Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 405, 406, 407 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.06.2025 12:56:09 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Auto omanik saab ju trahvi icon_rolleyes.gif
Süsteem fikseerib selle ja jätab mälusse icon_rolleyes.gif
See, et mina ületasin firma autoga kiirust ei morjenda süsteemi, minu nimi ei kajastu mitte kuskil icon_rolleyes.gif

Vastutav kasutaja siiski, mitte omanik (kui ei ole sama isik) icon_rolleyes.gif

A kui pole vastutavat kirjas? Sõber sai politseiga suhelda ükskord kui ettevõtte nimel olnud masinal polnud vastutavat kirjas
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.06.2025 13:09:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

2. Trahv jääb saaja nimega seotuks ja staaži koguneb, mida võetakse hiljem arvesse.


tsitaat:
"Hoiatustrahv ei ole süüteo eest kohaldatav karistus, seda ei kanta karistusregistrisse ning sellele ei tugineta süüteo korduvuse arvestamisel ega muude õigusjärelmite kohaldamisel."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2025 13:26:00 vasta tsitaadiga

Jajah, sama hea jutt nagu see, et politseinikel pole mingeid kvoote trahviraha kogumisel. Kirjas võib mida iganes olla ja suured juhid räägivad, aga reaalsus on teine. Mine vestle sel teemal mõne politseiametnikuga, mida korduvate trahvide määramisel arvesse võetakse ja kui kauget ajalugu su paturegistrist nähakse.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.06.2025 15:33:53 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jajah, sama hea jutt nagu see, et politseinikel pole mingeid kvoote trahviraha kogumisel. Kirjas võib mida iganes olla ja suured juhid räägivad, aga reaalsus on teine. Mine vestle sel teemal mõne politseiametnikuga, mida korduvate trahvide määramisel arvesse võetakse ja kui kauget ajalugu su paturegistrist nähakse.


See lause "Hoiatustrahv ei ole süüteo eest kohaldatav karistus, seda ei kanta karistusregistrisse ning sellele ei tugineta süüteo korduvuse arvestamisel ega muude õigusjärelmite kohaldamisel."
ongi eilsest vestlusest politseiametnikuga!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2025 16:32:13 vasta tsitaadiga

Loed ka, mida ma kirjutan? Need on süsteemist näha, kui politseiametnik sind maha võtab ja andmeid kontrollima läheb. Seda ajalugu ei kustutata. Või tahad öelda, et said trahvi ja see kaob pärast maksmist mutiauku?
Ju siis sa rääkisid mingi kontoris istuva "politseinikuga", kes patrullis ei sõida...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.06.2025 17:11:19 vasta tsitaadiga

Muidugi on kogu ajalugu näha, aga hoiatustrahve ja aegunud karistusi ei tohi uue trahvi tegemisel arvesse võtta.
Reaalsus võib olla teine, sel juhul saad vaidlustada.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2025 17:27:53 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Muidugi on kogu ajalugu näha, aga hoiatustrahve ja aegunud karistusi ei tohi uue trahvi tegemisel arvesse võtta.

Edu sellega kohtus. Kõik taandub politseiamentikule. Osad on sellised, kes näevad, et järjepanu hoiatustrahve saanud, ja panevad maksimaalse võimaliku trahvi. Osad ei viitsi tegeleda ja panevadki tavalise taksiga, et saaks päeva õhtusse. Erandid tekivad, kui vaja kvooti täita - siis lasevad kõik rõõmsalt iga võimaluse täie rauaga.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2025 17:29:07 vasta tsitaadiga

Mul lausa loeti ette see punkt
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2025 17:29:53 vasta tsitaadiga

Joppas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2025 18:55:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Keegi on enne tikupoissi cramo kivikoormaga käruga hea pirueti teinud

ikka seal?
eile õhtul tegi selle icon_razz.gif


1 ajal sõites oli ära koristatud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 27.06.2025 19:18:51 vasta tsitaadiga

Passati pedro käruga pidas ennast jumalaks.
Lisaks mittetöötavad käru tuled.

Link

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2025 16:52:37 vasta tsitaadiga

Viljandi. Et mitte linna sisse minna sõidan ümber linna. Mingi halli škodakusega vana keerab ette ning kiirendama ei hakka. Pidurdama ei hakanud, sõitsin mööda, sest kedagi vastu ei tulnud ja lasin tuutu.. sitakotist tärkas Mees ja tuli pidureid kontrollima selle peale.

Puhjast tartu poole sirge lõpus ronis põder teepeale..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2025 16:58:17 vasta tsitaadiga

Kuidas ta su pidureid kontrollis kui sa olid tast eespool?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2025 17:10:53 vasta tsitaadiga

jeesus188, sõitis mööda
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2025 17:17:44 vasta tsitaadiga

Krd kodeeritud jutt... icon_arrow.gif Mees (loe: sõitis mööda) icon_lol.gif
Selliste idiootide jaoks on kaamera õnneks olemas kes kontrollima tulevad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2025 18:17:39 vasta tsitaadiga

Termin:"brake check.."
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2025 20:13:51 vasta tsitaadiga

Kuidas siis brake check legaalsusega on, kui taga sõitja on ise otsustanud püsivalt liiga väikese vahe jätta? Kas on vahet, kas toimub reaalne pidurdamine vs piduritulede vilgutamine?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.06.2025 20:14:32 vasta tsitaadiga

Ei ole vahet, mõlemad on idioodid
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.06.2025 22:46:44 vasta tsitaadiga

Enamus reastusid kenasti enamvähem vahega ette nrv-tln neljarealisel aga üks fordimees pidi ikka kohe kohe reastuma, pska lendas klaasile, tegin kerge kaugtule…
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 02:18:29 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Enamus reastusid kenasti enamvähem vahega ette nrv-tln neljarealisel aga üks fordimees pidi ikka kohe kohe reastuma, pska lendas klaasile, tegin kerge kaugtule…
Ebareaalsed idioodid on need, kes 2+2 peal otse ette reastuvad, eriti kehva ilmaga.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 04:12:40 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Enamus reastusid kenasti enamvähem vahega ette nrv-tln neljarealisel aga üks fordimees pidi ikka kohe kohe reastuma, pska lendas klaasile, tegin kerge kaugtule…
Ebareaalsed idioodid on need, kes 2+2 peal otse ette reastuvad, eriti kehva ilmaga.
Alles üks rekka tegi seda. Ta oli lausa 1km/h kiirem kui see kellest ta möödasõitu tegi icon_confused.gif Õnneks see ei ole pidev kogemus. Kuid viimase paari aasta jooksul juba teist korda ...

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.06.2025 07:34:11 vasta tsitaadiga

Kaugtulega vilgutaja on ka idioot
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 08:38:35 vasta tsitaadiga

Jah, kõik teised liikluses on idioodid.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.06.2025 08:48:59 vasta tsitaadiga

Nii on kõige turvalisem liigelda kui arvestad, et iga kell võib kaasliikleja mingi lollusega hakkama saada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 09:50:02 vasta tsitaadiga

Seda nagunii, teisiti ei saagi. Vahid igas suunas, nagu kardaks katku icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2025 09:50:27 vasta tsitaadiga

Politseil on nüüd hallid passatid, ühe sellisega Tallinn-Pärnu peal valvati liiklust.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 10:30:22 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
sakinaga kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Enamus reastusid kenasti enamvähem vahega ette nrv-tln neljarealisel aga üks fordimees pidi ikka kohe kohe reastuma, pska lendas klaasile, tegin kerge kaugtule…
Ebareaalsed idioodid on need, kes 2+2 peal otse ette reastuvad, eriti kehva ilmaga.
Alles üks rekka tegi seda. Ta oli lausa 1km/h kiirem kui see kellest ta möödasõitu tegi icon_confused.gif Õnneks see ei ole pidev kogemus. Kuid viimase paari aasta jooksul juba teist korda ...


Ok, asulavälisel teel 90 km/h ja 3 sec pikivahe, reastun möödasõiduks, kiirus 1 km/h suurem kui eesliikuval rekkal. Tagasi reastun, kui olen 3 sec jagu eespool möödasõidetavast. Ja nüüd ülesanne: mitu m ja mitu sec kestab möödasõit?
Olete ju näinud, et möödasõidetav vilgutab täistulesi, juba kui möödasõitja on mõne meetri jagu eespool?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 11:31:09 vasta tsitaadiga

.. kui sõita on 150km mitu minutit sa enne laadima jõuad kui möödasõidetav on 1km/h aeglasem?
Kihutada on mõtet ainult sikliga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 11:39:32 vasta tsitaadiga

Siiamaani leidub hulgaliselt neid, kes ei oska stabiilse kiirusega maanteel sõita ja pigem tingib see möödasõidu vajaduse. Jah, on ACC olemas aga ikkagi...
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.06.2025 11:47:06 vasta tsitaadiga

Keegi ei tahagi minut varem kohale jõuda, pigem ikka selleks tehakse möödasõitu, et ebastabiilne juht endast kaugele maha jätta ja rahus oma tempoga sõita.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 12:03:41 vasta tsitaadiga

Rahus kihutada doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.06.2025 12:04:57 vasta tsitaadiga

Jah kui 80ga tiksujale on 90ga sõitja kihutaja
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 12:09:05 vasta tsitaadiga

Keegi sõidab 90ga? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 12:09:31 vasta tsitaadiga

See on haige, lubatud 90 asemel vahel 40 - 50. Peeglisse ei vaadata.
See on tohutu probleem. Vist mäletate, et kuidas panite tähele, et sõidan siksiga 100 + ja kiirus ei kõigugi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 13:21:58 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Politseil on nüüd hallid passatid, ühe sellisega Tallinn-Pärnu peal valvati liiklust.


Kuskil FB grupis jagati pilti ka
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 14:04:07 vasta tsitaadiga

Kui VW märki ja ehk ka mõnda tagaluugi joont ei oleks, siis ütleks küll, et Kia Proceed/Optimaga tegemist icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 14:47:09 vasta tsitaadiga

PPA sai juba uued autod kätte? Krt, peab uurima, milliseid masinaid nad veel said. Siis teab tähele panna 140 alas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 29.06.2025 15:11:18 vasta tsitaadiga

Look Right kirjutas:
Siiamaani leidub hulgaliselt neid, kes ei oska stabiilse kiirusega maanteel sõita ja pigem tingib see möödasõidu vajaduse. Jah, on ACC olemas aga ikkagi...

Liiklus täis selliseid kes oma sõidukit ei tunne. Peeglidki tehase seades icon_lol.gif .

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 15:29:12 vasta tsitaadiga

1. peeglid tehase seades.
2. päevatuled valesti. eriti koerakatel.
3. nii uuel autol võiks mingi kiiruse abi süsteem olla aga ei.. " õõtsub.."
4 ..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2025 18:09:38 vasta tsitaadiga

Prn-Tln, enne Märjamaad, sõidame kenasti ~95 km/h, neli-viis autot. Siis üks tuleb vastu, vilgutab tuledega ja Wazesse ilmub politsei ikoonike. Esimene poola numbriga tüüp tõmbab kiiruse 85 peale kopp.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 18:53:57 vasta tsitaadiga

No aga kui Poolamaal pan poliisman selle 95-e eest jebalnikusse põrutab, siis on ju loomulik reaktsioon?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2025 18:56:48 vasta tsitaadiga

Viimati poolamaal pan polisnik 160ga liikujatest välja ei teinud, 130 oli lubatud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 19:14:55 vasta tsitaadiga

Ju on seal pohlamaal neid kogemusi erinevaid. icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2025 20:25:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
PPA sai juba uued autod kätte? Krt, peab uurima, milliseid masinaid nad veel said. Siis teab tähele panna 140 alas.
Juba eelmisest aastast on neil ka näiteks RAV4-d. Oli Pärnus kellegi õnnetu maha võtnud.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2025 14:14:12 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120387451/fotod-saue-vallas-hukkus-avariis-kaks-meest
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2025 15:40:54 vasta tsitaadiga

Sõitsin Tartu suunas. Vatsu tuli masin millel kaugtuled peal. Andsin märku - aga krdi lammas seal tõmbas veel lisa kaugtuled peale....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2025 18:10:38 vasta tsitaadiga

vb olid tuled hoopis reguleerimata või pagass tsemendikotte triiki täis icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2025 19:49:12 vasta tsitaadiga

tulen salvesti poolt mööda jõgeva maanteed narva mäele. vaatan, kaugelt teiselt poolt tuleb vilkuritega tuletõrjeauto. mul punane, seisame. mäest üles tuleb ketivenituspingioperaator. hoolimata sellest, et tuletõrjeautol on vilkurid ja sireenid, paneb ketivenituspingimees sellele ette ja hakkab midagi kohmerdama. igatahes aeglustas ja jala võttis pedaali pealt maha. täpselt tuletõrjeauto ees.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2025 20:03:23 vasta tsitaadiga

laurx, sul kaamerat veel pole paigaldatud, saaks su juhtumite kirjelduste põhjal väärt kraami thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2025 20:51:14 vasta tsitaadiga

Sõidan siksiga, ületan kiirust, ühtlase kiirusega. Mingi oopel sügeleb taga, kord telgjoonel siis jälle normaalselt keset sõidurada. Lõpuks (10 + km) hiljem pressib oma sutseva oopeliga mööda. On vaja ikka siksist mööda minna? piix ma ei või, oma suitseva oopeliga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 405, 406, 407 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.