Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Konsoolide ja konsoolimängudega seotud küsimused ja arutelud mis eraldi teemat ei vääri märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2024 18:45:30 Re: Lode Runner "The Legend Returns" vasta tsitaadiga

ressi kirjutas:
Millist mängukonsooli võiks kõige paremini arvuti asemel kasutada selle mängu mängimiseks?: https://cdromance.org/psx-iso/lode-runner-usa-2/
Antud kodulehelt vist seda mängu tellida ei saa.
Mul on see mäng - Lode Runner The Legend Returns - olnud lauaarvutis varem, aga tahaks konsooliga mängida seda.
See peaks ju võimalik olema?
Kas kasutatud konsooli on mõtet osta selle mängu jaoks või peab ikka päris uus konsool olema?

Kas seda konkreetset mängu või sobib ka mõni muu Loder Runneri sarnane?

Parim oleks vast originaal riistvaral mängida. Kõige ehedam elamus, aga...

Uute Series Xboxidega saab mitmeid vanemaid konsoole emuleerida ja ROM-e mängida. Vaata see video läbi, hulga kasulikku teavet:

Link


Samuti sobib vanemate konsoolide emuleerimiseks Nvidia Shield Pro:

Link


Ise pole proovinud, kuid tean, et paljud seda edukalt harrastavad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2024 21:28:13 vasta tsitaadiga

Raspberry Pi ajab samuti asja ära, kui emulaatoreid on soov kasutada kasutada.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2024 23:32:23 vasta tsitaadiga

see on webis mängitav https://playclassic.games/games/puzzle-solving-dos-games-online/play-lode-runner-legend-returns-online/play/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2024 16:08:18 Re: Lode Runner "The Legend Returns" vasta tsitaadiga

Tahaks just seda Lode Runner Legend Returns 2D mängu mängida, mida olen lauaarvutiga saanud mängida varem.
Selle lingi pealt näeb selle mängu originaalplaati: https://psxdatacenter.com/games/U/L/SLUS-00557.html

Kas PS1 või PS2 on selle mängu jaoks vajalikud või saab kuidagi ka PS4 konsooliga mängida?
Kas PS4 konsoolil üldse CD-ROM'i mängija on?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 16:52:17 vasta tsitaadiga

PS4 peale on Lode Runner Legacy (hind hetkel €11.99), millel on ka Classic mode: https://gaminghistory101.com/2017/07/21/lode-runner-legacy-review/

PS4 peal PS1 plaadid ei tööta. PS3 peal töötavad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2024 16:57:47 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
PS4 peale on Lode Runner Legacy, millel on ka Classic mode: https://gaminghistory101.com/2017/07/21/lode-runner-legacy-review/

PS4 peal PS1 plaadid ei tööta. PS3 peal töötavad.


Selle lingi peal olevat mängu ma kindlasti ei taha. Panin ise eelmises postituses mängu plaadi lingi, sellist ikka otsin ma. See peaks tavaline originaalversioon olema, mitte uuem versioon.
Kas PS2 peal selle mängu plaat siis töötab? Kust seda vanemat PS2 konsooli üldse saada praegu? Kas peab Soovi kuulutuse näiteks panema?
Ja mängu plaati vist ei ole ka eriti kuskilt saada. Peab netis vist ringi surfama. Üks tuttav ütles, et võib-olla saab Aliexpressist neid vanemaid konsoole ja mänge?
Kas on mõtet Aliexpressist tellida või saab kuskilt Eestist ka neid (PS2 näiteks ja mänguplaat ise)?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 17:10:58 vasta tsitaadiga

ressi kirjutas:
SKG kirjutas:
PS4 peale on Lode Runner Legacy, millel on ka Classic mode: https://gaminghistory101.com/2017/07/21/lode-runner-legacy-review/

PS4 peal PS1 plaadid ei tööta. PS3 peal töötavad.


Selle lingi peal olevat mängu ma kindlasti ei taha. Panin ise eelmises postituses mängu plaadi lingi, sellist ikka otsin ma. See peaks tavaline originaalversioon olema, mitte uuem versioon.
Kas PS2 peal selle mängu plaat siis töötab? Kust seda vanemat PS2 konsooli üldse saada praegu? Kas peab Soovi kuulutuse näiteks panema?
Ja mängu plaati vist ei ole ka eriti kuskilt saada. Peab netis vist ringi surfama. Üks tuttav ütles, et võib-olla saab Aliexpressist neid vanemaid konsoole ja mänge?
Kas on mõtet Aliexpressist tellida või saab kuskilt Eestist ka neid (PS2 näiteks ja mänguplaat ise)?

Kui originaali tahad, siis on 2 võimalust:

- ostad kasutatud PS1 mänguplaadi (näiteks eBay või Eesti FB grupid) ja kasutatud PS2/PS3 konsooli (Eesti FB grupid, eBay jne).
- ostad Xbox Series S ja emuleerid sellel nagu ülalolevas videos.
- ostad Android boxi ja emuleerid selle nagu ülalolevas videos.

PS2 ja PS3 on PS1 mängudega tagasiühilduvad.


viimati muutis SKG 18.11.2024 17:13:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 17:13:36 vasta tsitaadiga

ressi, PS2-ga saab mängida PS1 mänge.
Kuna su viidatud Lode Runner anti välja ainult Põhja-Ameerikas, siis on sul selle mängimiseks vaja USA turule tehtud PS1 või PS2-te (lisaks originaal mänguplaadile); mille leidmine on Eestist keeruline.
P.S Alist küll originaal konsoole ja mänguplaate ei saa.

EDIT:
SKG kirjutas:

PS2 ja PS3 on PS1 mängudega tagasiühilduvad.

Ka PS3 puhul peaks Lode Runner'i mängimiseks olema USA turule toodetud konsool icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...


viimati muutis beastbeats 18.11.2024 17:20:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 17:17:55 vasta tsitaadiga

Kasutatud NTSC versioon on vähemalt 50 eur.
https://www.ebay.ie/itm/166234962897
https://www.ebay.ie/itm/285178972476
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2024 17:18:11 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
ressi kirjutas:
SKG kirjutas:
PS4 peale on Lode Runner Legacy, millel on ka Classic mode: https://gaminghistory101.com/2017/07/21/lode-runner-legacy-review/

PS4 peal PS1 plaadid ei tööta. PS3 peal töötavad.


Selle lingi peal olevat mängu ma kindlasti ei taha. Panin ise eelmises postituses mängu plaadi lingi, sellist ikka otsin ma. See peaks tavaline originaalversioon olema, mitte uuem versioon.
Kas PS2 peal selle mängu plaat siis töötab? Kust seda vanemat PS2 konsooli üldse saada praegu? Kas peab Soovi kuulutuse näiteks panema?
Ja mängu plaati vist ei ole ka eriti kuskilt saada. Peab netis vist ringi surfama. Üks tuttav ütles, et võib-olla saab Aliexpressist neid vanemaid konsoole ja mänge?
Kas on mõtet Aliexpressist tellida või saab kuskilt Eestist ka neid (PS2 näiteks ja mänguplaat ise)?

Kui originaali tahad, siis on 2 võimalust:

- ostad kasutatud PS1 mänguplaadi (näiteks eBay või Eesti FB grupid) ja kasutatud PS2/PS3 konsooli (Eesti FB grupid, eBay jne).
- ostad Xbox Series S ja emuleerid sellel nagu ülalolevas videos.
- ostad Android boxi ja emuleerid selle nagu ülalolevas videos.

PS2 ja PS3 on PS1 mängudega tagasiühilduvad.


Tahaks küll originaali, kindlasti.
Pane mulle mõni link mõne Eesti FB grupi kohta, kui saad. Sealt eBayst pole mõtet tellida, tuleb mingi pool aastat.
Kunagi sel suvel alles tellisin ühte USB adapterit ja ei saadetudki, sain raha tagasi vähemalt.
Kas vanem, PS2, on selline, et pult on kaabliga, mitte raadio teel?
Need ilma kaablita puldid hakkasid vist alates PS3'st?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 17:27:22 vasta tsitaadiga

See mäng ei tundu eriti levinud, et seda kuskilt lihtsalt/kiirelt/odavalt saaks.

https://www.facebook.com/groups/317277939133188/
https://www.facebook.com/groups/418907134946611/
https://www.facebook.com/groups/288915807971820/
https://www.facebook.com/groups/ESMKommuun/
https://www.facebook.com/groups/PlayStation.fannid
https://www.facebook.com/groups/PlayStationEesti/


Seal oli kellegi minu teada ka kasutatud vanade mängude pood Lasnamäel vms, postitab pidevalt neis gruppides.


edit:
Leidsin, näe: https://cdplus.ee/et/product/49738/
Aadress: https://cdplus.ee/et/kontakt/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2024 17:39:53 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
See mäng ei tundu eriti levinud, et seda kuskilt lihtsalt/kiirelt/odavalt saaks.

https://www.facebook.com/groups/317277939133188/
https://www.facebook.com/groups/418907134946611/
https://www.facebook.com/groups/288915807971820/
https://www.facebook.com/groups/ESMKommuun/
https://www.facebook.com/groups/PlayStation.fannid
https://www.facebook.com/groups/PlayStationEesti/


Seal oli kellegi minu teada ka kasutatud vanade mängude pood Lasnamäel vms, postitab pidevalt neis gruppides.


edit:
Leidsin, näe: https://cdplus.ee/et/product/49738/
Aadress: https://cdplus.ee/et/kontakt/


Suur tänu, et kontaktid saatsid!
Ma kirjutasin sinna Lasnamäe poodi.
Eks näeb, kas neil on seda mängu+konsooli.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 18:08:38 vasta tsitaadiga

Uurisin väheke veel - seda mängu vist Euroopas välja ei antudki. Vähemalt sel lehel, mida ma ise tihti kasutan, EU reliisi pole:
https://gamefaqs.gamespot.com/ps/572483-lode-runner/data
https://gamefaqs.gamespot.com/ps/573159-lode-runner-the-legend-returns/data
https://gamefaqs.gamespot.com/ps/573158-lode-runner-extra/data

Mäng anti välja ainult USA-s ja Jaapanis?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2024 22:04:32 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Uurisin väheke veel - seda mängu vist Euroopas välja ei antudki. Vähemalt sel lehel, mida ma ise tihti kasutan, EU reliisi pole:
https://gamefaqs.gamespot.com/ps/572483-lode-runner/data
https://gamefaqs.gamespot.com/ps/573159-lode-runner-the-legend-returns/data
https://gamefaqs.gamespot.com/ps/573158-lode-runner-extra/data

Mäng anti välja ainult USA-s ja Jaapanis?


Mul oli see mäng tegelikult ühe DOS-mängude plaadi peal kunagi ammu.
Selle pealt installisin arvuti peale ja siis sai mängida.
See oli kindlasti originaalversioon, aga tasemeid ei olnud 300, vaid vähem kindlasti.
Aga seda DOS-mängude plaati ei saa kindlasti konsooli jaoks kasutada, kuna see mäng on lihtsalt installifailina seal peal.


viimati muutis ressi 19.11.2024 15:09:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 22:44:30 vasta tsitaadiga

Kui on soov seda mängu endiselt konsoolil mängida, siis jääb ainult 2 varianti:

- osta eBay-st mängu USA versioon ja ka USA konsool.
- osta Xbox Series S või mõni võimekam Android box, kus seda ROM-i emuleerida saab.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2024 11:02:33 vasta tsitaadiga

Mis neil Ameerika ja muudel, Euroopa omadel siis vist, erinevust nii palju on?
Et kui on Ameerika konsool, siis ainult Ameerikas toodetud mänge saab mängida või?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.11.2024 11:19:44 vasta tsitaadiga

Euroopa konsooli saab modida. Regioonivabaks teha. Pole vaja isegi riistvara lisada/vahetada.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 11:52:59 vasta tsitaadiga

ressi kirjutas:
Mis neil Ameerika ja muudel, Euroopa omadel siis vist, erinevust nii palju on?
Et kui on Ameerika konsool, siis ainult Ameerikas toodetud mänge saab mängida või?

https://en.wikipedia.org/wiki/Regional_lockout#Sony

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2024 16:26:06 vasta tsitaadiga

Kas nendes Eesti FB gruppides võib leiduda sellist PS konsooli + mängu, mis klapiksid ja et mäng oleks originaal?
Kas originaalmängu üldse mitte-Ameerika toodet võib olla saadaval, kui see mängu plaadi sait on USA päritolu?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 17:03:49 vasta tsitaadiga

Seda mängu ei lastud Euroopas välja, seega PAL regiooni oma pole üldse olemaski.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2024 17:33:35 vasta tsitaadiga

Kas postimüügiportaalina võiks kasutada ka Amazoni eBay asemel või pole neil vahet?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.11.2024 17:42:29 vasta tsitaadiga

eBay on oksjoniportaal, kus on ka osa nö e-poe kaupa, mille saab kohe välja osta.
Amazonis oksjoneid ei ole, saad kohe osta selle hinnaga, mis kirjas. Müüb nii Amazon ise kui ka teised firmad.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2024 18:00:55 vasta tsitaadiga

Kas eBays oleva PS1 võib osta, kui ta on Saksamaalt pärit või peab olema Ameerikast?
Leidsin ühe sobiva, kuid asub Saksamaal: link
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.11.2024 19:14:21 vasta tsitaadiga

Seal on kirjas PAL. Näppimata ei sobi. NTSC-U/C peab olema. NTSC-J on Jaapani versioon, see mängib Jaapani turule toodetud mänge.

Kui ma õigesti aru olen saanud, siis selline PS1 mängib kõigi regioonide mänge ja asub Austrias.
link
Hinda ärge vaadake. icon_lol.gif

Selle juures on ka kirjas, et mängib kõike, ei tea, kas see õige on:
link

Lode Runner Jaapani versioon on ka saadaval. Nt. link
Aga see on muidugi jaapanikeelne.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2024 15:11:07 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
see on webis mängitav https://playclassic.games/games/puzzle-solving-dos-games-online/play-lode-runner-legend-returns-online/play/


Tahaks seda sama mängu konsooliga mängida. Kuna ta on vist ainult PS'i jaoks tehtud, siis peab ostma PS konsooli vist.


viimati muutis ressi 20.11.2024 21:09:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.11.2024 20:35:23 vasta tsitaadiga

Ei oska kuhugi mujale teemasse seda küsimust panna, proovin siin, kas keegi Eestisse Playdate konsooli on omale ostnud? Kui kalliks saatmised ja asjad läksid?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2024 23:54:39 vasta tsitaadiga

ressi kirjutas:
Tahaks seda sama mängu konsooliga mängida. Kuna ta on vist ainult PS'i jaoks tehtud, siis peab ostma PS konsooli vist.

Otsi järelturult playstation classic, laojääke müüdi poes 25-30 euroga. Kaasatulevate mängude seas lode runnerit pole, aga youtube õpetusi täis kuidas lisada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.11.2024 00:59:57 vasta tsitaadiga

Alla 100€ on seda raske leida.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2024 19:30:26 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
ressi kirjutas:
Tahaks seda sama mängu konsooliga mängida. Kuna ta on vist ainult PS'i jaoks tehtud, siis peab ostma PS konsooli vist.

Otsi järelturult playstation classic, laojääke müüdi poes 25-30 euroga. Kaasatulevate mängude seas lode runnerit pole, aga youtube õpetusi täis kuidas lisada.


Milline classic PS on 25-30€? Kas PS1 ja PS2 ka?
Ja millisest poest neid saada on? Kas Pärnus ka mõni PS konsoolide müügi pood on?
Ma sinna Tallinna Lasnamäe poodi helistasin, aga seal öeldi, et ei ole sellist mängu ja PS oli neil vist ka 4 ja 5 ainult.
Kas Youtube'is näidatakse, kuidas Lode Runner ise plaadi peale panna ja siis PS'is kasutada?
Äkki saab üldse ilma konsoolita seda originaalversiooni mängida nutiteleris puldiga, kus oleks androidi versioon mängust?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2024 20:25:54 vasta tsitaadiga

Ikka saab, paigalda teleri play store-st RetroArch ja usb pulgale originaalversiooni rom.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2024 22:26:31 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Ikka saab, paigalda teleri play store-st RetroArch ja usb pulgale originaalversiooni rom.


Ma installisin RetroArchi telekale, aga mälupulgale läbi selle RetroArchi ligi ei saa.
Kas kuskil Youtubis on õpetus, kuidas mälupulgale pandud mängufaili käima saab telekas läbi selle RetroArchi?
Või oskad ise äkki õpetada?
Mul Windows 10 peal arvutis on see mäng installitud praegu, aga kas võin sama W10 mängufaili RetroArchiga kasutada või peab mõni muu fail see olema?
Mul praegu pulti ka veel pole. Kas muidu android-telekale sobib igasugune mängupult või peab olema Playstationi konsooli pult?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2024 23:30:32 vasta tsitaadiga

Android telerile sobivad kõik puldid, mis bluetoothiga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2024 10:58:30 vasta tsitaadiga

Ma installisin RetroArchi telekale, aga mälupulgale läbi selle RetroArchi ligi ei saa.
Kas kuskil Youtubis on õpetus, kuidas mälupulgale pandud mängufaili käima saab telekas läbi selle RetroArchi?
Mul Windows 10 peal arvutis on see mäng installitud praegu, aga kas võin sama W10 mängufaili RetroArchiga kasutada või peab mõni muu fail see olema?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2024 15:14:51 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Ei oska kuhugi mujale teemasse seda küsimust panna, proovin siin, kas keegi Eestisse Playdate konsooli on omale ostnud? Kui kalliks saatmised ja asjad läksid?


Spoiler Spoiler Spoiler

Panin huvi pärast toote ostukorvi ja tellimuse vormistamisel näitab selliseid summasid:
Subtotal $199.00
Shipping $38.16
Tax $47.71
Total $284.87

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.11.2024 16:29:27 vasta tsitaadiga

beastbeats, Jep, sama nägin minagi, pea 30% tuleb otsa, saatmine ja maksud. Lükkab asja hinna veits kõrgeks. Ja peale selle ametliku lehe vist muid variante ei ole? Arvestades kui agressiivselt Aliekspress sama nimega "asja" 10x odavamalt pakub, siis mujalt ostes on suur oht mingi vändaga juust saada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 13:10:18 vasta tsitaadiga

Kreisi projekt tuli just välja, GTA3 Dreamcasti peal.


Link



Link


---
Thirty years later, this modern PS1 FPGA console plays your favorite retro games at 1440p
https://www.androidauthority.com/r2one-ps1-fpga-3515527/
tsitaat:
The R²one is a PS1-inspired FPGA device that supports most retro consoles.
It has ports for original memory cards and controllers, plus an expansion port for physical games.
The console will launch later this month at a special price of $149 for friends and founders.

tsitaat:
The world's first affordable FPGA gaming console. Inspired by the PS one. Supports PS1 games, memory cards, and controllers. Analog/Digital output. NFC/WiFi/BT. MiSTer FPGA compatible. Disc support not pictured.

Pricing starts at $149 for founders and friends.

tsitaat:
It has a dock for expanded IO and disks.

https://x.com/TakiUdon_/status/1877167421078884711

https://retroremake.co


---

Link

Täitsa lõpp, mis skämm rofl.gif
Pole ammu nii palju naernud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 10:25:38 vasta tsitaadiga

Hiinlaste AC
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reits
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2024



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 10:56:39 vasta tsitaadiga

Mul on mõned rumalad küsimused, loodan, et sobivad siia teemasse.

Soovin endale kasutatud konsooli osta, et vahepeal fifat vms mängu sõpradega saunaõhtul mängida, ala 100-150 eur hinnaklassis.
Kas sellises hinnaklassis eelistada PS4 või Xbox one konsoole?
Kas online subscription on Xbox puhul vajalik või saab osta plaadi peal kasutatud mänge ja lihtsalt mängida või panna raha juurde ja osta Xbox Series S?
Olen omanud ammusel ajal PS3-me, seal mängisin plaatide peal mänge ning mingit online kasutajat polnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2025 13:54:20 vasta tsitaadiga

Reits kirjutas:
Mul on mõned rumalad küsimused, loodan, et sobivad siia teemasse.

Soovin endale kasutatud konsooli osta, et vahepeal fifat vms mängu sõpradega saunaõhtul mängida, ala 100-150 eur hinnaklassis.
Kas sellises hinnaklassis eelistada PS4 või Xbox one konsoole?
Kas online subscription on Xbox puhul vajalik või saab osta plaadi peal kasutatud mänge ja lihtsalt mängida või panna raha juurde ja osta Xbox Series S?
Olen omanud ammusel ajal PS3-me, seal mängisin plaatide peal mänge ning mingit online kasutajat polnud.

Sellises hinnaklassis saab ehk PS4 Pro või Xbox One X. Series S muidugi mõlemast parem, kuid pole plaadilugejat.
Kui online ei plaani mängida pole kummalgi konsoolil subscriptionit vaja osta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.09.2025 14:56:00 vasta tsitaadiga

Kui tõesti mingeid muid eelistusi omal ei ole, tasub pulte käes proovida. PS'i ja Xboxi omad on suht erineva kujuga ja mõnele on see määravaks saanud. Muus osas jah PS4 Pro või Xbox One X ja seal suurt muud vahet ei ole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Konsoolide ja konsoolimängudega seotud küsimused ja arutelud mis eraldi teemat ei vääri mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.