05.11.2024 18:45:30
Re: Lode Runner "The Legend Returns"
ressi kirjutas:
Millist mängukonsooli võiks kõige paremini arvuti asemel kasutada selle mängu mängimiseks?: https://cdromance.org/psx-iso/lode-runner-usa-2/
Antud kodulehelt vist seda mängu tellida ei saa.
Mul on see mäng - Lode Runner The Legend Returns - olnud lauaarvutis varem, aga tahaks konsooliga mängida seda.
See peaks ju võimalik olema?
Kas kasutatud konsooli on mõtet osta selle mängu jaoks või peab ikka päris uus konsool olema?
Kas seda konkreetset mängu või sobib ka mõni muu Loder Runneri sarnane?
Parim oleks vast originaal riistvaral mängida. Kõige ehedam elamus, aga...
Uute Series Xboxidega saab mitmeid vanemaid konsoole emuleerida ja ROM-e mängida. Vaata see video läbi, hulga kasulikku teavet:
18.11.2024 16:08:18
Re: Lode Runner "The Legend Returns"
Tahaks just seda Lode Runner Legend Returns 2D mängu mängida, mida olen lauaarvutiga saanud mängida varem.
Selle lingi pealt näeb selle mängu originaalplaati: https://psxdatacenter.com/games/U/L/SLUS-00557.html
Kas PS1 või PS2 on selle mängu jaoks vajalikud või saab kuidagi ka PS4 konsooliga mängida?
Kas PS4 konsoolil üldse CD-ROM'i mängija on?
Selle lingi peal olevat mängu ma kindlasti ei taha. Panin ise eelmises postituses mängu plaadi lingi, sellist ikka otsin ma. See peaks tavaline originaalversioon olema, mitte uuem versioon.
Kas PS2 peal selle mängu plaat siis töötab? Kust seda vanemat PS2 konsooli üldse saada praegu? Kas peab Soovi kuulutuse näiteks panema?
Ja mängu plaati vist ei ole ka eriti kuskilt saada. Peab netis vist ringi surfama. Üks tuttav ütles, et võib-olla saab Aliexpressist neid vanemaid konsoole ja mänge?
Kas on mõtet Aliexpressist tellida või saab kuskilt Eestist ka neid (PS2 näiteks ja mänguplaat ise)?
Selle lingi peal olevat mängu ma kindlasti ei taha. Panin ise eelmises postituses mängu plaadi lingi, sellist ikka otsin ma. See peaks tavaline originaalversioon olema, mitte uuem versioon.
Kas PS2 peal selle mängu plaat siis töötab? Kust seda vanemat PS2 konsooli üldse saada praegu? Kas peab Soovi kuulutuse näiteks panema?
Ja mängu plaati vist ei ole ka eriti kuskilt saada. Peab netis vist ringi surfama. Üks tuttav ütles, et võib-olla saab Aliexpressist neid vanemaid konsoole ja mänge?
Kas on mõtet Aliexpressist tellida või saab kuskilt Eestist ka neid (PS2 näiteks ja mänguplaat ise)?
Kui originaali tahad, siis on 2 võimalust:
- ostad kasutatud PS1 mänguplaadi (näiteks eBay või Eesti FB grupid) ja kasutatud PS2/PS3 konsooli (Eesti FB grupid, eBay jne).
- ostad Xbox Series S ja emuleerid sellel nagu ülalolevas videos.
- ostad Android boxi ja emuleerid selle nagu ülalolevas videos.
PS2 ja PS3 on PS1 mängudega tagasiühilduvad.
viimati muutis SKG 18.11.2024 17:13:47, muudetud 1 kord
ressi, PS2-ga saab mängida PS1 mänge.
Kuna su viidatud Lode Runner anti välja ainult Põhja-Ameerikas, siis on sul selle mängimiseks vaja USA turule tehtud PS1 või PS2-te (lisaks originaal mänguplaadile); mille leidmine on Eestist keeruline.
P.S Alist küll originaal konsoole ja mänguplaate ei saa.
EDIT:
SKG kirjutas:
PS2 ja PS3 on PS1 mängudega tagasiühilduvad.
Ka PS3 puhul peaks Lode Runner'i mängimiseks olema USA turule toodetud konsool _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
viimati muutis beastbeats 18.11.2024 17:20:33, muudetud 1 kord
Selle lingi peal olevat mängu ma kindlasti ei taha. Panin ise eelmises postituses mängu plaadi lingi, sellist ikka otsin ma. See peaks tavaline originaalversioon olema, mitte uuem versioon.
Kas PS2 peal selle mängu plaat siis töötab? Kust seda vanemat PS2 konsooli üldse saada praegu? Kas peab Soovi kuulutuse näiteks panema?
Ja mängu plaati vist ei ole ka eriti kuskilt saada. Peab netis vist ringi surfama. Üks tuttav ütles, et võib-olla saab Aliexpressist neid vanemaid konsoole ja mänge?
Kas on mõtet Aliexpressist tellida või saab kuskilt Eestist ka neid (PS2 näiteks ja mänguplaat ise)?
Kui originaali tahad, siis on 2 võimalust:
- ostad kasutatud PS1 mänguplaadi (näiteks eBay või Eesti FB grupid) ja kasutatud PS2/PS3 konsooli (Eesti FB grupid, eBay jne).
- ostad Xbox Series S ja emuleerid sellel nagu ülalolevas videos.
- ostad Android boxi ja emuleerid selle nagu ülalolevas videos.
PS2 ja PS3 on PS1 mängudega tagasiühilduvad.
Tahaks küll originaali, kindlasti.
Pane mulle mõni link mõne Eesti FB grupi kohta, kui saad. Sealt eBayst pole mõtet tellida, tuleb mingi pool aastat.
Kunagi sel suvel alles tellisin ühte USB adapterit ja ei saadetudki, sain raha tagasi vähemalt.
Kas vanem, PS2, on selline, et pult on kaabliga, mitte raadio teel?
Need ilma kaablita puldid hakkasid vist alates PS3'st?
Mul oli see mäng tegelikult ühe DOS-mängude plaadi peal kunagi ammu.
Selle pealt installisin arvuti peale ja siis sai mängida.
See oli kindlasti originaalversioon, aga tasemeid ei olnud 300, vaid vähem kindlasti.
Aga seda DOS-mängude plaati ei saa kindlasti konsooli jaoks kasutada, kuna see mäng on lihtsalt installifailina seal peal.
viimati muutis ressi 19.11.2024 15:09:56, muudetud 1 kord
Mis neil Ameerika ja muudel, Euroopa omadel siis vist, erinevust nii palju on?
Et kui on Ameerika konsool, siis ainult Ameerikas toodetud mänge saab mängida või?
Mis neil Ameerika ja muudel, Euroopa omadel siis vist, erinevust nii palju on?
Et kui on Ameerika konsool, siis ainult Ameerikas toodetud mänge saab mängida või?
Kas nendes Eesti FB gruppides võib leiduda sellist PS konsooli + mängu, mis klapiksid ja et mäng oleks originaal?
Kas originaalmängu üldse mitte-Ameerika toodet võib olla saadaval, kui see mängu plaadi sait on USA päritolu?
eBay on oksjoniportaal, kus on ka osa nö e-poe kaupa, mille saab kohe välja osta.
Amazonis oksjoneid ei ole, saad kohe osta selle hinnaga, mis kirjas. Müüb nii Amazon ise kui ka teised firmad. _________________ Müüa igasugu asju
Ei oska kuhugi mujale teemasse seda küsimust panna, proovin siin, kas keegi Eestisse Playdate konsooli on omale ostnud? Kui kalliks saatmised ja asjad läksid?
Tahaks seda sama mängu konsooliga mängida. Kuna ta on vist ainult PS'i jaoks tehtud, siis peab ostma PS konsooli vist.
Otsi järelturult playstation classic, laojääke müüdi poes 25-30 euroga. Kaasatulevate mängude seas lode runnerit pole, aga youtube õpetusi täis kuidas lisada.
Tahaks seda sama mängu konsooliga mängida. Kuna ta on vist ainult PS'i jaoks tehtud, siis peab ostma PS konsooli vist.
Otsi järelturult playstation classic, laojääke müüdi poes 25-30 euroga. Kaasatulevate mängude seas lode runnerit pole, aga youtube õpetusi täis kuidas lisada.
Milline classic PS on 25-30€? Kas PS1 ja PS2 ka?
Ja millisest poest neid saada on? Kas Pärnus ka mõni PS konsoolide müügi pood on?
Ma sinna Tallinna Lasnamäe poodi helistasin, aga seal öeldi, et ei ole sellist mängu ja PS oli neil vist ka 4 ja 5 ainult.
Kas Youtube'is näidatakse, kuidas Lode Runner ise plaadi peale panna ja siis PS'is kasutada?
Äkki saab üldse ilma konsoolita seda originaalversiooni mängida nutiteleris puldiga, kus oleks androidi versioon mängust?
Ikka saab, paigalda teleri play store-st RetroArch ja usb pulgale originaalversiooni rom.
Ma installisin RetroArchi telekale, aga mälupulgale läbi selle RetroArchi ligi ei saa.
Kas kuskil Youtubis on õpetus, kuidas mälupulgale pandud mängufaili käima saab telekas läbi selle RetroArchi?
Või oskad ise äkki õpetada?
Mul Windows 10 peal arvutis on see mäng installitud praegu, aga kas võin sama W10 mängufaili RetroArchiga kasutada või peab mõni muu fail see olema?
Mul praegu pulti ka veel pole. Kas muidu android-telekale sobib igasugune mängupult või peab olema Playstationi konsooli pult?
Ma installisin RetroArchi telekale, aga mälupulgale läbi selle RetroArchi ligi ei saa.
Kas kuskil Youtubis on õpetus, kuidas mälupulgale pandud mängufaili käima saab telekas läbi selle RetroArchi?
Mul Windows 10 peal arvutis on see mäng installitud praegu, aga kas võin sama W10 mängufaili RetroArchiga kasutada või peab mõni muu fail see olema?
Ei oska kuhugi mujale teemasse seda küsimust panna, proovin siin, kas keegi Eestisse Playdate konsooli on omale ostnud? Kui kalliks saatmised ja asjad läksid?
Spoiler
What about Taxes and Duties?
All international Playdate systems will be shipped Delivered Duties Paid (DDP). This means all necessary taxes, duties, and import fees are pre-paid and calculated at check-out. In theory, this means as your Playdate enters your home country, customs will not hold your Playdate hostage and/or ask you pay any surprise taxes or fees. We really hope it all works as planned! Our international shipping partner Passport will be on-hand to answer any international tracking or tax questions.
https://help.play.date/shipping/countries/
Panin huvi pärast toote ostukorvi ja tellimuse vormistamisel näitab selliseid summasid:
Subtotal $199.00
Shipping $38.16
Tax $47.71
Total $284.87 _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
beastbeats, Jep, sama nägin minagi, pea 30% tuleb otsa, saatmine ja maksud. Lükkab asja hinna veits kõrgeks. Ja peale selle ametliku lehe vist muid variante ei ole? Arvestades kui agressiivselt Aliekspress sama nimega "asja" 10x odavamalt pakub, siis mujalt ostes on suur oht mingi vändaga juust saada.
The R²one is a PS1-inspired FPGA device that supports most retro consoles.
It has ports for original memory cards and controllers, plus an expansion port for physical games.
The console will launch later this month at a special price of $149 for friends and founders.
tsitaat:
The world's first affordable FPGA gaming console. Inspired by the PS one. Supports PS1 games, memory cards, and controllers. Analog/Digital output. NFC/WiFi/BT. MiSTer FPGA compatible. Disc support not pictured.
Mul on mõned rumalad küsimused, loodan, et sobivad siia teemasse.
Soovin endale kasutatud konsooli osta, et vahepeal fifat vms mängu sõpradega saunaõhtul mängida, ala 100-150 eur hinnaklassis.
Kas sellises hinnaklassis eelistada PS4 või Xbox one konsoole?
Kas online subscription on Xbox puhul vajalik või saab osta plaadi peal kasutatud mänge ja lihtsalt mängida või panna raha juurde ja osta Xbox Series S?
Olen omanud ammusel ajal PS3-me, seal mängisin plaatide peal mänge ning mingit online kasutajat polnud.
Mul on mõned rumalad küsimused, loodan, et sobivad siia teemasse.
Soovin endale kasutatud konsooli osta, et vahepeal fifat vms mängu sõpradega saunaõhtul mängida, ala 100-150 eur hinnaklassis.
Kas sellises hinnaklassis eelistada PS4 või Xbox one konsoole?
Kas online subscription on Xbox puhul vajalik või saab osta plaadi peal kasutatud mänge ja lihtsalt mängida või panna raha juurde ja osta Xbox Series S?
Olen omanud ammusel ajal PS3-me, seal mängisin plaatide peal mänge ning mingit online kasutajat polnud.
Sellises hinnaklassis saab ehk PS4 Pro või Xbox One X. Series S muidugi mõlemast parem, kuid pole plaadilugejat.
Kui online ei plaani mängida pole kummalgi konsoolil subscriptionit vaja osta.
Kui tõesti mingeid muid eelistusi omal ei ole, tasub pulte käes proovida. PS'i ja Xboxi omad on suht erineva kujuga ja mõnele on see määravaks saanud. Muus osas jah PS4 Pro või Xbox One X ja seal suurt muud vahet ei ole.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.