|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.01.2025 23:00:56
|
|
|
| tsitaat: |
| Kui valdav osa Rohelises fondis koguvatest inimestest võib portfellis näha punast värvi, siis paradoksaalselt on Roheline fond tegelikult oma tegutsemise algusajast 40% plussis, jäädes küll Eesti pensioniindeksile umbes 10%-ga alla. |
Tegelikult hetkeseisu arvestades võibolla mingi 10K sinna paigutada polekski nii paha mõte. Rohepööre pole veel läbi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.01.2025 10:31:21
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kui valdav osa Rohelises fondis koguvatest inimestest võib portfellis näha punast värvi, siis paradoksaalselt on Roheline fond tegelikult oma tegutsemise algusajast 40% plussis, jäädes küll Eesti pensioniindeksile umbes 10%-ga alla. |
Tegelikult hetkeseisu arvestades võibolla mingi 10K sinna paigutada polekski nii paha mõte. Rohepööre pole veel läbi. |
Palun ära lase end sellest ülaltoodud tsitaadist petta. Nullist tõustes on nad 40% plussis jah. Aga kui me võtame rohefondi käivitusajast võrrelda näiteks Swedi indeksi tulemit, siis see on selle ajaga võrreldes 144% plussis, mitte 40%. Ja lisaks on plussis ka kõik vahepeal jooksvalt tehtud sissemaksed... rohelise kliendid on aga vahepeal jooksvalt 3 aastat ostnud osakuid mille hind järjest odavneb. Tasub silmas pidada, et peaaegu keegi ei saanud oma seni kogutud potti lükata rohelisse sisse sellel "algusajal" millal nad tõusnud on. Kes vahetas oma osakud sinna, sest neil läks 2020 hästi, tegi seda juba siis kui hind oli püstloodis ülesse hakanud minema.
Artiklis on toodud (muidugi leiab selle ilmselt prospektist ka) täielik pirukas fondi koostise kohta. Kui sa arvad, et miski sealt võiks lähiajal metsikult tõusta, miski ei takista nendesse valdkondadesse investeerimast palju tahad. Rohelise enda senised tulemused küll mingit usaldust ei ärata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diginugis
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2006
|
28.01.2025 12:02:06
|
|
|
NVDA soodukad hakkasid eilsest, kes huvitatud.
_________________ PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.01.2025 15:01:11
|
|
|
Nvidia ei läinud alla senise ostuhinnagi mul, aitab temast küll. Selle hinnaga juurde ei võtaks praegu.
Energiafirmade ja serverimajanduse soodukad olid veel suuremad... Panustan sellele, et elektrit läheb ikka edaspidi ka vaja, isegi kui vähem kui arvati.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
28.01.2025 15:05:52
|
|
|
Nvidia on 2027 jaanuariks seal $60 juures. Te pole soodukat veel näinud
Tõmbasin mõned jooned paksu punase ja rohelisega.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.01.2025 15:13:44
|
|
|
Jooned on rohkem posimine - kas mõni joon näitas seda nätakat, mis nädalavahetusel tuli?
Aga Nvidia rongile sellegipoolest ronida ei soovitaks kui seda seni teinud pole. Hakkaks tõesti pigem otsima sobivat peatust mahaminekuks. Ma saan aru, et siin ei ole vist palju süvitsi asjaga tegelevaid inimesi, aga kas keegi seal Toomase konverentsil käis või seda kajastavaid artikleid lugeda sai? Oli seal mingeid ettenägemusi toimunule?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.01.2025 15:46:55
|
|
|
Nvdia arm süsteemi tellimustega pandi ju mööda. Nii et eks neid peatusi ju oli küll
Kas ahnuses seda näha taheti on iseasi teema
Hiina AI mõju sõltub suuresti mis tegelik hind asjal oli... kahtlus on, et see tegelikult suurelt riiklikult toetatud. 500 miljardit turupuhastust ühe firma arvelt on juba vägev tulemus...asi siis hiinlastel 5 või 10 miljardit kulutada.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.01.2025 17:43:16
|
|
|
| Keegi võiks sel Palantiril ka lõpuks mahlad välja lasta, õudselt ülehinnatud. Aga ei kõiguta teda suurt miski.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
28.01.2025 17:54:48
|
|
|
PLTR mu viimane suurem möödalask. 7 USD kandis plaanisin osta, kuid tehinguni ei jõudnud. Täna 77 USD. Kerged 11x oleks paari aastaga saanud. Oleksoloogia.
Pinsirahadega muidugi sellisele linnule pihta saada oleks magus olnud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.01.2025 18:39:57
|
|
|
Möödalask ei ole see, mis ostmata jäi vaid see mis õigel ajal müümata jäi. Neid asju, mida ostmata jättes "mööda lasta" saab tuleb iga päev. Siis on kõik möödalaskjad.
Nii võib ka öelda, et absoluutselt kõik indiviidid planeedil Maa on idioodid, et nad bitcoini ei hankinud siis kui seda veel tasuta sai, ja praegu maha müünud. Inimesed on lihtsalt meelega vaesed.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
28.01.2025 21:30:36
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Möödalask ei ole see, mis ostmata jäi vaid see mis õigel ajal müümata jäi. Neid asju, mida ostmata jättes "mööda lasta" saab tuleb iga päev. Siis on kõik möödalaskjad.
Nii võib ka öelda, et absoluutselt kõik indiviidid planeedil Maa on idioodid, et nad bitcoini ei hankinud siis kui seda veel tasuta sai, ja praegu maha müünud. Inimesed on lihtsalt meelega vaesed.  |
Mul oli literally nii, et order juba valmis, pane PIN2 ja allkirjasta. Need ülejäänud "mõtted" ei vääri küünlaid. Siin oli execution reaalselt tekkimas.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
28.01.2025 21:37:27
|
|
|
| tsitaat: |
| But more fundamentally, history shows that markets eventually find a way around artificial bottlenecks that generate super-normal profits. When layered together, these threats suggest NVIDIA faces a much rockier path to maintaining its current growth trajectory and margins than its valuation implies. |
Ma arvan, et tasub uut rongi otsima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.01.2025 21:39:53
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Nvidia on 2027 jaanuariks seal $60 juures. Te pole soodukat veel näinud
Tõmbasin mõned jooned paksu punase ja rohelisega.
Spoiler 
|
Screenshottiisn ära, tuletage 2a pärast meelde. Vaatame siis kui täppi graafik on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.01.2025 21:47:47
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
Möödalask ei ole see, mis ostmata jäi vaid see mis õigel ajal müümata jäi. Neid asju, mida ostmata jättes "mööda lasta" saab tuleb iga päev. Siis on kõik möödalaskjad.
Nii võib ka öelda, et absoluutselt kõik indiviidid planeedil Maa on idioodid, et nad bitcoini ei hankinud siis kui seda veel tasuta sai, ja praegu maha müünud. Inimesed on lihtsalt meelega vaesed.  |
Mul oli literally nii, et order juba valmis, pane PIN2 ja allkirjasta. Need ülejäänud "mõtted" ei vääri küünlaid. Siin oli execution reaalselt tekkimas. |
A miks sa siis ei pannud?
Tahad ma räägin sulle, kuidas ma eelmine suvi enda arust tegin väikse kiire swing trade'i SMCI-ga, kuna seal olid jälle sellised ennustatavad üles-alla saehambad tekkinud. Aga ei viitsinud automaatset müügiorderit püsti panna, kuigi tagantjärele selgus, et hindasingi tõusu suurust üsna täpselt. Ja siis kui oli õige päev müügiks, siis mul ei olnud aega sellega tegeleda, kuigi nägin et nüüd on aeg. Vaatasin pärast, et ah, läheb juba alla jälle, hea küll järgmise lainega siis müün, muidu jääb kasumm saamata. Aga järgmist lainet ei tulnud enam.
Aga teises suunas, miks ma selle bitcoini asja suhtes nii kibestund olen, muidugi algusest peale oli ju 101 korda kui see end nina alla hõõrus ja võimalusest haaramata jäetud sai, aga 2014 oli selline keiss, et võtsin oma III samba Swedist välja (sest raha põles ja need muud head põhjendused), miinustega muidugi, püstitige Swedi peale, ja kui teller hakkas kohe mingit nende fondi pushima kuhu seda oleks investeerima pidanud, siis kähvasin talle südametäiega, et pigem ostan kogu raha eest bitcoini.
BTC siis oli vist midagi 800 taala. Alla 1000 igatahes. Aga sel momendil mingit sellist "mänguraha" muidu poleks olnud, mida sinna alla panna.
Eniveis. Ostsin ma jee bitcoini. Ma ei jõudnud mõtlema hakatagi veel mida selle rahaga teha, kui suri mul paps maha, ja läks kogu raha selle sündmusega seotud kuludeks enne, ajal ja pärast. Hea muidugi, et ei pidanud inimest kiirlaenuga matma hakkama. Aga niipalju siis sellest ideest.
viimati muutis netcat 28.01.2025 22:01:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.01.2025 21:56:16
|
|
|
Ma siiani kahetsen üht kanepifirma aktsiate müüki. Olude sunnil oli vaja rahaks teha peaaegu viiekohaline summa aktsiaid. Aktsia hind oli kaks ja pool korda ostetust kõrgem. Kaks nädalat pärast müüki aktsia hind kahekordistus. FML moment oli, aga selle eest on nüüd olemas kinnisvara, mille hind seda kaotust nüüdseks ületab.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.01.2025 22:03:43
|
|
|
| Kas neil kanepifirmadel läheb üldse praegu kuidagi? Oli omal ajal suured ootused nagu avaldatud nende suhtes, aga edasi vaikus
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.01.2025 22:05:34
|
|
|
| Seal ju enamik lendas vastu taevast...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.01.2025 09:25:42
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Kas neil kanepifirmadel läheb üldse praegu kuidagi? Oli omal ajal suured ootused nagu avaldatud nende suhtes, aga edasi vaikus |
Suure hurraaga alustati, aga turg küllastus ülikiiresti. Ma õnneks sain välja kasumitega.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
29.01.2025 09:47:24
|
|
|
Kosmose aktsiad buumivad juba mõnda aega. Ise viskasin suurema klotsi Intuitive Machines ehk $LUNR alla 5$ pealt, hetkel kruiisib 21$ kandis.
Järgmine kuu maandur, millel seekord nimeks "Athena", pannakse Kuu poole teele veebruari lõpul, mis tähendab, et potentsiaal korralikuks kerimiseks on suur kui kõik sujub!
https://finance.yahoo.com/quote/LUNR/
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diginugis
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2006
|
29.01.2025 11:46:33
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Nvidia on 2027 jaanuariks seal $60 juures. Te pole soodukat veel näinud
Tõmbasin mõned jooned paksu punase ja rohelisega.
Spoiler 
|
Screenshottiisn ära, tuletage 2a pärast meelde. Vaatame siis kui täppi graafik on  |
Ei tasu hulluks jah minna (turg reageeris natuke üle), kerge soodukas ja edasi. 2027 võib ka osta
_________________ PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
29.01.2025 12:37:21
|
|
|
Tagantjäreletarkusena paistab, et sellest ostukohast oleks kõige parema kiire kasummi saanud ASML ostes. Täielik taastumine põmst 1 päevaga. No tulemused aitasid muidugi.
Loodan siiski, et serverimajanduse ja energiafirmade suhtes tullakse ka mõistusele, mõlemat läheb ju vaja endiselt. Enda rongis oli nagu rohkem neid vaguneid kui kiibitootjate omi, lootusega, et vahet pole kes võidab, infrat on kõigil vaja. Nüüd arvavad ehmatusega vist, et edaspidi kõik töötab õhust ja armastusest.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
29.01.2025 14:56:47
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Jooned on rohkem posimine - kas mõni joon näitas seda nätakat, mis nädalavahetusel tuli?
Aga Nvidia rongile sellegipoolest ronida ei soovitaks kui seda seni teinud pole. Hakkaks tõesti pigem otsima sobivat peatust mahaminekuks. Ma saan aru, et siin ei ole vist palju süvitsi asjaga tegelevaid inimesi, aga kas keegi seal Toomase konverentsil käis või seda kajastavaid artikleid lugeda sai? Oli seal mingeid ettenägemusi toimunule? |
1M ehk 1 kuu graafikul selliseid asju väga ei näe, ega üldiselt vaadatagi.
Selleks on paremad 1h graafikud. Nagu see:
Spoiler 
Roheline on see, kes konservatiivsemalt tradeb ja lahkub, punane on see, kes võtab viimast.
Kuid roheline on see, mille indikaatorid klapivad kõige rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
31.01.2025 16:43:35
|
|
|
| On mujal ka juhtunud. Aus ollallaa siis see hetk, püüdsin mõne keskkonna nagu yahoo finance ja stockanalysis kaudu pilti jälgida, siis mõlemad olid mingi moment täitsa sassis omadega ja näitasid nii aiateibaid, et panin pahaselt graafikud kinni, kuna nende uuendamine lihtsalt ei toiminud normaalselt. Mis siis rääkida süsteemides kus sel hetkel ägedalt tehinguid tehti. Mitte et see vabandatav oleks aga üldiselt selline koomajooks ei ole kuigi haruldane... kas seda on kombeks kannatanutele kudiagi kompenseerida mujal, vaat selle kohta ma ei oska midagi öelda.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
27.03.2025 12:48:57
|
|
|
midagi head üle pika aja. Saab sellest tasuta laenust lahti lõpuks ja kohalikust s***st ka rohkem lahti.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.03.2025 13:05:04
|
|
|
jah, nii on
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
27.03.2025 13:16:53
|
|
|
| Ma ükspäev just mõtlesin, et mis nendega teha, kas müüa või juurde osta. Oleks pidand ostma.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.03.2025 13:22:07
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Ma ükspäev just mõtlesin, et mis nendega teha, kas müüa või juurde osta. Oleks pidand ostma. |
Nojah klassika... polnud ka aega süveneda. Tegelikult pakkumine tasub vastu võtta. Seda eelnevalt hinnatud 5-6€ ei näe nii või naa pärast Trump worldi lammutamist.
Need USA rohefirmad ka nüüd ikka väga korralikult kukkunud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
27.03.2025 13:35:14
|
|
|
| Hetkel pole mõtet punnida jah, 3,4 annab ostuhinna tagasi vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.03.2025 15:02:00
|
|
|
| Tore, et vähemalt ära tabati, et Ignitise vastu ei saada kui Enefit on tükeldatud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
|
27.03.2025 15:30:41
|
|
|
| Mis see loogika siin nüüd oli siis? Viidi Enefit Green börsile, korjati paarsada milli raha kokku, tehti Tootsi park valmis ja nüüd makstakse laen tagasi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.03.2025 15:54:12
|
|
|
Eks uus ajastu, tulevikus pannakse ilmselt Enefit nagu Ignitis börsile.
Pole ju neil mingit traumat hoida räigelt saastavat gaasi/õlijaama börsifirma all
Eks mõneti mängiti trendile, aga erinevad juhtimisvead nagu keerasid kõik kasvuvõimalused pekki.
Järgmine võlakiri oleks olnud ilmselt 6-9% peal. Seda täna taastuv ei suuda maksta.
//
Teine mäng on nüüd lükata võlakiri kohe otsa...saavad odavat raha. Ma sellest esimesest kaasamisest hoiaks küll eemale. Ilmselt on enefit sunnitud märksa kallimalt raha tõstma.
Eriti kui tiblagaas saab taas rohelise tule.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.04.2025 21:58:53
|
|
|
See aasta on parimat tootlikkust näidanud LHV kasvukonto 2% intressiga.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.04.2025 22:16:03
|
|
|
Mul on üks aktsiaost mis tehtud 20.01, hetkeseisuga +17%
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.04.2025 18:40:42
|
|
|
See on küll lahja. Ostsin sealkandis QBTS, kaks kuud hiljem müüsin pool 156% kasumiga, pool jäi pikemalt alles ja hetkel ostuhinnast +51%
PS Kasvukonto, kui ma asjast õigesti aru saan, ei ole ju iseenesest mingi instrument mis garanteeriks konkreetse protsendi - selle raames saab inimene ise valida ju kuhu selle kaudu investeerib ja erinevad valikud võivad ka erineva tulemuse anda?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
08.04.2025 20:27:02
|
|
|
Pidasin jah kogumiskontot silmas, sarnased nimed.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
09.04.2025 14:15:09
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Nvidia on 2027 jaanuariks seal $60 juures. Te pole soodukat veel näinud
Tõmbasin mõned jooned paksu punase ja rohelisega.
Spoiler 
|
Natuke veel minna.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.04.2025 21:22:26
|
|
|
Kogu turg käib üles-alla nagu mõni memecoin
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
09.04.2025 21:28:45
|
|
|
Minu eilne kommentaar pidas paika
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.04.2025 22:08:20
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
Minu eilne kommentaar pidas paika  |
Midagi ei ole kokku ju lepitud? Trump mõtleb eile ühtmoodi, täna teistmoodi. Ju ajas turgude kukkumine junni jahedaks. EU teatas ka täna vastutollide vastuvõtmisest.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
09.04.2025 22:10:26
|
|
|
Pigem pidasin silmas seda börside ebaratsionaalsust. Hiina sai veelgi kõrgema tolli ja mis on suurema tähtsusega kui muud riigid, aga kuna teistele külmutati (ja jäeti baas 10% alles), siis börsid tegid rekordtõusu ikka, 2008 a stiilis Börsid peaksid ainuüksi US-Hiina tariifikakluse peale olema endiselt languses
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.04.2025 22:11:42
|
|
|
Seda, kas turud on ebaratsionaalsed, saab hinnata tagantjärgi. Ilmselt hinnatakse, et Hiina üksinda ei soovi USA-ga kaubandussõda pidada või et Trump kapituleerub ka selles võitluses. Kas nii ka läheb - ei tea.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.04.2025 20:08:37
|
|
|
No juba on kõik punases jälle, ei läinudki kaua.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
10.04.2025 21:07:14
|
|
|
Seda ma ütlen, et börsid on ebaratsionaalsed moodustised. Eile oli see veel "ok" (lausa üks läbi aegade tõusurekordeid väärt), et 125% tariif jäi jõusse, aga 145% on blinn gameover? Mõlema puhul, kui de facto jõustunud, on kaubavahetus sisuliselt pointless.
Aga loomulikult käib metsik raha tegemine praegu daytraderitel
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
12.04.2025 22:55:34
|
|
|
Turgude ratsionaalsusest... selline väike mõtisklus
https://www.fortunesandfrictions.com/post/welcome-to-the-grasslands
| tsitaat: |
stock markets eat like an ant, but shit like an elephant.
|
| tsitaat: |
I think given the president's temperament and approach to decision-making, we will see the elephant shitting a lot more. But I also think he now shits upward quite a bit. We have a president with volatile policy-making patterns who has now shown he 's willing to backtrack on them. Markets have already shown us they will react accordingly.
When we look back, I'm sure we will have had some ant-periods during this second Trump era. But for the foreseeable future, it's elephants. To the up and to the down.
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|