Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Drum'n'Bass muusika tegemine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 18:35:38 vasta tsitaadiga

Btw, Liam Howlett komponeeris reasoni peal ajaviiteks jne, albumil pole suurt midagi reasoniga seost.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.08.2004 20:14:31 vasta tsitaadiga

me_ kirjutas:
Btw, Liam Howlett komponeeris reasoni peal ajaviiteks jne, albumil pole suurt midagi reasoniga seost.

ainult, et need lood sealt albumilt on reasoniga tehtud. seda on juba soundi järgi aru saada.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2004 21:49:23 vasta tsitaadiga

hm.. krt mai või, tra misvahet sellel on kas dj mängib muusikat vinüüli või cd pealt? anoh, niipalju lisaks et green mängib cd pealt omatehtud radasid, ylejäänd mula tuleb vinyylidelt
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 17.08.2004 22:58:20 vasta tsitaadiga

muidugi, on ju olemas special cd-deckid, millega saab CDsid skrätchida ja muud nalja teha, nagu vinüüliga. väide, et vinüül on ainuke õige helikandja, on mõttetu puritaanlus.

edit:
pots4t4j4 kirjutas:
Mingid krdi dnb vännid süttige rsk icon_evil.gif


selliseid idiootlikke kommentaare võiks IMHO mõnepäevase bänniga premeerida
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 18.08.2004 00:36:52 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
hm.. krt mai või, tra misvahet sellel on kas dj mängib muusikat vinüüli või cd pealt?

ma vist väljendasin ennast segaselt. esiteks on vahe kas sa ostad 10.- tooriku v6i 140.- vinüüli/orig. cd, sest paljud dj-d panevad ikka tugevad summad nende plaatide alla magama. tegelikult sõltub konkurents muidugi sellest, kes paremini plaate keerutab, aga see on ju kahtlane et dj-l on jumala poogen artistist ning ta ei austa üldtuntud tavasid.
sama on näiteks sellega, kui ma tirin kazaa-st visual studio ja hakkan sellega tehtud programme müüma.
rääkimata sellest et vähemalt mõni aasta tagasi oli üldse keelatud klubides omakirjutatud cd-de mängimine (olgu see siis kasvõi enda tehtud).
seda viimast varianti ma loomulikult ise ei poolda, aga kui sul on originaal cd/vinyyl, miks siis m2ngida cd-r'lt?

eriti pinda k2ib see et te hakkate aretama oma teooriaid, et minu arvates on vinyyl TRUE ja cd bullshit
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 18.08.2004 01:45:31 vasta tsitaadiga

Kuule, QWhite, miks sa arvad, et DJ Green on suurem piraat, kui teised? Ma usun, et enamus DJ'sid on kasutanud mp3'esid, miks sa nende üle ei karju? Ja pealegi, kõik tõmmatud mp3'ed ei ole illegaalsed. Ka mul on väga palju mp3'sid mis ma olen artistidelt/produtsentidelt endilt saanud ja mul on õigus neid mängida kas kodus või siis mõnel peol. Sama moodi oli ka see üks kord DJ Greeniga. Aga miks kõik teevad temast suure patuoina?
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 18.08.2004 01:50:03 vasta tsitaadiga

Ja QWhite, (lugesin su vanemaid postitusi siin) miks sa arvad, et muusika produtseerimine on loopide kokku sobitamine? Täna päeva Drum & Bass muusikas tehakse trummikäigud ja bassiliinid kõik eraldi. Olgu see sulle teadmiseks!
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 18.08.2004 03:28:52 vasta tsitaadiga

ok, pohh selle greeniga, ma ei tõstagi teda niivõrd esile, lihtsalt oli temast juttu, siis võtsin ise ka sõna ja langesin sellise ropendamise osaliseks icon_razz.gif
ja selle teise posti kohta: jälle ei saanud sa mu mõttest aru, v6i ei tahtnudki saada. keegi lihtsalt väitis, et reason on samaväärne ejay'ga (no ffs, see ju ON loopide ritta ladumine) lihtsalt kuna m6lemal on tavalisest graafilisem GUI.
kui sa ikka mu mõttest aru ei saa, siis saada ps või lihtsalt ignoreeri mu poste, sest kui sa lihtsalt v6tad mingi jupi mu lausest ja selle kalla nokkima hakkad v6ib meil p2ris pikaks minna icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shook
HV kasutaja
Shook

liitunud: 29.06.2003




sõnum 18.08.2004 13:52:13 vasta tsitaadiga

Kiskusin endale Sound Forge 6.0 ei tundu olevat mingi laste program ja sampleid ka ritta panna ei saa kui kellelgi on kogemust siis võiks nata rääkida kuda seal muusikat teha saaks. icon_lol.gif Tean et see ei ole nii kerge icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 18.08.2004 14:38:28 vasta tsitaadiga

Shook kirjutas:
Kiskusin endale Sound Forge 6.0 ei tundu olevat mingi laste program ja sampleid ka ritta panna ei saa kui kellelgi on kogemust siis võiks nata rääkida kuda seal muusikat teha saaks. icon_lol.gif Tean et see ei ole nii kerge icon_lol.gif


mis sa kisud, osta parem poest või hoia oma piraaditsemist vaka all icon_evil.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 18.08.2004 14:50:12 vasta tsitaadiga

rastix, oled sina ikka rikutud mõtetega thumbs_down.gif
kuni pole piraatimisele viidatud, pole ju tarvis kära tõsta.
sound forge-st saab ka trial versiooni tirida.
ja miks ei peaks Shook selle registreerima vaid hoopis cracki vms tirima? icon_wink.gif
ok, ma usun et on raske originaaltarkvarast rääkida, kui sellega vähe kogemusi
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 18.08.2004 15:28:06 vasta tsitaadiga

Vaata, QWhite, enamus muusikategemise programmides on võimalus loope ritta panna. Aga see ei ole nende programmide ainus kasutamise võimalus. Ikka teed enda trummikäigud ja bassiliinid ise võik valmis ja siis võid neid hakata ritta panema.

Sama hästi ma võin öelda, et mobiiltelefonid on mängimiseks, sest neil on mängud olemas. Aga ei, mobiiltelefonid on rääkimiseks. <-- see oli lihtsalt näide.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 18.08.2004 15:57:24 vasta tsitaadiga

niisiis sinu väide on see et ejay's saab trummikäike ja bassiliine kokku panna?
(ega ma sellest programmist suurt ei jaga, viimat proovisin ~5a tagasi, valgusta mind icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 18.08.2004 15:59:46 vasta tsitaadiga

ka ma mitte seda ei ütlenud? praeguseks paistab et sul on tõsine probleem arusaamisega
Getomees kirjutas:
enamus muusikategemise programmides on võimalus loope ritta panna. Aga see ei ole nende programmide ainus kasutamise võimalus.

QWhite kirjutas:
Muidugi võib ka nende progedega lihtsalt loope ritta seada. ejay kõrval oleks mingi normaalne programm pisut overkill;)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shook
HV kasutaja
Shook

liitunud: 29.06.2003




sõnum 19.08.2004 13:26:19 vasta tsitaadiga

rastix kirjutas:
Shook kirjutas:
Kiskusin endale Sound Forge 6.0 ei tundu olevat mingi laste program ja sampleid ka ritta panna ei saa kui kellelgi on kogemust siis võiks nata rääkida kuda seal muusikat teha saaks. icon_lol.gif Tean et see ei ole nii kerge icon_lol.gif


mis sa kisud, osta parem poest või hoia oma piraaditsemist vaka all icon_evil.gif


Kas tahad öelda et sul on kõik peale freeware ostetud või?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2004 16:54:40 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
me_ kirjutas:
Btw, Liam Howlett komponeeris reasoni peal ajaviiteks jne, albumil pole suurt midagi reasoniga seost.

ainult, et need lood sealt albumilt on reasoniga tehtud. seda on juba soundi järgi aru saada.

kas getos paiknev tehnika ei küündi, on kehvad kõrvad? ei õpetata inglise keelt mis võimaldaks antud artiklist aru saada? Loe uuesti läbi ja think again.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 04.03.2005 15:20:54 vasta tsitaadiga

kui ma ei eksi siis ka fresh tegi mingi albumi reasoniga
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2005 15:50:26 vasta tsitaadiga

concord dawn jällegi kytab fruityga
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003




sõnum 04.03.2005 16:51:09 vasta tsitaadiga

concord dawn ei tee drumbassi... see on imho ikka suht träänsulik staff, mida ta teeb.... (maitse asi muidugi)...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 04.03.2005 18:47:44 vasta tsitaadiga

Sour kirjutas:
concord dawn ei tee drumbassi... see on imho ikka suht träänsulik staff, mida ta teeb.... (maitse asi muidugi)...

no biit on vaieldamatult dnb oma, minu arust kisub mõni lugu aint haiglaselt metali poole.
aga samas ütles üks mu klassivend isegi London Elektricity - Wishing Well (Danny Byrd remix) kohta träna :D (Y)

ja siit teemaarenduseks - london elektricity ja dnb muusika live produktsioon ;) now beat that
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 05.03.2005 11:43:07 vasta tsitaadiga

Sour kirjutas:
concord dawn ei tee drumbassi... see on imho ikka suht träänsulik staff, mida ta teeb.... (maitse asi muidugi)...

Concord Dawn TEEB drum&bass'i. Asja nimi täpsemalt on Trancestep (ehk siis trance mõjutustega dnb). Ja varsti tuleb Hospitali alt välja WOMC2 kogumik kus on ka üks kergem ja lausa super rada. Kui tahad kuulata siis sealt: http://www.dogsonacid.com/showthread.php?threadid=273005&mode=audio

QWhite kirjutas:
ja siit teemaarenduseks - london elektricity ja dnb muusika live produktsioon icon_wink.gif now beat that

Jepp. Kes on näinud Drum & Bass Arena DVD'd siis seal on pikk jutt sellest kuidas erinevad grupid teevad lives icon_wink.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003




sõnum 06.03.2005 10:31:01 vasta tsitaadiga

kahjuks ei käinud LE live kuulamas icon_sad.gif aga kuulsin, et olla olnud superhea..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 06.03.2005 10:39:56 vasta tsitaadiga

ma ütleks siis et sa pole concord downi lugusid vist kuulnud
_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003




sõnum 06.03.2005 13:56:05 vasta tsitaadiga

nii palju kui ma kuulanud olen, siis suht nyri jungle mu jaoks.. kuid kordan, et maitseasi
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 06.03.2005 16:49:19 vasta tsitaadiga

Sour kirjutas:
nii palju kui ma kuulanud olen, siis suht nyri jungle mu jaoks.. kuid kordan, et maitseasi

Eee.. see polegi jungle. See on Drum & Bass.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003




sõnum 06.03.2005 17:24:02 vasta tsitaadiga

Getomees, ma ei taha sind küll solvata, kuid jungle ongi dnb...... lihtsalt junglit hakata 90 keskel dnb'ks nimetama...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 06.03.2005 19:53:31 vasta tsitaadiga

Sour, ma ei taha sind küll solvata, kuid päris nii see asi ka ei ole..
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 06.03.2005 20:05:16 vasta tsitaadiga

Sour, mida sa ajad? Dnb on jungle järeltulija, mitte lihtsalt nimemuutus. http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 06.03.2005 20:05:40 vasta tsitaadiga

Fruity on jah vist kõige asjalikum kui lihtsalt aga omaloominguliselt tahad läbi ajada. Siin üks basic tutorial kuidas fruityga dnb-d teha http://www.sharewaremusicmachine.com/smm/news/654/

Ise nüüdse linuxi kasutajana kasutan muusika tegemisel Skale trackerit, suur suur puudus aga linuxis on see, et VST instrumente ei saa kasutada.

Soundforge on ikkagi editor, mitte proge, kus muusikat kokku panna. võib kah aga suht tobe ettevõtmine, seal ikka hea samplitele effecte peale lasta ja muid huvitavaid toiminguid nendega ette võtta.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 06.03.2005 22:34:17 vasta tsitaadiga

dnb ei ole jungle. nii lihtne see ongi. dnb arenes junglest välja, aga tegu on ikkagi 2 erineva muusikaliigiga. täpselt nagu hip-hop ei ole soul kuigi selle stiili juured ulatuvad sinna. pole vist mõtet vaidlema hakata.

sellest concord dawnist nii palju, et trummibassi teevad nad kindlasti. nagu öeldud on asja nimi trancestep, aga on ka veits teist teemat tehtud. see metali sämpling, mida nad kasutasid ühes oma loos oli võetud sepulturalt kui ma ei eksi. iseenesest täiesti teretulnud nähtus. seda nimetatakse stiili arendamiseks. kui stiili ei arendataks siis vbl poleks kunagi trummibassi tekkinud ja asja nimetataks ikka veel jungleks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003




sõnum 07.03.2005 11:23:05 vasta tsitaadiga

nooh... siiamaani nimetatakse seda stiili ka jungle'ks... seda nii Saaremets, Raudsepp, UK dj'd jne..

kuid jah.. sitta sellest tähenärimisest...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 07.03.2005 12:21:43 vasta tsitaadiga

eks nii jungle kui ka dnb ole breakbeati lapsed ja tema armastab mõlemat oma last õigemini vist last, kelles on kahestunud isiksus. Junglel on rohkem ragga mõjutusi. ja kas pole nii, et jungle sai eeskuju 90ndate alguses vohanud hardcore muusikast ja dnb siis võttis malli housest ja technost. aga eks nad muidu ole head lapsed eri nimega. Ja pealegi jaguneb jungle/dnb omakrda igasugusteks stepideks. näiteks:

techstep
darkstep
hardstep
jazzstep
trancestep
futurestep
clownstep
electrostep
neurofunk
liquidfunk
darkcore
breakcore
atmospheric
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 11.03.2005 10:44:53 vasta tsitaadiga

tegelt otseselt sellist stiili nagu clownstep pole. see tuli kunagi kui keaton ütles andy c ja shimoni body rocky kuuldes ja tantsivaid inimesi vaadates, et "like steppin` clowns"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HV veteran
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 28.10.2005 21:11:40 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas teemaalgataja saabaz miskit abi ka saand ülce on?

Mina soovitan tal üles otsida njuuke aastaid-aastaid vana proge nagu seda on Magix Music Maker 5 .. Mingi 6-7a tagasi tegin sellega dnb lugusid.. Mäletan, seal oli algajale sobilik klotside süsteem.. Mälestus hakkab hägunema sellest, aga DNB-d sai sellega väga head teha..

Ejay 5-6 on rohkem träna jaoks..
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.10.2005 03:45:56 vasta tsitaadiga

link :: www.renoise.com

ft2 stiilis trackeri hea järeltulija - renoise (litsens $50), ilmselt ka parimaid trackereid täna.

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.10.2005 19:46:53 vasta tsitaadiga

HV veteran kirjutas:
Ei tea, kas teemaalgataja saabaz miskit abi ka saand ülce on?

Mina soovitan tal üles otsida njuuke aastaid-aastaid vana proge nagu seda on Magix Music Maker 5 .. Mingi 6-7a tagasi tegin sellega dnb lugusid.. Mäletan, seal oli algajale sobilik klotside süsteem.. Mälestus hakkab hägunema sellest, aga DNB-d sai sellega väga head teha..

Ejay 5-6 on rohkem träna jaoks..

Halb soovitus, ütleksin mina. Ja samas, kuidas kasutaja saabaz siia teemasse enam puutub? Teema on juba edasi arenenud ja teema algataja pole siin üle 2 aasta käinud (hint: viimane külastus:21.09.2003 12:45)

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HV veteran
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 30.10.2005 16:38:44 vasta tsitaadiga

Getomees: "Halb soovitus, ütleksin mina."
Algajale dnb-huvilisele on see mu meelest väga hea soovitus..
Külastusaegadele ma pilku peale ei visand..

_________________
thezone.myminicity.komm
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 08.11.2005 22:08:51 vasta tsitaadiga

Reasoniga tegelen ise ka. Täitsa asjalik proge ja kui keegi seda e-jayga võrdlema hakkab siis...hmmm...nojah ei hakka midagi halvasti ültema icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 09.11.2005 18:58:16 vasta tsitaadiga

IMO polegi see proge nii tähtis millega teha. sul võib olla mingi ülisuurte võimalustega ülikallis proge aga tulemus on kehva, samal ajal teine võib miski freewarega sellise teose aretada, et põlved võtab nõrgaks.

viimati muutis punktiir 17.11.2005 01:19:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 09.11.2005 20:39:43 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
IMO polegi see proge nii tähtis millega teha. sul võib olla mingi ülisuurte võimalustega ülikallis proge aga tulemus on kehva, samal ajal teine võib miski freewarega sellise eose aretada, et põlved võtab nõrgaks.


100% nõus !

Ei saa väita, et teatud muusikastiili jaoks on mingi proge parem. Kõige paremini saab igasugust mussi teha selle programmiga, mida põhjalikult tunned.

PS. Kõvad mehed teevad ka notepadiga tasemel koduka.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 10.11.2005 01:36:43 vasta tsitaadiga

ma tegin noutpäädiga vanasti muusikat
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 10.11.2005 11:36:28 vasta tsitaadiga

delic kirjutas:
ma tegin noutpäädiga vanasti muusikat


Ma tegin peindiga, mis siis.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 10.11.2005 17:42:07 vasta tsitaadiga

deejott kirjutas:
delic kirjutas:
ma tegin noutpäädiga vanasti muusikat


Ma tegin peindiga, mis siis.


kunagi tegin norton commanderiga...olid ajad
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 10.11.2005 19:55:23 vasta tsitaadiga

kusjuures paintiga saab musa teha küll. õigemini nö sampleid. on ju näiteks fruity loopsis selline sünt nagu beemap mis pildifailidelt helisi üles korjab. sai päris karme asju teha.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 11.11.2005 11:16:07 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
kusjuures paintiga saab musa teha küll. õigemini nö sampleid. on ju näiteks fruity loopsis selline sünt nagu beemap mis pildifailidelt helisi üles korjab. sai päris karme asju teha.


No mida ma siis räägin.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 13.11.2005 12:40:58 vasta tsitaadiga

ah mida sa tõesti räägid. värvisid kõik punaseks ja tõmbasid sinise triibu keskele ning tahtsid kohe lepingut saada. hea mees icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 13.11.2005 15:56:06 vasta tsitaadiga

Muidu tegelen räpi tegemisega, aga ühe sõbraga tegime ka ühe trummi ja bassi loo.
Räpi trummid lõikasin Cool Edit Proga ümber ja siis vene vinüülidelt sämpleid juurde icon_wink.gif
Tulemuseks oli suht naljakas lugu, mis küll vajab veel natukene lõpetamist, aga
ehk asja saab.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salakokk
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2004




sõnum 15.11.2005 17:23:45 vasta tsitaadiga

http://www.native-instruments.com/index.php?id=electronicins2_us&ftu=5765e325b6
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 17.11.2005 01:23:21 vasta tsitaadiga

http://wiki.ehow.com/Write-Drum-and-Bass üks tegemise näiteid. aga tegelikult on sellistest stampidest kinnihoidmine halb, sest siis ei toimu arengut vaid kopeerimine. Miks mitte võtta kätte proge ja hakata sammhaaval katsetama, kus juures isegi need mitte väljatulnud asjad võivad tulevikus väga headeks osutuda. ma olen üle 800 luubi meisterdanud, millest võiks valmis lugusi teha, eks mõnest ole ka tehtud. mulle meeldib katsetada. Panna omavahel kõlama ka kõige sobimatuid sounde. Muusikategemine peaks olema nagu seks, mitte raamatu järgi, vaid oma fantaasiaid ära kasutades. Ka perversne olla, kui soovid, miks mitte, eriti muusikas.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Drum'n'Bass muusika tegemine mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.