Auto omanik saab ju trahvi
Süsteem fikseerib selle ja jätab mälusse
See, et mina ületasin firma autoga kiirust ei morjenda süsteemi, minu nimi ei kajastu mitte kuskil
Vastutav kasutaja siiski, mitte omanik (kui ei ole sama isik)
A kui pole vastutavat kirjas? Sõber sai politseiga suhelda ükskord kui ettevõtte nimel olnud masinal polnud vastutavat kirjas
1. Firma kasseerib selle tavaliselt töötajalt sisse.
2. Trahv jääb saaja nimega seotuks ja staaži koguneb, mida võetakse hiljem arvesse.
tsitaat:
"Hoiatustrahv ei ole süüteo eest kohaldatav karistus, seda ei kanta karistusregistrisse ning sellele ei tugineta süüteo korduvuse arvestamisel ega muude õigusjärelmite kohaldamisel."
Jajah, sama hea jutt nagu see, et politseinikel pole mingeid kvoote trahviraha kogumisel. Kirjas võib mida iganes olla ja suured juhid räägivad, aga reaalsus on teine. Mine vestle sel teemal mõne politseiametnikuga, mida korduvate trahvide määramisel arvesse võetakse ja kui kauget ajalugu su paturegistrist nähakse.
Jajah, sama hea jutt nagu see, et politseinikel pole mingeid kvoote trahviraha kogumisel. Kirjas võib mida iganes olla ja suured juhid räägivad, aga reaalsus on teine. Mine vestle sel teemal mõne politseiametnikuga, mida korduvate trahvide määramisel arvesse võetakse ja kui kauget ajalugu su paturegistrist nähakse.
See lause "Hoiatustrahv ei ole süüteo eest kohaldatav karistus, seda ei kanta karistusregistrisse ning sellele ei tugineta süüteo korduvuse arvestamisel ega muude õigusjärelmite kohaldamisel."
ongi eilsest vestlusest politseiametnikuga!
Loed ka, mida ma kirjutan? Need on süsteemist näha, kui politseiametnik sind maha võtab ja andmeid kontrollima läheb. Seda ajalugu ei kustutata. Või tahad öelda, et said trahvi ja see kaob pärast maksmist mutiauku?
Ju siis sa rääkisid mingi kontoris istuva "politseinikuga", kes patrullis ei sõida... _________________ M: Intel i5 4590 protsessorid M: HP Elitedesk 800 G3 SFF M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Muidugi on kogu ajalugu näha, aga hoiatustrahve ja aegunud karistusi ei tohi uue trahvi tegemisel arvesse võtta.
Reaalsus võib olla teine, sel juhul saad vaidlustada. _________________ Müüa igasugu asju
Muidugi on kogu ajalugu näha, aga hoiatustrahve ja aegunud karistusi ei tohi uue trahvi tegemisel arvesse võtta.
Edu sellega kohtus. Kõik taandub politseiamentikule. Osad on sellised, kes näevad, et järjepanu hoiatustrahve saanud, ja panevad maksimaalse võimaliku trahvi. Osad ei viitsi tegeleda ja panevadki tavalise taksiga, et saaks päeva õhtusse. Erandid tekivad, kui vaja kvooti täita - siis lasevad kõik rõõmsalt iga võimaluse täie rauaga.
Keegi on enne tikupoissi cramo kivikoormaga käruga hea pirueti teinud
ikka seal?
eile õhtul tegi selle
1 ajal sõites oli ära koristatud _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Passati pedro käruga pidas ennast jumalaks.
Lisaks mittetöötavad käru tuled.
Link _________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Viljandi. Et mitte linna sisse minna sõidan ümber linna. Mingi halli škodakusega vana keerab ette ning kiirendama ei hakka. Pidurdama ei hakanud, sõitsin mööda, sest kedagi vastu ei tulnud ja lasin tuutu.. sitakotist tärkas Mees ja tuli pidureid kontrollima selle peale.
Puhjast tartu poole sirge lõpus ronis põder teepeale.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kuidas ta su pidureid kontrollis kui sa olid tast eespool? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Krd kodeeritud jutt... Mees (loe: sõitis mööda)
Selliste idiootide jaoks on kaamera õnneks olemas kes kontrollima tulevad _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Termin:"brake check.." _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kuidas siis brake check legaalsusega on, kui taga sõitja on ise otsustanud püsivalt liiga väikese vahe jätta? Kas on vahet, kas toimub reaalne pidurdamine vs piduritulede vilgutamine?
Enamus reastusid kenasti enamvähem vahega ette nrv-tln neljarealisel aga üks fordimees pidi ikka kohe kohe reastuma, pska lendas klaasile, tegin kerge kaugtule…
Enamus reastusid kenasti enamvähem vahega ette nrv-tln neljarealisel aga üks fordimees pidi ikka kohe kohe reastuma, pska lendas klaasile, tegin kerge kaugtule…
Ebareaalsed idioodid on need, kes 2+2 peal otse ette reastuvad, eriti kehva ilmaga.
Enamus reastusid kenasti enamvähem vahega ette nrv-tln neljarealisel aga üks fordimees pidi ikka kohe kohe reastuma, pska lendas klaasile, tegin kerge kaugtule…
Ebareaalsed idioodid on need, kes 2+2 peal otse ette reastuvad, eriti kehva ilmaga.
Alles üks rekka tegi seda. Ta oli lausa 1km/h kiirem kui see kellest ta möödasõitu tegi Õnneks see ei ole pidev kogemus. Kuid viimase paari aasta jooksul juba teist korda ...
_________________ There is no place like 127.0.0.1
Enamus reastusid kenasti enamvähem vahega ette nrv-tln neljarealisel aga üks fordimees pidi ikka kohe kohe reastuma, pska lendas klaasile, tegin kerge kaugtule…
Ebareaalsed idioodid on need, kes 2+2 peal otse ette reastuvad, eriti kehva ilmaga.
Alles üks rekka tegi seda. Ta oli lausa 1km/h kiirem kui see kellest ta möödasõitu tegi Õnneks see ei ole pidev kogemus. Kuid viimase paari aasta jooksul juba teist korda ...
Ok, asulavälisel teel 90 km/h ja 3 sec pikivahe, reastun möödasõiduks, kiirus 1 km/h suurem kui eesliikuval rekkal. Tagasi reastun, kui olen 3 sec jagu eespool möödasõidetavast. Ja nüüd ülesanne: mitu m ja mitu sec kestab möödasõit?
Olete ju näinud, et möödasõidetav vilgutab täistulesi, juba kui möödasõitja on mõne meetri jagu eespool?
.. kui sõita on 150km mitu minutit sa enne laadima jõuad kui möödasõidetav on 1km/h aeglasem?
Kihutada on mõtet ainult sikliga. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Siiamaani leidub hulgaliselt neid, kes ei oska stabiilse kiirusega maanteel sõita ja pigem tingib see möödasõidu vajaduse. Jah, on ACC olemas aga ikkagi... _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Keegi ei tahagi minut varem kohale jõuda, pigem ikka selleks tehakse möödasõitu, et ebastabiilne juht endast kaugele maha jätta ja rahus oma tempoga sõita.
See on haige, lubatud 90 asemel vahel 40 - 50. Peeglisse ei vaadata.
See on tohutu probleem. Vist mäletate, et kuidas panite tähele, et sõidan siksiga 100 + ja kiirus ei kõigugi
Siiamaani leidub hulgaliselt neid, kes ei oska stabiilse kiirusega maanteel sõita ja pigem tingib see möödasõidu vajaduse. Jah, on ACC olemas aga ikkagi...
Liiklus täis selliseid kes oma sõidukit ei tunne. Peeglidki tehase seades . _________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
1. peeglid tehase seades.
2. päevatuled valesti. eriti koerakatel.
3. nii uuel autol võiks mingi kiiruse abi süsteem olla aga ei.. " õõtsub.."
4 .. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Prn-Tln, enne Märjamaad, sõidame kenasti ~95 km/h, neli-viis autot. Siis üks tuleb vastu, vilgutab tuledega ja Wazesse ilmub politsei ikoonike. Esimene poola numbriga tüüp tõmbab kiiruse 85 peale
tulen salvesti poolt mööda jõgeva maanteed narva mäele. vaatan, kaugelt teiselt poolt tuleb vilkuritega tuletõrjeauto. mul punane, seisame. mäest üles tuleb ketivenituspingioperaator. hoolimata sellest, et tuletõrjeautol on vilkurid ja sireenid, paneb ketivenituspingimees sellele ette ja hakkab midagi kohmerdama. igatahes aeglustas ja jala võttis pedaali pealt maha. täpselt tuletõrjeauto ees. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Sõidan siksiga, ületan kiirust, ühtlase kiirusega. Mingi oopel sügeleb taga, kord telgjoonel siis jälle normaalselt keset sõidurada. Lõpuks (10 + km) hiljem pressib oma sutseva oopeliga mööda. On vaja ikka siksist mööda minna? piix ma ei või, oma suitseva oopeliga?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.