|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.01.2025 11:09:07
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
| Sold OUT, see "tähtajatu soodustus" kõlab nagu , loe allpool olevat teksti. mul on selliste asjadega halvad kogemused. |
No pole soodustusega pakett vaid tavahind ongi 7.99, ei ole ohtu, et millalgi automaatselt tõuseb kuna periood läbi. Tõuseb vast siis kui tehakse "hinnakirja ja teenuse uuendust"
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.01.2025 19:23:49
|
|
|
see on juba olnud siin
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
25.01.2025 20:04:31
|
|
|
Sold OUT "panin Diil 7.99 eur 50GB paketid (tähtajatu soodustus)" - no paistab, et ega ei ole ikka see ka tähtajatu soodustus mul on see pakett...kuni eelmise aasta lõpuni olid tõesti arved 8eur. nüüd juba ei läinud automaatmakse enam läbi kuna tundub, et küsitakse a'la midagi ~5kas rohkem pole veel täpsemalt uurinud ehk pole veel seda viimast arvet nüüd ära maksnud...aga ei kujuta nagu ette, et millest muust see arve järsku ikka lampi pea poole suuremaks sai minna kui kõik varasemad
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.01.2025 20:11:29
|
|
|
Ära sa jumala eest teada anna kui arve pealt järgi vaatad. Ilma sinu teadmata tõsteti paketitasu 2x. Ulme
Paar parkimist, mingi delfi või postimehe tellimus telefoninumbriga vms. Sellepärast ma ei panegi mingit piiravat limiiti automaatmaksetele, et iga erisuse pärast logi korra kuus ikka netipanka seda jama lahendama.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.01.2025 17:08:35
|
|
|
| 7.99 jätkuvalt, pole seal häda midagi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
26.01.2025 18:58:21
|
|
|
Tele2 Püssi tuhamäe läheduses oleva masti üle müünud või midagi peeti häälestatud. Viies päev juba vanematel, kus õhtu saabudes nett kukub maha ja 22 paiku hakkab taastuma
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.01.2025 19:11:36
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Tele2 Püssi tuhamäe läheduses oleva masti üle müünud või midagi peeti häälestatud. Viies päev juba vanematel, kus õhtu saabudes nett kukub maha ja 22 paiku hakkab taastuma  |
Kuidas saab üle müüa kui kõikidel on piiramatu pakett?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
26.01.2025 19:58:42
|
|
|
Saab piiramatult üle müüa.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.01.2025 22:14:52
|
|
|
Sold OUT, seekord sul oli õigus jah ma küll mingeid "teenuseid" ei tarbi telefoniga (mistõttu mul ei ole ka kunagi mingeid lisasid arvete peal) aga tundub, et isegi tänasel päeval veel toimub selline absurdikomöödia nagu "kõne soome" eraldi tasuga arvele lisamine. seejuures soomest soome või soomest eestisse või kasvõi prantsusmaalt saksamaale helistada siis mingit eraldi tasu ei ole...kuna noh, euroopa liidus oleme ju ning siin on keelatud eraldi tasude küsimine. aga vot eestist soome helistamine...see ju ei ole euroopa liit ometi ja selle eest võib küsida
huvitav, et keegi neid teenusepakkujaid kohtusse pole kaevanud sellise jura eest. ilmselt tele2's ka sama teema? kunagi kui nende klient olin siis mumeelest nii oli
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.01.2025 23:51:50
|
|
|
Hihii
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
06.02.2025 20:11:53
|
|
|
Kas Elisast välja ostetud Nokia E-240W-A modem/ruuter kõlbab Tele2 interneti tarbimiseks?
Enefiti valguskaabel tuleb praegu otse sellesse Nokiasse sisse, ONTi vahel pole.
Tele2 teenindaja vastata ei osanud, soovitab neilt seadmeid rentima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.04.2025 13:16:45
|
|
|
Mustamäel mastidega PuPu, ainult Edge venitab välja...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
05.04.2025 20:18:11
|
|
|
tundub, et ei ole ainult mustaka viga
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.04.2025 21:07:18
|
|
|
Mingit uudist ka pole. Mingi hetk oli maas ka kõnede võimalus, kuigi levi II pulka ja edge.
Ennelõunat hakkas pihta ja mingi tunnike tagasi läks alles siin korda.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
07.04.2025 16:00:20
|
|
|
Pidevalt kaob kõne kvaliteet ka Lasnakal ära, ronisin lahtise akna äärde, ikka sama.
Ja tööl Jüri lähedal, enne kl9(kui põhimass kohale jõuab) on 4g korrad, samas kohas istudes peale teatud kl aitab ainult 3G peale lülitamine moblas.
Ma ei räägigi 100gigades failide tirimisest, isegi foorumisse ei pääse, mis ometigi üle mõne kB ei tohiks võtta ju.
Ei saa üldse aru sellest 3G sulgemisest, kui 4G on ilmselgelt umbes...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
07.04.2025 17:47:42
|
|
|
| See Edge on peale 5g tulekut täiesti tavaline. Kiirus on ainult masti all olemas, mujal olematu. Õhtusel ajal on nagu ADSL. 5g levi on täiesti feik, pulgad võivad kõik olla aga nett olematu. Olen sellest koguaeg kirjutanud, alates 5g tulekust saadik.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.04.2025 19:02:11
|
|
|
No ma ei tea, mul oli nüüd kuni nädalavahetuseni ok ja on maal ka ok.
Täna täheldasin, et 4G otsas olev ruuter kaotas iga natukese aja tagant ühenduse, sest VPN käis probleemidest teavitamas.
Imelik, et 0 infot. Tavaliselt Delfi kohe esimene mingitest probleemidest kajastama
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2008
|
23.04.2025 09:26:43
|
|
|
Mul Tele2-e 5G ruuteriga sama teema, ühendus katkeb pidevalt. Või on väga ebastabiilne. Ainult üks arvuti võrgus. Avastasin kui lisan mobiili ka samasse võrku siis muutub ühendus stabiilseks. wtf
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.04.2025 09:29:25
|
|
|
4g on ka kehv. Pärnus, üsna kesklinnas 3alla, 17üles..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
23.04.2025 19:38:16
|
|
|
Tuli siin üsna hiljuti sõnum et minu piirkonnas lisatakse võimekust. Nagu olekski nüüd parem, mõned päevad igast asendist nüüd vähemalt foorumit võimalik sirvimas käia
Samas Lasnakal isegi akna alla minnes kaob kõne ära, näitab kollast tulukest ja pulkasid pole üldse, ainult roboti hääl kostub teisest otsast. Kõne uuesti alustada, siis 15min nagu oleks parem. Teises otsas vanem telefon aga Kagu Eestis peaks 3g võrk veel üleval olema ju?
Parad ikaldus ikka, kui isegi tavakõnet ei saa teha...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dagonath
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2008
|
14.05.2025 15:20:37
|
|
|
Keilas Tele 2 piiramatu kodunett. Üldiselt stabiilne, aga vahel hilja õhtul on nett täielikult ära kadunud. Mingi seadmete restart vms?
Siin öösel sai 360Mbit/s kiirust isegi kätte.
Telefoni ei julge veel Tele 2 üle viia kuna endiselt ei usalda nende levi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
14.05.2025 16:44:41
|
|
|
Kodunett on normaalne jah. Kui kodus levi on, siis ongi kogu aeg. Telefoniga satub ikka aeg-ajalt leviauk (omal telefonis pole, aga teiste pealt näen).
Ma nii suurt kiirust ei saa, 150 Mbit/s on maksimum. Praegu 109/37. Maal on väliruuterit vaja. Tubasega sain allalaadimiskiiruseks alla 50 Mbit/s.
Ja tõesti kaob mõnikord hilisõhtul korraks ära. Vahel harva päeval ka. Nii tihti pole seda juhtunud, et oleks viitsinud klienditeenindust tülitada.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.05.2025 18:12:19
|
|
|
Krt ma nüüd ei saa aru kas mu telo on otsi andmas (samas kodus nagu hotspoti tehes pole täheldanud) või on T2 midagi konkreetselt pekki keeranud.
Aga Tartus ringi liikudes kukub mul telo alatihti 2g peale, siis ronib 3g ning seejärel 4/5g 🤔
Keegi veel täheldanud? Algas peale seda suurepärast SMS õppust
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.05.2025 19:16:27
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Krt ma nüüd ei saa aru kas mu telo on otsi andmas (samas kodus nagu hotspoti tehes pole täheldanud) või on T2 midagi konkreetselt pekki keeranud.
Aga Tartus ringi liikudes kukub mul telo alatihti 2g peale, siis ronib 3g ning seejärel 4/5g 🤔
Keegi veel täheldanud? Algas peale seda suurepärast SMS õppust  |
Alustaks sellest, palju sa paketi eest maksad? Kuda maksad, nõnda saad.
Tele2 pakub välja, et operaatorit võiks kohe minutiga vahetada. Siis saaks maal vahetada oma e-Sim ühe operaatori peale ja linnakodus kohe teise peale.
Tele2 ei maini muidugi, et ta kehtestaks operaatori vahetusel sulgemis ja aktiviseerimistasu 10€ 🤣
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120377857/mobiilinumbri-saaks-uhest-firmast-teise-viia-vaid-minutiga-turuliider-teliale-idee-ei-meeldi
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.05.2025 19:22:51
|
|
|
| tsitaat: |
Alustaks sellest, palju sa paketi eest maksad? Kuda maksad, nõnda saad.
|
hakkab peale. TELIAL oli vaja tõsta kiunu, et kõik on kalliz uiui, me peame hindu tõstma!.. DIIL! mis käib sama masti otsast, sama elektriga, samad inimesed teevad seda sama asja EI PEA HINDU TÕSTMA! kui ma numbri liikuma lükkasin ja lilla müükar mulle helistas, et ülekuulamine korraldada stiilis " miks ma tahan vaene olla, saabus selle jutu peale vaikus ja oldi sunnitud nõustuma, et " me oleks teile alternatiivina seda diili pakkunud 15gb andmemahtu, mobiilid = 10 eurot vms. ma saatsin silmakirjalikkuse eest putsi.
TELIA ovaali kasutamise koefitsient on see sinu " mida maksad seda saad ". diilis see ei rakendu ja nende hindade tõstmisest kuulda pole olnud. diilil on teised kiiksud, näiteks reisil olles. aga see selleks. põhulõugadele kes läbi hammustavad võib selle säästuka alt miinimum kasumliku hinnaga ka teenust müüa. küll lollid põhulõuad kes vaesed välja paista ei taha, arved ära maksavad. järgmine skandinaavia taustaga opekas hakkab sarnast sitta korraldama. saab ühe teenusepakkuja juurest ilmselt veel jalgadega hääletada.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.05.2025 19:32:24
|
|
|
laurx, Täis oled? Kes sulle konnasilma peale astus. Mobiilinumber ei võrdu lihtsalt raha. Võrku on ka vaja. Võrk võrdub raha.
Ma juhtisin lihtsalt tuleviku võimalustele tähelepanu, Kui numbri liigutamine on minut, on võimalus ka kohe proovida, kus mis toimib või ei toimi.
Ega siis võrk ei ole kõikidel ühesugune, leiab auke kõikidel. Poes on 10 sorti lastevorsti, üks sitem kui teine aga võibolla mõni kallim kus kanalihamassi kirja peal pole, on söödavam.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.05.2025 19:39:59
|
|
|
kas sa lugeda oskad? DIIL = TELIA.. mis õlut sa jood? ütleme, et on selle õlle vasakukäe pudelid ja paremakäe pudelid. paremakäe pudelite hind tõuseb ühtäkki, õigustatakse selle tekstiga mida sa ajad. vasaku käe pudelite hind jääb samaks.
ma oskan ka hinnatõusude õigustamiseks vajalikku teksti toota. bez problem.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.05.2025 20:44:36
|
|
|
| laurx, Targematki hetkel teha kui HinnaVaatluses pakettide erinevusi selgitada, loe kodulehtedelt. 🍻
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.05.2025 20:51:57
|
|
|
M.o.t.t.
alustame uuesti: DIIL on TELIA poolt pakutav säästuoperaator , mille sihtrühm on "Paremat Diili annab otsida " . Brõnd on üles ehitatud " tarbijasõbralikkusele ja hinnaga konkureerima" DIILiga liitumine käib läbi telia esinduse näiteks kui kohale tahadm inna. antud juhul on oluline seepärast, et " mida maksad, seda saad" opekas põhjendas oma suurt hinnatõusu selle sama personalikulu jms kulude suurenemisega. SAMA INIMENE kes prindib sulle TELIA logoga paketivahetuse lehe, millel nõustud tingimustega TELIA paketi tingimuste muutumisega, mille tulemuseks on hinnatõus, prindib sulle DIILI lepingu jms dokumentatsiooni ja selle lehe juurde ei käi see " mmmmmmm rahaeiole mögin" millega härra lilla oma mida maksad seda saad möginat ajas. olgu. lilla tint on kallis ja DIILI printimise eest see inimene ilmselgelt palka ei saa või noh, loobub oma palgast, sest säästuoperaator ju. baasvõrkudes liiguvad bitid ja baidid ilmselgelt kallimates TELIA sagedustes aga DIILI säästupaketid ilmselt teevad seda ka tasuta, sest noh, säästuoperaator ju. elekter mis optikaseadmeid ja sidemaste käitab, on ühele bitile tasuline ja teisele töötab tasuta. " ME PEAME INVESTEEERIMA.. " blabla.. Teliale ehitatud mastides liigub DIILI jaoks info tasuta ja mehed teevad ka tasuta tööd.. noh , säästuoperaator ju.
lilla tint ilmselt läks maailmaturul seitse korda kallimaks, roheline tint aga on endiselt odav.
kuidas sa kodulehel oma segmente kirjeldad, mis alustel sa neile kaardinumbritele mingis andmebaasis liigutatavatele bittidele ja baitidele hinda keerad on TEINE Lugu, see "mida maksad seda saad" kaotab aktuaalsuse sellel hetkel kui sinu säästuoperaatori sim kaart registreeritakse TELIA baasvõrku sarnaselt TELIA enda simkaardiga, millele järsku oli vaja rakendada hinnatõusu ja seda siis vastavalt põhjendada. EI OLE VAHET - bitt jõuab kohale mõlema kaardi pealt lähtuvana. Ühel juhul tuleb lihtsalt lolli taskust stupidity tax i võtta.
Antud juhul on tele2 kontekstis teema selles, et operaator pole võibolla sarnaselt lähtunud katvuselt (mul on pärnus koht, kus on aknad nii ranna poole kui vastassuunda. vahel on sein. rannapoolse akna juures versus vastassuunda jääva akna juures on telefoni poolt mõõdetava internetikiiruse vahe 10x. ) AGA opeka sees rääkida juttu mida maksad seda saad stiilis " sööge heina, lollid põhulõuad, kes te vaesed olla ei taha!" .
* p.s. ma läksin teliast aga ma liitusin Eesti Mobiiltelefoniga.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
viimati muutis laurx 16.05.2025 21:13:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.05.2025 21:01:27
|
|
|
indrpo, maksan niipalju kui maksan, vahet seal on. Vähemalt ei kurdeta kuidas raha pole samal ajal 80 millist kasumit välja võttes.
Ja pole see Telia 40€ kuus ka raha väärt kui rongi istud ja pool teed samamoodi levita istud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.05.2025 21:18:37
|
|
|
Siis on rõõm kuulda, et oled teenusega rahul. Teistel ei näi Tartus muresid olevat.
Minu Tele2 kogemus on kõnekaartidega, aegajalt ikka tripin, et võrrelda. Nii ja naa.
Kasum sõltub lõpuks ikkagi tööst, kui teed rohkem, saad rohkem kliente, saad rohkem kasumit. Tele2 on ka teeninud korraliku kasumi, lihtsalt mitte nii suure kui teised.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.05.2025 21:35:49
|
|
|
kasum sõltub sellest, kui palju võtad. kuidas hinnatõusu põhjendad jms. kui ahneks lähed, hakkab silma.
raha saad sa arvete kirjutamise eest, tööd võid ka teha, keegi ei keela. arved PEAD saatma.
side ei ole nagu halud - laod riita ja töö on tehtud. side on rahulolu. rahulolu sisse käib ka teenuseosutaja ahnus. kui üldine nägemus nõudluse ja pakkumise kõvera kokkupuutepunktist pakkujate ja nõudlejate vahel hakkab väga erinema, hääletavad alternatiivi olemasolul jalad. Kõrgetest tornidest teisel pool vett ei pruugi siinpoolne tegelikkus paista.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.05.2025 22:05:28
|
|
|
| Tele2 kliendid on ka kindlasti kasumiga rahul. Kõik on hästi, ma ei ole soovinud teemat levi probleemide tõttu mujale viia, Tele2 soov oligi numbriliikuvust lihtsustada, et klient saaks mugavalt operaatorit vahetada. Chill, Relax
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.05.2025 22:09:40
|
|
|
| tsitaat: |
Alustaks sellest, palju sa paketi eest maksad? Kuda maksad, nõnda saad
|
Tuleb tuttav ette?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.05.2025 22:13:58
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
Alustaks sellest, palju sa paketi eest maksad? Kuda maksad, nõnda saad
|
Tuleb tuttav ette? |
Selgitasin juba, et hind on võrdeline teenusega.
Milleks korrata, puhka rahulikult.
Kui kõik toimib, muresid pole, milleks maksta rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.05.2025 22:48:12
|
|
|
Türameivõi..
| tsitaat: |
Selgitasin juba, et hind on võrdeline teenuseg
|
Ja mina selgitasin sinu selgitust. Tambovi konstant on see rahulolu ettekäändel põhulõugade taskusse käe ajamine.
Tõstke kõiki hindu sama loogikaga - "usume"
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.05.2025 00:18:43
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Kui kõik toimib, muresid pole, milleks maksta rohkem? |
Yeap, seepärast T2-s istungi. Igal pereliikmel piiramatu pekett 10€, TV (TV+Filmid+Sport+Discovery) ja net (nii palju kui torust tuleb) 40€. Ja need olid pmst letihinnad millega sai liitutud.
Eelpool mainitud 4 korda kõrgem hind annaks mulle 4 korda paremat kvaliteeti kuidas? Sest kõik toimib ka neli korda odavamalt. Milleks maksta rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
17.05.2025 11:41:24
|
|
|
juba aastast umbes 2000 kanti(motorola d160 esimene telefon) olen Tele2 kõnekaardi kasutaja ja siiani ütleks, et hinnad on kõige paremad ning iseteeninduse leht on suurepärane ka haldamaks kaarte mis pole telefonis vaid nt ruuteris või metsakaameras ning mugav pakette hallata.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
17.05.2025 13:44:54
|
|
|
maksan sellesama tillika tilli eest 73 tuhat euro kuus. kiirus 128/64 kilobitti. et giga täis saada siis arvuta nüüd kuipalju simme läheb vaja jne. võrk võrdub raha - mis on saadud ju eurotoetustega. tele2 kasum oli aint 7 milli.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.05.2025 20:59:58
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Krt ma nüüd ei saa aru kas mu telo on otsi andmas (samas kodus nagu hotspoti tehes pole täheldanud) või on T2 midagi konkreetselt pekki keeranud.
Aga Tartus ringi liikudes kukub mul telo alatihti 2g peale, siis ronib 3g ning seejärel 4/5g 🤔
Keegi veel täheldanud? Algas peale seda suurepärast SMS õppust  |
Alustaks sellest, palju sa paketi eest maksad? Kuda maksad, nõnda saad.
Tele2 pakub välja, et operaatorit võiks kohe minutiga vahetada. Siis saaks maal vahetada oma e-Sim ühe operaatori peale ja linnakodus kohe teise peale.
Tele2 ei maini muidugi, et ta kehtestaks operaatori vahetusel sulgemis ja aktiviseerimistasu 10€ 🤣
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120377857/mobiilinumbri-saaks-uhest-firmast-teise-viia-vaid-minutiga-turuliider-teliale-idee-ei-meeldi |
Kuidas see kõik kasutaja leviprobleemiga seostub?
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
24.05.2025 10:51:50
|
|
|
Kas keegi Kullamaa kandis kasutab Tele2. Aastas korra olen ruuteris korra proovinud ja kiirused on alla igasugust arvestust. Mõtlesin, et äkki on asi minu vanas 4G ruuteris (Huawei B525). Kas 5G parandaks asja? Variant on veel Elisat proovida aga seal omad kiiksud.
Kui Tele2 on kiirused 3-10Mbit/s, siis Telial sama seadmega 150-250Mbit/s. Millest selline suur erinevus tuleb? Mastid on praktiliselt samas kullamaa piirkonnas.
Miks üldse jamada on see, et Telia lõpetab 1.juunist diili piiramatu paketi ära ja nüüd pean hakkama numbreid liigutama. 2,5a. oli olemas ühendus millega olin rahul aga nüüd pannakse lambist kinni. Täiesti ebanormaalne. Tõstu siis hinda paar euri aga ei.. paneme kinni.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
24.05.2025 12:28:35
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Miks üldse jamada on see, et Telia lõpetab 1.juunist diili piiramatu paketi ära ja nüüd pean hakkama numbreid liigutama. 2,5a. oli olemas ühendus millega olin rahul aga nüüd pannakse lambist kinni. Täiesti ebanormaalne. Tõstu siis hinda paar euri aga ei.. paneme kinni. |
See ajuvaba jah kui samas 5G üks eesmärkidest just on võimaldada andemahu piiranguta netti ka..... Eks viimane aeg tundubki sedasi, et kõik kisub tagurpidi hoopis.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
24.05.2025 14:37:17
|
|
|
Asja parandaks ilmselt väliantenn (mul on üks Rantelon Nelli üle) või väliruuter.
Jõgeva vallas tuleb "termosega" Tele 2 4G internet kuni 150/50. Samas oli ka toaruuteriga paar-kolmkümmend megabitti, nii et siin ikka levi parem.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
24.05.2025 14:45:11
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Asja parandaks ilmselt väliantenn (mul on üks Rantelon Nelli üle) või väliruuter.
Jõgeva vallas tuleb "termosega" Tele 2 4G internet kuni 150/50. Samas oli ka toaruuteriga paar-kolmkümmend megabitti, nii et siin ikka levi parem. |
Mul ongi katuse harja peal väliantenn aga just tele2 on ühendus olematu. Mõtlen, et mingi sagedus äkki vanal ruuteril puudu. Või siis 5G proovida. Hetkel Tele2 pakub 12 kuuks 20€ eest piiramatu netti. Kui kaks telekat välja veaks, siis võiks isegi kaaluda.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
24.05.2025 15:14:42
|
|
|
jah on küll puudu. tele2 kui eriline säästukas ei oma näiteks b7 -t 2600 mhz ja paljudes kohtades on puudu ka 2100. 800srt ja 1800 st ei tule sul paraku aga mingit kiirust.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.05.2025 21:34:35
|
|
|
RCC, sul ei tule fiibrist ka kiirust.
pois11, T2 kullamaa mast ja ümberringi kõik 4g vaid ja paar sagedust. Ju siis umbe müüdud. Kui risti masti külge suudaksid end haakida siis puhtalt 4g puhul ilmselt saaks kiiruse aga mujal vaevalt kuni upgrade 5g peale ei tehta. Kui see tehtud (isegi kui vaid kõige lambisem 700mhz 5g tekitatakse siis üldiselt 4g saab ka sagedusi juurde ning puhtalt 4g peal saab ka nii 150-200 kätte - olenevalt taas kui umbe müüdud on - mul mingi lambikohtade näited suht mis mujal ei pruugi tõeks pidada). Tean samas ka kohti kus 1 sageduse 4g masti otssas pole olenemata kellaajast erilist probleemi 100mbps kätte saada, ilmselt suurt kliente otsas ei ripu).
Võid ju elisat proovida, et mis pakuvad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
25.05.2025 19:25:56
|
|
|
Ma hakkasingi mõtlema, et jätan tele2 vahele. Iga aasta korra proovinud ja see firma oma võrku maa piirkonnas ei uuenda.
Samas Elisal on tõesti lähedal 5G sagedused. Aga paketid mida pakub on natukene kallid ja liitumist 36 kuuks ei ole nõus küll võtma. Pärast maksa surnud hobust viletsa ühenduse eest. Sebin lähiajal omale ühe 5G ruuter ja siis hakkan katsetama.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.05.2025 21:03:24
|
|
|
Maksa 1 kuu renti ja kui ei sobi, siis loobu. Milleks ruuterit endale osta...
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
25.05.2025 21:56:02
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Maksa 1 kuu renti ja kui ei sobi, siis loobu. Milleks ruuterit endale osta... |
Ei ole rendi usku, pealegi kui ostan ruuteri, siis see saab kohe akutrelli, sest ehitan ümber. Seda rendi ruuteriga teha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|