Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 327, 328, 329 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2025 20:25:55 vasta tsitaadiga

F1 - ei saanud arugi, kui juba lõpp iäes oli.
Võimatu missioon - ca 30-45 minutit ja jäin magama icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2025 21:18:10 vasta tsitaadiga

F1 oli ok,sarnanes palju Gran Turismo'ga mu meelest.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2025 18:25:40 vasta tsitaadiga

Weapaons oli hea vaatamine https://www.imdb.com/title/tt26581740/
Õudust oli seal sama palju kui komöödiat ja oli huvitav.
7.5/10

F1 ja MI suvel ka nähtud. Mõlemad tugevad 7
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.09.2025 12:33:26 vasta tsitaadiga

Ma sellest Weaponsist aru ei saanudki. Õudusfilmide fännid ka seda eriti ei hinnanud.

Ja mis selle kandev idee oli? Nooruse eliksiiri otsimine?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2025 16:16:15 vasta tsitaadiga

Sama õudne kui komöödia.
Filmina ja veits omapärase thrillerina toimis.
Together vaadatud https://www.imdb.com/title/tt31184028/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_in_0_q_together
Lõpuks väsib ära ja kerib edasi. Žanri teema. Demi Moore bodyhorror oli ka täiesti jamps.

Edit:
Suri Robert Redford
https://kultuur.err.ee/1609802298/suri-naitleja-ja-rezissoor-robert-redford
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2025 23:21:34 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:

Suri Robert Redford

RIP Robert Redford

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 19:45:39 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
pistyk kirjutas:
liiv kirjutas:
Kas see uus Alieni seriaal "Alien Earth" kõlbab vaadata või on ka unefilm?


Mõtlen isegi selle peale,peaks vist mõneks ajaks selle Disney+ tellima.

Esimene osa oli ok sisu suruja, kuid peale seda selline ühe silmaga vaatamine...


Eks oma silm ikka kuningas,hakkan millalgi vaatama,praegu Disney+ soodukaga saadaval 3ks kuuks, 2.99 kuu eest

Vaatasin esimese osa ära,oli nagu ok,aga heli pole 5.1 nagu sooviks.Kuskil nagu valida ka ei saa audio seadeid.Kuvasuhet ka ei saa muuta,ekraanil tühjad servad 34" monitoriga

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus


viimati muutis pistyk 25.09.2025 20:23:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 20:44:31 vasta tsitaadiga

Viies või kuues osa olid sellised, mis midagi pani rohkem vaatama, selline kaheti tunded, et vaataks, samas ei viitsi on hetkel. Viimast välja tulnud osa pole näiteks vaadata viitsinud.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 20:24:47 vasta tsitaadiga

Alien Earth

Vaatasin esimese osa ära,oli nagu ok,aga heli pole 5.1 nagu sooviks.Kuskil nagu valida ka ei saa audio seadeid.Kuvasuhet ka ei saa muuta,ekraanil tühjad servad 34" monitoriga

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2025 14:53:18 vasta tsitaadiga

Caught Stealing https://www.imdb.com/title/tt1493274/
7.5/10
Lülitas aju/aja välja ja ok vaatamine. Netflixi nädalavahetuse "blockbusterid" ei saa lähedalegi.

Üks võitlus teise järel https://www.imdb.com/title/tt30144839/?ref_=nm_flmg_job_1_cdt_t_1
7/10

Seriaalide arutelu siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=379692&highlight=
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2025 13:49:34 vasta tsitaadiga

Lebotan diivanil ja haigutan lõualuud paigast. Vaatan GO3 John Wick kolmandat osa (midagi targemat ei tulnud pähe).
Keanu Reeves tapab vastase raamatuga esimese 10 mintsa jooksul, olles ise noa õlga saanud. Jube hea faighter.
Minu lemmik mõrvastseen on vastase "denatsifitseerimine" raamatuga ja endale nuga ülevalt alla löödud liigesesse. Enamus meist ei suudaks mitte midagi teha
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 10.10.2025 13:58:01 vasta tsitaadiga

Kas on jäänud kahe esimese filmi põhjal mulje, et tegemist dokumentaalfilmiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2025 14:00:20 vasta tsitaadiga

Täpsusta palun küsimust
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2025 19:28:05 vasta tsitaadiga

.
_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2025 23:25:24 vasta tsitaadiga

ot:
Selle stseeni ajal hakkas omal ajal kinos rahvas lausa naerma


Link

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2025 17:44:29 vasta tsitaadiga

Üle pika aja väga hea vaatamine, Katusekutt Roofman icon_razz.gif
9/10

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2025 21:30:29 vasta tsitaadiga

DiCaprio uus film thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Mõnusalt hoogne, sisukas. 8.5/10

One Battle After Another: https://www.imdb.com/title/tt30144839/

Noori saalis ei olnud ehk hea välimääraja on DiCaprio icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2025 18:19:17 vasta tsitaadiga

Kathryn Bigelow omas mahlas 8/10
A House of Dynamite https://www.imdb.com/title/tt32376165/?ref_=fn_all_ttl_1
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2025 20:54:30 vasta tsitaadiga

The Long Walk
https://www.imdb.com/title/tt10374610/

thumbs_up.gif hea
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2025 21:51:01 vasta tsitaadiga

The Thursday Murder Club (2025)

Väga mõnusalt muhe vaatamine, peamiselt tänu briti raskekahurväele peaosades. Sisu poolest mitte midagi erilist.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2025 22:05:46 vasta tsitaadiga

esimest korda elus sai üks muusikal ära vaadatud, kvaliteetselt tehtud värk - Hamilton, https://www.imdb.com/title/tt8503618
_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.10.2025 03:23:49 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
F1 oli ok,sarnanes palju Gran Turismo'ga mu meelest.


GT - oli vist jah, selline film, täiesti unustanud

Esimene asi, mis mulle pähe tuli oli:
ENDURANCE: The Documentary about Porsche at the Two Toughest GT Races in the World.
Spoiler Spoiler Spoiler


F1 ise oli ok,

Kui Brad Pitt'i filmidest rääkida, Ad Astra (2019) meeldis rohekm

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2025 18:16:49 vasta tsitaadiga

What You Wish For https://www.imdb.com/title/tt13638858/?ref_=fn_all_ttl_1
Hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2025 15:16:16 vasta tsitaadiga

Uus Mortal Kombat tuleb välja 2026 maikuus, Karl Urban Johnny Cage rollis https://www.imdb.com/title/tt17490712
selle meemi põhjal tundub, et tuleb sci-fi film icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2025 15:53:25 vasta tsitaadiga

Käisin Tron:Arest vaatamas. https://www.imdb.com/title/tt6604188/reference/ Nagu oli ja nagu ei olnud ka 6/10 Rahast kahju ei olnud, aga wow elamust ka mitte.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2025 09:23:47 vasta tsitaadiga

Käisin eile ka seda õhtul vaatamas. 8 inimest Plaza 8. saalis. Mõnus.
Film ise oli nii ja naa. Kahjuks Tron: Legacy tasemele ei küündinud. Efektid olid ilusad ja väga lahedad. Seal oli vaeva nähtud. Aga mis häiris, oli see digimaailma actioni puudumine. Oleks oodanud rohkem digimaailmas tegutsemist ja rohkem ägedaid digividinaid (ka reaalses maailmas). Jared Leto osatäitmine tõi automaatselt meelde Blade Runneri. Kuidagi samasugune näitlemine. Woke teemat kumas ka veidi läbi - sisuliselt kõik rassid olid esindatud.
Hea oli võrrelda arvutiga tehtud Flynni arengut 2010 vs 2025. Kui Legacy's oli Flynn tehtud arvutiga vägagi hästi, siis Areses on see ikka täiesti teine tera thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 30.10.2025 06:28:23 vasta tsitaadiga

Kas kunagi Lucy 2 võiks välja tulla? Või jõuame ise ennem Neuralink võrku minna icon_rolleyes.gif . Igasugu concept trailereid on rahva ärritamiseks tehtud https://www.youtube.com/watch?v=bclGccXlEI8
Lucy (2014) meeldis väga https://www.imdb.com/title/tt2872732/

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 09:04:46 vasta tsitaadiga

Mis Lucy'st rääkida. District 9 pole siiamaani thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 10:55:12 vasta tsitaadiga

Kui ikka head stsenaariumi pole, siis parem jäägu need järjed tegemata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 12:12:31 vasta tsitaadiga

Betamax, District 10 siis ikkagi. Väheusutav, et kui järg millalgi tuleb, siis sama nimega.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 20:53:36 vasta tsitaadiga

Oijah. House of Dynamite. icon_question.gif
Idee on, sisu on, teostus on. Aga see kõik ei vii kuskile. Nagu kellelgi oleks tulnud hea mõte erinevate nurkade alt ühte teemat näidata, igakord hakkab otsast peale erinevast vaatenurgast. Aga. Mis edasi? Idee oli aga lõppu ei osand siis teha? Lihtsalt poolteist tundi vaata ühte samat asja korduses ja kõik..
https://www.netflix.com/ee/title/81744537?preventIntent=true
Point Break oli midagi head. Hurt Locker oli täitsa okk. Bigelow siis kõigi taga...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.10.2025 21:51:17 vasta tsitaadiga

No edasi mötled ise, milline valik oleks tehtud.
See valik jäetigi vaatajale välja möelda.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2025 12:31:28 vasta tsitaadiga

Kujutad ette et kõik filmid lõppeks nii. Neid on ennegi tehtud, kus lõpp jääb lahtiseks, aga samas on mingeid vihjeid ja igaüks saab edasi mõelda. Siin lihtsalt lõigati lint katki lõpust...
Nt. Inception, kus lõpus jäi see asjandus lauale keerlema, eile just vaatasin Total Recall (2012) kus lõpus näidati REKALLI reklaami maja seinal ja muud vihjed. Nendest saab tõesti aru, et jäetakse lõpp lahtiseks ja igaüks saab mõelda kuidas lõppeda võis, aga see...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 02.11.2025 17:15:44 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka selle "House of Dynamite" ära.
No ei meeldi ikka see laisk kontseptsioon, et jätame kõige põnevama koha tegemata ja ärme anna filmi lõpus ühtegi vastust. Suht varakult oli aru saada, et ega seal mingit lõppvaatust nagunii ei tulegi. Selline nothingburger.
Ja ebaloogiline lõpp ka, kus presidendilt nuiatakse, et ta peab kindlasti randomly viie minuti jooksul mingit suvalise riigi suvalist sihtmärki vastu laskma ilma teadmata, et kes nende suunas üldse raketi laskis. Täiesti loll stsenaarium.

Veidi sarnases selle USA kodusõja filmiga (Civil War; https://www.imdb.com/title/tt17279496) Et taaskord see põhiküsimus, et mis juhtus, et olukord selliseks kujunes jääb vastamata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2025 20:21:45 vasta tsitaadiga

Vot see Civil war oli ka selline, et oh tundub hea. Ja siis vaatasid ja vaatasid ja... Ütleme nii, et ma ei mäleta mitte midagi sellest filmist... icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 21:09:40 vasta tsitaadiga

Gladiaator II osas olin väga skeptiline kui see kinno tuli,eriti kuna oli näha et palju arvutigraafikat kasutatud.Lõpuks vaatasin siiski ära ja täitsa ok stoory mõttes. 7/10
https://www.imdb.com/title/tt9218128/

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 05.11.2025 14:58:37 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Vaatasin ka selle "House of Dynamite" ära.
No ei meeldi ikka see laisk kontseptsioon, et jätame kõige põnevama koha tegemata ja ärme anna filmi lõpus ühtegi vastust. Suht varakult oli aru saada, et ega seal mingit lõppvaatust nagunii ei tulegi. Selline nothingburger.
Ja ebaloogiline lõpp ka, kus presidendilt nuiatakse, et ta peab kindlasti randomly viie minuti jooksul mingit suvalise riigi suvalist sihtmärki vastu laskma ilma teadmata, et kes nende suunas üldse raketi laskis. Täiesti loll stsenaarium.

Veidi sarnases selle USA kodusõja filmiga (Civil War; https://www.imdb.com/title/tt17279496) Et taaskord see põhiküsimus, et mis juhtus, et olukord selliseks kujunes jääb vastamata.


Esimene kolmandik filmist 7/10
Teise kolmandik filmist 4/10
Viimane kolmandik filmist 2/10

Vägisi jäi detailidest mulje, et lõppversioonist oli palju välja lõigatud.

Miks mainida ekraani korralikult mitte töötamist?
Tuumakohvi kandja esmane tutvustus oli imelik, mis ei läinud tolle hetke tooniga kokku
jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2025 20:56:03 vasta tsitaadiga

Megalopolis. Imelik film icon_rolleyes.gif 3/10 Ei soovita küll
https://www.imdb.com/title/tt10128846/

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 07.11.2025 16:12:27 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Oijah. House of Dynamite. icon_question.gif
Idee on, sisu on, teostus on. Aga see kõik ei vii kuskile. Nagu kellelgi oleks tulnud hea mõte erinevate nurkade alt ühte teemat näidata, igakord hakkab otsast peale erinevast vaatenurgast. Aga. Mis edasi? Idee oli aga lõppu ei osand siis teha? Lihtsalt poolteist tundi vaata ühte samat asja korduses ja kõik..
https://www.netflix.com/ee/title/81744537?preventIntent=true
Point Break oli midagi head. Hurt Locker oli täitsa okk. Bigelow siis kõigi taga...


Arvustus antud filmile https://kultuur.postimees.ee/8357395/arvustus-ees-ootab-having-usa-suunas-soostab-peatamatu-tuumarakett
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 18:30:10 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:

Ja ebaloogiline lõpp ka, kus presidendilt nuiatakse, et ta peab kindlasti randomly viie minuti jooksul mingit suvalise riigi suvalist sihtmärki vastu laskma ilma teadmata, et kes nende suunas üldse raketi laskis. Täiesti loll stsenaarium.



Just see. Antud olukorras ei ole midagi mõtelda, millise valiku peaks tegema. See peaks juba olema selge, et sellises olukorras ei tule mingit umbropsu vastulööki. Asjatundjad räägivad, plaanid sihukest asja ette ei näe.

See, et raketil lastakse lihtsalt lennata, kui esimese pauguga alla lastud ei saa, on kah imelik iseenesest.

Muidu, kui selle filmi hoiatusväärtus pidi seisnema selles, et otsustajad ongi lollid ja teevad vale valiku - All die. O the embarrassment - siis ei saa aru, miks tagajärg näitamata jäeti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 21:25:00 vasta tsitaadiga

Mis seal arvustuses siis on, 9 kümnest? Meie lollid ei saa aru põnevikust?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 07.11.2025 21:33:45 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:


See, et raketil lastakse lihtsalt lennata, kui esimese pauguga alla lastud ei saa, on kah imelik iseenesest.


Kui Ukraina sõja kulgu jälgid, siis peaksid olema teadlik, et pole neid rakette niisama lihtne alla lasta midagi. Ku filmis kusagil salajases kohas raketitõrje ookeani kohal lennanule mahavõtjad järgi saatis, siis need saadetakse välja täpselt õigel hetkel.
Sinu arvates võib teiselt poolt maakera siis raketi ette, taha, külje pealt suunas lasta ja ongi nii lihtne see mahavõtmine?
Mitte bullet with bullet situatsioon
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 21:56:20 vasta tsitaadiga

See dünamiit oli esimene osa filmist isegi ok, kuid alates otsast ketramisega, kolmas kord oli juba liig ning kogu point kadus ära.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2025 00:50:49 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
netcat kirjutas:


See, et raketil lastakse lihtsalt lennata, kui esimese pauguga alla lastud ei saa, on kah imelik iseenesest.


Kui Ukraina sõja kulgu jälgid, siis peaksid olema teadlik, et pole neid rakette niisama lihtne alla lasta midagi. Ku filmis kusagil salajases kohas raketitõrje ookeani kohal lennanule mahavõtjad järgi saatis, siis need saadetakse välja täpselt õigel hetkel.
Sinu arvates võib teiselt poolt maakera siis raketi ette, taha, külje pealt suunas lasta ja ongi nii lihtne see mahavõtmine?
Mitte bullet with bullet situatsioon


Ma täitsa usun, et kui ainult 2 "mahavõtjat" korraga välja saata, siis võibki nii minna nagu seal läks, nende eduprotsent ongi mingi 50/50, asi on selles et neid on ette nähtud sellises olukorras lasta rohkem. Räägitakse, et vähemalt 4. No üks neist oleks ehk ikka toiminud.
Kui saata 2 ja jääda ootama, siis jah selleks hetkeks kui need ei tabanud, oli ilmselt juba hilja uusi välja lasta. Aga samas ma ei usu, et kohe käed rüppe ja mitte midagi ei proovitagi enam teha, kuigi, jumalaita, võib-olla keegi tõesti ei ole varem sellist asja plaani võtnud?

https://time.com/7328626/a-house-of-dynamite-realistic-experts-nuclear-threat/

tsitaat:
Once an ICBM reaches the terminal phase of its trajectory, ground-based interceptors aren’t strong options. With just a dozen minutes before impact, there’s not much else a country’s defense system can do—but Karbler notes that the U.S. ran a successful test last year, taking down a hypersonic target in its terminal phase using an Aegis ballistic missile deployed from a warship. As for combatting a nuclear warhead with something besides a missile interceptor, Karbler says unmanned fighter jets or drones are possibilities if you can figure out the missile’s flight trajectory in time. “That is always in the discussion,” he says.

One of the ways to throw the missile off course or destroy it is by deploying chaff—tiny, metallic strips that create a cloud of false targets—into the air to hide the location of a drone or distract radar-guided missiles. "If you put a giant chaff field in there, as [the missile] is going through it, it's going to scar and mar the seeker of the ICBM,” Karbler says. “And you're also going to do some damage to the fuselage, so it doesn't have the same aerodynamic properties."
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2025 12:32:48 vasta tsitaadiga

Bang Bang https://www.imdb.com/title/tt7132924/?ref_=fn_t_1
7/10. Tim Blake Nelson ei vea alt beer_yum.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2025 08:03:04 vasta tsitaadiga

Keegi kinno tahab minna sel nädalavahetusel?
Saadaval tasuta kinopilet ja kinkekaart, mis annab 5 eur alla, kui ostusumma on üle 15 eur. Tasuta kinopilet kehtib kuni 17.11, 5 eurone kehtib kuni 25.11
Kui huvi, siis PS
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11695357#11695357

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 21.11.2025 12:59:36 vasta tsitaadiga

https://kultuur.postimees.ee/8365360/hollywoodi-staarid-ja-soome-mehepojad-laksid-eesti-metsas-sotta

Esimene "Sisu" film oli hea. Usutavasti on seda ka teine film. Tänasest kinodes.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.11.2025 20:22:44 vasta tsitaadiga

Anniversary (2025)
https://www.imdb.com/title/tt12583926/
Spoiler Spoiler Spoiler


Vaieldamatult parim film, mida ma viimasel ajal näinud olen. See on film, mida ma Civilwar (2024)' ootasin ja mida see ei olnud.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2025 01:48:24 vasta tsitaadiga

sai locked ära vaadatud....päris hea isegi icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Link
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2025 20:13:07 vasta tsitaadiga

She Rides Shotgun https://www.imdb.com/title/tt27986457/?ref_=tturv_ov_bk
Esimesed minutid ja näitlejad head.
Mingist hetkest nagu B kati film otse videolevisse.
5/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 327, 328, 329 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.