Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2025 21:18:05 vasta tsitaadiga

Varsti räägivad siin kõik kuidas nad on alati olnud oranzi geeniuse vastu.

Hämmastav.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 09.03.2025 23:06:11 vasta tsitaadiga

Trump - Musk - Vance - Rubio ja ülejäänud gäng elavad vist täpselt samasuguses mullis, mille nad ise on oma YES-MAN lähikondlastest ehitanud, nagu Putin, kes arvas, et paari päevaga on Kiiev võetud. Kõik armastavad ja austavad venemaad ning tulevad lilledega vastu. Täpselt samasugune vaimupimedus on eeldada, et kõik kardavad USA majanduslikku survet ja et USA tooted on asendamatud. Kõik peavad neid austama ja tänama jumal teab mille eest. Täielik ususekt.

Väga loodan, et kogu see kollektiiv kohtub reaalsusega üsna pea.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2025 23:41:02 vasta tsitaadiga

näide sellest kui halb on mingi kaheparteisüsteem kus ühel positsioonil on liiga palju võimu.
üks mees tahabv olla nagu teine mees venes: kord on justkui majas, rikkurid hoiavad võimul, maailm kardab jne. kui midagi ei juhtu, ei erine usa varsti venemaast mitte millegi poolest. vene tahab mingeid alasid ja asju, usa justkui tahaks ka nüüd mingeid maid ja alasid ja asju. mõlemad on oma jooned kaardile joonistanud. nad teavad, et Koos on nad tugevad. ilmselt seepärast alamad käsivad deklaratsioone pehmendada, luureandmeid ja abi külmutada. avalikult ei saa kapist välja tulla - võib liiga suure sitapilvega ventikast tagasi lüüa. aga vaikselt saab.
Euroopa on oma praeguses olukorras suuresti lepingute tõttu mis sõlmiti peale teist maailmasõda või nato loomisega vms. ka ukraina sõda on hetkel selle lepingu pärast mille usa, Uk ja venemaa sõlmisid, et ukraina loobuks oma tuumarelvadest, millega ta sel hetkel kuidagi toime poleks tulnud. isegi tsernobõli sarkofaagi ei suutnud ukraina tol ajal üksi teha kui see tehti.
.. ja nüüd on porgandimees ja tema rikkad sõbrad saanud kuu aega valges majas laamendada.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 04:25:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Trump says US has "just about" ended pause on Ukraine intel sharing


Ehk siis nii kauaks pandi pausile, et venelased saaksid Kurski tagasi võtta ja ukrainlastel poleks võimalust ka sellega kaubelda. (mitte, et Putin seda nii kui nii teinud oleks)


Jama on ka see, et kui ukrainlased selle maavarade lepingu lõpuks ikka ära teevad siis jäävadki nad ameeriklaste (venelaste) lükata tõmmata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 07:55:33 vasta tsitaadiga

Selle järgi oleks kurski läbimurre vale info..

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 11:13:02 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Trump - Musk - Vance - Rubio ja ülejäänud gäng elavad vist täpselt samasuguses mullis, mille nad ise on oma YES-MAN lähikondlastest ehitanud, nagu Putin, kes arvas, et paari päevaga on Kiiev võetud. Kõik armastavad ja austavad venemaad ning tulevad lilledega vastu. Täpselt samasugune vaimupimedus on eeldada, et kõik kardavad USA majanduslikku survet ja et USA tooted on asendamatud. Kõik peavad neid austama ja tänama jumal teab mille eest. Täielik ususekt.

Väga loodan, et kogu see kollektiiv kohtub reaalsusega üsna pea.


Täpselt samamoodi nagu reaalsusega kohtusid need, kes ennustasid, et sõda alustanud venelased varisevad hiljemalt poole aastaga kokku tänu suurepärastele lääne sanktsioonidele? Ja mis meil nüüd on? Riik mis on mitu aastat kurnavat sõda pidanud ja millegipärast peetakse teda võimekamaks oma naabrite vallutamisel kui ta enne seda oli? Ning USA pürgib täiel tambil tema liitlaseks? Kas see ei olegi reaalsus praegu?

Trump ja gäng tahab ka olla võitja sõber. Ta on seda alati tahtnud. Ta on nõus isegi omaenda riigi sõjaveteranide üle irvitama, sest mees kes sai lahingus haavata on ju luuser.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 10.03.2025 12:25:53 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120362297/ole-vait-pisike-mees-musk-ja-usa-valisminister-marco-rubio-monitasid-poola-valisministrit

Kõigiga tülitseda on ikkagi saavutus. Huvitav, kui EU keerab selja koos nende lähimate naabritega, mis siis edasi. Samas õige on tõenäoliselt ise jääda viisakaks jänkidega, las nad siis lammutavad ja kõvatavad, kui arvavad, et see neist nagu parema mulje jätab.icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 13:29:34 vasta tsitaadiga

JD Vance'i nõbu Nate Vance arvustus.
https://newsukraine.rbc.ua/news/jd-vance-s-cousin-nate-vance-fought-for-ukraine-1741556112.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 13:30:47 vasta tsitaadiga

Militaarist


tsitaat:
Kui õige, siis sobib juba teemasse "Sõjaline abi Venemaale"... icon_evil.gif Kui õnnestuks tõestada, siis võiks kriminaalasja algatada kas siis Ukrainas endas või ükskõik millises Euroopa riigis, mille kodanikke on sellise infovahetuse tõttu viga saanud või hukkunud. Kui Poola nende eest maksab, siis see on muidugi pärast Ukrainat esmajoones Poola asi kurta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.03.2025 13:58:54 vasta tsitaadiga

Üleöö Starlinkile alternatiivi ei ehita, AGA sõda on näidanud, et see on hädavajalik vahend, aga ka et Starlinki peale loota ei saa, ehk alternatiiv tuleb luua.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 14:14:43 vasta tsitaadiga

Tegu on siiski raadiosaatjaga nii et pole võimatu seda ka kõrvalise abita leida. Pole küll ülearu lihtne ülesanne sest energia suunatakse väga kitsa vihuna otse sati peale ja muudes suundades on kiirgus väga nõrk, aga kui püüda kuskilt kilomeetrite kõrguse drooni pealt võib saatja ennast ära valgustada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 14:49:06 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tegu on siiski raadiosaatjaga nii et pole võimatu seda ka kõrvalise abita leida. Pole küll ülearu lihtne ülesanne sest energia suunatakse väga kitsa vihuna otse sati peale ja muudes suundades on kiirgus väga nõrk, aga kui püüda kuskilt kilomeetrite kõrguse drooni pealt võib saatja ennast ära valgustada.


Pole kiirgus väga kitsas midagi, suhteliselt lai lehter on Starlink'i pannil. Ega see pole geostatsionaarne süteem. Kuna õhk on mõlema poole drooidest "paks", siis ma isegi imestan, et nii kaua läks. Vahest on verelased oma luuresatte uuendanud?

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 15:14:52 vasta tsitaadiga

link :: US wants to assess Ukraine's willingness to make material concessions to Russia

tsitaat:
The United States is planning to use a meeting scheduled for 11 March with the Ukrainian delegation in Saudi Arabia to assess Kyiv’s readiness to make possible material concessions to Russia in order to end the war.

"You can't say 'I want peace', and, 'I refuse to compromise on anything'," one US official said, commenting on the upcoming talks.


tsitaat:
Trump will NOT resume military aid to Ukraine until Zelensky leaves the presidency — BILD

US President Trump sees Zelensky as an obstacle, not a partner. Behind closed doors, Trump is reportedly trying to force Zelensky to resign through political pressure, with no new US weapons for Ukraine as long as he's in office, Bild writes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 15:31:08 vasta tsitaadiga

Reeturilik väljapressimine thumbs_down.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.03.2025 15:34:49 vasta tsitaadiga

Hullem kui tibla icon_eek.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 15:44:12 vasta tsitaadiga

Mis kompromissist see usa tont jahub. Kompromiss tähendab, et mõlemad pooled annavad järele mitte seda, et üks pool saab kõik ja teine mitte midagi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 15:46:05 vasta tsitaadiga

Jah, aga Ukrainal pole kaarte ....


A U.S. oil tanker and a Panama flagged cargo vessel have collided in the North Sea. Rescue operations underway.
https://x.com/FaytuksNetwork/status/1899077587210482137
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 15:47:39 vasta tsitaadiga

Alles nüüd avastasite, et kellel jõud, sellel õigus?

Trump on ju juba ammu selgelt väljendanud, et see sõda peab lõppema. Teda ei huvita õiglus.
Kui Venemaa võttis midagi tugevama õigusega, siis nii on. Nõrgemal tuleb sellega lihtsalt leppida. Karm aga lihtsalt nii on.
Näeb siin keegi, et nt. Euroopa tahaks USA-ga vastamisi minna? Keegi ei soovi. Kõik soovivad endiselt oma hea elu peal edasi tiksuda.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.03.2025 15:48:15 vasta tsitaadiga

2 tibla sõitsid omavahel kokku?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 15:49:03 vasta tsitaadiga

" be quiet, small man" iseloomustas väga seda suhtumist sealt poolt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.03.2025 15:53:27 vasta tsitaadiga

Poolaga plõksima minna tegelikult oli halb idee, Poola tööstus võib olla lähiaastatel väga suure mõjuga võtmaks varsemaid US sõjatehnika tellimusi.
Küsimus lihtsalt palju erinevaid litsentsilepinguid sõlmida õnnestub.
Himarsi kloon on kindel, see F16 moodi asi ka vist.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 15:59:36 vasta tsitaadiga

laurx, nii on. On alati tegelikult taustal olnud. Varem seda väljendati lihtsalt peenemalt ja kerge muigamisega mõne väikeriigi avalduse peale. Nüüd öeldi otsesõnu ja ebadiplomaatiliselt oma arvamus välja.

Magic, ei hakka sealt Poolast niipea keegi midagi kõrgtehnoloogilist tellima ega ega tulema. Litsentsid sõltuvad ka sellest, et palju Poola ise USA-st midagi tellib. Kaklema lähevad on kohe diilid katki. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.03.2025 16:05:32 vasta tsitaadiga

Litsents on hoopis Korea kraamile. USA enda teemat toodetakse ju väga kavalalt ehk mingit jupid (ehk midagi ei saa tervikuna üks riik toota va. USA ise)

F35 olevat muidugi toksiline...ilmselt see tõesti ei lenda kui Trump ära keelab.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 16:06:01 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Himarsi kloon on kindel, see F16 moodi asi ka vist.

Ma sest sõja tehnikast ei jaga s!ttagi, aga venalastega suheldes olen aru saanud, et Himars on mingi väärt relv. Seda nad kardavad ja neile üldse ei meeldi, et ameerika neid ukrainale andis. Järelikult hästi. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 16:29:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Militaarist
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Kui õige, siis sobib juba teemasse "Sõjaline abi Venemaale"... icon_evil.gif Kui õnnestuks tõestada, siis võiks kriminaalasja algatada kas siis Ukrainas endas või ükskõik millises Euroopa riigis, mille kodanikke on sellise infovahetuse tõttu viga saanud või hukkunud. Kui Poola nende eest maksab, siis see on muidugi pärast Ukrainat esmajoones Poola asi kurta.

USA käpp võib siin ka mitte mängus olla, Starlinki ühenduse kasutamist annab kahjuks ka muude vahenditega välja peilida.
https://www.reuters.com/technology/space/could-europes-eutelsat-help-replace-starlink-ukraine-2025-03-05/
Eutelsat says that, even with only 630 or so LEO satellites, backed up by 35 linked satellites in higher, geostationary orbit, it offers the same capabilities as Starlink in Europe.

_________________
LLM gang be like: Bro do you even MCP
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 16:33:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
US sees progress in Ukraine talks; hopes for minerals deal: Envoy

The United States expects substantial progress in Ukraine talks this week and hopes a deal on critical minerals can be signed, President Donald Trump’s Middle East envoy Steve Witkoff says.

Intelligence sharing will also be discussed at this week’s meetings, Witkoff told Fox News just before leaving for talks in the Middle East.

The United States never shut off intelligence for anything defensive that Ukrainians needed, he added.
vähemalt seegi hea vist[/b]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 20:19:35 vasta tsitaadiga

Euroopa lubas ju Ukrainat toetada, saadavad nad mingit reaalset abi ka nüüd? Ma mõtlen neid nagu saksamaa tiblagaasi ootavaid lääne euroopa riike.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 20:58:13 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Euroopa lubas ju Ukrainat toetada, saadavad nad mingit reaalset abi ka nüüd? Ma mõtlen neid nagu saksamaa tiblagaasi ootavaid lääne euroopa riike.

Saksamaal tiblagaasi ootavad saksamaa tiblad (idasaksa AfD rahastajad) ja usa tiblad.
https://maailm.postimees.ee/8202118/putini-liitlane-puuab-usa-investorite-toel-taas-kaivitada-nord-stream-2-gaasitorujuhet
Miks koguaeg on vaja kõik ühte patta panna? Küündimatu või lihtsalt ei saa aru, et igalpool on tiblasid? Meil on ka. Ainult ootavad hetke, et punalipp heisata. Proovisid juba, kuid see oli "nali".

USAs on väga palju normaalseid inimesi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 21:08:02 vasta tsitaadiga

Kuidas kõik need ida saksa tegelased siis võimule saanud on? Ju siis tiblad ka läänes.
Anyways, küsimus oli, et kas Euroopa on peale Trumpi tiblaks hakkamist midagi reaalselt ette võtnud või mitte?
Meedias ainult see maavarade ja trumpi jura aga muust nagu pole kuulda. Võibolla asi minus aga tõesti tahaks teada kas
on reaalselt lõpuks jalad pe*se alt välja võetud ja tegutsetakse või mitte?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 21:12:27 vasta tsitaadiga

Winterwind, Vist kahjuks ainult möla. Ei ole näinud artiklit, et oleks alustatud mingi lahingmoona tootmisega.
Ei saagi aru, et mis kes takistab? Poola riik ütles, et nad ka tevad tuumarelva. Õige! tulebki teha, siin muu ei aita vist!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 21:13:36 vasta tsitaadiga

Mida sa euroopa all mõtled? Euroopas on väga palju riike. Euroopa liitu mõtled? See on vaid majandusliit. Saavad hääletada uute sanktsioonide üle, sõda pole euroopa liidu teema.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 21:17:50 vasta tsitaadiga

UK ja Norra pole EU-s aga lubasid ka Ukrainat toetada kui trump selle sita kokku keeras. Prantusmaa/UK jne on jahunud rahuvalvajate vms sissesaatmist Ukrainasse ja muud abi, ilma et ameerikat vaja oleks.
On midagi reaalselt ka tehtud või ikka ainult sõnad ja lastakse samamoodi edasi?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 21:21:33 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
UK ja Norra pole EU-s aga lubasid ka Ukrainat toetada kui trump selle sita kokku keeras. Prantusmaa/UK jne on jahunud rahuvalvajate vms sissesaatmist Ukrainasse ja muud abi, ilma et ameerikat vaja oleks.
On midagi reaalselt ka tehtud või ikka ainult sõnad ja lastakse samamoodi edasi?


https://www.politico.eu/article/ukraine-use-french-mirage-2000-jet-first-time-repel-russia-missile-drone-strike/
https://defence-blog.com/ukraine-to-receive-more-iris-t-air-defense-systems/
https://www.bundesregierung.de/breg-en/news/military-support-ukraine-2054992

See, et sa mingis mullis oled ei muuda seda mis tegelikus maailmas toimub.

Hoia näiteks siin silma peal
https://www.ifw-kiel.de/topics/war-against-ukraine/ukraine-support-tracker/

USA praegune ja üle-eelmine administratsioon on alati ja kõiges blokeerinud abi, läbivalt. Vabariiklased blokeerisid terve Bideni valitsusaja läbivalt kõigi vahenditega iga abipaketti.


viimati muutis anubis 10.03.2025 21:23:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 21:23:04 vasta tsitaadiga

No lõpuks midagi, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 23:11:18 vasta tsitaadiga

Musk on täitsa ära keeranud, ei saa olla seal kupli all kõik korras:

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.03.2025 23:15:41 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Poola riik ütles, et nad ka tevad tuumarelva. Õige! tulebki teha, siin muu ei aita vist!
Ma ei usu, et seda tuuma-ambitsiooni juttu väga tõsiselt võtta saab. Pigem tegi Tusk siin Trumpi ja paugutas samamoodi puusalt. See sõnum on nii venelaste välja vihastamiseks kui ka ameeriklaste torkimiseks. Keegi praegustest tuumariikidest ei taha näha Poolat tuumarelvastumas. Kui Poola tõsiselt mingi tuuma-jamaga tegelema hakkaks, tuleks pasarahe kõige pealt oma lähimatelt liitlastelt. Lisaks tuleb neil nullist alustada, tuumajaamu pole, igasugune infra puudub. Raha, mis sinna alla maetakse, selle eest saab pigem juba töötava raketikilbi luua ja sellest oleks rohkem kasu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 23:29:05 vasta tsitaadiga

euforia, Ei tea. Väga on võideldud, et tuumariike ei tuleks, aga poolat ma toetan. Ja üldsegi, äkki peaks igal riigil tuumarelv olema? Äkki oleks siis rahu?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2025 00:02:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Pro-Palestinian hacker group takes credit for the X.s DDOS attack.

tsitaat:
Musk: X faced a massive cyberattack, with IP addresses traced to the Ukraine region.
https://x.com/PolymarketIntel/status/1899199141579731121

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2025 07:33:47 vasta tsitaadiga

x.com on kutu jah.

Ei nüüd ikka toimib.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2025 10:58:20 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Ja üldsegi, äkki peaks igal riigil tuumarelv olema? Äkki oleks siis rahu?


Ei oleks. Tuumarelv on täielik last resort ja point of no return. Seda teab ja võtab tõsiselt isegi tiblastan olenemata mis mingid lambi mölalõuad lällavad kuidas nemad kohe kogu maailma tuhastaks. Ehk siis ennem saadetakse miljon meest põllupeal surma kui lajatatakse tuumakaga.

Tuumarelv on ühest küljest tugev garantii aga samas tavamadina mõttes täiesti kasutu.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2025 11:13:45 vasta tsitaadiga

Kahe viimase ööga on Ukrainat rünnatud üle 300 shahediga + raketid.

Kui venkud saavad vabalt toota siis aasta ajaga on neil ulme kogus neid.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2025 12:08:27 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Kahe viimase ööga on Ukrainat rünnatud üle 300 shahediga + raketid.

Kui venkud saavad vabalt toota siis aasta ajaga on neil ulme kogus neid.

VIDEOD | Ukraina korraldas Moskvale seni suurima droonirünnaku
https://www.delfi.ee/artikkel/120362586/videod-ukraina-korraldas-moskvale-seni-suurima-droonirunnaku

tsitaat:
Vene sõjavägi teatas, et nende õhutõrje tulistas öösel kümnes Venemaa piirkonnas alla 337 Ukraina drooni, mis näib olevat Ukraina suurim droonirünnak Venemaa vastu viimase kolme aasta jooksul.


Ukrainlased maksavad kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2025 12:12:03 vasta tsitaadiga

kas saivad pihta ka millelegi? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2025 12:22:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas saivad pihta ka millelegi? icon_razz.gif


Õhutõrjerakettidele

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 11.03.2025 12:37:38 vasta tsitaadiga

Tegelt oleks Ukraina poolelt hea taktika valida kuskil Moskva kandis välja mingi sõjaline objekt ja teatada, et selle teevad nad nui neljaks maatasa. Tsiviiltaristut ei ründa, aint seda "x" objekti, AGA allatulistatud droonid pole nende vastustus, seega kel Moskvas elu kallis, evakueerugu sõja lõpuni linnast välja. Sama Peterburiga- See tooks keskmisele venelasele ilusti sõja kodule lähemale. Hakkaks kohale jõudma, et see ei ole mingi lokaalne konflikt, kus tšetšeenid ja tõvalased ukrainalsi notivad. Vaid täiemahuline sõda. Üks korralik paanika ja ummisjalu pealinnast põgenemine tuleks hetkel kasuks küll. Sõjaline erioperatsioon oleks kohe hulga erilisem.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2025 12:46:53 vasta tsitaadiga

300+ ühikut lastakse, et teha reaalset kahju. Vajaminevad kogused on mõlema poole jaoks kasvanud. Tegelikult oleks ukrainlastel vaja mõni radarit otsiv pikamaa rakett kaasa panna ja nii vähemalt kuu järjest.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2025 12:50:58 vasta tsitaadiga

euforia, Jutul on jumet! thumbs_up.gif Ma arvan et on kindlasti seda kaalunud. No tõenäoliselt ei ole väga võimekust. Moskva on kindlasti hästi kaitstud, aga ega tavakodanik seda tea. Kui õhuhäire tööle hakkab, siis ajab ikka närvi küll. Ja korralik propa sinna juurde, ja läheb moskva elanikel ka sitt keema. Aga no ei taheta vist tühja kulutada. Katsutakse lähemad ja sõjaliselt tähtsamad asjad ära lasta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 11.03.2025 13:20:13 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
SSD kirjutas:
Poola riik ütles, et nad ka tevad tuumarelva. Õige! tulebki teha, siin muu ei aita vist!
Ma ei usu, et seda tuuma-ambitsiooni juttu väga tõsiselt võtta saab. Pigem tegi Tusk siin Trumpi ja paugutas samamoodi puusalt. See sõnum on nii venelaste välja vihastamiseks kui ka ameeriklaste torkimiseks. Keegi praegustest tuumariikidest ei taha näha Poolat tuumarelvastumas. Kui Poola tõsiselt mingi tuuma-jamaga tegelema hakkaks, tuleks pasarahe kõige pealt oma lähimatelt liitlastelt. Lisaks tuleb neil nullist alustada, tuumajaamu pole, igasugune infra puudub. Raha, mis sinna alla maetakse, selle eest saab pigem juba töötava raketikilbi luua ja sellest oleks rohkem kasu.

Kui tuumajaama all mõtled elektrijaama siis see on täiesti teine tehnoloogia (va RBMK) ning relvastuse jaoks kasutu. Neid Poola ehitab aga see on ebaoluline...

Üldise teadmuse-tehnoloogia-infra osas - Poolal on uurimisreaktor kenasti olemas ja aastakümneid opereerinud - https://en.wikipedia.org/wiki/Maria_reactor. See tähendab, et kõige kriitilisem vajadus, inimesed kes teavad mida/kuidas teha on olemas. Edasi on lihtsa/kiire pommi kokkupanek kusagil 3-5a teema eeldusel, et rahastust on (ja raha läheb sinna, oi kuidas läheb icon_biggrin.gif).

Mitte, et Poola peaks nüüd tuumarelva ehitama/arendama hakkama aga eeldused selleks on neil olemas. Kõige lähemal reaalsetele relvadele on täna Rootsi ja Ukraina - mõlema puhul peaks teoorias olema kuude küsimus, et esimesed lihtsad pommid valmis teha. Liitlaste osas - ega jah keegi taha näha uusi liikmeid oma "klubis" aga kui s*tt ikkagi ventikas on siis UK + prantslased oma 400 lõhkepeaga vajaks täiendust nii või naa...

(ps. hakka või neid ajuvabasid Baba Vanga asju uskuma, mingi ennustus 3nda maailmasõja osas oli, et algab tavalise konfliktina kusagil ida-euroopas ja kasvab üle tuumasõjaks ning, et viimane USA president on mustanahaline... jms)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 11.03.2025 13:55:48 vasta tsitaadiga

Lisaks välisele survele on Poolas ka see teema, et koalitsioon ei ole võimule tsementeeritud, PiS vajab kaalukausside kõigutamiseks vaid head konti, mis fännidele hambusse visata ja Tuski tuumaabitsioon sobiks selleks suurepäraselt, seega võib seda tuumapommi juttu ajades omale siseriiklikult valusalt jalga tulistada. Ma pole TV Republika'd eriti jälginud, aga pakun, et see teema võeti seal juba rõõmuga vastu ja spin doctorid loovad juba hooga narratiive.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.03.2025 15:00:11 vasta tsitaadiga

kurski kandi sündmuste hulgas on tiblade rünnak gaasitoru kaudu
https://www.hs.fi/maailma/art-2000011089964.html
soomlaste käsutuses olev teave on vastuoluline, kumbki pool räägib väga erinevat juttu
igatahes pöörane retk - mitu päeva gaasitorus, osa suri gaasimürgitusse jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.