Mõtlesin kah et head lollid ei saa aru milliselt numbrilt SMS tuleb. Nüüd Samsung A53-ga vaatan SMS-i ja mitte kuskilt ei oska vaadata mis numbrilt see saadetud on Nimeks lihtsalt Omniva ja telefoni number puudub. Oleks lingi url vähegi omniva nt "omnivа.ee", kus a-täht on kirillitsas ja oledki õnges.
OK nüüd on juba õpitud Omniva klienditeeninduse numbrit sõnumisse lisama. Imelik aga lõpus on Google Maps link mis viitab vist Google peakontori asupaigale (kuskil Mountain View kandis)
Tuli mingi skämmisõnum Omnivalt. Pole miskit tellinud ega ka oota mingit pakki. Naljakas oli see, et kui lingil klikkida, siis viskab Cloudflare'i autentimise ette, kus pead määrama, et oled inimene. Alles pärast seda turvakontrolli pääsed skämmilehele
Kas see skämmileht on ilmselge skämm? Võimalik, et mingi firma leht on pihta saanud. Kui paistab legit lehe moodi, siis raporteeri, et võib-olla on mingi bot sisse murdnud.
Kiidaks Omnivat. Pakid liiguvad viimasel ajal päris kiirelt. Vähemalt automaadist automaati. Viimasel ajal pakid alla 24h sihtkohta jõudnud. Osad lausa 12h kandis.
Koguaeg nii olnud ju, kui nende uude lattu kolimise ja jõulude aeg välja arvata. Teistega sama teema, enne tühjendamist automaati pannud, siis on järgmisel täitmise päeval kohal olnud.
Mingi next level skämm on liikvel? Sain just random numbrilt sõnumi, et minu nimele on Viimsi Rimis pakk ja pean maksma kättesaamiseks 169 euri. Pakk on päris, aga mina seda tellinud ei ole - https://minuold.omniva.ee/track/CC617045775EE//?language=et
Vale telo number? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kui mobiilinumbriga pakid seotud Alist või kui Eestis mõned firmad ei jaga tracking koode, siis sealt lähevad automaatselt kirja need ja ei pea eraldi otsima.
Aliexpressi fake trackingu asemel näeb täpsemini millal pakk ikka Eestisse on jõudnud ja millal lootust on, et jõuab automaati.
Logisin äppi sisse, nägin oma ajalugu ja üht tulevat pakki vaid korra ja peale seda on tühjus. väidab et ei saa internetiga ühendust.... lol
mingi beta värk? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
See firma vist hakkab põhja minema iga mu hiinast tellitud pakk saabub eri postkontorisse. Üks ühes tartu otsas teine teises,üle tartu laiali
Ok kirjutasin neile. Helistati ja öeldi et pakkiautomaadid on täis. Käisin siis tartu ringtee postkontoris järjekord oli uksest välja.
Peaks? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
elukaz, võid siis hakata kõikide pühade ajal kulleteenuseid osutama. Raha vedeleb maas.
Ning kellel pakkidega kiire enne jõulupühi siis tasub pakid tellida selleks ajaks linnast välja kuhugi küla automaati. Linnas ootadki kas postkontori pikas järtsus või pakiautomaadi vabanemise järtsus. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Ei, pakk ootaski pakimaadis, nagu täituvusmuret poleks et las istuvad seal. Nüüd juba ära viidud. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kas omnival on tolli deklaratsioonide saatmiseks mingi meili aadress ka olemas?
Saadeti mingi info saadetise deklareerimiseks aga ei soovi seda teenust kasuta. Ettevõtte alt on lihtsam käibekas tagasi saada kui omniva kaudu jurada.
Deklaratsioon on tehtud ja kaup vabastatud aga kuhu saata, ei tea ?
Teiste firmadega (DHL, DPD, Fedex jne) on kontaktid leitavad aga omnival mitte.
Saadad samale kirjale vastuse... _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Omniva <noreply@omniva.ee> saadetud kirjad lähevad kohe bittide surnuaiale.
pois11 kirjutas:
Kas omnival on tolli deklaratsioonide saatmiseks mingi meili aadress ka olemas?
Saadeti mingi info saadetise deklareerimiseks aga ei soovi seda teenust kasuta. Ettevõtte alt on lihtsam käibekas tagasi saada kui omniva kaudu jurada.
Deklaratsioon on tehtud ja kaup vabastatud aga kuhu saata, ei tea ?
Teiste firmadega (DHL, DPD, Fedex jne) on kontaktid leitavad aga omnival mitte.
Mul oli sama jama kuna olin ise deklareerimisel valinud loogilisena paistva kuid vale tolliterminali (Postitoll vmt ta nimi oli). Õige oleks olnud Omniva / Eesti Posti tolliterminal: EETSTEE1000EE-2019-IXM54602. EMTA oli kauba vabastanud kuid Omniva kaupa ei liigutanud. Aitas viisakas e-mail ülalnimetatud tolliagentuur@omniva.ee. Oleks mul õige tolliterminal valitud olnud oleks sinna läinud automaatteavitus ja kaup liikvele läinud. _________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Omniva <noreply@omniva.ee> saadetud kirjad lähevad kohe bittide surnuaiale.
pois11 kirjutas:
Kas omnival on tolli deklaratsioonide saatmiseks mingi meili aadress ka olemas?
Saadeti mingi info saadetise deklareerimiseks aga ei soovi seda teenust kasuta. Ettevõtte alt on lihtsam käibekas tagasi saada kui omniva kaudu jurada.
Deklaratsioon on tehtud ja kaup vabastatud aga kuhu saata, ei tea ?
Teiste firmadega (DHL, DPD, Fedex jne) on kontaktid leitavad aga omnival mitte.
Mul oli sama jama kuna olin ise deklareerimisel valinud loogilisena paistva kuid vale tolliterminali (Postitoll vmt ta nimi oli). Õige oleks olnud Omniva / Eesti Posti tolliterminal: EETSTEE1000EE-2019-IXM54602. EMTA oli kauba vabastanud kuid Omniva kaupa ei liigutanud. Aitas viisakas e-mail ülalnimetatud tolliagentuur@omniva.ee. Oleks mul õige tolliterminal valitud olnud oleks sinna läinud automaatteavitus ja kaup liikvele läinud.
Mul on ka valitud siis vale tolliterminal, kahjuks omniva ei saada ega juhenda kuskilt otsast ärikliente mis ja kus pakk asub. Teised kullerfirmad saadavad meili peale kohe kõige olulisema info, et saaks pakki deklareerida ja ei teki vigu. Hommikul kiri postkasti ja lõunaks saab paki kätte (ise järgi minnes). Omnivas venib nagu tatt.
Saadan kirja emailile.
Tellisin ebayst ja hiinast täpselt 300 eurot maksva vidina. Pidin krt mingit tollimaksu maksma.
Kustutasin osa tektsi vahelt ära aga põhimõtteliselt nägi välja selline:
alartt, kõik 150+ eur saadetised EU välisest riigist maksustatakse impordimaksudega (tollimaks, käibemaks, aktsiisikaupadel aktsiis).
Järgmine kord tee impordideklaratsioon ise _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Too pakk on posti pandud teavitus on igati teretulnud.
Mõnel firmal võib mingi 5 päeva olla venitamise periood, kus pakk on online regatud, kuid vedeleb kusagil ja oota või mõtle, mis kala on või kuidas plaanid kokku jooksevad. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Paki paremini _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Viisin eseme sihtkohta, et ei peaks pakkima ja ei läheks katki.
Loe paremini.
Aga klienditeenidus oli väga mõistlik, lubasid proovida mitte puruks peksta. Terminalis kaalutud mõõdetud, panid mullikile ümber ja lubasid varsti tagasi viia.
Aga kahjuks jah, süsteem nii jäik, kui ukse oled kinni pannud, siis seda enam pakihoiuks ümber muuta eemalt ei saa.
Oskan lugeda küll.
Aga lahtiselt ma ikka asju ei saadaks, isegi kui väidetavalt kappe ei vahetata _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Miks maal peaks keegi üldse huvitatud olema? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kahtlen kas see toidab ära üldse. Võiks siis otse kulleriks minna ehk tööle nende juurde.
Sest pakkidele pead linna ikka järele minema, oma auto kulud jne......
Makstavad summad salastatud? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kui vaja enda külla kohaletoodud pakke laiali jagada, siis ehk keegi isegi oleks huvitatud, paraku paari-kolme kilomeetri kaugusele selle euro-paari eest küll keegi vaevalt läheb.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.