|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.10.2025 16:04:39
|
|
|
Mul on vaja ühte avalikku IP'd, kõik võib rahus olla NAT'i taga.
Ise müürime, ise haldame, ise VPN'itame.
Pole ka missioonikriitiline ühendus, et seda räigelt monitoorima peaks.
Üritati siin just prouale selgeks teha, et kui oma ruuterit tahame, siis peab ikka nende karbi võtma ja AIP ühenduse ja selle lõbu eest veel lisaks maksma.
Meil ei ole ühtegi neist asjadest vaja, võtaks tavalise koduühenduse kui antaks (ettevõttele ei anta).
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.10.2025 16:47:31
|
|
|
| kirjutame
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.10.2025 16:50:38
|
|
|
Antakse ju. Ühes firmas millel natuke aitan IT asju korraldada on nii, et CAT tuleb sisse, selle otsas oma switch ja selle taga siis seadmed millest üks jagab LAN-s DHCP kaudu ka NAT aadresse.
Kusjuures neid AIP aadresse on rohkem kui 5.
Pole mingit Telia ruuterit.
Elisaga sama asi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.10.2025 11:40:37
|
|
|
Juhul, kui keegi plaanib Teliast osta uuskasutatud HP Elitebooki, siis kontrollige, et arvutil ekraani hinged ei loksu. Juhtusin Telia esindusse Viru Keskuses ja seal on uuskasutatud arvutid müügis. Kõik ilus ja kena - arvutid puhtad, korralikud, uueväärse välimusega. 5+ välimusega.
Aga... ametialane kretinism. Uurisin ekraanihingede seisu, HP suurim tüüpviga äriklassi masinatel. Ainult üksikutel ekraanid ei loksunud. G5 ja G6 puhul kergesti parandatav, aga sealt edasi G7 ja G8 enam mitte. Ja kui see loksumine piisavalt kaugele areneb, siis murrab korpuse puruks ja see tõenäoliselt mingi garantii alla ei lähe, kuna füüsiline kahjustus.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
31.10.2025 08:31:14
|
|
|
| Telia äpp (pädevas OLED teleris) vs Android digiboks (Telia pakutav) kas on pildil kvaliteedivahet tänasel päeval või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
31.10.2025 10:44:49
|
|
|
| Kas mõlemas siis sama äpp ei ole vä, et pilt erinev peaks olema?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
31.10.2025 12:54:10
|
|
|
Äpp on sama aga kas mitte mõned põhikanalid Telia boksi puhul kui kasutusel ka Telia ühendus ja ruuter, mitte multicasti ei kasutanud? Varasemast nagu silma jäänud.
Üldiselt vähet pole, üks paras digiplöga on see Telia pilt kui veidigi lähemalt vaadata.
Normaalsetest striimingteenustest jääb asi endiselt kaugele, isegi nende FHD pilt on kordades normaalsem.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.10.2025 15:00:03
|
|
|
No teised streamid on oluliselt parema pildiga vs Telia. See on kindel jah
box vs box...vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
31.10.2025 16:15:15
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
| Telia äpp (pädevas OLED teleris) vs Android digiboks (Telia pakutav) kas on pildil kvaliteedivahet tänasel päeval või mitte? |
Mul on nii boks kui ka OLED teler, kui võrrelda OLED teleri taga äpi vs boksist tulevat pilti siis ei näe mingisugust vahet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
01.11.2025 08:16:03
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
| Telia äpp (pädevas OLED teleris) vs Android digiboks (Telia pakutav) kas on pildil kvaliteedivahet tänasel päeval või mitte? |
Mul 65 OLED Philips taga on pilt VIP5305 taga siiski parem kui TeliaTV android äpiga. Mingi aasta tagusega võrreldes on äpi pilt tunduvalt paranenud, kuid vahe on siiski märgatav Telia 400/400 ühendusega.
Siinsed Telia jüngrid ei teinud pildikvaliteedil vahet kui TeliaTV äpi kaudu oli pilt täielik ruubikukuubik ja udukogu alles. Voogedastus platvormide kvaliteedile muidugi ei saa TeliaTV pildi kvaliteet veel ligilähedalegi.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.11.2025 10:30:11
|
|
|
| leits kirjutas: |
| Mul 65 OLED Philips taga on pilt VIP5305 taga siiski parem kui TeliaTV android äpiga. |
Seda nüüd küll jah, aga eelnev küsija KoldK ei küsinud mitte "päris" boksi kohta, vaid Androidi boksi kohta. Et kas äpp ühes seadmes näitab paremat pilti kui teises seadmes.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
01.11.2025 10:57:38
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| leits kirjutas: |
| Mul 65 OLED Philips taga on pilt VIP5305 taga siiski parem kui TeliaTV android äpiga. |
Seda nüüd küll jah, aga eelnev küsija KoldK ei küsinud mitte "päris" boksi kohta, vaid Androidi boksi kohta. Et kas äpp ühes seadmes näitab paremat pilti kui teises seadmes.
|
Ma ka ei täpsustanud, kuid mul on nii Telia android boks kui ka Philipsi OLED teler ning ei ole vahet pildi kvaliteedil boksi äpp vs teleri äpp. VLAN4 boks ei näe, pole Telia ruuterit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
02.11.2025 23:07:55
|
|
|
| Täpsustan siis veidi oma küsimust, et kas Telia enda pakutava Android TV digiboksiga (DV8919X-EE) on pilt parem kui OLED teler (Google TV) Telia äpiga. Või ei ole tänasel päeval pildil vahet?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
02.11.2025 23:21:53
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
| Täpsustan siis veidi oma küsimust, et kas Telia enda pakutava Android TV digiboksiga (DV8919X-EE) on pilt parem kui OLED teler (Google TV) Telia äpiga. Või ei ole tänasel päeval pildil vahet? |
Ei ole vahet kui vaadata DV8919X-EE ja 65OLED819/12 seadmetes. Android TV äpp üle HDMI vs Google TV äpp.
Mõlemas seadmes on OTT, VLAN4 ei pikene Telia digiboksini (mul on oma ruuter ilma vlan confita)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
06.11.2025 14:04:34
|
|
|
| Müüri taga. Mis seal siis öeldakse?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.11.2025 14:06:50
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| Müüri taga. Mis seal siis öeldakse? |
Kasvõi seda: "Telia on kohustatud pakkuma sidekanalisatsiooni kõigile soovijatele kulupõhise hinnaga ning riigi kehtestatud juurdepääsutingimustel. TTJA kontrollib iga aasta Telia kaablikanalisatsiooni rendihindade kulule orienteeritust."
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.11.2025 14:33:17
|
|
|
Vastati ka selliselt
| tsitaat: |
Olukorda muudaks sidetaristuga arvestamine hoonete ja teede ehituse ajal
Sidesektor (sh Telia) on juba varem pööranud tähelepanu muredele ja kitsaskohtadele, mis on pikki aastaid takistanud Eestis sidetaristu, nagu mobiilimastide ja lairibavõrkude rajamist ning seeläbi ka tänapäevaste digiteenuste ja kiire interneti pakkumist Eesti inimestele ja ettevõtetele. Soovime, et tulevikus keskendutaks näiteks uusi elamupiirkondi ja riigiteid planeerides kohe ka sideinfrastruktuuri arendamisele, et kiirendada tänapäeva konkurentsitiheda sideturu arengut.
Üks probleeme on see, et kõigepealt ehitatakse valmis teed, tänavad ja majad ning seejärel hakatakse mõtlema, kuidas ja kuhu tee alla saaks hakata paigaldama sidekaableid. Koroonaaeg ja paindlik töötegemine näitas selgelt, et inimesed vajavad head ja stabiilset internetiühendust. Selleks on aga vaja rajada optilisi ühendusi – üksnes üle õhu pakutav mobiilne internet ei ole selleks piisav.
Selleni jõudmiseks on muu hulgas vaja suurendada eri osaliste (sh kohalike omavalitsuste ja maaomanike) teadlikkust tänapäevase side valdkonna kohta, vältimaks põhjendamatuid nõudeid sidevõrkude rajamisele ning soodustamaks majasiseste valguskaablivõrkude rajamist, mis suurendab veelgi valikuvõimalust. On hea teada, et riigil on lõpuks plaanis astuda selles suunas vähemalt mõni asjakohane samm ning muuta ka seadusi ja määrusi. |
Siin paljud maa- ja majaomanikud ei luba oma kinnistule, midagi paigaldada.
Kuigi saaks ka nii, nagu pildil nähtuna euroopas tehakse.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.11.2025 14:39:23
|
|
|
| jägaja, ma pole sidevõrkude ehitamise alal eriline spetsialist, ütle paari lausega mida see lahendus endast täpselt kujutab mille pildi panid.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
06.11.2025 15:28:35
|
|
|
| Küsimus pole ju ainult hinnas. Telia lihtsalt ütleb, et kogu maht on broneeritud ja kogu lugu. Keegi ei saa oma kaablit lisada sina kanalisatsooni, isegi kui maksta tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.11.2025 15:36:50
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Telia lihtsalt ütleb, et kogu maht on broneeritud ja kogu lugu. Keegi ei saa oma kaablit lisada sina kanalisatsooni, isegi kui maksta tahaks. |
On see fakt või FUD?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.11.2025 15:45:31
|
|
|
| tsitaat: |
2025. aastal on sideturu osalised küsinud Telia käest kaablikanalisatsiooni rendiks vajalikke tehnilisi tingimusi veidi üle 1100 kaablikanalisatsiooni lõigule. Rentima on seejuures asutud ligi 1000 lõiku. Teisisõnu – 85% kõigist taotlustest on rahuldatud.
Põhjusel, et vaba paigalduskoht puudub, kuna maht on juba täis, ei saanud teised sideteenuse osutajad Telialt kaablikanalisatsiooni rentida üksnes 5% juhtudest. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
06.11.2025 17:21:14
|
|
|
Hehe, nimesid nimetamata, ma olin tükk aega tagasi seotud ühe kah monopoolseks peetava koha tarkvara arendusega. Oli ka kohustus konkurentidele ressurssi pakkuda. See oli nii kohmakaks, aeglaseks ja ebameeldivaks tehtud, et noh, seda ei kasutatud. Tehti ainult nii vähe, et regulaatoril polnud otseselt millestki kinni hakata. Protsentides oli statistika ilus.
Kas võib olla, et telia avasüli konkurente ootab ja oma võimekust kasutada aitab?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.11.2025 18:36:22
|
|
|
| taavi kirjutas: |
Hehe, nimesid nimetamata, ma olin tükk aega tagasi seotud ühe kah monopoolseks peetava koha tarkvara arendusega. Oli ka kohustus konkurentidele ressurssi pakkuda. See oli nii kohmakaks, aeglaseks ja ebameeldivaks tehtud, et noh, seda ei kasutatud. Tehti ainult nii vähe, et regulaatoril polnud otseselt millestki kinni hakata. Protsentides oli statistika ilus.
Kas võib olla, et telia avasüli konkurente ootab ja oma võimekust kasutada aitab? :D |
Seega FUD?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.11.2025 20:12:59
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| jägaja, ma pole sidevõrkude ehitamise alal eriline spetsialist, ütle paari lausega mida see lahendus endast täpselt kujutab mille pildi panid. |
Kogu see optikavõrk, mida siin raske raha eest maasse kaevatakse ja Teliale sidekanalistasiooni "röögatult kallist" hinda ei olda nõus maksma, on veetud mööda majade fassaade, kõik liitumised käivad sedamööda.
Meil siin mäletatakse ja ilmselt eksisteerib tänapäevalgi, et magalates veetigi katuseid mööda sidevõrkusid. Algul telepilt ja hiljem muud teenused. Ei mingit maa kaevamist.
Aga kuna meil see vaatepilt risustab tundlikuma inimese silma ja ilumeelt, ja majaomanikud ei taha oma fassaadile selliseid asju, siis süüdistatakse linna, et ei saa tänavat üles kaevata netikaabli paigaldamiseks.
See pilt on paras pusa, nägin ka viisakamalt veetud paigaldisi, maja fassaadiga värvitoonitoonis torudega veetud, läbi välisseina läheb igasse korterisse, või siis kusagilt trepikodadest hargneb korteritesse.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
06.11.2025 20:31:11
|
|
|
| Kortermajadega ongi lihtsam. Jäme "ots" läheb reeglina otse keldrisse ja sealt siis igale kliendile tema kiud korterisse. Eramutega on paraku keerulisem, sest iga kiud tuleb eraldi vedada. Kui isegi tänava otsa saab ühe "jämeda otsa" siis igasse eramusse eraldi peab eraldi kaevama jne. Nohjah, praktiseeritakse ka mööda õhuliini ehk siis mööda elektriposte optika vedamist, aga "maha matta" on kindlam, et ilmastik ehk võimalikud tormid siiski peidavad endas riski, et kaabel puruneb. Kasvõi juba see risk, et et keegi sõidab elektriposti maha. Maha "maetu" puhul on küll riskiks kopamehe viga aga see tõenäosus on väga väike. Enamasti on sidetrassi paiknemine teada ja kaevamist selleks et kanalisatsiooni või soojatorustikku uuendada, saab teha nii, et kaevamisega maha maetud optikat ei vigasta. Muidugi kui valesti märgitud, taristuplaani joonist valesti tõlgendatud siis see risk on ka olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2025 12:40:51
|
|
|
Telia iseteenindus katki?
Ei näe midagi, teha ei saa midagi...äpis ka ei näita ühtefi numbrit ega teenust...
123 ka ei tööta nädalavahetusel...oeh
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.11.2025 13:21:49
|
|
|
Töölaud näitab kõiki tellitud teenuseid kenasti. Muutmist ei proovinud, pole põhjust.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2025 13:28:23
|
|
|
Nüüd hakkas tööle
ennem helistasin rikkesse, olid teadlikud, et asi piixus, lubati 3ks tööle saada, said varem
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.11.2025 13:44:50
|
|
|
Telia saatis reklaami, et nad pakuvad Netflixi (mitte just kõige värskem uudis). Samas lõpetasid nad äsja Spotify pakkumise ära. Arvestades, et nad Netflixile mingit erilist soodustust ei paku, siis miks peaks nende kaudu seda tellima? Eriti arvestades, et nad võivad selle vahendamise iga kell ära lõpetada
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.11.2025 13:50:38
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Telia saatis reklaami, et nad pakuvad Netflixi (mitte just kõige värskem uudis). Samas lõpetasid nad äsja Spotify pakkumise ära. Arvestades, et nad Netflixile mingit erilist soodustust ei paku, siis miks peaks nende kaudu seda tellima? Eriti arvestades, et nad võivad selle vahendamise iga kell ära lõpetada  |
Netflix ilmselt tahab su krediitkaardi andmeid ja siis kurjad äkkerid teevad su konto kohe tühjaks. Telia arve saad postkontoris sulas ka maksta(vist)
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.11.2025 14:03:03
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Telia saatis reklaami, et nad pakuvad Netflixi (mitte just kõige värskem uudis). Samas lõpetasid nad äsja Spotify pakkumise ära. Arvestades, et nad Netflixile mingit erilist soodustust ei paku, siis miks peaks nende kaudu seda tellima? Eriti arvestades, et nad võivad selle vahendamise iga kell ära lõpetada  |
See Stream vms see pakett on, tuleb kokkuvõttes suht OK hinnaga kui sulle kohalikest põhikanalitest, järelvaatamisest ja NF-st piisab.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
17.11.2025 11:01:53
|
|
|
Ei tule odavam, kui põhikanalid ja NF eraldi.
Kes konto tühjendamist kardab, maksab Netflixi eest virtuaalkaardiga.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.11.2025 11:52:21
|
|
|
Kas see, et Netflixiga seotud kaardi pealt raha varastatakse on suur probleem?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.11.2025 11:54:39
|
|
|
Kuulen ka esimest korda.
Ja limiitidest ka vist kuuldud pole.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.11.2025 13:21:06
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Ei tule odavam, kui põhikanalid ja NF eraldi.
Kes konto tühjendamist kardab, maksab Netflixi eest virtuaalkaardiga. |
Mini 8,13€
Järelvaatamine 7,11 €
Kokku 15,24 + NF 11.99€ (HD)
Stream pakett kus NF sees maksab 17,27€ (+2€ NF HD lisaks).
Mini-s on jah kanaleid rohkem aga järelvaatamine tuleb eraldi tellida.
Stream tuleb kokkuvõttes odavam kui sulle kohalikest põhikanalitest, järelvaatamisest ja NF-st piisab.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
17.11.2025 13:32:21
|
|
|
| aga kui kodus nõutakse TV3 Goldi, siis ei jää sellest võrdlusest midagi järgi. Mingil imelikul põhjusel unustati see Streami panna ja nii on see siiamaani, lisakanalina ei saa seda juurde ka tellida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
17.11.2025 14:43:11
|
|
|
| Standard + Netflix pakett on tekkinud, 28,46 eest 56 kanalit, järelvaatamine ja netflix ja HBO. 1,26 (3,26 kui 4K netflix võtta) eurot rohkem kui mini+järelvaatamine+netflix. HBO ja hunnik kanaleid lisaks. Ja raha jääb kaardile alles.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.11.2025 14:56:22
|
|
|
Tuleks teisendada pigem palju maksab 1h telekavaatamist või mis on ühe kanali hind.
Nagu poes on ühiku hind nõutud.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.11.2025 15:04:24
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Tuleks teisendada pigem palju maksab 1h telekavaatamist või mis on ühe kanali hind.
Nagu poes on ühiku hind nõutud. |
...või vaataks üldse vähem telekat (vahet pole, on see YT, NFLX, GO3 või ERR). Või kui on soov vaadata ja maksta ka, siis milleks oma pead vaevata selle pärast, kas nüüd kuus kulub üks-kaks stati kohvi rohkem või vähem. Mõttetu energiakulu.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.11.2025 15:07:00
|
|
|
| Valetad kui ütled et soovid maksta
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.11.2025 15:19:56
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
Ei tule odavam, kui põhikanalid ja NF eraldi.
Kes konto tühjendamist kardab, maksab Netflixi eest virtuaalkaardiga. |
Mini 8,13€
Järelvaatamine 7,11 €
Kokku 15,24 + NF 11.99€ (HD)
Stream pakett kus NF sees maksab 17,27€ (+2€ NF HD lisaks).
Mini-s on jah kanaleid rohkem aga järelvaatamine tuleb eraldi tellida.
Stream tuleb kokkuvõttes odavam kui sulle kohalikest põhikanalitest, järelvaatamisest ja NF-st piisab. |
Mul on mini + järelvaatamine ainult. Netflix HD otse maksab 9,99€. Kas see Stream tuleb odavam?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.11.2025 15:24:23
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Tuleks teisendada pigem palju maksab 1h telekavaatamist või mis on ühe kanali hind.
Nagu poes on ühiku hind nõutud. |
Aga poest võin ma osta ühe pudeli coca-colat. Ma ei pea ostma kasti, kus on veel hulk muid limonaade sees mida ma ei kavatsegi juua.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.11.2025 15:25:50
|
|
|
| Ja samamoodi võib endale sobiva teleteenuse valida, ei pea erinevatega lepinguid tegema
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.11.2025 15:42:03
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Standard + Netflix pakett on tekkinud, 28,46 eest 56 kanalit, järelvaatamine ja netflix ja HBO. 1,26 (3,26 kui 4K netflix võtta) eurot rohkem kui mini+järelvaatamine+netflix. HBO ja hunnik kanaleid lisaks. Ja raha jääb kaardile alles. |
Tõesti-tõesti.
Hetkel maksan 30,33€ (lisavaatajakoht võetud), Standard + Netflix pakett tuleks 30,46€. HBO-d võibolla isegi aegajalt vaataks, muudest lisakanalitest pole keegi senini puudust tundnud.
Peab võibolla paketivahetust kaaluma.
| Betamax kirjutas: |
| Mul on mini + järelvaatamine ainult. Netflix HD otse maksab 9,99€. Kas see Stream tuleb odavam? |
Jälle sa lihtne inimene ei viitsi ise kalkulaatorit kasutada?
Mini 8,13€ + järelvaatamine 7,11 € + NF 9,99€ => 25,23€
Stream => 17,27€
Mis kanalid kusagil on saad vaadata => https://www.telia.ee/era/tv/tv-paketid/#paketid-tabel
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
17.11.2025 16:19:00
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| aga kui kodus nõutakse TV3 Goldi, siis ei jää sellest võrdlusest midagi järgi. Mingil imelikul põhjusel unustati see Streami panna ja nii on see siiamaani, lisakanalina ei saa seda juurde ka tellida. |
Ei pruugi olla unustatud. G03 ei anna osasid kanaleid teistele telecom'idele müügiks (nagu näiteks. Sport 3 ja Sport Open).
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
17.11.2025 16:27:42
|
|
|
TV3 Gold on olemas kõikides teistes Telia pakettides, Stream on ainukene, milles see puudub (vt eespool ühes postituses olnud pakettides sisalduvate kanalite linki). Ma ei taha kuidagi uskuda, et Go3 kuidagi Telia üksikuid pakette reguleerib.
viimati muutis pppd 17.11.2025 16:28:47, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
17.11.2025 16:28:09
|
|
|
| sorry, siis küll, ei süvenenud.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.11.2025 18:45:47
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
Tuleks teisendada pigem palju maksab 1h telekavaatamist või mis on ühe kanali hind.
Nagu poes on ühiku hind nõutud. |
Aga poest võin ma osta ühe pudeli coca-colat. Ma ei pea ostma kasti, kus on veel hulk muid limonaade sees mida ma ei kavatsegi juua. |
Jah, mul ongi mingist ajast jäänud go3 mingi pakett 9 euro eest + telia nett 24.50 vms kuigi saaks etv hommikukohvi kõrvale ka jupiteri äpist panna... Harjumuse jõud, samas mõnikord on hea midagi taustaks mängima panna
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|