Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2025 07:06:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Greta Thunberg on päris segi läinud, kui uskuda netis olevaid infokilde. Võttis kätte ja seilab purjekaga Gaza poole.

https://www.aljazeera.com/news/liveblog/2025/6/4/madleen-gaza-flotilla-live-greta-thunberg-activists-to-arrive-on-june-7

Ei imesta, kui ta kaobki sinna või siis päästetakse juutide poolt, keda ta ei salli.

Lõpuks ometi mõni neist läheb ise kohale. Muidugi on kõvad kaagutajad turvalises EU's ja teiselpool lompi, et palestiinlasi toetada, aga reaalselt midagi ei tee.
Gretake parem lootku, et hamas teda kätte ei saa või, et tema palavalt armastatud palestiinlased teda maha ei löö, kui uskmatut.
Tõenäolisem on see, et Iisraeli merevägi peab tema aluse kinni enne kui see rannikule jõuab.

https://www.err.ee/1609716990/iisraeli-eriuksus-hoivas-gazasse-suundunud-aktivistide-laeva

EDIT: https://x.com/EYakoby/status/1931383063897919868
tsitaat:
BREAKING: New footage shows Thiago Ávila, a lead organizer of Greta Thunberg’s Gaza flotilla, chanting: “Allahu Akbar! Death to America! Death to Israel! Victory to Islam!”

Once again, these Islamists pose as “humanitarians”—but their real agenda is jihad.


tsitaat:

Tunnelikompleks Gaza haigla all
tsitaat:
A top Palestinian terrorist caught hiding in a tunnel under a hospital in Khan Yunis. Exactly what we were told never happens.

The media spent two years lecturing us that Gaza hospitals were innocent and untouched.

Now that the proof is out, they go silent.

https://x.com/Osint613/status/1931802985522143261

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2025 10:18:07 vasta tsitaadiga

Kas LA's toimuv läheb terrorismi alla, või pole nii õudne kui 6. Jaanuar veel?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 10:30:19 vasta tsitaadiga

See on OK, kuna nad mässavad Trumpi vastu ja on rahumeelsed.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 11:13:09 vasta tsitaadiga

See, et maskides bande kivide ja muude objektidega korrakaitsjaid loobivad on täitsa norm värk või ICE personal barrikeeriti ümber kontorihoones, kuna jahiti (criminal) illegaale. Kõik on ok icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.06.2025 11:19:38 vasta tsitaadiga

Üsna trigger-happy on need korrakaitsjad küll.
Reporter shot in the leg with rubber bullet while filming at LA protests
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2025 11:38:27 vasta tsitaadiga

Huvitav kas neil protestijatel tööd pole, et saab ööpäevade kaupa märatseda?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 12:10:47 vasta tsitaadiga

Võib-olla sellepärast märatsevadki, et pole?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.06.2025 12:15:58 vasta tsitaadiga

Juhutöö teema tahetakse maha tõmmata. Nüüd saadi laialdasemad õigused isikuandmeid analüüsida, nii et eks see kandub ka mujale.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.06.2025 12:34:24 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Kas LA's toimuv läheb terrorismi alla, või pole nii õudne kui 6. Jaanuar veel?


Donny peab ka kuidagi näitama, et ta ei ole mingi beta male vms, sest ei ole näha, et ta niipea ampforade jägi sukelduma hakkaks, rääkimata karujahist v6i judo trennist kaamerate ees. Vähemalt saab ta siin näidata, et ta on vladimiriga võrdväärne.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 14:17:38 vasta tsitaadiga

Venkud lasid öösel välja 500 relva Ukraina suunal. Enamus hävitati.
Patriot tabas 4/4 kinzal aeroballistilisest raketist.
https://x.com/NOELreports/status/1932025832148492669

F-16 hävitas Su-35
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1932030238856188000

_________________
pWn


viimati muutis pwn13 09.06.2025 15:02:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 14:57:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav kas neil protestijatel tööd pole, et saab ööpäevade kaupa märatseda?


Need nagu meil ekrel, palgalised protestijad

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2025 15:00:15 vasta tsitaadiga

Mehhiko lipuga ja ühel pildil paistis ka NSVL lipp, ehk leftied on väljas.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 15:03:48 vasta tsitaadiga

Lõpuks on tekkinud venemaa juhtide ja ka analüütikute ütlemistesse pikalt välditud sõna - majanduskriis.
https://www.newsweek.com/putin-warned-dual-threat-russian-economy-countdown-crisis-2082449
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 15:06:03 vasta tsitaadiga

link :: Swiss defence minister launches probe into alleged spy links with Russia

https://www.swissinfo.ch/eng/foreign-affairs/the-russia-affair-in-the-swiss-secret-service/89461415

tsitaat:
Swiss intelligence officers (NDB) have allegedly cooperated with Russian agents for years, potentially exposing sensitive classified data. An SRF Investigativ report reveals that Swiss authorities delayed action despite warnings from allied intelligence services, raising serious national security concerns.

SRF Investigativ reports that the espionage scandal centers on the NDB's "cyber unit," where an employee maintained long-term contact with Kaspersky's Moscow office. This connection reportedly enabled the transfer of sensitive classified data through secret communication channels

Despite warnings from allied foreign intelligence services as early as 2018, the Swiss Federal Intelligence Service (NDB) did not take substantial action until December 2020 over two years later. Allies had even threatened to cease cooperation with Switzerland due to security concerns.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 15:46:56 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Lõpuks on tekkinud venemaa juhtide ja ka analüütikute ütlemistesse pikalt välditud sõna - majanduskriis.
https://www.newsweek.com/putin-warned-dual-threat-russian-economy-countdown-crisis-2082449

Olen täheldanud, et osad on hakanud kasutama ka sõna "sõda", mitte SMO. Ja üks ütles välja, et "meil on mitusada tuhat surnut", fakt, mida ametlikult ei tunnistata.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2025 15:49:13 vasta tsitaadiga

Võib-olla maailma silmis on vaja hakata end Ukraina ja "paha Lääne" ohvrina näitama.
Teemakohast: https://maailm.postimees.ee/8262734/sky-news-putin-puuab-naidata-end-trumpile-ohvrina

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.06.2025 15:55:57 vasta tsitaadiga

Arvestades, et Trump vehkis LAVi presidendi nina all igasugu piltidega, millel polnud tema väidetaval genotsiidiga mingit pistmist, poleks ime kui Trumpil on varsti värsked ülesvõtted massihaudadest venemaal ja pisarais Zakharova räägib tapetud vene lastest.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 16:30:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Võib-olla maailma silmis on vaja hakata end Ukraina ja "paha Lääne" ohvrina näitama.
Teemakohast: https://maailm.postimees.ee/8262734/sky-news-putin-puuab-naidata-end-trumpile-ohvrina

Ja suure tõenäosusega Trump seda ka usub, pole ta ju siiani kriitiliselt putinist rääkinud.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 21:18:49 vasta tsitaadiga

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/trump-diverted-anti-drone-missiles-ukraine-us-b2766427.html

Kui tibladel on abi vaja ukrainlaste terroriseerimiseks siis geenius ikka aitab.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 23:57:19 vasta tsitaadiga

https://www.newsweek.com/russia-end-ukraine-war-nato-baltics-2082912

Pandi vana plaat jälle mängima.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.06.2025 01:05:00 vasta tsitaadiga

... juurpõhjused.

See venelaste soov näeb ikka uskumatult loll välja. "Palun viige ennast kaitsvad jõud piirkonnast ära. Muidu me ründame"

Tegelikult on ikkagi kogu selle mõga suust välja ajamise idee muuta narratiivi nagu venemaa ei oleks agressor ja vaadelda olukorda mingisugusest 50/50 positsioonist. Viimane Trumpi kõne Putiniga oli ka juba mingist kõrvalisest Iraani teemast jahumine vaid selleks, et tuua Putin tagasi kuidagi tõsiselt võetavate riigipeade ringi. Et tühja sellest Ukraina olukorrast... meil on muid teemasid ka arutada.

Arvestades kui ebakompetentne on Trumpi ümbritsev seltskond, siis see venelaste strateegia isegi töötab. Trump päriselt arvabki, et hoopis Zelenski oli paha/paha, et ennast kaitsma kukkus, tegi Putini lennukid katki ja andis õigustuse enda tsiviiltaristu ründamiseks. Putin ju tahaks rahu.
Vahepeal on küll väike "Vladimir STOP!" postitused aga eks see ole vaid pööblile tarbimiseks.

Loodetavasti tulevad millalgi mingid ajudega inimesed USA juhtkonda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 06:40:59 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
https://www.newsweek.com/russia-end-ukraine-war-nato-baltics-2082912

Pandi vana plaat jälle mängima.

Aga Soome ?

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 08:25:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:


https://www.newsweek.com/russia-end-ukraine-war-nato-baltics-2082912

Pandi vana plaat jälle mängima.


Tegelikult vist nii hull see asi polnud, jutt käis põhimõtteliselt uutest idapoolsetest riikidest (ukraina ja co), kelle liikumine natosse on "probleem". See balti kohta kommentaar ei olnud midagi ametlikku või pädevat, lihtsalt üks vend avaldas mingeid omi mõtteid ja tõi näiteid, aga pealkirjad ju müüvad thumbs_up.gif

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.06.2025 08:58:40 vasta tsitaadiga

Tehnika müügi keeld ja vägede väljaviimine pole ju mingi uus nõue. Küsiti seda ka 2021... Täna USA võimu juures lollide arv vaid kasvab, nii et hea diili huvides järgmise 1-2 aasta jooksul keegi vähemalt midagi teeb, mis toob ka järgmise 20 või isegi 100 aasta jooksul ebakindlust.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 10:15:44 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
https://www.newsweek.com/russia-end-ukraine-war-nato-baltics-2082912

Pandi vana plaat jälle mängima.

Venemaa enda turvalisuse huvides vajavad nad oma piiri äärde NATO-t, sest seal, kus seda pole, nende naabritega on sõjaks läinud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.06.2025 10:40:35 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2025 11:41:00 vasta tsitaadiga

Kui see tõele vastab, siis thumbs_up.gif thumbs_up.gif
https://bulgarianmilitary.com/2025/06/09/israel-says-several-patriot-systems-sent-to-ukraine-not-one/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 11:58:58 vasta tsitaadiga

Peaasi, et neil seda laskemoona jaguks, USA nihverdab kõrvale abi andmisest.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 12:02:57 vasta tsitaadiga

Nüüd on ka uusi videosid Ukraina droonirünnakust välja tulnud. Tundub, et nad üldse ei tahtnud reaktiivpommitajaid nagu Tu-22M3 või Tu-160, vaid otsisid eelkõige TU-95 tüüpi propelleritega lennukeid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.06.2025 12:09:11 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Peaasi, et neil seda laskemoona jaguks, USA nihverdab kõrvale abi andmisest.

Eks võib eeldada, et said sealt ka moona. Samas seda ei suudeta ju piisavalt juurde toota.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2025 12:11:35 vasta tsitaadiga

Parem seegi kui mitte midagit.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 12:25:05 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/8265832/austriat-vapustas-runnak-koolile-mitu-inimest-on-vigastatut
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2025 16:24:58 vasta tsitaadiga

Video drooni tabamusest
https://x.com/igorsushko/status/1931950726667981099

tsitaat:
💥 Russia: Ukrainian drones destroyed defense contractor VNIIR-Progress's factory in Cheboksary, over 1,000km from Ukraine.
The company develops and produces high-precision weaponry, naval technology, and "Kometa" modules for missiles and drones to withstand electronic warfare.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 10.06.2025 16:54:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Video drooni tabamusest
https://x.com/igorsushko/status/1931950726667981099

tsitaat:
💥 Russia: Ukrainian drones destroyed defense contractor VNIIR-Progress's factory in Cheboksary, over 1,000km from Ukraine.
The company develops and produces high-precision weaponry, naval technology, and "Kometa" modules for missiles and drones to withstand electronic warfare.


Eks see kaugel veremaal pommitamisel on taga järg ka.
Venelane vaatab, et rünnatakse ja vb läheb hea meelega
" riiki kaitsma " teenistusse. Ukraina ikkagi ründab ju...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 17:03:13 vasta tsitaadiga

Aspiriin kirjutas:
Tanel kirjutas:
Video drooni tabamusest
https://x.com/igorsushko/status/1931950726667981099

tsitaat:
💥 Russia: Ukrainian drones destroyed defense contractor VNIIR-Progress's factory in Cheboksary, over 1,000km from Ukraine.
The company develops and produces high-precision weaponry, naval technology, and "Kometa" modules for missiles and drones to withstand electronic warfare.


Eks see kaugel veremaal pommitamisel on taga järg ka.
Venelane vaatab, et rünnatakse ja vb läheb hea meelega
" riiki kaitsma " teenistusse. Ukraina ikkagi ründab ju...

Enamus läheb ikkagi raha, mitte ideoloogia pärast. Putin on suutnud tekitada olukorra kus inimesele tundub raha eest surra perspektiivikam, kui vaesuses vireleda elupäevade lõpuni.

Väidetavalt oli selle rünnaku taga uus FP-1 pikamaadroon mis suudab 100kg lõhkeainet kanda 1000 kilomeetri kaugusele. Väidetavalt olevat selle drooni lennuulatus koguni 1600km, aga siis suurema kütusekoguse ja väiksema koguse lõhkeainega.
1600km sisse jäävad nii venelaste Olenya õhuväebaas põhjas kui ka Tatarstanis asub Shadedide tootmistehas.

Mida kujutab endast salapärane droon, millega Ukraina ründab Venemaa sisemaal asuvaid sõjatehaseid?
https://forte.delfi.ee/artikkel/120383507/mida-kujutab-endast-salaparane-droon-millega-ukraina-rundab-venemaa-sisemaal-asuvaid-sojatehaseid
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.06.2025 17:06:27 vasta tsitaadiga

Venemaa aktiivselt üritabki seda narratiivi suruda, et Ukraina on agressor ja Venemaa on ohver. Siis on kõigil pead sassis ja vähemasti tundubki, et äkki ikka ei olegi Ukraina ise ka puhas poiss. Juba on propagandavõit kirjas.

Vene muti ving hetkel, kui droon hoonet tabab, teeb südame soojaks. Olen enam kui kindel kuidas samad tegelased 24. veebruar, 2022, rind kummis ja silm säramas vaatasid kaadreid Ukrainast. Aga ega müüti võitmatust venemaast sellega veel ei kummuta. Enne on vaja väga palju rohkem põlevaid hooneid enda naabruskonnas näha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 18:59:18 vasta tsitaadiga

link :: Hungary was interested in the location of air defense systems and military units in Ukraine, – Zelensky

tsitaat:
According to the head of state, the Hungarian military national security service also tried to find out how the residents of Transcarpathia would react to the presence of Hungarian peacekeepers. He noted that he asked NATO representatives about Hungary’s actions, to which he was told that nothing of the kind had been agreed with Budapest.

...

https://www.delfi.ee/artikkel/120383585/zelenskoi-liitlased-ei-kehtesta-venemaale-uusi-sanktsioone-kuna-kiiev-ei-langeta-mobilisatsiooniiga
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2025 19:19:28 vasta tsitaadiga

Russia won’t end Ukraine war until NATO “pulls out” of Baltics: Moscow
https://www.msn.com/en-us/news/world/russia-won-t-end-ukraine-war-until-nato-pulls-out-of-baltics-moscow/ar-AA1GntfN

Tibla on ja jääb tiblaks thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 19:23:17 vasta tsitaadiga

NATO võiks nüüd vastu öelda, et nad lõpetavad Balti riikide toetamise kui venemaa lõpetab Ukraina sõja ja demilitariseerib kõik siinpool Uuraleid. Neil oleks lubatud hoida ainult väike kaitsevägi Hiina piiri vastas. Siis poleks NATO't tõesti vaja.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 20:10:16 vasta tsitaadiga

Saksmannide välisluure juhi arvates, on meile siia varsti rohelisi mehikesi oodata. icon_rolleyes.gif

https://x.com/Gerashchenko_en/status/1932371397935824921

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 20:34:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Russia won’t end Ukraine war until NATO “pulls out” of Baltics: Moscow
https://www.msn.com/en-us/news/world/russia-won-t-end-ukraine-war-until-nato-pulls-out-of-baltics-moscow/ar-AA1GntfN

Tibla on ja jääb tiblaks thumbs_down.gif

Imelik, et Soome ja Rootsi NATO liikmelisus pinnuks silmas ei ole eusa_think.gif


Etz kirjutas:
Saksmannide välisluure juhi arvates, on meile siia varsti rohelisi mehikesi oodata. icon_rolleyes.gif

https://x.com/Gerashchenko_en/status/1932371397935824921

Mis see varsti on?

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 20:56:05 vasta tsitaadiga

bugbrake, Arvatakse, et selle aasta sügisel, kui toimub venelaste zapad (lääs) õppus. Et üritavad mingit provokatsiooni õppuse varjus, et 5 artiklit testida.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2025 22:01:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
NATO võiks nüüd vastu öelda, et nad lõpetavad Balti riikide toetamise kui venemaa lõpetab Ukraina sõja ja demilitariseerib kõik siinpool Uuraleid. Neil oleks lubatud hoida ainult väike kaitsevägi Hiina piiri vastas. Siis poleks NATO't tõesti vaja.

Ja venelased lahkelt lubaksid selle koha ära teha...ainult muidugi peab NATO väed enne välja viima ja siis venitatakse oma osaga lõpmatuseni, koos pideva süüdistamisega, et NATO ei täida oma lubadusi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2025 00:58:20 vasta tsitaadiga

Ukrainlased paaritasid AGM-88 HARM raketi ja oma Su-27'd.
https://bulgarianmilitary.com/2025/06/08/soviet-era-su-27-fires-us-agm-88-to-blast-russian-sam-system/

_________________
LLM gang be like: Bro do you even MCP
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2025 08:38:21 vasta tsitaadiga

USA hakkab ennast vaikselt taandama sellest konfliktist, putin on kindlasti rahul sellise asjade käiguga:
https://www.err.ee/1609718853/hegsethi-sonul-vahendab-usa-sojalist-abi-ukrainale

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2025 21:06:38 vasta tsitaadiga

link :: US embassy in Iraq preparing for ordered evacuation due to 'heightened security risks', sources say

tsitaat:
The U.S. embassy in Iraq is preparing for an ordered evacuation due to heightened security risks in the region, an Iraqi security official and a U.S. source said on Wednesday.

Iran's Minister of Defense Aziz Nasirzadeh said earlier in the day that Tehran will strike U.S. bases in the region if nuclear talks and conflict arise with Washington.

tsitaat:
The U.S. Navy has reportedly placed its base in Bahrain on HIGH ALERT. Dependents are being authorized for evacuation.

tsitaat:
All US tankers passing the Persian Gulf have been put on alert
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2025 21:40:10 vasta tsitaadiga

https://x.com/igorsushko/status/1932721924737806384
tsitaat:
Operation Spiderweb: A blow to Russia's sense of impunity.
New video released by the SBU, English subtitles.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2025 23:00:57 vasta tsitaadiga

Iisrael pidi ründama, kui trump ei saavuta iraaniga kokkulepet, aga iraan saatis usa juba ammu pikalt.
https://x.com/visegrad24/status/1932869536249733306
https://x.com/NOELreports/status/1932880284640334186

Siin veel üks arvamus, venemaa võimaliku läbirääkimistele kaasamise kohta
https://x.com/SavchenkoReview/status/1932884108436242727

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2025 01:22:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Russia won’t end Ukraine war until NATO “pulls out” of Baltics: Moscow
https://www.msn.com/en-us/news/world/russia-won-t-end-ukraine-war-until-nato-pulls-out-of-baltics-moscow/ar-AA1GntfN

Tibla on ja jääb tiblaks thumbs_down.gif

Loe: "Me lõpetame sissetungi Ukrainasse, kui saame kirjaliku kinnituse, et NATO ei aita Balti riike, kui me nad uuesti okupeerime."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 12.06.2025 09:05:00 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
tsitaat:
Putin väitis, et Venemaa on tuumariikide seas suurim uute seadmete osakaal.

"Praegu on strateegilistes tuumajõududes moodsate relvade ja varustuse osakaal juba 95 protsenti. See on hea näitaja, tegelikult on see kõigi maailma tuumariikide seas kõrgeim," edastas Vene riigimeedia Putini öeldut.

https://www.err.ee/1609719792/ukraina-hinnangul-uletas-vene-sojavae-inimkaotuste-hulk-miljoni-piiri#miljon

Päris kindlasti ei ole Putin ja tema röövlisalk teinud investeeringuid relvadesse, mida mitte kunagi ei planeerita kasutada ja mille viimane testimine oli 30. aastat tagasi. Päris kindlasti ei ole külma sõja aegset relvastust hoitud tip-top tasemel. Eriti arvestades selle kulu ja tulu suhet. Milleks kulutada meeletuid summasid millegi hooldamisele, kui selle raha saab lihtsalt vasakule panna ja asja salastatust arvestades jätkuvalt väita, et kõik on parimas korras. Mõned hooned ja süsteemid võib ettenäitamise huvides ka korras hoida aga et kõik ja püsivalt viimased 30. aastat.... eriti arvestades NSVL järgset aega. Julgen kahelda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.