Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2025 16:04:39 vasta tsitaadiga

Mul on vaja ühte avalikku IP'd, kõik võib rahus olla NAT'i taga.
Ise müürime, ise haldame, ise VPN'itame.
Pole ka missioonikriitiline ühendus, et seda räigelt monitoorima peaks.

Üritati siin just prouale selgeks teha, et kui oma ruuterit tahame, siis peab ikka nende karbi võtma ja AIP ühenduse ja selle lõbu eest veel lisaks maksma.
Meil ei ole ühtegi neist asjadest vaja, võtaks tavalise koduühenduse kui antaks (ettevõttele ei anta).

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2025 16:47:31 vasta tsitaadiga

kirjutame
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2025 16:50:38 vasta tsitaadiga

Antakse ju. Ühes firmas millel natuke aitan IT asju korraldada on nii, et CAT tuleb sisse, selle otsas oma switch ja selle taga siis seadmed millest üks jagab LAN-s DHCP kaudu ka NAT aadresse.
Kusjuures neid AIP aadresse on rohkem kui 5.
Pole mingit Telia ruuterit.
Elisaga sama asi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2025 19:39:21 vasta tsitaadiga

Saime Kristiine Telia esinduses väga meeldiva teeninduse osaliseks kahel korral. Lihtsalt mainin ära.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2025 11:40:37 vasta tsitaadiga

Juhul, kui keegi plaanib Teliast osta uuskasutatud HP Elitebooki, siis kontrollige, et arvutil ekraani hinged ei loksu. Juhtusin Telia esindusse Viru Keskuses ja seal on uuskasutatud arvutid müügis. Kõik ilus ja kena - arvutid puhtad, korralikud, uueväärse välimusega. 5+ välimusega.
Aga... ametialane kretinism. Uurisin ekraanihingede seisu, HP suurim tüüpviga äriklassi masinatel. Ainult üksikutel ekraanid ei loksunud. G5 ja G6 puhul kergesti parandatav, aga sealt edasi G7 ja G8 enam mitte. Ja kui see loksumine piisavalt kaugele areneb, siis murrab korpuse puruks ja see tõenäoliselt mingi garantii alla ei lähe, kuna füüsiline kahjustus.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 08:31:14 vasta tsitaadiga

Telia äpp (pädevas OLED teleris) vs Android digiboks (Telia pakutav) kas on pildil kvaliteedivahet tänasel päeval või mitte?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 10:44:49 vasta tsitaadiga

Kas mõlemas siis sama äpp ei ole vä, et pilt erinev peaks olema?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 12:54:10 vasta tsitaadiga

Äpp on sama aga kas mitte mõned põhikanalid Telia boksi puhul kui kasutusel ka Telia ühendus ja ruuter, mitte multicasti ei kasutanud? Varasemast nagu silma jäänud.
Üldiselt vähet pole, üks paras digiplöga on see Telia pilt kui veidigi lähemalt vaadata.
Normaalsetest striimingteenustest jääb asi endiselt kaugele, isegi nende FHD pilt on kordades normaalsem.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.10.2025 15:00:03 vasta tsitaadiga

No teised streamid on oluliselt parema pildiga vs Telia. See on kindel jah thumbs_up.gif
box vs box...vahet pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2025 16:15:15 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Telia äpp (pädevas OLED teleris) vs Android digiboks (Telia pakutav) kas on pildil kvaliteedivahet tänasel päeval või mitte?


Mul on nii boks kui ka OLED teler, kui võrrelda OLED teleri taga äpi vs boksist tulevat pilti siis ei näe mingisugust vahet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2025 08:16:03 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Telia äpp (pädevas OLED teleris) vs Android digiboks (Telia pakutav) kas on pildil kvaliteedivahet tänasel päeval või mitte?


Mul 65 OLED Philips taga on pilt VIP5305 taga siiski parem kui TeliaTV android äpiga. Mingi aasta tagusega võrreldes on äpi pilt tunduvalt paranenud, kuid vahe on siiski märgatav Telia 400/400 ühendusega.

Siinsed Telia jüngrid ei teinud pildikvaliteedil vahet kui TeliaTV äpi kaudu oli pilt täielik ruubikukuubik ja udukogu alles. Voogedastus platvormide kvaliteedile muidugi ei saa TeliaTV pildi kvaliteet veel ligilähedalegi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2025 10:30:11 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Mul 65 OLED Philips taga on pilt VIP5305 taga siiski parem kui TeliaTV android äpiga.

Seda nüüd küll jah, aga eelnev küsija KoldK ei küsinud mitte "päris" boksi kohta, vaid Androidi boksi kohta. Et kas äpp ühes seadmes näitab paremat pilti kui teises seadmes.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2025 10:57:38 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
leits kirjutas:
Mul 65 OLED Philips taga on pilt VIP5305 taga siiski parem kui TeliaTV android äpiga.

Seda nüüd küll jah, aga eelnev küsija KoldK ei küsinud mitte "päris" boksi kohta, vaid Androidi boksi kohta. Et kas äpp ühes seadmes näitab paremat pilti kui teises seadmes.
 


Ma ka ei täpsustanud, kuid mul on nii Telia android boks kui ka Philipsi OLED teler ning ei ole vahet pildi kvaliteedil boksi äpp vs teleri äpp. VLAN4 boks ei näe, pole Telia ruuterit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2025 23:07:55 vasta tsitaadiga

Täpsustan siis veidi oma küsimust, et kas Telia enda pakutava Android TV digiboksiga (DV8919X-EE) on pilt parem kui OLED teler (Google TV) Telia äpiga. Või ei ole tänasel päeval pildil vahet?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2025 23:21:53 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Täpsustan siis veidi oma küsimust, et kas Telia enda pakutava Android TV digiboksiga (DV8919X-EE) on pilt parem kui OLED teler (Google TV) Telia äpiga. Või ei ole tänasel päeval pildil vahet?


Ei ole vahet kui vaadata DV8919X-EE ja 65OLED819/12 seadmetes. Android TV äpp üle HDMI vs Google TV äpp.
Mõlemas seadmes on OTT, VLAN4 ei pikene Telia digiboksini (mul on oma ruuter ilma vlan confita)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 13:45:21 vasta tsitaadiga

https://epl.delfi.ee/artikkel/120415208/telia-tehnoloogiajuht-suudistused-nagu-telia-takistaks-soodsa-interneti-koigile-pakkumist-ei-vasta-toele

Näeb ka mündi teist poolt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 14:04:34 vasta tsitaadiga

Müüri taga. Mis seal siis öeldakse?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 14:06:50 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Müüri taga. Mis seal siis öeldakse?
Kasvõi seda: "Telia on kohustatud pakkuma sidekanalisatsiooni kõigile soovijatele kulupõhise hinnaga ning riigi kehtestatud juurdepääsutingimustel. TTJA kontrollib iga aasta Telia kaablikanalisatsiooni rendihindade kulule orienteeritust."
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.11.2025 14:33:17 vasta tsitaadiga

Vastati ka selliselt
tsitaat:
Olukorda muudaks sidetaristuga arvestamine hoonete ja teede ehituse ajal
Sidesektor (sh Telia) on juba varem pööranud tähelepanu muredele ja kitsaskohtadele, mis on pikki aastaid takistanud Eestis sidetaristu, nagu mobiilimastide ja lairibavõrkude rajamist ning seeläbi ka tänapäevaste digiteenuste ja kiire interneti pakkumist Eesti inimestele ja ettevõtetele. Soovime, et tulevikus keskendutaks näiteks uusi elamupiirkondi ja riigiteid planeerides kohe ka sideinfrastruktuuri arendamisele, et kiirendada tänapäeva konkurentsitiheda sideturu arengut.

Üks probleeme on see, et kõigepealt ehitatakse valmis teed, tänavad ja majad ning seejärel hakatakse mõtlema, kuidas ja kuhu tee alla saaks hakata paigaldama sidekaableid. Koroonaaeg ja paindlik töötegemine näitas selgelt, et inimesed vajavad head ja stabiilset internetiühendust. Selleks on aga vaja rajada optilisi ühendusi – üksnes üle õhu pakutav mobiilne internet ei ole selleks piisav.

Selleni jõudmiseks on muu hulgas vaja suurendada eri osaliste (sh kohalike omavalitsuste ja maaomanike) teadlikkust tänapäevase side valdkonna kohta, vältimaks põhjendamatuid nõudeid sidevõrkude rajamisele ning soodustamaks majasiseste valguskaablivõrkude rajamist, mis suurendab veelgi valikuvõimalust. On hea teada, et riigil on lõpuks plaanis astuda selles suunas vähemalt mõni asjakohane samm ning muuta ka seadusi ja määrusi.


Siin paljud maa- ja majaomanikud ei luba oma kinnistule, midagi paigaldada.
Kuigi saaks ka nii, nagu pildil nähtuna euroopas tehakse.

Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 14:39:23 vasta tsitaadiga

jägaja, ma pole sidevõrkude ehitamise alal eriline spetsialist, ütle paari lausega mida see lahendus endast täpselt kujutab mille pildi panid.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 15:28:35 vasta tsitaadiga

Küsimus pole ju ainult hinnas. Telia lihtsalt ütleb, et kogu maht on broneeritud ja kogu lugu. Keegi ei saa oma kaablit lisada sina kanalisatsooni, isegi kui maksta tahaks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 15:36:50 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Telia lihtsalt ütleb, et kogu maht on broneeritud ja kogu lugu. Keegi ei saa oma kaablit lisada sina kanalisatsooni, isegi kui maksta tahaks.
On see fakt või FUD?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 15:45:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
2025. aastal on sideturu osalised küsinud Telia käest kaablikanalisatsiooni rendiks vajalikke tehnilisi tingimusi veidi üle 1100 kaablikanalisatsiooni lõigule. Rentima on seejuures asutud ligi 1000 lõiku. Teisisõnu – 85% kõigist taotlustest on rahuldatud.
Põhjusel, et vaba paigalduskoht puudub, kuna maht on juba täis, ei saanud teised sideteenuse osutajad Telialt kaablikanalisatsiooni rentida üksnes 5% juhtudest.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 17:21:14 vasta tsitaadiga

Hehe, nimesid nimetamata, ma olin tükk aega tagasi seotud ühe kah monopoolseks peetava koha tarkvara arendusega. Oli ka kohustus konkurentidele ressurssi pakkuda. See oli nii kohmakaks, aeglaseks ja ebameeldivaks tehtud, et noh, seda ei kasutatud. Tehti ainult nii vähe, et regulaatoril polnud otseselt millestki kinni hakata. Protsentides oli statistika ilus.

Kas võib olla, et telia avasüli konkurente ootab ja oma võimekust kasutada aitab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 18:36:22 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Hehe, nimesid nimetamata, ma olin tükk aega tagasi seotud ühe kah monopoolseks peetava koha tarkvara arendusega. Oli ka kohustus konkurentidele ressurssi pakkuda. See oli nii kohmakaks, aeglaseks ja ebameeldivaks tehtud, et noh, seda ei kasutatud. Tehti ainult nii vähe, et regulaatoril polnud otseselt millestki kinni hakata. Protsentides oli statistika ilus.

Kas võib olla, et telia avasüli konkurente ootab ja oma võimekust kasutada aitab? :D
Seega FUD?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.11.2025 20:12:59 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
jägaja, ma pole sidevõrkude ehitamise alal eriline spetsialist, ütle paari lausega mida see lahendus endast täpselt kujutab mille pildi panid.


Kogu see optikavõrk, mida siin raske raha eest maasse kaevatakse ja Teliale sidekanalistasiooni "röögatult kallist" hinda ei olda nõus maksma, on veetud mööda majade fassaade, kõik liitumised käivad sedamööda.

Meil siin mäletatakse ja ilmselt eksisteerib tänapäevalgi, et magalates veetigi katuseid mööda sidevõrkusid. Algul telepilt ja hiljem muud teenused. Ei mingit maa kaevamist.
Aga kuna meil see vaatepilt risustab tundlikuma inimese silma ja ilumeelt, ja majaomanikud ei taha oma fassaadile selliseid asju, siis süüdistatakse linna, et ei saa tänavat üles kaevata netikaabli paigaldamiseks.

See pilt on paras pusa, nägin ka viisakamalt veetud paigaldisi, maja fassaadiga värvitoonitoonis torudega veetud, läbi välisseina läheb igasse korterisse, või siis kusagilt trepikodadest hargneb korteritesse.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 20:31:11 vasta tsitaadiga

Kortermajadega ongi lihtsam. Jäme "ots" läheb reeglina otse keldrisse ja sealt siis igale kliendile tema kiud korterisse. Eramutega on paraku keerulisem, sest iga kiud tuleb eraldi vedada. Kui isegi tänava otsa saab ühe "jämeda otsa" siis igasse eramusse eraldi peab eraldi kaevama jne. Nohjah, praktiseeritakse ka mööda õhuliini ehk siis mööda elektriposte optika vedamist, aga "maha matta" on kindlam, et ilmastik ehk võimalikud tormid siiski peidavad endas riski, et kaabel puruneb. Kasvõi juba see risk, et et keegi sõidab elektriposti maha. Maha "maetu" puhul on küll riskiks kopamehe viga aga see tõenäosus on väga väike. Enamasti on sidetrassi paiknemine teada ja kaevamist selleks et kanalisatsiooni või soojatorustikku uuendada, saab teha nii, et kaevamisega maha maetud optikat ei vigasta. Muidugi kui valesti märgitud, taristuplaani joonist valesti tõlgendatud siis see risk on ka olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2025 12:40:51 vasta tsitaadiga

Telia iseteenindus katki?
Ei näe midagi, teha ei saa midagi...äpis ka ei näita ühtefi numbrit ega teenust...

123 ka ei tööta nädalavahetusel...oeh icon_evil.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2025 13:21:49 vasta tsitaadiga

Töölaud näitab kõiki tellitud teenuseid kenasti. Muutmist ei proovinud, pole põhjust.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2025 13:28:23 vasta tsitaadiga

Nüüd hakkas tööle

ennem helistasin rikkesse, olid teadlikud, et asi piixus, lubati 3ks tööle saada, said varem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2025 13:44:50 vasta tsitaadiga

Telia saatis reklaami, et nad pakuvad Netflixi (mitte just kõige värskem uudis). Samas lõpetasid nad äsja Spotify pakkumise ära. Arvestades, et nad Netflixile mingit erilist soodustust ei paku, siis miks peaks nende kaudu seda tellima? Eriti arvestades, et nad võivad selle vahendamise iga kell ära lõpetada icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2025 13:50:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Telia saatis reklaami, et nad pakuvad Netflixi (mitte just kõige värskem uudis). Samas lõpetasid nad äsja Spotify pakkumise ära. Arvestades, et nad Netflixile mingit erilist soodustust ei paku, siis miks peaks nende kaudu seda tellima? Eriti arvestades, et nad võivad selle vahendamise iga kell ära lõpetada icon_rolleyes.gif


Netflix ilmselt tahab su krediitkaardi andmeid ja siis kurjad äkkerid teevad su konto kohe tühjaks. Telia arve saad postkontoris sulas ka maksta(vist) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2025 14:03:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Telia saatis reklaami, et nad pakuvad Netflixi (mitte just kõige värskem uudis). Samas lõpetasid nad äsja Spotify pakkumise ära. Arvestades, et nad Netflixile mingit erilist soodustust ei paku, siis miks peaks nende kaudu seda tellima? Eriti arvestades, et nad võivad selle vahendamise iga kell ära lõpetada icon_rolleyes.gif
See Stream vms see pakett on, tuleb kokkuvõttes suht OK hinnaga kui sulle kohalikest põhikanalitest, järelvaatamisest ja NF-st piisab.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.11.2025 11:01:53 vasta tsitaadiga

Ei tule odavam, kui põhikanalid ja NF eraldi.
Kes konto tühjendamist kardab, maksab Netflixi eest virtuaalkaardiga.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 11:52:21 vasta tsitaadiga

Kas see, et Netflixiga seotud kaardi pealt raha varastatakse on suur probleem? icon_eek.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2025 11:54:39 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Kuulen ka esimest korda.
Ja limiitidest ka vist kuuldud pole.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 13:21:06 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Ei tule odavam, kui põhikanalid ja NF eraldi.
Kes konto tühjendamist kardab, maksab Netflixi eest virtuaalkaardiga.
Mini 8,13€
Järelvaatamine 7,11 €
Kokku 15,24 + NF 11.99€ (HD)

Stream pakett kus NF sees maksab 17,27€ (+2€ NF HD lisaks).

Mini-s on jah kanaleid rohkem aga järelvaatamine tuleb eraldi tellida.

Stream tuleb kokkuvõttes odavam kui sulle kohalikest põhikanalitest, järelvaatamisest ja NF-st piisab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.11.2025 13:32:21 vasta tsitaadiga

aga kui kodus nõutakse TV3 Goldi, siis ei jää sellest võrdlusest midagi järgi. Mingil imelikul põhjusel unustati see Streami panna ja nii on see siiamaani, lisakanalina ei saa seda juurde ka tellida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 14:43:11 vasta tsitaadiga

Standard + Netflix pakett on tekkinud, 28,46 eest 56 kanalit, järelvaatamine ja netflix ja HBO. 1,26 (3,26 kui 4K netflix võtta) eurot rohkem kui mini+järelvaatamine+netflix. HBO ja hunnik kanaleid lisaks. Ja raha jääb kaardile alles.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 14:56:22 vasta tsitaadiga

Tuleks teisendada pigem palju maksab 1h telekavaatamist või mis on ühe kanali hind.
Nagu poes on ühiku hind nõutud.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 15:04:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Tuleks teisendada pigem palju maksab 1h telekavaatamist või mis on ühe kanali hind.
Nagu poes on ühiku hind nõutud.
...või vaataks üldse vähem telekat (vahet pole, on see YT, NFLX, GO3 või ERR). Või kui on soov vaadata ja maksta ka, siis milleks oma pead vaevata selle pärast, kas nüüd kuus kulub üks-kaks stati kohvi rohkem või vähem. Mõttetu energiakulu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2025 15:07:00 vasta tsitaadiga

Valetad kui ütled et soovid maksta
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 15:19:56 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
von Wu kirjutas:
Ei tule odavam, kui põhikanalid ja NF eraldi.
Kes konto tühjendamist kardab, maksab Netflixi eest virtuaalkaardiga.
Mini 8,13€
Järelvaatamine 7,11 €
Kokku 15,24 + NF 11.99€ (HD)

Stream pakett kus NF sees maksab 17,27€ (+2€ NF HD lisaks).

Mini-s on jah kanaleid rohkem aga järelvaatamine tuleb eraldi tellida.

Stream tuleb kokkuvõttes odavam kui sulle kohalikest põhikanalitest, järelvaatamisest ja NF-st piisab.

Mul on mini + järelvaatamine ainult. Netflix HD otse maksab 9,99€. Kas see Stream tuleb odavam?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 15:24:23 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Tuleks teisendada pigem palju maksab 1h telekavaatamist või mis on ühe kanali hind.
Nagu poes on ühiku hind nõutud.


Aga poest võin ma osta ühe pudeli coca-colat. Ma ei pea ostma kasti, kus on veel hulk muid limonaade sees mida ma ei kavatsegi juua.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2025 15:25:50 vasta tsitaadiga

Ja samamoodi võib endale sobiva teleteenuse valida, ei pea erinevatega lepinguid tegema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 15:42:03 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Standard + Netflix pakett on tekkinud, 28,46 eest 56 kanalit, järelvaatamine ja netflix ja HBO. 1,26 (3,26 kui 4K netflix võtta) eurot rohkem kui mini+järelvaatamine+netflix. HBO ja hunnik kanaleid lisaks. Ja raha jääb kaardile alles.
Tõesti-tõesti.
Hetkel maksan 30,33€ (lisavaatajakoht võetud), Standard + Netflix pakett tuleks 30,46€. HBO-d võibolla isegi aegajalt vaataks, muudest lisakanalitest pole keegi senini puudust tundnud.
Peab võibolla paketivahetust kaaluma.

Betamax kirjutas:
Mul on mini + järelvaatamine ainult. Netflix HD otse maksab 9,99€. Kas see Stream tuleb odavam?
Jälle sa lihtne inimene ei viitsi ise kalkulaatorit kasutada? icon_lol.gif
Mini 8,13€ + järelvaatamine 7,11 € + NF 9,99€ => 25,23€
Stream => 17,27€

Mis kanalid kusagil on saad vaadata => https://www.telia.ee/era/tv/tv-paketid/#paketid-tabel

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 16:19:00 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
aga kui kodus nõutakse TV3 Goldi, siis ei jää sellest võrdlusest midagi järgi. Mingil imelikul põhjusel unustati see Streami panna ja nii on see siiamaani, lisakanalina ei saa seda juurde ka tellida.


Ei pruugi olla unustatud. G03 ei anna osasid kanaleid teistele telecom'idele müügiks (nagu näiteks. Sport 3 ja Sport Open).
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.11.2025 16:27:42 vasta tsitaadiga

TV3 Gold on olemas kõikides teistes Telia pakettides, Stream on ainukene, milles see puudub (vt eespool ühes postituses olnud pakettides sisalduvate kanalite linki). Ma ei taha kuidagi uskuda, et Go3 kuidagi Telia üksikuid pakette reguleerib.

viimati muutis pppd 17.11.2025 16:28:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 16:28:09 vasta tsitaadiga

sorry, siis küll, ei süvenenud.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2025 18:45:47 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Tuleks teisendada pigem palju maksab 1h telekavaatamist või mis on ühe kanali hind.
Nagu poes on ühiku hind nõutud.


Aga poest võin ma osta ühe pudeli coca-colat. Ma ei pea ostma kasti, kus on veel hulk muid limonaade sees mida ma ei kavatsegi juua.


Jah, mul ongi mingist ajast jäänud go3 mingi pakett 9 euro eest + telia nett 24.50 vms kuigi saaks etv hommikukohvi kõrvale ka jupiteri äpist panna... Harjumuse jõud, samas mõnikord on hea midagi taustaks mängima panna

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.