|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.03.2025 18:37:17
|
|
|
Kas Pixeli kaamera äppile on hiljuti mingi muutus lisatud, mis ise pildistama hakkab, või kujutan ma endale ette?
edit:
Heh, tundub, et üks kindel pilt triggerdab Palm timeri.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väljavalit
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2011
|
22.03.2025 13:10:48
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Lord Ami kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Sama veebileht rootimata vs rootitud (adaway).
Spoiler 
|
Aastaid Adguard for Android kasutanud ja sama pilt vaatab vastu. Stacksocialist leiab häid diile ka, kel huvi. |
Peab taustal jooksma või kasutab custom DNSi? Tasuline? |
Tasuta. Jookseb taustal, ei pane kunagi tähele. Ma isegi ei mõtle reklaamide peale kuna DNS automaatselt tuli uut Pixlit installides üle. Blokeerib mängudes reklaame ka.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.03.2025 15:25:10
|
|
|
| Väljavalit kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Lord Ami kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Sama veebileht rootimata vs rootitud (adaway).
Spoiler 
|
Aastaid Adguard for Android kasutanud ja sama pilt vaatab vastu. Stacksocialist leiab häid diile ka, kel huvi. |
Peab taustal jooksma või kasutab custom DNSi? Tasuline? |
Tasuta. Jookseb taustal, ei pane kunagi tähele. Ma isegi ei mõtle reklaamide peale kuna DNS automaatselt tuli uut Pixlit installides üle. Blokeerib mängudes reklaame ka. |
Nojah, samas AdAway ei pea taustal jooksma. Ei pea olema isegi installitud, sest blokeerimine käib läbi hosts faili.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
22.03.2025 16:25:52
|
|
|
Prillpapa, sul tundub olevat bloatware (rämpsvara), adware (reklaamvara) ja spyware (nuhkvara) kõik ühes pajas koos.
Ma ei tea küll kedagi, kes Pixeli Androidi puhtaks nimetades peaks silmas midagi muud kui suhtelist puhtust teiste tootjate poolt lisatavast bloatware'ist. Ja mingil määral on seal Google'i enda bloatware'i, aga mis on ja mis pole bloatware, sõltub paljus konkreetse inimese enda vajadustest ja subjektiivsest hinnangust. Mis ühele on ebavajalik bloat, on teisele igapäevane meelelahutus või lausa töövahend.
Kas seal sisaldub adware'i? Kindlasti, seal on ju Chrome brauser, muudest Google'i äppidest ja Assistantist rääkimata.
Kas seal sisaldub päris nuhkvara, mis varastab kasutajatunnuseid ja krüpteerimata paroole, delikaatseid isikuandmeid eesmärgiga sinu konkreetse isikuga seotuna sinu vastu kasutada? Mille kogumine on illegaalne ja mille eest võiks firma kohtu alla sattuda? Kindlasti mitte. Sellega pigem ei riskita. Aga kindlasti on mingi hulk inimesi, keda pole võimalik selles veenda, kuigi on igaühel võimalik Google'i konto seadetes ise määrata, milliseid andmeid sinu kohta sa oled nõus jagama. "Nagunii nuhivad", eks ole.
Kas Google Assistant on nuhkvara või kasulik tööriist? Eks ta ühele ole üks ja teisele teine. Täpselt nagu on Apple'i Siri, Amazoni Alexa ja Microsofti Copilot või LG misiganes asjandus see neil kõnetuvastusega tegeleb. Või mingis hiina telefonis sisalduv misiganes AI toode.
Milline neist on sinu andmete privaatsuse kaitsel kõige turvalisem? Tõenäoliselt Assistant ja Google, aga eks igaüks või oma arvamuse välja kujundada, sest objektiivset võrdlust on keeruline koostada suletud koodiga tarkvara kohta.
Ja sul on õigus selles osas, et Google'i telefonid on kõige sõbralikumad alternatiivse OS-i paigaldamise osas. Seda ei üritata kuidagi takistada, vaid antakse selle asemel juhend bootloaderi lahti lukustamiseks omal vastutusel.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2025 13:28:02
|
|
|
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.03.2025 14:33:11
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada. |
Ei, ei ole. Nagu arutlesime, su kasutusmuster soosib seda. Pane screen timeout 30s, dark theme, kasuta gestureid, mitte alumist nupurida.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2025 15:26:08
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada. |
Ei, ei ole. Nagu arutlesime, su kasutusmuster soosib seda. Pane screen timeout 30s, dark theme, kasuta gestureid, mitte alumist nupurida. |
Timeout 2min, seda muuta ei saa, dark theme juba on. Gesture kunagi kasutama ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
25.03.2025 15:59:46
|
|
|
Samsungi telefonide AMOLED-idel pole midagi sisse põlenud. Žeste ei kasuta.
Mis tootja paneele Google kasutab? Või teeb ise?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
25.03.2025 16:02:32
|
|
|
| Mul ka pea 2 aastat täis, kuid midagi sisse ei ole põlenud. Gesture ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.03.2025 17:15:02
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada. |
Ei, ei ole. Nagu arutlesime, su kasutusmuster soosib seda. Pane screen timeout 30s, dark theme, kasuta gestureid, mitte alumist nupurida. |
Timeout 2min, seda muuta ei saa, dark theme juba on. Gesture kunagi kasutama ei hakka  |
Seadetest saad muuta screen timeout
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2025 19:05:01
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada. |
Ei, ei ole. Nagu arutlesime, su kasutusmuster soosib seda. Pane screen timeout 30s, dark theme, kasuta gestureid, mitte alumist nupurida. |
Timeout 2min, seda muuta ei saa, dark theme juba on. Gesture kunagi kasutama ei hakka  |
Seadetest saad muuta screen timeout |
Arvata võib, aga see on liiga lühike minu kasutuse jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.03.2025 11:22:58
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Mul ka pea 2 aastat täis, kuid midagi sisse ei ole põlenud. Gesture ei kasuta. |
Kolm kuud üle kahe. Ei näe mingit sissepõlemist. Ekraaninuppe ei kasuta, st viipan. Aga mingid ikoonid on püsivalt sama koha peal, alumine rida peamiselt.
Kusjuures ka 2 min timeout olnud pea kogu aeg, st mingite seadistamiste-uuendamiste ajal saab pikemaks pandud ajutiselt.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
11.06.2025 14:34:33
|
|
|
Sain Android 16 uuenduse oma Pixel 8'le. Esmapilgul tundub, et peale numbri ei muutunud midagi
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
11.06.2025 18:58:56
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
Sain Android 16 uuenduse oma Pixel 8'le. Esmapilgul tundub, et peale numbri ei muutunud midagi  |
Kuskilt jäi kõrva, et seekordne versiooni vahetus toimub kahes jaos, ehk eeldatavasti tulevad enamus "uuendused" paari kuu jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
11.06.2025 21:16:43
|
|
|
| Suuremad uuendused peaks septembri update-ga tulema siis kui QPR tuleb. Betas juba olemas.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.06.2025 17:53:42
|
|
|
Huvitav mul pixel 8 ei paku mingit uuendust. Samas teiste pere liikmetel on uuendused peal tulnud.
Ei tea kas asi on selles, et lasin eelmine aasta stock romi peale? Iga kuu on küll uuendused tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
29.06.2025 09:50:07
|
|
|
Google Pixel 7 sales banned in Japan, Pixel 8 and 9 might follow
Mida see siis tähendab Google kasutab varastatud tehnoloogiad oma telefonides.
Teisalt neid patendivaidlusi on läbivalt ka USA-s endas kus gigandid nõuavad üksteiselt patendirikkumise eest miljardeid ning lõpuks lepitakse kuidagi kokku, et teie rikkusite meie patente ja meie teie omi - oleme võrdsed.
Ainult Hiinat millegipärast süüdistatakse süsteemselt "varastamises", "kopeerimises" jne ent kohtusse ei mingil põhjusel ei minda - ju lihtsalt lahmitakse või ei ole positsiooni-perspektiivi kohtust võitu tuua.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
10.07.2025 13:36:52
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
...
Ainult Hiinat millegipärast süüdistatakse süsteemselt "varastamises", "kopeerimises" jne ent kohtusse ei mingil põhjusel ei minda - ju lihtsalt lahmitakse või ei ole positsiooni-perspektiivi kohtust võitu tuua. |
Hiina õigussüsteem on sellesmõttes erinev, et neil ei soorita rikkumist mitte ettevõte, vaid konkreetne töötaja. Kui piisavalt kaua jaurata ja raha kulutada nii, et Hiina kõrgem kohus annab õiguse, siis piisab ettevõttel "leida" üks vabatahtlik, kes astub ette ja ütleb "mina tegin" ning ongi antud ettevõtte jälle puhas nagu prillikivi...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxBass
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2004
|
13.08.2025 22:17:24
|
|
|
Tere
Kas Pixel 9a puhul on võimalik määrata SIM põhist helinat? Seadetest ma seda ei leidanud, aga tahaks helina järgi juba aru saada kas kõne tuleb SIM1 või SIM2.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.08.2025 08:57:49
|
|
|
DualSimRinger. Aga ma ei mõista miks inimesed tänapäeval telefoni lihtsalt vaikse peal ei hoia
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.08.2025 10:44:15
|
|
|
Kas ka hea?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
21.08.2025 11:31:36
|
|
|
Ülemise hinnaklassi telefonidega on ju pikalt olnud soovitus, kui uus seeria müüki tuleb, tasub osta eelmise mudeli tippu, kus hind alla tulnud ja uue mudeli puhul kukub veelgi.
Reeglina eelmise ja uue mudeli erinevus ei ole nii hüppeline, isegi siis kui turundus mingile uuele aspektile rõhub võib selle mõju tavakasutuses täiesti märkamatuks jääda.
Isegi telefonide jõudluse kohta kus ollakse harjunud protsessori kiirusi ja tuumade arvu võrdlema, märgivad asjatundjad kuidas uus kiirem annab eelist ainult juhul kui kasutad rakendusi&teemasid kus sellest midagi oleneb, telefonide puhul olla selleks ressursinõudlikud mängud ja videotöötlus - kui neid telefonides ei harrasta ei pidada tavakasutuses kiiruse vahet 300€ ja 1300€ tunnetama.
Veel olla kaamerate teema kus tippmudelid pidada omama ka kaamerate poolelt tippvõimekust aga ka selles vallas olevat viimastel aastatel vahe kallima ja odavama otsa vahel vähenenud, kus ka keskmise hinnaklassi telefonikaamera fotod ei jää kallimale otsale alla ja isegi ekspertidel olla aina keerulisem telefone kaamerate järgi reastada, sest vahed on väiksed ja tihti nüanssides mis tulevad esile mingites olukordades, eriti testides neile rõhudes, mida tavakasutuses on harva kohata.
Ise liikusin kevadel Samsung Galaxy S23 Ultra pealt Pixel 8 Pro-le - ja olen rahul. Samsungil oli küll kellasid vilesid ka mugavuse mõttes rohkem, aga ma ei ole kunagi Samsungiga sina peale saanud.. Pidanud nii LG-d, Sony, Huawei telefone, mis on alati "omaks" saanud, ei ole Samsungiga suutnud sama saavutada.
Pixel sai ka "omaks", vägagi, kuigi on kiikse kus nt autos juhtmevaba Aandroid Autoga (AA) ei suuda telefon taskus asukohta pädevalt näidata, nö navigaatoril nool hüpleb kõrvalteedel, kiirust ei suuda kuvada ainult telefon taskust armatuurile toomine aitab jälle satellite näha, Samsungiga seda häda polnud..
Samas Samsung ei saanud läbi minu juhtmevaba AA adapteriga, kus ühendus telefoni ja AA vahel Tartus mitmes kohas katkes, kindla peale Turu-Riia ristmiks, Pixel sama juhtmevaba adapteriga toimib nagu kulda..
Pixeli kaamera on ka parem, eriti lainurgaga tehtud fotod, kus Samsung suutis alati mahult kopsakad pildid teha, ent arvutis lähemalt vaadates mürased ja detailsus ei kannatanud kriitikat.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.08.2025 15:41:27
|
|
|
|
Lingilt: "This phone is a Chinese Edition, the default system is Color OS with full Google Mobile Service and Google Play store, OTA updating supported." Hiinakas on hiinakas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.08.2025 15:45:17
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
|
Lingilt: "This phone is a Chinese Edition, the default system is Color OS with full Google Mobile Service and Google Play store, OTA updating supported." Hiinakas on hiinakas. |
Olen sealt varasemalt OnePlus telefoni ostnud, ei olnud mingit probleemi EU firmware panna. Eeldan, et saab ka sellega.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.08.2025 16:08:27
|
|
|
Kes paneb tänapäeval firmwaresid ise. Tahaks poest osta töötava asja
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.08.2025 16:11:50
|
|
|
| Siis maksadki kõvasti rohkem mugavuse eest.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
21.08.2025 16:19:06
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Kes paneb tänapäeval firmwaresid ise. Tahaks poest osta töötava asja |
Pannakse, isegi Pixel telefonid on teistest priviligeeritumad, Graphene OS, kus võimalik alternatiivina päriselt puhas ehk ka Google nuhkvara vaba Android. Teadupärast valdavas osas Android telefonides on Google nuhkimishuvi nii sügavale sisse istutatud, et sellest ei olegi võimalik vabaneda, isegi Google Services paketist loobudes ei pidavat saama tagada, et Google sinu Androidi tegevust ei nuhi, niivõrd sügavale koodi sisse ulatuvat Google huvi.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
21.08.2025 17:20:39
|
|
|
|
Telial septembri lõpuni kampaania, saad vana telefoni tagasi müües 200€/250€ lisaks allahindlust uut Pixelit ostes. Sarnane teema ka Google'ilt otse ostes.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
21.08.2025 17:31:46
|
|
|
| Ma pigem jään ootama kuni Pixel 9 Pro norm hinnaga kätte saab, loodetavasti hind jõuab normaalselt kukkuda enne kui ladudest otsa saavad.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
21.08.2025 17:55:04
|
|
|
9 pro hind on juba kukkunud juu Palju ta sinu jaoks veel kukkuma peaks siis ? kui välja tuli eelmine aasta maksis 9pro meil mingi üle tonni natuke oleneb versioonis nüüd saab mingi 800 kuskil kätte ?
https://www.hinnavaatlus.ee/3015573/google-pixel-9-pro-128gb-hazel/ kui tahad suurema mäluga siis veits rohkem jah...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.08.2025 18:15:41
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Ma pigem jään ootama kuni Pixel 9 Pro norm hinnaga kätte saab, loodetavasti hind jõuab normaalselt kukkuda enne kui ladudest otsa saavad. |
Ostsin siit HV enne suve kaks pixlit, hinna ju ammu alla kukkunud.
Pixel 9 PRO 128GB 600€ (sain arvega, KM läks maha)
Pixel 9 256GB 500€
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
21.08.2025 20:18:43
|
|
|
No 7 Pro sai kätte 700 euriga peale 8 seeria reliisi, pigem ootaks sarnast hinda(kas just lähiajal, aga 8 pro ka endiselt müüakse ja maksab 570eur). Ideaalis küll tahaks 256gb mudelit, aga üldiselt kipuvad turule jääma 128gb mudelid pikemaks ajaks.
Otsest vajadust ei ole 7 Pro välja vahetamiseks, aga hea hinna korral miks mitte
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
25.08.2025 11:26:06
|
|
|
Tasub paar kuud oodata ja küll ka Pixel 10 hinnad kukuvad. Pixel 9 hinnad kukkusid ka päris kiirelt mõnde kuud pärast turuletulekut.
| Prillpapa kirjutas: |
Pixel sai ka "omaks", vägagi, kuigi on kiikse kus nt autos juhtmevaba Aandroid Autoga (AA) ei suuda telefon taskus asukohta pädevalt näidata, nö navigaatoril nool hüpleb kõrvalteedel, kiirust ei suuda kuvada ainult telefon taskust armatuurile toomine aitab jälle satellite näha, Samsungiga seda häda polnud.. |
Kusjuures endal on sama mure Pixel 8'ga - Android Autot kasutades peab telefon pmst armatuuri peal olema, et korrektselt asukohta ja kiirust kuvada. Kui panna telefon näiteks esiistmete vahele või jätta taskusse, siis Waze nt kiirust ei näita ja positsioon hüppab edasi-tagasi.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
25.08.2025 15:18:48
|
|
|
9-ga võrreldes tundub olevat väga marginaalne upgrade. Minu vaatest on põhiline probleem see, et füüsilist SIM kaarti enam pole. Seega kui Smart ID parajasti ei toimi või mõni teenus seda ikka veel ei toeta, tuleb ID kaardi lugejat ostma minna (sest eelmine on kusagile nii kadunud, et lihtsam uus osta).
Kuu aega tagasi Prime day aja oli saksa amazonis 9 Pro baasmudel u 700€, oleks pidanud kohe ligi võtma. Nüüd hakka jälle nukataguseid mööda taga ajama.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dzim Piim
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2004
|
25.08.2025 18:58:11
|
|
|
| Supiplex kirjutas: |
9-ga võrreldes tundub olevat väga marginaalne upgrade. Minu vaatest on põhiline probleem see, et füüsilist SIM kaarti enam pole. Seega kui Smart ID parajasti ei toimi või mõni teenus seda ikka veel ei toeta, tuleb ID kaardi lugejat ostma minna (sest eelmine on kusagile nii kadunud, et lihtsam uus osta).
Kuu aega tagasi Prime day aja oli saksa amazonis 9 Pro baasmudel u 700€, oleks pidanud kohe ligi võtma. Nüüd hakka jälle nukataguseid mööda taga ajama. |
Millel enam füüsilist SIMi pole?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
25.08.2025 20:12:47
|
|
|
| Meil müüdaval mudelil peaks ikka füüsiline SIM olema, USA turul kadus ära. Telia tehnilisetes andmetes ka märgitud nanoSIM + eSIM.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.08.2025 00:16:08
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
| Meil müüdaval mudelil peaks ikka füüsiline SIM olema, USA turul kadus ära. Telia tehnilisetes andmetes ka märgitud nanoSIM + eSIM. |
NanoSIM olemasolu kinnitab ka GSMArena
https://www.gsmarena.com/google_pixel_10_5g-13979.php
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
18.09.2025 20:39:40
|
|
|
Xiaomi Mi 9T Pro (7a vana) aku hakkas paisuma, ei näinud mõtet remontida. Ostsin lõpuks Google Pixel 10 Pro 256GB Obsidian 900 euriga ilma KM-ta läbi tööandja.
Nano SIM on täitsa olemas. Tellisin Diil iseteenindusportaali kaudu eSIM kaardi, sellega toimib ilusti. Tegelikult võiks üldse nano SIM ära kaotada, mõttetu asi.
Võtsin ka ligi pixelsnap laadija koos alusega Euronicsis 70 euri ja telefoniümbris 36 euri (Euronicsis 60 euri). Sellised hinnad nagu Apple juba.
Panin limiidi peale, et laeb akut kuni 80%. Telefoniga rahul, probleeme pole veel täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dzim Piim
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2004
|
18.09.2025 20:42:12
|
|
|
| Täitsa mõttetu SIM kaart ei ole. Eriti nendele kellel vaja mobiili-ID.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
18.09.2025 22:32:16
|
|
|
Ka juba üsna mitu nädalat uut pixlit kasutanud, tavaline Pixel 10 siinpool. Telia maksis vana pixel8 eest head hinda ja pani veel 200eur otsa ka kampaania raames ning sai kohe eeltellimus tehtud. Peamiseks argumendiks 5x kaamera ja magsafe tugi. Ekraan on ka väga positiivse mulje jätnud ja üldine ehituskvaliteet ning disain ka meeldivad. Plaanisin iPhone 17 ära oodata esialgu aga tegelikult androidiga rahul ja 5x kaamera ning tunduvalt soodsama hinna tõttu hea meel et seekord veel piksli peale jäin. ESIM toimib, ei pidanud kuskilt SIM kaarti hankima. Kõik toimib, hea telefon
Edit: sõrmejäljelugeja oli ka tegelikult oluline argument 8 pealt tulles, tollel oli selline poolik lahendus mis lõpuni välja oli ebamugav.
viimati muutis heff 19.09.2025 08:28:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.09.2025 06:58:50
|
|
|
Kas see enesepiinamune 80% peale laadimisega on kuskil tõestatud ka?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
19.09.2025 08:54:28
|
|
|
| Kunagi vast isegi oli, aastaid/aastakümneid tagasi, tänapäeval liigitub see pigem üsna mõttetu hobi alla.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.09.2025 10:29:31
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Kas see enesepiinamune 80% peale laadimisega on kuskil tõestatud ka? |
No idea. Apple arvab, et on ning minu kasutusjuhu puhul (2 aastat vana telefon, BH 95%) ütleb, et võiksin 85% peal hoida. Äkki nad on oma laborites midagi välja arvutanud, ei tea. Ise olen selle heebli keeranud 100% peale, las paak olla täis. Vbolla aastate peale poolvinnas paagiga sõites on midagi parem - aga ma eelistan täispaaki. Kui ma nende aastate sees korra sõidan pikemale tiirule kodunt välja täispaagiga ning koju jõudes on 2% ees, siis 85% vend istub -20'ga kodunt 20km kaugusel hanges. Valikute küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|