|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.07.2025 22:39:54
|
|
|
eks see kahe otsaga asi jah. katkine auto läheb mahakandmisele ja sellega rohkem keegi ei sõida. Samas sa maksid asja kinni ja siis võiks ju koduhoovis sõita nagu, aga liikluses enam mitte. Kui kõik muu ka töötab, siis tiri telia äpp ja kasuta seda
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021

|
19.07.2025 23:55:22
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
Pidin hüvitama kahjustatud seadme Teliale.
Kui seade on katki või kadunud, tuleb tasuda seadme maksumus – kirjutab Telia.
Tagasi võtavad ainult toimivaid bokse.
Aga miks nad peavad kadunud või katkiseid seadmed blokeerima?
Loogiliselt võttes need seadmed ju nii või naa ei tööta. Aga Telia on teinud lausa eraldi teate nendele boksidele.
Puruks ja kadunud boksid ei saa ju seda teadet kunagi kuvada. Aga kui mu boks seda näitab siis järelikult ei ole ta kumbagi.
Kõik muu töötab, läbi Telia võetud Netflix, Go3, Elisa jne. |
Nüanss paistab olevat selles, et juriidiliselt on katki vaatamata sellele, et oled jootmise teel korda teinud. Kui teatamise hetkel oli katki, siis eeldab teenuspakkuja, et seade ongi katki. Omavoliliselt remontida ametlikult ei lubata, kui tegemist on üüriseadmega.
Teenuspakkuja paneb paika konkreetsed üüriseadme kasutamise tingimused. Üks neist on tegelikult arusaadav- katkise seadmega ei saa pakkuda teenust.
See, et sa seadme hüvitasid ja teiste teenuspakkujate äppidega toimima said, on hoopis teine teema. Sisuliselt nt Go3 ka ilmselt vaatajakaardi kehtetuks tunnistamise korral teenust ei osuta, aga see ei takista kasutajal vabalevi satikanaleid boksiga vaatamast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.07.2025 09:24:14
|
|
|
Vaevalt kasutaja kruvikeerajaga selle pesa ise ära lõhkus. Tõenäoliselt oleks ilusti läinud üüriseade garantii alla sest üüriperioodil kehtib see koguaeg.
Neid seadmeid ei lõhu isegi maha pillates, kui just ise haamriga praguliseks ei löö. Väliselt visuaalne vigastus ja seade ei toimi, siis jah, jääkväärtuses trahv.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.07.2025 10:55:15
|
|
|
indrpo, see ei ole trahv, lihtsalt hüvitad seadme jääkväärtuse.
Trahv oleks see juhul, kui tuleks seade kinni maksta ja sellele lisaks küsitaks veel mingi summa.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
20.07.2025 14:53:55
|
|
|
Rendiseade, välja osta ei saa. Väärtus võib olla ammu kinni makstud. Kas küsitakse ikka "jääkväärtuse" hüvitamist?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.07.2025 15:10:54
|
|
|
Loe lepingut. kasuta kuu, aasta või kümme. kehtiv garantii ja tugi kuniks Telia pakub vahetust uuele seadmele.
väärtus langeb nagu vanasti, 1,2,3 aasta sammuga, edasi jääb see 25%
Seade on ja jääb, Telia omaks.
Valik nagu mainitud, klient saab ise omale seadme osta, mujalt, ise tagada tuge ja ise vahetada kui vaja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.07.2025 18:48:11
|
|
|
| Alari A., tiptop, kõige värskem versioon.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
23.07.2025 08:49:14
|
|
|
Selge. Võtan ära.
Arris VIP1113 boxid utiili?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
23.07.2025 10:09:41
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
Selge. Võtan ära.
Arris VIP1113 boxid utiili? |
Viisakalt elektroonikajäätmetesse, igas suuremas kaubanduskeskuses kast olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
23.07.2025 11:21:38
|
|
|
Ma mõned karbid saadan teliasse. Utiliseerigu raiped need ise.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murrasurra
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
23.07.2025 11:26:43
|
|
|
Ongi kõik! Enam ei võta oktoobrist Go3 spordikanaleid kolmeks päevaks, et rallit vaadata.
Anname teada, et alates 01.10.2025 muutuvad Telia TV-ga seonduvad teenuste tingimused. Muudatused puudutavad peamiselt teenuse muutmist või tellimist. Sinu praegune TV teenus, selle hind, tellitud pakett ja lisateenused jäävad samaks ning igapäevases TV-kasutamises nende muudatuste tulemusena midagi ei muutu.
Telia teeb koostööd maailma sisukamate striiming- ehk voogedastusplatvormidega (nt HBO ja Netflix), et saaksid Telia kliendina vaadata veelgi rikkalikumat sisu. Muudatuse tingib vajadus ühtlustada Telia ja nende voogedastusteenuste arveldamistingimusi.
Mis muutub tingimustes alates 01.10.2025?
Uue teenuse tellimisel või olemasoleva muutmisel võib tekkida mõnede TV pakettide ja lisateenuste osas lühiajaline tähtajaline kohustus.
Kui tellid TV teenuse või sellise TV lisateenuse või muudad olemasolevat TV paketti, kehtib see vähemalt järgmise kalendrikuu lõpuni. Kui soovid enne seda teenuse lõpetada või TV teenuse ajutiselt peatada, pead tasuma kasutamata jäänud aja eest.
Lühiajalise tähtajalise kohustuse tekkimist ja tingimusi on täpsemalt kirjeldatud juhendis.
Uuendasime ja täpsustasime Telia TV kasutamise tingimusi.
Muutsime soovitust selle kohta, millline interneti kiirus tagab hea pildi ja heli kvaliteedi TV vaatamisel.
Täpsustasime, et kolmanda osapoole, näiteks Netflixi äpi kasutamise tingimused on kirjeldatud eraldi teenusetingimustes.
Uuendasime alljärgnevaid tingimusi:
Telia TV teenusetingimused
Nõuded ja tingimused Telia TV kasutamiseks
Ajutise lepingu peatamise tingimused
Netflix äpp Telia TV-s teenusetingimused
Rõõmsat suve jätku ja hüva meelelahutust soovides
Telia
Lepingu muudatuse õiguslikuks aluseks on Telia Üldtingimuste punkt 11.1.3, mille kohaselt võib Telia lepingu tingimusi ühepoolselt muuta, kui selle tingib teatud valdkonna või Teenus(t)e tehniline või sisuline areng, vajadus täpsustada Teenus(t)e osutamise või kasutamisega seotud asjaolusid või ärikeskkonnaga seotud asjaolude muutumine.
Kui sa muudatusega ei nõustu, on sul õigus nimetatud muudatusega seotud Telia TV teenuse leping lisakuludeta üles öelda kuni 01.10.2025. Loomulikult ei pea sa seda õigust kasutama ning saad Telia teenuste kasutamist harjumuspäraselt jätkata. Sel juhul jõustuvad eelkirjeldatud lepingumuudatused automaatselt alates 01.10.2025.
Telia Eesti logo
Telia Eesti AS | Telia is a registered Trademark of Telia Company AS
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
23.07.2025 12:00:35
|
|
|
| kurb
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.07.2025 12:56:31
|
|
|
| tsitaat: |
Kui tellid TV teenuse või sellise TV lisateenuse või muudad olemasolevat TV paketti, kehtib see vähemalt järgmise kalendrikuu lõpuni.
|
tellin 2 augustil ja pm tasun ka septembri eest?
Ehk min aeg 32 päeva?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.07.2025 13:46:45
|
|
|
jeesus188, loe kuupäeva ja täpsemat infot eelnevast tekstist.
ehk ei, 2 august tellid, siis ei maksa septembri eest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.07.2025 13:57:50
|
|
|
Miks on vaja jälle sellist ümbernurga juttu ajada, pannud lihtsalt et päevane arvestus asendub kuu pikkuse perioodiga.
Vähe sellest et tehniline osakond teeb puudlikke otsuseid ja valikuid (või ikkagi jääb skilli taha kogu see asi) siis pressi deparment ei oska ja muidugi ei taha sõnastada asju inimesele mõistetaval moel.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.07.2025 17:51:09
|
|
|
No eks tehti eelmine kord see vangerdus ära kui F1 vaatamine sedasi käis No idea kuna see taas päevapõhiseks tagasi muutus kuid arvata oli, et kui skeemitamine massi läheb siis lõpetatakse ära
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.07.2025 17:56:58
|
|
|
Seega need, kes enne mõneks päevaks tellisid, ei telli nüüd enam üldse. Kuidas see kasulik on?
| indrpo kirjutas: |
jeesus188, loe kuupäeva ja täpsemat infot eelnevast tekstist.
ehk ei, 2 august tellid, siis ei maksa septembri eest. |
Tekstis on kirjas "kehtib see vähemalt järgmise kalendrikuu lõpuni".
Kui see nii ei ole, siis muutke tekst ära.
TeliaTV on mul veel ainult sellepärast, et selle veebikeskkond on arvutist vaatamiseks kõige mugavam.
Kanaleid ja lisateenuseid olen järjest vähendanud.
Pildikvaliteet on teistel teenusepakkujatel õnneks järele jõudnud (mõni üksik kanal on veel natuke kehvem).
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.07.2025 22:54:25
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
jeesus188, loe kuupäeva ja täpsemat infot eelnevast tekstist.
ehk ei, 2 august tellid, siis ei maksa septembri eest. |
Loe ise kuupäeva....
JÄRGMISE KUU LÕPUNI......kuupäevi pole...on kuud kirjas
Ei ole kirjas jooksva kuu lõpuni või 30p tellimuse päevast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
24.07.2025 03:42:59
|
|
|
| ot: |
| Alari A. kirjutas: |
| Arris VIP1113 boxid utiili? |
| siinus kirjutas: |
| Ma mõned karbid saadan teliasse. Utiliseerigu raiped need ise. |
Kui on Teliast väljaostetud seadmed, siis võtaksin mõned uurimise eesmärgil. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
24.07.2025 10:10:16
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No eks tehti eelmine kord see vangerdus ära kui F1 vaatamine sedasi käis No idea kuna see taas päevapõhiseks tagasi muutus kuid arvata oli, et kui skeemitamine massi läheb siis lõpetatakse ära  |
ei ole ju skeenitamine vaid sihipärane teenuse kasutamine
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
24.07.2025 17:26:11
|
|
|
| Telia TV-d saad samaaegselt vaadata mitmest erinevast seadmest, kui tellitud vaatajakohtade arv seda võimaldab. Vaatajakohtade arv sõltub sinu uue Telia TV paketis olevatest vaatajakohtadest. Maksimaalne vaatajakohtade arv on 5.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
25.07.2025 11:41:34
|
|
|
| murrasurra kirjutas: |
| Ongi kõik! Enam ei võta oktoobrist Go3 spordikanaleid kolmeks päevaks, et rallit vaadata. |
Eks tuleb siis vaeste varianti edasi vaadata tv3/6 reklaamidega ja selle vahva stuudio pildiga... wrc.com tally.tv on ka 120€ aasta.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
25.07.2025 19:35:38
|
|
|
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida
otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
27.07.2025 19:29:17
|
|
|
| fgth kirjutas: |
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida
otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus |
Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama asja teha või kõigil ikka kuu kaupa
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
27.07.2025 19:49:57
|
|
|
| olc kirjutas: |
| fgth kirjutas: |
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida
otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus |
Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama asja teha või kõigil ikka kuu kaupa |
Ma küll Go3 äppi lehel mingit 8 eurost spordipaketi pakkumist ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
27.07.2025 21:13:33
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| fgth kirjutas: |
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida
otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus |
Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama asja teha või kõigil ikka kuu kaupa |
Ma küll Go3 äppi lehel mingit 8 eurost spordipaketi pakkumist ei näe. |
24 kuulise leppega 7,99
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.07.2025 21:20:23
|
|
|
| olc kirjutas: |
| fgth kirjutas: |
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida
otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus |
Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama asja teha või kõigil ikka kuu kaupa |
Ei saa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
30.07.2025 12:43:12
|
|
|
| kiire olukorra kontroll - Telia pole siiamaani oma Streami paketti TV3 Gold kanalit saanud?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.07.2025 12:55:21
|
|
|
| Mis asi on streami pakett
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.07.2025 12:56:26
|
|
|
vt. telia.ee lehele, saad teada (ja targemaks)
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
03.08.2025 22:40:47
|
|
|
Xiaomi TV Box S (3. gen) toimib Telia TV rakendus uimasemalt kui nende enda boksis. Eriti menüüd kus on sekundilne lääg.
Videod, kanalid järelevaatamine kõik on oote rikkam.
Xiaomi pult on kohutavalt vali. Iga nupuvajutus kostub mitme meetri kaugusele.
Kui keegi plaanib Telia digiboksi Xiaomi seadme vastu vahetada, siis ei saa seda soovitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
04.08.2025 12:15:00
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
Xiaomi TV Box S (3. gen) toimib Telia TV rakendus uimasemalt kui nende enda boksis. Eriti menüüd kus on sekundilne lääg.
Videod, kanalid järelevaatamine kõik on oote rikkam.
Xiaomi pult on kohutavalt vali. Iga nupuvajutus kostub mitme meetri kaugusele.
Kui keegi plaanib Telia digiboksi Xiaomi seadme vastu vahetada, siis ei saa seda soovitada. |
Mul ka ühes toas Telia boks, teises Xiaomi 3-rd gen. Toimib hästi. Võrreldes 4k pulgaga on ikka palju-palju kiirem ja võrreldes Telia Android boksiga ma ka erinevust ei märka.
Aga sellega olen 100% nõus, et Xiaomi puldid on häälekad. Seetõttu ma seda ei kasuta. Xiaomi on ühendatud Telia Android puldiga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
04.08.2025 14:39:06
|
|
|
| Keegi teab kuidas LG magic remote tööle saada - pealesunnitud androidiga ei saa krt tõõle saa,vana arrisega töötas. Teleka menüüst panen telia ja ütleb et on ojk aga pole midagi. kustutanud ja paaritanud jne ei mõju
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.08.2025 17:18:10
|
|
|
Ära üldse paarita, siis tootab. Kustuta ära see sidumine. Läbi käidud tee.
Tootavad samad asjad ehk ringinupid ok ja volume..kõik mis vaja.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.08.2025 18:38:53
|
|
|
Ei paaritanud midagi, üle hdmi cec toimetab. Ainult scroll võtab ajutiselt nupud teleka juhtimiseks üle. Zoom kah, samal ajal ei saa rallistuudiot vaadata ja kerida
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
04.08.2025 19:07:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ära üldse paarita, siis tootab. Kustuta ära see sidumine. Läbi käidud tee.
Tootavad samad asjad ehk ringinupid ok ja volume..kõik mis vaja. |
Tänud sai jah nii aga Arrisel töötas kuidagi ka scroll, nuh pole just suur kaotus aga harjumusejõud nuh . Telia 123 ei osanud muidugi selle kohta miskit juhendada, et kuidas tööle saab. Tundub jah et siit saab abi 100% ennem kui nende käesr.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.08.2025 20:50:06
|
|
|
telia ütleb, et kasuta telia pulti.. mott
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.08.2025 11:26:17
|
|
|
Vaatan Telia Tv-st Kollanokka/The rookie-t.. järjest lasin osi läbi kuni üks hetk polnud asi enam loogiline.. nagu miskit oleks vahele jäänud vms.
Vaatan siis palju hooaegu on ja mis ma näen.. peale neljandat hooaega tuleb kuues. viiendast pole haisugi. Kvaliteet missugune.
123 helistada ka pole mõtet, mitu korda proovinud ja jäädki seda lolli muusikat kuulama.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.08.2025 12:00:45
|
|
|
Ju peab tirima jah, mõnel osal olid nagunii pildi ja heliprobleemid
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.08.2025 12:56:37
|
|
|
| Olen sellist asja tähele pannud, et kui näiteks seriaale vaadata ja ei lähe tagasi nupuga välja, vaid paned nupust boksi kinni, siis järgmine kord on "taustal" 2-3 osa edasi mänginud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.08.2025 06:49:07
|
|
|
Keegi Teliast on vist teemat lugenud, nüüd on lisaks viiendale hooajale ka kuues läinud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.08.2025 10:46:18
|
|
|
| Kas sellel Inspiral mingi AI koostab subtiitreid? Vaatasin mingil päeval Onu Raiu aafrika seiklust ja sinna alla oli topitud eesti subtiitrid. Sellist paska pole ma enne näinud. Kohati oli ikka täiesti seosetu jutt. Kuulad eesti keelset juttu ja loed mingit kurat teab mida. Need kohad, kus oli häält kehvemini kuulda, läksid kõik lappesse.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2025 12:26:47
|
|
|
| alpha, jah, osa eestikeelseid saateid omab vaegkuuljate tiitreid mida mingi robot teeb (saab ka välja lülitada). sama nagu vaegjägijatele robot inglisekeelsetel saadetel tiitreid ette loeb. Eks see asi areneb alles.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.08.2025 12:35:44
|
|
|
| indrpo, see robot tuleks kohe pensile saata, sest kohati on tõlked risti vastupidi reaalsusele
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2025 14:10:51
|
|
|
| nõus, või siis teha nii, et see toimib eesmärgipäraselt
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|