Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 09:36:06 vasta tsitaadiga

Aga reaalselt mis vahet sellel on, ükski riik ei taha sellega riskida, et näha mis korras nende tuumavarustus on.
3 aastat tagasi kui venemaa ründas ukrainat, siis ka pasundati uudistes, et venelastel ainult nõukaaegset varustust mis ei tööta ja saab paari kuuga otsa.
Reaalsus on see, et neil on seda lollmoona ja lolli kahuriliha piisavalt, et Ukrainas elamurajoone pommitada, suudavalt piisavalt juurde toota/osta ka.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.06.2025 10:48:04 vasta tsitaadiga

Putler võiks ka avalikult väita, et venelased on välja töötanud teleportatsiooni meetodi, mis nende tuumapommi hetkega ükskõik millisesse maailma otsa toimetab ... ja olekski kõik. Järgi proovima seda keegi ei hakka. Ses suhtes ei ole suurt vahet, mida täpsemalt sealt suust välja tuleb, eesmärk on lihtsalt regulaarselt korrata sõna "tuuma pomm", et see siis lääne meedias resoneeruks. Lihtsalt öelda 3x nädalas: "Meenutan, et meil on tuumapomm!" oleks lapsik, seega on vaja noile uudistele mingi kontekst lisaks välja mõelda. Kõik need jutud, et Valgevene saab omale tuumapommi ja siis et kuhugi neid jälle liiguatatakse ja siis jälle mingeid kanderakette testitakse, kõik lihtsalt selleks, et läänes jalg väriseks, kuna VENEMAAL ON JU TUUMAPOMM!
Ega suurt millegi muuga neil läänt töödelda ei ole, samas see ka töötab, seega, miks ei peaks sellest kogu aeg pasundama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 10:50:47 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
icon_biggrin.gif
tsitaat:
Putin väitis, et Venemaa on tuumariikide seas suurim uute seadmete osakaal.

"Praegu on strateegilistes tuumajõududes moodsate relvade ja varustuse osakaal juba 95 protsenti. See on hea näitaja, tegelikult on see kõigi maailma tuumariikide seas kõrgeim," edastas Vene riigimeedia Putini öeldut.

https://www.err.ee/1609719792/ukraina-hinnangul-uletas-vene-sojavae-inimkaotuste-hulk-miljoni-piiri#miljon

Päris kindlasti ei ole Putin ja tema röövlisalk teinud investeeringuid relvadesse, mida mitte kunagi ei planeerita kasutada ja mille viimane testimine oli 30. aastat tagasi. Päris kindlasti ei ole külma sõja aegset relvastust hoitud tip-top tasemel. Eriti arvestades selle kulu ja tulu suhet. Milleks kulutada meeletuid summasid millegi hooldamisele, kui selle raha saab lihtsalt vasakule panna ja asja salastatust arvestades jätkuvalt väita, et kõik on parimas korras. Mõned hooned ja süsteemid võib ettenäitamise huvides ka korras hoida aga et kõik ja püsivalt viimased 30. aastat.... eriti arvestades NSVL järgset aega. Julgen kahelda.

Paberil ongi. Paber kannatab kõike. Reaalsus on midagi muud. Venemaa on pabertiiger.
Braien kirjutas:
Aga reaalselt mis vahet sellel on, ükski riik ei taha sellega riskida, et näha mis korras nende tuumavarustus on.
3 aastat tagasi kui venemaa ründas ukrainat, siis ka pasundati uudistes, et venelastel ainult nõukaaegset varustust mis ei tööta ja saab paari kuuga otsa.
Reaalsus on see, et neil on seda lollmoona ja lolli kahuriliha piisavalt, et Ukrainas elamurajoone pommitada, suudavalt piisavalt juurde toota/osta ka.

See käis täppisrakettide kohta. Kõik mõistsid, et venelastel on ladudes aastateks tanke, soomukeid ja mürske ehk siis nn lollmoona.
3 aastat hiljem pole nad isegi T-90 tootmist käima saanud. Viimane kuu oli tankide kasutamine terve sõja väikseim, sest neil pole midagi välja panna.
Ma ütlesin seda siin juba eelmine aasta, et ühelgi riigil ei saa sõjas miski kunagi päriselt otsa. Kui numbrid langevad liiga madalale, siis selle kasutust piiratakse nagu venelased on nüüd tankidega teinud.
Isegi paljukardetud TOS-1A on ilmselt veel alles, aga kuna neid on nii vähe alles jäänud, siis kasutatakse neid haruharva.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 11:27:07 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Viimane kuu oli tankide kasutamine terve sõja väikseim, sest neil pole midagi välja panna.

Meelevaldsed järeldused ei pruugi tõeni viia.

Selles sõjas on tank minetanud oma klassikalise funktsiooni sest enne töökaugusse jõudmist võetakse ta suure tõenäosusega maha. Küll aga pole muud võimalikud vastased veel sama arenenud nii et kui neile veel tavakasutust on võimalik leida siis pole mõtet Ukrainasse raisata. Kui nt vaadata kuidas Iisrael täna sõdib, soomus lihtsalt seisab nagu istuv part.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 12:33:21 vasta tsitaadiga

link :: Indias kukkus pärast õhkutõusmist alla Air India reisilennuk, pardal oli 242 inimest

tsitaat:
India lääneosas asuvas Ahmedabadis kukkus täna veidi pärast õhkutõusu alla Air India reisilennuk, mis pidi lendama Londoni Gatwicki lennuväljale

Flightradar24 andetel oli tegu Boeing 787-8 Dreamlineriga. Flightradar24 andmetel kadus lennuki signaal 625 jala (190 meetri) kõrgusel alla minuti pärast õhkutõusmist. Lennuk hakkas seejärel laskuma vertikaalkiirusega 475 jalga (145 meetrit) minutis.


Link


viimati muutis MatchMaker 12.06.2025 12:38:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 12:37:06 vasta tsitaadiga

See live on omaette tase. Hindude dramaatiline uudistelugemise stiil (vahepeal tüüp lausa flipib ära ja lihtsalt karjub) ja iga minut tuleb reklaamiraam icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.06.2025 12:58:14 vasta tsitaadiga

Aktsiad võtsid sama suuna.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 14:44:33 vasta tsitaadiga

Laev
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.06.2025 17:03:10 vasta tsitaadiga

Eks mõni akupank jälle läks... Alles oli uudis, et USA turul meilgi tuntud hiinlaste bränd korjab tooted ära.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 17:09:56 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Viimane kuu oli tankide kasutamine terve sõja väikseim, sest neil pole midagi välja panna.

Meelevaldsed järeldused ei pruugi tõeni viia.

Selles sõjas on tank minetanud oma klassikalise funktsiooni sest enne töökaugusse jõudmist võetakse ta suure tõenäosusega maha. Küll aga pole muud võimalikud vastased veel sama arenenud nii et kui neile veel tavakasutust on võimalik leida siis pole mõtet Ukrainasse raisata. Kui nt vaadata kuidas Iisrael täna sõdib, soomus lihtsalt seisab nagu istuv part.

Venelased on küll viimased kes raua raiskamise osas risti ette löövad. Ei ole vaja vabandusi otsida. Satelliidipildid näitavad, et tankidega on seis kehv. Parimad on kasutusee võetud ja alles on vanaraud kus heal juhul kolmest kokku klopsides saab ühe kokku. Ei maksa uskuda vene propagandat, et nende ressursid on lõputud ja nad on valmis veel kümme aastat seda sõda jätkama. Kas see kes on valmis veel kümme aastat võitlema näeks vajadust kuulutada seda?

Boonustega on kah kehv seis. Paljud regioonid väljapool pealinna on on boonuseid vähendanud. Venelastel ei kasva uusi vatnikuid peale sellises tempos, et iga kolme aasta tagant miljon meest kaotada. Neil oli demograafiline kriis juba varem ja sõda on seda ainult süvendanud.

Sissetulekutega on samuti kehvasti. OPEC+ on tootmist suurendanud ja naftahinnad on kukkunud. Enamus venelaste rahalisest reservist on ära kulutatud.

Kui nad plaanivad sõda jätkata, siis seda saab teha ainult väiksema intensiivsusega ja see on täpselt mida ma näeme. Jalaväe ja kergelt mehitatud rünnakud, aga mingeid suuri Avdiivka stiilis pealetunge nad enam korraldada ei jõua.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 17:13:22 vasta tsitaadiga

Vaenlase alahindamine on edu võti thumbs_up.gif

Satelliidipildid näitavad mis toimub õues. Kas või mis on katuse all seda sa ei tea.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.06.2025 17:19:39 vasta tsitaadiga

Alahindamine on tõesti riskantne, sest maavarasid ju tibladel on ja vastava hinna eest xi teeb odavalt arendused ka vastu. Lihtsalt debiilikutest vabariiklased ei saa aru, kui väga nende tiblalembus neid tulevikus hiinlaste vastu nõrgestab. Eks see ka nende trumpistide eesmärk.
Ehk võib rahulikult öelda, et see mida tiblade mõjutus Ukrainas ei saavutanud saavutati USA pinnal kus tibla sallib vaid 5% rahvast... täielik statistiline absurd icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 17:58:03 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Vaenlase alahindamine on edu võti thumbs_up.gif

Satelliidipildid näitavad mis toimub õues. Kas või mis on katuse all seda sa ei tea.

Katuse all pole neil suurt midagi. Pole kunagi olnudki.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 18:13:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Venelastel ei kasva uusi vatnikuid peale sellises tempos, et iga kolme aasta tagant miljon meest kaotada. Neil oli demograafiline kriis juba varem ja sõda on seda ainult süvendanud.


See miljon on neil alla 1% elanikkonnast. Ma muidugi ei tea kuidas neil lood kvaliteetsema kahurilihaga on, aga loll mass neil otsa ei saa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 18:16:43 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Vaenlase alahindamine on edu võti thumbs_up.gif

Satelliidipildid näitavad mis toimub õues. Kas või mis on katuse all seda sa ei tea.

Alahindamine või nende propaganda mitte uskumine? Keegi ei alahinda neid, aga keegi ei usu ka nende propagandat.
Katuse all? Nagu väärtuslikud kaugpommitajad mis neil katuse all olid? icon_lol.gif

Kui nad nii väärtuslikke masinaid katuse alla ei pannud, siis veel vähem teevad nad seda palju odavamate tankidega.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 18:19:58 vasta tsitaadiga

Pommitajaid ei saanud katuse all hoida nagu mingis videos räägiti.. Ei mäleta enam miks.. Vist oli mingi seos vüimaliku tuumapommi vedamisega vms.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.06.2025 18:23:57 vasta tsitaadiga

Ega B52 sul kusagil betoon punkris istu. Keset kusemist platsidel. Lsiaks mingi kokkulepe, et peavad nähtaval olema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 18:54:05 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit nõuet NewSTART leppes, et pommitajad peavad nähtaval olema.

1. Venemaa peatas selles leppes osalemise 2023 aasta Veebruaris juba. USA hetkel veel järgib seda.
2. See lepe ei nõudnudki seda, et pommitajad oleks satelliidipiltidel nähtaval.

Täpsemalt räägib sellest siin:
phpBB [media]
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 18:54:14 vasta tsitaadiga

https://www.state.gov/releases/2025/06/russia-national-day/

Kõige karmimad tiblade vastu. Kõige karmimad.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 18:55:56 vasta tsitaadiga

11A hea iste icon_eek.gif
https://www.hindustantimes.com/india-news/40yearold-man-in-ahmedabad-hospital-says-he-survived-air-india-crash-101749734358509.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 19:46:28 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120383510/tallinna-lennujaamas-nabiti-kinni-voimalik-terrorist
Wannabee terrorist jevgeni peab Eestisse jääma icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2025 19:56:39 vasta tsitaadiga

https://x.com/visegrad24/status/1933127934929219973

tsitaat:
The International Atomic Energy Agency (IAEA) Board of Governors announces that Iran is non-compliant with its safeguard obligations under the Nuclear Non-Proliferation Treaty (NPT)

IAEA has found that the regime is:

- Systematically running a secret clandestine nuclear weapons program

- Accumulating highly enriched uranium (only needed for nuclear weapons)

- Obstructing IAEA's verification and monitoring efforts

It’s the first time IAEA reaches such a position in over 20 years.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 20:04:25 vasta tsitaadiga

https://www.threads.com/@24hoursofukraine/post/DKzfb-WoTa4?xmt=AQF0GZjy1l-yIg912T0Tygaefror9I16IwsvMw2oWqu9Ew

Lennuvälja kaamera.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 22:11:58 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
11A hea iste icon_eek.gif
https://www.hindustantimes.com/india-news/40yearold-man-in-ahmedabad-hospital-says-he-survived-air-india-crash-101749734358509.html

Kõndis omal jalal minema.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 05:42:44 vasta tsitaadiga

link :: Iisrael alustas sõjalist rünnakut Iraani vastu


Link


tsitaat:
The homes of top Iranian political and military officials were targeted in Israeli strikes against Tehran.

Reports that the *entire* top brass of IRGC have been eliminated

Some of the agents, embedded for years within the inner circles of high-ranking Iranian officials, successfully carried out targeted assassinations inside secured compounds. Others were killed via airstrikes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 06:36:21 vasta tsitaadiga

Iisrael andis ikka räige esimese löögi. Eks paistab millega Iraan vastab.
Netanyahu kõne ka
https://x.com/visegrad24/status/1933333198873759920

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 13:02:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
According to sources, Mossad smuggled weapons into Iran ahead of strikes that were used to target its defences from within. A base for launching explosive drones was established inside Iran, and the drones were activated during the attack to target missile launchers at an Iranian base near Tehran.

It seems also that Israel had smuggled precision weapons into central Iran and positioned them near surface-to-air missile systems, and deployed strike systems on vehicles. Both were activated as the strikes began.

tsitaat:
The majority of the senior leadership of the Iranian Revolutionary Guards' Air Force was neutralized during a meeting at an underground headquarters.


tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 13.06.2025 13:08:12 vasta tsitaadiga

"..kui te valite Bideni siis läheb Iraaniga sõjaks.."
"..kui te valite Harrise läheb Iraaniga sõjaks.."
"..demmid tahavad ainult sõda.."


<surprisedpikachu>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 13:12:56 vasta tsitaadiga

Ooot, mis diilidest ma ilma jäänud? Keegi siin sellest viimasest diilist midagi varem rääkinud?

Ja miks peab sots.meedias pasandama koguaeg?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2025 13:27:04 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 13:47:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
At least 20 senior Iranian commanders, including the head of the Revolutionary Guards Aerospace Force, Amir Ali Hajizadeh, were killed in an Israeli attack

tsitaat:
Israeli Air Force has killed 3 of the top Iranian Air Force commanders:
Amir Ali Hajizadeh, commander of the IRGC Aerospace Force (led Saudi Aramco attack in 2019, ballistic attacks on Israel in 2024)
Tahaar-F'ur, IRGC UAV Command
Daoud Sh’yahiyan, IRGC Air Defense Command


tsitaat:
Some Iranian officers removed their uniforms and fled after the chain of command collapsed following Israeli strikes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 13.06.2025 14:10:34 vasta tsitaadiga

Siin mitu arutelu läbisegi aga huvitav, et miks see lennuk, mis õhkutõustes kõrgust hakkas kaotama ei oleks võinud kütust maha visata. Tundus, et mootoritel ei olnud piisavalt jõudu (lennuk liiga raske) et sellest olukorrast välja tulla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2025 14:30:09 vasta tsitaadiga

Kütust ei jõua nii kiiresti välja lasta, see selleks.

Lennundusgruppides spekuleeritakse järgmist:

Veojõud kadus väidetavalt pauguga, mis viitab mootoririkkele, kas siis linnuparvega kokkupõrge või kehva kvaliteediga kütus (eriti aktuaalne troopilistes maades. Ja noh, mida täpsemalt see eelnev hooldus Delhis tähendas.

Teine (vähem tõenäoline) variant, et piloot ajas tiivaklappide (flaps) kangi segamini teliku kangiga. Sellele viitab teliku mitte sissetõmbamine ja osad pakuvad video põhjal, et tiivaklapid polnud nõuetekohaselt väljas.

Kuna oli 37 kraadi, võis see tähendada ka suuremat koormust mootoritele.
+ täislastis on vaja pikemat õhkutõusmisrada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 13.06.2025 14:30:52 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Siin mitu arutelu läbisegi aga huvitav, et miks see lennuk, mis õhkutõustes kõrgust hakkas kaotama ei oleks võinud kütust maha visata. Tundus, et mootoritel ei olnud piisavalt jõudu (lennuk liiga raske) et sellest olukorrast välja tulla.


Neil on õhk nii paks seal, et lihtsalt ei valgunud välja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.06.2025 14:53:54 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
"..kui te valite Bideni siis läheb Iraaniga sõjaks.."
"..kui te valite Harrise läheb Iraaniga sõjaks.."
"..demmid tahavad ainult sõda.."


<surprisedpikachu>


Kui ma õieti mäletan, siis seniilsele Joe Bidenile heideti ette, et ta ei osale otsustusprotsessis. Nüüd on meil järgmine seniilne, geriaatriline vanamees, kes ei osale otsustusprotsessis.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2025 15:53:58 vasta tsitaadiga

Militaaris kirjutab: https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?p=899086#p899086
tsitaat:

Kogu Iraani õhuväe juhtkond sai korraga hukka.
tsitaat:
The entire top Iranian Air Force command was eliminated in the bunker where they were hiding.

https://x.com/CherylWroteIt/status/1933461186869076360
tsitaat:
An Israeli security official revealed that Israel lured top IRGC Air Force commanders into a meeting, then kept them in place before striking.

“We shaped their behavior and timed the strike to keep them there.”

Over 20 locations—including homes and offices—were hit in under 15 minutes to eliminate key personnel.

Strikes were more successful than expected.

Separate hits targeted nuclear sites, missile launchers, and air defenses.

The intelligence buildup took a full year.

Source: Fox News Exclusive via @TreyYingst

https://x.com/clashreport/status/1933490810701402471

Õhku ei tõusnud ükski Iraani õhuväe lennuk
tsitaat:
Not a single Iran 🇮🇷 Air Force plane managed to take off. All destroyed or incapacitated.

https://x.com/DrEliDavid/status/1933390820322779181

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 16:38:54 vasta tsitaadiga

Terve kabinet saamatuid ja selgrootuid kloune.

Spoiler Spoiler Spoiler


Rubio õnnitles agressor-riiki.
https://www.politico.eu/article/ukraine-foreign-minister-andrii-sybiha-russia-day-marco-rubio/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 16:44:17 vasta tsitaadiga

Hea pilt täppislöögist
https://x.com/nexta_tv/status/1933450298036515282/photo/1

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 17:21:48 vasta tsitaadiga

Hegseth keeldus kinnitamas, et Gröönimaad ja Panamat ei võeta militaarse jõuga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2025 17:26:06 vasta tsitaadiga

See oleks NATO lõpp ka, kui nad ründaks teise NATO liikmesriigi sõdureid. Korralikud debiilikud on USA etteotsa saanud.
Või siis nahaalselt ongi Kremli tallalakkujad ja lammutavad sihipärase tulemusena olemasolevat maailmakorda.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 17:44:30 vasta tsitaadiga

Ukraina rindelt nalja ka
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1933458550350647612

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 18:20:43 vasta tsitaadiga

Iisrael tegi Ukrainat, Iraanis oli terve hunnik nende droone mis õhukaitse puruks lasid.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.06.2025 18:23:14 vasta tsitaadiga

Nojah, oleks võinud iraanlased mõtlema panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 18:27:39 vasta tsitaadiga

iraani vastulöök oli nii lahja et tundub nende purustused ja peata olek sõjaväes on ikka väga suured.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 19:22:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The Israeli Air Force is currently conducting a major airstrike campaign targeting Iran’s Fordow nuclear facility, the country’s second uranium enrichment site. Using dozens of advanced bunker-buster bombs, the strikes aim to penetrate the deeply fortified underground structure carved into a mountain near Qom. Fordow has long been considered one of Iran’s most secure nuclear sites, housing thousands of centrifuges capable of enriching uranium to high levels.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 19:35:25 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb Ukrainasse abina kääre saata icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2025 21:26:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
A ballistic missile launched by the Houthi terrorists directly struck a Palestinian home in the town of Sa’ir, Hebron, West Bank.



Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2025 01:46:16 vasta tsitaadiga

iraani raketid tabavad tel avivi
https://x.com/visegrad24/status/1933591673730171066
https://x.com/FaytuksNetwork/status/1933589933341491595

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2025 03:17:46 vasta tsitaadiga

Several direct impacts from Iranian ballistic missiles in Tel Aviv area
https://x.com/vanguardintel/status/1934037580661616961

Link



Footage from central Israel of the aftermath of an Iranian ballistic missile attack
https://x.com/Faytuks/status/1934042257725804882
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2025 09:24:00 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.