|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis? |
| Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist |
|
17% |
[ 53 ] |
| Pooldan täielikku legaliseerimist |
|
36% |
[ 107 ] |
| Ei poolda |
|
33% |
[ 99 ] |
| Olen erapooletu |
|
12% |
[ 36 ] |
|
| hääli kokku : 295 |
|
| autor |
|
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
03.11.2025 15:36:01
|
|
|
| Tõepoolest huvitav et kohtus nende advokaat selle vastuväite peale ei tulnud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.11.2025 10:18:16
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Anonümiseeritud andmeid, oli seal kirjas.
Siin mõni andis vabatahtlikult ja lisaks veel ise kõvasti peale makstes oma andmed ära erafirmale (23andme) ja kõik läks jalutama, nagu kuulunukse. |
Miks nii kaugelt vaja näiteid otsida?
https://www.aki.ee/uudised/asper-biogene-andmeleket-puudutav-kohtuvaidlus-loppenud
Aga noh, kui riik su geneetilisi andmeid müüma hakkab, anonüümsena või mitte, siis no thanks. Rohkem mingites riigi projektides ei plaani osaleda.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
12.11.2025 23:19:56
|
|
|
Seda on proovitud ka teistes maades. Lõpuks keeravad ikka lahti tagasi. Aga Terviseameti töötajad pole kunagi eriti "teravad pliiatsid" olnud. Jälle täiesti mõttetu teemaga keerati arstidega tülli. Ette oli ju teada, et nad lähevad konflikti Eesti kõige võimsama ametiühinguga.
Peale selle on konkreetne seadusepunkt väga segaselt sõnastatud ja üsna tõenäoliselt kohtus kehtima ei jääks. Eks siis tulebki kiirkorras nüüd seadus ümber teha.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.11.2025 23:30:16
|
|
|
| Tegelikult võiks retseptid üldse ära kaotada. Või täpsemini jätta tõesti kangete valuvaigistite ja unerohtude jaoks kus tõesti on kuritarvitamise oht.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
12.11.2025 23:43:59
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Tegelikult võiks retseptid üldse ära kaotada. Või täpsemini jätta tõesti kangete valuvaigistite ja unerohtude jaoks kus tõesti on kuritarvitamise oht. |
Kuritarvitamise oht on väga paljudel ravimitel. Antibiootikumid näiteks. Lisaks kroonilised dr.Google kliendid, kes hakkaksid endid regulaarselt väga valesti ravima. Teine probleem on kallid ravimid, millest tervisekassa väga suure osa hüvitab.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.11.2025 10:50:41
|
|
|
| Võttes arvesse, et tervisekassal raha vähe on, siis võib-olla siin ei ole mitte probleem, vaid võimalus. Kel raha vähe, läheb arstile ja võimleb retsepti saamiseks. Kes ei taha tõestada, et pole kaamel ja teab ise paremini, läheb ja ostab apteegist retseptita täishinna eest.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.11.2025 11:06:31
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Võttes arvesse, et tervisekassal raha vähe on, siis võib-olla siin ei ole mitte probleem, vaid võimalus. Kel raha vähe, läheb arstile ja võimleb retsepti saamiseks. Kes ei taha tõestada, et pole kaamel ja teab ise paremini, läheb ja ostab apteegist retseptita täishinna eest. |
On väga palju ravimeid, mida ilma korraliku juhendamiseta tarvitades inimene saab püsiva tervisekahjustuse või sureb lihtsalt ära. Antibootikumi vale kasutuse korral on aga tagajärjed veel hullemad, mis ei riku mitte ainult inimese enda tervist, vaid aitavad baktereid treenida antibiootikume taluma ehk sigadus kõigi vastu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.11.2025 16:12:39
|
|
|
Põmst, kui korraga vett jood 4 liitrit ilma et kohe välja higistaks, siis sured ka ära. Aga tuleb kraanist volilt, niiet joo või lõhki, isegi hoiatussilti pole peale kleebitud.
Hiljuti kuskil kirjutas, et mingi toitumisguru tappis end kogemata ära liiga suures koguses porgandimahla juues iga päev. Sai vitamiinimürgituse. Vitamiinid on kõik ilma retseptita saadaval, sh sellised millega _on_ end võimalik ära mürgitada. Miks on nii, et alksi, mis vastuvaieldamatult kahjustab tervist, ja millega saab end kooma juua, saab osta iga täiskasvanu. Paratsetamooli, millega saad oma maksa tuksi keerata, saab osta iga täiskasvanu. Suitsu, millega saad rikkuda mitte ainult enda, vaid ka teiste kopse, saab osta iga täiskasvanu. Aga antibiots, mis põmst ei paku mingit mõnu ega sõltuvuspotentsiaaligi, et seda peaks ilmaasjata ja põhjuseta kasutama - on nii ohtlik, et seda ei tohi täie mõistusega täiskasvanu ise osta, isegi üht pakki kriisivarudesse, näiteks. Ma saan aru, kui sa käid seda nagu kommi ja küpsist iga kuu apteegis lantimas, siis peaks kuskile märk maha jääma, et ostsid. Inimesed on nagunii ju apteekides püsikliendid isikustatud alusel. Jälgitagu siis, nii nagu neid arstegi jälgiti, et ei oleks liig- ja väärkasutust.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
13.11.2025 18:13:57
|
|
|
| Käisin apteegis varusi täiendamas, noh sellised tavalised asjad, coldrex, köhatabletid, ninatilgad, paratsetamool, ibumax jne. Ladusin selle kuhja letile, apteeker tegi suured silmad ja küsis, ega see kõik ühele inimesele ei lähe, et ühtegi neist ravimitest ei tohi koos teisega võtta. Mulle tegi see nalja ja ütlesin, et otseseselt polnud plaanis kedagi ära tappa, aga nimetagem seda varude täiendamiseks. Ehk reaalne oht valestitarvitamiseks on olemas ka tavaliste käsimüügiravimitega ja antibiootikumide puhul leiduks kuhjaga neid, kes hakkavad seda tarvitama preventatiivselt või väga kergekäeliselt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2025 18:21:37
|
|
|
Antibiootikumi pole ju mõtet võtta kui mingit häda juba pole. See tapab häid baktereid ka ehk tervele inimesele teeb pigem kahju.
Samas ega need käsimüügiravimid ka midagi head ei tee kui ilma põhjuseta võtta.
Aspiriin vbl... toimib ka omamoodi "külmarohuna", aga ei oma selliseid kõrvalmõjusid nagu alkohol.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
13.11.2025 18:26:27
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Aspiriin vbl... toimib ka omamoodi "külmarohuna", aga ei oma selliseid kõrvalmõjusid nagu alkohol. |
Tapab maksa päris kenasti ära kui üle pingutada. Nagu alkohol.
Üldiselt pole mõistlik "igaks juhuks" midagi tarbida... vahet pole kas retseptiga või ilma.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.11.2025 18:32:36
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Põmst, kui korraga vett jood 4 liitrit ilma et kohe välja higistaks, siis sured ka ära. Aga tuleb kraanist volilt, niiet joo või lõhki, isegi hoiatussilti pole peale kleebitud.
Hiljuti kuskil kirjutas, et mingi toitumisguru tappis end kogemata ära liiga suures koguses porgandimahla juues iga päev. Sai vitamiinimürgituse. Vitamiinid on kõik ilma retseptita saadaval, sh sellised millega _on_ end võimalik ära mürgitada. Miks on nii, et alksi, mis vastuvaieldamatult kahjustab tervist, ja millega saab end kooma juua, saab osta iga täiskasvanu. Paratsetamooli, millega saad oma maksa tuksi keerata, saab osta iga täiskasvanu. Suitsu, millega saad rikkuda mitte ainult enda, vaid ka teiste kopse, saab osta iga täiskasvanu. Aga antibiots, mis põmst ei paku mingit mõnu ega sõltuvuspotentsiaaligi, et seda peaks ilmaasjata ja põhjuseta kasutama - on nii ohtlik, et seda ei tohi täie mõistusega täiskasvanu ise osta, isegi üht pakki kriisivarudesse, näiteks. Ma saan aru, kui sa käid seda nagu kommi ja küpsist iga kuu apteegis lantimas, siis peaks kuskile märk maha jääma, et ostsid. Inimesed on nagunii ju apteekides püsikliendid isikustatud alusel. Jälgitagu siis, nii nagu neid arstegi jälgiti, et ei oleks liig- ja väärkasutust. |
Ma räägin sellistest ravimitest nagu vererõhuravimid, diabeediravimid, kolesterooliravimid, vere vedeldajad jne. Kus vale doseerimisega võib ühe korraga Rahumäele saada. Ostad apteegist vale toimeaine hulgaga ravimi ja süda jääb seisu näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.11.2025 18:50:47
|
|
|
| ref kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Aspiriin vbl... toimib ka omamoodi "külmarohuna", aga ei oma selliseid kõrvalmõjusid nagu alkohol. |
Tapab maksa päris kenasti ära kui üle pingutada. Nagu alkohol.
... |
Kui palju see maksa toimimist mõjutab, ei oska öelda, kuid magu ja neerud saavad kõvasti pihta. Samas, õiges doosis võib COX-inhibiitoritest ka neerudele kasu olla.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
13.11.2025 19:07:44
|
|
|
arvestades kõikide mõtlevate inimeste hiljutisi eksperimente klooripreparaatide, hobuste ussirohu ja kõige muuga, päris kindlasti oleks just nüüd õige aeg retseptidest üldse loobuda ning anda inimestele täielik vabadus valida, millist keemiat endale ja oma sugulastele (sh lastele) sisse sööta, mis sellest halba saab juhtuda. Isegi kui midagi kogemata või juhuslikult viltu läheb, siis meedikuid on meil niigi üle ja neil pole päevast päeva midagi teha, samuti on riigil raha nagu raba, kõik saavad kohe uuesti terveks ravitud...
/s
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2025 19:19:00
|
|
|
| Kas neid klooripreparaate ja ussirohtu sai apteegist?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
13.11.2025 19:26:25
|
|
|
| mis siin vahet on? apteegist saadav kraam on vähemalt sama ohtlik ning ma ei näe kuskil seda tarkust, mis paneks inimesi kõike seda vastutustundlikult ja targalt tarbima.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.11.2025 19:33:33
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Kas neid klooripreparaate ja ussirohtu sai apteegist? |
"Kloorijooki" saad sa majatarvete ja ka toidupoest. Kuidas keegi seda lahjendada soovib, jääb igaühe enda otsustada. Tekkinud kulu kannab maksumaksja.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.11.2025 20:00:54
|
|
|
Porgandimahla saab ka toidupoest...
Iga asjaga saab end ära tappa, kui soovi on. Ainult osade meetodite jaoks on enne vaja arsti käest retsept võtta. Ma lihtsalt ei näe, miks seal vahet tehakse.
Autojuhtidele väljastatakse load, relvaomanik peab eksami läbima, isegi pank kontrollib su teadmisi enne kui lubab aktsiaid ostma. Tehtagu siis mingi apteegikasutamise eksam ka ja see kes feilib, ostab edaspidi oma D-vitamiini ja valuvaigistit ka ainult perearsti volitusel. Mina oleks nõus.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
13.11.2025 20:02:04
|
|
|
See tunne, kui laborant peale vereproovi analüüsimist sulle otse helistab ja ütleb sulle variandid a)perearst; b)1220; c)EMO
and by the way otsustasime igaks juhuks (bro bono?) kolmanda testi ka teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.11.2025 20:19:52
|
|
|
Kaastunne.
Mulle helistada ei lubatud, haudun siin just ja ei julge terviseportaali tulemusi vaatama minna
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
13.11.2025 22:35:04
|
|
|
no ta ehmatas ära kui normväärtus oli 31 korda ületatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.11.2025 23:12:31
|
|
|
| "Me leidsime teie alkoholist ühe punase verelible"?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.11.2025 23:24:43
|
|
|
| kyrvas kirjutas: |
no ta ehmatas ära kui normväärtus oli 31 korda ületatud  |
Olenemata organsüsteemist, hästi see ei kõla
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
24.11.2025 15:41:10
|
|
|
| kyrvas kirjutas: |
no ta ehmatas ära kui normväärtus oli 31 korda ületatud  |
Nohh.. ei surnud ikkagi ära.
Kopsupõletik viskas põletiku näitajad taevasse.
Natuke läks aega, et põhjust leida, sest kopsupõletik oli ilma igasuguste sümptomiteta. Peale palaviku.
Hea et veremürgituse kahtlusega haiglasse ei pandud..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
24.11.2025 15:53:31
|
|
|
| Hingamises ei andnud siis tunda üldse?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
24.11.2025 17:51:05
|
|
|
Ainuke sitt tunne mis oli oli 39+ palavikust. Mida ibuprofeen tõmbas kenasti alla.
Vbla hingamine ei andnud tunda, sest kopsupõletik ainult ühes kopsus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
24.11.2025 17:59:53
|
|
|
| Hm. Huvitav, et nii ka saab. Mul oli ka kõrge palavikuga, aga peamine probleem oli lakkamatu köha, ma arvasin, et köhin end surnuks. Ja siis vanuritel on sageli teistpidi peidus see peletik, palavikku nagu polegi aga lihtsalt hingata ei saa mingil müstilisel põhjusel.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.11.2025 18:01:34
|
|
|
| Nagu covid mul ei andnud mõlemal korral mitte kuskilt tunda, et tegemist oleks mingi hingamisteede värgiga.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.11.2025 15:54:09
|
|
|
| tsitaat: |
| samas ilma ebamugava pigistamiseta |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
03.12.2025 00:10:36
|
|
|
Jälle "häid" uudiseid. Olen alati arvanud, et keemiline puhastus on suht saatanast ja pigem viskan pesemist mitte kannatava asja ära, kui viin selle keemilisse. Nüüd tuleb välja, et on ka põhjust olnud.
https://news.keckmedicine.org/common-toxin-linked-to-liver-disease
| tsitaat: |
people exposed to PCE were three times more likely to have significant liver fibrosis than those without exposure.
|
| tsitaat: |
The study did show that those most at risk of PCE exposure were from higher-income households. “People with higher incomes may be more likely to use dry cleaning services, which could increase their exposure to PCE,” said Lee. “However, people who work in dry cleaning facilities may also face elevated risk due to prolonged, direct exposure to PCE at work.”
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
03.12.2025 01:09:25
|
|
|
Kui riie on väga määrdunud, siis keemilises puhastuses ka esmalt pestakse.
Seega pesemist mitte kannatavad rõivad võib kohe ära visata, kui koduste vahenditega plekki eemaldatud ei saa.
Mõni riideese pole pärast pesemist enam veekindel, aga kanda ikka saab.
viimati muutis von Wu 03.12.2025 01:10:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
03.12.2025 01:09:31
|
|
|
| Perkloor va ? Puutusin sellega lapsena väga palju kokku, maks alles.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
03.12.2025 10:42:33
|
|
|
seda treenitakse pähe tulistamisega
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
03.12.2025 16:38:36
|
|
|
Minuarust on kõige uhuum see, et riiklikul mahitusel lastakse neil tegutseda meditsiinisüsteemi baastaseme osana. Üksikisik võib olla uhuu ja üksik arst võib peast ära keerata, aga et riigi arust on see okei, et nad edasi tegutsevad ja süsteemselt inimesi mõjutavad ja peale käte laiutamise midagi ette ei võeta, tühistab täiesti kõik igasugused vastupidised ametlikud mureavaldused teemal, et miks inimesed ikka vastutustundlikult ei käitu. Miks ta peaks, kui riigi loal täiesti ametlikult tegutsev perearst talle seda lora laulda võib.
Markos, seda me teame, et sa lapsena elavhõbedaga mängisid, aga mida sa perklooriga tegid, maitsestasid koogelmoogelit või?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
03.12.2025 16:55:51
|
|
|
| tsitaat: |
| Markos, seda me teame, et sa lapsena elavhõbedaga mängisid, aga mida sa perklooriga tegid, maitsestasid koogelmoogelit või? |
Keemiline puhastus, seal oli seda 200 liitristes vaatides tonnide kaupa. Kodus oli ka puhastusainena pudelis alati, hästi lõhnas, aga pea pani valutama, kui palju nuusutasid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
03.12.2025 22:11:14
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| ....aga pea pani valutama, kui palju nuusutasid. |
Nüüd on selge nii mõnigi asi
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
04.12.2025 16:35:45
|
|
|
Pritsi üks endine patsient kommenteeris, et vaktsineerida tema juures sai, aga ainult pärast mitmekordset palumist.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.12.2025 16:44:41
|
|
|
| Näiteks LTKH nakkuskliinikus saab ka lasta vaktsineerida. Ei pea perearstiga jaurama ja keegi sind seal ümber veenma ka ei hakka kui tahad vaktsiini. Raha lauale, sutsakas tehtud ja korras.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.12.2025 18:47:39
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Pritsi üks endine patsient kommenteeris, et vaktsineerida tema juures sai, aga ainult pärast mitmekordset palumist. |
Kas Eesti perearstide kohta mingit Trustpilot taolist asja pole? Päris jube tegelikult, kui pahaaimamatult juhtud oma perega mõne sellise grifteri otsa, kelle soovitused ja meetodid on ideoloogilised, mitte meditsiiniteadusel põhinevad
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
06.12.2025 21:00:25
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
Pritsi üks endine patsient kommenteeris, et vaktsineerida tema juures sai, aga ainult pärast mitmekordset palumist. |
Kas Eesti perearstide kohta mingit Trustpilot taolist asja pole? Päris jube tegelikult, kui pahaaimamatult juhtud oma perega mõne sellise grifteri otsa, kelle soovitused ja meetodid on ideoloogilised, mitte meditsiiniteadusel põhinevad  |
Selline juba olemasolev üldise info koht on ju Google Maps või ei ole? Sinna saab iga ettevõtte kohta kommenteerida ja tärne panna. Kas perearstide kohta ei saa? Ega ma proovinud küll ei ole.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|