Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Last of Us Part II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2024 06:15:24 The Last of Us Part II vasta tsitaadiga

link :: The Last of Us Part II Remastered Comes to PC April 3, 2025


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.12.2024 10:21:15 vasta tsitaadiga

Essa oli küll hea ka see remastered versioon. Vaatab siis kuidas teine part välja tuli.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.12.2024 03:36:58 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Essa oli küll hea ka see remastered versioon. Vaatab siis kuidas teine part välja tuli.



I cant belive it onfire.gif hevi.gif lihtsalt hea uudis minujaoks kuna esimene osa meeldis väga... kuigi mängisin nõrga arvutiga ja graafiliselt oli sigailus siis nüüd saab teist osa parema graafika nautida icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 16.12.2024 19:03:29 vasta tsitaadiga

Sony asjadega vist meie regioonis kriips peal.
Ei saa ka seda.
This item is currently unavailable in your region.

https://store.steampowered.com/app/2531310/The_Last_of_Us_Part_II_Remastered/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.12.2024 19:19:58 vasta tsitaadiga

kurb thumbs_down.gif siis ärgu rääkigu enam et piraatlus vohab ja PC on paha icon_mad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2025 23:25:03 vasta tsitaadiga

HZo kirjutas:
Sony asjadega vist meie regioonis kriips peal.
Ei saa ka seda.
This item is currently unavailable in your region.

https://store.steampowered.com/app/2531310/The_Last_of_Us_Part_II_Remastered/


Emm kas selle vastu mingi rohtu ka on blink.gif
Läbi allkeyshop või taolise koha ostad või saab stiimis regiooni vahetada?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 03.04.2025 00:35:20 vasta tsitaadiga

Välismaale elama kolida on vist kõige lihtsam variant. 😀
Tundub, et isegi nii ei saa asju osta, kui lähed korraks kuskile puhkusele.

https://help.steampowered.com/en/faqs/view/2B3F-DAEF-846B-A0E8

Sony rikub seoses sellega EU reegleid, mis piirab vaba digitaalset turumajandust erinevate EU riikide vahel.
Ning sama teeb ka Steam.

https://digital-strategy.ec.europa.eu/en/policies/geoblocking

https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_19_2010

Kummaline on see, et siiamaani pole selle eest kedagi kohtusse antud ja ilmselt nii see jääbki.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.04.2025 07:28:09 vasta tsitaadiga

Keyd peaksid ikka yle EU regiooni toimima aga ise pole proovinud, nii et kindel ei saa olla.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2025 15:15:54 vasta tsitaadiga

Tuli siis välja täna ei tulnud, tuleb ei tule ?
Ei suuda steamis leida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2025 16:26:44 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Tuli siis välja täna ei tulnud, tuleb ei tule ?
Ei suuda steamis leida.

Steamis polegi seda, ega tule ka.

Aga muidu täna õhtul on alles release ehk siis "mujalt" võib saada paari päeva pärast.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2025 23:12:13 vasta tsitaadiga

Ise võtsin cdkeyst Steami key preorderi ja juba mängin alates kella 20st. Võti ise tuli juba päeval kohale, Steam võttis selle ilusti vastu ja sai panna mängu alla laadima - ca 100GB download.

Kõiki teisi Sony mänge olen ja kavatsen ka edaspidi vältida, kuniks see ostmise jama kestab, aga kuna selle mängu esimene osa oli varasemalt ostetud, siis tahtsin loo lõpu ikkagi ära näha.

Mäng ise näeb ülihea välja aga nagu ka eelmine osa, tahab suht head proset saada. Mu 9700X on kõik cored pea konstantselt 100% koormuse peal hõivatud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2025 03:24:18 Hehhh vasta tsitaadiga

HZo kirjutas:
Sony asjadega vist meie regioonis kriips peal.
Ei saa ka seda.
This item is currently unavailable in your region.

https://store.steampowered.com/app/2531310/The_Last_of_Us_Part_II_Remastered/


Ega ikka kui raha ei taha, siis ei saa ka 😃 Welcome to ida-jevroopa 😃 PS5 peal oli asi päris hea, ainult see WOKE-agenda viskas vahepeal nac siibrisse. Kui nüüd PC peal parema graafika ja lightning efektid teevad, siis suht pohh igasugustest Sony regioonipiirangutest. Kassi saab tappa mitut moodi.

Indiana Jonesi stiilis mängudest on asi kindlasti parem, lugu ka haaravam. Elden Ringi / Dark Soulsi raskuse vastu ei saa, aga kannatab mängida küll. Esimese osaga võrreldes oli liiga palju backflashe ja woke-agendat, aga kui see jama välja filtreerida, siis tegu vägagi nauditava asjaga.

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.04.2025 16:38:35 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Ise võtsin cdkeyst Steami key preorderi ja juba mängin alates kella 20st. Võti ise tuli juba päeval kohale, Steam võttis selle ilusti vastu ja sai panna mängu alla laadima - ca 100GB download.

Kõiki teisi Sony mänge olen ja kavatsen ka edaspidi vältida, kuniks see ostmise jama kestab, aga kuna selle mängu esimene osa oli varasemalt ostetud, siis tahtsin loo lõpu ikkagi ära näha.

Mäng ise näeb ülihea välja aga nagu ka eelmine osa, tahab suht head proset saada. Mu 9700X on kõik cored pea konstantselt 100% koormuse peal hõivatud.



oled sa kindel selles ? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Sellel on juu regioonilukk ? esimesel osal vist jah ei olnud aga viimastel sony toodangul on juu piirangud peal ghost of tshusima, god of war ragnarok ja ehk midagi veel ?


https://www.cdkeys.com/the-last-of-us-part-ii-remastered-pc-steam-eu kui on kindel värk siis ostaks ka aga kui läheb 36 eur vastu taevast siis läheb ? icon_biggrin.gif selles mõttes et olen siit juba ammu ostnud ja siimaani kõik töötavad aga piirangutega asju pole ostnud kunagi..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 04.04.2025 17:17:16 vasta tsitaadiga

Minu teada $ony v6ttis PSN n6udmise ära.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 04.04.2025 17:19:20 vasta tsitaadiga

Ise ostsin ka eile CDKeyst koodi. Installisin Steamis ära ja täna mängisin 15 minutit. Seega tundub, et asi töötab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2025 18:55:07 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:

oled sa kindel selles ? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Sellel on juu regioonilukk ? esimesel osal vist jah ei olnud aga viimastel sony toodangul on juu piirangud peal ghost of tshusima, god of war ragnarok ja ehk midagi veel ?


https://www.cdkeys.com/the-last-of-us-part-ii-remastered-pc-steam-eu kui on kindel värk siis ostaks ka aga kui läheb 36 eur vastu taevast siis läheb ? icon_biggrin.gif selles mõttes et olen siit juba ammu ostnud ja siimaani kõik töötavad aga piirangutega asju pole ostnud kunagi..

Muidugi kindel, reaalselt on mul mäng Steami librarys olemas ja saan mängida icon_smile.gif
Store page'i jah vaadata ei saa. Isegi kui mäng ostetud.

PSN nõudmisest niipalju, et mängu esmakäivitamisel korra pakub, et võiks Sony kontoga sisse logida aga all on ilusti Skip nupp olemas, millega saab antud tegevuse vahele jätta ja rohkem selle teemaga ei tülitata.
Steami achievemente ainult pole enam - seega kui achievementide teenimine huvitab, siis vaja PSN kontoga sisse logida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2025 21:45:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ramones kirjutas:
Ise võtsin cdkeyst Steami key preorderi ja juba mängin alates kella 20st. Võti ise tuli juba päeval kohale, Steam võttis selle ilusti vastu ja sai panna mängu alla laadima - ca 100GB download.

Kõiki teisi Sony mänge olen ja kavatsen ka edaspidi vältida, kuniks see ostmise jama kestab, aga kuna selle mängu esimene osa oli varasemalt ostetud, siis tahtsin loo lõpu ikkagi ära näha.

Mäng ise näeb ülihea välja aga nagu ka eelmine osa, tahab suht head proset saada. Mu 9700X on kõik cored pea konstantselt 100% koormuse peal hõivatud.



oled sa kindel selles ? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Sellel on juu regioonilukk ? esimesel osal vist jah ei olnud aga viimastel sony toodangul on juu piirangud peal ghost of tshusima, god of war ragnarok ja ehk midagi veel ?


https://www.cdkeys.com/the-last-of-us-part-ii-remastered-pc-steam-eu kui on kindel värk siis ostaks ka aga kui läheb 36 eur vastu taevast siis läheb ? icon_biggrin.gif selles mõttes et olen siit juba ammu ostnud ja siimaani kõik töötavad aga piirangutega asju pole ostnud kunagi..


Läbi selle lingi proovisin, toimis thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.04.2025 11:50:20 Re: Hehhh vasta tsitaadiga

esimese osaga võrreldes täielik allakäik, tegi sinnamaani kus abby-ga mängima pidi hakkama ja siis läks uninstall.

tsitaat:
Indiana Jonesi stiilis mängudest on asi kindlasti parem

icon_lol.gif absoluutselt mitte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.04.2025 12:07:59 vasta tsitaadiga

rastaman, mis seal siis pahasti oli ehk räägid täpsemalt ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 12:19:21 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
rastaman, mis seal siis pahasti oli ehk räägid täpsemalt ?

Abbyga pidi mängima hakkama, sellest piisas icon_rolleyes.gif
Esimeses said enemasti Joeliga mängida.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.04.2025 12:22:05 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
rastaman, mis seal siis pahasti oli ehk räägid täpsemalt ?

neil druckmanni kirjutatud ajuvaba stoori
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.04.2025 12:57:01 vasta tsitaadiga

IceUul, icon_lol.gif thumbs_up.gif

rastaman, noo kui selline asi on mängimisel häiriv ja ootad sealt mingit oscari väärislist stoorit siis pole jah midagi teha .. ma ei usu ka et seal mingi õnne 13 sugune stoori ka on väga kahtlen thumbs_down.gif Ise võtan selle mängu kindlasti ette.kuna eelmine osa meeldis väga.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.04.2025 13:49:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 20:59:11 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Valus. Anna abi. doh.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 23:12:50 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kellele esimene meeldis, meeldib ka see, mäng on ka mõnuga pikk, nii et saate oma raha eest stoorit korralikult, pluss hiljem veel kõik unlockable itemid ja combat mode.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 23:22:42 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kellele esimene meeldis, meeldib ka see, mäng on ka mõnuga pikk, nii et saate oma raha eest stoorit korralikult, pluss hiljem veel kõik unlockable itemid ja combat mode.

Wow lõpuks ka üks inimene, kes saab storyle pihta. bow.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.04.2025 04:02:22 vasta tsitaadiga

kui meeldis esimene, tuleks teist vältida, sellist pettumust pole ammu olnud. esimene osa ei vajanud järge, eriti veel sellist. süžee on masnedav, kiirustatud, täis ebasümpaatseid tegelasi ja selle lõplik järeldus on täiesti mõttetu.
tehniliselt on see üks parimaid videomänge eales, kuid samal ajal on sellel üks kõige amatöörlikumaid, teismedraamat täis lugusi.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 09.04.2025 09:06:55 vasta tsitaadiga

PC port on väga hea, jookseb hästi maxil ja näeb ka hea välja. Kuid esimesel pardil veits parem graafika.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 09:19:16 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
kui meeldis esimene, tuleks teist vältida, sellist pettumust pole ammu olnud. esimene osa ei vajanud järge, eriti veel sellist. süžee on masnedav, kiirustatud, täis ebasümpaatseid tegelasi ja selle lõplik järeldus on täiesti mõttetu.
tehniliselt on see üks parimaid videomänge eales, kuid samal ajal on sellel üks kõige amatöörlikumaid, teismedraamat täis lugusi.
Spoiler Spoiler Spoiler



Seda võiks vist nimetada ...eluks? icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.04.2025 10:56:35 vasta tsitaadiga

mu vanaemale meeldivad ka seebiooperid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 11:17:14 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
kui meeldis esimene, tuleks teist vältida, sellist pettumust pole ammu olnud. esimene osa ei vajanud järge, eriti veel sellist. süžee on masnedav, kiirustatud, täis ebasümpaatseid tegelasi ja selle lõplik järeldus on täiesti mõttetu.
tehniliselt on see üks parimaid videomänge eales, kuid samal ajal on sellel üks kõige amatöörlikumaid, teismedraamat täis lugusi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mulle meeldis esimene osa rohkem kuid ma ei ütleks, et teist tuleks vältida...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 09.04.2025 19:43:36 vasta tsitaadiga

Minu meelest päris hea mäng. Gameplay on parem kui esimesel osal. Ja mängin Grounded raskusastmega, vahepeal on ikka tükk pusimist, et edasi saada.
Stoori osas ei oska ka midagi halba öelda, pole nii hea kui esimesel osal, aga arvasingi, et nii head lugu ei pigistata enam välja. Mäng tundub parajalt pikk olema. Hetkel olen 15 tundi mänginud ja olen Ellie 2. päeva keskel.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 23:34:20 vasta tsitaadiga

No mina ei sa seda töölegi, kellelgi veel selline jama olnud?
https://www.upload.ee/image/17948860/Nimetu.jpg
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 10.04.2025 07:40:01 vasta tsitaadiga

Pidin videokaardi draivereid uuendama, et mäng käivituks. Äkki sama probleem?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2025 11:31:26 vasta tsitaadiga

valter4 kirjutas:
Pidin videokaardi draivereid uuendama, et mäng käivituks. Äkki sama probleem?


Võimalik, mainib ka seda mulle, samas mul radeon ja app ütleb ise ,et mul uusimad peal.
Kuigi nimetab mingit versiooni mida mul eraldi peale lasta mingil põhjusel ei õnnestu lasta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 10.04.2025 12:54:56 vasta tsitaadiga

Äpp millegipärast ei pakkunud viimast versiooni. Netist leiab, otsi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2025 00:56:13 vasta tsitaadiga

Ops, Sain asja tööle tõesti oli asi Draiverites. sai siin veits üle tunni toksitud ja no mega. Ma ei tea kes siin Graafika üle virises v halva mängu?
Mulle meeldivad vähesed mängud ja ma kartsin peale neid poste siin ,et asi on ära käkitud aga kaugel sellest!
Graafika on ju super, ma ei oska kül kurta, minuarust väga ilus, gameplay on tunduvalt mõnusam ja pehmem ,kui esimel osal pc peal.
Ja no lugu tundub põnev, lõpuks midagi mida jälle mängida icon_smile.gif.
Super!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2025 14:45:01 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks mängu läbi. Gameplay ise on parem kui esimeses osas - relvade käsitlemine ja karakterite animatsioonid tunduvad palju loomulikumad.
Jah, gei- ja transteemad on mängus sees. Kui kõiki maailmas vedelevaid kirju lugeda, siis leiab sealt veel mitmeid teisigi geipaare lisaks peaosalistele. Kuskil raamatupoes oli raamat, mis kirjeldas ülikooliõpilast Helgat ning kudas ainult tema "suur õde" (ühika kaaslane pmst) oskab naise kehaga ümber käia ja talle rahuldust pakkuda vms icon_smile.gif
Ei saa öelda, et tegemist oleks kirjandusliku kullavaraga, aga kesmisest videomängu süžeest on see küll igati paremini kirjutatud teos ja lõppeks võib vägagi rahul olla, et interneti hala eirates sai mäng siiski ette võetud ja läbi mängitud.

Täiesti nõus.
lightbluefox kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 19.04.2025 20:03:16 vasta tsitaadiga

minu jaoks on "fireflies" alati vastased olnud, abby on nende kambast pärit külmavereline mõrtsukas. nad tahtsid ellie tappa, et "vb" saada ravim, eelnevalt joelile valetades. selliste sotsiopaatidega ma ei saa sümpatiseerida. joeli ja ellie lugu oli ellujäämisest, teine osa on lihtsalt halvasti kirjutatud järg täiesti suvalise tegelasega kelle imal tasutalugu surutakse kõrist alla igal ettejuhtuval võimalusel.

viimati muutis rastaman 20.04.2025 00:32:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 07:03:19 vasta tsitaadiga

Esimeses osas jah kasvasid Ellie ja Joel kuidagi südame külge. Nüüd, peale PS5-t teost osa uuesti arvutil mängides tundub Abby ikkagi erilisel ebasümpaatne, alustdes ülimuskulatuursest kerest ja lõpetades tema mõttetu ja mittevajaliku armastus- või misiganeslooga, mida keegi absull näha ei tahtnud. Kahju, et Elly teda lõpus maha ei löönud 👎🏽
_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ineedausername
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2025




sõnum 27.04.2025 15:46:22 vasta tsitaadiga

Kuidas teil õnnestus see mäng osta? PC-le ei ole seda võimalik saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 16:28:28 vasta tsitaadiga

Ineedausername, pead kuskilt key saidilt ostma ja Steamis aktiveerima. Eelmisel lehel on cdkeys link olema, mis kindlalt töötab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 29.04.2025 19:57:08 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpetatud. Steami järgi kulus 40 tundi. Esimeseks läbimiseks oli Grounded raskusaste liiga raske.
Mängu gameplay mulle meeldis, stoori oli ka üsna okei. Aga kuidagi viimane kolmandik (mida rohkem lõpu poole) hakkas järjest rohkem vastukarva. Mind Abby isegi ei häirinud ja oli huvitav tema lugu ka näha, aga üleüldiselt oli kogu stoori veits ajuvaba. Ja lõpptulemus jättis kuidagi külmaks.
Üle keskmise hea mäng, aga tundub, et uuesti mängimiseks ei ole põhjust. Mängu esimest osa olen ikka mitu-mitu korda läbinud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 30.04.2025 15:02:55 vasta tsitaadiga

Rõvedalt palju gay sitta täis. Part1 dlc juba selline. Mängu struktuur on ka suht sama. Natuke mängu, palju jooksmis simuleerimist.

Stoori väga vilets ei saanud üldse tegelaste motivatioonidest aru. Arvestades millises maailmas nad elavad, kus nad iga päev inimesi tapavad ja iga inimene võib vaenlane olla.
Siis koguaeg need flashbakid kus aeglaselt kõnnid ruumis ja otsid neid kohti kus Eeed vajutada, et Eeevente vahtida, et edasi saada ja sama jälle uuesti saaks teha. Seda sitta on pea iga paari tunni tagant. Ja need dialoogid või stoori mida nad seal räägivad ei ole üldse head ega huvitavad.

Tegelased on kõik väga rõvedad. Näevad rõvedad välja ja räägivad rõvedalt. Ellie nagu hoopis teine kui esimeses pardis. Siin on nagu mingi narkarist/jotta kes pidevalt pohmellis. Okse kuulata seda mutti. Part1 oli Elli väga jutukas ja naljakas, hoopis teine isiksus. Ja part2 on ta selline downer koguaeg, ka enne Jooli mõrvamist. Jutukuse ja huumori pidi see ninasarvik vist tooma. Aga tema oli rohkem häiriv ja väga halbade naljadega. Lisaks see värd lesbo jutt koguaeg. Tähendab, nii kuidas ma aru saan. See ninasarvik oli alguses hetero ja lasi end hiinaka poolt rasestada. Ja siis mõtles ümber ja hakkas lesboks. Et seal oli isegi tseen kus see hiinakas pahandas Elliga, et too teeb tema eksiga. WTF rõve fakk see veel on... OKSE. Pärast see rõvedus seal talus, kus pidin mitu pausi tegema, et selline pask läbi saada. Siuke värd liberaalide invaliidne maailm tuleb nuukida! FAKKING OKSE!

Muidu jah käimpläi on jah hää. Liikumine on kiirem ja äkkilisem kui essas. Mõnus fiiling. Mõnusalt brutaalne kah, et saad käsi ja jalgu otsast lasta ja ohver oigab ka veel pikalt. Natuke dep, et iga vaenlane keda mahalased keegi kaugelt hõikab ta nime ala"oo ei, Kaido". Umbele nagu mingi emotsionaalne piix mängijale aga hoopis naeruväärne kui lollakalt see tehti. Sest iga inimvaenlane teeb seda. Isegi need vilemetslased. Levelid on kah lineaarsed, kuid mitu teed alati. Alguses jäi mulje, et tahavad semi openworldi teha aga õnneks mitte.

Stoori lollusest veel nii palju, et mis teema selle shehulk-iga oli. Terve elu või enamus elust selles sõjaväebaasis elatud. Palju sõpru seal, kes kõik talle respekti avaldasid ja vist oli tal kõrgem ränk kah. Osad nendest olid nõus temaga pool riiki läbi käima, et seda ühte tüüpi tappa. Baas oli ka nagu linnriik kõigest palju. Seal oli tal kodu, relvi, toitu, loomi, võimsad autod ja palju kütust. Ja kõige tähtsam TURVALINE oli kah. Ja siis mingist hetkest saadab kõik pikalt ja sõdib oma sõdurfriendide vastu, sest kaks hiinakat teda muuseas päästsid. Mis oli rohkem nagu väga ei tahtnud kah teda päästa. Lisaks need hiinakad olid sellest metslaste klännist, mis on tema põhivaenlane. Mida shehulk pärast igat võitlust nendega, kommenteeris: "Kuradi scars. Ma tapan kõik scarsid". Lõpuks laseb oma kindrali maha, et seda transhiinapeded kaitsta. Ma ütlen need konfliktid ja motivatsioonid on tühjast pastakast välja imetud. Minu jaoks see kõik made no sense ja kogu stoori lõpuks ei viinud mitte kuhugi. Mitte midagi ei saavutatud lõpuks. Elli terve mäng: "oo ma tapan selle lita selle eest mida ta Jooliga tegi". Ja siis kui võimalus kättemaksuks käes, ta laseb tal minna.

Veel ajuinvaliidne on, et mõlemal pool on rasemutt kaasas. Kes seda äktsionid kaasa teeb. Ala ronib katustel ja hüppab kõrgelt alla. Mingi 8dal kuul juba, et suur küngas juba ees. Ja sellega ronib betoon seina otsa, kus kõhupunn läbi seinanurga clipib. IDIOOTNE sitt tegijate poolt! Aint, et pärast shokk effekti tekitada. Kõik on nii labaselt tehtud siin.

Lõpu cut Jooliga oli hea. Kus Elli vihaselt karjub ta peale, et miks sa mind päästsid seal haiglas. Minu elu on nüüd nii mõttetu. Viidates sellele, et lesbo on. ahahahahaah täpselt seda need homod ongi, mõttetud. Ja sellises post apokalüptilises maailmas neid ükski kommuun ega grupeering ei taluks.

Praegu olen teise ringi alguses ja raske on seda uuesti läbi teha. Sest vähemalt 50% mängust on timewasting filleriga, millel zero replayability. Tahaks väga osad kohad uuesti teha eriti see haigla boss fight. Üks parimaid boss fighte üle pika aja. See mäng vajab modi, mis selle jama kõik skippida laseb. Sest paljud on QTE-dega solgitud ja seda ei lasta skippida.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2025 13:32:10 vasta tsitaadiga

Mäng läbi ja ülikõva midagi nii head ei ole ammu mänignud.
Pole kahtlustki enne part 3 tulekut mis loodetavasti tuleb, tuleb esimene ja teine uuesti läbi teha icon_smile.gif
Supet 10/10 nest!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 05:37:20 vasta tsitaadiga

Päris palju emotsioone.... icon_biggrin.gif aga suures osas sinuga nõus. Pealse PS5 ja PC peal läbimängimist kolmandaks korraks läbimängimiseks käsi enam ei tõuse. Pluss see f****g seriaal... see TÜ******UD seriaal... munapea "Ellie" icon_sad.gif Selline tunne, et Sweet Baby INC on nüüd ka TV-sse lastud.... ilge okse. Igasugune LGBT teema on mängudes permanentne punane tuli - TLOU2 neelasin alla, kuna graafika ja esimese poole stori päris hea, aga räägime nüüd Veilguardist ka icon_biggrin.gif pulling a Bharv icon_eek.gif okse.gif


ahvilõust kirjutas:
Rõvedalt palju gay sitta täis. Part1 dlc juba selline. Mängu struktuur on ka suht sama. Natuke mängu, palju jooksmis simuleerimist.

Stoori väga vilets ei saanud üldse tegelaste motivatioonidest aru. Arvestades millises maailmas nad elavad, kus nad iga päev inimesi tapavad ja iga inimene võib vaenlane olla.
Siis koguaeg need flashbakid kus aeglaselt kõnnid ruumis ja otsid neid kohti kus Eeed vajutada, et Eeevente vahtida, et edasi saada ja sama jälle uuesti saaks teha. Seda sitta on pea iga paari tunni tagant. Ja need dialoogid või stoori mida nad seal räägivad ei ole üldse head ega huvitavad.

Tegelased on kõik väga rõvedad. Näevad rõvedad välja ja räägivad rõvedalt. Ellie nagu hoopis teine kui esimeses pardis. Siin on nagu mingi narkarist/jotta kes pidevalt pohmellis. Okse kuulata seda mutti. Part1 oli Elli väga jutukas ja naljakas, hoopis teine isiksus. Ja part2 on ta selline downer koguaeg, ka enne Jooli mõrvamist. Jutukuse ja huumori pidi see ninasarvik vist tooma. Aga tema oli rohkem häiriv ja väga halbade naljadega. Lisaks see värd lesbo jutt koguaeg. Tähendab, nii kuidas ma aru saan. See ninasarvik oli alguses hetero ja lasi end hiinaka poolt rasestada. Ja siis mõtles ümber ja hakkas lesboks. Et seal oli isegi tseen kus see hiinakas pahandas Elliga, et too teeb tema eksiga. WTF rõve fakk see veel on... OKSE. Pärast see rõvedus seal talus, kus pidin mitu pausi tegema, et selline pask läbi saada. Siuke värd liberaalide invaliidne maailm tuleb nuukida! FAKKING OKSE!

Muidu jah käimpläi on jah hää. Liikumine on kiirem ja äkkilisem kui essas. Mõnus fiiling. Mõnusalt brutaalne kah, et saad käsi ja jalgu otsast lasta ja ohver oigab ka veel pikalt. Natuke dep, et iga vaenlane keda mahalased keegi kaugelt hõikab ta nime ala"oo ei, Kaido". Umbele nagu mingi emotsionaalne <b>piix</b> mängijale aga hoopis naeruväärne kui lollakalt see tehti. Sest iga inimvaenlane teeb seda. Isegi need vilemetslased. Levelid on kah lineaarsed, kuid mitu teed alati. Alguses jäi mulje, et tahavad semi openworldi teha aga õnneks mitte.

Stoori lollusest veel nii palju, et mis teema selle shehulk-iga oli. Terve elu või enamus elust selles sõjaväebaasis elatud. Palju sõpru seal, kes kõik talle respekti avaldasid ja vist oli tal kõrgem ränk kah. Osad nendest olid nõus temaga pool riiki läbi käima, et seda ühte tüüpi tappa. Baas oli ka nagu linnriik kõigest palju. Seal oli tal kodu, relvi, toitu, loomi, võimsad autod ja palju kütust. Ja kõige tähtsam TURVALINE oli kah. Ja siis mingist hetkest saadab kõik pikalt ja sõdib oma sõdurfriendide vastu, sest kaks hiinakat teda muuseas päästsid. Mis oli rohkem nagu väga ei tahtnud kah teda päästa. Lisaks need hiinakad olid sellest metslaste klännist, mis on tema põhivaenlane. Mida shehulk pärast igat võitlust nendega, kommenteeris: "Kuradi scars. Ma tapan kõik scarsid". Lõpuks laseb oma kindrali maha, et seda transhiinapeded kaitsta. Ma ütlen need konfliktid ja motivatsioonid on tühjast pastakast välja imetud. Minu jaoks see kõik made no sense ja kogu stoori lõpuks ei viinud mitte kuhugi. Mitte midagi ei saavutatud lõpuks. Elli terve mäng: "oo ma tapan selle lita selle eest mida ta Jooliga tegi". Ja siis kui võimalus kättemaksuks käes, ta laseb tal minna.

Veel ajuinvaliidne on, et mõlemal pool on rasemutt kaasas. Kes seda äktsionid kaasa teeb. Ala ronib katustel ja hüppab kõrgelt alla. Mingi 8dal kuul juba, et suur küngas juba ees. Ja sellega ronib betoon seina otsa, kus kõhupunn läbi seinanurga clipib. IDIOOTNE sitt tegijate poolt! Aint, et pärast shokk effekti tekitada. Kõik on nii labaselt tehtud siin.

Lõpu cut Jooliga oli hea. Kus Elli vihaselt karjub ta peale, et miks sa mind päästsid seal haiglas. Minu elu on nüüd nii mõttetu. Viidates sellele, et lesbo on. ahahahahaah täpselt seda need homod ongi, mõttetud. Ja sellises post apokalüptilises maailmas neid ükski kommuun ega grupeering ei taluks.

Praegu olen teise ringi alguses ja raske on seda uuesti läbi teha. Sest vähemalt 50% mängust on timewasting filleriga, millel zero replayability. Tahaks väga osad kohad uuesti teha eriti see haigla boss fight. Üks parimaid boss fighte üle pika aja. See mäng vajab modi, mis selle jama kõik skippida laseb. Sest paljud on QTE-dega solgitud ja seda ei lasta skippida.

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.03.2026 21:15:24 vasta tsitaadiga

https://www.loaded.com/the-last-of-us-part-ii-remastered-pc-steam


oskab keegi öelda et miks ta näitab siin et Cannot activate in Estonia ? siin keegi vist ostis just sellelt lehelt mängu välja tuleku aegu ja kas töötas siis ? kuna sony vist võttis selle regiooni piirangu ka teistelt oma toodangu mängudelt maha ? steamist ostes ta ei näita seal küll mingi piirangut ? kui mäng välja tuli mäletan et siis ta ei lasknud üldse seda mängu osta punane regiooni piirangu kiri oli peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 28.03.2026 21:54:19 vasta tsitaadiga

Mina ostsin sealt, oli ka kiri, et Cannot activate in Estonia, aga ikkagi sai ja tol ajal polnud Steamist võimalik osta.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.03.2026 22:14:47 vasta tsitaadiga

valter4, Selge. Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Last of Us Part II
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.