F1 - ei saanud arugi, kui juba lõpp iäes oli.
Võimatu missioon - ca 30-45 minutit ja jäin magama _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kas see uus Alieni seriaal "Alien Earth" kõlbab vaadata või on ka unefilm?
Mõtlen isegi selle peale,peaks vist mõneks ajaks selle Disney+ tellima.
Esimene osa oli ok sisu suruja, kuid peale seda selline ühe silmaga vaatamine...
Eks oma silm ikka kuningas,hakkan millalgi vaatama,praegu Disney+ soodukaga saadaval 3ks kuuks, 2.99 kuu eest
Vaatasin esimese osa ära,oli nagu ok,aga heli pole 5.1 nagu sooviks.Kuskil nagu valida ka ei saa audio seadeid.Kuvasuhet ka ei saa muuta,ekraanil tühjad servad 34" monitoriga _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
viimati muutis pistyk 25.09.2025 20:23:19, muudetud 1 kord
Viies või kuues osa olid sellised, mis midagi pani rohkem vaatama, selline kaheti tunded, et vaataks, samas ei viitsi on hetkel. Viimast välja tulnud osa pole näiteks vaadata viitsinud. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Vaatasin esimese osa ära,oli nagu ok,aga heli pole 5.1 nagu sooviks.Kuskil nagu valida ka ei saa audio seadeid.Kuvasuhet ka ei saa muuta,ekraanil tühjad servad 34" monitoriga _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
Caught Stealing https://www.imdb.com/title/tt1493274/
7.5/10
Lülitas aju/aja välja ja ok vaatamine. Netflixi nädalavahetuse "blockbusterid" ei saa lähedalegi.
Lebotan diivanil ja haigutan lõualuud paigast. Vaatan GO3 John Wick kolmandat osa (midagi targemat ei tulnud pähe).
Keanu Reeves tapab vastase raamatuga esimese 10 mintsa jooksul, olles ise noa õlga saanud. Jube hea faighter.
Minu lemmik mõrvastseen on vastase "denatsifitseerimine" raamatuga ja endale nuga ülevalt alla löödud liigesesse. Enamus meist ei suudaks mitte midagi teha
Väga mõnusalt muhe vaatamine, peamiselt tänu briti raskekahurväele peaosades. Sisu poolest mitte midagi erilist. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
esimest korda elus sai üks muusikal ära vaadatud, kvaliteetselt tehtud värk - Hamilton, https://www.imdb.com/title/tt8503618 _________________ the future sound of london
Kui Brad Pitt'i filmidest rääkida, Ad Astra (2019) meeldis rohekm _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
Uus Mortal Kombat tuleb välja 2026 maikuus, Karl Urban Johnny Cage rollis https://www.imdb.com/title/tt17490712
selle meemi põhjal tundub, et tuleb sci-fi film
Käisin eile ka seda õhtul vaatamas. 8 inimest Plaza 8. saalis. Mõnus.
Film ise oli nii ja naa. Kahjuks Tron: Legacy tasemele ei küündinud. Efektid olid ilusad ja väga lahedad. Seal oli vaeva nähtud. Aga mis häiris, oli see digimaailma actioni puudumine. Oleks oodanud rohkem digimaailmas tegutsemist ja rohkem ägedaid digividinaid (ka reaalses maailmas). Jared Leto osatäitmine tõi automaatselt meelde Blade Runneri. Kuidagi samasugune näitlemine. Woke teemat kumas ka veidi läbi - sisuliselt kõik rassid olid esindatud.
Hea oli võrrelda arvutiga tehtud Flynni arengut 2010 vs 2025. Kui Legacy's oli Flynn tehtud arvutiga vägagi hästi, siis Areses on see ikka täiesti teine tera _________________ M: Intel i5 4590 protsessorid M: HP Elitedesk 800 G3 SFF M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Oijah. House of Dynamite.
Idee on, sisu on, teostus on. Aga see kõik ei vii kuskile. Nagu kellelgi oleks tulnud hea mõte erinevate nurkade alt ühte teemat näidata, igakord hakkab otsast peale erinevast vaatenurgast. Aga. Mis edasi? Idee oli aga lõppu ei osand siis teha? Lihtsalt poolteist tundi vaata ühte samat asja korduses ja kõik..
https://www.netflix.com/ee/title/81744537?preventIntent=true
Point Break oli midagi head. Hurt Locker oli täitsa okk. Bigelow siis kõigi taga... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kujutad ette et kõik filmid lõppeks nii. Neid on ennegi tehtud, kus lõpp jääb lahtiseks, aga samas on mingeid vihjeid ja igaüks saab edasi mõelda. Siin lihtsalt lõigati lint katki lõpust...
Nt. Inception, kus lõpus jäi see asjandus lauale keerlema, eile just vaatasin Total Recall (2012) kus lõpus näidati REKALLI reklaami maja seinal ja muud vihjed. Nendest saab tõesti aru, et jäetakse lõpp lahtiseks ja igaüks saab mõelda kuidas lõppeda võis, aga see...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Vaatasin ka selle "House of Dynamite" ära.
No ei meeldi ikka see laisk kontseptsioon, et jätame kõige põnevama koha tegemata ja ärme anna filmi lõpus ühtegi vastust. Suht varakult oli aru saada, et ega seal mingit lõppvaatust nagunii ei tulegi. Selline nothingburger.
Ja ebaloogiline lõpp ka, kus presidendilt nuiatakse, et ta peab kindlasti randomly viie minuti jooksul mingit suvalise riigi suvalist sihtmärki vastu laskma ilma teadmata, et kes nende suunas üldse raketi laskis. Täiesti loll stsenaarium.
Veidi sarnases selle USA kodusõja filmiga (Civil War; https://www.imdb.com/title/tt17279496) Et taaskord see põhiküsimus, et mis juhtus, et olukord selliseks kujunes jääb vastamata.
Vot see Civil war oli ka selline, et oh tundub hea. Ja siis vaatasid ja vaatasid ja... Ütleme nii, et ma ei mäleta mitte midagi sellest filmist... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Gladiaator II osas olin väga skeptiline kui see kinno tuli,eriti kuna oli näha et palju arvutigraafikat kasutatud.Lõpuks vaatasin siiski ära ja täitsa ok stoory mõttes. 7/10
https://www.imdb.com/title/tt9218128/ _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
Vaatasin ka selle "House of Dynamite" ära.
No ei meeldi ikka see laisk kontseptsioon, et jätame kõige põnevama koha tegemata ja ärme anna filmi lõpus ühtegi vastust. Suht varakult oli aru saada, et ega seal mingit lõppvaatust nagunii ei tulegi. Selline nothingburger.
Ja ebaloogiline lõpp ka, kus presidendilt nuiatakse, et ta peab kindlasti randomly viie minuti jooksul mingit suvalise riigi suvalist sihtmärki vastu laskma ilma teadmata, et kes nende suunas üldse raketi laskis. Täiesti loll stsenaarium.
Veidi sarnases selle USA kodusõja filmiga (Civil War; https://www.imdb.com/title/tt17279496) Et taaskord see põhiküsimus, et mis juhtus, et olukord selliseks kujunes jääb vastamata.
Esimene kolmandik filmist 7/10
Teise kolmandik filmist 4/10
Viimane kolmandik filmist 2/10
Vägisi jäi detailidest mulje, et lõppversioonist oli palju välja lõigatud.
Miks mainida ekraani korralikult mitte töötamist?
Tuumakohvi kandja esmane tutvustus oli imelik, mis ei läinud tolle hetke tooniga kokku
jne
Oijah. House of Dynamite.
Idee on, sisu on, teostus on. Aga see kõik ei vii kuskile. Nagu kellelgi oleks tulnud hea mõte erinevate nurkade alt ühte teemat näidata, igakord hakkab otsast peale erinevast vaatenurgast. Aga. Mis edasi? Idee oli aga lõppu ei osand siis teha? Lihtsalt poolteist tundi vaata ühte samat asja korduses ja kõik..
https://www.netflix.com/ee/title/81744537?preventIntent=true
Point Break oli midagi head. Hurt Locker oli täitsa okk. Bigelow siis kõigi taga...
Ja ebaloogiline lõpp ka, kus presidendilt nuiatakse, et ta peab kindlasti randomly viie minuti jooksul mingit suvalise riigi suvalist sihtmärki vastu laskma ilma teadmata, et kes nende suunas üldse raketi laskis. Täiesti loll stsenaarium.
Just see. Antud olukorras ei ole midagi mõtelda, millise valiku peaks tegema. See peaks juba olema selge, et sellises olukorras ei tule mingit umbropsu vastulööki. Asjatundjad räägivad, plaanid sihukest asja ette ei näe.
See, et raketil lastakse lihtsalt lennata, kui esimese pauguga alla lastud ei saa, on kah imelik iseenesest.
Muidu, kui selle filmi hoiatusväärtus pidi seisnema selles, et otsustajad ongi lollid ja teevad vale valiku - All die. O the embarrassment - siis ei saa aru, miks tagajärg näitamata jäeti.
Mis seal arvustuses siis on, 9 kümnest? Meie lollid ei saa aru põnevikust? _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
See, et raketil lastakse lihtsalt lennata, kui esimese pauguga alla lastud ei saa, on kah imelik iseenesest.
Kui Ukraina sõja kulgu jälgid, siis peaksid olema teadlik, et pole neid rakette niisama lihtne alla lasta midagi. Ku filmis kusagil salajases kohas raketitõrje ookeani kohal lennanule mahavõtjad järgi saatis, siis need saadetakse välja täpselt õigel hetkel.
Sinu arvates võib teiselt poolt maakera siis raketi ette, taha, külje pealt suunas lasta ja ongi nii lihtne see mahavõtmine?
Mitte bullet with bullet situatsioon
See dünamiit oli esimene osa filmist isegi ok, kuid alates otsast ketramisega, kolmas kord oli juba liig ning kogu point kadus ära. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
See, et raketil lastakse lihtsalt lennata, kui esimese pauguga alla lastud ei saa, on kah imelik iseenesest.
Kui Ukraina sõja kulgu jälgid, siis peaksid olema teadlik, et pole neid rakette niisama lihtne alla lasta midagi. Ku filmis kusagil salajases kohas raketitõrje ookeani kohal lennanule mahavõtjad järgi saatis, siis need saadetakse välja täpselt õigel hetkel.
Sinu arvates võib teiselt poolt maakera siis raketi ette, taha, külje pealt suunas lasta ja ongi nii lihtne see mahavõtmine?
Mitte bullet with bullet situatsioon
Ma täitsa usun, et kui ainult 2 "mahavõtjat" korraga välja saata, siis võibki nii minna nagu seal läks, nende eduprotsent ongi mingi 50/50, asi on selles et neid on ette nähtud sellises olukorras lasta rohkem. Räägitakse, et vähemalt 4. No üks neist oleks ehk ikka toiminud.
Kui saata 2 ja jääda ootama, siis jah selleks hetkeks kui need ei tabanud, oli ilmselt juba hilja uusi välja lasta. Aga samas ma ei usu, et kohe käed rüppe ja mitte midagi ei proovitagi enam teha, kuigi, jumalaita, võib-olla keegi tõesti ei ole varem sellist asja plaani võtnud?
Once an ICBM reaches the terminal phase of its trajectory, ground-based interceptors aren’t strong options. With just a dozen minutes before impact, there’s not much else a country’s defense system can do—but Karbler notes that the U.S. ran a successful test last year, taking down a hypersonic target in its terminal phase using an Aegis ballistic missile deployed from a warship. As for combatting a nuclear warhead with something besides a missile interceptor, Karbler says unmanned fighter jets or drones are possibilities if you can figure out the missile’s flight trajectory in time. “That is always in the discussion,” he says.
One of the ways to throw the missile off course or destroy it is by deploying chaff—tiny, metallic strips that create a cloud of false targets—into the air to hide the location of a drone or distract radar-guided missiles. "If you put a giant chaff field in there, as [the missile] is going through it, it's going to scar and mar the seeker of the ICBM,” Karbler says. “And you're also going to do some damage to the fuselage, so it doesn't have the same aerodynamic properties."
Keegi kinno tahab minna sel nädalavahetusel?
Saadaval tasuta kinopilet ja kinkekaart, mis annab 5 eur alla, kui ostusumma on üle 15 eur. Tasuta kinopilet kehtib kuni 17.11, 5 eurone kehtib kuni 25.11
Kui huvi, siis PS
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11695357#11695357 _________________ Hapud viinamarjad
Vaieldamatult parim film, mida ma viimasel ajal näinud olen. See on film, mida ma Civilwar (2024)' ootasin ja mida see ei olnud.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.