Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 13:00:39 vasta tsitaadiga

Tjah icon_neutral.gif

Link

https://www.delfi.ee/artikkel/120384249/video-usa-senaator-visati-ministri-pressikonverentsilt-valja-ja-tal-pandi-kaed-raudu

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2025 01:18:20 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/us-news/2025/jun/11/la-police-shoot-woman-point-blank

"Ohtlik kurjategija ründab jõhkralt politseid"

Edit: https://www.washingtonpost.com/national-security/2025/06/10/trump-guantanamo-deportations/

Kõik "mugavuspagulased p*rseauguriikidest" USAs tunnevad ennast eriti mugavalt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2025 17:59:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minnesota State Rep. Melissa Hortman and Senator John Hoffman have been shot at their homes. Hortman killed with her husban, while Hortman is wounded. The shooter fled after exchanging fire with police

Gov. Tim Walz says Democratic Rep. Melissa Hortman and her husband were shot and killed last night in “a political assassination.


https://www.fox9.com/news/melissa-hortman-john-hoffman-lawmakers-shot-minnesota
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2025 19:45:32 vasta tsitaadiga

Eesti keeles ka sama uudis.
https://www.err.ee/1609721919/minnesota-osariigis-tulistati-kaht-demokraadist-poliitikut

Trumpi meelne meedia seda protesti üritust vist ei kajasta:
https://www.err.ee/1609721880/miljonid-inimesed-protestivad-ameerikas-trumpi-ja-tema-poliitika-vastu

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2025 19:58:36 vasta tsitaadiga

and so it begins. Hunnik süvausklikke inimesi, kellele messias kuulutab igapäev, et "vastane" on üdini paha, saatanaga mestis deemon, kes tuleb hävitada, siis ilmselgelt mõnel nõrgema kavaga fanatil sõidab nupuati jumala minema. kapitooliumi ründamine oli "day of love" jne.
_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2025 00:25:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minnesota suspect who killed Democratic lawmaker and injured another was a strong Trump supporter, friend says.


viimati muutis MatchMaker 15.06.2025 03:25:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2025 00:43:01 vasta tsitaadiga

Päris ebaõnnestunud disain icon_eek.gif ... Või siis mitte.
https://x.com/DeptofDefense/status/1933947548965781863?t=Kt1XUtrlv7q2fC71OhbDXQ&s=19
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2025 03:26:14 vasta tsitaadiga


Link


beer_yum.gif Esimese korra kohta pole paha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 15.06.2025 09:02:44 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:

beer_yum.gif Esimese korra kohta pole paha.


Diktaator tähistas oma 79. sünnipäeva.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2025 10:25:50 vasta tsitaadiga

https://thehill.com/policy/defense/5347224-trump-military-parade-criticism-cost/

https://www.rollingstone.com/politics/politics-features/trump-military-birthday-parade-dc-failure-1235365040/
Idiocracy.

tsitaat:
Corporate America did its part. “Special thanks to our sponsor Lockheed Martin,” the MC said around 6:30 p.m., shouting out America’s biggest defense contractor. The MC later thanked “our special sponsor Coinbase,” the cryptocurrency exchange. President Trump sure loves crypto — he reported in his financial disclosure Friday that he made $57 million in the final months of 2024 after he and his family launched their own crypto exchange, World Liberty Financial. (That was before he launched his own $TRUMP meme coin.)

Around 7 p.m., the big screens onstage that displayed the American flags turned to logos for UFC, the mixed martial arts business. Later, the MC thanked “special sponsor Palantir,” a contractor hired to help Trump compile data on Americans across federal agencies.

Military handed out drinks from sponsor Phorm Energy — a new beverage by Anheuser-Busch and UFC CEO Dana White, in the flavor Screamin’ Freedom.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2025 11:01:21 vasta tsitaadiga

See tema sünnipäeva paraad oli päris õnnetu, üritus ise mannetu ja rahvast oli ka vähe seda vaatamas. See eest Trumpi vastasel meeleavaldusel üle riigi oli rahvast päris palju.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2025 11:16:06 vasta tsitaadiga

Jälgisin ka mõndasid kohti paraadilt, tehniliselt oli vägev üritus. Rahvas juubeldas tee ääres. Oli näha, kui õnnelikud noored sõdurid tehnika peal olid - kõigil positiiivne tuju ja et tunne justkui oleks kuskilt välismissioonilt suure orkestriga naasnud beer_yum.gif icon_wink.gif aga eks rahvast oli arvatavasti vähe ikka

Eks see korraldatud kui, kui Macron küsis esimese termini ajal talt, et miks te USAs ei korralda iga-aastast paraadi nagu meil Euroopas kombeks icon_lol.gif

tsitaat:
In a post on Truth Social, Trump wrote a direct message to the Khamenei-led Islamic Republic: "The US had nothing to do with the attack on Iran, tonight. If we are attacked in any way, shape or form by Iran, the full strength and might of the US Armed Forces will come down on you at levels never seen before. However, we can easily get a deal done between Iran and Israel, and end this bloody conflict!!!"
Neid diilijutte ei saa ammu tõsiselt võtta icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2025 12:20:13 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Neid diilijutte ei saa ammu tõsiselt võtta icon_lol.gif

#KaksNädalat thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2025 12:44:50 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Jälgisin ka mõndasid kohti paraadilt, tehniliselt oli vägev üritus. Rahvas juubeldas tee ääres.

Oli näha jah juubeldavat rahvast tee äärest icon_lol.gif


Miks meie Trumpi apologeedid siit Eestist kohale ei läinud või olid meie kaabud ikka esindatud seal?

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2025 08:24:43 vasta tsitaadiga

https://kutv.com/news/local/peaceful-protester-killed-by-gunfire-during-no-kings-day-demonstration-in-salt-lake-city

"Rahuvalvaja"
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2025 08:46:33 vasta tsitaadiga

Kas ma ei oska lugeda või on see artikkel segane.
tsitaat:

Investigators said the suspect, identified as 24-year-old Arturo Gamboa, was spotted by two men — believed to be designated peacekeepers — separating himself from the crowd during the march. The men reportedly observed Gamboa move behind a wall and pull out a rifle.

Police said Gamboa raised the weapon into a firing position and began charging toward the crowd. At that point, one of the alleged peacekeepers fired three rounds, striking both Gamboa and Folasa Ah Loo, Chief Redd said.

Two SWAT medics provided life-saving aid to Folasa Ah Loo before Salt Lake City firefighters and Gold Cross paramedics arrived to take over care.

Police later located Gamboa hiding in a crowd of people with a minor gunshot wound. During his arrest, officers recovered an AR-15-style rifle, a gas mask, and a backpack. Gamboa was treated at a hospital for his injuries and then booked into the Salt Lake County Metro Jail on murder.


Ehk siis keegi Gamboa läks relvaga sinna protestile, "rahuvalvajad" tulistasid teda ja kolmandat isikut ja siis politsei võttis Gamboa kinni ja panid vangi mõrva pärast?

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2025 10:17:22 vasta tsitaadiga

According to actual eye witnesses the assailant was assembling a weapon, the victim confronted him and was shot in the head, then the peacekeepers fired and injured the assailant before they were able to chase him down and arrest him

nüüd hakkavad erinevad versioonid tulema, vastavalt parema ja vasaku narratiividele, tõde jääb kuskile vahele.

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 19:00:44 vasta tsitaadiga

https://www.foxnews.com/us/suspected-minnesota-lawmaker-assassin-vance-boelter-captured

Kui keegi mõrvab demokraatidest poliitikud siis ei nimetata teda automaatselt terroristiks kes tuleks hukata.

https://www.theguardian.com/us-news/2025/jun/16/republicans-trump-minnesota-lawmakers-killings

Kui keegi teeb nalja poliitiliste mõrvade üle siis kas ta on terrorist?

Edit: https://www.independent.co.uk/life-style/tattle-life-troll-online-abuse-b2771781.html

Online trollija kes identifitseerib ennast veebis naisena aga on tegelikult incelist keskealine pehmobeeta. 374k kasutajat kes samamoodi käitusid ootavad oma järjekorda.

Edit: https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-visa-young-europe-eu-b2773927.html

UK tunnelisse paistab valguskiir.

https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-eu-europe-boris-johnson-farage-reform-b2773243.html

8/10 süüdistavad kõiges Borisi ja konservatiive ning 2/3 Farage'i.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2025 21:46:19 vasta tsitaadiga

link :: Powerful Trump aide who’s in charge of vetting thousands of staffers still hasn’t been fully vetted himself

tsitaat:
Director of White House Office of Presidential Personnel is suspected of being a Russian spy.
"Sergio Gor" appears to actually be Sergey Goryachev from Saratov, Russia.
https://x.com/elonmusk/status/1936131460995727872

https://x.com/igorsushko/status/1936129944872255667
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 00:33:59 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/8273379/kaja-kallas-astus-pohja-iirimaa-kusimuses-ambrisse-eurosaadik-nouab-vabandamist
icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 05:14:57 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.06.2025 06:25:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 22.06.2025 08:41:06 vasta tsitaadiga

Trump oli ju selle Iraani teema vastu ja väitis, et tal ei ole sellega midagi pistmist. Ei tea, kas need tweetid on juba kustutatud?
Nüüd tundub, et üleüldse millegi saavutamiseks liitus Iisreali efektiivse rünnakuga, et ise ka sellest loorbere lõigata.

Ega mul muidugi kahju ei ole, et see terroristlik moslemiriik režiimi vahetama sunnitakse. Lihtsalt Trump küll selles loos mingi kõvamees välja ei paista.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 22.06.2025 09:36:55 vasta tsitaadiga

Seekord läks Trump Iraani "kasiinosse ruletti mängima". Siin paar posti tagasi olevas videos Trump hoiatas Iraani, et kui te ei kuula siis teeme uue rünnaku.
Kui enne võis Iraan veel hoiatust kaaluda siis seekord ilmselt enam ei huvita neid miski ja vaatamata oma uhkele kõnele saavad ameeriklased ise ka aru sellest, et tagasiteed pole enam ja mingi Iisraelis asuv USA baasi puutumatus ei huvita enam kedagi.

Edit: Tõepoolest, mis võim Iisraelil on USA üle... kas Iisraeli luure on mingi ülisalajase USA info kätte saanud mille pärast hirmsalt põetaks vms? Mingi jamps peab olema.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.06.2025 09:50:17 vasta tsitaadiga

Läbi AIPAC-i rahade on ära ostetud. + Epsteini saarel vägistamistuurid. Tegemist on karja ära ostetud pedofiilidega, kes käivad nutumüüri juures oma orjameelsust näitamas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 09:59:14 vasta tsitaadiga

https://www.cnbc.com/2020/01/07/joe-biden-says-trump-is-close-to-starting-a-war-with-iran.html

Kõik läks nii nagu räägitud alati.

Kõik läks täpselt nii nagu tiblad väitsid, et teised teevad.

https://www.nbcnews.com/now/video/trump-says-biden-will-drive-us-into-world-war-iii-213858373955
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 10:23:36 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Ega mul muidugi kahju ei ole, et see terroristlik moslemiriik režiimi vahetama sunnitakse.

Tuletame nüüd meelde, kes ja kuidas viimati seal režiimi vahetas. Nii hästi vahetas, et tulemuseks see, mis praegu icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.06.2025 10:37:29 vasta tsitaadiga

Et hullemaks minna ei saa icon_lol.gif ?
Kõige ideaalsem oleks siseriiklik konflikt, aga seda seal palju loota.
Korra molutati ja tulemuseks oli ISIS, Mr. Uhuu tegi ju afganistaanis suisa relvastuse diili icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 10:42:30 vasta tsitaadiga

Noh, Afganistan, Iraak, Liibüa juba unustatud? Seal läks elu palju paremaks, kui terroristlik režiim välja löödi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 22.06.2025 11:12:25 vasta tsitaadiga

Mis seal Iraanis on praegu, kas USA sai üldse mägedes asja aetud. Osad pakuvad, et isegi kui pommid tabavad võib hävingu tõenäosus olla 50:50 icon_rolleyes.gif
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.06.2025 11:45:50 vasta tsitaadiga

Sellise lennukauguse pealt on rünnak absurdselt kulukas.
Mingi eriüksus peab kohapeal ka olema.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 12:02:04 vasta tsitaadiga

Ei usu, et maavägesid seal kasutama hakatakse.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 12:18:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
“If Kamala wins, only death and destruction await because she is the candidate of endless wars,” he said. “I am the candidate of peace. I am peace. But I need every Muslim American in Michigan to get the hell out and vote.”


Kes seda ütles? Kes küll oli see kes seda ütles..
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 12:47:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Noh, Afganistan, Iraak, Liibüa juba unustatud? Seal läks elu palju paremaks, kui terroristlik režiim välja löödi.

Väljast tulev "demokraatia toomine", eriti kui see käib maavägedega tavaliselt ei toimi. Pean silmas Iraaki ja Afganistani. Süüria oli "failed state" juba enne ja selle režiimi kaputt toimus küll ilmselt Türgi jms toetusel, aga mitte vägede sisseviimise või isegi õhurünnakutega.

Selleks, et toimuks reaalne muutus peavad inimesed ise vanad tegelased pukist ära kihutama nagu juhtus nt Ukrainas peale maidani revolutsiooni. See tõi reaalse ja püsiva muutuse.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 22.06.2025 15:25:33 vasta tsitaadiga

Pole midagi nii lihtne, et viskame pommid peale ja asi valma https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=57574&start=360
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 16:04:31 vasta tsitaadiga


Link



https://epl.delfi.ee/artikkel/120386139/tallinna-ulikool-lektor-eesti-peaks-usa-iisraeli-uhisrunnaku-iraani-vastu-karmilt-hukka-moistma

um..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 20:37:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

https://epl.delfi.ee/artikkel/120386139/tallinna-ulikool-lektor-eesti-peaks-usa-iisraeli-uhisrunnaku-iraani-vastu-karmilt-hukka-moistma

leftied prääksuvad, ei midagi uut

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2025 22:25:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

https://epl.delfi.ee/artikkel/120386139/tallinna-ulikool-lektor-eesti-peaks-usa-iisraeli-uhisrunnaku-iraani-vastu-karmilt-hukka-moistma

leftied prääksuvad, ei midagi uut


Võtsin sealt artiklist mõned tsitaadid välja:

tsitaat:
Kui vaatan oma sotsiaalmeediat, näen seal postitusi oma Iraani kolleegidelt ning sõpradelt, et nende vanemate ja perekondade kodud on Iisraeli rakettide tule all.

Kui need "kodud" ei asu raketibaasides, siis see on võrdlemisi väheusutav. Iisrael on peamiselt rünnanud Iraani militaar rajatisi.
tsitaat:
Paljud neist pälvivad läänest kiiduavaldusi, eriti Iraani naised, kes hakkasid võitlema rõhuva süsteemi vastu 2022. aastal. Nendesamade 2022. aastal ülistatud inimeste surm on nüüd ühtäkki aktsepteeritav.

Süüdi on ikka Iraani režiim kes nad vangi on pannud. Või tahab ta öelda, et Iisrael on nüüd hakanud Iraani vanglaid pommitama?
tsitaat:
Iraanlased on taaskord jäetud lääne poolt üks. Jäetud üksi surema. Muudetud ohverdatavaks mingi abstraktse geopoliitilise korra nimel.

Ja kui seesama lääs nõrgestab Iraanlasi rõhuvat režiimi, siis on nad jälle pahad? Lubadus Iisrael hävitada ja tuumarelva hankimine ei ole "abstraktne geopoliitiline kord".
tsitaat:
Kui vaatan uudiseid Iraanist, ei näe ma kuskil iraanlasi. Kuulen üksnes Iisraelist. Iisraeli ebaseaduslikku rünnakut vabandavad välja Eesti ning Euroopa poliitikud ja eksperdid, kes esitlevad seda positiivses valguses.

Kelle süü see on? See on Iraani režiimi süü kes oma inimesi vaigistab. Terroristide takistamine tuumarelva loomisel on kahtlemata positiivne.
tsitaat:
Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson märgib näiteks, et Iraani režiimimuutus, kui see peaks Iisraeli rünnaku tagajärjel juhtuma, oleks positiivne Ukraina jaoks. Tal ei paista olevat kahju selle hinnaks olevate iraanlaste eludest.
Küll ikka muretseb "Iraanlaste elude" pärast. Kus see mure kaks nädalat tagasi oli kui midagi polnud veel juhtunud ja Iraani režiim rõhus oma rahvast edasi? Nüüd on äkki "Iraanlaste elud" olulised.
Kas "Iraanlaste elud" on olulisemad, kui Iisraellaste elud" kui Iraani režiim oleks tuumapommi valmis saanud ja seda Iisraeli vastu kasutanud?
tsitaat:
Mihkelson tõstab esile, et „see, et Iisrael on ju pigem aja jooksul andnud mõista, et ta välistab igal juhul selle, et Iraan saaks tuumarelva, on toimunud pikema aja jooksul.“ Ta järeldab, et Iisaelil polnud muut valikut kui Iraani rünnata, sest tuumarelvaga Iraan oleks Iisraelile erakordselt ohtlik. Märgiks siinkohal ära, et Iraanil EI OLE tuumarelvi ning tema relvaprogramm peatati 2003. aastal.

Vale. Iraan tegeles uraani rikastamisega tasemel mis on kaugelt kõrgem, kui rahuotstarbeks vaja. Rahvusvaheline aatomienergiagentuur (IAEA) kinnitas seda.
Aga mingi saksa apologeedist professor teab paremini, et Iraani tuumaprogramm peatati 2003 aastal. Kumba ma usun? IAEA kelle ülesanne on tuumaohutus, või suvalist saksa professorit?
tsitaat:
Küll on aga ainuke tuumarelvadega tegija Lähis-Idas Iisrael. Mitte Süüria, Liibanon, Iraak või Iraan. Iisrael on arendanud oma relvi väljaspool tuumarelvastuse piiramise kokkulepet, mis tähendab, et mingeid välisvaatlejaid tema rajatistesse ei lubata. Nii saame vaid oletada, kui palju lõhkepäid tal on.

Miks see probleem on? Iisrael pole kuulutanud, et ta soovib mõne oma naabri maapealt pühkida. Iisrael ei anna terroristidele relvi, et need ründaks nende naabreid. Iisraeli soovimatus IAEA'ga koostööd teha on probleem, aga Iraani oma ei ole?
tsitaat:
Hämmastav, et niisugused sõnumid kasutavad sisuliselt sama retoorikat kui Venemaa enne rünnakut Ukraina vastu. Meenutagem, et Putin kasutas invasiooni õigustuseks vajadust kindlustada, et Ukraina ei ühine NATO-ga ega ähvarda Venemaa režiimi julgeolekut.

Täiesti erinevad olukorrad. Iisrael ei ole Venemaa.

Ukraina, erinevalt Iraani režiimist ei kuulutanud, et Ameerika on saatan ja Venemaa tuleb maapealt pühkida. Ukraina ei üritanud uraani rikastada ja tuumarelva luua. Ukraina ei alustanud seda sõda. Iraani režiim samal ajal oma prokside kaudu on toetanud ja julgustanud Iisraeli vastaseid rünnakuid k.a 7. Oktoobri veresauna. Ameerikat nad nimetavad saatanaks ja Iisraeli hävitamine on nende üks peaeesmärke.
tsitaat:
Kõige kõrgemalt on avaldanud Iisraelile tugevat toetust Euroopa komisjoni president Ursula von der Leyen, kes kordas, et riigil on „õigus end kaitsta“ ning rõhutas, et „Iraan on piirkondliku ebastabiilsuse peamine allikas.“
See avaldus on vastuolus kõikide tõenditega, mida oleme viimaste kuude ja aastate jooksul kogunud ning jälginud. Just Iisrael on korduvalt pommitanud Gazat, Liibanoni, Süüriat, Iraani ja Jeemenit, samas kui Iraan on üksnes vastu löönud.

Iraani režiimi toest oma proksidele pole tõendeid? Iraani režiimi avaldused Ameerika ja Iisraeli suunal olid deepfake'd?
Muidugi on Iisrael pommitanud terroriste Gazas, Liibanonis ja Süürias. Iraanis ja Jeemenis samuti. Jeemenis asuvaid Houthi terroriste on rünnanud ka teised k.a AÜE ja USA. Iraani "vastulööke" oleme me näinud - kobarmoonaga ballistine rakett Iisraeli linnasüdamesse. Kas see on autori meelest proportsionaalne "vastulöök"? See on sama terroritaktika mida Venemaa kasutab Ukrainas.
Kes andis venelastele Shadedi droonid? Iraani režiim andis.
tsitaat:
Olen ka mures, et see juhib tähelepanu eemale Iisraeli kasvavast genotsiidist Gazas, kus viimase 48 tunni jooksul on tapetud vähemalt 202 inimestv, neist 26 toiduabi järgi läinut.

Kust need arvud võetud on? Las ma arvan - "sõltumatud" aktivistid kes kiruvad Iisraeli. Neid numbreid ei saa usaldada.
tsitaat:
Mõistan hukka Iisraeli provotseerimata rünnaku Iraani vastu, aga niisamuti ka Palestiina, Süüria, Liibanoni ja Jeemenis vastu. Leinan neid, kes on hukkunud mitte üksnes Iisraeli käte läbi, aga ka tänu lääneriikidele ja nende kodanikele, kes jätkuvalt toetavad ja relvastavad Iisraeli.

Provotseerimata? Kui sinu naaber ütleb, et ta konstrueerib relva millega tungida sinu koju ja sind rünnata, siis ta ei saa halada pärast, et rünnatav tema vastu ennetava rünnaku tegi, et veresauna ära hoida.
Miks sa saksa vorst neid ei leina kes 7 oktoobril surid provotseerimata rünnaku käigus? Või neid kes on surnud ja viga saanud Gaza, Liibanoni ja Jeemeni aladelt lastud rakettide tõttu?
Kas seepärast, et need inimesed olid "valest" rahvusest.

Vihale ajavad sellised tegelased. "Iisrael paha". "Lääneriigid pahad" "Iraan süütu talleke".
Ja selline õpetab veel ülikoolis? Selline tuleks riigist välja saata koos eluaegse sissesõidukeeluga terroristide propaganda levitamise eest icon_rolleyes.gif
Las läheb Iraani ja hoolitseb seal "Iraani elude" eest kui see talle nii väga korda läheb. Ilmselt paneks tema palavalt armastatud režiim ta üsna kiiresti vanglasse eridieedile.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2025 07:24:37 vasta tsitaadiga

Peab jälgima, et poissi see tüüp õpetama ei pääseks.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2025 14:43:21 vasta tsitaadiga


Link


"Prince of Persia"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2025 13:32:32 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/8274444/euroopa-riigid-on-hakanud-inimeste-vara-sunnismaiseks-kuulutama

tsitaat:
Bloombergi teatel pole lahkumismaksud alati libedalt läinud – nii on toimetusele teada juhtum Saksamaalt, kus tudeng lõi idufirma, mille väärtuseks hinnati 800 000 eurot. Siis tahtis ta minna Harvardisse edasi õppima ning riik käsitles seda nagu riigist lahkumist ja nõudis tudengilt 200 000 eurot lahkumismaksu. Vaidluste tulemusena lükati tudengi maks edasi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2025 22:51:40 vasta tsitaadiga

https://www.axios.com/2025/06/24/trump-impeachment-trump-iran-al-green-democrats

tsitaat:
Among Democrats, 128 voted with Republicans to defeat Green's measure while 79 voted to bring it to the floor.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2025 14:42:25 vasta tsitaadiga

link :: Zohran Mamdani victory in NYC mayoral primary is ‘political earthquake’ for the Democratic Party

tsitaat:
Socialist Zohran Mamdani’s stunning victory over three-term ex-Gov. Andrew Cuomo in Tuesday’s mayoral primary is a “political earthquake” that will pressure the national Democratic Party to move further left, political analysts told The Post.


https://derechadiario.com.ar/us/argentina/who-communist-muslim-democrat-who-can-be-mayor-of-new-york
...

Ei imestaks üldse kui peale Trumpi ajastu lõppu USA hoopis teise äärmusesse lendaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2025 16:19:46 vasta tsitaadiga

Kui sotsiaaldemokraat on kommunist siis vabariiklased, toorid, isamaalased jms on kõik natsid.

Mis krdi urgastes sa käid et sellised viited välja kaevad.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2025 18:49:31 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609730166/suurbritannia-ostis-kulmutatud-vene-varadelt-tekkinud-tulu-eest-ukrainale-relvi thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2025 19:02:28 vasta tsitaadiga

Muarust usas ongi (sotsiaal)demokraat kommar kes kõiki teisi natsideks sõimab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2025 22:57:59 vasta tsitaadiga

Natsid nii räägivad jah.

Demokraadid ei poe tibladele, erinevalt natsidest.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2025 04:55:47 vasta tsitaadiga

link :: Trump threatens tough trade deal for Spain after it refuses to meet NATO defense spending target


Link


beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2025 08:31:30 vasta tsitaadiga

Hispaania on jah eriti oma jalgu lohistanud. Nad pole isegi 2% kätte saanud kolm aastat peale Ukraina sõja algust.
Sellised tuleks fakti ette panna. Maksate kohustusliku protsendi või viskame teid NATO'st välja.
Milleks selliseid freeloadereid seal hoida?

Nende 1.28% on isegi madalam kui Luxenburgil. Vähemalt viimane saab ennast vabandada sellega, et on veel meist poole väiksem rahavaarvult ja palju väiksem pindalalalt.
Samuti lohistavad jalgu Itaalia ja Kanada.

Ma oleks isegi nõus eranditega 5% reeglis, kui konkreetne liige asub olulises asukohas või annab NATO'le mingi teise, mitterahalise eelise a'la Rootsi ja Soome oma asukohaga.
Või siis on väga väike riik nagu Luxenburg.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2025 19:07:32 vasta tsitaadiga

link :: Supreme Court limits ability of judges to stop Trump

tsitaat:
The Supreme Court on Friday backed President Donald Trump’s effort to curtail lower court orders that have hampered his agenda for months.

However, it signaled that the president’s controversial plan to effectively end birthright citizenship may never be enforced.

https://www.nbcnews.com/politics/supreme-court/supreme-court-curbs-injunctions-blocked-trumps-birthright-citizenship-rcna199742


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.