|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.08.2004 13:32:39
|
|
|
| loodame jah...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
17.08.2004 18:38:35
|
|
|
| olc kirjutas: |
| septembri algul tuleb 4.9 välja, pidavat doom3'e paremini jooxutama |
Lisaks veel uus disain.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.08.2004 19:53:04
|
|
|
Pizdjets... 3DMark2003 sain
2200MHz
9800PRO@XT default
6696p LOL 4p puudu... õhta proovin 6700 defaultis ära saada.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
17.08.2004 20:03:42
|
|
|
| TV-out paistab korras olevat nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
17.08.2004 22:12:12
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Pizdjets... 3DMark2003 sain
2200MHz
9800PRO@XT default
6696p LOL 4p puudu... õhta proovin 6700 defaultis ära saada. |
kõh-kõh. mainiks siis ära, et 220x10. mis siin imestada.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
17.08.2004 22:39:14
|
|
|
| tsitaat: |
septembri algul tuleb 4.9 välja, pidavat doom3'e paremini jooxutama
|
kõik uuem tark-ja riistvara peab ühilduma ühte rivvi doom3'ega, uus standard 8) , muidu kohe mitte ei lähe
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.08.2004 22:52:56
|
|
|
kui sul on see probleem mis arvan, siis v6t W buffer maha, kui selline asi eksisteeribki uuematel kaartidel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
24.08.2004 11:09:43
|
|
|
uued omegad väljas 2567, aga http://www.omegadrivers.net , miskipärst ei funka....
leidsin aga lingid mis töötavad :
http://www.newgenerationorder.org/rad_w2kxp_omega_2567_7z.exe
ja veel 1, ftp://download.guide3d.ru/omega/ati/rad_w2kxp_omega_2567_7z.exe
veel leidsin DH foorumis...
| tsitaat: |
They use the 4.9beta OGL driver, plus a few optimiztions.
If you downloaded the original release of my drivers and you had problems with ATITool, download the drivers again, I have made a small update just to fix this issue, the original size of the drivers was 17.6MB, the new one is just 16.7MB, so make sure you have the correct file by looking at the size.
|
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
viimati muutis SCREAMER 24.08.2004 12:09:34, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaze
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
24.08.2004 11:19:38
|
|
|
| On keegi uusi omegai'd proovind?
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
24.08.2004 15:16:34
|
|
|
hmm mingi jama on,uued omegad peal,enne olid vanemad ja masin ei tee yhtki 3dmargi testi ära :s paneb 3dmargi kinni lihtsalt,aga mängud funksivad normilt
edit: enne kah ei teinud,ei mäleta millal see jura tekkis :S
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.08.2004 16:36:22
|
|
|
| amd2500 kirjutas: |
hmm mingi jama on,uued omegad peal,enne olid vanemad ja masin ei tee yhtki 3dmargi testi ära :s paneb 3dmargi kinni lihtsalt,aga mängud funksivad normilt
edit: enne kah ei teinud,ei mäleta millal see jura tekkis :S
|
Weird, mul tegi 2001`e ära ja võrreldes omega 4.7-tega skoor ei suurenenud 03`e ple veel proovind
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
24.08.2004 17:06:26
|
|
|
peale uusi catasi pani arvuti mängudes kohe pange! algul mõtlesin et viga
videos või overclockis aga ei midagi ! panin vanad driverid tagasi ja asi bueno
kui kõik toimib pole mõtet uuemaid drivereid pähe lasta
viimati muutis reimers66 24.08.2004 17:08:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
24.08.2004 17:07:54
|
|
|
| Chaze kirjutas: |
| On keegi uusi omegai'd proovind? |
proovisin kõige uuemaid Omegaid aga minu R9200 ei tööta nendega (mängudes jookseb
kokku) panin eelmised Omegad tagasi ja töötab
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.09.2004 09:26:00
|
|
|
... pulli kaka on see uus kontrollimiskeskus ! Selle asemel, et lihvida draiverite tehnilist poolt, loovad nemad vaid mingit tilu-lilu Parem arendagu linux'i draivereid, hetkeseis on selline, et krt mingi näkane FX5200 teeb minu 9700Pro'le vasaku käega, linux'i all, ära ja seda mitte ainult jõudluses
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.09.2004 09:29:55
|
|
|
mnjaa... Linuxi all on asi tõesti kurvem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.09.2004 09:36:25
|
|
|
| Magic kirjutas: |
mnjaa... Linuxi all on asi tõesti kurvem  |
... see pole kurvem, vaid suisa otsene linux'i kasutajate ignoreerimine, mis siiamaani toimunud on ! Kuigi viimasel ajal on siiski jutud liikvel, et ATI'il on linux'i kasutajate jaoks miskit varuks. Iseasi, kas seda uskuda või mitte st. kui ATI pole hiljemalt kevadeks linux'i draiverimajandusega midagi ette võtnud, siis käigu see ATI kus kurat
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krolock
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2004
|
04.09.2004 13:51:36
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
kui ATI pole hiljemalt kevadeks linux'i draiverimajandusega midagi ette võtnud, siis käigu see ATI kus kurat  |
Siis murrad oma 9700pro pooleks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
04.09.2004 13:54:44
|
|
|
logens et ignoreeritakse $$$ mitteväljakäivat klienti
people go where money is
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.09.2004 15:57:19
|
|
|
õnneks linux absull ei koti, võin loll olla aga kasutan billyonu softi, for free
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2004 11:33:29
|
|
|
| Krolock kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
kui ATI pole hiljemalt kevadeks linux'i draiverimajandusega midagi ette võtnud, siis käigu see ATI kus kurat  |
Siis murrad oma 9700pro pooleks?  |
... ma püüan käituda ratsionaalselt ja mitte kasutada vägivalda esemete (sh. inimeste) vastu, mis ei suuda ennast kaitsta, kui need pole just mõeldudki selleks otstarbeks. Kevad on lihtsalt üks ümmargune ajaline tärmin, millal peaks olema suht õige aeg praegune arvutipark kaasagsema vastu välja vahetada ja loomulikult teen ma videokaardi valikul omad järeldused, kui ATI endiselt ei suvatse linux'i kasutajaskonnale piisavalt tähelepanu pöörata. Ma kujutan ette, kuidas windoozakasutajad röökima pistaks, kui 3DMark03 skoor draiveriuuendusega üle 1000 punkti kukuks, kahjuks on see linux'i all täiesti tavaline nähtus !
Põhjus, miks mind see uus CP eriti leili ajas on fakt, et linux'i all on sama asi niivõrd algeline ja kasutu, et võtab lausa nõutuks. Kogu konfimine tuleb teha ikka käsitsi ja foorumitest loetu põhjal, ATI poolt, on abi näpuotsaga ja sedagi vaid sinnamaani, kui kõik kulgeb ATI eeldatud stsenaariumi järgi, kuid reeglina ei kulge mitte !
Oleks siis, et ma sooviks midagi ennenägematut, kuid kaugel sellest, nVidia leer naudib juba ammusest ajast, linux'i all, windooza draiveritega võrreldavat kvaliteeti ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.09.2004 13:00:21
|
|
|
Nu kui seda linuxit niiväga kasutada on ikka vaja,siis vast ei ole ju ülejõu käiv sinna nVidia kaarti osta? Ma aiman ,et asi on põhimõttes aga samuti on põhimõtteline see,et 90%kasutavad win'i ja sellepärast nii suur firma nagu ATI tõmmelda ei viitsi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2004 15:04:06
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Nu kui seda linuxit niiväga kasutada on ikka vaja,siis vast ei ole ju ülejõu käiv sinna nVidia kaarti osta? Ma aiman ,et asi on põhimõttes aga samuti on põhimõtteline see,et 90%kasutavad win'i ja sellepärast nii suur firma nagu ATI tõmmelda ei viitsi. |
... mina nimetaks seda lühinägelikuks mõtlemiseks, kuna mitmed linux'i distrod on juba sellises arengufaasis, et hommepäev võib mõni edukam neist, windoozale üsna arvestatavat konkurentsi pakkuma hakata ja kui see hetk maha magada, on ATI endale küll tohutu karuteene teinud !
Mind morjendab see ehk vaid nii palju, et mulle meeldib olla kohati konservatiivne, kuid siiski mitte niivõrd, et sellepärast endale põikpäiselt ülearust peavalu tekitada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.09.2004 17:44:17
|
|
|
Linux rohkem serverite jaoks mõeldud... kes ikka seal mängima hakkab. Vanad draiverid käivad küll.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2004 18:52:36
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Linux rohkem serverite jaoks mõeldud... kes ikka seal mängima hakkab. Vanad draiverid käivad küll. |
... tõsi või
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.09.2004 19:26:30
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Linux rohkem serverite jaoks mõeldud... kes ikka seal mängima hakkab. Vanad draiverid käivad küll. |
paljud uued linuxi kasutajad just spetsiaalselt hakkavad mängima linux'iga 8et nagu win'ist üle tulnud)
mis siis, et põhiliselt tegeleb muude asjadega, aga peamine just see, et asi toimiks...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
06.09.2004 20:16:14
|
|
|
huvitav, kas selle võib ka omega driverite peale lasta?
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.09.2004 21:43:38
|
|
|
| trv kirjutas: |
huvitav, kas selle võib ka omega driverite peale lasta? |
saab ikka vast, kuid omega natuke teistsugune disain kaob ära siis (omega silt, opengl ja DX eraldi)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
06.09.2004 22:10:12
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| trv kirjutas: |
huvitav, kas selle võib ka omega driverite peale lasta? |
saab ikka vast, kuid omega natuke teistsugune disain kaob ära siis (omega silt, opengl ja DX eraldi) |
nii testitud...ei töötanud..panen ikka catalysti tagasi
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
07.09.2004 11:19:57
|
|
|
| Numbrid näitavad, et microsoft kaotab järjest turgu linuxile, mis tähendab seda et ka mängude loojad hakkavad linuxile rohkem mänge tootma, mis omakorda tähendab seda, et tarbija tahab ka ilusat ja sujuvat (AA + AF) pilt näha. Kui tõesti 9700 PRO ei suuda võistelda fx 5200, siis algab jällegi ajastu mil kasutajad kõik kirusid ATI windowsi draivereid ning nVidia pidas ainult pisikest naeru. Karta on, et siin on koht kust ATI võib vastu näppe saada ja valusalt.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.09.2004 11:35:42
|
|
|
... nii see ilmselt olema saabki, kuna pole ju esimene kord, kui tuleb netida, et ajalugu kordub ja tegelikult pole mitte essugi muutunud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
07.09.2004 12:13:49
|
|
|
aga kulla inimesed teil on võimalik ju e-mail saata,et olete tulnud pika ja raske mõtlemise tagajärjel keerulisele ideele päästa ATI saatus,niiet kirjad teele
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
08.09.2004 16:16:48
|
|
|
Enivei kui M$ vs Linux jutt kõrvale jätta siis kas keegi seda uut control panelit ka Omega draiveritega on proovind ? tahaks nigu teada ennem kui jamama akata...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.09.2004 16:25:52
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
Enivei kui M$ vs Linux jutt kõrvale jätta siis kas keegi seda uut control panelit ka Omega draiveritega on proovind ? tahaks nigu teada ennem kui jamama akata...  |
juba katsetatud, ei toimi
| trv kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| trv kirjutas: |
huvitav, kas selle võib ka omega driverite peale lasta? |
saab ikka vast, kuid omega natuke teistsugune disain kaob ära siis (omega silt, opengl ja DX eraldi) |
nii testitud...ei töötanud..panen ikka catalysti tagasi |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
08.09.2004 16:41:20
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
juba katsetatud, ei toimi
|
krt tuleb akata Catalystidega jamama siis või siis vaixelt Omega 4.9-d ootama
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerom
HV kasutaja
liitunud: 03.07.2002
|
08.09.2004 21:00:13
|
|
|
4.8-ga on mingi jama. Ühe 3D java mänguga ei saa enam hakkama, mängu loadimisel crashib veebibrauseri.. (www.managerzone.com 3D live mängud)
Kõikide eelnevate versioonidega töötas ning see viga pole ainult minu masinaga, üks teine kasutaja kurdab sama probleemi üle.
Teeb sellise logifaili:
An unexpected exception has been detected in native code outside the VM.
Unexpected Signal : EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) occurred at PC=0x693F6643
Function=DrvSetContext+0x12833
Library=C:\WINDOWS\System32\atioglxx.dll
Current Java thread:
at sun.awt.windows.WToolkit.eventLoop(Native Method)
at sun.awt.windows.WToolkit.run(Unknown Source)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
<-- failide list, mis kasutuses kõik on, on siin vahel mitukümmend rida -->
Heap at VM Abort:
Heap
def new generation total 576K, used 49K [0x10110000, 0x101b0000, 0x10870000)
eden space 512K, 9% used [0x10110000, 0x1011c4b8, 0x10190000)
from space 64K, 0% used [0x101a0000, 0x101a0000, 0x101b0000)
to space 64K, 0% used [0x10190000, 0x10190000, 0x101a0000)
tenured generation total 4872K, used 1329K [0x10870000, 0x10d32000, 0x16110000)
the space 4872K, 27% used [0x10870000, 0x109bc790, 0x109bc800, 0x10d32000)
compacting perm gen total 8704K, used 8536K [0x16110000, 0x16990000, 0x1a110000)
the space 8704K, 98% used [0x16110000, 0x169661a8, 0x16966200, 0x16990000)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.09.2004 23:06:42
|
|
|
| xerom kirjutas: |
4.8-ga on mingi jama. Ühe 3D java mänguga ei saa enam hakkama, mängu loadimisel crashib veebibrauseri.. (www.managerzone.com 3D live mängud)
Kõikide eelnevate versioonidega töötas ning see viga pole ainult minu masinaga, üks teine kasutaja kurdab sama probleemi üle. |
kas uusim java on tõmmatud www.java.com lehelt või kasutada vana MS java't ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
08.09.2004 23:38:25
|
|
|
cat 4.8'ga Richard Burns Rally klippis minu konfiga, lasin 4.7 tagasi ja bueno
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerom
HV kasutaja
liitunud: 03.07.2002
|
09.09.2004 07:42:18
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| xerom kirjutas: |
4.8-ga on mingi jama. Ühe 3D java mänguga ei saa enam hakkama, mängu loadimisel crashib veebibrauseri.. (www.managerzone.com 3D live mängud)
Kõikide eelnevate versioonidega töötas ning see viga pole ainult minu masinaga, üks teine kasutaja kurdab sama probleemi üle. |
kas uusim java on tõmmatud www.java.com lehelt või kasutada vana MS java't ? |
java.com'ist on uusim tiritud.. proovisin veel lisaks ühte java 5 vms release candidatet...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
10.09.2004 11:22:35
|
|
|
Keegi 4.9 on proovinud ? Kuda on ?
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.09.2004 14:09:09
|
|
|
ma kohe proovin
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
10.09.2004 14:11:32
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
ma kohe proovin  |
proovi ära jah, ja ütle kuidas RBR jooksis nendega
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.09.2004 14:38:55
|
|
|
Once again Omega 4.9 waiting time loodetavasti Omega vend fixib selle asja ära et D3D ja OGL AA/AF setingud eraldi teha
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
10.09.2004 14:42:26
|
|
|
Enne oli Catalyst 4.5 ja 3DMark 2001Se sai punkte 11761
Nüüd panin Catalyst 4.9 peale ja 3DMark 2001Se sain punkte 11935
Kaart on Club3D 9600xt 128MB
Tasub 4.9 peale panna, hiljem teen 3DMark 2003 ka ära, siis vaatan palju seal saab
Proovisin ka RBR ja jooksis samuti nagu enne, silmaga nähtavat paranemist ei saanud aru (kui siis hästi, hästi natuke 8) )
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
10.09.2004 15:19:27
|
|
|
äkki see teema sul?
Caution: The CATALYST CONTROL CENTER requires that Microsoft's .NET Framework Version 1.1 be installed. Without .NET Version 1.1 installed the CATALYST CONTROL CENTER will not launch properly, and the user will see an error message as a result
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|