Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2025 18:37:17 vasta tsitaadiga

Kas Pixeli kaamera äppile on hiljuti mingi muutus lisatud, mis ise pildistama hakkab, või kujutan ma endale ette?


edit:

Heh, tundub, et üks kindel pilt triggerdab Palm timeri.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väljavalit
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2025 13:10:48 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
SKG kirjutas:
Sama veebileht rootimata vs rootitud (adaway).
Spoiler Spoiler Spoiler


Aastaid Adguard for Android kasutanud ja sama pilt vaatab vastu. Stacksocialist leiab häid diile ka, kel huvi.

Peab taustal jooksma või kasutab custom DNSi? Tasuline?


Tasuta. Jookseb taustal, ei pane kunagi tähele. Ma isegi ei mõtle reklaamide peale kuna DNS automaatselt tuli uut Pixlit installides üle. Blokeerib mängudes reklaame ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2025 15:25:10 vasta tsitaadiga

Väljavalit kirjutas:
SKG kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
SKG kirjutas:
Sama veebileht rootimata vs rootitud (adaway).
Spoiler Spoiler Spoiler


Aastaid Adguard for Android kasutanud ja sama pilt vaatab vastu. Stacksocialist leiab häid diile ka, kel huvi.

Peab taustal jooksma või kasutab custom DNSi? Tasuline?


Tasuta. Jookseb taustal, ei pane kunagi tähele. Ma isegi ei mõtle reklaamide peale kuna DNS automaatselt tuli uut Pixlit installides üle. Blokeerib mängudes reklaame ka.

Nojah, samas AdAway ei pea taustal jooksma. Ei pea olema isegi installitud, sest blokeerimine käib läbi hosts faili.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2025 16:25:52 vasta tsitaadiga

Prillpapa, sul tundub olevat bloatware (rämpsvara), adware (reklaamvara) ja spyware (nuhkvara) kõik ühes pajas koos.

Ma ei tea küll kedagi, kes Pixeli Androidi puhtaks nimetades peaks silmas midagi muud kui suhtelist puhtust teiste tootjate poolt lisatavast bloatware'ist. Ja mingil määral on seal Google'i enda bloatware'i, aga mis on ja mis pole bloatware, sõltub paljus konkreetse inimese enda vajadustest ja subjektiivsest hinnangust. Mis ühele on ebavajalik bloat, on teisele igapäevane meelelahutus või lausa töövahend.

Kas seal sisaldub adware'i? Kindlasti, seal on ju Chrome brauser, muudest Google'i äppidest ja Assistantist rääkimata.

Kas seal sisaldub päris nuhkvara, mis varastab kasutajatunnuseid ja krüpteerimata paroole, delikaatseid isikuandmeid eesmärgiga sinu konkreetse isikuga seotuna sinu vastu kasutada? Mille kogumine on illegaalne ja mille eest võiks firma kohtu alla sattuda? Kindlasti mitte. Sellega pigem ei riskita. Aga kindlasti on mingi hulk inimesi, keda pole võimalik selles veenda, kuigi on igaühel võimalik Google'i konto seadetes ise määrata, milliseid andmeid sinu kohta sa oled nõus jagama. "Nagunii nuhivad", eks ole.

Kas Google Assistant on nuhkvara või kasulik tööriist? Eks ta ühele ole üks ja teisele teine. Täpselt nagu on Apple'i Siri, Amazoni Alexa ja Microsofti Copilot või LG misiganes asjandus see neil kõnetuvastusega tegeleb. Või mingis hiina telefonis sisalduv misiganes AI toode.
Milline neist on sinu andmete privaatsuse kaitsel kõige turvalisem? Tõenäoliselt Assistant ja Google, aga eks igaüks või oma arvamuse välja kujundada, sest objektiivset võrdlust on keeruline koostada suletud koodiga tarkvara kohta.

Ja sul on õigus selles osas, et Google'i telefonid on kõige sõbralikumad alternatiivse OS-i paigaldamise osas. Seda ei üritata kuidagi takistada, vaid antakse selle asemel juhend bootloaderi lahti lukustamiseks omal vastutusel.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 13:28:02 vasta tsitaadiga

Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 14:33:11 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada.


Ei, ei ole. Nagu arutlesime, su kasutusmuster soosib seda. Pane screen timeout 30s, dark theme, kasuta gestureid, mitte alumist nupurida.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 15:26:08 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
SKG kirjutas:
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada.


Ei, ei ole. Nagu arutlesime, su kasutusmuster soosib seda. Pane screen timeout 30s, dark theme, kasuta gestureid, mitte alumist nupurida.

Timeout 2min, seda muuta ei saa, dark theme juba on. Gesture kunagi kasutama ei hakka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.03.2025 15:59:46 vasta tsitaadiga

Samsungi telefonide AMOLED-idel pole midagi sisse põlenud. Žeste ei kasuta.
Mis tootja paneele Google kasutab? Või teeb ise?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 16:02:32 vasta tsitaadiga

Mul ka pea 2 aastat täis, kuid midagi sisse ei ole põlenud. Gesture ei kasuta.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 17:15:02 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
SKG kirjutas:
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada.


Ei, ei ole. Nagu arutlesime, su kasutusmuster soosib seda. Pane screen timeout 30s, dark theme, kasuta gestureid, mitte alumist nupurida.

Timeout 2min, seda muuta ei saa, dark theme juba on. Gesture kunagi kasutama ei hakka icon_rolleyes.gif


Seadetest saad muuta screen timeout

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 19:05:01 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
SKG kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
SKG kirjutas:
Pixel 7, vanust alla 2 aasta. Ekraan on korralikult sissepõlenud juba. Kellaaeg, aku, wifi, levi näidud, alumine riba, nupud jms. Kellelgi veel?
Imelik, et siiani pole suudetud seda (AM)OLED tüüpviga kuidagi lahendada.


Ei, ei ole. Nagu arutlesime, su kasutusmuster soosib seda. Pane screen timeout 30s, dark theme, kasuta gestureid, mitte alumist nupurida.

Timeout 2min, seda muuta ei saa, dark theme juba on. Gesture kunagi kasutama ei hakka icon_rolleyes.gif


Seadetest saad muuta screen timeout

Arvata võib, aga see on liiga lühike minu kasutuse jaoks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2025 11:22:58 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Mul ka pea 2 aastat täis, kuid midagi sisse ei ole põlenud. Gesture ei kasuta.

Kolm kuud üle kahe. Ei näe mingit sissepõlemist. Ekraaninuppe ei kasuta, st viipan. Aga mingid ikoonid on püsivalt sama koha peal, alumine rida peamiselt.
Kusjuures ka 2 min timeout olnud pea kogu aeg, st mingite seadistamiste-uuendamiste ajal saab pikemaks pandud ajutiselt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2025 14:34:33 vasta tsitaadiga

Sain Android 16 uuenduse oma Pixel 8'le. Esmapilgul tundub, et peale numbri ei muutunud midagi icon_lol.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2025 18:58:56 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Sain Android 16 uuenduse oma Pixel 8'le. Esmapilgul tundub, et peale numbri ei muutunud midagi icon_lol.gif


Kuskilt jäi kõrva, et seekordne versiooni vahetus toimub kahes jaos, ehk eeldatavasti tulevad enamus "uuendused" paari kuu jooksul.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2025 21:16:43 vasta tsitaadiga

Suuremad uuendused peaks septembri update-ga tulema siis kui QPR tuleb. Betas juba olemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 17:53:42 vasta tsitaadiga

Huvitav mul pixel 8 ei paku mingit uuendust. Samas teiste pere liikmetel on uuendused peal tulnud.
Ei tea kas asi on selles, et lasin eelmine aasta stock romi peale? Iga kuu on küll uuendused tulnud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 29.06.2025 09:50:07 vasta tsitaadiga

Google Pixel 7 sales banned in Japan, Pixel 8 and 9 might follow
Mida see siis tähendab Google kasutab varastatud tehnoloogiad oma telefonides.
Teisalt neid patendivaidlusi on läbivalt ka USA-s endas kus gigandid nõuavad üksteiselt patendirikkumise eest miljardeid ning lõpuks lepitakse kuidagi kokku, et teie rikkusite meie patente ja meie teie omi - oleme võrdsed.
Ainult Hiinat millegipärast süüdistatakse süsteemselt "varastamises", "kopeerimises" jne ent kohtusse ei mingil põhjusel ei minda - ju lihtsalt lahmitakse või ei ole positsiooni-perspektiivi kohtust võitu tuua.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2025 13:36:52 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
...
Ainult Hiinat millegipärast süüdistatakse süsteemselt "varastamises", "kopeerimises" jne ent kohtusse ei mingil põhjusel ei minda - ju lihtsalt lahmitakse või ei ole positsiooni-perspektiivi kohtust võitu tuua.
Hiina õigussüsteem on sellesmõttes erinev, et neil ei soorita rikkumist mitte ettevõte, vaid konkreetne töötaja. Kui piisavalt kaua jaurata ja raha kulutada nii, et Hiina kõrgem kohus annab õiguse, siis piisab ettevõttel "leida" üks vabatahtlik, kes astub ette ja ütleb "mina tegin" ning ongi antud ettevõtte jälle puhas nagu prillikivi...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxBass
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 13.08.2025 22:17:24 vasta tsitaadiga

Tere
Kas Pixel 9a puhul on võimalik määrata SIM põhist helinat? Seadetest ma seda ei leidanud, aga tahaks helina järgi juba aru saada kas kõne tuleb SIM1 või SIM2.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2025 08:57:49 vasta tsitaadiga

DualSimRinger. Aga ma ei mõista miks inimesed tänapäeval telefoni lihtsalt vaikse peal ei hoia
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 10:43:38 vasta tsitaadiga

Google avalikustas siis eile uue Pixel 10 seeria. Tuleb müüki alates 28.augustist.
Link: https://www.gsmarena.com/res.php3?sSearch=pixel+10

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 21.08.2025 10:44:15 vasta tsitaadiga

Kas ka hea?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 11:02:07 vasta tsitaadiga

Hinnad on küll sellised, et karju appi. Euronicsi tellimise hinnad alates 940€ : https://www.euronics.ee/telefonid/nutitelefonid/nutitelefonid/google?f=CgVwcmljZSIFCEUQ9VEiBgjqDhDudQ
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2025 11:14:07 vasta tsitaadiga

Tooted HV-sse sisestatud, esimesed hinnapakkumised küljes
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/cde3e00516615a610826ba8caa54a732/?sort=-add_date

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 21.08.2025 11:31:36 vasta tsitaadiga

Ülemise hinnaklassi telefonidega on ju pikalt olnud soovitus, kui uus seeria müüki tuleb, tasub osta eelmise mudeli tippu, kus hind alla tulnud ja uue mudeli puhul kukub veelgi.
Reeglina eelmise ja uue mudeli erinevus ei ole nii hüppeline, isegi siis kui turundus mingile uuele aspektile rõhub võib selle mõju tavakasutuses täiesti märkamatuks jääda.
Isegi telefonide jõudluse kohta kus ollakse harjunud protsessori kiirusi ja tuumade arvu võrdlema, märgivad asjatundjad kuidas uus kiirem annab eelist ainult juhul kui kasutad rakendusi&teemasid kus sellest midagi oleneb, telefonide puhul olla selleks ressursinõudlikud mängud ja videotöötlus - kui neid telefonides ei harrasta ei pidada tavakasutuses kiiruse vahet 300€ ja 1300€ tunnetama.
Veel olla kaamerate teema kus tippmudelid pidada omama ka kaamerate poolelt tippvõimekust aga ka selles vallas olevat viimastel aastatel vahe kallima ja odavama otsa vahel vähenenud, kus ka keskmise hinnaklassi telefonikaamera fotod ei jää kallimale otsale alla ja isegi ekspertidel olla aina keerulisem telefone kaamerate järgi reastada, sest vahed on väiksed ja tihti nüanssides mis tulevad esile mingites olukordades, eriti testides neile rõhudes, mida tavakasutuses on harva kohata.

Ise liikusin kevadel Samsung Galaxy S23 Ultra pealt Pixel 8 Pro-le - ja olen rahul. Samsungil oli küll kellasid vilesid ka mugavuse mõttes rohkem, aga ma ei ole kunagi Samsungiga sina peale saanud.. Pidanud nii LG-d, Sony, Huawei telefone, mis on alati "omaks" saanud, ei ole Samsungiga suutnud sama saavutada.
Pixel sai ka "omaks", vägagi, kuigi on kiikse kus nt autos juhtmevaba Aandroid Autoga (AA) ei suuda telefon taskus asukohta pädevalt näidata, nö navigaatoril nool hüpleb kõrvalteedel, kiirust ei suuda kuvada ainult telefon taskust armatuurile toomine aitab jälle satellite näha, Samsungiga seda häda polnud..
Samas Samsung ei saanud läbi minu juhtmevaba AA adapteriga, kus ühendus telefoni ja AA vahel Tartus mitmes kohas katkes, kindla peale Turu-Riia ristmiks, Pixel sama juhtmevaba adapteriga toimib nagu kulda.. icon_rolleyes.gif
Pixeli kaamera on ka parem, eriti lainurgaga tehtud fotod, kus Samsung suutis alati mahult kopsakad pildid teha, ent arvutis lähemalt vaadates mürased ja detailsus ei kannatanud kriitikat.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 21.08.2025 14:26:53 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Hinnad on küll sellised, et karju appi. Euronicsi tellimise hinnad alates 940€ : https://www.euronics.ee/telefonid/nutitelefonid/nutitelefonid/google?f=CgVwcmljZSIFCEUQ9VEiBgjqDhDudQ

Huvitav, kes neid ostab kui näiteks OnePlus 13 on ~550 eur.
https://www.giztop.com/oneplus-13.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 21.08.2025 15:41:27 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Equinox kirjutas:
Hinnad on küll sellised, et karju appi. Euronicsi tellimise hinnad alates 940€ : https://www.euronics.ee/telefonid/nutitelefonid/nutitelefonid/google?f=CgVwcmljZSIFCEUQ9VEiBgjqDhDudQ

Huvitav, kes neid ostab kui näiteks OnePlus 13 on ~550 eur.
https://www.giztop.com/oneplus-13.html
Lingilt: "This phone is a Chinese Edition, the default system is Color OS with full Google Mobile Service and Google Play store, OTA updating supported." Hiinakas on hiinakas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 21.08.2025 15:45:17 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
SKG kirjutas:
Equinox kirjutas:
Hinnad on küll sellised, et karju appi. Euronicsi tellimise hinnad alates 940€ : https://www.euronics.ee/telefonid/nutitelefonid/nutitelefonid/google?f=CgVwcmljZSIFCEUQ9VEiBgjqDhDudQ

Huvitav, kes neid ostab kui näiteks OnePlus 13 on ~550 eur.
https://www.giztop.com/oneplus-13.html
Lingilt: "This phone is a Chinese Edition, the default system is Color OS with full Google Mobile Service and Google Play store, OTA updating supported." Hiinakas on hiinakas.

Olen sealt varasemalt OnePlus telefoni ostnud, ei olnud mingit probleemi EU firmware panna. Eeldan, et saab ka sellega.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 21.08.2025 16:08:27 vasta tsitaadiga

Kes paneb tänapäeval firmwaresid ise. Tahaks poest osta töötava asja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 21.08.2025 16:11:50 vasta tsitaadiga

Siis maksadki kõvasti rohkem mugavuse eest.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




see post läheb kustutamisele sõnum 21.08.2025 16:19:06 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kes paneb tänapäeval firmwaresid ise. Tahaks poest osta töötava asja
Pannakse, isegi Pixel telefonid on teistest priviligeeritumad, Graphene OS, kus võimalik alternatiivina päriselt puhas ehk ka Google nuhkvara vaba Android. Teadupärast valdavas osas Android telefonides on Google nuhkimishuvi nii sügavale sisse istutatud, et sellest ei olegi võimalik vabaneda, isegi Google Services paketist loobudes ei pidavat saama tagada, et Google sinu Androidi tegevust ei nuhi, niivõrd sügavale koodi sisse ulatuvat Google huvi.
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 17:20:39 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Hinnad on küll sellised, et karju appi. Euronicsi tellimise hinnad alates 940€ : https://www.euronics.ee/telefonid/nutitelefonid/nutitelefonid/google?f=CgVwcmljZSIFCEUQ9VEiBgjqDhDudQ
Telial septembri lõpuni kampaania, saad vana telefoni tagasi müües 200€/250€ lisaks allahindlust uut Pixelit ostes. Sarnane teema ka Google'ilt otse ostes.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 17:31:46 vasta tsitaadiga

Ma pigem jään ootama kuni Pixel 9 Pro norm hinnaga kätte saab, loodetavasti hind jõuab normaalselt kukkuda enne kui ladudest otsa saavad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.08.2025 17:55:04 vasta tsitaadiga

9 pro hind on juba kukkunud juu icon_rolleyes.gif Palju ta sinu jaoks veel kukkuma peaks siis ? kui välja tuli eelmine aasta maksis 9pro meil mingi üle tonni natuke oleneb versioonis nüüd saab mingi 800 kuskil kätte ?
https://www.hinnavaatlus.ee/3015573/google-pixel-9-pro-128gb-hazel/ kui tahad suurema mäluga siis veits rohkem jah...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 18:15:41 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ma pigem jään ootama kuni Pixel 9 Pro norm hinnaga kätte saab, loodetavasti hind jõuab normaalselt kukkuda enne kui ladudest otsa saavad.


Ostsin siit HV enne suve kaks pixlit, hinna ju ammu alla kukkunud.
Pixel 9 PRO 128GB 600€ (sain arvega, KM läks maha)
Pixel 9 256GB 500€
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2025 20:18:43 vasta tsitaadiga

No 7 Pro sai kätte 700 euriga peale 8 seeria reliisi, pigem ootaks sarnast hinda(kas just lähiajal, aga 8 pro ka endiselt müüakse ja maksab 570eur). Ideaalis küll tahaks 256gb mudelit, aga üldiselt kipuvad turule jääma 128gb mudelid pikemaks ajaks.
Otsest vajadust ei ole 7 Pro välja vahetamiseks, aga hea hinna korral miks mitte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2025 11:26:06 vasta tsitaadiga

Tasub paar kuud oodata ja küll ka Pixel 10 hinnad kukuvad. Pixel 9 hinnad kukkusid ka päris kiirelt mõnde kuud pärast turuletulekut.

Prillpapa kirjutas:

Pixel sai ka "omaks", vägagi, kuigi on kiikse kus nt autos juhtmevaba Aandroid Autoga (AA) ei suuda telefon taskus asukohta pädevalt näidata, nö navigaatoril nool hüpleb kõrvalteedel, kiirust ei suuda kuvada ainult telefon taskust armatuurile toomine aitab jälle satellite näha, Samsungiga seda häda polnud..

Kusjuures endal on sama mure Pixel 8'ga - Android Autot kasutades peab telefon pmst armatuuri peal olema, et korrektselt asukohta ja kiirust kuvada. Kui panna telefon näiteks esiistmete vahele või jätta taskusse, siis Waze nt kiirust ei näita ja positsioon hüppab edasi-tagasi.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2025 15:18:48 vasta tsitaadiga

9-ga võrreldes tundub olevat väga marginaalne upgrade. Minu vaatest on põhiline probleem see, et füüsilist SIM kaarti enam pole. Seega kui Smart ID parajasti ei toimi või mõni teenus seda ikka veel ei toeta, tuleb ID kaardi lugejat ostma minna (sest eelmine on kusagile nii kadunud, et lihtsam uus osta).

Kuu aega tagasi Prime day aja oli saksa amazonis 9 Pro baasmudel u 700€, oleks pidanud kohe ligi võtma. Nüüd hakka jälle nukataguseid mööda taga ajama.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dzim Piim
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2025 18:58:11 vasta tsitaadiga

Supiplex kirjutas:
9-ga võrreldes tundub olevat väga marginaalne upgrade. Minu vaatest on põhiline probleem see, et füüsilist SIM kaarti enam pole. Seega kui Smart ID parajasti ei toimi või mõni teenus seda ikka veel ei toeta, tuleb ID kaardi lugejat ostma minna (sest eelmine on kusagile nii kadunud, et lihtsam uus osta).

Kuu aega tagasi Prime day aja oli saksa amazonis 9 Pro baasmudel u 700€, oleks pidanud kohe ligi võtma. Nüüd hakka jälle nukataguseid mööda taga ajama.


Millel enam füüsilist SIMi pole?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2025 20:12:47 vasta tsitaadiga

Meil müüdaval mudelil peaks ikka füüsiline SIM olema, USA turul kadus ära. Telia tehnilisetes andmetes ka märgitud nanoSIM + eSIM.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2025 00:16:08 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Meil müüdaval mudelil peaks ikka füüsiline SIM olema, USA turul kadus ära. Telia tehnilisetes andmetes ka märgitud nanoSIM + eSIM.

NanoSIM olemasolu kinnitab ka GSMArena
https://www.gsmarena.com/google_pixel_10_5g-13979.php

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2025 10:57:13 vasta tsitaadiga

OK, Google ametlik eestikeelne leht kinnitab ka et nano SIM olemas: https://store.google.com/product/pixel_10_pro_specs?hl=et

Ma lugesin eelmisel nädalal Ars Technica artiklit kus SIMi kaotamine kohe pealkirjas oli. Never mind siis.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 20:39:40 vasta tsitaadiga

Xiaomi Mi 9T Pro (7a vana) aku hakkas paisuma, ei näinud mõtet remontida. Ostsin lõpuks Google Pixel 10 Pro 256GB Obsidian 900 euriga ilma KM-ta läbi tööandja.

Nano SIM on täitsa olemas. Tellisin Diil iseteenindusportaali kaudu eSIM kaardi, sellega toimib ilusti. Tegelikult võiks üldse nano SIM ära kaotada, mõttetu asi.

Võtsin ka ligi pixelsnap laadija koos alusega Euronicsis 70 euri ja telefoniümbris 36 euri (Euronicsis 60 euri). Sellised hinnad nagu Apple juba.

Panin limiidi peale, et laeb akut kuni 80%. Telefoniga rahul, probleeme pole veel täheldanud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dzim Piim
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 20:42:12 vasta tsitaadiga

Täitsa mõttetu SIM kaart ei ole. Eriti nendele kellel vaja mobiili-ID.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 22:32:16 vasta tsitaadiga

Ka juba üsna mitu nädalat uut pixlit kasutanud, tavaline Pixel 10 siinpool. Telia maksis vana pixel8 eest head hinda ja pani veel 200eur otsa ka kampaania raames ning sai kohe eeltellimus tehtud. Peamiseks argumendiks 5x kaamera ja magsafe tugi. Ekraan on ka väga positiivse mulje jätnud ja üldine ehituskvaliteet ning disain ka meeldivad. Plaanisin iPhone 17 ära oodata esialgu aga tegelikult androidiga rahul ja 5x kaamera ning tunduvalt soodsama hinna tõttu hea meel et seekord veel piksli peale jäin. ESIM toimib, ei pidanud kuskilt SIM kaarti hankima. Kõik toimib, hea telefon thumbs_up.gif

Edit: sõrmejäljelugeja oli ka tegelikult oluline argument 8 pealt tulles, tollel oli selline poolik lahendus mis lõpuni välja oli ebamugav.


viimati muutis heff 19.09.2025 08:28:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2025 06:58:50 vasta tsitaadiga

Kas see enesepiinamune 80% peale laadimisega on kuskil tõestatud ka?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2025 08:54:28 vasta tsitaadiga

Kunagi vast isegi oli, aastaid/aastakümneid tagasi, tänapäeval liigitub see pigem üsna mõttetu hobi alla.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2025 10:29:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas see enesepiinamune 80% peale laadimisega on kuskil tõestatud ka?
No idea. Apple arvab, et on ning minu kasutusjuhu puhul (2 aastat vana telefon, BH 95%) ütleb, et võiksin 85% peal hoida. Äkki nad on oma laborites midagi välja arvutanud, ei tea. Ise olen selle heebli keeranud 100% peale, las paak olla täis. Vbolla aastate peale poolvinnas paagiga sõites on midagi parem - aga ma eelistan täispaaki. Kui ma nende aastate sees korra sõidan pikemale tiirule kodunt välja täispaagiga ning koju jõudes on 2% ees, siis 85% vend istub -20'ga kodunt 20km kaugusel hanges. Valikute küsimus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2025 10:32:23 vasta tsitaadiga

Sonyl oli vist nii, et hommikul vahetult enne laadija tagant võtmist laadis lõpuni täis.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2025 10:36:32 vasta tsitaadiga

Samsung topib kah seda funktsiooni kaasa. Mingi butafooria?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.