Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2025 09:09:31 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609655585/usa-s-ja-teistes-riikides-toimus-ule-tuhande-trumpi-vastase-meeleavalduse
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 06.04.2025 12:28:25 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120368629/elon-musk-esines-ootamatu-uleskutsega-kaotame-tollimaksud-euroopaga

tsitaat:
Muski esines avaldusega vaid mõni päev pärast seda, kui Trump kehtestas Euroopa Liidule karmid imporditariifid, mis viisid maailma finantsturud vabalangusesse.


Tesla aktsia sai kõva paugu ning Musk peab ikkagi mõtlema enda heaolu peale ka. Samas on need 2 vägagi seotud omavahel, ehk on jällegi plaan, kuidas tariifidest taganeda nii, et oleks neile kasulik ja säilitaks näo oma valija ees.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2025 12:41:11 vasta tsitaadiga

Korraks ongi väike tagasilöök aga varsti oleme kõik verry rich.. või ei tahagi enam?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 06.04.2025 12:52:43 vasta tsitaadiga

Samas majanduse kuldreegel olevat, kus iga mõõna peale pidavat kasv tulema. Ka Trump võib olla mittevähem poliittehnoloog kui meite kollektiivsed ajud parteide näol, kus valusad ja ebapopulaarsed asjad tuleb valitsusvastutuse esimesel aastal-paaril ära teha icon_smile.gif
Kui pärast kannatusi hakkab kõik paika loksuma, sõlmitakse riikide vahel uusi tolle leevendavaid kaubanduslepinguid - saab edu raporteerida, ka aktsiahinna kohta on mõned investorid korrutanud "rahu ainult rahu", kus sajad miljardid aktsiakahjumit võib täita küll uudispealkirju aga see on suure tõenäosusega ajutine ning mõned näevad aktsiapõhjas võimalust odavalt oma portfelli täiendada.
Aktsia börsihind ei mõõda niivõrd reaalväärtus, kuivõrd spekultatiivset usku, kui Tesla aktsia langeb, on neil reaalväärtus ehk tehased, insenerid jm kõik endiselt sama, kui oli ka kõrge aktisahinna puhul. Selles võtmes börsiettevõtted üritavad reaalväärtuse kõrval ettevõtet kasvatada ka manipulatiivse ja spekulatiivse börsiskeemi abil, sama skeemiga saab ka kahjumit tekitada.

Ei imestaks kui Trumpi poliitikate positiivsed uudised seisvad alles ees - mees on globaalses mastaabis kaubandussõja püsti pannud ja nagu sõdade puhul tavaks piisab tihti positiivsuseks pelgalt sõja lõpu uudisest icon_lol.gif

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2025 16:24:52 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120368642/trumpi-tariifide-maarad-sarnanevad-hammastavalt-tehisintellekti-arvutustega
Ameeriga keenjus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 06.04.2025 16:34:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei imestaks kui Trumpi poliitikate positiivsed uudised seisvad alles ees - mees on globaalses mastaabis kaubandussõja püsti pannud ja nagu sõdade puhul tavaks piisab tihti positiivsuseks pelgalt sõja lõpu uudisest


Vägagi tõenäoliselt see nii ka läheb. Trump ei lähe ajalukku presidendina, kes tõi majandusele surutise ja lasi kogu aktsiaturu põhja. Proovin ise ka dca'da praegu allasuunas, homne ennustatav analoogia 87a krahhiga saab muidugi põnev olema.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 06.04.2025 17:41:06 vasta tsitaadiga

Kuskilt jäi silma kirjutis oranži mehikese düsleksiast. Pikkade tekstide lugemine pidavat olema vaevaline.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2025 22:58:52 vasta tsitaadiga

Ma olen oma elus üle elanud vähemalt kolm globaalset kriisi ja lisaks veel 3 lokaalset. Ja kõigi kohta on analüütikut öelnud sama asja - ükski kriis pole olnud ühegi eelnevaga üldse sarnane. Tegelikult öeldakse seda kõikide majanduskriiside kohta. Selle hetke moraal on, et tehisaru ei suuda midagi sellist absoluutselt ennustada ega ka hallata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 16:10:54 vasta tsitaadiga


Link

clown.gif

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 19:49:36 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Aasta tagasi poleks küll osanud ette näha, et Trump niivõrd venesõbralik on. Aga noh, näitab selgelt ära, et need eestlased, kes Trumpi pooldavad, on peast soodad, Eestile on ta selgelt halb president.


Ta tegi neli aastat võimul olles absoluutselt kõike seda mida mutin käskis, kiites teda igal võimalusel. Alati ja kõiges andis igasuguse põhjuseta alla.

Mis mõttes "poleks osanud ette näha?".

https://www.politico.eu/article/donald-trump-vladimir-putin-volodymyr-zelenskyy-united-states-russia-policy/
https://edition.cnn.com/2019/11/17/politics/trump-soft-on-russia/index.html

Edit: võimas võitmine usa majanduses käib suure hooga. Kõige parem. Parim.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 20:00:59 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Aasta tagasi poleks küll osanud ette näha, et Trump niivõrd venesõbralik on. Aga noh, näitab selgelt ära, et need eestlased, kes Trumpi pooldavad, on peast soodad, Eestile on ta selgelt halb president.


Ta tegi neli aastat võimul olles absoluutselt kõike seda mida mutin käskis, kiites teda igal võimalusel. Alati ja kõiges andis igasuguse põhjuseta alla.

Mis mõttes "poleks osanud ette näha?".

https://www.politico.eu/article/donald-trump-vladimir-putin-volodymyr-zelenskyy-united-states-russia-policy/
https://edition.cnn.com/2019/11/17/politics/trump-soft-on-russia/index.html

Edit: võimas võitmine usa majanduses käib suure hooga. Kõige parem. Parim.
Mina seda ette ei näinud, jah. Pole võrreldavad Trumpi ametiajad.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 20:02:14 vasta tsitaadiga

Ta ei ole mitte kunagi teinud ühtegi liigutust mis mutini ja tiblade elu keerulisemaks teeks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2025 20:53:23 vasta tsitaadiga

Solaariumi mees lubas hiinale veel 50% takse otsa lükqta kui nad vastuseks saanud tollimaksudest ei loobu.. icon_lol.gif
Ping-pongi mängimine varsti 1000%ga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.04.2025 21:27:30 vasta tsitaadiga

Sky's the limit icon_cool.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 21:52:32 vasta tsitaadiga

Kui see kollane beebi üks hetk rinnale patsutab, et euroopa äratamine oligi eesmärk juu.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 21:52:40 vasta tsitaadiga

Nii palju võitmist et kõik väsivad võitmisest ära!
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 22:26:10 vasta tsitaadiga

Ah pangu kohe miljon protsenti ära. icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 22:55:08 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ah pangu kohe miljon protsenti ära. icon_lol.gif

Apple järelturg tänab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2025 23:32:51 vasta tsitaadiga

Venkud pidid väga ärevil olema, nafta kukub kolinal icon_lol.gif Nende üks põhiline tuluallikas tule all
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.04.2025 00:00:47 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mina seda ette ei näinud, jah. Pole võrreldavad Trumpi ametiajad.


See tema esimene ametiaeg oli pigem foreplay sellele mis juhtuma hakkab. Harjutas diktaatoriks olemist. Nagu tema kolleegid putin-kim-xi-erdogan-modi. Ma üldse ei imestaks, kui ta ka kolmanda ametiaja saab. Ja siis veel neljanda. Ning siis lohistatakse mingil hetkel lafettil Arlingtoni.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 08.04.2025 08:39:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma üldse ei imestaks, kui ta ka kolmanda ametiaja saab. Ja siis veel neljanda.


Kui majandus 3a pärast õitseb ning ameerika on greit agenn, siis võib kõik olla. Praeguse seisuga seda ei juhtuks.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.04.2025 09:29:54 vasta tsitaadiga

Pean Donaldi ees vabandama...ei olegi solaariumimees...
https://www.facebook.com/share/v/163xzNrwb2/?mibextid=wwXIfr

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.04.2025 09:59:35 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
See tema esimene ametiaeg oli pigem foreplay sellele mis juhtuma hakkab.
Esindajate koja üle kontrolli puudumine pani toona mingigi piiraja peale. Seda takistust enam pole ja mehel on vaba voli ja vaid oma fantaasia on piiriks. Nähes mis idioote vabariiklased lasid tal ametisse määrata sai selgeks, et mingit mõistuse häält sealt leerist seekord ei tule.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 11:07:24 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
degrass kirjutas:
See tema esimene ametiaeg oli pigem foreplay sellele mis juhtuma hakkab.
Esindajate koja üle kontrolli puudumine pani toona mingigi piiraja peale. Seda takistust enam pole ja mehel on vaba voli ja vaid oma fantaasia on piiriks. Nähes mis idioote vabariiklased lasid tal ametisse määrata sai selgeks, et mingit mõistuse häält sealt leerist seekord ei tule.

See kontroll võib üsna kiiresti ära kaduda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 12:24:32 vasta tsitaadiga

Esimese termini ajal oli ka GOP kontroll mõlema koja üle jaanuar 2017 kuni jaanuar 2019

Varasemalt 20. sajandil nt demid omasid mõlema koju üle kontrolli järjest 26 aastat 1933-1959 ja vaid maja üle lausa 40 aastat jutti 1955-1995
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.04.2025 12:31:54 vasta tsitaadiga

Ka seekord võivad vahevalimised asja uppi lüüa. Samas see poolteist aastat on pikk aeg, nähes kui produktiivne Trump on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 18:05:31 vasta tsitaadiga

link :: Musk spars with White House advisor Peter Navarro: ‘Dumber than a sack of bricks’

tsitaat:
SpaceX and Tesla CEO Elon Musk sparred on social media Tuesday with White House Senior Counselor Peter Navarro, after Navarro said in an interview Monday that Tesla was a car "assembler" rather than a manufacturer.



https://arileht.delfi.ee/artikkel/120369237/elon-musk-poordus-otse-trumpi-poole-et-peatada-uued-laiaulatuslikud-tollitariifid
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 18:49:14 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ta ei ole mitte kunagi teinud ühtegi liigutust mis mutini ja tiblade elu keerulisemaks teeks.


CnZ kirjutas:
Venkud pidid väga ärevil olema, nafta kukub kolinal icon_lol.gif Nende üks põhiline tuluallikas tule all


Tundub et üks asi vähemalt on...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 20:11:19 vasta tsitaadiga

Kuidas see tiblade vastu suunatud on kui ta kogu maailma majandust lammutab? Teistel sama s*tt siis ju jälle tiblade vaatest puhas võit.

Seda et tiblastan röövlite peetav bensiinijaam on teavad kõik nagunii.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 20:53:24 vasta tsitaadiga

Irw icon_lol.gif
https://majandus.postimees.ee/8226392/trump-virutab-taie-rauaga-hiina-kaupadele-kehtestati-tollimaks-104-protsenti

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 21:27:16 vasta tsitaadiga

Mitte keegi pole mitte kunagi USA tarbijatele tühjast kohast ja igasuguse seoseta reaalsusele selliseid makse kehtestanud. USA tarbijaid ootavad tühjad letid ja kordades kallim kaup.

Vaesed punased osariigid peavad veel rohkem tugevama majandusega siniste toetustest elama või siis ootame selle püssirohutünni vastu taevast lendamist.

Grokiga tehtud majandusmudel kohtub reaalsusega.

(hiina ei maksa neid makse, USA tarbija, kes tahab neid tooteid mis tarneahela ühes osas sealt/mujalt pärit on, maksab föderaalvalitsusele)


viimati muutis anubis 08.04.2025 21:30:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 21:28:30 vasta tsitaadiga

Meil ollakse siin kurjad, kui tuleb 5-15% tollimaksu tasuda teatud kaubagruppidelt icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 21:28:31 vasta tsitaadiga

Jääb üle ainult loota, et see üritus lõpeb võimalikult, lausa väljakannatamatult halvasti nende kohaliku valija jaoks.

Sest kui ei peaks lõppema, siis saab seda stabiilset geeniust veel kaua, kaua kannatada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 21:31:35 vasta tsitaadiga

Kui mässavatelt lollidelt relvad ära võtta ja kõik kes liiga palju suud pruugivad kuskile välja saata (kõik on ju pagulased, v.a. protsendijagu põliselanikke) siis saab lollikarja rahulikult lüpsta.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 21:32:48 vasta tsitaadiga

Eks mingi väikse kokkuleppega lõpuks see laheneb. Ja teades kui ebaratsionaalsed moodustised on börsid, siis need panevad selle peale kohe üles tagasi ja kõik rahul trumpiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2025 21:33:22 vasta tsitaadiga

Vaatame, kui hea diilimeister Trump on.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 00:20:05 vasta tsitaadiga

Ta on ennast tõestanud kui sisuliselt kõige s*tem diilimeister maailma ajaloos kellele on mingigi otsustusõigus antud.

edit: https://trumpgolftrack.com/ vähemalt midagi on kindel, see tüüp käib halba golfi mängimas
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.04.2025 10:49:54 vasta tsitaadiga

Seeriast Losers and Suckers
Arrival

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 12:06:02 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/australia-news/2025/apr/09/donald-trump-flags-major-tariff-on-pharmaceuticals-as-us-senator-criticises-whack-on-australia

Nii palju võitmist! Kõige paljum! Parim võitmine!
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.04.2025 15:27:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Irw icon_lol.gif
https://majandus.postimees.ee/8226392/trump-virutab-taie-rauaga-hiina-kaupadele-kehtestati-tollimaks-104-protsenti

Homme oodata juba 200%.....
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120369436/vastulook-hiina-kehtestab-usa-kaupadele-84-protsendise-tollimaksu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.04.2025 16:09:42 vasta tsitaadiga

Trump kasutab ära senist olukorda, kus teistel on USA'd vaja. Huvitav, mis on Donny plaan-B olukorraks, kuis keegi ei ole nõus temaga maha istuma ja temale sobivate tingimustega nõustuma, ehk, kui USA isoleerib ennast muust maailmast enda kehtestatud tollide kaudud?
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.04.2025 16:27:55 vasta tsitaadiga

milleks sellised teoreetilised mõttemõlgutused, on ju selgelt öeldud et
tsitaat:
“I’m telling you, these countries are calling us up, kissing my ass. They are dying to make a deal. ‘Please, please, Sir, make a deal. I’ll do anything. I’ll do anything, sir.”
/s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.04.2025 16:47:02 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Huvitav, mis on Donny plaan-B olukorraks, kuis keegi ei ole nõus temaga maha istuma ja temale sobivate tingimustega nõustuma
Täna-homme peaks teada saama:
China slaps 84% retaliatory tariffs on U.S. goods in response to Trump

Edit. ERRis ka uudis üleval.
Hiina kehtestab USA impordile 84-protsendilise tollimaksu
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 16:47:17 vasta tsitaadiga

(mis kasu on mahaistumisest kui tal järgmisel päeval järgmine geniaalne, kõigi eelnevate kokkulepetega absoluutselt vastuollu minev, plaan pähe tuleb?)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 16:51:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:



tsitaat:
Trump administration official calls on US president to impose 500% tariffs on China.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 16:57:35 vasta tsitaadiga

Paneks siis 1000% ära juba. Või lihtsalt bänni hinna kaupadele.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.04.2025 16:59:35 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
milleks sellised teoreetilised mõttemõlgutused, on ju selgelt öeldud et
tsitaat:
“I’m telling you, these countries are calling us up, kissing my ass. They are dying to make a deal. ‘Please, please, Sir, make a deal. I’ll do anything. I’ll do anything, sir.”
/s


Provotseeri, Eskaleeri, Improviseeri

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.04.2025 17:14:36 vasta tsitaadiga

Oma firmasid on Trump 6 korda pankrotti ajanud. Nüüd siis aeg riik kokku jooksutada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 17:19:30 vasta tsitaadiga

Play stupid games.. usa ükshetk avastab et ok mürasime veits, aitab kah, hiina ei pruugi tolle kohe maha lasta.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2025 18:40:38 vasta tsitaadiga

Mis kaubalaevade ja cargolennufirmade aktsiad teevad? icon_razz.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Trumpi ja USA sise- ja välispoliiika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.