|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.03.2025 21:18:05
|
|
|
Varsti räägivad siin kõik kuidas nad on alati olnud oranzi geeniuse vastu.
Hämmastav.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
09.03.2025 23:06:11
|
|
|
Trump - Musk - Vance - Rubio ja ülejäänud gäng elavad vist täpselt samasuguses mullis, mille nad ise on oma YES-MAN lähikondlastest ehitanud, nagu Putin, kes arvas, et paari päevaga on Kiiev võetud. Kõik armastavad ja austavad venemaad ning tulevad lilledega vastu. Täpselt samasugune vaimupimedus on eeldada, et kõik kardavad USA majanduslikku survet ja et USA tooted on asendamatud. Kõik peavad neid austama ja tänama jumal teab mille eest. Täielik ususekt.
Väga loodan, et kogu see kollektiiv kohtub reaalsusega üsna pea.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.03.2025 23:41:02
|
|
|
näide sellest kui halb on mingi kaheparteisüsteem kus ühel positsioonil on liiga palju võimu.
üks mees tahabv olla nagu teine mees venes: kord on justkui majas, rikkurid hoiavad võimul, maailm kardab jne. kui midagi ei juhtu, ei erine usa varsti venemaast mitte millegi poolest. vene tahab mingeid alasid ja asju, usa justkui tahaks ka nüüd mingeid maid ja alasid ja asju. mõlemad on oma jooned kaardile joonistanud. nad teavad, et Koos on nad tugevad. ilmselt seepärast alamad käsivad deklaratsioone pehmendada, luureandmeid ja abi külmutada. avalikult ei saa kapist välja tulla - võib liiga suure sitapilvega ventikast tagasi lüüa. aga vaikselt saab.
Euroopa on oma praeguses olukorras suuresti lepingute tõttu mis sõlmiti peale teist maailmasõda või nato loomisega vms. ka ukraina sõda on hetkel selle lepingu pärast mille usa, Uk ja venemaa sõlmisid, et ukraina loobuks oma tuumarelvadest, millega ta sel hetkel kuidagi toime poleks tulnud. isegi tsernobõli sarkofaagi ei suutnud ukraina tol ajal üksi teha kui see tehti.
.. ja nüüd on porgandimees ja tema rikkad sõbrad saanud kuu aega valges majas laamendada.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
10.03.2025 04:25:31
|
|
|
| tsitaat: |
| Trump says US has "just about" ended pause on Ukraine intel sharing |
Ehk siis nii kauaks pandi pausile, et venelased saaksid Kurski tagasi võtta ja ukrainlastel poleks võimalust ka sellega kaubelda. (mitte, et Putin seda nii kui nii teinud oleks)
Jama on ka see, et kui ukrainlased selle maavarade lepingu lõpuks ikka ära teevad siis jäävadki nad ameeriklaste (venelaste) lükata tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.03.2025 07:55:33
|
|
|
Selle järgi oleks kurski läbimurre vale info..
Spoiler 
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.03.2025 11:13:02
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
Trump - Musk - Vance - Rubio ja ülejäänud gäng elavad vist täpselt samasuguses mullis, mille nad ise on oma YES-MAN lähikondlastest ehitanud, nagu Putin, kes arvas, et paari päevaga on Kiiev võetud. Kõik armastavad ja austavad venemaad ning tulevad lilledega vastu. Täpselt samasugune vaimupimedus on eeldada, et kõik kardavad USA majanduslikku survet ja et USA tooted on asendamatud. Kõik peavad neid austama ja tänama jumal teab mille eest. Täielik ususekt.
Väga loodan, et kogu see kollektiiv kohtub reaalsusega üsna pea. |
Täpselt samamoodi nagu reaalsusega kohtusid need, kes ennustasid, et sõda alustanud venelased varisevad hiljemalt poole aastaga kokku tänu suurepärastele lääne sanktsioonidele? Ja mis meil nüüd on? Riik mis on mitu aastat kurnavat sõda pidanud ja millegipärast peetakse teda võimekamaks oma naabrite vallutamisel kui ta enne seda oli? Ning USA pürgib täiel tambil tema liitlaseks? Kas see ei olegi reaalsus praegu?
Trump ja gäng tahab ka olla võitja sõber. Ta on seda alati tahtnud. Ta on nõus isegi omaenda riigi sõjaveteranide üle irvitama, sest mees kes sai lahingus haavata on ju luuser.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acl
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2019
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
10.03.2025 13:58:54
|
|
|
| Üleöö Starlinkile alternatiivi ei ehita, AGA sõda on näidanud, et see on hädavajalik vahend, aga ka et Starlinki peale loota ei saa, ehk alternatiiv tuleb luua.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
10.03.2025 14:14:43
|
|
|
Tegu on siiski raadiosaatjaga nii et pole võimatu seda ka kõrvalise abita leida. Pole küll ülearu lihtne ülesanne sest energia suunatakse väga kitsa vihuna otse sati peale ja muudes suundades on kiirgus väga nõrk, aga kui püüda kuskilt kilomeetrite kõrguse drooni pealt võib saatja ennast ära valgustada.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
10.03.2025 14:49:06
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Tegu on siiski raadiosaatjaga nii et pole võimatu seda ka kõrvalise abita leida. Pole küll ülearu lihtne ülesanne sest energia suunatakse väga kitsa vihuna otse sati peale ja muudes suundades on kiirgus väga nõrk, aga kui püüda kuskilt kilomeetrite kõrguse drooni pealt võib saatja ennast ära valgustada. |
Pole kiirgus väga kitsas midagi, suhteliselt lai lehter on Starlink'i pannil. Ega see pole geostatsionaarne süteem. Kuna õhk on mõlema poole drooidest "paks", siis ma isegi imestan, et nii kaua läks. Vahest on verelased oma luuresatte uuendanud?
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
10.03.2025 15:14:52
|
|
|
link :: US wants to assess Ukraine's willingness to make material concessions to Russia
| tsitaat: |
The United States is planning to use a meeting scheduled for 11 March with the Ukrainian delegation in Saudi Arabia to assess Kyiv’s readiness to make possible material concessions to Russia in order to end the war.
"You can't say 'I want peace', and, 'I refuse to compromise on anything'," one US official said, commenting on the upcoming talks. |
| tsitaat: |
Trump will NOT resume military aid to Ukraine until Zelensky leaves the presidency — BILD
US President Trump sees Zelensky as an obstacle, not a partner. Behind closed doors, Trump is reportedly trying to force Zelensky to resign through political pressure, with no new US weapons for Ukraine as long as he's in office, Bild writes.
|
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.03.2025 15:34:49
|
|
|
Hullem kui tibla
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.03.2025 15:44:12
|
|
|
| Mis kompromissist see usa tont jahub. Kompromiss tähendab, et mõlemad pooled annavad järele mitte seda, et üks pool saab kõik ja teine mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.03.2025 15:47:39
|
|
|
Alles nüüd avastasite, et kellel jõud, sellel õigus?
Trump on ju juba ammu selgelt väljendanud, et see sõda peab lõppema. Teda ei huvita õiglus.
Kui Venemaa võttis midagi tugevama õigusega, siis nii on. Nõrgemal tuleb sellega lihtsalt leppida. Karm aga lihtsalt nii on.
Näeb siin keegi, et nt. Euroopa tahaks USA-ga vastamisi minna? Keegi ei soovi. Kõik soovivad endiselt oma hea elu peal edasi tiksuda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.03.2025 15:48:15
|
|
|
| 2 tibla sõitsid omavahel kokku?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.03.2025 15:49:03
|
|
|
" be quiet, small man" iseloomustas väga seda suhtumist sealt poolt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.03.2025 15:53:27
|
|
|
Poolaga plõksima minna tegelikult oli halb idee, Poola tööstus võib olla lähiaastatel väga suure mõjuga võtmaks varsemaid US sõjatehnika tellimusi.
Küsimus lihtsalt palju erinevaid litsentsilepinguid sõlmida õnnestub.
Himarsi kloon on kindel, see F16 moodi asi ka vist.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.03.2025 15:59:36
|
|
|
laurx, nii on. On alati tegelikult taustal olnud. Varem seda väljendati lihtsalt peenemalt ja kerge muigamisega mõne väikeriigi avalduse peale. Nüüd öeldi otsesõnu ja ebadiplomaatiliselt oma arvamus välja.
Magic, ei hakka sealt Poolast niipea keegi midagi kõrgtehnoloogilist tellima ega ega tulema. Litsentsid sõltuvad ka sellest, et palju Poola ise USA-st midagi tellib. Kaklema lähevad on kohe diilid katki.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.03.2025 16:05:32
|
|
|
Litsents on hoopis Korea kraamile. USA enda teemat toodetakse ju väga kavalalt ehk mingit jupid (ehk midagi ei saa tervikuna üks riik toota va. USA ise)
F35 olevat muidugi toksiline...ilmselt see tõesti ei lenda kui Trump ära keelab.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
10.03.2025 16:06:01
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Himarsi kloon on kindel, see F16 moodi asi ka vist. |
Ma sest sõja tehnikast ei jaga s!ttagi, aga venalastega suheldes olen aru saanud, et Himars on mingi väärt relv. Seda nad kardavad ja neile üldse ei meeldi, et ameerika neid ukrainale andis. Järelikult hästi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
10.03.2025 16:29:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Militaarist
Spoiler 
| tsitaat: |
Kui õige, siis sobib juba teemasse "Sõjaline abi Venemaale"... Kui õnnestuks tõestada, siis võiks kriminaalasja algatada kas siis Ukrainas endas või ükskõik millises Euroopa riigis, mille kodanikke on sellise infovahetuse tõttu viga saanud või hukkunud. Kui Poola nende eest maksab, siis see on muidugi pärast Ukrainat esmajoones Poola asi kurta. |
|
USA käpp võib siin ka mitte mängus olla, Starlinki ühenduse kasutamist annab kahjuks ka muude vahenditega välja peilida.
https://www.reuters.com/technology/space/could-europes-eutelsat-help-replace-starlink-ukraine-2025-03-05/
Eutelsat says that, even with only 630 or so LEO satellites, backed up by 35 linked satellites in higher, geostationary orbit, it offers the same capabilities as Starlink in Europe.
_________________ LLM gang be like: Bro do you even MCP |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
10.03.2025 16:33:52
|
|
|
| tsitaat: |
US sees progress in Ukraine talks; hopes for minerals deal: Envoy
The United States expects substantial progress in Ukraine talks this week and hopes a deal on critical minerals can be signed, President Donald Trump’s Middle East envoy Steve Witkoff says.
Intelligence sharing will also be discussed at this week’s meetings, Witkoff told Fox News just before leaving for talks in the Middle East.
The United States never shut off intelligence for anything defensive that Ukrainians needed, he added. |
vähemalt seegi hea vist[/b]
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.03.2025 20:19:35
|
|
|
| Euroopa lubas ju Ukrainat toetada, saadavad nad mingit reaalset abi ka nüüd? Ma mõtlen neid nagu saksamaa tiblagaasi ootavaid lääne euroopa riike.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
10.03.2025 20:58:13
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Euroopa lubas ju Ukrainat toetada, saadavad nad mingit reaalset abi ka nüüd? Ma mõtlen neid nagu saksamaa tiblagaasi ootavaid lääne euroopa riike. |
Saksamaal tiblagaasi ootavad saksamaa tiblad (idasaksa AfD rahastajad) ja usa tiblad.
https://maailm.postimees.ee/8202118/putini-liitlane-puuab-usa-investorite-toel-taas-kaivitada-nord-stream-2-gaasitorujuhet
Miks koguaeg on vaja kõik ühte patta panna? Küündimatu või lihtsalt ei saa aru, et igalpool on tiblasid? Meil on ka. Ainult ootavad hetke, et punalipp heisata. Proovisid juba, kuid see oli "nali".
USAs on väga palju normaalseid inimesi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.03.2025 21:08:02
|
|
|
Kuidas kõik need ida saksa tegelased siis võimule saanud on? Ju siis tiblad ka läänes.
Anyways, küsimus oli, et kas Euroopa on peale Trumpi tiblaks hakkamist midagi reaalselt ette võtnud või mitte?
Meedias ainult see maavarade ja trumpi jura aga muust nagu pole kuulda. Võibolla asi minus aga tõesti tahaks teada kas
on reaalselt lõpuks jalad pe*se alt välja võetud ja tegutsetakse või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
10.03.2025 21:12:27
|
|
|
Winterwind, Vist kahjuks ainult möla. Ei ole näinud artiklit, et oleks alustatud mingi lahingmoona tootmisega.
Ei saagi aru, et mis kes takistab? Poola riik ütles, et nad ka tevad tuumarelva. Õige! tulebki teha, siin muu ei aita vist!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.03.2025 21:17:50
|
|
|
UK ja Norra pole EU-s aga lubasid ka Ukrainat toetada kui trump selle sita kokku keeras. Prantusmaa/UK jne on jahunud rahuvalvajate vms sissesaatmist Ukrainasse ja muud abi, ilma et ameerikat vaja oleks.
On midagi reaalselt ka tehtud või ikka ainult sõnad ja lastakse samamoodi edasi?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.03.2025 21:23:04
|
|
|
No lõpuks midagi, tänud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
10.03.2025 23:11:18
|
|
|
Musk on täitsa ära keeranud, ei saa olla seal kupli all kõik korras:
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
10.03.2025 23:15:41
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Poola riik ütles, et nad ka tevad tuumarelva. Õige! tulebki teha, siin muu ei aita vist! |
Ma ei usu, et seda tuuma-ambitsiooni juttu väga tõsiselt võtta saab. Pigem tegi Tusk siin Trumpi ja paugutas samamoodi puusalt. See sõnum on nii venelaste välja vihastamiseks kui ka ameeriklaste torkimiseks. Keegi praegustest tuumariikidest ei taha näha Poolat tuumarelvastumas. Kui Poola tõsiselt mingi tuuma-jamaga tegelema hakkaks, tuleks pasarahe kõige pealt oma lähimatelt liitlastelt. Lisaks tuleb neil nullist alustada, tuumajaamu pole, igasugune infra puudub. Raha, mis sinna alla maetakse, selle eest saab pigem juba töötava raketikilbi luua ja sellest oleks rohkem kasu.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
10.03.2025 23:29:05
|
|
|
| euforia, Ei tea. Väga on võideldud, et tuumariike ei tuleks, aga poolat ma toetan. Ja üldsegi, äkki peaks igal riigil tuumarelv olema? Äkki oleks siis rahu?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
11.03.2025 00:02:16
|
|
|
| tsitaat: |
| Pro-Palestinian hacker group takes credit for the X.s DDOS attack. |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
11.03.2025 07:33:47
|
|
|
x.com on kutu jah.
Ei nüüd ikka toimib.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.03.2025 10:58:20
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Ja üldsegi, äkki peaks igal riigil tuumarelv olema? Äkki oleks siis rahu? |
Ei oleks. Tuumarelv on täielik last resort ja point of no return. Seda teab ja võtab tõsiselt isegi tiblastan olenemata mis mingid lambi mölalõuad lällavad kuidas nemad kohe kogu maailma tuhastaks. Ehk siis ennem saadetakse miljon meest põllupeal surma kui lajatatakse tuumakaga.
Tuumarelv on ühest küljest tugev garantii aga samas tavamadina mõttes täiesti kasutu.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
11.03.2025 11:13:45
|
|
|
Kahe viimase ööga on Ukrainat rünnatud üle 300 shahediga + raketid.
Kui venkud saavad vabalt toota siis aasta ajaga on neil ulme kogus neid.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
11.03.2025 12:08:27
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
Kahe viimase ööga on Ukrainat rünnatud üle 300 shahediga + raketid.
Kui venkud saavad vabalt toota siis aasta ajaga on neil ulme kogus neid. |
VIDEOD | Ukraina korraldas Moskvale seni suurima droonirünnaku
https://www.delfi.ee/artikkel/120362586/videod-ukraina-korraldas-moskvale-seni-suurima-droonirunnaku
| tsitaat: |
| Vene sõjavägi teatas, et nende õhutõrje tulistas öösel kümnes Venemaa piirkonnas alla 337 Ukraina drooni, mis näib olevat Ukraina suurim droonirünnak Venemaa vastu viimase kolme aasta jooksul. |
Ukrainlased maksavad kätte
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.03.2025 12:12:03
|
|
|
kas saivad pihta ka millelegi?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.03.2025 12:22:32
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
kas saivad pihta ka millelegi?  |
Õhutõrjerakettidele
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
11.03.2025 12:37:38
|
|
|
| Tegelt oleks Ukraina poolelt hea taktika valida kuskil Moskva kandis välja mingi sõjaline objekt ja teatada, et selle teevad nad nui neljaks maatasa. Tsiviiltaristut ei ründa, aint seda "x" objekti, AGA allatulistatud droonid pole nende vastustus, seega kel Moskvas elu kallis, evakueerugu sõja lõpuni linnast välja. Sama Peterburiga- See tooks keskmisele venelasele ilusti sõja kodule lähemale. Hakkaks kohale jõudma, et see ei ole mingi lokaalne konflikt, kus tšetšeenid ja tõvalased ukrainalsi notivad. Vaid täiemahuline sõda. Üks korralik paanika ja ummisjalu pealinnast põgenemine tuleks hetkel kasuks küll. Sõjaline erioperatsioon oleks kohe hulga erilisem.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.03.2025 12:46:53
|
|
|
| 300+ ühikut lastakse, et teha reaalset kahju. Vajaminevad kogused on mõlema poole jaoks kasvanud. Tegelikult oleks ukrainlastel vaja mõni radarit otsiv pikamaa rakett kaasa panna ja nii vähemalt kuu järjest.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
11.03.2025 12:50:58
|
|
|
euforia, Jutul on jumet! Ma arvan et on kindlasti seda kaalunud. No tõenäoliselt ei ole väga võimekust. Moskva on kindlasti hästi kaitstud, aga ega tavakodanik seda tea. Kui õhuhäire tööle hakkab, siis ajab ikka närvi küll. Ja korralik propa sinna juurde, ja läheb moskva elanikel ka sitt keema. Aga no ei taheta vist tühja kulutada. Katsutakse lähemad ja sõjaliselt tähtsamad asjad ära lasta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
11.03.2025 13:20:13
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| Poola riik ütles, et nad ka tevad tuumarelva. Õige! tulebki teha, siin muu ei aita vist! |
Ma ei usu, et seda tuuma-ambitsiooni juttu väga tõsiselt võtta saab. Pigem tegi Tusk siin Trumpi ja paugutas samamoodi puusalt. See sõnum on nii venelaste välja vihastamiseks kui ka ameeriklaste torkimiseks. Keegi praegustest tuumariikidest ei taha näha Poolat tuumarelvastumas. Kui Poola tõsiselt mingi tuuma-jamaga tegelema hakkaks, tuleks pasarahe kõige pealt oma lähimatelt liitlastelt. Lisaks tuleb neil nullist alustada, tuumajaamu pole, igasugune infra puudub. Raha, mis sinna alla maetakse, selle eest saab pigem juba töötava raketikilbi luua ja sellest oleks rohkem kasu. |
Kui tuumajaama all mõtled elektrijaama siis see on täiesti teine tehnoloogia (va RBMK) ning relvastuse jaoks kasutu. Neid Poola ehitab aga see on ebaoluline...
Üldise teadmuse-tehnoloogia-infra osas - Poolal on uurimisreaktor kenasti olemas ja aastakümneid opereerinud - https://en.wikipedia.org/wiki/Maria_reactor. See tähendab, et kõige kriitilisem vajadus, inimesed kes teavad mida/kuidas teha on olemas. Edasi on lihtsa/kiire pommi kokkupanek kusagil 3-5a teema eeldusel, et rahastust on (ja raha läheb sinna, oi kuidas läheb ).
Mitte, et Poola peaks nüüd tuumarelva ehitama/arendama hakkama aga eeldused selleks on neil olemas. Kõige lähemal reaalsetele relvadele on täna Rootsi ja Ukraina - mõlema puhul peaks teoorias olema kuude küsimus, et esimesed lihtsad pommid valmis teha. Liitlaste osas - ega jah keegi taha näha uusi liikmeid oma "klubis" aga kui s*tt ikkagi ventikas on siis UK + prantslased oma 400 lõhkepeaga vajaks täiendust nii või naa...
(ps. hakka või neid ajuvabasid Baba Vanga asju uskuma, mingi ennustus 3nda maailmasõja osas oli, et algab tavalise konfliktina kusagil ida-euroopas ja kasvab üle tuumasõjaks ning, et viimane USA president on mustanahaline... jms)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
11.03.2025 13:55:48
|
|
|
| Lisaks välisele survele on Poolas ka see teema, et koalitsioon ei ole võimule tsementeeritud, PiS vajab kaalukausside kõigutamiseks vaid head konti, mis fännidele hambusse visata ja Tuski tuumaabitsioon sobiks selleks suurepäraselt, seega võib seda tuumapommi juttu ajades omale siseriiklikult valusalt jalga tulistada. Ma pole TV Republika'd eriti jälginud, aga pakun, et see teema võeti seal juba rõõmuga vastu ja spin doctorid loovad juba hooga narratiive.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
11.03.2025 15:00:11
|
|
|
kurski kandi sündmuste hulgas on tiblade rünnak gaasitoru kaudu
https://www.hs.fi/maailma/art-2000011089964.html
soomlaste käsutuses olev teave on vastuoluline, kumbki pool räägib väga erinevat juttu
igatahes pöörane retk - mitu päeva gaasitorus, osa suri gaasimürgitusse jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|