsioonide pealt hea õnge võtta ning kaval on ka omad uued sõnad leiutada selleks: tekib "salakeel". " ainult omad saavad aru " ja kui siis lähed küsima, et mida sinu mängusõna täpselt tähendada võiks, saad sõimu selle eest, et selles mängusõnas kahelda julgesid. Enamasti saab nende mängusõnade kasutamise järgi aru, kes su vastas on ja kust ta oma info võtab. Sisu on null aga emotsioonid on laes.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
05.12.2025 11:55:48
|
|
|
| Vikerraadio, ERR, ETV maas?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
05.12.2025 12:13:27
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
| Vikerraadio, ERR, ETV maas? |
ei ole sisepoliitika, cloudflare hoopis
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
05.12.2025 12:15:21
|
|
|
Oh, suurepärane! Seega kui s*tt ventikasse lendab otsustan end identifitseerida noore naisena ning mobilisatsioon enam minu puhul ei kehti ja saan puhta südametunnistusega lihtsalt minema jalutada. Tervitatav seadusemuudatus!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.12.2025 12:35:29
|
|
|
ref, parem siis juba vana naisena. Ei hakata survet avaldama, et võiks juba sünnitama hakata ja kui veab, antakse veel pensioni ka
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.12.2025 12:36:51
|
|
|
| Hea tähelepanek. Kuid loodetavasti ei ole vaja kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.12.2025 15:35:57
|
|
|
https://arvamus.postimees.ee/8373109/mikk-salu-narvakas-vaatab-ikka-moskva-poole-lopetame-selle-demokraatia-eksperimendi-uldse-ara
| tsitaat: |
| Kui kaamerad kinni pannakse, räägivad Michal ja Raik aga päris asjast. Vaata, Katri, see 30 milli aastas on sinu kaasavara. Narva on sinu vürstiriik, valitse nüüd. Tee Savisaart või midagi. Jaga tasuta kartuleid, värvi pargipinke, alanda soojahinda, lõika kõik lindid läbi või mis iganes. Sina oled Narva alal spets ja tead, kust neil king rohkem pigistab ning keda–mida on vaja rohkem määrida. Mida meie (Eesti riik) sinult vastu tahame: hoia putinistid Narva võimust eemal, vaata, et narvakad ei möliseks ega plõksiks, Eesti patriotismi me neilt ei oota (nii naiivsed pole), lojaalsust ja vait olemist aga küll. Ja ära liiga palju varasta. |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.12.2025 16:31:01
|
|
|
Minu arvates see kauss putru suurt miskit ei maksa kui hulgi valmistatakse. Pigem võiks olla siis töötajatele tasuta ja pole vaja mingit iseteenindust ja muud jura.
Vangidele nagunii ju tehakse ja ilmselt saavad töötajad samast potist.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.12.2025 20:10:39
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Samad näod võiksid peeglisse vaadata ja küsida, kas oli ikka hea mõte anda tiinekatele valimisõigus  |
Paljud valijad on parklas põmm emm veega driftjad - ehk siis legit valijad.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.12.2025 16:32:19
|
|
|
Mida sa silmas pead? Kodanik ei olnud rahvastikuregistris UK-d oma elukohaks märkinud ja suuliselt ütles ka, et alaline elukoht on Eesti.
Sellest miks muus riigis väljaantud juhiluba residendi puhul ei aktsepteerida võib aru saada. Mõni korrumpeerunud kolmas riik paneks muidu kohe putka püsti ja hakkaks juhilubasid müüma.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.12.2025 17:02:45
|
|
|
Mis on sinu jutul ja putru varastanud vangivalvuril ühist?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.12.2025 21:01:38
|
|
|
Küll see isamaa pilbasteks lendab kohe kui nad enam ei saa kõigele vastu olla ja avalikult rahastaja ideesid ilma filtrita läbi hakkavad lükkama.
Nagu näha siis pruunsärklased lärmavad samamoodi nüüd kui karuvõileib sees.
Olid alla 5% tänu sellele, midagi pole muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.12.2025 21:04:13
|
|
|
Jah, Euroopas on liiga palju ettevõtteid, peaks neist ju kuidagi vabanema.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
07.12.2025 17:35:15
|
|
|
Idaveod
Politsei- ja piirivalve ametist Eesti passi kätte saades räägivad inimesed mõlema pool letti vene keelt
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|