|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
me_
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
12.08.2004 18:35:38
|
|
|
| Btw, Liam Howlett komponeeris reasoni peal ajaviiteks jne, albumil pole suurt midagi reasoniga seost.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.08.2004 20:14:31
|
|
|
| me_ kirjutas: |
| Btw, Liam Howlett komponeeris reasoni peal ajaviiteks jne, albumil pole suurt midagi reasoniga seost. |
ainult, et need lood sealt albumilt on reasoniga tehtud. seda on juba soundi järgi aru saada.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
17.08.2004 21:49:23
|
|
|
hm.. krt mai või, tra misvahet sellel on kas dj mängib muusikat vinüüli või cd pealt? anoh, niipalju lisaks et green mängib cd pealt omatehtud radasid, ylejäänd mula tuleb vinyylidelt
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
17.08.2004 22:58:20
|
|
|
muidugi, on ju olemas special cd-deckid, millega saab CDsid skrätchida ja muud nalja teha, nagu vinüüliga. väide, et vinüül on ainuke õige helikandja, on mõttetu puritaanlus.
edit:
| pots4t4j4 kirjutas: |
Mingid krdi dnb vännid süttige rsk  |
selliseid idiootlikke kommentaare võiks IMHO mõnepäevase bänniga premeerida
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
18.08.2004 00:36:52
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| hm.. krt mai või, tra misvahet sellel on kas dj mängib muusikat vinüüli või cd pealt? |
ma vist väljendasin ennast segaselt. esiteks on vahe kas sa ostad 10.- tooriku v6i 140.- vinüüli/orig. cd, sest paljud dj-d panevad ikka tugevad summad nende plaatide alla magama. tegelikult sõltub konkurents muidugi sellest, kes paremini plaate keerutab, aga see on ju kahtlane et dj-l on jumala poogen artistist ning ta ei austa üldtuntud tavasid.
sama on näiteks sellega, kui ma tirin kazaa-st visual studio ja hakkan sellega tehtud programme müüma.
rääkimata sellest et vähemalt mõni aasta tagasi oli üldse keelatud klubides omakirjutatud cd-de mängimine (olgu see siis kasvõi enda tehtud).
seda viimast varianti ma loomulikult ise ei poolda, aga kui sul on originaal cd/vinyyl, miks siis m2ngida cd-r'lt?
eriti pinda k2ib see et te hakkate aretama oma teooriaid, et minu arvates on vinyyl TRUE ja cd bullshit
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
18.08.2004 01:45:31
|
|
|
Kuule, QWhite, miks sa arvad, et DJ Green on suurem piraat, kui teised? Ma usun, et enamus DJ'sid on kasutanud mp3'esid, miks sa nende üle ei karju? Ja pealegi, kõik tõmmatud mp3'ed ei ole illegaalsed. Ka mul on väga palju mp3'sid mis ma olen artistidelt/produtsentidelt endilt saanud ja mul on õigus neid mängida kas kodus või siis mõnel peol. Sama moodi oli ka see üks kord DJ Greeniga. Aga miks kõik teevad temast suure patuoina?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
18.08.2004 01:50:03
|
|
|
Ja QWhite, (lugesin su vanemaid postitusi siin) miks sa arvad, et muusika produtseerimine on loopide kokku sobitamine? Täna päeva Drum & Bass muusikas tehakse trummikäigud ja bassiliinid kõik eraldi. Olgu see sulle teadmiseks!
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
18.08.2004 03:28:52
|
|
|
ok, pohh selle greeniga, ma ei tõstagi teda niivõrd esile, lihtsalt oli temast juttu, siis võtsin ise ka sõna ja langesin sellise ropendamise osaliseks
ja selle teise posti kohta: jälle ei saanud sa mu mõttest aru, v6i ei tahtnudki saada. keegi lihtsalt väitis, et reason on samaväärne ejay'ga (no ffs, see ju ON loopide ritta ladumine) lihtsalt kuna m6lemal on tavalisest graafilisem GUI.
kui sa ikka mu mõttest aru ei saa, siis saada ps või lihtsalt ignoreeri mu poste, sest kui sa lihtsalt v6tad mingi jupi mu lausest ja selle kalla nokkima hakkad v6ib meil p2ris pikaks minna
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shook
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003
|
18.08.2004 13:52:13
|
|
|
Kiskusin endale Sound Forge 6.0 ei tundu olevat mingi laste program ja sampleid ka ritta panna ei saa kui kellelgi on kogemust siis võiks nata rääkida kuda seal muusikat teha saaks. Tean et see ei ole nii kerge
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
18.08.2004 14:38:28
|
|
|
| Shook kirjutas: |
Kiskusin endale Sound Forge 6.0 ei tundu olevat mingi laste program ja sampleid ka ritta panna ei saa kui kellelgi on kogemust siis võiks nata rääkida kuda seal muusikat teha saaks. Tean et see ei ole nii kerge  |
mis sa kisud, osta parem poest või hoia oma piraaditsemist vaka all
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
18.08.2004 14:50:12
|
|
|
rastix, oled sina ikka rikutud mõtetega
kuni pole piraatimisele viidatud, pole ju tarvis kära tõsta.
sound forge-st saab ka trial versiooni tirida.
ja miks ei peaks Shook selle registreerima vaid hoopis cracki vms tirima?
ok, ma usun et on raske originaaltarkvarast rääkida, kui sellega vähe kogemusi
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
18.08.2004 15:28:06
|
|
|
Vaata, QWhite, enamus muusikategemise programmides on võimalus loope ritta panna. Aga see ei ole nende programmide ainus kasutamise võimalus. Ikka teed enda trummikäigud ja bassiliinid ise võik valmis ja siis võid neid hakata ritta panema.
Sama hästi ma võin öelda, et mobiiltelefonid on mängimiseks, sest neil on mängud olemas. Aga ei, mobiiltelefonid on rääkimiseks. <-- see oli lihtsalt näide.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
18.08.2004 15:57:24
|
|
|
niisiis sinu väide on see et ejay's saab trummikäike ja bassiliine kokku panna?
(ega ma sellest programmist suurt ei jaga, viimat proovisin ~5a tagasi, valgusta mind
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
18.08.2004 15:59:46
|
|
|
ka ma mitte seda ei ütlenud? praeguseks paistab et sul on tõsine probleem arusaamisega
| Getomees kirjutas: |
| enamus muusikategemise programmides on võimalus loope ritta panna. Aga see ei ole nende programmide ainus kasutamise võimalus. |
| QWhite kirjutas: |
| Muidugi võib ka nende progedega lihtsalt loope ritta seada. ejay kõrval oleks mingi normaalne programm pisut overkill;) |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shook
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003
|
19.08.2004 13:26:19
|
|
|
| rastix kirjutas: |
| Shook kirjutas: |
Kiskusin endale Sound Forge 6.0 ei tundu olevat mingi laste program ja sampleid ka ritta panna ei saa kui kellelgi on kogemust siis võiks nata rääkida kuda seal muusikat teha saaks. Tean et see ei ole nii kerge  |
mis sa kisud, osta parem poest või hoia oma piraaditsemist vaka all  |
Kas tahad öelda et sul on kõik peale freeware ostetud või?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me_
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
21.08.2004 16:54:40
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| me_ kirjutas: |
| Btw, Liam Howlett komponeeris reasoni peal ajaviiteks jne, albumil pole suurt midagi reasoniga seost. |
ainult, et need lood sealt albumilt on reasoniga tehtud. seda on juba soundi järgi aru saada. |
kas getos paiknev tehnika ei küündi, on kehvad kõrvad? ei õpetata inglise keelt mis võimaldaks antud artiklist aru saada? Loe uuesti läbi ja think again.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
04.03.2005 15:20:54
|
|
|
| kui ma ei eksi siis ka fresh tegi mingi albumi reasoniga
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sour
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
04.03.2005 16:51:09
|
|
|
| concord dawn ei tee drumbassi... see on imho ikka suht träänsulik staff, mida ta teeb.... (maitse asi muidugi)...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
04.03.2005 18:47:44
|
|
|
| Sour kirjutas: |
| concord dawn ei tee drumbassi... see on imho ikka suht träänsulik staff, mida ta teeb.... (maitse asi muidugi)... |
no biit on vaieldamatult dnb oma, minu arust kisub mõni lugu aint haiglaselt metali poole.
aga samas ütles üks mu klassivend isegi London Elektricity - Wishing Well (Danny Byrd remix) kohta träna :D (Y)
ja siit teemaarenduseks - london elektricity ja dnb muusika live produktsioon ;) now beat that
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
05.03.2005 11:43:07
|
|
|
| Sour kirjutas: |
| concord dawn ei tee drumbassi... see on imho ikka suht träänsulik staff, mida ta teeb.... (maitse asi muidugi)... |
Concord Dawn TEEB drum&bass'i. Asja nimi täpsemalt on Trancestep (ehk siis trance mõjutustega dnb). Ja varsti tuleb Hospitali alt välja WOMC2 kogumik kus on ka üks kergem ja lausa super rada. Kui tahad kuulata siis sealt: http://www.dogsonacid.com/showthread.php?threadid=273005&mode=audio
| QWhite kirjutas: |
ja siit teemaarenduseks - london elektricity ja dnb muusika live produktsioon now beat that |
Jepp. Kes on näinud Drum & Bass Arena DVD'd siis seal on pikk jutt sellest kuidas erinevad grupid teevad lives
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sour
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
06.03.2005 10:31:01
|
|
|
kahjuks ei käinud LE live kuulamas aga kuulsin, et olla olnud superhea..
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti555
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sour
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
06.03.2005 13:56:05
|
|
|
| nii palju kui ma kuulanud olen, siis suht nyri jungle mu jaoks.. kuid kordan, et maitseasi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
06.03.2005 16:49:19
|
|
|
| Sour kirjutas: |
| nii palju kui ma kuulanud olen, siis suht nyri jungle mu jaoks.. kuid kordan, et maitseasi |
Eee.. see polegi jungle. See on Drum & Bass.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sour
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
06.03.2005 17:24:02
|
|
|
| Getomees, ma ei taha sind küll solvata, kuid jungle ongi dnb...... lihtsalt junglit hakata 90 keskel dnb'ks nimetama...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
06.03.2005 20:05:40
|
|
|
Fruity on jah vist kõige asjalikum kui lihtsalt aga omaloominguliselt tahad läbi ajada. Siin üks basic tutorial kuidas fruityga dnb-d teha http://www.sharewaremusicmachine.com/smm/news/654/
Ise nüüdse linuxi kasutajana kasutan muusika tegemisel Skale trackerit, suur suur puudus aga linuxis on see, et VST instrumente ei saa kasutada.
Soundforge on ikkagi editor, mitte proge, kus muusikat kokku panna. võib kah aga suht tobe ettevõtmine, seal ikka hea samplitele effecte peale lasta ja muid huvitavaid toiminguid nendega ette võtta.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
06.03.2005 22:34:17
|
|
|
dnb ei ole jungle. nii lihtne see ongi. dnb arenes junglest välja, aga tegu on ikkagi 2 erineva muusikaliigiga. täpselt nagu hip-hop ei ole soul kuigi selle stiili juured ulatuvad sinna. pole vist mõtet vaidlema hakata.
sellest concord dawnist nii palju, et trummibassi teevad nad kindlasti. nagu öeldud on asja nimi trancestep, aga on ka veits teist teemat tehtud. see metali sämpling, mida nad kasutasid ühes oma loos oli võetud sepulturalt kui ma ei eksi. iseenesest täiesti teretulnud nähtus. seda nimetatakse stiili arendamiseks. kui stiili ei arendataks siis vbl poleks kunagi trummibassi tekkinud ja asja nimetataks ikka veel jungleks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sour
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
07.03.2005 11:23:05
|
|
|
nooh... siiamaani nimetatakse seda stiili ka jungle'ks... seda nii Saaremets, Raudsepp, UK dj'd jne..
kuid jah.. sitta sellest tähenärimisest...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
07.03.2005 12:21:43
|
|
|
eks nii jungle kui ka dnb ole breakbeati lapsed ja tema armastab mõlemat oma last õigemini vist last, kelles on kahestunud isiksus. Junglel on rohkem ragga mõjutusi. ja kas pole nii, et jungle sai eeskuju 90ndate alguses vohanud hardcore muusikast ja dnb siis võttis malli housest ja technost. aga eks nad muidu ole head lapsed eri nimega. Ja pealegi jaguneb jungle/dnb omakrda igasugusteks stepideks. näiteks:
techstep
darkstep
hardstep
jazzstep
trancestep
futurestep
clownstep
electrostep
neurofunk
liquidfunk
darkcore
breakcore
atmospheric
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
11.03.2005 10:44:53
|
|
|
| tegelt otseselt sellist stiili nagu clownstep pole. see tuli kunagi kui keaton ütles andy c ja shimoni body rocky kuuldes ja tantsivaid inimesi vaadates, et "like steppin` clowns"
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HV veteran
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2005
|
28.10.2005 21:11:40
|
|
|
Ei tea, kas teemaalgataja saabaz miskit abi ka saand ülce on?
Mina soovitan tal üles otsida njuuke aastaid-aastaid vana proge nagu seda on Magix Music Maker 5 .. Mingi 6-7a tagasi tegin sellega dnb lugusid.. Mäletan, seal oli algajale sobilik klotside süsteem.. Mälestus hakkab hägunema sellest, aga DNB-d sai sellega väga head teha..
Ejay 5-6 on rohkem träna jaoks..
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
29.10.2005 03:45:56
|
|
|
link :: www.renoise.com
ft2 stiilis trackeri hea järeltulija - renoise (litsens $50), ilmselt ka parimaid trackereid täna.
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
29.10.2005 19:46:53
|
|
|
| HV veteran kirjutas: |
Ei tea, kas teemaalgataja saabaz miskit abi ka saand ülce on?
Mina soovitan tal üles otsida njuuke aastaid-aastaid vana proge nagu seda on Magix Music Maker 5 .. Mingi 6-7a tagasi tegin sellega dnb lugusid.. Mäletan, seal oli algajale sobilik klotside süsteem.. Mälestus hakkab hägunema sellest, aga DNB-d sai sellega väga head teha..
Ejay 5-6 on rohkem träna jaoks.. |
Halb soovitus, ütleksin mina. Ja samas, kuidas kasutaja saabaz siia teemasse enam puutub? Teema on juba edasi arenenud ja teema algataja pole siin üle 2 aasta käinud (hint: viimane külastus:21.09.2003 12:45)
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HV veteran
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2005
|
30.10.2005 16:38:44
|
|
|
Getomees: "Halb soovitus, ütleksin mina."
Algajale dnb-huvilisele on see mu meelest väga hea soovitus..
Külastusaegadele ma pilku peale ei visand..
_________________ thezone.myminicity.komm |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
08.11.2005 22:08:51
|
|
|
Reasoniga tegelen ise ka. Täitsa asjalik proge ja kui keegi seda e-jayga võrdlema hakkab siis...hmmm...nojah ei hakka midagi halvasti ültema
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
09.11.2005 18:58:16
|
|
|
IMO polegi see proge nii tähtis millega teha. sul võib olla mingi ülisuurte võimalustega ülikallis proge aga tulemus on kehva, samal ajal teine võib miski freewarega sellise teose aretada, et põlved võtab nõrgaks.
viimati muutis punktiir 17.11.2005 01:19:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
09.11.2005 20:39:43
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| IMO polegi see proge nii tähtis millega teha. sul võib olla mingi ülisuurte võimalustega ülikallis proge aga tulemus on kehva, samal ajal teine võib miski freewarega sellise eose aretada, et põlved võtab nõrgaks. |
100% nõus !
Ei saa väita, et teatud muusikastiili jaoks on mingi proge parem. Kõige paremini saab igasugust mussi teha selle programmiga, mida põhjalikult tunned.
PS. Kõvad mehed teevad ka notepadiga tasemel koduka.
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
10.11.2005 01:36:43
|
|
|
| ma tegin noutpäädiga vanasti muusikat
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
10.11.2005 11:36:28
|
|
|
| delic kirjutas: |
| ma tegin noutpäädiga vanasti muusikat |
Ma tegin peindiga, mis siis.
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
10.11.2005 17:42:07
|
|
|
| deejott kirjutas: |
| delic kirjutas: |
| ma tegin noutpäädiga vanasti muusikat |
Ma tegin peindiga, mis siis. |
kunagi tegin norton commanderiga...olid ajad
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
10.11.2005 19:55:23
|
|
|
| kusjuures paintiga saab musa teha küll. õigemini nö sampleid. on ju näiteks fruity loopsis selline sünt nagu beemap mis pildifailidelt helisi üles korjab. sai päris karme asju teha.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
11.11.2005 11:16:07
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| kusjuures paintiga saab musa teha küll. õigemini nö sampleid. on ju näiteks fruity loopsis selline sünt nagu beemap mis pildifailidelt helisi üles korjab. sai päris karme asju teha. |
No mida ma siis räägin.
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
13.11.2005 12:40:58
|
|
|
ah mida sa tõesti räägid. värvisid kõik punaseks ja tõmbasid sinise triibu keskele ning tahtsid kohe lepingut saada. hea mees
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defmic
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
13.11.2005 15:56:06
|
|
|
Muidu tegelen räpi tegemisega, aga ühe sõbraga tegime ka ühe trummi ja bassi loo.
Räpi trummid lõikasin Cool Edit Proga ümber ja siis vene vinüülidelt sämpleid juurde
Tulemuseks oli suht naljakas lugu, mis küll vajab veel natukene lõpetamist, aga
ehk asja saab.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salakokk
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
17.11.2005 01:23:21
|
|
|
| http://wiki.ehow.com/Write-Drum-and-Bass üks tegemise näiteid. aga tegelikult on sellistest stampidest kinnihoidmine halb, sest siis ei toimu arengut vaid kopeerimine. Miks mitte võtta kätte proge ja hakata sammhaaval katsetama, kus juures isegi need mitte väljatulnud asjad võivad tulevikus väga headeks osutuda. ma olen üle 800 luubi meisterdanud, millest võiks valmis lugusi teha, eks mõnest ole ka tehtud. mulle meeldib katsetada. Panna omavahel kõlama ka kõige sobimatuid sounde. Muusikategemine peaks olema nagu seks, mitte raamatu järgi, vaid oma fantaasiaid ära kasutades. Ka perversne olla, kui soovid, miks mitte, eriti muusikas.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|