|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
09.06.2025 07:06:46
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Lõpuks ometi mõni neist läheb ise kohale. Muidugi on kõvad kaagutajad turvalises EU's ja teiselpool lompi, et palestiinlasi toetada, aga reaalselt midagi ei tee.
Gretake parem lootku, et hamas teda kätte ei saa või, et tema palavalt armastatud palestiinlased teda maha ei löö, kui uskmatut.
Tõenäolisem on see, et Iisraeli merevägi peab tema aluse kinni enne kui see rannikule jõuab. |
https://www.err.ee/1609716990/iisraeli-eriuksus-hoivas-gazasse-suundunud-aktivistide-laeva
EDIT: https://x.com/EYakoby/status/1931383063897919868
| tsitaat: |
BREAKING: New footage shows Thiago Ávila, a lead organizer of Greta Thunberg’s Gaza flotilla, chanting: “Allahu Akbar! Death to America! Death to Israel! Victory to Islam!”
Once again, these Islamists pose as “humanitarians”—but their real agenda is jihad. |
| tsitaat: |
Tunnelikompleks Gaza haigla all
| tsitaat: |
A top Palestinian terrorist caught hiding in a tunnel under a hospital in Khan Yunis. Exactly what we were told never happens.
The media spent two years lecturing us that Gaza hospitals were innocent and untouched.
Now that the proof is out, they go silent. |
https://x.com/Osint613/status/1931802985522143261
|
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
09.06.2025 10:18:07
|
|
|
Kas LA's toimuv läheb terrorismi alla, või pole nii õudne kui 6. Jaanuar veel?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
09.06.2025 11:13:09
|
|
|
See, et maskides bande kivide ja muude objektidega korrakaitsjaid loobivad on täitsa norm värk või ICE personal barrikeeriti ümber kontorihoones, kuna jahiti (criminal) illegaale. Kõik on ok
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.06.2025 11:38:27
|
|
|
| Huvitav kas neil protestijatel tööd pole, et saab ööpäevade kaupa märatseda?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
09.06.2025 12:10:47
|
|
|
| Võib-olla sellepärast märatsevadki, et pole?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.06.2025 12:15:58
|
|
|
| Juhutöö teema tahetakse maha tõmmata. Nüüd saadi laialdasemad õigused isikuandmeid analüüsida, nii et eks see kandub ka mujale.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
09.06.2025 12:34:24
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Kas LA's toimuv läheb terrorismi alla, või pole nii õudne kui 6. Jaanuar veel? |
Donny peab ka kuidagi näitama, et ta ei ole mingi beta male vms, sest ei ole näha, et ta niipea ampforade jägi sukelduma hakkaks, rääkimata karujahist v6i judo trennist kaamerate ees. Vähemalt saab ta siin näidata, et ta on vladimiriga võrdväärne.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
09.06.2025 14:57:47
|
|
|
| tsitaat: |
Huvitav kas neil protestijatel tööd pole, et saab ööpäevade kaupa märatseda?
|
Need nagu meil ekrel, palgalised protestijad
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
09.06.2025 15:06:03
|
|
|
link :: Swiss defence minister launches probe into alleged spy links with Russia
https://www.swissinfo.ch/eng/foreign-affairs/the-russia-affair-in-the-swiss-secret-service/89461415
| tsitaat: |
Swiss intelligence officers (NDB) have allegedly cooperated with Russian agents for years, potentially exposing sensitive classified data. An SRF Investigativ report reveals that Swiss authorities delayed action despite warnings from allied intelligence services, raising serious national security concerns.
SRF Investigativ reports that the espionage scandal centers on the NDB's "cyber unit," where an employee maintained long-term contact with Kaspersky's Moscow office. This connection reportedly enabled the transfer of sensitive classified data through secret communication channels
Despite warnings from allied foreign intelligence services as early as 2018, the Swiss Federal Intelligence Service (NDB) did not take substantial action until December 2020 over two years later. Allies had even threatened to cease cooperation with Switzerland due to security concerns. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.06.2025 15:46:56
|
|
|
Olen täheldanud, et osad on hakanud kasutama ka sõna "sõda", mitte SMO. Ja üks ütles välja, et "meil on mitusada tuhat surnut", fakt, mida ametlikult ei tunnistata.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
09.06.2025 15:55:57
|
|
|
| Arvestades, et Trump vehkis LAVi presidendi nina all igasugu piltidega, millel polnud tema väidetaval genotsiidiga mingit pistmist, poleks ime kui Trumpil on varsti värsked ülesvõtted massihaudadest venemaal ja pisarais Zakharova räägib tapetud vene lastest.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
09.06.2025 16:30:49
|
|
|
Ja suure tõenäosusega Trump seda ka usub, pole ta ju siiani kriitiliselt putinist rääkinud.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
10.06.2025 01:05:00
|
|
|
... juurpõhjused.
See venelaste soov näeb ikka uskumatult loll välja. "Palun viige ennast kaitsvad jõud piirkonnast ära. Muidu me ründame"
Tegelikult on ikkagi kogu selle mõga suust välja ajamise idee muuta narratiivi nagu venemaa ei oleks agressor ja vaadelda olukorda mingisugusest 50/50 positsioonist. Viimane Trumpi kõne Putiniga oli ka juba mingist kõrvalisest Iraani teemast jahumine vaid selleks, et tuua Putin tagasi kuidagi tõsiselt võetavate riigipeade ringi. Et tühja sellest Ukraina olukorrast... meil on muid teemasid ka arutada.
Arvestades kui ebakompetentne on Trumpi ümbritsev seltskond, siis see venelaste strateegia isegi töötab. Trump päriselt arvabki, et hoopis Zelenski oli paha/paha, et ennast kaitsma kukkus, tegi Putini lennukid katki ja andis õigustuse enda tsiviiltaristu ründamiseks. Putin ju tahaks rahu.
Vahepeal on küll väike "Vladimir STOP!" postitused aga eks see ole vaid pööblile tarbimiseks.
Loodetavasti tulevad millalgi mingid ajudega inimesed USA juhtkonda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
10.06.2025 06:40:59
|
|
|
Aga Soome ?
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
10.06.2025 08:25:38
|
|
|
Tegelikult vist nii hull see asi polnud, jutt käis põhimõtteliselt uutest idapoolsetest riikidest (ukraina ja co), kelle liikumine natosse on "probleem". See balti kohta kommentaar ei olnud midagi ametlikku või pädevat, lihtsalt üks vend avaldas mingeid omi mõtteid ja tõi näiteid, aga pealkirjad ju müüvad
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.06.2025 08:58:40
|
|
|
| Tehnika müügi keeld ja vägede väljaviimine pole ju mingi uus nõue. Küsiti seda ka 2021... Täna USA võimu juures lollide arv vaid kasvab, nii et hea diili huvides järgmise 1-2 aasta jooksul keegi vähemalt midagi teeb, mis toob ka järgmise 20 või isegi 100 aasta jooksul ebakindlust.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.06.2025 10:15:44
|
|
|
Venemaa enda turvalisuse huvides vajavad nad oma piiri äärde NATO-t, sest seal, kus seda pole, nende naabritega on sõjaks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
10.06.2025 11:58:58
|
|
|
Peaasi, et neil seda laskemoona jaguks, USA nihverdab kõrvale abi andmisest.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
10.06.2025 12:02:57
|
|
|
| Nüüd on ka uusi videosid Ukraina droonirünnakust välja tulnud. Tundub, et nad üldse ei tahtnud reaktiivpommitajaid nagu Tu-22M3 või Tu-160, vaid otsisid eelkõige TU-95 tüüpi propelleritega lennukeid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.06.2025 12:09:11
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| Peaasi, et neil seda laskemoona jaguks, USA nihverdab kõrvale abi andmisest. |
Eks võib eeldada, et said sealt ka moona. Samas seda ei suudeta ju piisavalt juurde toota.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.06.2025 12:11:35
|
|
|
| Parem seegi kui mitte midagit.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
10.06.2025 16:54:07
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Video drooni tabamusest
https://x.com/igorsushko/status/1931950726667981099
| tsitaat: |
💥 Russia: Ukrainian drones destroyed defense contractor VNIIR-Progress's factory in Cheboksary, over 1,000km from Ukraine.
The company develops and produces high-precision weaponry, naval technology, and "Kometa" modules for missiles and drones to withstand electronic warfare. |
|
Eks see kaugel veremaal pommitamisel on taga järg ka.
Venelane vaatab, et rünnatakse ja vb läheb hea meelega
" riiki kaitsma " teenistusse. Ukraina ikkagi ründab ju...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
10.06.2025 17:03:13
|
|
|
| Aspiriin kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Video drooni tabamusest
https://x.com/igorsushko/status/1931950726667981099
| tsitaat: |
💥 Russia: Ukrainian drones destroyed defense contractor VNIIR-Progress's factory in Cheboksary, over 1,000km from Ukraine.
The company develops and produces high-precision weaponry, naval technology, and "Kometa" modules for missiles and drones to withstand electronic warfare. |
|
Eks see kaugel veremaal pommitamisel on taga järg ka.
Venelane vaatab, et rünnatakse ja vb läheb hea meelega
" riiki kaitsma " teenistusse. Ukraina ikkagi ründab ju... |
Enamus läheb ikkagi raha, mitte ideoloogia pärast. Putin on suutnud tekitada olukorra kus inimesele tundub raha eest surra perspektiivikam, kui vaesuses vireleda elupäevade lõpuni.
Väidetavalt oli selle rünnaku taga uus FP-1 pikamaadroon mis suudab 100kg lõhkeainet kanda 1000 kilomeetri kaugusele. Väidetavalt olevat selle drooni lennuulatus koguni 1600km, aga siis suurema kütusekoguse ja väiksema koguse lõhkeainega.
1600km sisse jäävad nii venelaste Olenya õhuväebaas põhjas kui ka Tatarstanis asub Shadedide tootmistehas.
Mida kujutab endast salapärane droon, millega Ukraina ründab Venemaa sisemaal asuvaid sõjatehaseid?
https://forte.delfi.ee/artikkel/120383507/mida-kujutab-endast-salaparane-droon-millega-ukraina-rundab-venemaa-sisemaal-asuvaid-sojatehaseid
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
10.06.2025 17:06:27
|
|
|
Venemaa aktiivselt üritabki seda narratiivi suruda, et Ukraina on agressor ja Venemaa on ohver. Siis on kõigil pead sassis ja vähemasti tundubki, et äkki ikka ei olegi Ukraina ise ka puhas poiss. Juba on propagandavõit kirjas.
Vene muti ving hetkel, kui droon hoonet tabab, teeb südame soojaks. Olen enam kui kindel kuidas samad tegelased 24. veebruar, 2022, rind kummis ja silm säramas vaatasid kaadreid Ukrainast. Aga ega müüti võitmatust venemaast sellega veel ei kummuta. Enne on vaja väga palju rohkem põlevaid hooneid enda naabruskonnas näha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
10.06.2025 20:34:21
|
|
|
Imelik, et Soome ja Rootsi NATO liikmelisus pinnuks silmas ei ole
Mis see varsti on?
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
10.06.2025 22:01:34
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| NATO võiks nüüd vastu öelda, et nad lõpetavad Balti riikide toetamise kui venemaa lõpetab Ukraina sõja ja demilitariseerib kõik siinpool Uuraleid. Neil oleks lubatud hoida ainult väike kaitsevägi Hiina piiri vastas. Siis poleks NATO't tõesti vaja. |
Ja venelased lahkelt lubaksid selle koha ära teha...ainult muidugi peab NATO väed enne välja viima ja siis venitatakse oma osaga lõpmatuseni, koos pideva süüdistamisega, et NATO ei täida oma lubadusi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
11.06.2025 21:06:38
|
|
|
link :: US embassy in Iraq preparing for ordered evacuation due to 'heightened security risks', sources say
| tsitaat: |
The U.S. embassy in Iraq is preparing for an ordered evacuation due to heightened security risks in the region, an Iraqi security official and a U.S. source said on Wednesday.
Iran's Minister of Defense Aziz Nasirzadeh said earlier in the day that Tehran will strike U.S. bases in the region if nuclear talks and conflict arise with Washington. |
| tsitaat: |
| The U.S. Navy has reportedly placed its base in Bahrain on HIGH ALERT. Dependents are being authorized for evacuation. |
| tsitaat: |
| All US tankers passing the Persian Gulf have been put on alert |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2025 01:22:12
|
|
|
Loe: "Me lõpetame sissetungi Ukrainasse, kui saame kirjaliku kinnituse, et NATO ei aita Balti riike, kui me nad uuesti okupeerime."
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
12.06.2025 09:05:00
|
|
|
| tsitaat: |
Putin väitis, et Venemaa on tuumariikide seas suurim uute seadmete osakaal.
"Praegu on strateegilistes tuumajõududes moodsate relvade ja varustuse osakaal juba 95 protsenti. See on hea näitaja, tegelikult on see kõigi maailma tuumariikide seas kõrgeim," edastas Vene riigimeedia Putini öeldut. |
https://www.err.ee/1609719792/ukraina-hinnangul-uletas-vene-sojavae-inimkaotuste-hulk-miljoni-piiri#miljon
Päris kindlasti ei ole Putin ja tema röövlisalk teinud investeeringuid relvadesse, mida mitte kunagi ei planeerita kasutada ja mille viimane testimine oli 30. aastat tagasi. Päris kindlasti ei ole külma sõja aegset relvastust hoitud tip-top tasemel. Eriti arvestades selle kulu ja tulu suhet. Milleks kulutada meeletuid summasid millegi hooldamisele, kui selle raha saab lihtsalt vasakule panna ja asja salastatust arvestades jätkuvalt väita, et kõik on parimas korras. Mõned hooned ja süsteemid võib ettenäitamise huvides ka korras hoida aga et kõik ja püsivalt viimased 30. aastat.... eriti arvestades NSVL järgset aega. Julgen kahelda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|