Mis mux kaob? Kaovad muxi kaupa. Kuskil liites mis on õue jäetud, on vesi vahel ja mux6 / 7 sumbub sinna. Telekal automaatne kanaliuuensus maha. Kaabel on must või valge? Kui õues on valge kaabel mis tuppa käib, tuleb vahetada. Korra olin rikkel kus vesi õnneks mingisse suvavõimendisse imbus mitte telekasse. Sellel ajal kui kaablivahetust ette valmistasin, jooksis kaablisy pool klaasi vett välja.
Võtsin automaatse kanaliuuenduse maha eile ja täna igatahes olid kõik kanalid alles. Jälgin olukorda, ehk oligi asi selles. Aitäh
Täna tahtis elamuse äpp android tv's kaks korda sisselogimist saada paari tunni jooksul. Ei tea, mis neil seal toimub...?
Mul on üks utiliseerimisele antud Elisa Premium boks, isegi kui tahaksin Elisa teenusega sisse logida, ei saagi kuna teenusega liitunud boksi omanik on teenuse lõpetanud.
Käivitumisel ütleb jätka teenuseta, play poes Elamus äppi installides "rakendust ei saa installida"
Lahendus on TeliaTV või Go3, toimivad
On ikka hea Elamuse box.
laurx, Tänud, proovib ära kui "maja põlema läheb".
PS, hokilitrid kasutaks eesmärgipäraselt hokiväljakul. Premium (kandliline) boks on täiesti tarbitav tavalise Android TV boksina kui Projectivityga üle käia, nobe karp.
Täna tahtis elamuse äpp android tv's kaks korda sisselogimist saada paari tunni jooksul. Ei tea, mis neil seal toimub...?
Maadlen ka juba mitu päeva. Nii digiboks kui TV äpp annavad ühtelugu teada, et "puudub teenus" ja muud sarnased veateated ja teenustõrked. Täiesti hullumaja! Marru ajab, et pole ka mingit (normaalset) klienditeenindust, kuhu häda korral pöörduda.
Just vaatasin üle Telia TV paketid, et kas kannatab teenusepakkujat vahetada. Seal ka jõhker ahvi-äri, sest normaalse kanalite valikuga ja hinnaga paketis puudub järelvaatamisvõimalus!
Norbert, Ma ei tahaks vahele segada, aga Telia pakettides on järelvaatamise funktsioon pakettidele lisaks tellitav, mitte sunnimaselt peale pandud. On veel tv teenuse tarbijaid kes ei soovi järelvaatamise eest maksta.
Õnneks on sul võimalus proovida kõiki TV pakkujaid sest sa ilmselt ei ole seotud püsivate seadmete järelmaksudega?
Elisa puhul saab valida, kas tahad järelvaatamisega paketti või ilma.
Vahe on selles, et Elisal on 30 järelvaatamisega kanalit 13€ ja Telial 25 kanalit + järelvaatamine 15€ _________________ Müüa igasugu asju
Elisa puhul saab valida, kas tahad järelvaatamisega paketti või ilma.
Vahe on selles, et Elisal on 30 järelvaatamisega kanalit 13€ ja Telial 25 kanalit + järelvaatamine 15€
KonTrollisin korra üle, Telia minipakett koos 0€ noppekanalitega sisaldab 35 kanalit ilma järelvaatamiseta. 8€
Täna on see kõige soodsam tv teenus peale DVB-T2 0€ rahvusringhäälingu kanalite valikust.
Palju maksab Elisa Elamus ilma järelvaatamiseta pakett?
Elisa puhul saab valida, kas tahad järelvaatamisega paketti või ilma.
Vahe on selles, et Elisal on 30 järelvaatamisega kanalit 13€ ja Telial 25 kanalit + järelvaatamine 15€
KonTrollisin korra üle, Telia minipakett koos 0€ noppekanalitega sisaldab 35 kanalit ilma järelvaatamiseta. 8€
Täna on see kõige soodsam tv teenus peale DVB-T2 0€ rahvusringhäälingu kanalite valikust.
Elisa maksab ka tavahinnaga 8€.
GO3 saab praegu 8€ eest ainult 4 filmikanalit. Kel vana soodushinnaga pakett, see saab odavalt. Mul TV+filmid lausa 6€.
Telia Mini juures ma näen kahte tasuta noppekanalit (ETV-d on põhi 25 hulgas) ja need on samad, mis vabalevis. _________________ Müüa igasugu asju
Elisa maksab ka tavahinnaga 8€.
GO3 saab praegu 8€ eest ainult 4 filmikanalit. Kel vana soodushinnaga pakett, see saab odavalt. Mul TV+filmid lausa 6€.
Telia Mini juures ma näen kahte tasuta noppekanalit (ETV-d on põhi 25 hulgas) ja need on samad, mis vabalevis.
Elisa puhul saab valida, kas tahad järelvaatamisega paketti või ilma.
Vahe on selles, et Elisal on 30 järelvaatamisega kanalit 13€ ja Telial 25 kanalit + järelvaatamine 15€
KonTrollisin korra üle, Telia minipakett koos 0€ noppekanalitega sisaldab 35 kanalit ilma järelvaatamiseta.
Telia Mini koos tasuta noppekanalitega peaks olema 36 kanalit. Mul on lisaks tellitud Nat Geo Wild (50 senti) ja salvestamine, kokku 37 kanalit.
Sul endal või leiad kodulehelt ka sellise pakkumise?
Näen, et kodulehel on 14 ja 30 päeva saab tasuta proovida.
Kust te Telia Minil nii palju tasuta noppekanaleid leiate? Mul näitab ainult kahte, aga võib-olla on see sellepärast, et paketivahetus Standard->Mini on pooleli. _________________ Müüa igasugu asju
Üsna mõttetud kanalid, viimasel ajal olen nendest ainult Alo-tv'd natuke vaadanud. Tasuta lisakanalid on Alo-tv, Euronews Rus, Life-tv, TBN Baltia, Bloomberg TV, Current Time, Taevas TV7, Deutsche Welle, Ukraina 24, Orsent TV, TVN.
Tere,
Kirjutasin kunagi a. 2021 äpile "Elisa Elamus (Android TV)" sellise arvustuse:
Philips TPM191E, Android 9.0, Äpi versioon 1.38 ETV ja ETV2 kanalitel puuduvad eesti keelsed subtiitrid, kuigi üldseadetes Eesti esimeseks eelistuseks seatud nii heli kui subtiitritele. Samuti on kanalikohasele eesti keel seatud. Teistel kanalitel, mida vaatan, on subtiitrid olemas. Vist oli ka Fox-iga mingi probleem, täpselt ei mäleta, kuna ei vaata seda kanalit. Kas see võib olla mingi TV ja äpi halb kombinatsioon? Telefoni rakenduses on samal ajal kõik subtiitrid olemas. Millised oleks lahendused?
Paar aastat tagasi võtsin prooviks jälle Elamuse aga mitte essugi ei olnud muutunud. Enam ei taha prooviks võtta, kuna sellest lahti saamine oli üks igavene keberniit - veebi kaudu ei saanud, tuli esinduses järjekorras seista ja teenindajale seletada, et äkki ma ikka ise ei olegi kaamel.
Teler vahepeal uuenenud Android 11-le ja samuti on äpi versiooni kõvasti edasi kerinud.
Kas foorumis on kedagi, kes kinnitab, et Philipsi teleris nüüd supakad töötavad ETV kanalitel?
ETV ja ETV2 saadavad subtiitrid eraldi streamine nagu saatma peaks. Teised Eesti kanalid kõrvetavad sisse.
Mingi ikaldus on sul telekaga siis kui see ei suuda kuidagi õiget subtiitri tracki võtta.
Ei ole ainult minul ikaldus, vähemalt kahte Philipsi omaniku tagasisidet olen äpil näinud sama teemaga ja vist oli ühel Sony-i ka, kui täpselt mäletan.
Kas kuidagi käsitsi mingi valiku alt ei õnnestu üldse neid subtiitreid näitama sundida?
LG-ga nagu pole probleemi, aga see on muidugi WebOS mitte Android. Elisa enda digiboxiga ka probleemi pole.
Mäletan nagu, et ainult mingi vaegkuulaja/nägija valik andis mingisuguse muutuse. Aga mis seal täpselt oli... vist luges peale.
Mitte ühtegi keele kombinatsiooni ei õnnestunud kätte saada. Eetrist kõik toimis muidugi.
Edit:
viimati muutis Urki1234 28.03.2025 13:54:53, muudetud 1 kord
ETV-l on see vaegkuulja valik ka subtiitrites, aga need on üsna tüütud kuna on isegi eestikeelsetel saadetel ja koos liigse infoga.
Roboti monotoonse häälega peale lugemine on ka, aga see on helitrack ju.
Mina ühendaks telerile kasvõi ainult testiks anenni sappa ja prooviks, kas eetrist tuleva signaaliga saad subtiitrid kätte.
Saad teada, kas jukerdab teler või äpp.
Edit: just nägin, et proovisid eetrisignaaliga. Järgnev jääb ikka kehtima.
Kuigi tegelikult ei näe ma üldse mingit põhjust, miks ETV-de vaatamiseks mingi ***alisa äppi peaks pruukima.
Pane siis juba ERR-i enda äpp.
Ei ole ainult minul ikaldus, vähemalt kahte Philipsi omaniku tagasisidet olen äpil näinud sama teemaga ja vist oli ühel Sony-i ka, kui täpselt mäletan.
Edit: Telial ei ole seda probleemi kunagi olnud.
See mure oli jah osadel android 9 TV OS telekatel. Aga minu arust lõpetas elisa üldse Android 9 toe (subtiitrite jama pärast) ja uuemates versioonides peaks subtiitrid olemas olema küll.
Tere,
Kirjutasin kunagi a. 2021 äpile "Elisa Elamus (Android TV)" sellise arvustuse:
Philips TPM191E, Android 9.0, Äpi versioon 1.38 ETV ja ETV2 kanalitel puuduvad eesti keelsed subtiitrid, kuigi üldseadetes Eesti esimeseks eelistuseks seatud nii heli kui subtiitritele. Samuti on kanalikohasele eesti keel seatud. Teistel kanalitel, mida vaatan, on subtiitrid olemas. Vist oli ka Fox-iga mingi probleem, täpselt ei mäleta, kuna ei vaata seda kanalit. Kas see võib olla mingi TV ja äpi halb kombinatsioon? Telefoni rakenduses on samal ajal kõik subtiitrid olemas. Millised oleks lahendused?
Paar aastat tagasi võtsin prooviks jälle Elamuse aga mitte essugi ei olnud muutunud. Enam ei taha prooviks võtta, kuna sellest lahti saamine oli üks igavene keberniit - veebi kaudu ei saanud, tuli esinduses järjekorras seista ja teenindajale seletada, et äkki ma ikka ise ei olegi kaamel.
Teler vahepeal uuenenud Android 11-le ja samuti on äpi versiooni kõvasti edasi kerinud.
Kas foorumis on kedagi, kes kinnitab, et Philipsi teleris nüüd supakad töötavad ETV kanalitel?
pead ei anna aga proovi seda... philipsi telku puldist subtiitrid ja off valik- maakodu telkus oli ka sellega jama ja töötas supakad ilmusid nagu võluväel
see probleem on pigem philipsi jama...etv ja etv2-l
hiina (funai) käkerdisel on läbi aja see jauram olnud ernevate mudelitega. parim oli tälge (subtiitrid sisse) mis nende keeles tähendas vist, et subtiitrid peidetakse teleka sisse nii ära, et neid näha pole. mõned suudavad ka seadistamisel teha mingi riik / regioon " = suvaline mille peale hiljem sisu ennast kuidagi paidaldada ei mõista. varased xiaomid ei teadnud eestist midagi.. ja droide nende peal na ka nagu kirjusid koeri, ongi teema, et ei tule see, ega too. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
hiina (funai) käkerdisel on läbi aja see jauram olnud ernevate mudelitega. parim oli tälge (subtiitrid sisse) mis nende keeles tähendas vist, et subtiitrid peidetakse teleka sisse nii ära, et neid näha pole. mõned suudavad ka seadistamisel teha mingi riik / regioon " = suvaline mille peale hiljem sisu ennast kuidagi paidaldada ei mõista. varased xiaomid ei teadnud eestist midagi.. ja droide nende peal na ka nagu kirjusid koeri, ongi teema, et ei tule see, ega too.
Seda supaka sisse/välja TV-st tasuks ehk katsetada aga kas kellelgi on aimu - oskab soovitada kuidas seda teha nii, et ei peaks seda "Elajast" omale tellima?
Ei ole hetkel ühtegi head tuttavat, kelle kontoga saaks proovida.
hiina (funai) käkerdisel on läbi aja see jauram olnud ernevate mudelitega. parim oli tälge (subtiitrid sisse) mis nende keeles tähendas vist, et subtiitrid peidetakse teleka sisse nii ära, et neid näha pole. mõned suudavad ka seadistamisel teha mingi riik / regioon " = suvaline mille peale hiljem sisu ennast kuidagi paidaldada ei mõista. varased xiaomid ei teadnud eestist midagi.. ja droide nende peal na ka nagu kirjusid koeri, ongi teema, et ei tule see, ega too.
Seda supaka sisse/välja TV-st tasuks ehk katsetada aga kas kellelgi on aimu - oskab soovitada kuidas seda teha nii, et ei peaks seda "Elajast" omale tellima?
Ei ole hetkel ühtegi head tuttavat, kelle kontoga saaks proovida.
Minu meelest on ikkagi kõige lihtsam see teenus tellida ja ära proovida. Kui mina proovisin siis küll ei pidanud lõpetamiseks kuskile kohale minema. Jätsin iseteeninduses (Annikale) info, et tahan lõpetada. Kuri tädi helistas, miks Elisa ei meeldi. Seletasin ära ja sai kohe lõpetatud. Igal juhul lihtsam, kui siia foorumisse neid postitusi kirjutada.
Vabandust imeliku postituse pärast; kasutan Google translate'i, kuna postitus peaks olema eesti keeles, aga oskused on üsna puudulikud
Kas kellelgi on kiudoptilise ühenduse puhul probleeme Elisa DHCP uuendamisega? Esialgsel päringul (nt broadcastiga) saan DHCP-vastuse, kuid tundub, et kõiki uuendusi (unicastiga) ignoreeritakse.
Näib, et päringud lähevad aadressile "85.253.0.13", kuid see lihtsalt ignoreerib neid.
See põhjustab ühenduse katkemise iga 2 tunni järel (DHCP rendi kohta) ja IP muutumise.
Tele2 ega Teliaga (ka Enefit Fiberiga) selliseid probleeme pole
Enefiti ühendus, FTTH-10GEPON-1F-3P ONT ja ühendatud UDM Pro-ga 10 Gbps vasest adapteriga SFP+-l.
Tänan. Kas Xiaomi TV Box S (3rd Gen) saab kasutada kõiki Android telefonile mõeldud rakendusi? Et kui tahta mõnda mobiili mängu mängida, siis tasuks see isegi ära? Pidavat olema kiirema protsessoriga (A55 vs teistel A53).
Edit:
Paigaldasin Raspberry Pi 5 peale Emteria Android 15. Seejärel üritasin Elisa Elamuse äpp paigaldada. Sain kuidagiviisi installitud (apk pure browserist) aga käima ei lähe. Tuleb ette suur kiri "ELISA | Elu on elamist väärt" ja seejärel viskab välja.
Elisast tuli nüüd all olev kiri, ehk siis selle vana hea Inteki (loogiline, mugav, kiire ja ilma üleliigse tiluliluta) kasutamisega saab olema lõpp. Selle uimase hokilittri kasutamiseks mul kannatust ei jagu, seega see on välistatud. Esimene mõte oli proovida Chromecasti, Google TV Streameri, Xiaomi TV Sticki või mõne muu sarnase peal Elamuse äpp tööle panna. Või tasuks seda uuemat kandilist Elamuse boksi proovida hoopis? Muidugi mul on üks tingimus, et pean saama seda juhtida üle IR/BT nutipuldiga, mis lülitab valitud tegevuse jaoks kõik vajalikud seadmed vajalikele sisenditele/reziimidele ja üleliigsed välja. Põgusal testimisel oli vähemalt hokilitri puhul võimalik BT-ga nutipult ühendada ja sellega seda juhtida.
tsitaat:
Hea klient!
Aitäh, et kasutate Elisa TV-teenust!
Meie jaoks on oluline, et pakuksime Teile alati toimivaid TV-teenuseid. Teie TV-teenuse tehniline platvorm on aga arendatud rohkem kui kümme aastat tagasi ja alustehnoloogia on jõudnud oma elukaare lõppu. Anname teada, et Teie tänane TV-seade lõpetab peagi TV pildi näitamise ning peate hiljemalt 30.06.2025 kasutusele võtma uue digiboksi.
Uue digiboksi saate endale tellida alates 7.05.2025. Saadame Teile sel päeval e-kirja täpsemate juhistega.
Enne seda loome Teile meie süsteemis uue TV-teenuslepingu, mille kuutasu on 0 eurot. See võimaldab Teil alates 7.05.2025 uut digiboksi kasutada, säilitades samal ajal ka Teie praeguse teenuse. Mõlemad teenused töötavad ühe kuu paralleelselt, kuid maksate ainult ühe eest.
Mul on lisaks äpile ka mingi vahepealne kandiline boks. Pole ammu kasutanud, aga nagu mäletaks, et oli normaalne.
Kas seda praegu enam Elisast saab, ei tea.
Vist on samasugune kui see: https://www.osta.ee/digiboks-231482368.html _________________ Müüa igasugu asju
Mul on lisaks äpile ka mingi vahepealne kandiline boks. Pole ammu kasutanud, aga nagu mäletaks, et oli normaalne.
Kas seda praegu enam Elisast saab, ei tea.
Vist on samasugune kui see: https://www.osta.ee/digiboks-231482368.html
See tundub veel vanem, kui mul hetkel kasutusel olev Intek.
Hetkel Elisa mu teada pakub ainult kahte varianti, kas vana hokilitter - Technicolor UZW4026ELE või siis uus kandiline Premium digiboks - SEI Robotics SEI804EL.
Sellel uuel kandilisel ehk premium digiboxil on menüüs valik olemas BT kaugjuhtimisseadme lisamiseks. Seega ilmselt saab, aga mul pole ühtegi nutipulti käepärast et proovida.
Plex ja VLC jooksevad seal ka ilusti, muud pole vaja olnud seal käima ajada.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.