Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1168, 1169, 1170 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2025 22:39:54 vasta tsitaadiga

eks see kahe otsaga asi jah. katkine auto läheb mahakandmisele ja sellega rohkem keegi ei sõida. Samas sa maksid asja kinni ja siis võiks ju koduhoovis sõita nagu, aga liikluses enam mitte. Kui kõik muu ka töötab, siis tiri telia äpp ja kasuta seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2025 23:55:22 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
Pidin hüvitama kahjustatud seadme Teliale.

Kui seade on katki või kadunud, tuleb tasuda seadme maksumus – kirjutab Telia.
Tagasi võtavad ainult toimivaid bokse.

Aga miks nad peavad kadunud või katkiseid seadmed blokeerima?
Loogiliselt võttes need seadmed ju nii või naa ei tööta. Aga Telia on teinud lausa eraldi teate nendele boksidele.
Puruks ja kadunud boksid ei saa ju seda teadet kunagi kuvada. Aga kui mu boks seda näitab siis järelikult ei ole ta kumbagi.

Kõik muu töötab, läbi Telia võetud Netflix, Go3, Elisa jne.

Nüanss paistab olevat selles, et juriidiliselt on katki vaatamata sellele, et oled jootmise teel korda teinud. Kui teatamise hetkel oli katki, siis eeldab teenuspakkuja, et seade ongi katki. Omavoliliselt remontida ametlikult ei lubata, kui tegemist on üüriseadmega.
Teenuspakkuja paneb paika konkreetsed üüriseadme kasutamise tingimused. Üks neist on tegelikult arusaadav- katkise seadmega ei saa pakkuda teenust.

See, et sa seadme hüvitasid ja teiste teenuspakkujate äppidega toimima said, on hoopis teine teema. Sisuliselt nt Go3 ka ilmselt vaatajakaardi kehtetuks tunnistamise korral teenust ei osuta, aga see ei takista kasutajal vabalevi satikanaleid boksiga vaatamast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2025 09:24:14 vasta tsitaadiga

Vaevalt kasutaja kruvikeerajaga selle pesa ise ära lõhkus. Tõenäoliselt oleks ilusti läinud üüriseade garantii alla sest üüriperioodil kehtib see koguaeg.
Neid seadmeid ei lõhu isegi maha pillates, kui just ise haamriga praguliseks ei löö. Väliselt visuaalne vigastus ja seade ei toimi, siis jah, jääkväärtuses trahv.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2025 10:55:15 vasta tsitaadiga

indrpo, see ei ole trahv, lihtsalt hüvitad seadme jääkväärtuse.
Trahv oleks see juhul, kui tuleks seade kinni maksta ja sellele lisaks küsitaks veel mingi summa.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.07.2025 14:53:55 vasta tsitaadiga

Rendiseade, välja osta ei saa. Väärtus võib olla ammu kinni makstud. Kas küsitakse ikka "jääkväärtuse" hüvitamist?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2025 15:10:54 vasta tsitaadiga

Loe lepingut. kasuta kuu, aasta või kümme. kehtiv garantii ja tugi kuniks Telia pakub vahetust uuele seadmele.
väärtus langeb nagu vanasti, 1,2,3 aasta sammuga, edasi jääb see 25%
Seade on ja jääb, Telia omaks.
Valik nagu mainitud, klient saab ise omale seadme osta, mujalt, ise tagada tuge ja ise vahetada kui vaja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2025 18:39:08 vasta tsitaadiga

See sobib Teilia androidboxi asemele? https://arvutitark.ee/kodu-ja-meelelahutus/meediamangijad/xiaomi-tv-box-s-3rd-gen-eu-1441946#availability
2010 LCD ( HDMI olemas ) toimib?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2025 18:48:11 vasta tsitaadiga

Alari A., tiptop, kõige värskem versioon.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 08:49:14 vasta tsitaadiga

Selge. Võtan ära.
Arris VIP1113 boxid utiili?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 10:09:41 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Selge. Võtan ära.
Arris VIP1113 boxid utiili?

Viisakalt elektroonikajäätmetesse, igas suuremas kaubanduskeskuses kast olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 23.07.2025 11:21:38 vasta tsitaadiga

Ma mõned karbid saadan teliasse. Utiliseerigu raiped need ise.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 23.07.2025 11:26:43 vasta tsitaadiga

Ongi kõik! Enam ei võta oktoobrist Go3 spordikanaleid kolmeks päevaks, et rallit vaadata.

Anname teada, et alates 01.10.2025 muutuvad Telia TV-ga seonduvad teenuste tingimused. Muudatused puudutavad peamiselt teenuse muutmist või tellimist. Sinu praegune TV teenus, selle hind, tellitud pakett ja lisateenused jäävad samaks ning igapäevases TV-kasutamises nende muudatuste tulemusena midagi ei muutu.

Telia teeb koostööd maailma sisukamate striiming- ehk voogedastusplatvormidega (nt HBO ja Netflix), et saaksid Telia kliendina vaadata veelgi rikkalikumat sisu. Muudatuse tingib vajadus ühtlustada Telia ja nende voogedastusteenuste arveldamistingimusi.



Mis muutub tingimustes alates 01.10.2025?

Uue teenuse tellimisel või olemasoleva muutmisel võib tekkida mõnede TV pakettide ja lisateenuste osas lühiajaline tähtajaline kohustus.

Kui tellid TV teenuse või sellise TV lisateenuse või muudad olemasolevat TV paketti, kehtib see vähemalt järgmise kalendrikuu lõpuni. Kui soovid enne seda teenuse lõpetada või TV teenuse ajutiselt peatada, pead tasuma kasutamata jäänud aja eest.
Lühiajalise tähtajalise kohustuse tekkimist ja tingimusi on täpsemalt kirjeldatud juhendis.
Uuendasime ja täpsustasime Telia TV kasutamise tingimusi.

Muutsime soovitust selle kohta, millline interneti kiirus tagab hea pildi ja heli kvaliteedi TV vaatamisel.
Täpsustasime, et kolmanda osapoole, näiteks Netflixi äpi kasutamise tingimused on kirjeldatud eraldi teenusetingimustes.
Uuendasime alljärgnevaid tingimusi:
Telia TV teenusetingimused
Nõuded ja tingimused Telia TV kasutamiseks
Ajutise lepingu peatamise tingimused
Netflix äpp Telia TV-s teenusetingimused




Rõõmsat suve jätku ja hüva meelelahutust soovides

Telia



Lepingu muudatuse õiguslikuks aluseks on Telia Üldtingimuste punkt 11.1.3, mille kohaselt võib Telia lepingu tingimusi ühepoolselt muuta, kui selle tingib teatud valdkonna või Teenus(t)e tehniline või sisuline areng, vajadus täpsustada Teenus(t)e osutamise või kasutamisega seotud asjaolusid või ärikeskkonnaga seotud asjaolude muutumine.

Kui sa muudatusega ei nõustu, on sul õigus nimetatud muudatusega seotud Telia TV teenuse leping lisakuludeta üles öelda kuni 01.10.2025. Loomulikult ei pea sa seda õigust kasutama ning saad Telia teenuste kasutamist harjumuspäraselt jätkata. Sel juhul jõustuvad eelkirjeldatud lepingumuudatused automaatselt alates 01.10.2025.

Telia Eesti logo
Telia Eesti AS | Telia is a registered Trademark of Telia Company AS
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 12:00:35 vasta tsitaadiga

kurb
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 12:56:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Kui tellid TV teenuse või sellise TV lisateenuse või muudad olemasolevat TV paketti, kehtib see vähemalt järgmise kalendrikuu lõpuni.


tellin 2 augustil ja pm tasun ka septembri eest? icon_eek.gif
Ehk min aeg 32 päeva?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 13:46:45 vasta tsitaadiga

jeesus188, loe kuupäeva ja täpsemat infot eelnevast tekstist.
ehk ei, 2 august tellid, siis ei maksa septembri eest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 13:57:50 vasta tsitaadiga

Miks on vaja jälle sellist ümbernurga juttu ajada, pannud lihtsalt et päevane arvestus asendub kuu pikkuse perioodiga.
Vähe sellest et tehniline osakond teeb puudlikke otsuseid ja valikuid (või ikkagi jääb skilli taha kogu see asi) siis pressi deparment ei oska ja muidugi ei taha sõnastada asju inimesele mõistetaval moel.
kopp.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 17:51:09 vasta tsitaadiga

No eks tehti eelmine kord see vangerdus ära kui F1 vaatamine sedasi käis icon_biggrin.gif No idea kuna see taas päevapõhiseks tagasi muutus kuid arvata oli, et kui skeemitamine massi läheb siis lõpetatakse ära icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.07.2025 17:56:58 vasta tsitaadiga

Seega need, kes enne mõneks päevaks tellisid, ei telli nüüd enam üldse. Kuidas see kasulik on?

indrpo kirjutas:
jeesus188, loe kuupäeva ja täpsemat infot eelnevast tekstist.
ehk ei, 2 august tellid, siis ei maksa septembri eest.


Tekstis on kirjas "kehtib see vähemalt järgmise kalendrikuu lõpuni".
Kui see nii ei ole, siis muutke tekst ära.

TeliaTV on mul veel ainult sellepärast, et selle veebikeskkond on arvutist vaatamiseks kõige mugavam.
Kanaleid ja lisateenuseid olen järjest vähendanud.
Pildikvaliteet on teistel teenusepakkujatel õnneks järele jõudnud (mõni üksik kanal on veel natuke kehvem).

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 21:01:57 vasta tsitaadiga

OK, kuupõhiseks muutumine on üks asi, aga automaatselt tähtajatuks muutumine on küll nõme. Unustad ära või miski muu põhjus ja lähed ühe päeva üle ning maksad kahe kuu eest. Kena.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 22:54:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jeesus188, loe kuupäeva ja täpsemat infot eelnevast tekstist.
ehk ei, 2 august tellid, siis ei maksa septembri eest.

Loe ise kuupäeva....
JÄRGMISE KUU LÕPUNI......kuupäevi pole...on kuud kirjas
Ei ole kirjas jooksva kuu lõpuni või 30p tellimuse päevast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016



Online
sõnum 24.07.2025 03:42:59 vasta tsitaadiga

ot:
Alari A. kirjutas:
Arris VIP1113 boxid utiili?

siinus kirjutas:
Ma mõned karbid saadan teliasse. Utiliseerigu raiped need ise.

Kui on Teliast väljaostetud seadmed, siis võtaksin mõned uurimise eesmärgil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2025 10:10:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No eks tehti eelmine kord see vangerdus ära kui F1 vaatamine sedasi käis icon_biggrin.gif No idea kuna see taas päevapõhiseks tagasi muutus kuid arvata oli, et kui skeemitamine massi läheb siis lõpetatakse ära icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ei ole ju skeenitamine vaid sihipärane teenuse kasutamine
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2025 17:11:15 vasta tsitaadiga

Kas Telias maksimaalselt 3 vaatajakohta saabki olla? Ma tahaks näiteks 5 vaatajakohta. Neid eraldi juurde osta ei saa? Näiteks Mini paketile?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2025 17:26:11 vasta tsitaadiga

Telia TV-d saad samaaegselt vaadata mitmest erinevast seadmest, kui tellitud vaatajakohtade arv seda võimaldab. Vaatajakohtade arv sõltub sinu uue Telia TV paketis olevatest vaatajakohtadest. Maksimaalne vaatajakohtade arv on 5.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2025 17:50:19 vasta tsitaadiga

OK, lõpuks leidsin selle koha üles, kust 5 vaatajakohta saab tellida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2025 11:41:34 vasta tsitaadiga

murrasurra kirjutas:
Ongi kõik! Enam ei võta oktoobrist Go3 spordikanaleid kolmeks päevaks, et rallit vaadata.


Eks tuleb siis vaeste varianti edasi vaadata tv3/6 reklaamidega ja selle vahva stuudio pildiga... wrc.com tally.tv on ka 120€ aasta.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2025 19:35:38 vasta tsitaadiga

tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida icon_razz.gif

otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2025 19:29:17 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida icon_razz.gif

otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus


Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama asja teha või kõigil ikka kuu kaupa
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2025 19:49:57 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
fgth kirjutas:
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida icon_razz.gif

otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus


Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama asja teha või kõigil ikka kuu kaupa

Ma küll Go3 äppi lehel mingit 8 eurost spordipaketi pakkumist ei näe.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2025 21:13:33 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
olc kirjutas:
fgth kirjutas:
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida icon_razz.gif

otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus


Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama asja teha või kõigil ikka kuu kaupa

Ma küll Go3 äppi lehel mingit 8 eurost spordipaketi pakkumist ei näe.


24 kuulise leppega 7,99
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2025 21:20:23 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
fgth kirjutas:
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida icon_razz.gif

otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus


Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama asja teha või kõigil ikka kuu kaupa

Ei saa

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.07.2025 12:43:12 vasta tsitaadiga

kiire olukorra kontroll - Telia pole siiamaani oma Streami paketti TV3 Gold kanalit saanud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2025 12:55:21 vasta tsitaadiga

Mis asi on streami pakett
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2025 12:56:26 vasta tsitaadiga

vt. telia.ee lehele, saad teada (ja targemaks)
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 03.08.2025 22:40:47 vasta tsitaadiga

Xiaomi TV Box S (3. gen) toimib Telia TV rakendus uimasemalt kui nende enda boksis. Eriti menüüd kus on sekundilne lääg.
Videod, kanalid järelevaatamine kõik on oote rikkam.
Xiaomi pult on kohutavalt vali. Iga nupuvajutus kostub mitme meetri kaugusele.

Kui keegi plaanib Telia digiboksi Xiaomi seadme vastu vahetada, siis ei saa seda soovitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 04.08.2025 12:15:00 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
Xiaomi TV Box S (3. gen) toimib Telia TV rakendus uimasemalt kui nende enda boksis. Eriti menüüd kus on sekundilne lääg.
Videod, kanalid järelevaatamine kõik on oote rikkam.
Xiaomi pult on kohutavalt vali. Iga nupuvajutus kostub mitme meetri kaugusele.

Kui keegi plaanib Telia digiboksi Xiaomi seadme vastu vahetada, siis ei saa seda soovitada.

Mul ka ühes toas Telia boks, teises Xiaomi 3-rd gen. Toimib hästi. Võrreldes 4k pulgaga on ikka palju-palju kiirem ja võrreldes Telia Android boksiga ma ka erinevust ei märka.
Aga sellega olen 100% nõus, et Xiaomi puldid on häälekad. Seetõttu ma seda ei kasuta. Xiaomi on ühendatud Telia Android puldiga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 04.08.2025 14:39:06 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas LG magic remote tööle saada - pealesunnitud androidiga ei saa krt tõõle saa,vana arrisega töötas. Teleka menüüst panen telia ja ütleb et on ojk aga pole midagi. kustutanud ja paaritanud jne ei mõju
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 17:18:10 vasta tsitaadiga

Ära üldse paarita, siis tootab. Kustuta ära see sidumine. Läbi käidud tee.
Tootavad samad asjad ehk ringinupid ok ja volume..kõik mis vaja.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 18:38:53 vasta tsitaadiga

Ei paaritanud midagi, üle hdmi cec toimetab. Ainult scroll võtab ajutiselt nupud teleka juhtimiseks üle. Zoom kah, samal ajal ei saa rallistuudiot vaadata ja kerida icon_sad.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 04.08.2025 19:07:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ära üldse paarita, siis tootab. Kustuta ära see sidumine. Läbi käidud tee.
Tootavad samad asjad ehk ringinupid ok ja volume..kõik mis vaja.

beer_yum.gif Tänud sai jah nii aga Arrisel töötas kuidagi ka scroll, nuh pole just suur kaotus aga harjumusejõud nuh . Telia 123 ei osanud muidugi selle kohta miskit juhendada, et kuidas tööle saab. Tundub jah et siit saab abi 100% ennem kui nende käesr.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 20:50:06 vasta tsitaadiga

telia ütleb, et kasuta telia pulti.. mott
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2025 11:26:17 vasta tsitaadiga

Vaatan Telia Tv-st Kollanokka/The rookie-t.. järjest lasin osi läbi kuni üks hetk polnud asi enam loogiline.. nagu miskit oleks vahele jäänud vms.
Vaatan siis palju hooaegu on ja mis ma näen.. peale neljandat hooaega tuleb kuues. viiendast pole haisugi. Kvaliteet missugune.
123 helistada ka pole mõtet, mitu korda proovinud ja jäädki seda lolli muusikat kuulama.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2025 11:52:42 vasta tsitaadiga

Miks netist ei tiri?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2025 12:00:45 vasta tsitaadiga

Ju peab tirima jah, mõnel osal olid nagunii pildi ja heliprobleemid icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2025 12:56:37 vasta tsitaadiga

Olen sellist asja tähele pannud, et kui näiteks seriaale vaadata ja ei lähe tagasi nupuga välja, vaid paned nupust boksi kinni, siis järgmine kord on "taustal" 2-3 osa edasi mänginud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 06:49:07 vasta tsitaadiga

Keegi Teliast on vist teemat lugenud, nüüd on lisaks viiendale hooajale ka kuues läinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 10:46:18 vasta tsitaadiga

Kas sellel Inspiral mingi AI koostab subtiitreid? Vaatasin mingil päeval Onu Raiu aafrika seiklust ja sinna alla oli topitud eesti subtiitrid. Sellist paska pole ma enne näinud. Kohati oli ikka täiesti seosetu jutt. Kuulad eesti keelset juttu ja loed mingit kurat teab mida. Need kohad, kus oli häält kehvemini kuulda, läksid kõik lappesse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 12:26:47 vasta tsitaadiga

alpha, jah, osa eestikeelseid saateid omab vaegkuuljate tiitreid mida mingi robot teeb (saab ka välja lülitada). sama nagu vaegjägijatele robot inglisekeelsetel saadetel tiitreid ette loeb. Eks see asi areneb alles.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 12:35:44 vasta tsitaadiga

indrpo, see robot tuleks kohe pensile saata, sest kohati on tõlked risti vastupidi reaalsusele
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2025 14:10:51 vasta tsitaadiga

nõus, või siis teha nii, et see toimib eesmärgipäraselt
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1168, 1169, 1170 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.