Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2024 23:19:22 vasta tsitaadiga

Kas omniva saadab mingi lisateavituse ka kui pakki automaadist välja ei võeta paari päeva jooksul?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2024 23:21:10 vasta tsitaadiga

Jah
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 21:30:36 vasta tsitaadiga

Siiani on kõik pakid ilusti kohale tulnud... nüüd mingi selline "soust".
Tahetakse mingit lisaraha ,et pakk minuni toimetada????

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 21:31:23 vasta tsitaadiga

villu70, scam message võiks ikka ära tunda? icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 21:34:15 vasta tsitaadiga

salatoimik, no kurat mina ka kohe aru ei saa, nagu SMS tuleb ametlikut "kanalilt" icon_redface.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 23:01:26 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
salatoimik, no kurat mina ka kohe aru ei saa, nagu SMS tuleb ametlikut "kanalilt" icon_redface.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif


No see "kanali" võltsimine on kõige lihtsam tänapäeval. Vaata linki - .de nüüd küll Omniva teenuse domeen ei ole icon_smile.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2024 10:09:20 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
salatoimik, no kurat mina ka kohe aru ei saa, nagu SMS tuleb ametlikut "kanalilt" icon_redface.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
lingile peale vaadates tundub nagu omniva.ee? icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 09:52:07 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120314399/raport-teeb-eesti-posti-juhtimise-maatasa-ning-kahtlustab-kuritegu-riigifirma-keeldub-kommentaaridest-see-on-arisaladus
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2024 15:24:05 vasta tsitaadiga

Mõtlesin kah et head lollid ei saa aru milliselt numbrilt SMS tuleb. Nüüd Samsung A53-ga vaatan SMS-i ja mitte kuskilt ei oska vaadata mis numbrilt see saadetud on icon_eek.gif Nimeks lihtsalt Omniva ja telefoni number puudub. Oleks lingi url vähegi omniva nt "omnivа.ee", kus a-täht on kirillitsas ja oledki õnges.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 15.08.2024 18:43:16 vasta tsitaadiga

OK nüüd on juba õpitud Omniva klienditeeninduse numbrit sõnumisse lisama. Imelik aga lõpus on Google Maps link mis viitab vist Google peakontori asupaigale (kuskil Mountain View kandis)
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2024 15:13:54 vasta tsitaadiga

Tuli mingi skämmisõnum Omnivalt. Pole miskit tellinud ega ka oota mingit pakki. Naljakas oli see, et kui lingil klikkida, siis viskab Cloudflare'i autentimise ette, kus pead määrama, et oled inimene. Alles pärast seda turvakontrolli pääsed skämmilehele icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2024 15:38:51 vasta tsitaadiga

Kas see skämmileht on ilmselge skämm? Võimalik, et mingi firma leht on pihta saanud. Kui paistab legit lehe moodi, siis raporteeri, et võib-olla on mingi bot sisse murdnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2024 15:49:56 vasta tsitaadiga

Jah, aadress on mingi uinamuina.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2024 19:25:04 vasta tsitaadiga

Kiidaks Omnivat. Pakid liiguvad viimasel ajal päris kiirelt. Vähemalt automaadist automaati. Viimasel ajal pakid alla 24h sihtkohta jõudnud. Osad lausa 12h kandis.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2024 19:53:41 vasta tsitaadiga

Koguaeg nii olnud ju, kui nende uude lattu kolimise ja jõulude aeg välja arvata. Teistega sama teema, enne tühjendamist automaati pannud, siis on järgmisel täitmise päeval kohal olnud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2024 09:07:43 vasta tsitaadiga

Minul küll kogu aeg nii olnud pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2024 12:05:54 vasta tsitaadiga

Ärge muretsege. Varsti Omniva leedukate hallata ja saate jälle ikaldust nautida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2024 18:31:27 vasta tsitaadiga

Mingi next level skämm on liikvel? Sain just random numbrilt sõnumi, et minu nimele on Viimsi Rimis pakk ja pean maksma kättesaamiseks 169 euri. Pakk on päris, aga mina seda tellinud ei ole - https://minuold.omniva.ee/track/CC617045775EE//?language=et
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2024 18:35:40 vasta tsitaadiga

Vale telo number?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2024 18:38:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vale telo number?


Sõnum ei tulnud Omnivalt ega sellega kokku puutuvate numbrite pealt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2024 18:42:25 vasta tsitaadiga

Mingi lunapakk ja müüja süsteemis vale number?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 15:00:28 vasta tsitaadiga

link
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2024 20:31:10 vasta tsitaadiga

Mobiilirakendus on suht kasulik isegi Omnival.

Kui mobiilinumbriga pakid seotud Alist või kui Eestis mõned firmad ei jaga tracking koode, siis sealt lähevad automaatselt kirja need ja ei pea eraldi otsima.

Aliexpressi fake trackingu asemel näeb täpsemini millal pakk ikka Eestisse on jõudnud ja millal lootust on, et jõuab automaati.

https://apps.apple.com/gb/app/omniva-mobile/id6478504407
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2024 22:44:04 vasta tsitaadiga

Logisin äppi sisse, nägin oma ajalugu ja üht tulevat pakki vaid korra ja peale seda on tühjus. väidab et ei saa internetiga ühendust.... lol
mingi beta värk?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2024 18:26:04 vasta tsitaadiga

See firma vist hakkab põhja minema iga mu hiinast tellitud pakk saabub eri postkontorisse. Üks ühes tartu otsas teine teises,üle tartu laiali beer_yum.gif
Ok kirjutasin neile. Helistati ja öeldi et pakkiautomaadid on täis. Käisin siis tartu ringtee postkontoris järjekord oli uksest välja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2024 18:53:36 vasta tsitaadiga

alartt, Jõulud on tulekul. Loomulikult on järjekord. Kindlasti on ka teistel firmadel pakiautomaadid tavalisest rohkem täis praegu.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2024 12:18:26 vasta tsitaadiga

Pühade ajal vares ei lenda? Pakk ootab juba 72h et kuller üles korjaks icon_confused.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2024 12:55:56 vasta tsitaadiga

Peaks?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2024 13:17:49 vasta tsitaadiga

elukaz, võid siis hakata kõikide pühade ajal kulleteenuseid osutama. Raha vedeleb maas.

Ning kellel pakkidega kiire enne jõulupühi siis tasub pakid tellida selleks ajaks linnast välja kuhugi küla automaati. Linnas ootadki kas postkontori pikas järtsus või pakiautomaadi vabanemise järtsus.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2024 16:54:31 vasta tsitaadiga

Ei, pakk ootaski pakimaadis, nagu täituvusmuret poleks et las istuvad seal. Nüüd juba ära viidud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 26.12.2024 22:07:25 vasta tsitaadiga

Enne jõule oli Omniva uudis, et pühade ajal automaate ei tühjendata-täideta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2024 22:59:56 vasta tsitaadiga

Kas omnival on tolli deklaratsioonide saatmiseks mingi meili aadress ka olemas?
Saadeti mingi info saadetise deklareerimiseks aga ei soovi seda teenust kasuta. Ettevõtte alt on lihtsam käibekas tagasi saada kui omniva kaudu jurada.
Deklaratsioon on tehtud ja kaup vabastatud aga kuhu saata, ei tea icon_biggrin.gif ?
Teiste firmadega (DHL, DPD, Fedex jne) on kontaktid leitavad aga omnival mitte.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2024 23:08:29 vasta tsitaadiga

Saadad samale kirjale vastuse...
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 26.12.2024 23:45:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Saadad samale kirjale vastuse...

Omniva <noreply@omniva.ee> saadetud kirjad lähevad kohe bittide surnuaiale.

pois11 kirjutas:
Kas omnival on tolli deklaratsioonide saatmiseks mingi meili aadress ka olemas?
Saadeti mingi info saadetise deklareerimiseks aga ei soovi seda teenust kasuta. Ettevõtte alt on lihtsam käibekas tagasi saada kui omniva kaudu jurada.
Deklaratsioon on tehtud ja kaup vabastatud aga kuhu saata, ei tea icon_biggrin.gif ?
Teiste firmadega (DHL, DPD, Fedex jne) on kontaktid leitavad aga omnival mitte.


Aasta algul vähemalt oli selleks
tolliagentuur@omniva.ee
E-N 8.00-17.00
R 8.00-15.15

Mul oli sama jama kuna olin ise deklareerimisel valinud loogilisena paistva kuid vale tolliterminali (Postitoll vmt ta nimi oli). Õige oleks olnud Omniva / Eesti Posti tolliterminal: EETSTEE1000EE-2019-IXM54602. EMTA oli kauba vabastanud kuid Omniva kaupa ei liigutanud. Aitas viisakas e-mail ülalnimetatud tolliagentuur@omniva.ee. Oleks mul õige tolliterminal valitud olnud oleks sinna läinud automaatteavitus ja kaup liikvele läinud.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2024 08:42:30 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Saadad samale kirjale vastuse...

Omniva <noreply@omniva.ee> saadetud kirjad lähevad kohe bittide surnuaiale.

pois11 kirjutas:
Kas omnival on tolli deklaratsioonide saatmiseks mingi meili aadress ka olemas?
Saadeti mingi info saadetise deklareerimiseks aga ei soovi seda teenust kasuta. Ettevõtte alt on lihtsam käibekas tagasi saada kui omniva kaudu jurada.
Deklaratsioon on tehtud ja kaup vabastatud aga kuhu saata, ei tea icon_biggrin.gif ?
Teiste firmadega (DHL, DPD, Fedex jne) on kontaktid leitavad aga omnival mitte.


Aasta algul vähemalt oli selleks
tolliagentuur@omniva.ee
E-N 8.00-17.00
R 8.00-15.15

Mul oli sama jama kuna olin ise deklareerimisel valinud loogilisena paistva kuid vale tolliterminali (Postitoll vmt ta nimi oli). Õige oleks olnud Omniva / Eesti Posti tolliterminal: EETSTEE1000EE-2019-IXM54602. EMTA oli kauba vabastanud kuid Omniva kaupa ei liigutanud. Aitas viisakas e-mail ülalnimetatud tolliagentuur@omniva.ee. Oleks mul õige tolliterminal valitud olnud oleks sinna läinud automaatteavitus ja kaup liikvele läinud.


Mul on ka valitud siis vale tolliterminal, kahjuks omniva ei saada ega juhenda kuskilt otsast ärikliente mis ja kus pakk asub. Teised kullerfirmad saadavad meili peale kohe kõige olulisema info, et saaks pakki deklareerida ja ei teki vigu. Hommikul kiri postkasti ja lõunaks saab paki kätte (ise järgi minnes). Omnivas venib nagu tatt.
Saadan kirja emailile.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2025 11:05:18 vasta tsitaadiga

Tellisin ebayst ja hiinast täpselt 300 eurot maksva vidina. Pidin krt mingit tollimaksu maksma.
Kustutasin osa tektsi vahelt ära aga põhimõtteliselt nägi välja selline:
imports VAT 64,26
imports duty 6,29
Impordideklaratsioon, 1 toode 15,25
Kokku 85,80€

Siis sellele kolmesajale otsa.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2025 11:20:43 vasta tsitaadiga

alartt, kõik 150+ eur saadetised EU välisest riigist maksustatakse impordimaksudega (tollimaks, käibemaks, aktsiisikaupadel aktsiis).
Järgmine kord tee impordideklaratsioon ise icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2025 17:07:51 vasta tsitaadiga

Väike täpsustus, KM (VAT) tuleb alates esimesest sendist lisaks, tollimaks on 150+ eur lisaks.
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2025 19:25:10 vasta tsitaadiga

Too pakk on posti pandud teavitus on igati teretulnud.
Mõnel firmal võib mingi 5 päeva olla venitamise periood, kus pakk on online regatud, kuid vedeleb kusagil ja oota või mõtle, mis kala on või kuidas plaanid kokku jooksevad.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 12:30:54 vasta tsitaadiga

Infoks pakihoiust.

Lugesin kodulehelt, et viies pakk sihtkoha automaati, ei viida seda sorteerimisele ja 10 min. pärast saadetakse sõnum saajale.

Viisin eseme sihtkohta, et ei peaks pakkima ja ei läheks katki.

Ainult väike AGA, see ei kehti ärikliendile, sest hinnastamine toimub sorteerimisliinil.

Öeldi, et äriklient oleks pidanud valima pakihoid, mitte eelvormistatud pakk.

Nüüd nad ei saa enam midagi teha ja peksavad eseme sodiks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 15:22:16 vasta tsitaadiga

Paki paremini
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 16:47:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Paki paremini


KillFrenzy kirjutas:

Viisin eseme sihtkohta, et ei peaks pakkima ja ei läheks katki.


Loe paremini.

Aga klienditeenidus oli väga mõistlik, lubasid proovida mitte puruks peksta. Terminalis kaalutud mõõdetud, panid mullikile ümber ja lubasid varsti tagasi viia.


Aga kahjuks jah, süsteem nii jäik, kui ukse oled kinni pannud, siis seda enam pakihoiuks ümber muuta eemalt ei saa.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2025 17:23:44 vasta tsitaadiga

Oskan lugeda küll.
Aga lahtiselt ma ikka asju ei saadaks, isegi kui väidetavalt kappe ei vahetata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2025 09:07:04 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/8248553/omniva-alustas-rahvatarnega
Lol, see veel puudus icon_lol.gif
Omniva paki bolt, wolt vms loomad

See vist pole lukus
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120377218/esmakordne-pakkumine-suure-koormuse-tottu-kutsub-omniva-pakiveo-toole-koik-tooealised-elanikud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2025 09:44:24 vasta tsitaadiga

Ja siis need boldivoldi jobud vaatavad, et liiga väike tasu ning su pakk passib kusagil.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2025 10:39:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ja siis need boldivoldi jobud vaatavad, et liiga väike tasu ning su pakk passib kusagil.

Kui Omniva enda kullerid on üle koormatud, siis passib see pakk kusagil samamoodi...

IMO tore algatus; näen potensaali eelkõige maapiirkondades.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2025 10:47:06 vasta tsitaadiga

Miks maal peaks keegi üldse huvitatud olema?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2025 10:56:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks maal peaks keegi üldse huvitatud olema?

Tööpuudus?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2025 11:00:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Miks maal peaks keegi üldse huvitatud olema?

Tööpuudus?

Kahtlen kas see toidab ära üldse. Võiks siis otse kulleriks minna ehk tööle nende juurde.
Sest pakkidele pead linna ikka järele minema, oma auto kulud jne......
Makstavad summad salastatud?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2025 11:03:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks maal peaks keegi üldse huvitatud olema?

Kui vaja enda külla kohaletoodud pakke laiali jagada, siis ehk keegi isegi oleks huvitatud, paraku paari-kolme kilomeetri kaugusele selle euro-paari eest küll keegi vaevalt läheb.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.