Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1171, 1172, 1173 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2025 22:18:38 vasta tsitaadiga

Telia ühendus aegajalt katkendlik ja väga häirib.

Ruuter Genexis Aura E650 ja Adtran optilise kaabli vastuvõtja. Kiirus 400 üles ja alla.

Taastasin tehasesätted ,tegin restardi ja ei aita.
Mõnel õhtul pole mingit probleemi.

Kas peaksin seadmed välja vahetama või on see Telia enda ühenduse probleem?

Mingeid töid minu piirkonnas ei toimu.

Test Telia kodulehel ütleb ,et kõik OK kuigi testi ajal TV pilt seisab.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2025 22:48:32 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
Telia ühendus aegajalt katkendlik ja väga häirib.

Ruuter Genexis Aura E650 ja Adtran optilise kaabli vastuvõtja. Kiirus 400 üles ja alla.

Taastasin tehasesätted ,tegin restardi ja ei aita.
Mõnel õhtul pole mingit probleemi.

Kas peaksin seadmed välja vahetama või on see Telia enda ühenduse probleem?

Mingeid töid minu piirkonnas ei toimu.

Test Telia kodulehel ütleb ,et kõik OK kuigi testi ajal TV pilt seisab.
123 ☎️
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2025 22:58:48 vasta tsitaadiga

Olen juba helistanud. Öeldi ,et tõrkeid pole näha.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2025 23:45:12 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
Olen juba helistanud. Öeldi ,et tõrkeid pole näha.
Kui on rendiseadmed ja oled kindel, et kohapeal oma osas muret pole, anna uuesti teada ja nõua lahendust.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2025 16:58:48 vasta tsitaadiga

Kui pead seda katkendlikuse all silmas, et lehed ei lae esimese korraga ära, siis omal sarnane mure aga mind ennast häirib väga minimaalselt. Pole rohkem viitsind sinna aega panustada. Alles hiljuti olid siinkandis hooldustööd ja ma julgeks nagu öelda, et läks paremaks aga.....

Naine just ütles, et et ikka sama jama.
Seega ma ise olen lihtsalt F5 paar korda vajutanud, kuna see on harva.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 20.10.2025 20:05:02 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Kui pead seda katkendlikuse all silmas, et lehed ei lae esimese korraga ära, siis omal sarnane mure aga mind ennast häirib väga minimaalselt. Pole rohkem viitsind sinna aega panustada. Alles hiljuti olid siinkandis hooldustööd ja ma julgeks nagu öelda, et läks paremaks aga.....

Naine just ütles, et et ikka sama jama.
Seega ma ise olen lihtsalt F5 paar korda vajutanud, kuna see on harva.

Mul kodus ja töö juures Telia optikaga ühendus, kodus 200/200, töö juures palju kordi kõvem, täpselt ei tea.
Brauseriga on veebilehtede laadimine tajutavalt sama kiire.
Küll aga kodus on mõnede lehtedega (näiteks postimees.ee) selline lugu, et lehe laadimine jääb rippuma kui leht suunab välist sisu tooma. Siis tuleb kord või paar refreshida ja siis tuleb väiline sisu robinal kohale ja leht laetakse lõpuni ära. Mälu järgi näiteks fonts.mingigooglesait.com, fbcdn.cloudflare.com ... Töö juures sarnast asja absoluutselt ei esine. Võib muidugi olla, et laiatarbelehtede püsisisu on proxys, aga ega ma ei tea täpselt kuidas töö juures asjad on üles seatud.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2025 20:28:10 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:

Mul kodus ja töö juures Telia optikaga ühendus, kodus 200/200, töö juures palju kordi kõvem, täpselt ei tea.
Brauseriga on veebilehtede laadimine tajutavalt sama kiire.
Küll aga kodus on mõnede lehtedega (näiteks postimees.ee) selline lugu, et lehe laadimine jääb rippuma kui leht suunab välist sisu tooma. Siis tuleb kord või paar refreshida ja siis tuleb väiline sisu robinal kohale ja leht laetakse lõpuni ära. Mälu järgi näiteks fonts.mingigooglesait.com, fbcdn.cloudflare.com ... Töö juures sarnast asja absoluutselt ei esine. Võib muidugi olla, et laiatarbelehtede püsisisu on proxys, aga ega ma ei tea täpselt kuidas töö juures asjad on üles seatud.
Kas kodusel brauseril või võrgus on mingi "lisa"? A la uBlock Origin, Pi-Hole, Brave browser ise? Liiga tihti on just ületuunitud tarkvara põhjuseks sellistel puhkudel.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 20.10.2025 21:46:46 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Kas kodusel brauseril või võrgus on mingi "lisa"? A la uBlock Origin, Pi-Hole, Brave browser ise? Liiga tihti on just ületuunitud tarkvara põhjuseks sellistel puhkudel.

uBlock origin on nii tööl kui kodus.
Kodus on softrouter (OpnSense + ZenArmor), töö juures tõenäoliselt mingid Cisco kastid, sh korporatiivreeglite järgi konfitud firewall. Aga.... sama jama oli kodus ka Telioni X2-ga.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 20.10.2025 22:24:48 vasta tsitaadiga

sellise asja tõenäolise põhjuse kohta on isegi haiku kirjutatud
tsitaat:
It’s not DNS
There’s no way it’s DNS
It was DNS
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 20.10.2025 22:51:43 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
sellise asja tõenäolise põhjuse kohta on isegi haiku kirjutatud
tsitaat:
It’s not DNS
There’s no way it’s DNS
It was DNS

Endal ka selleteemalised kahtlused olnud.
Aga vahet pole kas Telia või Google DNS.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2025 00:21:06 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:

Endal ka selleteemalised kahtlused olnud.
Aga vahet pole kas Telia või Google DNS.
Vahe on selles, kas ise ühendust tuunid või mitte.

Võta neitsilik brauser, puhas install ja ühegi lisata. Viska igasugused softiruuterid, vahekarbid ja muu minema, pane puhta installiga ja tuunimata linux Telia ruuteri taha. Ja vaata, kuidas siis töötab.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2025 22:21:00 vasta tsitaadiga

Kas mu boks suri järsku ära või mils telia pilt kadus koos signaaliga?
E:
Vahetasin hdmi sisendi ära ja pilt tagasi...huvitav....eks kunagi vaatab täpsemalt.
Korra hakkas vigast pilti näitama orika hdmi pesaga siis rohkem enam ei näinud halligi.

Vb lg hdmi pesa väsis lambist ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2025 23:13:19 vasta tsitaadiga

Mu vanema LG teleri HDMI sisend ka vilgub vahest (Kasutan telekat arvutimonitorina). Ära veel surnud pole, aga mõnel korral olen lausa tehaseseadete taastamise teinud telerile (sellest on abi olnud,muidu pilt hall sigrimigri nagu analoogajastu kineskoobi pilt ilma signaalita icon_biggrin.gif ). Mis viga põhjustab ei tea, pole veel uurinud ja niikaua kui saan pildi veel ette,polegi väga oluline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 28.10.2025 23:51:44 vasta tsitaadiga

Sain täna huvitava teate. Tuleb välja, et kaasaegsed TV funktsioonid on kiirem menüü ja Google Play ning ilma nendeta ei saagi telekat vaadata. Rootsis bokse müüakse, kas Eestis ongi ainult rent?

Anname teada, et sinu Arrise digiboks VIP1113 on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei saa sa alates 25.11.2025 enam oma vana Arrise digiboksiga Telia TV-teenust vaadata.
... 
Android digiboksiga on sinu telekogemus senisest kvaliteetsem, sujuvam ja mitmekesisem

Kiirema protsessoriga saad kiiremini menüüs ja Sisuleidjas navigeerida ning kanaleid vahetada.
Saad Google Play kaudu alla laadida erinevaid rakendusi ja mänge.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 08:38:02 vasta tsitaadiga

Kui oskad Google kontosse sisse logida siis osta asemele see: https://www.hinnavaatlus.ee/3987920/google-tv-streamer-4k-porcelain/
Kindlapeale minek, sujuv ja kiire. Minu arust rohkemate võimalustega kui kui Telia enda seade ja ei pea 4€ kuus renti maksma.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.10.2025 12:35:28 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
Tuleb välja, et kaasaegsed TV funktsioonid on kiirem menüü ja Google Play ning ilma nendeta ei saagi telekat vaadata.

Nii on.

Teliale ei meeldi, et enamus väljaostetud vana arrise kasutajaid on oma boksiga täiesti rahul ja ei vaja mingeid "kaasaaegseid TV funktsioone". Jõuga surutakse usereid renti maksma.

Oleme ausad, neid googleTV bokse ostavad (või teavad osta) väga vähesed.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 13:32:33 vasta tsitaadiga

Hommikul kui TeliaTV Android rakendust kogemata avasin, siis pidin üllatusega tõdema, et pildikvaliteet on märgatavalt paranenud. 65-tollise Philips OLED-teleri puhul on vahe võrreldes VIP5305 digiboksiga peaaegu märkamatu.
Õhtul kui on rohkem aega, siis teen põhjalikuma võrdluse ning ehk saab boksi Teliale tagastada. Lisaks olid kanali vahetused mõnusalt kiired ning rakendust avades ei olnud pilt moonutatud nagu ennem, mis mingi 10 sekundi jooksul üldiselt paranes.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 29.10.2025 14:08:25 vasta tsitaadiga

Heh, jah. Mind häirib lihtsalt see debiilne kommunikatsioon ja subscription põhiseks pöörav maailm. Vanainimese asi:) Kasutan muidu nii Androidiga TV'd, Google Chromecast TV'd aga ka digiboksi lahendust. See Porcelain on mingi uus vidin, seda ei teadnudki. Aitäh vihje eest.
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 00:23:35 vasta tsitaadiga

Võibolla ongi mõne kasutaja kaoks värske info, et sa ei pea olema seotud teenusepakkuja järelmaksu või üüriseadmetega.
Mõne jaoks on see mugavus aga ühed pakuvad vaid järelmaksu ja teised üüri, lõpuks siiski vabadus osta ja ise majandada.
Kui ikka on soov ise tegeleda, siis see kõik on võimalik ja seda nende 10 aastat vanade Arriste järel on mõistlik valida. Nüüd saad osta pulga või teleri mille tarkvaratugi on 5-7 aastat ja siis ise sunnimaiselt uue seadme järele lonkida. Seda, et Telia tapab ära 10+ aasta vanused seadmed, on puhtalt kliendihoidmine ja toe pakkumine mitte kiviaegsetele seadmetele. Samuti kadus tugi hiljuti Thomson TG784 ADSL ruuteritele ja Zyxel 4G LTE3311.
Kui nüüd veel selgust luua, ega siis Telia üksi, mitmed toed kaovad tootja poolt ära ja sa ei saagi enam toimivust vahendada, kui on läbi, siis on läbi.
Lisaks on abiks tehnoloogia areng, uued lahendused tulevad peale ja vanad seda ei toeta.

Võta kodus üks elektroonika seade kätte mis on vanem kui 10 aastat? Mul on, see riiul on muusemum.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 01:12:57 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Offline elektroonikaseadmetest, mis mul töötab ja on üle 10 aasta vana, aga on veel täiesti töökorras on Panasonicu DVD mängija, mida kasutan CD-audio kuulamiseks. Ei mingit üüri, internetti, teenuse kuutasu ega midagi. Lisaks ka Panasonicu VHS videomakk aastast 1999 (mida on võimalik tänu SCART>HDMI adapterile kasutada isegi 2022 aastal toodetud nutiteleriga, millel pole ühtki analoogsisendit).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 01:14:09 vasta tsitaadiga

BA79, Mul täiesti Sony VHS olemas koos Terminaatori ja Emmanuelle kassettidega.
Ehk siis selgus oli see, et Arrise digiboksi "tableti" surm on elementaarne nagu nutitelefoni kadu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.10.2025 02:27:01 vasta tsitaadiga

30 aastat vana telefoniga saab tänases võrgus helistada ja sõnumeid saata.
Üle 10 aasta vanad telerid näitavad Conax mooduli ja kaardi abil telepilti. Aastast-aastasse leitakse võimalus DVB-T-ga jätkata.
10-15 aastat vanadele arvutitele saab Windows 11 paigaldada, 8-aastastele on ametlik tugi.

Mu vana Sony teler, mille 2015. a kasutatult ostsin, on sugulasel praeguseni igapäevaselt TV-na kasutusel. 2013. a uuena ostetud LG teisel sugulasel (monitorina, aga TV osa töötab siiski).

Digiboks oli kunagi keskkonnasõbralikum lahendus (ei pidanud uut telekat ostma), nüüd samasugune raiskamine nagu muugi.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 04:15:15 vasta tsitaadiga

von Wu, Nojah, analoog on tehniliselt võttes surnud, ent lokaalselt ikkagi saab (VHS, kassettmakid, vinüülplaadimängijad).

Mu telekatel on hübriidtüünerid, aga kasutust ei leia. DVB-T2 vastuvõtt vilets, SAT (DVB-S2) ka ei leia hetkel kasutust, peamiselt seetõttu, et olen traditsioonilisest televaatamisest loobunud. Kui midagi vaadata tahan, siis Youtube ja ERR Jupiter ajavad asja täitsa ära. Arvuti ja internet asendavad telekat ja võimalikku digiboksi.Vanem 32" FHD telekas on juba oma 5-6 aastat monitori rollis, sest ei pidanud vajalikuks osta monitor, kui vanal telekal tervelt 4 HDMI sisendit on. Tõsi vahel signaal vilgub või ei teagi mis viga on, aga muidu kärab hästi ja ma arvan, et niikaua kui telekas sedasi toimib, ei hakkagi uut monitori ostma.
Ehk siis peamine ongi internet. Eraldiseisva digiboksiga pole eelmainitu tõttu samuti midagi teha. Mul oli analoogajastul kasutuses Dreambox ja taldrik häälestatud 13E ning 19,2E vastuvõtuks. Sellest ajast, kui koroonateemaga kõik üle ujutati (Söögi alla, söögi peale ööpäevaringselt), lõpetasin telekavaatamise ka SAT pealt ära. Eesti kommertskanaleid ei vaata mannetu ja sisutühja eetriloba ja tüütute reklaamide pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 30.10.2025 08:36:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Võibolla ongi mõne kasutaja kaoks värske info, et sa ei pea olema seotud teenusepakkuja järelmaksu või üüriseadmetega.
Mõne jaoks on see mugavus aga ühed pakuvad vaid järelmaksu ja teised üüri, lõpuks siiski vabadus osta ja ise majandada.
Kui ikka on soov ise tegeleda, siis see kõik on võimalik ja seda nende 10 aastat vanade Arriste järel on mõistlik valida. Nüüd saad osta pulga või teleri mille tarkvaratugi on 5-7 aastat ja siis ise sunnimaiselt uue seadme järele lonkida. Seda, et Telia tapab ära 10+ aasta vanused seadmed, on puhtalt kliendihoidmine ja toe pakkumine mitte kiviaegsetele seadmetele. Samuti kadus tugi hiljuti Thomson TG784 ADSL ruuteritele ja Zyxel 4G LTE3311.
Kui nüüd veel selgust luua, ega siis Telia üksi, mitmed toed kaovad tootja poolt ära ja sa ei saagi enam toimivust vahendada, kui on läbi, siis on läbi.
Lisaks on abiks tehnoloogia areng, uued lahendused tulevad peale ja vanad seda ei toeta.

Võta kodus üks elektroonika seade kätte mis on vanem kui 10 aastat? Mul on, see riiul on muusemum.

See on sihuke tarbijaühiskonna apostli jutt. Vana pole argument. Töötab v mitte. Vananenud on ka arusaadav, aga siis nii ütlegi. Mitte ära jahu kiiremast menüüst ja äppidest telekas. Mul on veel üks Arris VIP5305, see kurat jääb tööle? :)

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 10:37:00 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Samuti kadus tugi hiljuti Thomson TG784 ADSL ruuteritele ja Zyxel 4G LTE3311.
Mida toe kadumine tähendab? TG784 - kas see lakkas töötamast neil, kellel veel ADSL on või näiteks kortermajas eetri otsas ka enam ei tööta? Ning kas Zyxel 4G LTE3311, mis on 5 aastat vana, ei tööta enam Telia võrgus?

Mina isiklikult ei poolda üldse seda, et turunduslikult käsi väänatakse. Jah, ei ole näiteks mõistlik tänapäeval minna avalikku netti väga vanade ja uuendamata seadmetega, mis kaasaegsemaid ja turvalisemaid protokolle ei tööta. Küll aga kui inimesed ise soovivad ja riske aktsepteerivad, siis võiks jätta neile võimalus kasutada väga vana ja töötavat tehnoloogiat. Näiteks üks mu läheduses olev Win7 masin ei saa ammu uuendusi ning kasutaja on väga rahul sellega, et aastaid pole UI muutunud. Peamine kasutus on brauseris ning seal on jah sandivõitu, kuna Google Youtubes ikka asju muudab ja asjad nina all teise kohta hüppavad või ära kaovad. Kuid konkreetne kasutaja kasutaks igavesti 12/1 ADSLi TG784 otsas oma Win7't ja vana 1080p telekat, kuna isegi 480p striim on vanale silmale piisav. Jätke inimestele töötavad lahendused.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 13:14:08 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
indrpo kirjutas:
Samuti kadus tugi hiljuti Thomson TG784 ADSL ruuteritele ja Zyxel 4G LTE3311.
Mida toe kadumine tähendab? TG784 - kas see lakkas töötamast neil, kellel veel ADSL on või näiteks kortermajas eetri otsas ka enam ei tööta? Ning kas Zyxel 4G LTE3311, mis on 5 aastat vana, ei tööta enam Telia võrgus?

Mina isiklikult ei poolda üldse seda, et turunduslikult käsi väänatakse. Jah, ei ole näiteks mõistlik tänapäeval minna avalikku netti väga vanade ja uuendamata seadmetega, mis kaasaegsemaid ja turvalisemaid protokolle ei tööta. Küll aga kui inimesed ise soovivad ja riske aktsepteerivad, siis võiks jätta neile võimalus kasutada väga vana ja töötavat tehnoloogiat. Näiteks üks mu läheduses olev Win7 masin ei saa ammu uuendusi ning kasutaja on väga rahul sellega, et aastaid pole UI muutunud. Peamine kasutus on brauseris ning seal on jah sandivõitu, kuna Google Youtubes ikka asju muudab ja asjad nina all teise kohta hüppavad või ära kaovad. Kuid konkreetne kasutaja kasutaks igavesti 12/1 ADSLi TG784 otsas oma Win7't ja vana 1080p telekat, kuna isegi 480p striim on vanale silmale piisav. Jätke inimestele töötavad lahendused.


ADSL aeg sai otsa jah, enam pole. VDSL on teel samasse suunda.

Mida rohkem on paralleelselt erinevaid tehnoloogiaid teenusportfellis ühe teenuse pakkumiseks seda kallim on ka opereerimine ja majandamine. Pisikese arvu klientide tõttu pole mõtet hoida mingisugust tehnoloogiat püsti puht majanduslikult - eriti kui tegemist on vanema tehnoloogiga millel tulevikuperspektiiv puudub.

Samal põhjusel toimub ka kliendiseadmete vähendamine - ajale jalgu jäänud vanemad seadmed kõrvaldatakse pakkumisest, et jätkata aktiivses kasutuses ja tootmises olevate seadmetega. Opereerimiskulu 4-5 erineva digiboksi mudeliga oluliselt kõrgem - boksid millel kõigil on oma firmware, hardware jms võimekused Ärgem unustagem, et tegemist on äriettevõttega mille eesmärk on kasumit teenida.

TG784 toimib ju WAN-LAN ühenduse taga edasi neil kes seda nii väga soovivad kasutada.
Kodus kasuta mida tahes, kasvõi Riga pesumasinat - pesumaja teenust nendega ju ei pakuks icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 14:24:56 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
indrpo kirjutas:
Samuti kadus tugi hiljuti Thomson TG784 ADSL ruuteritele ja Zyxel 4G LTE3311.
Mida toe kadumine tähendab? TG784 - kas see lakkas töötamast neil, kellel veel ADSL on või näiteks kortermajas eetri otsas ka enam ei tööta? Ning kas Zyxel 4G LTE3311, mis on 5 aastat vana, ei tööta enam Telia võrgus?

Mina isiklikult ei poolda üldse seda, et turunduslikult käsi väänatakse. Jah, ei ole näiteks mõistlik tänapäeval minna avalikku netti väga vanade ja uuendamata seadmetega, mis kaasaegsemaid ja turvalisemaid protokolle ei tööta. Küll aga kui inimesed ise soovivad ja riske aktsepteerivad, siis võiks jätta neile võimalus kasutada väga vana ja töötavat tehnoloogiat. Näiteks üks mu läheduses olev Win7 masin ei saa ammu uuendusi ning kasutaja on väga rahul sellega, et aastaid pole UI muutunud. Peamine kasutus on brauseris ning seal on jah sandivõitu, kuna Google Youtubes ikka asju muudab ja asjad nina all teise kohta hüppavad või ära kaovad. Kuid konkreetne kasutaja kasutaks igavesti 12/1 ADSLi TG784 otsas oma Win7't ja vana 1080p telekat, kuna isegi 480p striim on vanale silmale piisav. Jätke inimestele töötavad lahendused.


ADSL aeg sai otsa jah, enam pole. VDSL on teel samasse suunda.

Mida rohkem on paralleelselt erinevaid tehnoloogiaid teenusportfellis ühe teenuse pakkumiseks seda kallim on ka opereerimine ja majandamine. Pisikese arvu klientide tõttu pole mõtet hoida mingisugust tehnoloogiat püsti puht majanduslikult - eriti kui tegemist on vanema tehnoloogiga millel tulevikuperspektiiv puudub.


Mis kelbast sa jälle toodad?

ADSL aeg ei ole otsas, töötab siiani.
Kuna kõik VDSL seadmed toetavad ka ADSL, siis ei ole selle pakkumine mitte kuskilt otsast kallim.

Tuleviku tõesti pole, aga majanduslikult vägagi tasuv, lihtsalt võta raha vastu iga kuu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 14:36:27 vasta tsitaadiga

See et mõni füüsiline link võib eksisteerida ei tähenda seda, et seda pakutaks. Kui aeg ei ole otsas siis telli endale ADSL ühendus. Kelpakalle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 14:38:49 vasta tsitaadiga

Kes see pakkumisest rääkis, sa ütlesid, et enam pole. Lauatelefoni ja VOIP ka enam eraisikule ei pakuta. Neid ka siis enam pole? Lisaks majanduslikult kahjulik.

Lihtsalt teemast teemase suvalist lolli juttu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 14:45:33 vasta tsitaadiga

Ole vähem kibestunud, no tõesti... kahju lausa sinust, et sa oskad mõelda ainult kandiliselt icon_lol.gif alalõpmata pritsid sappi.
Kui oleks majanduslikult kasulik siis ei kaotataks ära. Väike mõttekoht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 15:07:00 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Ole vähem kibestunud, no tõesti... kahju lausa sinust, et sa oskad mõelda ainult kandiliselt icon_lol.gif alalõpmata pritsid sappi.
Kui oleks majanduslikult kasulik siis ei kaotataks ära. Väike mõttekoht.


Kibestunud, et mingi lameaju postitab foorumisse lolluseid?
WTF? icon_lol.gif

Lihtsalt aegajalt tuleb idiootidele öelda otse välja, et nad on idioodid.
Kui keegi midagi ei ütle, siis vähemteadlikud jäävad veel uskuma ka.

Ja ei kaotatagi ära, sellepärast siiani töötavadki, sest on majanduslikult kasulik. 9 aastat telia "lõpetab" ADSL.

ADSL kaob ära hoopis teistel põhjustel, mitte sellepärast, et mitut erinevat teenust pakkuda oleks kahjulik.

Väike mõttekoht sulle, kandiliselt või ümmarguselt mõtlemiseks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 15:19:53 vasta tsitaadiga

Ole aus, sa lihtsalt ei kannata minu eksistentsi. Ära muretse, sinu solvangud ja mõnitused ei tööta. Vihka ja ole vihane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 15:52:23 vasta tsitaadiga

Oh sind vaesekest küll, kirjutasid internetis lolluseid ja keegi ütles, et oled loll? Nuta mulle jõgi.

Kui egomaniakk saab olla, et kujutada endale ette, et maailm keerleb ümber tema. Mitte kedagi siin ei koti su eksistents, mind kaasaarvatud.

Koduseks mõtteharjutuseks sulle, et mis siis juhtub kui lolluseid mitte postitada, kas siis ikka kurjad onud internetis ütlevad, et oled loll?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 30.10.2025 16:11:25 vasta tsitaadiga

Anyway..

Mis neil "vanal Arrisel" ja "uuel Arrisel" tehnoloogiliselt nii väga vahet on et ainult uuem oskab telepilti näidata?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.10.2025 16:19:14 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Mida rohkem on paralleelselt erinevaid tehnoloogiaid teenusportfellis ühe teenuse pakkumiseks seda kallim on ka opereerimine ja majandamine.
....
Samal põhjusel toimub ka kliendiseadmete vähendamine


Kui see nii oleks, siis saaks ju teenuste hinda langetada icon_smile.gif
Olgu kõigil ühesugused rendiseadmed, mis teatud aja tagant välja vahetatakse (mastaabiefekt), aga olgu teenus odavam. Praegu ikkagi enamik pakette kallimad, kui teistel.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 17:31:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Oh sind vaesekest küll, kirjutasid internetis lolluseid ja keegi ütles, et oled loll? Nuta mulle jõgi.

Kui egomaniakk saab olla, et kujutada endale ette, et maailm keerleb ümber tema. Mitte kedagi siin ei koti su eksistents, mind kaasaarvatud.

Koduseks mõtteharjutuseks sulle, et mis siis juhtub kui lolluseid mitte postitada, kas siis ikka kurjad onud internetis ütlevad, et oled loll?


Huvitav, kui sind ei koti siis miks sa vaevud sappi pritsima, sildistama ja lahmima - kui sind ei kotiks siis sa ignoreeriks. Ilmselgelt on sul mingisugune probleem mida sa elad siin välja minu ja ka teiste peal.

Wu ideaalses maailmas küll jah icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 17:51:51 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Anyway..

Mis neil "vanal Arrisel" ja "uuel Arrisel" tehnoloogiliselt nii väga vahet on et ainult uuem oskab telepilti näidata?
raud parem
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.10.2025 18:48:12 vasta tsitaadiga

Tarkvara optimeerimata.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 30.10.2025 20:26:13 vasta tsitaadiga

Nii on jah. Kunagi oli kandiline Arris täiesti kasutatav ja normaalse kiirusega. Aja jooksul uuendati tarkvara nii ära et muutus üliaeglaseks. Ise vahetasin vabatahtlikult need välja ja viimati kui selle pulti kusagil näppima pidin läks paar sekundit kui menüü vajutusele reageeris ehk võimatu kasutada. Hetkel veel hokilitter normaalne, näis millal see "ära uuendatakse". Aga kui hokilitter prükkarisse lendab, läheb ka teenusepakkuja vahetuseks, sest siis ei hoia enam miski kinni
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 04:17:19 vasta tsitaadiga

Android TV peal ei tööta multi user tugi ja Telia TV sessioon lekib teise kasutajasse. See loll viga on muidugi paljudel (Netflix, Prime). Praegu leidnud, et YT ainult vist töötab korrektselt.
Enda lühirendikates on veits tüütu kõiki neid pidevalt välja-sisse logida kui külastad. Oma kasutaja, pin peale ja võiks toimida aga ... ei.

Kellelgi mingit muud rohtu ka selle jaoks?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 03.11.2025 19:36:39 vasta tsitaadiga

Avastasin, et Telia Androidi boxil on uus pult saadaval, koos Inspira+ ja netflixi nupuga.
Kas pulti on võimalik vahetada või variant vaid osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2025 19:47:08 vasta tsitaadiga

Kui sul on rendiboks, siis on ju ka rendipult, seega miks ei peaks saama vahetada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bonifacius
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2012




sõnum 13.11.2025 18:07:48 vasta tsitaadiga

Nii, jube keeruline siin - missugune digibox asendab Telia rendikat? Ja Kus seda töötavat Eestis osta saab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 18:42:28 vasta tsitaadiga

nt. "Google TV Streamer 4K" => https://www.hinnavaatlus.ee/3987920/google-tv-streamer-4k-porcelain/

Puldil oleva * lisanupu alla võid Telia TV äpp-i seadistada, saad ühe vajutusega TV pildi ette.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 19:04:00 vasta tsitaadiga

Või Xiaomi tv stick või box. Nuppe mäppida pole proovinud.

https://www.hinnavaatlus.ee/6387564/xiaomi-tv-stick-4k-2nd-gen/
https://www.hinnavaatlus.ee/5408638/xiaomi-tv-box-s-3rd-gen/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 21:28:03 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Või Xiaomi tv stick või box. Nuppe mäppida pole proovinud.

https://www.hinnavaatlus.ee/6387564/xiaomi-tv-stick-4k-2nd-gen/
https://www.hinnavaatlus.ee/5408638/xiaomi-tv-box-s-3rd-gen/


sticki võib ära unustada. aeglane kui kurat. box ok.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.11.2025 21:30:02 vasta tsitaadiga

Google boksi soovitaks igakell.
Pole päris iina tagaust sisse keevitatud ja tõenäoliselt kõige pikema tarkvara toega.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 13.11.2025 22:18:50 vasta tsitaadiga

+1
Ainult et see neetud pult on idiootide leiutis. Koguaeg satub valetpidi pihku thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 22:24:18 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
+1
Ainult et see neetud pult on idiootide leiutis. Koguaeg satub valetpidi pihku thumbs_down.gif

Tegelikult pole seda pulti üldse vaja. Ise kasutan teleka pulti edasi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2025 22:27:32 vasta tsitaadiga

Natuke aeglasem....aga boxi pulti pole tõesti vaja
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1171, 1172, 1173 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.